Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.01.12. 13:19:41

Szerintem is kar szamolgatni, most mar alap a triplazas. :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.12. 12:42:58

MatyiG írta:
2021.01.12. 12:23:55
Szerintem ha 85 pontot hozunk, akkor elégedettek lehetünk a tavaszi szezonnal, és lehet esély az első helyre. Ehhez a maradék 20 meccsen már csak 9 pontot lehet veszíteni.
Nagyon matekoztok, míg mások örülnek, hogy valami olyan, mintha működne....:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.12. 12:23:55

Szerintem ha 85 pontot hozunk, akkor elégedettek lehetünk a tavaszi szezonnal, és lehet esély az első helyre. Ehhez a maradék 20 meccsen már csak 9 pontot lehet veszíteni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.12. 12:12:23

Atlantis írta:
2021.01.12. 11:58:23


A realitás jelenleg az, hogy ezzel a kerettel is BL indulást érő helyen végezzünk. Bármilyen kupa megnyerése idén csodával lenne határos. Abban kellene reménykedni inkább, hogy a fiatalok stabilan beépüljenek a csapatba (Pedri,Arujo,Fati,stb.), akikkel talán újra csúcsra érhet a csapat egyszer.
nyilván ez a főcél, ezt nem vitatom.
de adódhat olyan helyzet, hogy szoros lesz a vége.
ha fejlődünk, és elkezdünk győzelmi szériákat produkálni, akkor kiélezett lehet (!!!) a vége.

nem elvárás egy ilyen első félév után a bajnoki cím, én sem erről beszéltem.
ha lesz esély, akkor annyit remélek, hogy olyan formát érünk el, amivel lesz sanszunk beleszólni a bajnoki címbe.
egy szóval nem írtam, hogy elvárás:D

az viszont igenis elvárás, hogy a szezon második felében eredményesebbek legyünk, és ne 55%al nyerjük meg a meccseinket:) hanem mondjuk a háralévő 20 meccsből húzzunk be 14-15-öt, ami nem egy elrugaszkodott dolog, mert most is meg lehetett volna 12-13 győzelem, ha nem bohóckodunk otthon.
és akkor majd meglátjuk, hogy ez mire lesz elég.

ha harmadik helyre, akkor harmadik helyre, ha elsőre elsőre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.01.12. 12:09:29

A többiek nevében nem tudok beszélni, nem is akarok, de nekem a szezon előtt az elvárásom egy tisztes helytállással megszerzett 3. hely volt és 0 kupa, FIATALIÍTÁS, a selejt elzavarása, a zsinórban 3 BL bukás kiégett, öreg játékosainak eltakarítása a kezdőből volt.

És igen, amikor a csapat a 10. helyen és az alatt szerencsétlenkedett, jogos volt a felháborodás, Koeman egymás után csinálta a nagyobbnál nagyobb hülyeségeket, jött a semmi 0 játék eredmény nélkül, nyomatta az öregeket is a kezdőben, az elbaltázott felállások, a rossz cserék, a motiválatlan lézengő játékosok igenis aggodalomra adtak okot.

Most egy jobb időszak van, és igen, ha a két másik rivális bénázik, miért ne lehetne reménykedni a bajnoki címben? Nem elvárás, abszolút nem elvárás ettől a csapattól a bajnoki cím, de ha van rá esély, miért ne lehetne reménykedni? Amíg van matematikai esély, addig bizakodni kell, még akkor is, ha az első hármasból nekünk van a legkevesebb esélyünk. Nyertek már bajnokságot mások is ilyen hátrányból. Realistának kellene lenni, mert a túlzott optimizmus hamar nagy csalódáshoz vezethet, a túlzott pesszimizmus meg felemészt felülről, de ha valaki szeret mindenen puffogni, szíve joga, csak tartsa meg magának, mert más nem kíváncsi rá.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 11:58:23

A München elleni vereség után majdnem mindenki azt írta, hogy legyen fiatalítás, legyen vérfrissítés, nagy változtatások, akár annak az árán is, hogy egy kicsit sikertelenebb időszak jön.A szezon elején amikor a keret papíron semmit sem erősödött, mindenki leírta a szezont előre.

Aztán ahogy jöttek a pontvesztések mindenki világfájdalomként élte meg a realitást, hogy pontokat veszítünk és lehet nem nyerünk címeket. Most nyerünk pár meccset zsinórban és megint jogos elvárás a bajnoki cím a Madridiak botladozásai esetén?

Komolyan emberek, a meccsről meccsre gondolkodás amit mindig hangoztatnak az edzők és játékosok, nem a szezonértékelésnél kell. :D

A realitás jelenleg az, hogy ezzel a kerettel is BL indulást érő helyen végezzünk. Bármilyen kupa megnyerése idén csodával lenne határos. Abban kellene reménykedni inkább, hogy a fiatalok stabilan beépüljenek a csapatba (Pedri,Arujo,Fati,stb.), akikkel talán újra csúcsra érhet a csapat egyszer.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.01.12. 11:56:54

davi10 írta:
2021.01.12. 11:35:27
Szerintem elhalasztják a választást akár nem, Koeman marad a szezon végéig.

És igen, sajnos megint kezdjük elhinni, hogy meglehet a bajnokság, mert az Atleti is tud bénázni. Azért sajnos, mert megint elképesztő fröcsögés lesz itt, ha nem húzzák be a srácok, pedig mostmár toronymagas esélyes a matrac.
A 2. helynek örülnék, és legyen meg a Szuperkupa-Királykupából legalább 1, hogy ne legyen ez is kupamentes szezon, és akkor szerintem Koeman elvégezte a dolgát.
Az más kérdés, hogyha jövőre is marad, és még igazolni is tudunk, akkor ennél több kell majd.
Egyetértek, szerintem sem kéne most belemenni az "ilyen meg olyan esélyeink vannak jelenleg bármi komolyabbra" vágyakozásba. A lényeg, hogy összeálljon a keret, legyen újra tendenciózusan élfocira emlékeztető produkció, úgy, hogy nem csak Messinek tapsolhatunk. Ebben nyilván benne kell legyen egy top 3 helyezés, ami lehet akár 1. is, vagy 1 kupa, de idén ne az eredményt kergessük elsősorban. BL-ben már minden párharc 50:50 lesz, ott sem várhatunk semmi extrát.
Szerencsére majd az új elnökség is hivatkozhat Bartora és a rossz szezonkezdetre, így talán csökken az eredménykényszerük.
Jövőre készen kell legyen a megújulás és megint mehetünk a címekért. (Koeman sorsa nyilván szintén idén eldől).
Én egy efféle ütemtervet képzelek el.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.12. 11:43:08

davi10 írta:
2021.01.12. 11:35:27
Szerintem elhalasztják a választást akár nem, Koeman marad a szezon végéig.

És igen, sajnos megint kezdjük elhinni, hogy meglehet a bajnokság, mert az Atleti is tud bénázni. Azért sajnos, mert megint elképesztő fröcsögés lesz itt, ha nem húzzák be a srácok, pedig mostmár toronymagas esélyes a matrac.
A 2. helynek örülnék, és legyen meg a Szuperkupa-Királykupából legalább 1, hogy ne legyen ez is kupamentes szezon, és akkor szerintem Koeman elvégezte a dolgát.
Az más kérdés, hogyha jövőre is marad, és még igazolni is tudunk, akkor ennél több kell majd.
ha elkezd botladozni a matrac, és mi nem használjuk ki mert otthon X-elgetünk kiscsapatokkal, akkor jogos a fröcsögés.
ha normálisan végigvisszük (nálam ez azt jelenti hogy a hazai meccseket mondjuk 90%os arányban behúzzuk, idegenben meg nem vesztünk pontot 3nál többször), akkor nem fogok fröcsögni.
Ez is kevés lehet persze, ha a matrac innen végigviszi, és azért nem tudunk közelebb menni, mert mindig nyernek, akkor azt mondom rendben van.
Akkor az első félév miatt lehet fröcsögni, mert valljuk be ez a 18 meccsen 10-4-4et lenyomni, ez elég méltatlan.
mennyivel beljebb lennénk ha csak az Eibart meg a Valenciát (akik kb nem nyertek meccset sem hosszú ideig) otthon megverjünk, máris nem nézne ki olyan rosszul az összkép.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 11:35:27

Szerintem elhalasztják a választást akár nem, Koeman marad a szezon végéig.

És igen, sajnos megint kezdjük elhinni, hogy meglehet a bajnokság, mert az Atleti is tud bénázni. Azért sajnos, mert megint elképesztő fröcsögés lesz itt, ha nem húzzák be a srácok, pedig mostmár toronymagas esélyes a matrac.
A 2. helynek örülnék, és legyen meg a Szuperkupa-Királykupából legalább 1, hogy ne legyen ez is kupamentes szezon, és akkor szerintem Koeman elvégezte a dolgát.
Az más kérdés, hogyha jövőre is marad, és még igazolni is tudunk, akkor ennél több kell majd.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.12. 10:20:44

A jelenlegi szezonban BL főtáblás helyek bármelyike - eredményesség szempntjából - teljesen elfogadható. Felesleges rugózni a bajnokságon egy ilyen fiatal csapattal. Edző és csapata között legyen összhang, érjen össze folyamatosan a fiatal mag, legyen tartása a csapatnak. Alakuljon ki egy olyan fiatal gerinc, amelyik a következő szezonra elejétől fogva versenyképesnek titulálható és már célba veheti a bajnoki címet. Ha ezek mind egyirányba fognak mutatni, akkor annak már örülni lehet.

Az már más lapra tartozik, hogy a szezonkezdet sajnos nem így és ilyen mértékű tudatos fiatalítással indult. Koeman mester a fél szezont ezzel elpocsékolta és kérdés az, hogy ezt az egészet miként fogja megítélni mélyen tisztelt új elnök urunk, persze, ha egyszer lesz valódi elnök.

A választás elhalasztása lehet Koeman nagy szerencséje, ha valóban elkapja a fonalat és képes azt meg is tartani a kezében.
Valójában néhány forduló óta nevezhető csak tudatosnak, amit csinál.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.12. 05:54:58

MatyiG írta:
2021.01.11. 20:21:48
nyilván a BL-selejtező miatt egy kicsit igen
Teljesen mindegy.

Nem merném kijelenteni, hogy elúszott a bajnokság. A Tico is lesz majd hullámvölgyben, nem fogják behúzni minden meccsüket 1-0-ra, az előző szezonokban sem történt meg ez.

Ha verjük a két madridit, illetve Zidane-ék Simeonéékat, Messi pedig hozza az elmúlt 2-3 meccsen hozott formáját, akkor lehet esély, sőt.
Így legyen! Én kicsit óvatosabb vagyok, minthogy 2 jó meccs után azt mondjam sőt..
A ketetünk nem mély, hullámzunk, sok a fiatal, a sérült, Messi hangulat. Kettős terhelést szerintem mi sem bírunk. Az Atma sem világverő csapat, de nem kapnak gólt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.11. 21:55:46

Nem azt mondom, hogy tuti megnyerjük a bajnokságot, de ott leszünk tűzközelben a vègéig.
Atleticonal van 3 elmaradt meccse, azokat meg is kell nyerni, nem automatikusan 9pontot kell most hozzáírni a táblázaton.
Jön a bl is februárban, kb olyankor szoktak kipukkadni, most is benne lehet simán.

Magunkra kell figyelnünk, hozni a meccseket, illene a realnak majd visszavágni idegenben, aztán majd kb biztos vagyok benne, hogy a szezon végi atletico elleni hazai meccsünknek piszok nagy tétje lesz.

Összekaptuk magunkat azért, kétlem, hogy olyan botrányos 20 meccset nyomunk, mint ősszel 18at (10-4-4).
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.11. 20:21:48

nyilván a BL-selejtező miatt egy kicsit igen
Teljesen mindegy.

Nem merném kijelenteni, hogy elúszott a bajnokság. A Tico is lesz majd hullámvölgyben, nem fogják behúzni minden meccsüket 1-0-ra, az előző szezonokban sem történt meg ez.

Ha verjük a két madridit, illetve Zidane-ék Simeonéékat, Messi pedig hozza az elmúlt 2-3 meccsen hozott formáját, akkor lehet esély, sőt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.11. 19:30:54

MatyiG írta:
2021.01.11. 19:16:04
A rettegett Sociedad előtt már 7 pont az előnyünk amúgy vesztett pontokat tekintve. Pedig ugye az EL-helyekért küzdünk. :mrgreen:
Az Atletico viszont még mindig lőtávolon kívül. Igazából sokat nem számít (nyilván a BL-selejtező miatt egy kicsit igen) hogy 4. vagy 2. helyen végez a csapat.

Vagy nyerjük, vagy bukjuk, egy ezüst semmilyen ünneplésre nem adhat okot egy Barcánál. És ami igazán baj hogy még csak január van de már most tetemes a hátrány. Tavaly legalább még volt esélyünk a végén, vagy ‘17ben, ‘14ben is.

Az hogy már decemberben/ januárban gyakorlatilag elúszott minden reális esély, az elfogadhatatlan.

8x pénz hogy megnyerjük a Ligát. A BL 17x.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.11. 19:20:24

MatyiG írta:
2021.01.11. 19:16:04
A rettegett Sociedad előtt már 7 pont az előnyünk amúgy vesztett pontokat tekintve. Pedig ugye az EL-helyekért küzdünk. :mrgreen:
az nemszámít, mer ők fiatalítottak, nálunk meg még mindig Busquets játszik!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.11. 19:16:04

A rettegett Sociedad előtt már 7 pont az előnyünk amúgy vesztett pontokat tekintve. Pedig ugye az EL-helyekért küzdünk. :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.01.10. 21:00:45

Azért ez a meccs sem különbözött annyira a korábbi X-es vagy éppen, hogy megnyert mérkőzésektől. A játék jobb volt valamivel, de ehhez nagyon kellett, hogy ne 10 helyzetből lőjünk be egyet. Sőt, a korábbiakhoz képest lényegesen kevesebb ziccerünk volt, a gólok fele nem is ilyenekből lett. Nagyon hatékonyak voltunk elől, a helyzetkihasználásunk végre nem hagyott kívánnivalót maga mögött és jöttek a Messi villanások is.
Griezmann is olyanokat oldott meg, amiknél sokkal egyszerűbbeket hagyott ki sorozatban. Nem 10 ziccer/ 1 góllal játszottunk és 2-3 gólos előnyben nyilván könnyebb. Az meg csak hab volt , hogy a védelem igazán stabil volt, Umtiti kicseszett nagy meglepetés volt, már-már a régi énjéhez hasonlított, főleg ha hozzávesszük hogy utolsó percben kellett beugrania.Ha ezt tudnánk állandósítani még bármi megtörténhet.
A bajnokságot a matracosok nem valószínű hogy leadják, ahhoz túl sok meccset csesztünk el. A Bl meg nagyon lutri, győzelemre ott is kb. annyi esély mint a ligára, de az elődöntő meglehet, szinte minden évben olyan csapat/csapatok vannak a 4-ben akiket senki sem várt.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.10. 11:14:36

A tegnapi meccsen megint Messi hozta azt amit zseniálisnak lehet nevezni. Ez természetesen jó csak úgy érzem hogy megint vagy még mindíg túl sokat függünk tőle. Az egyik legfontosabb feladat pedig épp ennek a fokozatos csökkentése volna. Persze elnézném még évekig a tegnapi Messit csak ennek azért nincs realitása.
Koeman mostanában nyomatja a Pedri ,Dembele. Brait,Griez támadó szekciót. Ha megjön Fati rendben lesz ez.
A védelemben is alakul Araujo és Mingu is.
Meglátjuk mire lesz elég
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2021.01.10. 10:09:20

Puig saját nevelés. Fiatal motivált, tehetséges. Valverde sem játszatta, de nem ment el 2019 nyarán. Vállalta, hogy a b csapatban játszik. Valverde után Setiennél a covidos leállás után sokat játszott, bizonyított. 2020 nyarán edzőváltás, Koeman nem számol vele,de ő marad és kivárja a sorát. Minden szakértő szerint több játékidőt érdemel. A srác hozzáállása becsülendő mert szereti a klubbot, nem hagyj el. Tisztában van a képességeivel, valószínű a körülötte lévők is biztatják,mert látják zseni és helye van a csapatban.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.01.10. 09:57:54

kétségtelen, nagyon is kérdőjeles még ez a jó (jobb?) forma. elsősorban mert a Messi függőség most újra íródott, és ki tudja meddig tart?
- Suarez.... igen ő mínusz 18-20 gól, de illik nem elfelejteni, hogy azon kívül már semmit nem adott, Koemannak pedig azt, hogy ő eleve egy jobbnak remélt csatárcserében állapodott meg ( Depay) amit nem kapott meg.
-Dest.... én már az elejétől fogva láttam, hogy védekezésben a gyerek gyenge. ma is az és az is lesz. mostanra valamiért az előre játéka is kipukkant ez a csere (Semédo) tehát - nálam - egyértelműen bukta.
-Dembélé...most már láthatjuk játszani és sajna itt is van egy kis gubanc.... valahogy , valami hiányzik nála. szélvész gyors, néha bejön egy-két csele, egy egy lövés de összességében ez nagyon kevés. védekezésben is csak amolyan "árnyékbokszolást" végez, tucatnyi rossz passz, elszúrt akciók.... remélem helyre billen, mert a lendületére hatalmas szükségünk lenne.
- a jók....Frenki, Mingueza, Pedri, Araujo,
- a szürkék....(hol jók, hol jobbak) Busi,Pjanic Alba,Lenglet,Tricao,Braitw
- akik még kérdőjelek....a sérültek, Konrad?! akiket még nem is láttunk a B-ből?
- és persze egy jó 9-es. Grizi ha jobb is marad, sajna nem az.
na meg bónuszként egy jó elnök és nyugalom -végre.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.01.10. 08:39:18

Feast4 írta:
2021.01.10. 00:51:53
Bakker a Tico 3-al kevesebbet játszott? :shock:
Mi (Barto) csinálunk bajnokot az atleticobol azzal,hogy ingyen oda adtuk suarezt.Nálam ez szándékos károkozás.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.10. 07:13:46

Az előrejáték alakul,
talán a szerkezet és játékosok is,
de Busi és a védelem még életveszély, kellene az erősítés,
ahogy a cserék szám is limitált.
Azért ilyenkor fájó, hogy Pjanic, Trincao vagy Firpo mennyibe került, a 100 milliósokról nem is beszélve. Most meg 10 misi sincs.
Puig nem szakmai kérdés szerintem neki, hanem megmondta, hogy nem kell, csak azért se játszik többet.
Messi feltámadása viszont tényleg elismerésre méltó. Maradjon ilyen, nagyon sokat számít a csapatnak, oda vissza hatnak egymásra.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.10. 06:03:51

Leon írta:
2021.01.09. 21:20:56
2015 ben is így indult a Sociedad ellen, idén szerintetek összejöhet egy olyan csoda?
Kizárt. Annak a csapatnak azért nem volt csodára szüksége, bennük minden megvolt ami kellett.
Nem állt össze egyből, de amint összeállt, hengerelt....

A mai csapatban jóval több van annál, amit eddig produkált. Az első 6-8 vagy talán 10 forduló eleve kárba veszett, ezután még legalább 4-5 az össze-vissza felállások miatt. Ezeken nem is az elvesztett pontok a sajnálatosak, hanem az elvesztegetett idő. Most néhány meccs óta történt valami, ennek stabilizálódnia kell(ene) és közben csiszolódnia is. Ha elöl mindenki megtalálná a góllövőcipőjét Fati jelenlétével egyetemben, a középpálya akkor is minimum "új Busit" kíván. Ez a minimum, hogy a csodáról egyáltalán bármilyen titokban álmodni lehessen, szerintem.
De erről biztosan sokaknak sokféle véleménye lehet....:)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.10. 01:50:41

Feast4 írta:
2021.01.10. 00:51:53
Bakker a Tico 3-al kevesebbet játszott? :shock:
Ja, de még így is mögöttünk vagyunk. Ez szép hogy a Realtól már “csak” 3 pontra vagyunk, de az Atleticoval szembeni hátrány tetemes.
Jó hogy megint nyeregetünk meg foci is van, de aki trófeákra gondolom az túlságosan optimista.

Persze sport, bármi megtörténhet (még egy tripla is), de én nyugodt maradnék.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.10. 01:34:58

csababarca írta:
2021.01.10. 00:50:04
Barcahun írta:
2021.01.10. 00:44:02


Lucho volt az edző, aki kezdjük ott, hogy bár még itt volt Ini, meg Xavi, de már építették be Rakiticet, középpálya bomba volt, védelem gatya, de azért Mascheranot beküldték védekezni Puyol helyett, rutinnal megoldotta
Zavaros a cucc.
Puyol 2014-ben visszavonult.
Igen azért küldték be a védelembe, és azért "küldték" mert eredetileg védekező KP-volt, ez a párhuzam De Jonggal, de valóban nem fejtettem ki, már így is túl hosszú volt az íromány. =P~
Válasz küldése