Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.22. 14:35:44

"Többet kell gyakorolnunk a tizenegyeseket és beszélnünk róla, hogy fejlődést érjünk el ezen a téren... "

Iiigen, minden bizonnyal ez a sok jó játékos azért nem tudja berúgni a tizit, amit egy megye 3-as játékos is képes lenne jó százalékban értékesíteni, mert nem tud egy egyeneset a labdába rúgni, és nem rúgtak eleget életükben. Véletlenül sem pl többek közt a csapategység, a kémia és a sportpszichológusok hiányai képezik az okokat...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.19. 00:59:07

grgly50 írta:
2021.01.18. 09:06:30
Nagyon feltűnő egy kép: Kezdés előtt a Bilbao játékosok egy kupacban, összeborulva fogadkoznak, a Barca játékosok a pályán szanaszét lézengve várják, hogy azok abbahagyják.
Nos, úgy érzem, hogy ez jellemző az egész társaságra, az öltözőre. Hol van már a "nem egy csapat, ez egy család" .
Úgy gondolom, mire R K-nak kirakják a szűrét, akkorra már nem lesz Barca, csak egy munkahely .
Szomorú
Igen. Lásd Milan - szerencsére a Barca mellett Milan szurkoló is vagyok, különben sötét korszakom lenne :D. Van 20 okés játékosuk és egy öreg zsenijük, és félelmetes csapategység van, szervezettség, vezetik a bajnokságot, csak a Reál szerzett több pontot 2020-ban, közel fél évig minden meccsen két gólt rúgtak legalább, a mostani Juve meccsig háromnegyed éves veretlenségi sorozatban voltak, a játékosok az összetartás és mentális állapotok miatt egyénileg is fejlődtek, ésatöbbi. Pedig aztán az ottani játékosok kvalitásai a szűrőposzton kívül elképesztően messze vannak még a mostani Barcáétól is. Mégis pusztán jó pedagógiai munkával egy nagyon jó csapattá gyúrta őket Pioli.
Na itt ennek az ellenkezője megy. Még Messi is csapatkapitánykodik már pár meccs óta, pedig nagyon nem sajátja, de érzi, hogy valakinek muszáj. Kijövetelkor buzdított, magyarázott, stb már megint.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ventiladors
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019.05.13. 20:31:40

2021.01.18. 23:51:36

Maximálisan nem értek egyet az itt megszólalókkal.
Cseri írta:
2021.01.18. 05:31:42
Sajnos a Koeman faktor beigazolódott. Marcelinho 2 hét alatt csapatot csinált, Koemannak 4 hónap is kevés volt erre.
Két különböző feladat a Bilbao összeállítása és a Barcelona rendberakása. Ha a Bilbao a bajnokságban BL-t érő helyen végez, akkor két hétig ünnepelnek, ugyanez a Barca-nál maximum a vezetőedző megkövezéséhez elég. Főleg ha durva szabálytalanságokon és a játék tördelésén alapul a siker.
Persze az igaz, hogy 4 hónap alatt nem lett egy világverő csapata Koemannak. Ezt én is sajnálom, de ez nem csak az ő hibája. Sőt elsősorban nem az övé. Mindezt olyan statisztikák alapján mondom, amelyek szerint a Barca játékában van benne a legtöbb gólt érő helyzet. Ha pedig ez így van akkor nem a tervezéssel van a baj, hanem a kivitelezéssel.
Persze könnyebb egy bűnbakot találni, Koeman személyében mint elfogadni, hogy honnan kellett kezdenie. A 2-8 nem volt véletlen. Ahogy a liverpooli 0-4 sem. Ez a csapat majd másfél évtizedig nem szembesült azzal, hogy védekeznie kelljen. Nem is tudott, de voltak olyan csatárok, akik lőttek elég gólt és/vagy elég gondot okoztak az ellenfélnek. Eto'o, Henry, Ronaldinho, Messi, Neymar, Suarez. (Inkább ide írnám Pedrot és Alexist mint Ibrahimovicsot) Ma nem ilyen támadóink vannak. Messi sem olyan mint régen, de nem ez a baj. Dembele és Griezman nem csak támadásban, hanem védekezésben is csak annyit ér mintha egy tetszőleges szurkoló tiszteletjeggyel bemehetne a pályára nézőnek. Hogy klasszikusokat idézzek "ha nagyanyámat beállítanám az ötös vonalára, az ő hátáról is több labda pattanna be a kapuba mint amennyit ezek lőnek".
A vasárnapi Barca egyszerű kényszerítőzéseket sem tudott végrehajtani, amikor a Bilbao 8 emberrel védekezett. A letámadásuk miatt meg nem tudtuk kihozni a labdát. Nem attól lesz valaki nagy futbalista, hogy melyik mezt veszi fel és mennyi a fizetése, de ezen a két játékoson kívül ugyanezt éreztem Alban és Langleten. Ezeken a dolgokon nem négy hónap, de négy év alatt se lehet változtatni, ha nincs más a helyükre. (Araujo viszont ez alatt a négy hónap alatt nálam kivívta a kezdőjátékos státuszt.)
És még valami. Puig. Értem , hogy sokan szeretik. Én is szeretem, csak az a "baj" hogy Pedri szerintem többet ér a csapatnak. Az Ő védekezése jobb. És azt nem engedhetjük meg magunknak, hogy Messi mellett Griezman, Dembele és még más se védekezzen.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.18. 11:12:58

Maximálisan egyetértek, annyi kiegészítés, hogy Koemannak cirka 5 hónap alatt nem sikerült...
Egy Mesternél - és itt nem véletlen a nagy M - 2-3 hét alatt látszania kell a keze munkájának (lásd pl. Ancelotti Everton), Koemannál ez egyenlő a nullával. Játszottunk az elmúlt 2 hétben pár jó meccset, de ennyi. Minél tovább marad, annál nehezebb lesz visszajönni. A választások elhúzódása miatt az már biztos, hogy márciusig marad, még cirka 2 hónap. Ha addig kiesünk a BL-ből és a Kupából, akkor remélem nem várják meg vele a szezon végét a szerződés bontással!!! Ha tavasszal állunk még a kupákban, akkor nem hinném, hogy az utolsó 2-3 hónapra hoznak új edzőt.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.01.18. 10:34:33

Peter írta:
2021.01.18. 09:13:31
Cseri írta:
2021.01.18. 05:31:42
Marcelinho 2 hét alatt csapatot csinált, Koemannak 4 hónap is kevés volt erre.
Ez maximálisan látszott tegnap. mindenben ami pályán történt.

Ki lehetne ezt fejteni szép és kerek mondatokkal, de sajnos ez a Koeman sztori annyira ordít, hogy már fájdalmas. Itt már nem lehet indulatra, ellenszenvre vagy semmire sem fogni semmit.
Egyszerűen alkalmatlan és pont.
Ez már számomra is egyértelmű. ....Irásban és szóban is be kéne számoltatni...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.18. 09:13:31

Cseri írta:
2021.01.18. 05:31:42
Marcelinho 2 hét alatt csapatot csinált, Koemannak 4 hónap is kevés volt erre.
Ez maximálisan látszott tegnap. mindenben ami pályán történt.

Ki lehetne ezt fejteni szép és kerek mondatokkal, de sajnos ez a Koeman sztori annyira ordít, hogy már fájdalmas. Itt már nem lehet indulatra, ellenszenvre vagy semmire sem fogni semmit.
Egyszerűen alkalmatlan és pont.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.18. 09:06:30

Barca-bilbao.jpg
Barca-bilbao.jpg (87.14 KiB) Megtekintve 4344 alkalommal
Nagyon feltűnő egy kép: Kezdés előtt a Bilbao játékosok egy kupacban, összeborulva fogadkoznak, a Barca játékosok a pályán szanaszét lézengve várják, hogy azok abbahagyják.
Nos, úgy érzem, hogy ez jellemző az egész társaságra, az öltözőre. Hol van már a "nem egy csapat, ez egy család" .
Úgy gondolom, mire R K-nak kirakják a szűrét, akkorra már nem lesz Barca, csak egy munkahely .
Szomorú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grgly50 2021.01.18. 11:22:18-kor.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.18. 05:31:42

Sajnos a Koeman faktor beigazolódott. Marcelinho 2 hét alatt csapatot csinált, Koemannak 4 hónap is kevés volt erre.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.18. 01:17:36

Nagyon germános ez a játék, nagyon kevés a brazilos kreativitás, Koeman túltolja.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2021.01.17. 23:58:59

Látom előre a holnapi interjúkat:
Ronald: Súlytalanok voltunk, de még nyerhetünk két trófeát, harcban leszünk érte, sose adjuk fel.

Sergio: A szurkolóinkat megbántottuk, bocsánatot kérünk tőlük, fejlődünk kell.

Már a tököm kivan, hogy mindig a sablon szöveg, a sablon játék és a semmit nem érő foci. Hab a tortán, hogy vezetőség nélkül toljuk végig az évet, 0 lóvé a megújításhoz. Milan útját fogjuk járni..
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.14. 14:45:28

davi10 írta:
2021.01.14. 11:28:53
"A cserejátékosok nem melegítettek, mert nem örültek a hidegnek"

mi?
:lol: :lol:

Már nem lepődünk meg semmin. Mi az a heti 50-100 millió forint fociért, ha hideg van akkor nem fárasztjuk magunkat.

https://twitter.com/espnfc/status/13493 ... 04133?s=21

Igen, igen...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.14. 11:28:53

"A cserejátékosok nem melegítettek, mert nem örültek a hidegnek"

mi?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2021.01.10. 15:19:44

hau30 írta:
2021.01.09. 23:06:31


Én nem akarom. Jó ez így! Csak annyi most a sérült, hogy az úgymond “B”-s fiatal játékosok (Araujo,Mingueza,Dest,Pedri,stb), akik most “A”-s játékosoknak minősülnek szét lesznek hajtva. Kellenek a “C”-s játékosok az olyan meccsekre, mint a következő. Jól is kijöhetünk belőle. Ennek az évnek szerintem erről kellene szólnia! Ha lesz valami eredmény,akkor az már grátisz. Hiába a Barca-ról beszélünk.
Istenem, fiatal játékosok, pont olyan korban vannak amikor meg kell kapniuk a szerda-szombat terhelés, és mert fiatalok el is bírják. Többségük még nem válogatott vagy nem felnőtt válogatott, így általában az se megy rá pluszba. Meg azért ez egy Szuperkupa, Real Sociedad ellen nem az ifi csapatot kéne próbálgatni, arra jó lesz a harmad osztályú kupa ellenfél. Amúgy is inog a pad alatta, nem akarja, hogy teljesen ki is csússzon alóla. :)
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.10. 08:39:11

Közeledik január 24. Szerintem ez is benne van, hogy Koeman leállt az ámokfutással, az össze-vissza csapattal, a koncepció nélküli cserékkel. Valami eredményt kell felmutatni, ha maradni akar.
Az, hogy mitől változott meg a játék képe, a hangulat, csak találgatni lehet. Minden esetre örülök ennek a változásnak. Remélem tartós lesz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 23:49:00

davi10 írta:
2021.01.09. 23:46:22


Ha az én posztom váltotta ki a hsz-ed (másra nem emlékszem, aki konkrétan leírta Konrad és Moriba nevét), én se követeltem őket, annyit írtam, hogy kíváncsi leszek kiknek ad lehetőséget Koeman, mert ennél nagyobb sansz szerintem nem lesz az Ő játekukra.

Nem tudom, hogy te voltál e, de több ember is, és általában kb minden meccsen ezek be vannak írva. (nem Moriba, de Konrad, meg a fiatalok...gondolom Puig)

Szerintem a kupában majd megkapják a lehetőséget, ha úgy van.
Nem tudom kárhoztatni Koemant azért, mert a jelenlegi fiatalok mellé "nem akar" több fiatalt pályára tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 23:46:22

csababarca írta:
2021.01.09. 23:13:28
kupára okés, nem is a Te posztod váltotta ezt ki, hanem az meccs alatti, "hol van Konrad" "jöjjön Moribo vagy Moriba", stb.
amikor fent van a pályán 4-5 20 éves, vagy még annyi se:D

kupában meg lehet őket nézni, de bajnokságban nem fér bele.
szét lesznek hajtva, hát Pep is kb 14-15 játékossal hozott le szezont, mármint akik aktívan játszottak, és bírták.
itt azért szépen rotál Koeman, ezt nem lehet a számlájára írni, Pedri, DeJong, Messi azok akik szinte mindig kezdők, körülöttük rotálódik.
Követelőzni szerintem se kell, egy rossz szavunk nem lehet. Viszont szerintem 4-0-nál simán belefért volna.
Busi helyére csak Moriba maradt a padon, Trincao pedig... Nem olyan hosszú a pad, hogy ördögtől való lett volna őket is berakni.
Nyilvan ha Fati meg Coutinho felépül szerintem senkinek meg se fog fordulni a fejében, hogy Konrad álljon be.

De megértem Koeman-t. Trincao-t is szerintem próbálja addig nyomatni, amíg elkapja a fonalat, bár én rajta nem érzem, hogy beindulni úgy, mint Pedri. És azt is meg tudom érteni, hogy nem akart kockáztatni egy Pjanic-Moriba párossal, hiába a 4 gólos vezetés.

Ha az én posztom váltotta ki a hsz-ed (másra nem emlékszem, aki konkrétan leírta Konrad és Moriba nevét), én se követeltem őket, annyit írtam, hogy kíváncsi leszek kiknek ad lehetőséget Koeman, mert ennél nagyobb sansz szerintem nem lesz az Ő játekukra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 23:13:28

hau30 írta:
2021.01.09. 23:06:31


Én nem akarom. Jó ez így! Csak annyi most a sérült, hogy az úgymond “B”-s fiatal játékosok (Araujo,Mingueza,Dest,Pedri,stb), akik most “A”-s játékosoknak minősülnek szét lesznek hajtva. Kellenek a “C”-s játékosok az olyan meccsekre, mint a következő. Jól is kijöhetünk belőle. Ennek az évnek szerintem erről kellene szólnia! Ha lesz valami eredmény,akkor az már grátisz. Hiába a Barca-ról beszélünk.
kupára okés, nem is a Te posztod váltotta ezt ki, hanem az meccs alatti, "hol van Konrad" "jöjjön Moribo vagy Moriba", stb.
amikor fent van a pályán 4-5 20 éves, vagy még annyi se:D

kupában meg lehet őket nézni, de bajnokságban nem fér bele.
szét lesznek hajtva, hát Pep is kb 14-15 játékossal hozott le szezont, mármint akik aktívan játszottak, és bírták.
itt azért szépen rotál Koeman, ezt nem lehet a számlájára írni, Pedri, DeJong, Messi azok akik szinte mindig kezdők, körülöttük rotálódik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.09. 23:06:31

csababarca írta:
2021.01.09. 22:32:05
Úgy tűnik kezdi megtalálni azt a csapatot, amivel eredményes tud lenni a foci, illetve a játékosok is mintha felszabadultabbak lennének picit.
Azt mondom, jó úton jár, ha a játékosok is partnerek lesznek, akkor szép tavasz is lehet ebből, akár. (nem triplázást értek ezalatt)

Amit nem értek, hogy miért nyivákolják tele fórumozók az élőt minden meccsen, ilyen B-s arcokért, amikor hosszú évek után tényleg az van, hogy fiatal a csapat.
Dest, Mingu, Araujo, Pedri, Dembelé, Trincao, Fati amíg volt, olykor olykor Puig....hova kell több fiatal?
Építse be masszívan akik ténylegesen vannak és játszanak, nem kell még 4-5 másik, csak hogy nézzük meg őket. Kapcsolja be az ilyen a B csapat meccseit, és meg lehet nézni őket ott is.
Aki olyan, azt úgyis felhívják a nagyhoz, és majd játszhat, a kupában pl.
Ez régen is így volt, a szebb időkben. Fatit is felhozták, játszatta a félbolond Setien, Koeman is bátran hozzányúlt Minguhoz, Araujohoz, Pedrihez, Trincaohoz, Fati is alapembere volt amíg meg nem sérült.

Én nem értem miért akarnak itt egyesek ificsapatot, úgy, hogy ténylegesen fiatal csapatunk van.
Én nem akarom. Jó ez így! Csak annyi most a sérült, hogy az úgymond “B”-s fiatal játékosok (Araujo,Mingueza,Dest,Pedri,stb), akik most “A”-s játékosoknak minősülnek szét lesznek hajtva. Kellenek a “C”-s játékosok az olyan meccsekre, mint a következő. Jól is kijöhetünk belőle. Ennek az évnek szerintem erről kellene szólnia! Ha lesz valami eredmény,akkor az már grátisz. Hiába a Barca-ról beszélünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 22:32:05

Úgy tűnik kezdi megtalálni azt a csapatot, amivel eredményes tud lenni a foci, illetve a játékosok is mintha felszabadultabbak lennének picit.
Azt mondom, jó úton jár, ha a játékosok is partnerek lesznek, akkor szép tavasz is lehet ebből, akár. (nem triplázást értek ezalatt)

Amit nem értek, hogy miért nyivákolják tele fórumozók az élőt minden meccsen, ilyen B-s arcokért, amikor hosszú évek után tényleg az van, hogy fiatal a csapat.
Dest, Mingu, Araujo, Pedri, Dembelé, Trincao, Fati amíg volt, olykor olykor Puig....hova kell több fiatal?
Építse be masszívan akik ténylegesen vannak és játszanak, nem kell még 4-5 másik, csak hogy nézzük meg őket. Kapcsolja be az ilyen a B csapat meccseit, és meg lehet nézni őket ott is.
Aki olyan, azt úgyis felhívják a nagyhoz, és majd játszhat, a kupában pl.
Ez régen is így volt, a szebb időkben. Fatit is felhozták, játszatta a félbolond Setien, Koeman is bátran hozzányúlt Minguhoz, Araujohoz, Pedrihez, Trincaohoz, Fati is alapembere volt amíg meg nem sérült.

Én nem értem miért akarnak itt egyesek ificsapatot, úgy, hogy ténylegesen fiatal csapatunk van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.09. 22:15:10

Nekem most nagyot nőne a szememben,(mondjuk van honnan) ha a szuperkupára egy szétrotált csapattal mennénk ki. Mondjuk egy Mingueza-Umtiti-Lenglet-Firpo-Pjanic-Puig-Moriba-Trincao-Konrad-Braithwaite kezdővel. Kezd szerintem kicsit összhangba kerülni a csapattal. Fontos lenne megértenie, hogy ne nullázzon le egy-két emebert idő előtt. Desten például nagyon látszik, hogy túl van húzva jelenleg.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.09. 21:48:26

Peter írta:
2021.01.09. 21:35:17
Elég hasonlóan értékeljük Koeman munkásságát, bár az eredményességet tekintve nekem fontosabb szempont volt idén az, hogyan és miyen csapat áll össze. Egy fiatalokra épülő lendületes, kreatív alap lett volna a lényeg, BL lehetőséget adó helyezéssel. Akiket örömmel lehet nézni.
Na ez egyáltalán nem így indult.
Amióta viszont a sors kisöpörte előtte (helyette) amit amúgy is ki kellett volna söpörni és így láthattuk játszani a fiatalokat, elég határozottan mondom, hogy sokkal több van ebben az állományban, mint amit Koeman eddig kihozott belőlük.
Annyit határozottan és bátran kijelentek, ha az elejétől fogva tudatosan és szisztematikusan, igazi edzőként állt volna a feladathoz, nem itt tartanánk, hanem sokkal előrébb!
Ma még nem tudom eldönteni, hogy valami nála változott, ő áll esetleg máshogy a dolgokhoz, de az utóbbi rövid időben, mintha valami a pozitív irányba változott volna. A srácok is mosolyogtak, Dembi-Puig cserekor csak az arcot nézve egy kívülálló nem tudta volna eldönteni, melyik megy le vagy be.
Picit a szerencse is mellettünk van, de azt is tudjuk, hogy az amellé áll aki kierdemli....
Szóval cáfoljon ránk, innen indult ez az írás, én is ezt szeretném....!
Így van. A közeljövőben is sokkal több van benne, ha a Puig-hoz való hozzáállását végleg el tudná engedni. Ma is milyen jól játszott a srác az alatt a röpke húsz perc alatt. Mindig fut, hogy megjátszható legyen, felszántja a pályát. Gyors, hihetetlen ritmusváltásai és agresszív előre-passzai vannak. Ha ezt a hülyeségét el tudná engedni, összeállhat egy erős csapatgerinc hosszú távra. Ezt már idén is fel lehetett volna gyorsítani, ha nem ilyen csökönyös. Hogy a Messi által jelentett plusz hogy lesz pótolva, az óriási kérdés. Illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy Roberto és Piqué vissza fognak-e szivárogni a kezdőbe, ez egy komoly vízválasztó lesz Koeman megítélésében. Most még talán nincs késő ahhoz, hogy a korai csökönyösségét ha nem is feledtetni, de legalább árnyalni tudja.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.09. 21:35:17

gránit írta:
2021.01.09. 20:51:07
Hogy ki nevezte ki, nem érdekel, ha jönnek az eredmények, ha meg nem jönnek, akkor sem az a gond, hogy ki nevezte ki. Elég kritikus voltam mindig Koemannal, sok döntést nem hozott meg időben, amik számos pontvesztéshez vezettek, és a bajnoki címbe kerülhetnek. De nem az a gond vele, hogy ki nevezte ki. Ennek ellenére örülnék annak, ha ránk cáfolna.
Elég hasonlóan értékeljük Koeman munkásságát, bár az eredményességet tekintve nekem fontosabb szempont volt idén az, hogyan és miyen csapat áll össze. Egy fiatalokra épülő lendületes, kreatív alap lett volna a lényeg, BL lehetőséget adó helyezéssel. Akiket örömmel lehet nézni.
Na ez egyáltalán nem így indult.
Amióta viszont a sors kisöpörte előtte (helyette) amit amúgy is ki kellett volna söpörni és így láthattuk játszani a fiatalokat, elég határozottan mondom, hogy sokkal több van ebben az állományban, mint amit Koeman eddig kihozott belőlük.
Annyit határozottan és bátran kijelentek, ha az elejétől fogva tudatosan és szisztematikusan, igazi edzőként állt volna a feladathoz, nem itt tartanánk, hanem sokkal előrébb!
Ma még nem tudom eldönteni, hogy valami nála változott, ő áll esetleg máshogy a dolgokhoz, de az utóbbi rövid időben, mintha valami a pozitív irányba változott volna. A srácok is mosolyogtak, Dembi-Puig cserekor csak az arcot nézve egy kívülálló nem tudta volna eldönteni, melyik megy le vagy be.
Picit a szerencse is mellettünk van, de azt is tudjuk, hogy az amellé áll aki kierdemli....
Szóval cáfoljon ránk, innen indult ez az írás, én is ezt szeretném....!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.09. 20:51:07

LG írta:
2021.01.09. 16:46:07
De azért nem mindegy, hogy Szent István
"Szent" István az egyik legkegyetlenebb figura volt a történelmünkben, talán még középkori mércével is elképesztő brutalitással végeztette ki azokat, akiknek szerinte nem állt jól a szemük, kedvelt időtöltése volt a Tízparancsolat megszegése. Az addigi öröklési szabályokat felrúgva simán felnégyeltette a bácsikáját, a testének cafatjait várfokokra tűzette ki, hogy azért mindenki tudja, merre hány méter. A nagybátyjának meg lazán ólmot öntetett a fülébe és kiszúratta a szemeit - a vakítós sztori később is sztenderd maradt a családban :mrgreen: -, még szerencse, hogy a fiai el tudtak menekülni, ha őket is kicsinálja, lett volna gond 1046 után... A kinevezései sem voltak a legszerencsésebbek, a kiskedvenc unokaöccse rövid idő alatt német vazallusi sorba süllyesztette az országot, szimpla hatalomféltésből, de a három év alatt megbukott kedves veje sem volt éppen top kategória.

-----------

Hogy ki nevezte ki, nem érdekel, ha jönnek az eredmények, ha meg nem jönnek, akkor sem az a gond, hogy ki nevezte ki. Elég kritikus voltam mindig Koemannal, sok döntést nem hozott meg időben, amik számos pontvesztéshez vezettek, és a bajnoki címbe kerülhetnek. De nem az a gond vele, hogy ki nevezte ki. Ennek ellenére örülnék annak, ha ránk cáfolna.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.09. 20:39:11

*cirip* *cirip*
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.09. 18:40:55

Bocs, nem mindig olvasom végig teljesen a hozzászólásokat, csak így kb-ra :D.
Válasz küldése