Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.01.31. 21:24:32

Mindenki egész jó, Messi kicsit dekoncentrált. DE a szabadot jól beverte! :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.31. 21:24:13

Ááá... :D Most kicsit sajnálom a Bilbao-t :D

Befekszenek a sorfal alá, berohannak a kapuba, és így is gól. Elképesztő :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.01.31. 20:20:14

Milyen nagy kedvvel mehet ma ki a pályára Umtiti és Mingueza a jelentés után :lol:

Vendég gólra lehet tenni a házat, kocsit, mindent.

Oké, ez profi szint, itt nyilván nem a sajtóból tudták meg, hogy ez a véleménye róluk a klubnak, de azért világgá mégsem körtülném, még ha igaz is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.31. 20:17:37

Ronaldinho0408 írta:
2021.01.31. 20:13:04
Dest tudjuk miert lett kegyvesztett? Volt valami apro serulese? Csak mert ugy lattam meccskeretben benne szokott lenni, csak nem kezd. Mostanaban nem lattam minden meccset, Mingueza ennyivel jobb nála? Az elejen nagyon biztato volt az amerikai..
Igen, volt/van egy kisebb sérülése.
Mingueza szerintem semmivel nem jobb nála jhv-ként, de nincs más. De nem kell aggódni, nemsokára visszatér SR \:D/

Amúgy:

TS - Mingueza, Araujo, Umtiti, Alba - De Jong, Pedri, Pjanic - Messi, Griezmann, Dembele.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.31. 20:13:04

Dest tudjuk miert lett kegyvesztett? Volt valami apro serulese? Csak mert ugy lattam meccskeretben benne szokott lenni, csak nem kezd. Mostanaban nem lattam minden meccset, Mingueza ennyivel jobb nála? Az elejen nagyon biztato volt az amerikai..
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.31. 20:11:18

NovaProspekt írta:
2021.01.31. 20:01:41
davi10 írta:
2021.01.31. 19:59:00
A józan ész is ezt diktálná. Pontosan ezért lenne jó minnél hamarabb tisztázni a dolgokat.
1. Itt lesz-e Messi jövőre is?
2. Ha nem, lesz-e pénz pótolni?
3. Van-e már valaki, aki beleillene a képbe?
Stb.

De jelenleg egyik kérdésre sincs válasz, és amíg ez a bizonytalanság van, addig nem igazán lehet a jövőt tervezni. Ezért lett volna jó, ha Messi bejelenti a nagyinterjúban, hogy hogyan tovább. Aztán ki tudja, lehet, hogy ez a szivárogtatás is ezt hivatott megsürgetni...
én abból indulok ki, h a szerződése nyáron lejár. a hosszabbítások pedig látjuk, h mennyibe fájnak, akármennyire is szeretjük. emiatt nem hiszem, h folytatódni fog ez a közös történet.
Ezt a fizetés igényt csak 2-3 klubb tudja kitermelni, Barca csődben van kb. hatalmas hiba volt ideláncolni, érte kapott 100 és fizetése további 100 millájából, már idén lehetett volna építkezni. De ez már a múlt, ha Messi tényleg nem köti már anyagi érdek és ezt az Őt körülvevő piócákkal is tudatja, akkor se valószínű itt marad, igazából, ha ingyen játszana akkor is miért a Barcába tenné? Oké szereti a várost, a csapatot, de 2 jó szezonból, ami hátralehet miért szenvedne itt, miért ne akarna újból győzni és sikerre éhezni. Ez neki egy elfekvő, szomorú vég lenne a világ legjobbjának sztm.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1935
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.31. 20:01:41

davi10 írta:
2021.01.31. 19:59:00
A józan ész is ezt diktálná. Pontosan ezért lenne jó minnél hamarabb tisztázni a dolgokat.
1. Itt lesz-e Messi jövőre is?
2. Ha nem, lesz-e pénz pótolni?
3. Van-e már valaki, aki beleillene a képbe?
Stb.

De jelenleg egyik kérdésre sincs válasz, és amíg ez a bizonytalanság van, addig nem igazán lehet a jövőt tervezni. Ezért lett volna jó, ha Messi bejelenti a nagyinterjúban, hogy hogyan tovább. Aztán ki tudja, lehet, hogy ez a szivárogtatás is ezt hivatott megsürgetni...
én abból indulok ki, h a szerződése nyáron lejár. a hosszabbítások pedig látjuk, h mennyibe fájnak, akármennyire is szeretjük. emiatt nem hiszem, h folytatódni fog ez a közös történet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.31. 19:59:00

Barcahun írta:
2021.01.31. 19:33:04
szóval csak az én igényem lenne lassan fokozatosan Messit kiépíteni a csapatból, felkészülve a 21/22-esre? Mi a véleményetek?
A józan ész is ezt diktálná. Pontosan ezért lenne jó minnél hamarabb tisztázni a dolgokat.
1. Itt lesz-e Messi jövőre is?
2. Ha nem, lesz-e pénz pótolni?
3. Van-e már valaki, aki beleillene a képbe?
Stb.

De jelenleg egyik kérdésre sincs válasz, és amíg ez a bizonytalanság van, addig nem igazán lehet a jövőt tervezni. Ezért lett volna jó, ha Messi bejelenti a nagyinterjúban, hogy hogyan tovább. Aztán ki tudja, lehet, hogy ez a szivárogtatás is ezt hivatott megsürgetni...

Szerintem hosszútávon egyáltalán nem jártunk volna rosszul, ha már télen ment volna. Még kaptunk volna érte pénzt, megspóroltuk volna a fizuját és a bónuszát és megnézhettük volna, hogy mire jut Koeman egy olyan csapattal, amit nem kell egy konkrét személy köre építeni.
Lehet, hogy rosszab szezonunk lett volna, de szerintem olyan nagy különbség nem lett volna, hogy nem a 2. hanem a 4. helyen végeztünk volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1935
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.31. 19:54:11

Barcahun írta:
2021.01.31. 19:33:04
Nyilván a fontos meccseken maradna, de volt egy őszi szezon amin kiderült nem igazán lesznek fontos meccsek már tavasszal, szóval csak az én igényem lenne lassan fokozatosan Messit kiépíteni a csapatból, felkészülve a 21/22-esre? Mi a véleményetek?
egyértelműen el kellene ezt kezdeni, igen. Így, h ennek a szezonnak sok tétje már úgy sincs. Nem látom a módját annak, h ő tovább maradjon itt.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.31. 19:33:04

Tudom rossz formában a csapat (régi mércével), és Messi a húzóember még így is, hogy Ő is maga alatt játszik bőven és nem tűnik kihagyhatónak, de lassan nem kéne szembenézni a valósággal? Annyit volt ez halogatva már sok egyéb esetben is ennél a klubbnál és mindig ráfizettünk! Mintha a fától az erdőt? Szóval nem fogja nálunk folytatni, és el kéne kezdeni felépíteni valami taktikát és csapatot jövőre, mert idén minden kuka és ha másra nem erre jó lenne a szezon, tudom nem Kűman ennek a legmegfelelőbb arca, de legalább elkezdhetnénk.
Persze látom Messi új szerepkörét és alárendeli magát másoknak bőven a Kűman éra alatt, de mindig az a vége, hogy vigye a csapatot mert más nem képes rá. Sztm lassan ideje lenne rotálni, mármint félidőket kapnia, hol beszállni, hol kiszállni a meccsból.
Nyilván a fontos meccseken maradna, de volt egy őszi szezon amin kiderült nem igazán lesznek fontos meccsek már tavasszal, szóval csak az én igényem lenne lassan fokozatosan Messit kiépíteni a csapatból, felkészülve a 21/22-esre? Mi a véleményetek?
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.01.31. 19:01:35

A túlértékelt januári menetelés igazi értékelője lehet a mai mérközés. Ha behúzzuk akkor azt mondom jófelé megyünk ha lassan is de biztosan. A januári meccseken eddig az alsóház volt az ellenfél, többnyire megvolt, most jön egy középcsapat, gondolom szokás szerint vért ittak. Most meg lehet mutatni hogy hol tartunk. Nekem nem jó előjel a "Mester" megjelenése, viselkedése. Ez az ember szerintem nem foci edző ezen a szinten, de legyen szerencsénk, akárhogy is lesz ezt juniusig néznünk kell.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2021.01.31. 18:42:31

A mai meccs egy nagyon fontos mérkőzés, utolérhetjük a Margitot. Sajnos az unszimpatikus Hentesek megint nyertek, pont Suarez góljaival...:(
Buszkecc .....az az ember, akit a szurkolók és a vezetőség is a vállán hordoz, csináljon akármekkora hibát és legyen akármilyen lassú....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7125
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.26. 20:16:18

MatyiG írta:
2021.01.26. 19:12:23
Engedd el, mindegy mit csinál, ő az első, akit elővesznek. Ja, meg SR, de most őt nem lehet, mert sérült.
Hát igen. Mondjuk a két játékos szerintem egész más szintet képvisel, SR sosem volt igazán kezdő szintű játékos, csak egy megbízható kiegészítőember. Busquets BL győztes csapatban volt a támadások kiindulópontja, és a világ talán legjobb szűrője. Mára már nem ő a legjobb a posztján, de jobb formájában még nincs is túlságosan lemaradva onnan. Szerintem sima EU elit még mindig, ha formában van. És a visszatérése óta igencsak abban van. Kb két hónap alatt volt emlékeim szerint egy hibája, meg egy hülye hazaadása, amit TS mentett fejjel. De kb ennyi. Iszonyat mennyiségeket dolgozik, és teszi ezt stabilan, komoly minőséggel, előre és hátra is. Túl sokat nem is lassult - régen sem volt gyors, az intelligens helyezkedése volt akkor is a fegyvere. Nem mondom, ha egy Haaland elmegy mellette, akkor nem fogja utolérni, de ez régen is így volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.26. 19:12:23

bence0330 írta:
2021.01.26. 16:12:07
Tomix354 írta:
2021.01.24. 18:14:46
.... Busival viszont továbbra is csak eggyel többen vagyunk a pályán.
Szerintem itt már zsigerből megy a Busiutálat. Ha nincs De Jong gól/gólpassz kombója, akkor toronymagasan a meccs legjobbja lett volna, én személy szerint talán még így is őt mondanám, de a gól/gólpassz persze szintén nagyon menő, szóval De Jong is korrekten kapta meg.
Nemrég felvételről megnéztem megint a meccset, figyelve főleg a középső sor (Busi, DJ, Pedri) trióra, hogy mit csináltak védekezésben, és mit támadásban. Az első félidőben számolgattam is, nagyon figyeltem. Sajna a pontos számokra Businál nem emlékszem, mert rohadt sok volt neki, de Businak kb 13-4 előremutató, vonalak közti, vagy szélre előredobott labdája volt, De Jongnak 2, Pedrinek 3. Még csak nem is egy nagyságrend, pedig nem ez lenne az ő fő dolga. A szereléseket is próbáltam számolgatni, de kb lehetetlen volt, félidő közepén kb ki is írták, hogy 10-nél több labdaszerzése volt, ha egy átlagos szűrő ennyit egy egész meccsen letesz az asztalra, már megsüvegelendő. De nem, Busit utálni kell, bármi is van. Közben Peri 2-3-szor szerelt, De Jong meg 4-5-ször. Meccsek óta félelmetesen jó formában van, nem megy át rajta senki, be mer vállalni előrepasszokat, nem hibázott régóta, ami a posztján egyrészt fontos, másrészt nehéz ennyire 0-ára lehozni a hibákat, mert ott jön a támadások zöme. Én örülök neki, és remélem, fenn tudja tartani ezt a formáját, mert egyrészt nincs helyettese, másrészt amúgy is jól nyomja most, és sok múlhat rajta. Egy ilyen zsigeri Busigyűlölőnek javasolnám a meccs újranézését, és figyelje, mit csinál valójában. Oké, hogy ő amúgy jó formájában is szürkén, láthatatlanul nyomja a jó értelemben, de most szerintem még csak ez sem igaz, olyan hatékonyan játszott, hogy az már szembetűnő volt. És nem az első ilyen meccse volt mostanság.
Engedd el, mindegy mit csinál, ő az első, akit elővesznek. Ja, meg SR, de most őt nem lehet, mert sérült.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7125
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.26. 16:12:07

Tomix354 írta:
2021.01.24. 18:14:46
.... Busival viszont továbbra is csak eggyel többen vagyunk a pályán.
Szerintem itt már zsigerből megy a Busiutálat. Ha nincs De Jong gól/gólpassz kombója, akkor toronymagasan a meccs legjobbja lett volna, én személy szerint talán még így is őt mondanám, de a gól/gólpassz persze szintén nagyon menő, szóval De Jong is korrekten kapta meg.
Nemrég felvételről megnéztem megint a meccset, figyelve főleg a középső sor (Busi, DJ, Pedri) trióra, hogy mit csináltak védekezésben, és mit támadásban. Az első félidőben számolgattam is, nagyon figyeltem. Sajna a pontos számokra Businál nem emlékszem, mert rohadt sok volt neki, de Businak kb 13-4 előremutató, vonalak közti, vagy szélre előredobott labdája volt, De Jongnak 2, Pedrinek 3. Még csak nem is egy nagyságrend, pedig nem ez lenne az ő fő dolga. A szereléseket is próbáltam számolgatni, de kb lehetetlen volt, félidő közepén kb ki is írták, hogy 10-nél több labdaszerzése volt, ha egy átlagos szűrő ennyit egy egész meccsen letesz az asztalra, már megsüvegelendő. De nem, Busit utálni kell, bármi is van. Közben Peri 2-3-szor szerelt, De Jong meg 4-5-ször. Meccsek óta félelmetesen jó formában van, nem megy át rajta senki, be mer vállalni előrepasszokat, nem hibázott régóta, ami a posztján egyrészt fontos, másrészt nehéz ennyire 0-ára lehozni a hibákat, mert ott jön a támadások zöme. Én örülök neki, és remélem, fenn tudja tartani ezt a formáját, mert egyrészt nincs helyettese, másrészt amúgy is jól nyomja most, és sok múlhat rajta. Egy ilyen zsigeri Busigyűlölőnek javasolnám a meccs újranézését, és figyelje, mit csinál valójában. Oké, hogy ő amúgy jó formájában is szürkén, láthatatlanul nyomja a jó értelemben, de most szerintem még csak ez sem igaz, olyan hatékonyan játszott, hogy az már szembetűnő volt. És nem az első ilyen meccse volt mostanság.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.25. 02:52:55

Mi ez a depressziós sírás egy simán nyert meccs után? A játék is simán jó volt és nem volt benne a meccsben, hogy az ellenfél néhány perc alatt fordít, mint a szuperkupa döntőben.
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.01.24. 23:07:58

Az elmúlt 10 15 évben, leszámítva az utolsó 2 évet a Barca szurkoló hihetetlen plusz energiákat kapott a mindennapokban. A Barca meccsek a hétvégén, vagy a Bajnokok Ligájában olyan eufóriát okoztak, ami nagy -nagy pluszt adtak a szurkolóknak. Lehet nem nyertünk meg mindent, de mindig volt reális esélyünk bármelyik kupa megnyerésére, még a liverpooli vereség évében is! Ma már sajnos a klub életére döntő befolyást gyakorló emberek sorozatos fatális tévedései, hibái mindenféle szempontból mélypontra küldték ezt a csodálatos csapatot. Olyan játékosokat kritizálunk rendszeresen, akik évekig sok-sok örömet adtak nekünk. Busi, Pigue, Jordi Alba, SR, Messi megszámlálhatatlan felejthetetlen pillanatot hoztak nekünk. Nem ők tehetnek arról a szakmai dilettantizmusról, ami jellemezte az elmúlt éveket. Ennek csúcsa Suarez eladása. Tönkretették Messi karrierjének utolsó éveit megfosztottak minket, szurkolókat attól, hogy élvezzük a játékát amíg lehet, hiszen 100 évente születik ilyen csillag. A tehetséges fiatalokat nehéz helyzetbe hozták, hiszen azt várjuk tőlük egyből, hogy minden meccsen hiba nélkül teljesítsenek. Nincsenek 24 25 26 27 28 éves sztárjaink, akik segítenék a fiatalok beépülését. Szóval már nem ugyanaz az érzés Barca szurkolónak lenni. Persze én is minden meccsen ott vagyok nem adom fel, várom a csodát.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.24. 22:54:10

Ki tudja, lehet hogy nem a csatárok vissza nem zárása miatt kaptunk 3-mat Romában, 4-et Anfielden és 8-at a Bayern ellen
Lehet hogy egy Simeone féle edző “felébresztette” volna a fiúkat félidőben, csak a mi játékosaink valószínűleg nem tűrik el ezt a hangnemet/ezeket a módszereket.

Gondolom Valverde/Setien/Koeman próbálta/próbálja kedvesen bíztatni a játékosokat, Simeone meg mondjuk simán elkezd vizes palackokat dobálni meg k anyázni.

Legalábbis abban a videóban amikor mutatták az öltözőt az Anfielden félidőben, túl sok agressziót, egészséges pánikot, elszántságot stb. nem láttam
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.24. 22:44:23

Nero. írta:
2021.01.24. 22:33:48
Ez is egy ilyen “extra”, hogy nem elég hogy bukjuk a bajnoki címet, de még így hogy ingyen oda adtuk a játékost a riválisnak?

de ne feledd, legalább kitakarítottuk a keretet a két még használható öreg elzavarásával :D
a nagy nyári átalakítás, és vezéráldozatok :lol:

azt azért hozzá kell tenni, hogy a mai barca vele se lenne sokkal beljebb, igencsak gyengén muzsikált már.
mondjuk egy 30 perces beugrósnak maradhatott volna.
tudom persze, a fizuja miatt megérte eltakarítani, milyen jó, hogy Griezman meg Coutinho ketten együtt felveszik az ő fizetését kb, vagy többet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.24. 22:42:11

Nero. írta:
2021.01.24. 22:33:48
Ez is egy ilyen “extra”, hogy nem elég hogy bukjuk a bajnoki címet, de még így hogy ingyen oda adtuk a játékost a riválisnak?

Mennyi keserű pirulát kell még nyelnünk? Mikor lesz ennek vége? Majd amikor végrehajtást kezdenek a klub ellen?

Milyen jó volt 2005-2015 (kisebb szünetekkel) között Barca szurkolónak lenni... mostanában azért elég kemény, csak negatív dolgok szinte
Már abban a percben lehetetett tudni hogy semmi másról nem szólt az egész mint arról hogy Bartoék megmutassák Messinek és a nagyvilágnak hogy ők a nagyurak és beintettek azzal hogy a legjobb haverját elküldték, mindezt úgy hogy a fél csapatot hamarabb ki lehetett volna vágni mint Suarezt.
Jól megmutatták, elküldték az egyetlen értelmes csatárunkat aki formán kívül is meglőtte a góljait, és maradt Brait és Griezmann akinek legnagyobb eredménye lassan 2 év alatt hogy az elmúlt 2 hétben nem zavarja a kapu.

Amúgy érdekes módon, a fegyelméről és hajtásáról híres Atleticoban nem annyira hátrány Suarez lassúsága és a kevésbé védekezni tudása.
Ki tudja, lehet hogy nem a csatárok vissza nem zárása miatt kaptunk 3-mat Romában, 4-et Anfielden és 8-at a Bayern ellen, és nem biztos hogy a csatárokkal kellett volna kezdeni a megújulást..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.24. 22:33:48

Ez is egy ilyen “extra”, hogy nem elég hogy bukjuk a bajnoki címet, de még így hogy ingyen oda adtuk a játékost a riválisnak?

Mennyi keserű pirulát kell még nyelnünk? Mikor lesz ennek vége? Majd amikor végrehajtást kezdenek a klub ellen?

Milyen jó volt 2005-2015 (kisebb szünetekkel) között Barca szurkolónak lenni... mostanában azért elég kemény, csak negatív dolgok szinte
Jó nagy lúzerek lettünk
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.24. 22:30:14

Legalább egy ember van ma, aki megérdemli a fizetését, amit a klubb átutal neki, igaz ő Suarez és nem nálunk játszik =D> =D> =D> #-o
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.01.24. 22:26:52

Suarez ismét parádés gólt szerzett a Valencia ellen! A szakmai hozzá nem értés felsőfoka Suarez eladása, mindenféle szempontból. Helyette van egy lelkes dán csatárunk. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna ilyen középszerű befejező embere a Barcának. Szégyellje magát a Mester is, aki így asszisztált egy ilyen gólérzékeny csatár eladásához. :cry: :cry:
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.01.24. 22:16:52

Közben Lajosunk megint kövérített egyet. Látszik, hogyha 10-en zakatolnak mellette, nem baj a lassúsága.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3261
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.01.24. 22:06:59

Ha ezt a meccset ősszel játsszuk tuti kikapunk legalább 2 góllal. Legalább szerencsénk volt az első gólnál,aztán Stegen megfogta a ziccert. 3 pont, Puig gól,kb ennyi a pozitívum. Trincao meg kb ma volt először értékelhető, volt 2 jó lövése és nem szórta el a labdákat sem.
Válasz küldése