Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.27. 21:10:15

Ja, hát hogyha annyira kint akkor valóban olcsóbb. Fót vagy Dunakeszi előnye hogy 20 perc alatt a belvárosban vagy ha nincs dugó.
Veresegyház például kifejezetten fejlett, tetszik, de én annyit nem utazgatok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.27. 21:06:08

zsoltfree írta:
2021.01.27. 20:32:55


Akkor még egy felmondattal odébb terelve. Publikus, hogy merre laksz? Esetleg Pest megyén belül szerinted/szerintetek merre lehet érdemes kikoltozni / építkezni? Inkább észak lenne a preferált, mint dél. A nagyon fancy és drága települések kizarva, de nem szeretném, ha lepukkant cigo falu lenne. Egy arany közép út érdekelne. Pár települést néztem, de hihetetlen, hogy Pest megyében sok helyen az aszfaltozott út extra.
Szóval esetleg valakinek ötlete, tapasztalata, hogy hová, vagy hová ne?
Láthatod a tartózkodási helyemnél:)

Ez Délen van. Kocsival hamar BP-n van az ember, 45-50 perc az Árpád-híd is, de busszal halál, másfél óra kb oda eljutni. (azért mondom ezt, mert barátnőm ott dolgozik, és ezért akarna közelebb menni)
Na most itt a déli területen kb Dabas az egyetlen élhető település, itt élek 30 éve, úgyhogy ismerem a környéket jól.

Amit néztünk még az Szada, mert onnan kocsival nekem is 45 perc, neki 30 a munkahely, jó kompromisszum.
Lenne.
De ott meg 20 millió egy telek alsóhangon.

Északabbra nem nézegettem, talán Budakalász, Dunakeszi még érdekes lehet neked, bár már az előbbi is összenőtt szinte Budapesttel, és szerintem ott is őrült árak vannak.

Nagyon nehéz nekünk is, hogy milyen telket vegyünk és hol. Azért már ez is nagy összeg (10-12 millió amit szánunk rá max), nem akarjuk elkapkodni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.27. 21:02:21

Ha már szóba jött, akkor a jelenlegi úgynevezett ellenzék például korruktabb.
Minden politikus az. Aki odakerül a húsos fazékhoz, az nem bírja ki hogy ne lopjon. Kicsit vérlázító azért, mert szerintem a politikus az mondjuk olyan szakma mint az orvos, ne a lóvé legyen az első számú motiváció hanem az emberek segítése.

Másik témához: Dunakeszi vagy Fót (jobb része). Én is Fótra tervezem visszakoltozni, mondjuk egyenlőre még mindig fent vannak az egekben a lakás árak, hiába mondtál sokan hogy na majd most a vírus meg a gazdasági válság miatt lemennek az árak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.01.27. 21:08:29-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 20:32:55

csababarca írta:
2021.01.27. 20:27:44
zsoltfree írta:
2021.01.27. 20:19:59


Jó ezt a politikai vonatot elengednem, mert kizart hogy valaha is egyet értünk.

A kinek mihez van köze dolog pedig arra vonatkozik, hogy egy angol nyelvű Google keresés találati listájához hogyan jön az hogy te épp valami mutyi miatt aggódsz.
nem kell egyetérteni, ettől szép az élet.
de lesöpörni ezeket az ügyeket annyival, hogy a balos média miatt van, kicsit sem elegáns.

nem kapcsolódott, egy önálló poszt volt, amit egy félmondattal átkötöttem arról, mivel ahhoz nem szerettem volna hozzászólni.
vagy nem lehet írni az offtopikba, csak ilyen témákról?
Akkor még egy felmondattal odébb terelve. Publikus, hogy merre laksz? Esetleg Pest megyén belül szerinted/szerintetek merre lehet érdemes kikoltozni / építkezni? Inkább észak lenne a preferált, mint dél. A nagyon fancy és drága települések kizarva, de nem szeretném, ha lepukkant cigo falu lenne. Egy arany közép út érdekelne. Pár települést néztem, de hihetetlen, hogy Pest megyében sok helyen az aszfaltozott út extra.
Szóval esetleg valakinek ötlete, tapasztalata, hogy hová, vagy hová ne?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.27. 20:27:44

zsoltfree írta:
2021.01.27. 20:19:59


Jó ezt a politikai vonatot elengednem, mert kizart hogy valaha is egyet értünk.

A kinek mihez van köze dolog pedig arra vonatkozik, hogy egy angol nyelvű Google keresés találati listájához hogyan jön az hogy te épp valami mutyi miatt aggódsz.
nem kell egyetérteni, ettől szép az élet.
de lesöpörni ezeket az ügyeket annyival, hogy a balos média miatt van, kicsit sem elegáns.

nem kapcsolódott, egy önálló poszt volt, amit egy félmondattal átkötöttem arról, mivel ahhoz nem szerettem volna hozzászólni.
vagy nem lehet írni az offtopikba, csak ilyen témákról?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 20:21:17

Nero. írta:
2021.01.27. 19:58:03
A Fidesznél korruptabb banda nincs ha gazdasági kérdésekről van szó, de szerintem továbbra is hatalmon maradnak. Ugye elvileg Dobrev Klára fog indulni ellene

https://fb.watch/3hs9DdVlkf/

Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, de ha csak a fele már az se jó.

Az a baj hogy nincs alternatíva. Továbbra is Orbán vagy Gyurcsány közt dől el.
Ha már szóba jött, akkor a jelenlegi úgynevezett ellenzék például korruktabb.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 20:19:59

csababarca írta:
2021.01.27. 19:53:49
zsoltfree írta:
2021.01.27. 19:48:14

Ilyen balos sározó média működés mellett hogyhogy nem mindig lesz valami kormány közeli "botrány" emiatt ne aggódj. Remélem a balos mutyik miatt is pont ennyire aggódsz.

Amúgy mi köze van ehhez amit odairtam a jelenlegi kormányhoz?
Jah értem, tehát a balos sározó média a probléma, nem a mutyik.
Vagy a sározó balos média kényszeríti bele ezeket a hithű fideszeseket a mutyikba.

Minek van mihez köze?
Kormány által kinevezett államtitkárról van szó, a kormány pedig a becsületről, erkölcsösségről prédikál.
A balos mutyikat nem menti fel a jobbos mutyi, és vica versa.
Jó ezt a politikai vonatot elengednem, mert kizart hogy valaha is egyet értünk.

A kinek mihez van köze dolog pedig arra vonatkozik, hogy egy angol nyelvű Google keresés találati listájához hogyan jön az hogy te épp valami mutyi miatt aggódsz.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2021.01.27. 20:03:45

A cimbol itelve azt hittem, megtudhatjuk ki o, de mint megtudtam, az vagy, akik az oseid. Nagyon bolcs. Nem tisztem mosdatni, igazi aljapolitikus egy velejeig romlott partban, de kritizaljuk mar olyannal, amirol tehet. Van mibol valasztani.

Egyebkent nem, nem biztos, hogy Dobrev Klara fog indulni ellene, csupan valoszinuleg az elovalasztason o lesz a DK jeloltje. Nyilvan amennyiben megnyeri, o indul az ellenzek jeloltjekent.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.27. 20:01:15

Nero. írta:
2021.01.27. 19:58:03
A Fidesznél korruptabb banda nincs ha gazdasági kérdésekről van szó, de szerintem továbbra is hatalmon maradnak. Ugye elvileg Dobrev Klára fog indulni ellene

https://fb.watch/3hs9DdVlkf/

Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, de ha csak a fele már az se jó.

Az a baj hogy nincs alternatíva. Továbbra is Orbán vagy Gyurcsány közt dől el.
Persze, hogy nincs, ez a cél.

Majd a kutyákra ráhúzom az Xet, többi nem érdemel semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.27. 19:58:03

A Fidesznél korruptabb banda nincs ha gazdasági kérdésekről van szó, de szerintem továbbra is hatalmon maradnak. Ugye elvileg Dobrev Klára fog indulni ellene

https://fb.watch/3hs9DdVlkf/

Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, de ha csak a fele már az se jó.

Az a baj hogy nincs alternatíva. Továbbra is Orbán vagy Gyurcsány közt dől el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.27. 19:53:49

zsoltfree írta:
2021.01.27. 19:48:14

Ilyen balos sározó média működés mellett hogyhogy nem mindig lesz valami kormány közeli "botrány" emiatt ne aggódj. Remélem a balos mutyik miatt is pont ennyire aggódsz.

Amúgy mi köze van ehhez amit odairtam a jelenlegi kormányhoz?
Jah értem, tehát a balos sározó média a probléma, nem a mutyik.
Vagy a sározó balos média kényszeríti bele ezeket a hithű fideszeseket a mutyikba.

Minek van mihez köze?
Kormány által kinevezett államtitkárról van szó, a kormány pedig a becsületről, erkölcsösségről prédikál.
A balos mutyikat nem menti fel a jobbos mutyi, és vica versa.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 19:48:14

csababarca írta:
2021.01.27. 18:38:44
Valahogy jobban aggaszt az újabb kormányhoz és egy államtitkárhoz köthető ingatlanmutyi(k).
Álságosan azzal a család és gyerekvállalást "támogató" hitellel éltek vissza, amit annyira nyomatnak orrba szájba, és ami miatt egekben a telek-ingatlan árak.

Várom erről a Toroczkai videót, gondolom lesz :D

(ahol lakom 10 milla alatt nem kapsz közművesített telket, de inkább 15 ha olyan helyen akarod, ahol van aszfaltozott út:D 4-5 éve pont a feléért lehetett volna venni. most meg kétszer meg kell gondolni, hogy az erre összespórolt pénzemet mire költsem...közműt el kell felejteni, azt már nem divat előre bekötni.
Pesthez még közelebb meg szorozd fel 2vel a számokat...)
Ilyen balos sározó média működés mellett hogyhogy nem mindig lesz valami kormány közeli "botrány" emiatt ne aggódj. Remélem a balos mutyik miatt is pont ennyire aggódsz.

Amúgy mi köze van ehhez amit odairtam a jelenlegi kormányhoz?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.27. 18:38:44

Valahogy jobban aggaszt az újabb kormányhoz és egy államtitkárhoz köthető ingatlanmutyi(k).
Álságosan azzal a család és gyerekvállalást "támogató" hitellel éltek vissza, amit annyira nyomatnak orrba szájba, és ami miatt egekben a telek-ingatlan árak.

Várom erről a Toroczkai videót, gondolom lesz :D

(ahol lakom 10 milla alatt nem kapsz közművesített telket, de inkább 15 ha olyan helyen akarod, ahol van aszfaltozott út:D 4-5 éve pont a feléért lehetett volna venni. most meg kétszer meg kell gondolni, hogy az erre összespórolt pénzemet mire költsem...közműt el kell felejteni, azt már nem divat előre bekötni.
Pesthez még közelebb meg szorozd fel 2vel a számokat...)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 17:06:29

Nero. írta:
2021.01.27. 16:26:12
zsoltfree írta:
2021.01.27. 16:23:44
Írd be a követekző szavakat a google-be, és a képtalálatokat nézd:
happy asian woman
happy black woman
happy white woman

Ezt így kommentár nélkül. Okádnom kell már ettől az egésztől.
:lol: :lol:

Vajon kik azok akik ennyire haragszanak ránk, és miért? Vicc/irónia nélkül kérdezem.
Manapság már inkább ki nem?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.27. 16:26:12

zsoltfree írta:
2021.01.27. 16:23:44
Írd be a követekző szavakat a google-be, és a képtalálatokat nézd:
happy asian woman
happy black woman
happy white woman

Ezt így kommentár nélkül. Okádnom kell már ettől az egésztől.
:lol: :lol:

Vajon kik azok akik ennyire haragszanak ránk, és miért? Vicc/irónia nélkül kérdezem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.27. 16:23:44

Írd be a követekző szavakat a google-be, és a képtalálatokat nézd:
happy asian woman
happy black woman
happy white woman

Ezt így kommentár nélkül. Okádnom kell már ettől az egésztől.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.26. 13:40:30

Kalapos írta:
2021.01.26. 10:08:15
Leon írta:
2021.01.25. 21:50:23
Tényleg megéri ez a globális baromság: =D>

https://liner.hu/a-diakok-ongyilkossaga ... -vegasban/

Már várom miután ez lecseng mi lesz a következő állatság... \:D/
Na ez most nagy butaság. Figyu én meg hozok egy olyan statisztikát hogy:
Az otthoni oktatás bevezetése óta 100%-kal csökkentek az iskolai lövöldözések! Örökké maradjon az otthoni oktatás! 8)

Ahol ilyen történik ott tök mind1 hogy van-e suli vagy nincs. A szülőknek kellene a gyerekük lelkiegészségével foglalkoznia.
Megint az USA a retard gondolkodásukkal.
https://index.hu/belfold/2020/05/05/bun ... csokkenes/

Pontosan. Tehát ez alapján a cikk alapján pedig akkor úgy tudjuk elérni a bűnözés nélküli utópiát, ha mindenkit a lakásába zárunk. :D

(szarkazmus volt)


Ami viszont valid, hogy sokkal jobban oda kellene figyelni a mentálhigénáira és annak fontosságára felhívni a figyelmet világszeret, most a járvány alatt. Mondjuk előtte is, de most még inkább fontosabb.
Illetve nem csak a gyerekek esetén, hanem a felnőtteknél is. Ez az időszak mindenkinek megterhelő most fejben és lélekben.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.01.26. 10:08:15

Leon írta:
2021.01.25. 21:50:23
Tényleg megéri ez a globális baromság: =D>

https://liner.hu/a-diakok-ongyilkossaga ... -vegasban/

Már várom miután ez lecseng mi lesz a következő állatság... \:D/
Na ez most nagy butaság. Figyu én meg hozok egy olyan statisztikát hogy:
Az otthoni oktatás bevezetése óta 100%-kal csökkentek az iskolai lövöldözések! Örökké maradjon az otthoni oktatás! 8)

Ahol ilyen történik ott tök mind1 hogy van-e suli vagy nincs. A szülőknek kellene a gyerekük lelkiegészségével foglalkoznia.
Megint az USA a retard gondolkodásukkal.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.26. 09:56:54

Atlantis írta:
2021.01.26. 08:19:15
Igen, itt az arányokkal van a baj valóban, bár ez egyben az emberek kritikája is erőteljesen. A nézettségi és kattintási adatokból mindig nagyszerűen látszik, hogy az emberek a bulvár színvonalra, a botrányokra szívesebben kattintanak. Szomorú, de kereslet-kínálat. Amíg az emberek többségének nincs igénye valódi minőségi újságírásra addig nem is az lesz többségben. :|
Na igen a kattintások alapján a Blikk elég előkelő helyen van az informálódási listán. Persze velük szemben nem foglamaznak meg érdemi kritikát, hogy hogyan butítják a népet. Jobb hely lenne az ország, ha a 444 lenne a legroszabb legolvasottabb lap... :roll: Ehhez fejlődne a többi is, csak hát az igény fordítva látszódik érvényesülni és így bulvárosodik egy 24.hu, vagy egy index is, de pont a 444-en is tetten érhető a sok Palvin Barbi, Vajna Timi, vagy egyéb celebritásról való irogatás. Persze cinikus kötöntösbe bújtatják, mert csak ironiából a legkattintottabb cikkkek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.26. 08:19:15

daffy írta:
2021.01.26. 06:20:34
csababarca írta:
2021.01.25. 22:31:44
Mondjuk én beoltatom magam amint lehet, legkésőbb júniusban, hogy mehessek dolgozni a nyáron.
Szerintem optimista vagy. De remélem igazad van. Valahogy nem gondolom,hogy időben beoltanak. Kb az utolsó körben vagyok és mire odajutunk,kezdhetik az elejéről,mert elmúlik a védettsége a most beoltottaknak.
Sokan nem akarják beoltatni magukat itthon, őket kötelezni meg nem fogják rá. Ez pedig a megrendelt mennyiséget nem befolyásolja elvileg. Májusra meg már lesz 4-5 gyártó oltóanyaga engedélyezve akik addigra már nagyban tömeggyártásban lesznek. Igazából a jelenlegi információink szerint a június reális lehet szerintem, bár nem ismerem a fórumozók korát és egészégügyi helyzetét, ezt el kell ismernem. :D
Varatrix írta:
2021.01.25. 10:08:28
Én nemhiszem, hogy lenne átfogóan kiváló minőségű újság, itthon legalábbis! Külföldit Én nem olvasok igazán. Viszont azt gondolom, hogy a legtöbb lapnak megvannak a maga értékei, és nem lehet kategorikusan rossznak nevezni valamennyit. A 444-en is vannak értékes cikkek, vagy cikk sorozatok, továbbá a 444-en is vannak értékes újságírók, úgy ahogy más jobbnak titulált lapnál is vannak kóklerek. Bárhonnan kiszedek 10-10 jó és rossz cikket, természetesen az arányok nem mindegyek, és ebben valóban gyengébbek. Viszon az Ács Dani féle ferencvárosi ügyek felgönyölítése nélkül kevesebb lett volna a Magyar újságírás szvsz. Továbbá a 444-en sokszor feszegetnek olyan társadalmi témákat, amik függetlenek tudnak maradni a pártpolitikától. A nagyon konkrét politikai kérdésekben valóban hajmeresztő dolgokra képekesek. Főleg amúgy a külügy témákban, mert belföldön, nem is akkora baj ez a számonkérő stílus, de néhány úgy viselkedik, mintha az USÁNKÁBA élne...
Igen, itt az arányokkal van a baj valóban, bár ez egyben az emberek kritikája is erőteljesen. A nézettségi és kattintási adatokból mindig nagyszerűen látszik, hogy az emberek a bulvár színvonalra, a botrányokra szívesebben kattintanak. Szomorú, de kereslet-kínálat. Amíg az emberek többségének nincs igénye valódi minőségi újságírásra addig nem is az lesz többségben. :|
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.26. 06:43:34

daffy írta:
2021.01.26. 06:20:34

Szerintem optimista vagy. De remélem igazad van. Valahogy nem gondolom,hogy időben beoltanak. Kb az utolsó körben vagyok és mire odajutunk,kezdhetik az elejéről,mert elmúlik a védettsége a most beoltottaknak.
Meglátjuk, hátha.
Én is csak reménykedek.
Tudom, hogy a realitás más.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.01.26. 06:20:34

csababarca írta:
2021.01.25. 22:31:44
Mondjuk én beoltatom magam amint lehet, legkésőbb júniusban, hogy mehessek dolgozni a nyáron.
Szerintem optimista vagy. De remélem igazad van. Valahogy nem gondolom,hogy időben beoltanak. Kb az utolsó körben vagyok és mire odajutunk,kezdhetik az elejéről,mert elmúlik a védettsége a most beoltottaknak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.25. 22:31:44

Nero. írta:
2021.01.25. 22:20:15

Mindegy, pár hónap múlva elvileg már az emberek nagy része be lesz legyen oltva, reméljük ezzel lezárul ez a könyv.
Anglia például februárban már enyhít elvileg, mivel az öregek nagy része megkapta a cuccot. Meg hát ugye ha ilyen sok fertőzött van/volt akkor azok már túlestek rajta.
Nem tudom, de elég nagy a csönd azzal kapcsolatban, hogy a már meggyógyult de korábban fertőzöttekkel mi lesz.
Engem zokszó nélkül bevágtak január elején karanténba, pedig novemberben voltam igazolt covidost. Nem érdekelt senkit hogy voltam már.
Ami azért vicces mert előtte pár nappal mondta Vitya, hogy a 6 hónapnál nem régebbi fertőzöttek meg a beoltottak biztonságban vannak, majd kapnak útlevelet is erről. Majd...
Meg az oltásirend első oldalán ott díszeleg, hogy aki volt covidos az elmúlt hat hónapban azt nem oltják mert védett...

Erre beraktak karanténba. Logikus.

Mondjuk én beoltatom magam amint lehet, legkésőbb júniusban, hogy mehessek dolgozni a nyáron.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.25. 22:20:15

Leon írta:
2021.01.25. 21:50:23
Tényleg megéri ez a globális baromság: =D>

https://liner.hu/a-diakok-ongyilkossaga ... -vegasban/

Már várom miután ez lecseng mi lesz a következő állatság... \:D/
https://www.facebook.com/56052534398077 ... 59546/?d=n

A hollandok már “beszéltek”. Érdekes olvasni a kommenteket hogy az emberek igen jelentős részének ez tetszik és egyet értenek vele, mármint a tüntetéssel. Biztos mindenki hülye, hmm...

Egyébként érdemes volt bekorlátozni az embereket, most mindenki ideges és kint parádézik az utcán. Ami az oroszoknál volt hétvégén az se volt piskóta, bár az nem egy korlátozások elleni tüntetés volt, de gondolom az is közre játszott hogy sokakat alapból szétvet az ideg.

Mindegy, pár hónap múlva elvileg már az emberek nagy része be lesz legyen oltva, reméljük ezzel lezárul ez a könyv.
Anglia például februárban már enyhít elvileg, mivel az öregek nagy része megkapta a cuccot. Meg hát ugye ha ilyen sok fertőzött van/volt akkor azok már túlestek rajta.

Még mielőtt megkezdődne a harapás: Nem a vírust tagadom vagy annak az esetleges súlyosságát, hanem az idétlen kórlátozásokat. A vakcinától sem félek, Orbánnak igaza van, hogy Brüsszel nem kicsit hagyta cserben az EUs országokat, Izraelnek és Angliának pedig minden elismerésem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.01.25. 22:32:15-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.01.25. 21:50:23

Tényleg megéri ez a globális baromság: =D>

https://liner.hu/a-diakok-ongyilkossaga ... -vegasban/

Már várom miután ez lecseng mi lesz a következő állatság... \:D/
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése