Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.24. 16:51:21

Off: Mondjuk Yaya Touré esetében más volt a helyzet, ott egy szubjektív dolog játszott közre Pep részéről, nem a teljesítmény hiánya.
Mondhatjuk bejött, csak 2016ra véget ért az eredménye. (Reméltem elviszi a Citybe mikor odakerült)
De még mindig isszuk a levét a felfedezettjének.

Elég gyenge meccs, helyzetünk sincs megint, mondjuk az Elchenek sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 16:43:40

LG írta:
2021.01.24. 16:36:03
Kicsit off, de Ibra ősszel nagyon is jól kezdett nálunk. Ott csúszott el a dolog, amikor Pep kitalálta, hogy Messi legyen hamis 9-es. Persze nem bánom, hogy így lett, hisz a csapat többet profitált így. Azt mondanám, rosszkor volt rossz helyen. Akár a Rijkaard, akár a LE-féle Barcában sokkal jobb lehetett volna szvsz, de a Pep-foci, főleg amit a 2010 környékén kezdünk el játszani, nem neki feküdt.

On: ez eddig elég keserves. Valahogy kellene gólt találni, különben ez megint egész meccses szenvedés lehet.
Ez nagy igazság, a Pep féle taktika gyomlálta a játékosokat, gondoljunk csak a világ akkori legjobb védekező KP-jára Touré, vagy Eto, vagy Ronaldinhora, nincs csapat, ahol két ilyen támadó ne lett volna a legfontosabb elemek között, és valóban nem bántuk, mert még Lucho Barcáját (Pep öröksége ként) ideszámolva, kaptunk majdnem 5 olyan évet, ami a legtöbb nagycsapatnak összesen nem volt, sőt nem is lesz.
Valamit valamiért, abban az időben is úgy igazoltak,hogy a legfelkapotabb játékost ide kellett hozni, ha igazolt a Real, igazolt a Barca is, nagy szakmai projekt akkor sem volt, csak Pep tudta kiket kell felrángatni a B-ből, ahol sosem látott aranygeneráció volt, és bezony bevállalta, hogy elküldi, akár a sztárokat is.

ON:
Nekem fel sem tűnik megy a meccs, de félidő X-et raktam, ugyhogy nem zavar, és nem is idegesít legalább ez a langyi labdajáratás, azért jobb, mint harmadosztályú ellen égni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.24. 16:41:08

LG írta:
2021.01.24. 16:36:03
Kicsit off, de Ibra ősszel nagyon is jól kezdett nálunk. Ott csúszott el a dolog, amikor Pep kitalálta, hogy Messi legyen hamis 9-es. Persze nem bánom, hogy így lett, hisz a csapat többet profitált így. Azt mondanám, rosszkor volt rossz helyen. Akár a Rijkaard, akár a LE-féle Barcában sokkal jobb lehetett volna szvsz, de a Pep-foci, főleg amit a 2010 környékén kezdünk el játszani, nem neki feküdt.

On: ez eddig elég keserves. Valahogy kellene gólt találni, különben ez megint egész meccses szenvedés lehet.
Ez így van, ugyanez igaz Suarezre is csak fordítva. Az elején ameddig jobbszélsőt játszott gyakorlatilag semmit nem tudott hozzá tenni.
Eto’o vagy Villa jobb játszótársak voltak mert a szélén sem vesztek el.

Ettől függetlenül hírhedten nagy pofája van a svédnek, ami normál esetben is problémákat okoz, nem hogy egy olyan Barcában ahol Guardiola volt az abszolút főnök, a játékosok nagy része meg “jó fiú” volt.

Mint játékos, prime Ibra minden idők egyik legjobbja, de emberileg egy nulla, főleg hogy sértődöttségében a Realba való igazolással fenyegetőzött.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.01.24. 16:45:38-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.24. 16:36:03

Kicsit off, de Ibra ősszel nagyon is jól kezdett nálunk. Ott csúszott el a dolog, amikor Pep kitalálta, hogy Messi legyen hamis 9-es. Persze nem bánom, hogy így lett, hisz a csapat többet profitált így. Azt mondanám, rosszkor volt rossz helyen. Akár a Rijkaard, akár a LE-féle Barcában sokkal jobb lehetett volna szvsz, de a Pep-foci, főleg amit a 2010 környékén kezdünk el játszani, nem neki feküdt.

On: ez eddig elég keserves. Valahogy kellene gólt találni, különben ez megint egész meccses szenvedés lehet.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 16:29:26

grgly50 írta:
2021.01.24. 16:23:23
Atlantis írta:
2021.01.24. 15:55:15
gránit írta:
2021.01.22. 08:08:31
Eközben Suárez tegnap duplázott.
Ibra meg 39 évesen is 12 gólnál tart 9 meccsen, mi meg fillérekért elengedtük... :D
A foci csapatsport. Ibra emberileg összeférhetetlen volt emberileg a csapat tagjaival
Arról nem beszélve, hogy iszonyat pocsék volt nálunk, akárhogy dobálóznak a számokkal, én emlékszem, hogy Messi odaadta a tizit egyátalán önbizalma legyen. Az a helyzet Suraezt leszámítva, nálunk csatárba senki sem vált be, talán Eto-ig kell visszamenni, mert nálam még Villa sem közelítette meg önmagát, vagy amire képes lehetett volna. Ez persze Messire, meg a tikitakától kezdve sokmindenre rá lehet kenni, de az a helyzet kell egy jó csatár, ennyi. Suarez egy bomba formába lévő Messi és Ronaldo előtt legy aranycipellős, szóval nem lehetetlena dolog. Csak nem Depayokba, meg Mbappékba kell gondolkozni, hanem olyan csatárra, aki ösztönös gólvágó, sallang nékül hatékonyan, mint Lajos volt, vgay mint Halland lesz. Persze űj korszak jön, Messi nélkül más taktikával, most már jöhet bárki, sőt Grizire is lehet majd taktikát írni, meglátjuk.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.24. 16:23:23

Atlantis írta:
2021.01.24. 15:55:15
gránit írta:
2021.01.22. 08:08:31
Eközben Suárez tegnap duplázott.
Ibra meg 39 évesen is 12 gólnál tart 9 meccsen, mi meg fillérekért elengedtük... :D
A foci csapatsport. Ibra emberileg összeférhetetlen volt a csapat tagjaival
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grgly50 2021.01.24. 16:42:09-kor.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 16:16:55

pirulákat bevenni, alternatív programot bekészíteni némi alkohol társaságában, jöhet a meccs :lol: jó szórakozást mindenkinek!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.24. 15:55:15

gránit írta:
2021.01.22. 08:08:31
Eközben Suárez tegnap duplázott.
Ibra meg 39 évesen is 12 gólnál tart 9 meccsen, mi meg fillérekért elengedtük... :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.24. 15:51:29

Ez a Braithwaite gyerek hogy megragadt a kezdőben. Értem én hogy sérülések, meg amúgy ő legalább hajt, de akkor is, ez az ember tavaly a Leganes (?) kezdőjátékosa volt.

Nem akarom újból és újból elővenni a régen minden jobb volt dumát, de amúgy elképesztően gyenge ez a keret.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.24. 15:25:26

TS - Mingueza, Araujo, Umtiti, Alba - Busi, De Jong, Pedri - Dembele, Braithwaite, Griezmann
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.22. 08:08:31

Eközben Suárez tegnap duplázott.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.13. 18:29:36

Stalkyard írta:
2021.01.13. 16:33:15
Ja, csak akinek google-ben kell keresni a nevét, annak minden bizonnyal nincs akkora fizetési igénye, mint egy Busquetsnek, és hajlandó is klubot váltani. Egy játékosért kifizetett összeget egy átigazolás során még mindig nem a nettó játéktudás határoz meg, és egy átigazolás még mindig nem úgy működik, mint a Fifában. Pont ezért váltott klubot egy Thiago 30 millióért a nyáron, míg egy Jotáért 40 (?) milliót adtak.
plusz az sem mindegy, h a noname guglis gyerek még vmi fiatal tehetség-e, akinek még lehet karrierje, vagy kiöregedett játékos, akinek már biztosan nem lehet.

de az egész okfejtés valóban tök felesleges, mert Busiék fejében meg sem fordult, h feladják a gigafizujaikat. úgy meg nem lesz transzfer.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.13. 18:15:19

MatyiG írta:
2021.01.12. 12:23:55
Szerintem ha 85 pontot hozunk, akkor elégedettek lehetünk a tavaszi szezonnal, és lehet esély az első helyre. Ehhez a maradék 20 meccsen már csak 9 pontot lehet veszíteni.
85 ponttal én is elégedett lennék, de az Atletico ellen könnyen lehet, hogy kevés lenne. 16 meccsen most van nekik 41.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.01.13. 16:33:15

Nero. írta:
2021.01.13. 14:00:04
akkor Pique meg Busquets elment volna 20-30-ért. Értem...
Ezt te sem gondolhatod komolyan.
Hát valamennyi értékük csak van :D Egy olyan világban ahol olyan játékosokért is kifizetnek 30 milliót akiket a googlebe kell kikeresni ha csak nem vagy valami nagy focirajongó.
Ja, csak akinek google-ben kell keresni a nevét, annak minden bizonnyal nincs akkora fizetési igénye, mint egy Busquetsnek, és hajlandó is klubot váltani. Egy játékosért kifizetett összeget egy átigazolás során még mindig nem a nettó játéktudás határoz meg, és egy átigazolás még mindig nem úgy működik, mint a Fifában. Pont ezért váltott klubot egy Thiago 30 millióért a nyáron, míg egy Jotáért 40 (?) milliót adtak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.01.13. 14:16:43

Nero. írta:
2021.01.13. 14:00:04
Titinho: Ennyi erővel nekem meg 2005 feelingem van mert akkor és most is egy francia játszott jobboldali támadót. :D Értem amúgy, de én messze nem lennék ilyen bizakodó
Jó hát halál komolyan én se gondoltam, azért is írtam a végére, hogy szép kis mese. :D Csak valahogy eszembe jutott a minap. :wink:
Annyira bizakodó én sem vagyok, ebben a csapatban nem hiszem hogy benne van egy 18 meccses győzelmi sorozat mint akkor.

A 2. hely még meglehet a Real előtt, mivel ők is rapszódikus teljesítményt nyújtanak, ezért bízok inkább benne. :)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.13. 14:00:04

akkor Pique meg Busquets elment volna 20-30-ért. Értem...
Ezt te sem gondolhatod komolyan.
Hát valamennyi értékük csak van :D Egy olyan világban ahol olyan játékosokért is kifizetnek 30 milliót akiket a googlebe kell kikeresni ha csak nem vagy valami nagy focirajongó. Bár az tény hogy valóban lelettünk rántva az eladásokkal az utóbbi években.

Titinho: Ennyi erővel nekem meg 2005 feelingem van mert akkor és most is egy francia játszott jobboldali támadót. :D Értem amúgy, de én messze nem lennék ilyen bizakodó
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.01.13. 10:52:01

MatyiG írta:
2021.01.12. 12:23:55
Szerintem ha 85 pontot hozunk, akkor elégedettek lehetünk a tavaszi szezonnal, és lehet esély az első helyre. Ehhez a maradék 20 meccsen már csak 9 pontot lehet veszíteni.
Ehhez tényleg óriási menetelésre lenne szükség, egy jó hosszú győzelmi sorozattal együtt. Úgy hogy megyünk idegenben az Sevilla, Villarreal, Atletico, Real négyeshez.

A 2. és 3. hely inkább a valós cél nekünk erre az évre, a Tico nagyon egyben van most, nem hiszem hogy mi vagy akár a Real is megfoghatja őket.

Kicsit egyébként DeJavu érzésem van ezzel a szezonnal kapcsolatban. 2003-ban akkor is egy holland edző került hozzánk, új csapatot kellett építenie. Az első 18-20 forduló botrányosan rossz volt, majd megtalálta az ideális 4-3-3-at és egy 18 meccses győzelmi (vagy veretlenségi...nem emlékszem már) sorozattal másodikok lettünk, pedig ott a szezon első felében még a kieső helyekhez voltunk közel.

Akkor 2004 januárjában jött ugye Davids egy fél évre, ezzel Xavi feljebb került egy sorral a kp-n, és jöttek is az eredmények egy későbbi brutális 4-3-3-al. Addig ugye Rijkaard is változtatta folyamatosan a csapatot.

Na ezért van egy kicsit dejavum. :D Holland edző pipa. Egy új 4-3-3 pipa. De Jong előrébb játszatása szürő helyett (Xavi effektus) pipa. Most nem igazoltunk kp-ra, de Busi játszik egyedül szűrőt 2 kp mögött...pipa. 8 meccses (eddig) veretlenségi szériában pipa. Messi újra formában és viszi a csapatot (Ronaldinho effektus) pipa. Akkor lett Laporta elnök, bár egy fél évvel korábban (idén is ?) :wink:

Jó igen tudom, ez mind szép kis mese, de valamelyik nap jutott ez csak eszembe. :D

Bár ehhez sok mindennek kell még állandósulnia nálunk, főleg Koeman felfogásában. Pl. ha most ezzel az új felállással nem jönnénk ki jól egy meccsen, akkor ne legyen meg meccs közbe 3 taktikai és szerkezeti váltás. Ez most tényleg olyan felállás ami látszólag fekszik a csapatnak és a játékosoknak is, kb a fél kezdő 11 jobban teljesít ebben a formációban. Én csak annyit kérek ha màr ennyi időbe telt, akkor maradjon a csapat ennél az alapfelállásnál, ne 20 percenként más (mint ugye az Eibar ellen itthon). Vagy nem kell minden 2. meccsen a 3-5-2, meg 5-3-2, meg 4-2-3-1 meg 4-1-4-1.

Ettől függetlenül, ha az Atletico még hozza a 2 elmaradt meccsét 13 pont lesz a difi, ami nagyon sok. Még a Realnak is az lesz, a 10 pontos hátrány. Én azt várom tényleg hogy legyünk ott a 2. helyen és a 4 nagy elleni idegenbeli meccsünkön legyünk a pályán.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.13. 08:39:01

Nero. írta:
2021.01.12. 21:22:29
Ne kezdjük már ezt el megint. Szerinted bárki adott volna Pique-ért vagy Busquets-ért pénzt?
Nem, maximum ilyen 20-30 milliókat, de a SR-Piqué-Lenglet-Busquets 4es elmehetett volna 80-100 millióért, és abból lehetett volna hozni az EG-Wjandalum-Depay hármast.
Tehát ha Rakitic, Vidal és Rafinha összesen kb. 3 millióért ment el, akkor Pique meg Busquets elment volna 20-30-ért. Értem...
Ezt te sem gondolhatod komolyan.
Nero. írta:
2021.01.12. 21:22:29
A sokat kritizált Valverde helyzete sem volt jobb amikor jött (összesen 2 támadó a keretben), még is utcahosszal, majdnem veretlenül nyertük a bajnokságot.
Jó lesz az legalább 5 nek (Lajos, Messi, Deulofeu, Dembele, Paco), és neki se volt megtiltva, hogy valakit használjon a B-ből a kupákon kívül is. Ha jól rémlik, az az Arnaiz srác nem is produkált rossz számokat amikor játszott.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.12. 21:22:29

Ne kezdjük már ezt el megint. Szerinted bárki adott volna Pique-ért vagy Busquets-ért pénzt?
Nem, maximum ilyen 20-30 milliókat, de a SR-Piqué-Lenglet-Busquets 4es elmehetett volna 80-100 millióért, és abból lehetett volna hozni az EG-Wjandalum-Depay hármast.

Az említett játékosok amúgy sem játszanak, mert vagy sérültek, vagy gyengék, vagy ha játszanak is amúgy sem tesznek hozzá többet, mint mondjuk az alternatívájuk.

Ha például azért lenne a Mingueza-Araujo kettős a kezdő, mert mindenki mást eladtunk és nem igazoltunk, akkor elfogadnám azt hogy gyengébb a keret, és így nem feltétlenül várható el a bajnokság.

Az szintén zavar Koemannal kapcsolatban hogy egy Juventus elleni BL meccsen azzal van elfoglalva, hogy az ellenfél fiatal cserejátékosaival vált szót, vagy hogy sokszor csak ül a kispadon és néz a földbe. Ennyi lóvéért az a minimum hogy Simeone-módjára végig ugrálja a meccset és úgy hajtja a játékosait ahogy csak lehet.

A sokat kritizált Valverde helyzete sem volt jobb amikor jött (összesen 2 támadó a keretben), még is utcahosszal, majdnem veretlenül nyertük a bajnokságot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.12. 20:09:29

Iszonyat Koeman-ellenes vagyok/voltam, de azért látom a fejlődést is. Ha elengedi az 1-1 hülyeségét, amit nem akarok névlegesíteni, mert mindenki tud, akkor elismerem, hogy tévedtem vele kapcsolatban - nyilván örömmel teszem. Talált végre egy jó játékrendszert, amiben sok jó ember kis helyen is elfér. Nagyjából a jó embereket játszatja, a nyilvánvaló 1-en kívül + tán Trincao, de róla is kezd leszokni. Griez szerintem védhető, sok ziccere volt, és kivár vele Koeman, mert úgy gondolja, hogy lassan elkezdenek bepattogni - és még akár igaza is lehet. De amúgy is volt, hogy parkoltatta M.B. kedvéért. A nyilatkozataiban javult, nem szúr már oda mindenkinek, a pálya mellett is javult, nem hőbölög már gusztustalanul. Nem használ már játékosokat posztidegen helyeken, vagy csak végszükségből. Szerintem van javulás, és nem az eredmények miatt mondom elsősorban, bár nyilván egyikből következik a másik.

Más kérdés, hogy 1-1 kérdésben szerencséje is volt, illetve hogy Messi úgy tűnik, tényleg visszatért, de szerintem nem csak amiatt van fejlődés. Én elégedett lennék a 3. hellyel, de szerintem jó eséllyel meglesz a 2., és kicsit majd csökken a difi az ATMA-val szemben is, nem lesz megalázó a vége, szerintem 4-5 ponttal fognak verni minket.

Kicsit zavar, hogy sok pontot elkótyavetyált rengeteg rossz döntéssel, és ha az nem lett volna, versenyben lennénk a bajnoki címért, de ha a javulás állandósul, én megbékélek vele, és ha a tavasz relatíve jól sikerül, és reménykeltő jövő elé nézhetünk, részemről fátylat borítok az első félévre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.12. 19:26:36

Nero. írta:
2021.01.12. 18:49:04
Az hogy gyenge a keret az nem lehet kifogás, egyrészt nyáron nyugodtan lehetett volna takarítani, más részt ha nem is olyan erős mint volt, még mindig sokkal erősebb mint mondjuk az Atleticoé, de a Realtól sem vagyunk lemaradva értékben.

Engem nem érdekelnek Koeman kifogásai, az eddigi teljesítményünk a bajnokságban egy kettes alá, jóindulattal.
Ne kezdjük már ezt el megint. Szerinted bárki adott volna Pique-ért vagy Busquets-ért pénzt?
Amikor Vidal-ok meg Rakitic-ek bagóért mentek el, Lajosnak meg mi fizettünk, hogy menjen el.

Szerintem az elmúlt év(tized)ek edzői közül Koeman indult a legnagyobb hendikeppel, ha valakinek, akkor neki lehetnek kifogásai. Idén. Jövőre már, mint említettem többet várnék el egy 3. helynél.

Az nem gond Nero., hogy maximalista vagy, de egy kicsit próbáld meg szerintem reálisabban nézni a dolgokat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.12. 18:49:04

Azt is érdemes figyelembe venni hogy az elmúlt időszak jobb eredményei (bár nem tudom hogy 8 meccsből 6 győzelem 2 döntetlen olyan elképesztően jó lenne-e, főleg hogy kibekkelt győzelmek is voltak), annak is köszönhetőek hogy jóval barátságosabb sorsolásunk volt.
Tavasszal majd megyünk a Sevillához, Realhoz, Villarrealhoz, még egy meccs az Atleticoval, jönni fog a BL+kupa....

Ha az Atletico a 3 elmaradt meccséből csak egyet nyer meg, egyet pedig döntetlenre hoz, harmadikon kikap (elég kedvező forgatókönyv), akkor is 8 pont a hátrány, ami minden csak nem közel.

Az hogy gyenge a keret az nem lehet kifogás, egyrészt nyáron nyugodtan lehetett volna takarítani, más részt ha nem is olyan erős mint volt, még mindig sokkal erősebb mint mondjuk az Atleticoé, de a Realtól sem vagyunk lemaradva értékben.

Engem nem érdekelnek Koeman kifogásai, az eddigi teljesítményünk a bajnokságban egy kettes alá, jóindulattal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.01.12. 18:05:01

Barcaforever írta:
2021.01.12. 13:48:19
Fú de ehhez lehengerlő játékra lenne szükség, kívánom, hogy legyen így. Vmilyen szinten jogos amit írsz de kisebb csoda kéne ahhoz, hogy csak 9 pontot veszítsünk innen. [-o<
Amúgy az a vicces, hogy ehhez még lehengerlő játék sem kell. Ehhez elég 17gólt rúgni, meg 0-t kapni, és teljesítve is van :mrgreen:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.01.12. 13:48:19

MatyiG írta:
2021.01.12. 12:23:55
Szerintem ha 85 pontot hozunk, akkor elégedettek lehetünk a tavaszi szezonnal, és lehet esély az első helyre. Ehhez a maradék 20 meccsen már csak 9 pontot lehet veszíteni.

Fú de ehhez lehengerlő játékra lenne szükség, kívánom, hogy legyen így. Vmilyen szinten jogos amit írsz de kisebb csoda kéne ahhoz, hogy csak 9 pontot veszítsünk innen. [-o<
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.01.12. 13:19:41

Szerintem is kar szamolgatni, most mar alap a triplazas. :D
Válasz küldése