Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.17. 10:46:18

Arthur8 írta:
2021.02.17. 10:20:33
Én is kételkedtem benne, hogy jó döntés Piquet berakni, de amúgy így a meccset látva lényegtelen. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal előrébb jár a PSG játékban és akárkit rak be nem lett volna lényegesen jobb. Egy esetben lett volna több esélyünk, ha Araujo egészséges. Egyébként azért is Piquet hibáztatni , hogy berakták, ezt nem is értem. Arra van az edző , ő dönti el, hogy kit rak be. Kit érdekel Pique nagy arca, meg ,hogy nincs benne önkritika. Akart segíteni és mondta , hogy rendben érzi magát. Utána az edző döntése , hogy kit rak be. Ezért őt hibáztatni nonszensz. Szerintem Destnél jobbat nem tudott berakni pl jobb hátvédnek és Pique sem hibázott egyébileg orbitálisat, mint ahogy itt páran állítják. Szerintem Lenglet rosszabb volt nála egyébként. Utólag okoskodva , talán picit jobb lehetett volna De jong a védelemben és Puig a középpályán, de őszintén nem nagy különbség lett volna. Jobb csapat a PSG.
Piqué ordibálásával meg szerintem semmi probléma nincs. Sokkal rosszabb, amikor sorra kapják a gólokat és mindenki lehajtott fejjel megsemmisülve sétál.
Grizi is anyázik de azért a helyzeteit meg kihagyja :lol: (remélhetőleg jövőre már mindketten máshol anyukáznak egymásnak)

Nekem az első elpuskázott lehetőségénél Suarez Liverpool elleni akrobatikus gólja jutott eszembe. Annak a palinak volt amúgy a 2016-os villogása óta igazán fontos meccs eldöntése ?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2021.02.17. 10:42:38

Lehet szidni a nagy öregeket, Piquet, Busquetset, Albat, Messit, de nem velük van igazából a probléma.
Ameddig olyan közepes képességekkel bíró játékosok vannak mellettük mint Griezmann, Dembele, Pjanic, Lengelet, Braithwaite, Sergi Roberto, stb addig ne csodálkozzunk azon, hogy nem megy az öregeknek sem. A rendszer sincs rendesen kialakítva körülöttük.
CR-nek ugyan miért megy még mindig? Mert normális csapat, rendszer van körülötte. De meg lehet nézni Suarezt is. Bekerült egy jól megszervezett csapatba, azonnal megy neki is.

Több szónak is egy a vége: én biztosan nem a 4 nagy öreget raknám ki a csapatból ha már újra szervezünk. De ez persze azt sem jelenti hogy nekik minden meccsen kezdeni kell. El kell velük azt is fogadtatni, hogy nem fognak 70 meccset végigtolni. Xavi vagy Iniesta ezt elfogadta. Csak ehhez egy értelmes igazgatói board, management, és trainer kellen. Remélem ez tavasztól adott lesz végre. :!:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.17. 10:32:55

Arthur8 írta:
2021.02.17. 10:20:33
Én is kételkedtem benne, hogy jó döntés Piquet berakni, de amúgy így a meccset látva lényegtelen. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal előrébb jár a PSG játékban és akárkit rak be nem lett volna lényegesen jobb. Egy esetben lett volna több esélyünk, ha Araujo egészséges. Egyébként azért is Piquet hibáztatni , hogy berakták, ezt nem is értem. Arra van az edző , ő dönti el, hogy kit rak be. Kit érdekel Pique nagy arca, meg ,hogy nincs benne önkritika. Akart segíteni és mondta , hogy rendben érzi magát. Utána az edző döntése , hogy kit rak be. Ezért őt hibáztatni nonszensz. Szerintem Destnél jobbat nem tudott berakni pl jobb hátvédnek és Pique sem hibázott egyébileg orbitálisat, mint ahogy itt páran állítják. Szerintem Lenglet rosszabb volt nála egyébként. Utólag okoskodva , talán picit jobb lehetett volna De jong a védelemben és Puig a középpályán, de őszintén nem nagy különbség lett volna. Jobb csapat a PSG.
Piqué ordibálásával meg szerintem semmi probléma nincs. Sokkal rosszabb, amikor sorra kapják a gólokat és mindenki lehajtott fejjel megsemmisülve sétál.
Akkor most menjünk ki a főoldalra.... Pique szép mondatai. Így kell ezt csinálni... Nem gondolom, hogy másokat kell kritzálnia nulla a teljesítménye évek óta,és állítólag ő az aki félreáll,ha a csapatnak az kell. Erre elsőként szerződteti magát évekre.Persze könnyebb ordibálni, mint belátni, hogy 3 hónap kihagyás után nem volt okos döntés kezdeni és rombolni tovább az amúgy is gyenge védelmet.
Nem kérdés,hogy jobb csapat a PSG.Senki sem vitatta.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.02.17. 10:20:33

Én is kételkedtem benne, hogy jó döntés Piquet berakni, de amúgy így a meccset látva lényegtelen. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal előrébb jár a PSG játékban és akárkit rak be nem lett volna lényegesen jobb. Egy esetben lett volna több esélyünk, ha Araujo egészséges. Egyébként azért is Piquet hibáztatni , hogy berakták, ezt nem is értem. Arra van az edző , ő dönti el, hogy kit rak be. Kit érdekel Pique nagy arca, meg ,hogy nincs benne önkritika. Akart segíteni és mondta , hogy rendben érzi magát. Utána az edző döntése , hogy kit rak be. Ezért őt hibáztatni nonszensz. Szerintem Destnél jobbat nem tudott berakni pl jobb hátvédnek és Pique sem hibázott egyébileg orbitálisat, mint ahogy itt páran állítják. Szerintem Lenglet rosszabb volt nála egyébként. Utólag okoskodva , talán picit jobb lehetett volna De jong a védelemben és Puig a középpályán, de őszintén nem nagy különbség lett volna. Jobb csapat a PSG.
Piqué ordibálásával meg szerintem semmi probléma nincs. Sokkal rosszabb, amikor sorra kapják a gólokat és mindenki lehajtott fejjel megsemmisülve sétál.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.17. 10:08:25

Ideje visszavonulni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.17. 09:58:02

Szerintem Umtiti sem lett volna jobb, főleg nem egy Lenglet- Umtiti páros.

Bármelyik védőnket még a veretes Granada is szanaszét szivatja, nem elég hogy vakok, de még csapat szintű védekezés sem megy.
Lenglet mellett is úgy mentek el mintha megállították volna nála az időt, Umtitit kiscsapatok is úgy bőrözték be hogy azóta sem meri még a fürdés közben sem szétnyitni a lábát.

Jól sikerült a nyár, konkrétan még pocsékabbul állnánk ha a semmiből berobbant Araujo nem teljesítene ilyen jól.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.17. 09:49:57

Nézd, elfogadom a véleményed, de nem értek vele egyet.
Egyszerűen 3 hónap kihagyás után betenni egy PSG ellen, úgy, hogy Destet is berakta aki szintén nem nagyon játszott egy hónapja.
Szerintem hiba, és lett volna opció.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.02.17. 09:30:38

Az a baj, hogy én még utólag sem tudom támadni ezért Koemant, mert így, hogy nincs Araujo, nem volt egy épkézláb megoldásunk sem oda.
Pjanic-Busquets kp-val próbálkozott már párszor, de az mégroszabb lett volna, kb 2 anyahajónk lett volna, 1 helyett, és mint utólag bebizonyosodott, az 1 is sok volt.
Talán Puig, bár az is necces, Puig-Busquets-Pedri, talán, de erre sem tudom azt mondani, hogy ez 100%-ban jobb megoldás, mint amivel próbálkoztunk. Főleg, ha azt nézzük, hogy általában nem játszik együtt a 2 kicsi.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.02.17. 09:29:34

A pofaja mindig is nagyobb volt, mint a palyan lerakott teljesitmenye. Gyakorolhatna vegre egy kis onkritikat, nem csak dobalozni kene a nagy szavakkal. Arcomrol lesult volna a bor a helyeben amikor hosszabbitott.
Sose kedveltem. Tipikus gazdag mindent megtehetek hulyegyereknek tunt, de elfogadtam amig volt teljesitmeny a merhetetlen ego mogott. Nos, ez ugy 4 eve eltunt fontos meccseken.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.17. 09:23:09

hajnesz írta:
2021.02.17. 09:13:03
Kit raktatok volna be helyette, Umtitit, esetleg Gézát, akiről nemrég jött ki a jelentés, hogy alkalmatlan A kategóriás meccsre(gondolom ez azért jól jött az önbizalmának)? Vagy maradt de Jong, de akkor meg ki kezdett volna a középpályán?
Utólagos okoskodás, de 3 hónapig megoldotta Piqué nélkül valahogy, akkor most minek ragaszkodott hozzá?
Rakja be igen De Jongot, kp-ra meg Pjanicot, vagy Puigot, stb...legalább valamennyire játékban vannak.
Vagy játszon 5 védővel, Lenglet mellett DeJong, Mingu, annyi lehetőség lett volna, még ha Umtitit figyelembe se vesszük.
Legrosszabbat választotta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.17. 09:20:05

hajnesz írta:
2021.02.17. 09:13:03
Kit raktatok volna be helyette, Umtitit, esetleg Gézát, akiről nemrég jött ki a jelentés, hogy alkalmatlan A kategóriás meccsre(gondolom ez azért jól jött az önbizalmának)? Vagy maradt de Jong, de akkor meg ki kezdett volna a középpályán?
Bárkit! Bárkit beraktam volna a helyére! Akár az ifiből is! Három hónap után 0 perccel kell neki kezdőként a BL-ben egy PSG ellen kezdeni??? Ez nem is csak önmagában nagy edzői hiba, hanem órás játékos arc! És akkor még üvöltözik mnt egy nagy vezér a többekkel, amikor látja, hogy ég a ház!
Nem Dest topik, de őt szintén sérülten MBappeval szemben felálltani. Gratulálok Koeman! Piquenak szintén.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.02.17. 09:13:03

Kit raktatok volna be helyette, Umtitit, esetleg Gézát, akiről nemrég jött ki a jelentés, hogy alkalmatlan A kategóriás meccsre(gondolom ez azért jól jött az önbizalmának)? Vagy maradt de Jong, de akkor meg ki kezdett volna a középpályán?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.02.17. 09:04:10

figyeljétek meg ha visszatér oldalpassz is aki természetesen szintén alapkezdő lesz szezon végén kaparni fogunk a BL helyekért is.
nem akartam a meccs előtt beírni, gondolván nehogy elszóljam magam. ezzel a feltolt védelemmel piqué már torghellét is nehezen fogná meg, nem tudom mit gondolt koeman, mbappé ellen betenni piquét.. érthetetlen.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.17. 09:00:16

Varatrix írta:
2021.02.17. 08:56:27

Hát szerintem ezerszer szimpatikusabb, mint aki lehajtott fejjel sétálgat a pályán. Neki legalább elhisezm, hogy érdekli még!
Ő sem hajtotta szét magát, mellé őrült hibákat csinált.

De mindegy, szerintem itt ez teljesen felesleges dolog volt, lehet szimpatikus, de jobb lenne ha ezek helyett csak tenné a dolgát, és nem röhögtetné ki magát.

Jah és amúgy nekem kedvenceim között van a tag, nem úgy mint Busquets akit mióta megláttam a pályán tizenéve rühellek.
De észre kéne vennie, hogy már nem tudja azt a teljesítményt lerakni, mint korábban. Vagyis inkább az edzőnek kellene észrevennie.
Szerintem kapitális hiba volt Koemantól kezdetni tegnap, ennyi kihagyás után.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.02.17. 08:56:27

csababarca írta:
2021.02.17. 08:49:46
Mondjuk az a szégyen, hogy két gólt kaptunk csak az ő bohóckodásai miatt.
Lehetne önkritikája, és ha az edzőnek nincs annyi esze, hogy egy 3 hónapja pályát nem látott eleve gyenge Piquét bedob MBappé ellen, akkor a játékos mondja már hogy mester, ne kelljen már beégnem.
De az ego hatalmas nála.
Meg a többieknél is.
Hát szerintem ezerszer szimpatikusabb, mint aki lehajtott fejjel sétálgat a pályán. Neki legalább elhisezm, hogy érdekli még!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.17. 08:49:46

Mondjuk az a szégyen, hogy két gólt kaptunk csak az ő bohóckodásai miatt.
Lehetne önkritikája, és ha az edzőnek nincs annyi esze, hogy egy 3 hónapja pályát nem látott eleve gyenge Piquét bedob MBappé ellen, akkor a játékos mondja már hogy mester, ne kelljen már beégnem.
De az ego hatalmas nála.
Meg a többieknél is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.17. 08:29:41

Nekem se a kedvencem Pique, de szerintem se volt ebben semmi gáz. Ha már Messi szökőévente mutatja meg a kapitányi képességeit, legalább Pique megpróbálta.

Inkább Griezmann mehet az anyjába, hogy visszaanyázik a semmi teljesítményével.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.02.17. 08:13:04

Nero. írta:
2021.02.17. 02:48:05
https://twitter.com/zachlowy/status/136 ... 48480?s=21

Remélem még itt lesz vagy 3-4 évet, és innen vonul vissza. Már régen is “szimpatikus” volt, csak akkor legalább még jöttek az eredmények.

Szégyen :oops:
De most komolyan, ezzel mi a probléma?

Felhívta a figyelmet arra, hogy jó lenne, ha legalább egy támadást türelmesen végig vinnénk, nem pedig "rohangálnánk, mint az őrültek"... Ebben mi a probléma?

Pont az ilyen esetekben volt óriási segítség Xavi... Ő szabta meg a csapat dinamikáját, tempóját. Ha kaptunk egy gólt, azonnal visszafogta a tempót, nem kezdtünk el rohanni, amiből az utóbbi pár évben szinte mindig az van, hogy kapunk még egyet... Vagy akár említhetném azt a rengeteg esetet, mikor a kapott gól után 1-10 percen belül kaptunk még 1-et vagy ne adj Isten 2-t, 3-at...

Nyilván Piqué nem a régi. Nyilván már semmi helye nem kéne, hogy legyen a kezdőben. De arról talán Ő tehet, hogy nyáron nem hoztunk KH-et, vagy hogy mindenki lesérült? Vagy hogy Mingueza nem alkalmas arra, hogy ilyen kaliberű meccsen egyáltalán a keretben legyen? Ha nyáron elment volna, akkor se hoztak volna a helyére senkit... Ezekről nem Ő tehet, így baromira igazságtalan elővenni.

Viszont az legalább pozitív, hogy amikor a pályán van, próbál vezér lenni, próbál a fejekben rendet tartani.
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.17. 06:34:47

Nero. írta:
2021.02.17. 02:48:05
https://twitter.com/zachlowy/status/136 ... 48480?s=21

Remélem még itt lesz vagy 3-4 évet, és innen vonul vissza. Már régen is “szimpatikus” volt, csak akkor legalább még jöttek az eredmények.

Szégyen :oops:
Mi a szégyen?
Mondjál jobbat!!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.17. 02:48:05

https://twitter.com/zachlowy/status/136 ... 48480?s=21

Remélem még itt lesz vagy 3-4 évet, és innen vonul vissza. Már régen is “szimpatikus” volt, csak akkor legalább még jöttek az eredmények.

Szégyen :oops:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.16. 23:09:08

Nero. írta:
2021.02.16. 22:50:08
Ezt a kóklert b+....

A Bayern elleni szégyen után oda áll a kamera elé arról beszélni hogy nagy változások kellenek. Erre valahogy visszakerül egyből a kezdőbe több hónapos kihagyás után a BL-meccsre, és azonnal kapunk róla 2-3 gólt.

Nulla szégyenérzet.
Ez az amit végképp nem értek! Nem játszott 3 hónapja! Előtte egy spanyol kiscsapat támadója is szalonkáratűzte! Erre Mbappe-val meg Icardival szemben simán benyomatja magát! Vicc,ahogy a francia a hátán vitte! Utálom az ilyen típusú embereket! Puyol mellett működött, mert volt aki arcon b...ta, ha nem volt eszénél, de amúgy látszik rajta,hogy egy tipikus nagyobb a füstje, mint a lángja ember! Szöglet elött igazgatja a haját! Vicc! Hogy akar Ő elnök lenni? Nem is értem....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.16. 23:08:52

Tomix354 írta:
2021.02.16. 23:01:49
Teljesen mindegy, hogy a sok kókler közül melyik kettő játszik éppen. Araujó az egyetlen használható védő a keretben. 3 hónap kihagyás után meg pláne megint nem tudom mit vár az ember...
Azt, hogy az edzőzseni ne rakja egyből kezdőbe, egy elég hosszú kihagyás után.
Lehet itt Umtitizni, de ott van Mingu vagy végső esetben DeJong hátravonható, erre beteszi Piquét aki éppen kiesett a betegszobából.
Enyhén szólva is véleményes edzői húzás.

De mindegy, igazat adok az első két mondatban tökéletesen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2021.02.16. 23:09:37-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.16. 23:06:21

Nero. írta:
2021.02.16. 22:50:08
Ezt a kóklert b+....

A Bayern elleni szégyen után oda áll a kamera elé arról beszélni hogy nagy változások kellenek. Erre valahogy visszakerül egyből a kezdőbe több hónapos kihagyás után a BL-meccsre, és azonnal kapunk róla 2-3 gólt.

Nulla szégyenérzet.
Nem is ez a szomorú, hanem az hogy még a kórházból betoppanva is reálisabb volt beállítani a védelembe, gyanítom sajnos Umtiti sem lett volna jobb.
Szóval jól sikerült a nyári rendrakás :lol:

De nem csak egyéni szinten, egyszerűen 0 a védekezés, amikor 3-man egymást fogják és 3 PSG játékos meg egymás mellett fejelhet kedvére..
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2021.02.16. 23:03:44

Remelem soha nem eljuk meg azt a napot amikor Luzer FC vezere beleul a klub elnoki szekebe..
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.02.16. 23:02:48

NovaProspekt írta:
2020.11.28. 13:40:11
sztem ebből a sérülésből neki sem lesz már visszaút. ez valószínűleg a csapat javát szolgálja.
Hát lett visszaút.
Válasz küldése