Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2021.01.21. 15:24:45

gdsantos87 írta:
2021.01.20. 09:50:37
Forcabarca73 írta:
2021.01.19. 21:45:09
Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyiket vegyem meg a 2 játék közül? Fifa 2020 vagy Pes 2020 ?
Szia!
Véleményem szerint a FIFA 20 az eddig legyártott leggyengébben sikerült része a sorozatnak. Így én tavaly váltottam PES-re, ídén is már csak azt vettem meg. Hozzáteszem, hogy a FIFA 98 óta minden évben megvettem a játékot. Játékmenet sokkal reálisabb, mint a fifán. Nekem több hét kellett az átállásra mivel a konami játékán teljesen máshogy kell támadást építeni, mozogni, passzolni. egyszerűen nem lehet rohanni ész nélkül és számtalan (szerintem) irreális dolgot megcsinálni a játékosokkal.

Ha definiálni kellene, akkor a fifa arcade játék, a PES inkább szimulátor.

Persze a Pes-nek is vannak hibái, de én azokkal sokkal inkább együtt tudok élni, mint a fifa hibáival (középpályás védekezés teljes hiánya, nem mozgó játékosok, stb.

Liszensz kérdés...
Milyen platformon játszanál?
PC-n és PS-en teljesen liszenszelt a játék, le kell tölteni egy data fájlt és kész is. XBOX-on rosszabb a helyzet, ott manuálisan kell mindent megváltoztatni. Tapasztalatból írom, hogy nem kevés idő, de nekem megérte, mert egy sokkal jobban játszható játékot kaptam, mint a fifa.

Még valami, online játékkal nincs tapasztalatom, csak gép ellen szoktam játszani. Elmondások szerint ott élhetőbb a fifa. Ha neked ez nagyon fontos szempont, akkor szerintem fifa.
Ha bármi kérdésed van, akkor keress. Mind a két játékkal eltöltöttem pár órát, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
Ja bocs, ps4.
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2021.01.21. 15:21:39

Na valahogy úgy döntöttem, hogy a Pes 20-at vettem meg. Elég jónak tűnik...😊
Egyébként a Pes 21 az csak a 20 frissítése? Valaki azt mondta, hogy a 21 nem működik a 20 nélkül! Igaz lehet ez? Vagy az teljesen különálló cd?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.21. 13:32:13

Bugos trágya a FIFA :D Utálom, mégis megveszem minden évben . Így legalább ölre lehet menni a barátokkal.


XBoxxal kapcsolatban nekem is lenne kérdése: előfizettem Game Pass Ultimatere, azóta nem csatlakozik a szerverre =D> Ezt hogy kéne áthidalni, anélkül, hogy kidobnám a gépet az erkélyen?
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.21. 08:15:42

miro. írta:
2021.01.21. 04:53:47
Ne jatsz a fifaval. Minden,csak nem futball.
Ez azért kifejted? Tényleg érdekel...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.01.21. 04:53:47

Forcabarca73 írta:
2021.01.19. 21:45:09
Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyiket vegyem meg a 2 játék közül? Fifa 2020 vagy Pes 2020 ?
Ne jatsz a fifaval. Minden,csak nem futball.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
gdsantos87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.01.20. 09:27:57

2021.01.20. 09:50:37

Forcabarca73 írta:
2021.01.19. 21:45:09
Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyiket vegyem meg a 2 játék közül? Fifa 2020 vagy Pes 2020 ?
Szia!
Véleményem szerint a FIFA 20 az eddig legyártott leggyengébben sikerült része a sorozatnak. Így én tavaly váltottam PES-re, ídén is már csak azt vettem meg. Hozzáteszem, hogy a FIFA 98 óta minden évben megvettem a játékot. Játékmenet sokkal reálisabb, mint a fifán. Nekem több hét kellett az átállásra mivel a konami játékán teljesen máshogy kell támadást építeni, mozogni, passzolni. egyszerűen nem lehet rohanni ész nélkül és számtalan (szerintem) irreális dolgot megcsinálni a játékosokkal.

Ha definiálni kellene, akkor a fifa arcade játék, a PES inkább szimulátor.

Persze a Pes-nek is vannak hibái, de én azokkal sokkal inkább együtt tudok élni, mint a fifa hibáival (középpályás védekezés teljes hiánya, nem mozgó játékosok, stb.

Liszensz kérdés...
Milyen platformon játszanál?
PC-n és PS-en teljesen liszenszelt a játék, le kell tölteni egy data fájlt és kész is. XBOX-on rosszabb a helyzet, ott manuálisan kell mindent megváltoztatni. Tapasztalatból írom, hogy nem kevés idő, de nekem megérte, mert egy sokkal jobban játszható játékot kaptam, mint a fifa.

Még valami, online játékkal nincs tapasztalatom, csak gép ellen szoktam játszani. Elmondások szerint ott élhetőbb a fifa. Ha neked ez nagyon fontos szempont, akkor szerintem fifa.
Ha bármi kérdésed van, akkor keress. Mind a két játékkal eltöltöttem pár órát, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.20. 09:06:06

Forcabarca73 írta:
2021.01.19. 21:45:09
Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyiket vegyem meg a 2 játék közül? Fifa 2020 vagy Pes 2020 ?
Én egyértelműen a FIFÁT szeretem jobban, valószínűelg a licencecek miatt. Nekem baromi kibárándító, hogy ha akarsz játszani egy bajnokságot vagy bármit, akkor pár lincencelt csapatot leszámítva, ilyen nagyon gagyi csapatnevek, és mezek vannak. Nekem ez nem segít beleélni magamat a játékba. Engem már az is zavar egy picit, hogy a FIFÁból két csapat kikerült (Roma, Juve) de ez így is 99% még.

Sokan azt mondják, hogy a motor, a szimuláció, a mozgások élethűbbek a PES-ben, és ez a nagy elny, de őszintén ebben a tekintetben is rengeteget fejlődött az EA, és szerintem ebben sincs érdemi különbség.

Összességében az gondolom, hogy a FIFÁ-ba több a lehetőség, több mód van, tehát több ideig tudsz tartalmassan szórakozni. Én egyértelműen ide teszem a voksom!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2021.01.19. 21:45:09

Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyiket vegyem meg a 2 játék közül? Fifa 2020 vagy Pes 2020 ?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.01.09. 16:48:29

csababarca írta:
2021.01.09. 14:08:51


Attól függ mennyit játszol.
nekem a 20-ban nehezebben ment, mert nem vettem coint, és napi 1-2 meccset játszottam. ott beletelt 4-5 hónapba, mire értelmes csapatom lett.
21-ben 2 hónap alatt lett meg egy erős csapatom, viszont iconokat nehezebben adja a 21, legalábbis nekem.
de itt volt, hogy vettem 1-2szer coint külön.

most kb már csak featured, legend, icon playereim vannak, de sokat már betörtem.
ugye a játékosokat edzeni kell, van egy max level amire fel lehet húzni őket.
mondjuk egy alap 94-es featured Messit 100ig fel lehet pimpelni.
de van akit csak 95-96ig lehet max.

A season update szerintem is azoknak szól, akiknek megvan az alapjáték, nekem ugye megvolt.

Játékosok között van különbség, legalábbis egy icon Rumennigge alacsonyabb szinten az én játékstílusommal odaveri a 99es CéRonaldot, vagy Lewát.
De egy Icon Messi is jobb, mint a mostani featured.
Jol hangzik. Lehet raprobalok,a fifabol eleg volt.
Karacsony elott eladtam minden jatekosomat es ennyi. :D
Ha ez nem annyira scriptes sz ar akkor mar jobb.
A jatekmenet mindig is sokkal jobb volt.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 14:08:51

miro. írta:
2021.01.09. 13:13:20


Igazabol magara a myclubra gondoltam hogy mennyire van jol osszerakva es elvezhetoe.
A lapok,a jatekosok,maga az egesz rendszer,nrm az van hogy jatszol 3 meccset es maradona ronaldo rivaldod van elol,vagy hogy a jatekosok kozott itt van kulonbseg-e. Stb.
Ill latom hogy van 10 rongyert is meg 4-ert is,de az season update(gondolom az annak jo akinek mar van 2020 a gepen)
Attól függ mennyit játszol.
nekem a 20-ban nehezebben ment, mert nem vettem coint, és napi 1-2 meccset játszottam. ott beletelt 4-5 hónapba, mire értelmes csapatom lett.
21-ben 2 hónap alatt lett meg egy erős csapatom, viszont iconokat nehezebben adja a 21, legalábbis nekem.
de itt volt, hogy vettem 1-2szer coint külön.

most kb már csak featured, legend, icon playereim vannak, de sokat már betörtem.
ugye a játékosokat edzeni kell, van egy max level amire fel lehet húzni őket.
mondjuk egy alap 94-es featured Messit 100ig fel lehet pimpelni.
de van akit csak 95-96ig lehet max.

A season update szerintem is azoknak szól, akiknek megvan az alapjáték, nekem ugye megvolt.

Játékosok között van különbség, legalábbis egy icon Rumennigge alacsonyabb szinten az én játékstílusommal odaveri a 99es CéRonaldot, vagy Lewát.
De egy Icon Messi is jobb, mint a mostani featured.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.01.09. 13:13:20

csababarca írta:
2021.01.09. 13:09:36
miro. írta:
2021.01.09. 12:27:34


Elvezheto,vagy kicsit ilyen kinais egyszerubb koppintas?
Amugy ha megakarom venni a mostanit akkor a tavalyi is kell es utana tudom updatelni?
élvezhető, mmint a játékmenet, fifát sose szerettem igazán.
szerintem jól megvan csinálva.

nem, elég az ideit megvenned!
Igazabol magara a myclubra gondoltam hogy mennyire van jol osszerakva es elvezhetoe.
A lapok,a jatekosok,maga az egesz rendszer,nrm az van hogy jatszol 3 meccset es maradona ronaldo rivaldod van elol,vagy hogy a jatekosok kozott itt van kulonbseg-e. Stb.
Ill latom hogy van 10 rongyert is meg 4-ert is,de az season update(gondolom az annak jo akinek mar van 2020 a gepen)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 13:09:36

miro. írta:
2021.01.09. 12:27:34


Elvezheto,vagy kicsit ilyen kinais egyszerubb koppintas?
Amugy ha megakarom venni a mostanit akkor a tavalyi is kell es utana tudom updatelni?
élvezhető, mmint a játékmenet, fifát sose szerettem igazán.
szerintem jól megvan csinálva.

nem, elég az ideit megvenned!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.01.09. 12:27:34

csababarca írta:
2021.01.09. 12:20:59
miro. írta:
2021.01.09. 11:01:59
Pesben van olyan jatekmod mint fifaban az ultimate?
Tehat online,csapat osszerakos stb.
Regen sokkal jobban szerettem,es sok jot olvasok rola mostanaban,illetve lattm valami my club modot,de ez hogy pontosan mi is azt nem igazan tudom.
Kepben van valaki ezzel?
igen, a myclub az mint a fifa-ban az ultimate, csak egyszerűbb szerintem.
vannak weekly featured playerek, legendák, icon kártyák, lehet rakosgatni a csapatot szépen.
scoutok, agentek, stb.

matchday eventek vannak legsűrűbben, ott lehet gyűjtögetni coint pl ami fontos.
Elvezheto,vagy kicsit ilyen kinais egyszerubb koppintas?
Amugy ha megakarom venni a mostanit akkor a tavalyi is kell es utana tudom updatelni?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 12:20:59

miro. írta:
2021.01.09. 11:01:59
Pesben van olyan jatekmod mint fifaban az ultimate?
Tehat online,csapat osszerakos stb.
Regen sokkal jobban szerettem,es sok jot olvasok rola mostanaban,illetve lattm valami my club modot,de ez hogy pontosan mi is azt nem igazan tudom.
Kepben van valaki ezzel?
igen, a myclub az mint a fifa-ban az ultimate, csak egyszerűbb szerintem.
vannak weekly featured playerek, legendák, icon kártyák, lehet rakosgatni a csapatot szépen.
scoutok, agentek, stb.

matchday eventek vannak legsűrűbben, ott lehet gyűjtögetni coint pl ami fontos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.01.09. 11:01:59

Pesben van olyan jatekmod mint fifaban az ultimate?
Tehat online,csapat osszerakos stb.
Regen sokkal jobban szerettem,es sok jot olvasok rola mostanaban,illetve lattm valami my club modot,de ez hogy pontosan mi is azt nem igazan tudom.
Kepben van valaki ezzel?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
kandras1983
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2021.01.06. 10:31:04

2021.01.06. 11:37:41

Varatrix írta:
2020.12.03. 09:20:03
Két hónapja vettem egy Xbox-ot, Én korábban nem nagyon játszottam, csak hát a helyzet miatt kicsit több időt töltök otthon, így van alkalmam járszani. Természetesen valamilyen szinten mindig elkísért a Fifa, így hellyel közzel mindegyikkel játszottam egy kicsit. Viszont most, hogy van rá időm, picit mélyebbre másztam, és felmerült bennem a kérdés, hogy tudok e játszani vele.

Ugyanis nagy nehezen megugrottam azt a szintet hogy world classba játszak, viszont miután megugrottam, azt vettem észre, hogy pár nap alatt unalomig fajult a folog, mert papíron gyenge csapatokkal is túl simán tudok nyerni. Váltottam legendary nehézségre, itt viszont minden perc kínszenvedés, annyira béna vagyok. Ez normális, és majd elmúlik, vagy van bármi trükkje praktikája ezeknek a szint különbségeknek? Nem vagyok nagy expert, tehát nem nagyon akarok vágom a midnenféle kombókat / gomb kombinációkat, tehát sima / erős passzok, hosszú indítások laposan, vagy magasan, nem nagyon cselezgetek vagy ilyesmi. A védekezs meg teljes horror, "sasszézok", meg hívom az extra védőt, de mintha teljesen esélytelen lenne ritmusban szerelni a támadót, egyszerűen a gép rám tol annyic selt, hogy azt se tudom jobbra vagy balra indulja. tehát mind a védekezés, mind a támadás probléma.

Valaki tud tanácsot adni, hogyan lehet picit tanulni a dolgot?

Gép ellen játszom, manager módban, csak ez a mód fogott meg engem igazából. A magas elvárások elkerülése végett inkább kisebb csapatokat szoktam választani, rendszerint PL-ből. Tehát mondjuk egy Aston Villával/ Fulhammel vágok neki a dolognak, amíg nem megy.

Előre is köszi, ha valaki válaszol, és nem tűnik el az éterben!
Szia! PS4-hez képest milyen xboxon? Váltáson gondolkozok. Azért kérdezem.
kandras1983
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2021.01.06. 10:31:04

2021.01.06. 11:36:50

Sziasztok!

PS4-e, van most gondolkozok az új xboxon PS5 helyett. Sport játékokkal játszok főként. Csalódás fog érni ha átállok xboxra?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.20. 13:45:56

Egyébként tényleg így van. Nagyon kevés jó playert dob a gép. Azt úgy lehet áthidalni, ha éjjel nappal játszol, kapod a pakkokat, amiket bevaltasz premium pakkokra. :) csak egy szezon alatt, ha van eleted, keptelenseg annyit jatszani. Es kov evben mar nem tudod hasznalni, csak az aktualis legfrissebb FIFAt, mert kb 10ed annyian jatszak csak a regit:D

Ez szerintem csak arra jo, ha atjonnek a baratok, jatszatok egy jot. Arra meg pont eleg, ha 3-5 evente megveszi valaki a jatekot
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.12.20. 13:06:15

En par honapja vettem konzolt.
Elkezdtem az ultimatet,de ma volt a pont hogy azt mondom eleg,abbahagytam.
Undorito az egesz jatek.
Az hogy a packokbol gyakorlatilag szinte semmit nem nyitottam,meg oke.
De a jatekmenet,az ahogy belenyul a jatekba a gep,te jo isten.
Weekend leagueba szerintem kikaptam ezen a hetvegen 10x 2:0 3:0 4:0as vezeteseknel.
Nem futnak a jatekosaim,a labda flipperezik es hozza pattan,en mindent belerugok a kapusba,es igazabol kivancsi voltam mert volt kb 430k coinom,mondom igazolok kivancsi leszek hogy jobb leszek e.
Minden coinomat elvagtam,es effektiv katasztrofa volt.
Lehet itt pogba,kante,aguero,stb.

Szornyu egy jatek. Nem ajanlom senkinek sem hogy elkezdje mert massziv 2honap idegeskedesen vagyok kb csak tul.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2020.12.20. 16:47:13-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.03. 09:20:03

Két hónapja vettem egy Xbox-ot, Én korábban nem nagyon játszottam, csak hát a helyzet miatt kicsit több időt töltök otthon, így van alkalmam járszani. Természetesen valamilyen szinten mindig elkísért a Fifa, így hellyel közzel mindegyikkel játszottam egy kicsit. Viszont most, hogy van rá időm, picit mélyebbre másztam, és felmerült bennem a kérdés, hogy tudok e játszani vele.

Ugyanis nagy nehezen megugrottam azt a szintet hogy world classba játszak, viszont miután megugrottam, azt vettem észre, hogy pár nap alatt unalomig fajult a folog, mert papíron gyenge csapatokkal is túl simán tudok nyerni. Váltottam legendary nehézségre, itt viszont minden perc kínszenvedés, annyira béna vagyok. Ez normális, és majd elmúlik, vagy van bármi trükkje praktikája ezeknek a szint különbségeknek? Nem vagyok nagy expert, tehát nem nagyon akarok vágom a midnenféle kombókat / gomb kombinációkat, tehát sima / erős passzok, hosszú indítások laposan, vagy magasan, nem nagyon cselezgetek vagy ilyesmi. A védekezs meg teljes horror, "sasszézok", meg hívom az extra védőt, de mintha teljesen esélytelen lenne ritmusban szerelni a támadót, egyszerűen a gép rám tol annyic selt, hogy azt se tudom jobbra vagy balra indulja. tehát mind a védekezés, mind a támadás probléma.

Valaki tud tanácsot adni, hogyan lehet picit tanulni a dolgot?

Gép ellen játszom, manager módban, csak ez a mód fogott meg engem igazából. A magas elvárások elkerülése végett inkább kisebb csapatokat szoktam választani, rendszerint PL-ből. Tehát mondjuk egy Aston Villával/ Fulhammel vágok neki a dolognak, amíg nem megy.

Előre is köszi, ha valaki válaszol, és nem tűnik el az éterben!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2020.06.16. 21:47:44

Igen, én játszom vele néha, habár az ultimate teamet nemrég kezdtem, és nem teljesen világos, de barátságos meccseket szívesen játszom veled. Ha érdekel írj és be addollak.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.16. 17:41:06

Ma ravettem magam a game passra. Fifazik a 20al valaki xbox one on?
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.12. 09:32:01

Én 05-15-ig nyomtam mindet kb. megjelenéskor (tékás megjelenéskor :D ), amióta One-om van, azóta csak a 17-et vettem meg, meg a 18 elérhető volt EA Accessbe. Kinyomtam a Journey-t, meg nekikezdtem a Menedzser-módnak, de nagyon nem tetszett ez a tárgyalós tematika.
Ultimate Team-et nem nagyon nyomtam, engem inkább a menedzser mód mozgatott, meg tesómékkal az egymás elleni. Ha már menedzser mód, nevetségesnek tartom, hogy a Vizuális szimulációt (ami azt hiszem már a 06-ban is volt, de a 07-ben tuti) azóta nem tudták belerakni. Ez az amikor elkezded szimulálni a meccset és ha ég a csapatod, akkor bármikor beszállhatsz és lejátszhatod a maradékot. Rohadt hasznos funkció volt, mert a 17 is hajlamos volt olyanokra, hogy egy összeszokott csapat, ahol mindenki 90 fölött van már, 3-0ra kikap a sereghajtótól.

Leszedtem tegnap a demót, nem ájultam el tőle, de nekem nagy szívfájdalmam, hogy kb. 10 éve nem tudnak egy rendes Fifa Street játékot összehozni.
A Fifa Street 2-t rommá játszottam kiskoromban, pár éve olvastam, hogy már viszi az X360.is, szóval megvettem, élményben nekem a mai napig köröket ver erre a Volta-módra is, meg az utolsó Fifa Street-re is. Sőt, azokat még talán a karikatúrás-parkouros Fifa Street 3 is veri.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.11. 17:48:56

pitta19 írta:Xbox One-ra FIFA 20 demo tölthető.
2004 óta minden évben megvettem már az első héten, az idei kimarad. Már az előző 2 se tetszett.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2019.09.10. 20:55:12

Xbox One-ra FIFA 20 demo tölthető.
Válasz küldése