Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.06. 09:19:22

Varatrix írta:
2021.01.06. 08:55:06

Nem tudom, Én mindig úgy képzeltem, hogy Yoda a legjedibb Jedi... Az ő tulajdonságai valahogy magyobb misztikumot adtak ennek a "pozícónak", utána talán Qui-gon vot akibe a leginkább éreztem ezt a fajata türelmet és méltóságteljességet (vagy nem is tudom pontosan hogy mit). Hogy tényleg csak akkor vették elő a fény kardot, ha nem volt más választás. A többiek valahogy, mind "dühösebbenek" tűntek. Még windu nagy mester is olyan ideggel harcolt az uralkodó ellen...

Nem tudom mennyire sikerült jól megfoglamaznom, mert nehéz érvelni emelett, de a legtöbb Jedinek nem volt annyira szerzetes fílingje, mint ennek a kettőnek.
Yodát adom.
Qui-gont is részben, kár hogy nem láttuk többet.
Windu direkt került ilyen ábrázolásra, neki a vívótechnikája a lore szerint határán van a világos-sötét oldalnak.
Nekem még az öreg Kenobi is adja a feelinget.

Na de ez a sorozat, amiről szó volt, itt Ahsoka megy át a legnagyobb karakterfejlődésen kb.
Persze hozzátartozik, hogy az ő szála abszolút nyitott volt, míg a többiekét (Windu, Anakin, Obi, Yoda, stb) ismertük, kisebb volt a mozgásterük ugye, mert kötelező volt eljutni nekik B-be.

Durva, hogy a sorozat szerint milyen kevésen múlott Sidius terve, hogy bebukjon, gondolva a chipre, Fives-ra, Yoda kalandjára, stb.
Szerintem ez a sorozat nagyon sokat hozzátesz a 3. részhez, amiből tényleg az derült ki, hogy a jedik full vakon vannak. Azért gyanakodtak ők a sorozat szerint már, tudták, hogy valami nem kerek.

Amit kár volt beletenni a végén, és ami kicsit negatív színben tünteti fel Ahsokát (aminek persze az az oka, hogy Anakint nem akarta bajba hozni), hogy nem dobta fel Anakint Yodánál. Bár itt azt gondolom, hogy Windu és Yoda ezt sejtette, nem véletlen nem vitte el Windu magával Palpatinhoz Anakint. Csak mégis, ahogy Rex rákérdez...hát igen, ott is megvolt a szomorúság, és a miért nem. De hát nem mondhatta el, mert akkor nincs ilyen úton Darth Vader, stb.:D ezért sajnálom, hogy ezt Darth Maul elmondta Ahsokának, mert így viszont gáz nekem, hogy nem mondott el egy ilyen dolgot, csak azért, mert a történet azt követelte meg, hogy hallgasson róla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.06. 08:55:06

dévid villa írta:
2021.01.05. 21:14:42
Ahsoka megtestesíti gyakorlatilag az ideális Jedi-t (legalábbis a TCW végére), amilyennek a többinek is lennie kellett volna a köztársasági időkben. Annak ellenére ugye, hogy a Rebelsben azt mondja
Nem tudom, Én mindig úgy képzeltem, hogy Yoda a legjedibb Jedi... Az ő tulajdonságai valahogy magyobb misztikumot adtak ennek a "pozícónak", utána talán Qui-gon vot akibe a leginkább éreztem ezt a fajata türelmet és méltóságteljességet (vagy nem is tudom pontosan hogy mit). Hogy tényleg csak akkor vették elő a fény kardot, ha nem volt más választás. A többiek valahogy, mind "dühösebbenek" tűntek. Még windu nagy mester is olyan ideggel harcolt az uralkodó ellen...

Nem tudom mennyire sikerült jól megfoglamaznom, mert nehéz érvelni emelett, de a legtöbb Jedinek nem volt annyira szerzetes fílingje, mint ennek a kettőnek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.01.05. 21:14:42

Ahsoka megtestesíti gyakorlatilag az ideális Jedi-t (legalábbis a TCW végére), amilyennek a többinek is lennie kellett volna a köztársasági időkben. Annak ellenére ugye, hogy a Rebelsben azt mondja,

ő már nem Jedi :D
mégis ő a legjedibb nem Jedi :D

Am furcsa dolog ilyet mondani egy animációs karakterre, de még szexi is :D A Mando-ban

Rosairo Dawson valahogy nem hozta azt a szexuális kisugárzást nekem amit az animációs karakter
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.05. 21:05:23

davi10 írta:
2021.01.05. 19:26:53
Én magyarul láttam (kivéve az utolsó évadot persze, meg a különböző klipeket youtube-on), mert nagyon adta, hogy többnyire ugyan azok a hangok, mint a filmekben. Nem tudom, hogy mennyi köze van ennek ahhoz, hogy én még mindig nem értem ezt a nagy Ahsoka-lázt :D

Én kicsit lassabban haladok a Rebels-szel, mindjárt végzek a második évaddal. Ott valószínűleg átváltok angolra, mert Vader meg Sidious magyar hangja nagyon rossz volt.
Obi-Wan, Yoda meg egy két jedi mester szinkronhangja is megváltozott, nekem nagyon zavaró volt, úgyhogy angolra váltottam a fontosabb részeknél. 6.-7.et már végig angolul néztem.

Nem tudom, nekem Ahsoka egy görbe tükör a jediknek, és baromi szépen is van animálva, a hangja meg eszméletlenül passzol hozzá. (Egyébként a magyar hangja is jó neki)

Nekem mostmár a legjobb momentumok az swből hozzá kötődnek kb.

CWben itt az utolsó 4 részben elképesztő minden jelenete.
Rebelsben is van egy epic jelenet éppen a második évad végèn.
Nem tudom, nekem nagyon bejön a karakter, ahogy a klónokhoz hozzááll pl az is szimpatikussá teszi.
Az első pár évadban tényleg csak egy side karakternek tűnt. De nagyon kinőtte magát a végére.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.05. 19:26:53

Én magyarul láttam (kivéve az utolsó évadot persze, meg a különböző klipeket youtube-on), mert nagyon adta, hogy többnyire ugyan azok a hangok, mint a filmekben. Nem tudom, hogy mennyi köze van ennek ahhoz, hogy én még mindig nem értem ezt a nagy Ahsoka-lázt :D

Én kicsit lassabban haladok a Rebels-szel, mindjárt végzek a második évaddal. Ott valószínűleg átváltok angolra, mert Vader meg Sidious magyar hangja nagyon rossz volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.05. 19:08:20

Na ledaráltam a Clone Warst, el is felejtettem, hogy mekkora királyság ez.
Persze vannak gyenge szálak, részek, volt amiket átpörgettem (pl a R2-ék bohóckodása a többi droiddal), de összességében nagyon nagy élmény volt újra.

7. évadot ugye láttam tavaly amikor kijött, most újranéztem azt is, hát elképesztő színvonal.
Az utolsó 4 rész az konkrétan kenterbe veri az új filmeket, drámában, megvalósításban, és furcsa ilyet mondani, de "színészi játékban" is.

Amit Rex és Ahsoka letesz az asztalra, az elképesztő.
Ahsoka all time kedvenc karakterem lett SW-n belül, nincs kérdés. Sokat hozzátesz Ashley Eckstein hangja is.

Mindenkinek ajánlom, aki szereti a Star Warst, nagyon fontos adalék az univerzumhoz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.04. 23:07:52

Elkezdtem, most végeztem a 3. évad 3. részével. Kezd beindulni, de azért jóval vadabb volt a buli Escobarral meg Carilloval.

Ez inkább ilyen “nyomozós” évadnak tűnik, az első kettőben repkedtek a golyók meg agresszívebb volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.01.03. 12:59:13

Nero. írta:
2021.01.02. 23:01:05
A Narcos 3. és 4. évad milyen?
Csak három évada van összesen. A harmadik már a Cali-kartellről szól, szerintem elég jó, nincsen elnyújtva. Mindenképp érdemes megnézni.

Folytatást is csináltak hozzá Narcos:Mexico néven, az már nagyrészt fikció a kolumbiai színtérrel ellentétben. Eddig két évada van, de jön majd a harmadik is.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.03. 00:34:47

Szokesbol csak egy új évad van.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.02. 23:01:05

A Narcos 3. és 4. évad milyen?

Az első 2 alapján top 3 sorozat nálam, viszont ha a másik kettő erőltetett folytatás akkor inkább nem nézem meg. Szökés is top 3 de az újakat nem néztem meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.12.30. 20:17:12

MOst daráltam le a Mandaloriant. Hát, amennyire csalódás volt az első évad (a hangulat top volt és a potenciált is láttam benne, de szvsz nagyon gyengén volt kivitelezve, a dramaturgia meg tényleg gyerekmese szintjén volt, közelében nem volt egy mai elsővonalas sorozatnak), annyira bejött ez a második, főleg a vége, gondolom magyarázni se kell, hogy miért.

Luke... ELképesztő volt, az egész jelenet. Még úgy is, hogy én már tudtam, hogy benne lesz, mert sajna belefutottam egy spoilerbe, de még így is hidegrázós volt. Ha eddig azt mondtam, hogy Vader mészárlása volt a valaha volt legjobb Star Wars jelenet, akkor most ez átvette a trónt. Még a CGI Luke sem tudta elrontani nekem az élményt, Ashoka sem lógott le kevésbé a vászonról nekem.
Egyedüli problémám, hogy hiába volt hidegrázós az egész, valahogy az utolsó rész nézése közben eszembe jutott, hogy hova is fog kifutni a történet (új trilógia, ugye..) és ez konkrétan majdnem képes volt agyoncsapni még ezt a hihetetlenül jó élményt is, amit a rész vége okozott. Nagyon, de nagyon nagy kár azért a trilógiáért, ez után a sorozat után csak még inkább látszik, mennyire méltatlan volt az egész ehhez az univerzumhoz.

A sorozat vizualitása amúgy egész elképesztő, konkrétan lemosták látványban még az új filmeket is. A zenék szintén mesteriek, pedig igencsak eltávolodtak a klasszikus SW témáktól és a John Williams-féle dallamoktól.

Remélem Luke-ból kapunk még a továbbiakban, én ezután csak mégjobban szomjazom bármire, ami az ő történetét viszi tovább a Jedi visszatér utáni időkről. Még az sem zavar, ha ilyen ótvar CGi lesz mint most, komolyan mondom, csak legyen. Ugye az előzménytrilógia a technikai korlátoltság miatt elég gagyin valósította meg több legendás karakter képességeit, illetve magukat a harcokat is, lenne mit pótolni, mai technológiával, akár Vadernél, akár Luke-nál.
Apropó, Vader. Belőle is szeretnék többet látni, a Sithek bosszúja utáni időkből, a Jedik levadászásáról, bármiről. Nála még a színész sem lehet kifogás, hisz nincs konkrét arc, csak maszk. Szerencsére úgy hírlik, az Obi-wan sorozatban kapunk belőle is, de azért gondolom csak érintőlegesen, pedig akár egy saját filmet, vagy sorozatot is nagyon megérdemelne már a karakter.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.30. 19:33:16

Petr írta:
2020.12.30. 19:25:06
MatyiG írta:
2020.12.30. 19:06:49
Lesz mégis Szökés 6. évad?

https://www.imdb.com/title/tt8052132/?ref_=ttep_ep1

Mar cafoltak, most hirtelen csak ezt talaltam rola:
https://tvweb.com/prison-break-season-6 ... c-purcell/

Nem is baj, az elozo is eleg gagyi lett.
Szerintem egész jó volt, kivéve az utolsó jelenetet, azt nem kellett volna.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.12.30. 19:25:06

MatyiG írta:
2020.12.30. 19:06:49
Lesz mégis Szökés 6. évad?

https://www.imdb.com/title/tt8052132/?ref_=ttep_ep1

Mar cafoltak, most hirtelen csak ezt talaltam rola:
https://tvweb.com/prison-break-season-6 ... c-purcell/

Nem is baj, az elozo is eleg gagyi lett.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.30. 19:06:49

Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.25. 11:54:58

geridoss írta:
2020.12.25. 11:42:18
Úgy tudom, hogy az a pilotnak szánt részek összegyúrása, úgyhogy igazából az egész előtt is megnézheted. Után jöhet az első évad. Kellemes utazást, imádni fogod :mrgreen:
köszi.

már láttam egyszer csak nem minden van meg, úgyhogy ledarálom újra. :)
dévid villa írta:
2020.12.25. 11:49:10
A harmadik évad közepéig nem kronológiai sorrendben vannak a történetszálak. Itt tudod a teljes, hivatalos kronológiai sorrendet csekkolni, köztük benne a filmmel: https://www.starwars.com/news/star-wars ... isodeorder
köszi, mondjuk ahogy nézem az elején van kavarás, kb 4. évad után már megjelenés szerint lehet nézni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.25. 11:49:10

A harmadik évad közepéig nem kronológiai sorrendben vannak a történetszálak. Itt tudod a teljes, hivatalos kronológiai sorrendet csekkolni, köztük benne a filmmel: https://www.starwars.com/news/star-wars ... isodeorder

Én amúgy alapvetően megjelenés-párti vagyok, tehát szeretek mindent a megjelenési sorrendben nézni, ha maratont tartok, de ez a sorozat nálam kivétel. Szerintem ezt jobb a fenti sorrendben megnézni. Persze nézheted megjelenés sorrend szerint is, csak tartsd észben, hogy nem feltétlen sorban vannak a részek, és így lesznek furcsaságok.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.25. 11:47:07

A már emlegetett SWTheory-s csávó újabb kisfilmmel jelentkezett:

Vader Episode 2: The Amethyst Blade Cinematic

Persze fanfilm, persze én se bírom annyira a csávót, de ez szerintem elég hangulatosra sikerült :D
A rendes összecsapás meg majd jön valamikor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.25. 11:42:18

Úgy tudom, hogy az a pilotnak szánt részek összegyúrása, úgyhogy igazából az egész előtt is megnézheted. Után jöhet az első évad. Kellemes utazást, imádni fogod :mrgreen:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.25. 11:39:50

Nekiugrok a Clone Warsnak.

Egyet nem tudok, már régen láttam, de

van egy hosszabb "mozifilm" szerű rész is.
Az hova illeszkedik be, melyik évad elé, közé?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.24. 17:58:25

geridoss írta:
2020.12.24. 16:11:02
dévid villa írta:
2020.12.24. 15:29:43
Kivételesen jó SW-os videó volt tőle, de azt a részt nem tudom hova tenni, hogy Filoni meg Favreu Kennedy meg a "Disney-kánon" ellen vannak, mert erre nem igazán utal semmi :D
Sztem itt arra gondolt, hogy amikor a Disney megvette a Lucasartsot, akkor egy csomó minden kánon elemet kukáztak a Disneynél, átkerültek a legendákba, majd Filoni és Favreu szépen lassan hozza őket vissza. Most konkrét példát így kapásból nem tudok, de erről lehetett sokat olvasni, amikor megtörtént az eladás. Mármint a kánon kukázásról.
Sejtettem, hogy erről lehet szó, de ez így konkréta nem igaz, ahogy itt szerepel.

Semmiféle kánon-kukázás nem történt. A Lucas-érában is csak a TCW és a mozifilmek voltak kánon. A Disney csak megtartotta ezt a rendszert, hozzátéve, hogy minden más korábbi dolog innentől kezdve ún. Legends, ami merítésnek jó lesz, de egy egységes univerzumot arra építeni lehetetlen, annyira katyvasz volt az egész.

A Mandalorian konkrétan egyetlen Legends elemet emelt be a kánonba, ez pedig Boba Fett visszatérése - ami mondjuk lényegében már 5 éve pletykálnak, hogy ezt tervezik a karakterrel, tehát ez sem feltétlen Favreu és Filoni ötlete. Szóval ez a "Filoni és Favreu szépen lassan hozza vissza őket" egy barokkos túlzás. Arról nem is beszélve, hogy nem ők az egyetlenek, akik Legends elemeket hoztak be a kánonba. A listán ott van még JJ. Abrams, Rian Johnson, meg még sok más regényíró is.

Kenny csak a szokásos Disney-Kennedy-JJ-RJ-győlöletéből fakadóan mondhatta azt amit, utánanézni már luxus volt szokás szerint.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.24. 16:11:02

dévid villa írta:
2020.12.24. 15:29:43
Kivételesen jó SW-os videó volt tőle, de azt a részt nem tudom hova tenni, hogy Filoni meg Favreu Kennedy meg a "Disney-kánon" ellen vannak, mert erre nem igazán utal semmi :D
Sztem itt arra gondolt, hogy amikor a Disney megvette a Lucasartsot, akkor egy csomó minden kánon elemet kukáztak a Disneynél, átkerültek a legendákba, majd Filoni és Favreu szépen lassan hozza őket vissza. Most konkrét példát így kapásból nem tudok, de erről lehetett sokat olvasni, amikor megtörtént az eladás. Mármint a kánon kukázásról.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.24. 15:29:43

Kivételesen jó SW-os videó volt tőle, de azt a részt nem tudom hova tenni, hogy Filoni meg Favreu Kennedy meg a "Disney-kánon" ellen vannak, mert erre nem igazán utal semmi :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.24. 10:32:27

Aaron3991 írta:
2020.12.23. 23:27:26
RetroShock Mando kritka:
https://www.youtube.com/watch?v=b1ratTwqX4Q
Én nagyon bírom a srácot, és tényleg jó és érdekes meglátásai vannak. Viszont a Star Wars témába néha nagyon szélsőséges tud lenni és azért nem mindennel értek vele egyet.
Linkeltem másik topicba a Tenet-es videóját, meg ami szerintem rohadt jól sikerült az a Víz érintése videója. A kritikái talán a legjobbak itthon, kicsit sajnálom, hogy nincs annyi, mert engem a gagyi retro-filmek annyira nem érdekelnek :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2020.12.23. 23:27:26

RetroShock Mando kritka:
https://www.youtube.com/watch?v=b1ratTwqX4Q

Aki még nem látta, annak ajánlom. Nagyon kedvelem az egyedi látásmódját, valahogy mindig tud egy új perspektívát mutatni. Gondolok itt a tempóra, a fehér pókos adalék is érdekes volt. Szerencsére a fősodorral ellentétben a TCW 7. évada és a Mando is baromira jó volt. Kennedy kisasszony talán belátja a tévedéseit, mégha kicsit későn is :lol:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.12.20. 11:10:16


Azt a kettecsapot jo nagy eletbe.
Komolyan majdnem megkonnyeztem.
Azt hittem Ahsoka jon..De a kez,a ketsztyu..
Viszont amig nem mutattk,nem akartam eskuszom,vagy nem mertem elhinni sem.
Netto 5perces hidegrazas volt.
Bobara kivancsi leszek,jo volt a vege ahogy elfoglalja a regi Kabba templomot is.
Engem nem zavart hogy milyen volt Luke,egyszeruen annyira megvettek vele.
Talan bemondhatta volna valaki,ilyen csodalva felhangon hogy Luke Skywalker. De ez mar ilyen... :D
Elkepeszto volt.
Ez az akire vartam a hatodik resz utan.
Ez a Luke Skywalker.
Parom nincs mellettem,tuti megkonnyezem.
=D> =D>

Az elso ket reszen kivul ez az evad jo volt nagyon.
Kar,hogy nem ezek utan kezdtek el a harom filmet csinalni. Talan nem lenne olyan haszontalan semmi,mint igy.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése