Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.02.21. 16:44:08

Decemberben még kikaptunk tőlük tehát a fejlődés nem lehet kérdés :mrgreen:
Azért remélem szezon végén utalnak 1-2 milliót, ez a 4 pont nélkül kieső helyen lennének :mrgreen:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.21. 16:23:34

sansz írta:
2021.02.21. 16:12:30
Unalmas meccs? Komolyan, szerintem azért néznek páran Barca meccset,hogy fröcsöghessenek. Szerintem jó meccs volt, botrányos eredményel. Ja persze most külön habzó szájjal neki lehet esniaz amúgy egyetlen hibával játszó Lengletnek.
Azt gondoltam majd Busiról kapunk gólt és direkt külön figyeltem,hogy mit csinál. Volt 2-3 gólt érdemő passza és 3-4 olyan labdaszerzése amit senki nem csinált a csapatban. Hát most nem róla kaptuk a gólt, hanem Lengletről, de tökmindegy, nem emiatt kaptunk ki. Hanem amiatt, hogy Dembele, Grizes és Messi megint képtelenek gólt lőni akcióból.
A mai fociban bármilyen csapat tud gólt lőni bárkinek, ha kihagysz minden helyzetet, menetrerend szerint jön a büntetés. Ha a legdrágább támadók hibáznak 12szer, a védelem is fog egyet. Persze pechünk is volt rengeteg, de akkor is, ez a meccs a támadóinkon ment el.
Ezt komolyan gondolod? Azért néz valaki meccset hogy utána fröcsöghessen ?
Ez nézhető Barca szintű meccs volt? Egy teljesen amatőr szintű csapat ellen játszottunk. De ez nem játék volt, hanem egy paródia! Hogyan kell 1000 passzos alibit játszani, hogyan kell elbénázni mindent a végén egy olyan védekezési megoldással, ami párját ritkítja!
Dembelét szokták az agya miatt szidni, szerintem méltetlanul, de az igazság az, hogy annak is baj van az agyával aki Lengletet játszatja...
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.02.21. 16:21:36

sansz írta:
2021.02.21. 16:12:30
Unalmas meccs? Komolyan, szerintem azért néznek páran Barca meccset,hogy fröcsöghessenek. Szerintem jó meccs volt, botrányos eredményel. Ja persze most külön habzó szájjal neki lehet esniaz amúgy egyetlen hibával játszó Lengletnek.
Azt gondoltam majd Busiról kapunk gólt és direkt külön figyeltem,hogy mit csinál. Volt 2-3 gólt érdemő passza és 3-4 olyan labdaszerzése amit senki nem csinált a csapatban. Hát most nem róla kaptuk a gólt, hanem Lengletről, de tökmindegy, nem emiatt kaptunk ki. Hanem amiatt, hogy Dembele, Grizes és Messi megint képtelenek gólt lőni akcióból.
A mai fociban bármilyen csapat tud gólt lőni bárkinek, ha kihagysz minden helyzetet, menetrerend szerint jön a büntetés. Ha a legdrágább támadók hibáznak 12szer, a védelem is fog egyet. Persze pechünk is volt rengeteg, de akkor is, ez a meccs a támadóinkon ment el.
Szerintem sem volt unalmas meccs annyira, és egyetértek abban is, hogy a támadóinkon ment el ez inkább. Abban viszont nem, hogy nem kéne Lengletet elővenni, mivel nem az a legnagyobb baj, hogy ilyen amatőr módon hibázik, megesik mindenkivel, hanem hogy ő ebből semmit sem tanul, és az a szomorú, hogy ebből még fogunk látni a hátralévő meccseken.

Az a legnagyobb baj, hogy mondhatjuk azt, hogy a támadókon ment el a meccs, csak azt kell látni, hogy az ilyen meccseken csak az az esély, hogy a hulla gyenge védelmet valahogy ellensúlyozza, de fordított esetben, amikor nem mennek be a helyzetek a védelemtől, ha a béka segge alatt van akkor is szerintem elvárható ezen a szinten, hogy a minimál teljesítményt hozza össze és ne egy tizit az ellennek a 90. Percben...
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.21. 16:18:44

gránit, adom. Ki kéne vágni a retekbe a Busi-t, Lenglet-t, Piqué-t, Alba-t, akkor legalább remény lenne, hogy a fiatalok és az újak beérnek egyszer.
Továbbá: Koeman-t eddig védtem, de tényleg teljesen fogalmatlan, ötlettelen. Tőlem mehet ő is.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.21. 16:14:30

Azért mekkora bohócvédelem már ez, nulla helyzetből is gólt kap. :mrgreen: Az ellenfélnek egyetlen kaput eltaláló lövése volt, amit mi hoztunk nekik össze. Elképesztő. Még azt a lesújtó véleményt is alulmúlják, hogy minimális nyomásra összeomlanak. Még nyomás se kell hozzá, összeomlanak maguktól.

A teljesen elképzeléstelen támadójáték és a bohócvédelem kombinációjának újabb megnyilvánulása volt ez a meccs. 80% fölött birtokoltuk a labdát, a meccs jelentős részében minden mezőnyjátékosunk a Cádiz térfelén volt. Óriási mezőnyfölény, ott járattuk a labdát a 16-osuk előterében, és nem tudtunk kezdeni a labdával semmit. Mindössze 5 kaput eltaláló lövésünk volt, a többi trash, alibi, semmi. Hiába volt nálunk végig a labda, nem tudtunk vele mit kezdeni, teljesen elképzeléstelenül erőlködtünk.

Hasonlított ez a Valverde-feelingre, amikor elképesztően nyögvenyelős, minimalista módon nyertük a meccseinket, de a jelenlegi még annál is rosszabb, mert akkor legalább az ilyen meccseket be tudtuk húzni. Ilyen "védelemmel" játszania sem kell az ellenfélnek, hogy gólt szerezzen. A Cádiz-nak pedig teljesen igaza volt abban, hogy egész meccsen bekkelt, 0-1-nél sem vállaltak kockázatot, ami alap esetben egy rossz taktika, mert a 0-1-en nincs mit védeni, ha kitámadnak, fellazulnak hátul és 0-2-re kapnak ki, azért is ugyanúgy nulla pont jár. De ez esetben igazuk volt. Tudták, hogy a semmiből is gólt tudnak lőni. Igazuk lett.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2021.02.21. 16:13:33

Nem tudom, miért vagytok elégedetlenek! Grizike és Dembike is ügyesen mozgott, Busika fantasztikusan bejátszotta a középpályát, és különben is a labdabirtoklást nagyon, de nagyon megnyertük.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.02.21. 16:12:30

Unalmas meccs? Komolyan, szerintem azért néznek páran Barca meccset,hogy fröcsöghessenek. Szerintem jó meccs volt, botrányos eredményel. Ja persze most külön habzó szájjal neki lehet esniaz amúgy egyetlen hibával játszó Lengletnek.
Azt gondoltam majd Busiról kapunk gólt és direkt külön figyeltem,hogy mit csinál. Volt 2-3 gólt érdemő passza és 3-4 olyan labdaszerzése amit senki nem csinált a csapatban. Hát most nem róla kaptuk a gólt, hanem Lengletről, de tökmindegy, nem emiatt kaptunk ki. Hanem amiatt, hogy Dembele, Grizes és Messi megint képtelenek gólt lőni akcióból.
A mai fociban bármilyen csapat tud gólt lőni bárkinek, ha kihagysz minden helyzetet, menetrerend szerint jön a büntetés. Ha a legdrágább támadók hibáznak 12szer, a védelem is fog egyet. Persze pechünk is volt rengeteg, de akkor is, ez a meccs a támadóinkon ment el.
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2021.02.21. 16:10:55

Nagyon kell laporta és takarítás az egész kocsogot akinek semmi keresnivalója a barcaban
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.21. 16:07:41

Mindig bántjuk Kűmant, én ma szeretném megdícsérni!

Szerintem fantasztikus érzékkel rakta be a full PSG-s kezdőt, jó ötlet volt a sokkal motiváltabb fiatalokat kihagyni, főleg annak tudatában Dembelé és Griez is micsoda veszélyt jelentett a PSG ellen is, ráadásul ez egybevág a fiatalítási szándékokkal!
Remek ötlet volt csupán 15 kihagyott helyzet után változtatni 70 perchez közel (ez se újdonság =P~ ) no nem a taktikán (ha egyátalán van olyan) az ugyanaz maradt, ilyen aki kapja lőjje, vagy mi én még nem tudtam azonosítani, csak a kerethez mérten alkalmatlan formációt, aminek a végén 1-2 játékos össze vissza van már, hogy valami játék maradjon a kezünkbe. De! Ennek ellénre teljesen váratlanul ért minket, hogy megégtünk, soha senki nem felttételezte, már kb. 60. perctől, ez így nem is hiba!

Szerintem minden rendben, minden természetes és jó folyamat, a terv szerint alakul minden, Klopp se tudna jobbat, Suarez se lőtt volna gólt soha többet itt, a gazdálkodás pedig előrevetít egy újabb arany időszakot, amit szeretnék Bartonak megköszönni, ezt ő tette lehetővé, Messit viszont kidobnám, már vagy 3 éve, 500 millió feldolgozhatatlan annak arányában amit adott.
Kűmannal viszont most azonnal még 5 évre aláírnék, mert ha valaki képes lesz Messi utáni időt kezelni az kétség nem fér hozzá Ő!

Viccet félre téve, igen a játéko(sokk) katasztrőfák, de ez és a PSG meccs is sokkal jobban sült volna el egy hozzáértő edzővel, ezekbe a meccsekbe egy hozzáértő sokkal jobban száll bele, ezekből és a játékosokból is sokkal többet ki lehetne hozni, szerintem ez egyszerű tény , még 17 meccs, ennyit kelé nézni, bár csak reménykedek jobat tudunk hozni majd, ha ennyire nincs pénz :shock:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.21. 16:04:23

Na, ez illett ennek a hétnek a végére. Nem tudunk nyerni egy hullagyenge cadiz ellen otthon, sőt, olyan meccset játszottunk, amivel embereket lehetne kínozni.
Természetesen most volt itt ennek az ideje, mikor az Atletico pontokat kezdett veszíteni.
Koeman is megint nagy stratégia volt, lehoztak Dembelét és Griezmannt egygólos előnynél, mikor pontosan tudja, hogy egy gól nem életbiztosítás még egy Cadiz ellen sem. Főleg, ha egy világi ostoba szerencsétlen is a védelem tagja.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.21. 15:57:52

Na hát szerintem ezért sem nyerhetünk idén bajnokságot,most hiába adott rá minimális esélyt az Atletico. Nem néztem a statisztikát,biztos volt 20+ lövésünk, Messi,Dembelé Griezmann lőhetett volna fejenként 3-at kb. Ez egy agyon nyert meccs lehetett volna,vagy akkor 1-0,mert a Cadiz csak néha tiszteletből járt a térfelünkön labdával. Ősszel is voltak ilyen pontvesztéseink,sok ez egy fél szezonra és még hol a vége.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.02.21. 15:57:10

Komolyan mondom ez az idióta, ostoba, szerencsétlen Lenglet mindig bebizonyítja , hogy semmilyen agya nincs. Miért kell a 16os vonalán a háttal álló csatárral szemben megpróbálni felszabadítani. Tudtam, ha ennyit kihagyunk, akkor egy ilyen agyatlan játékos , mint Lenglet majd megoldja nekik. Ter Stegen helyében lelépnék ebből a csapatból
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.21. 15:56:53

aszim írta:
2021.02.21. 15:39:34
Mondom bekkelünk ! Jön az időhúzó csere. Igaz kicsit korán koemanhoz képest.
Erre sem vagyunk alkalmasak =D> :oops:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.21. 15:55:34

Nem értem hogy miért vagyunk ennyire elégedetlenek ?
Totál gyenge unalmas nézhetetlen meccset csináltunk.
Ezer passz alibi foci NBII szint.
Törvényszerű és igen , igazságos eredmény született mert egy igen szerény képességű ellenfél ellen sem tudtunk focizni.
Ez ennyi totál nulla teljesítmény.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.21. 15:54:59

LG írta:
2021.02.21. 15:53:28
Elképesztő. Az Atletico végre elkezdett pontokat hullajtani, megnyílt legalább egy kis esély a bajnokságra. Erre egy ilyen meccsen kiengedünk két pontot a zsebünkből. Nem érdemlünk semmit.
Még az hiányzik hogy véletlen bajnokságot nyerjünk és Koeman meg a haverok jövőre is a nyakunkon maradnak.

Bár valószínűleg a keret nagyrésze ugyanaz lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.02.21. 15:55:48-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.02.21. 15:54:52

Alibi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.21. 15:54:27

Barcahun írta:
2021.02.21. 15:38:00

Hát de épp ez az, Trincaot most kellett volna hozni a PSG ellen, mert végre formába lendült, sztm Te nagyon bevédeni és takargatni akarod az ő bénaságát, ez amíg azért van mert az igazadat akarod bizonyítani nem zavar, ilyen az ember :lol: =P~ biztos én is, de ha azért megy mert tényleg azt gondolod jól tolja, hááát akkor nagy a baj.
Annyira meg ne nézz madárnak, hogy konrétan a rohangálásra írtam az edzői különbséget Kűman és más között, egyébként lesd meg az eddigi eredményeit, ha a taktikai felimserések vele kapcsolatban kevésbé egyértelműek, majd a számok beszélnek ezek helyett is.
Totál alkalmatlan egy ekkora csapat vezetésére és pont azért amit írsz is, sok sérült, de ugyanaz a taktika, Todibo kölcsönbe 3 ép belső védővel, pedagógia? Nézd meg Puiggal, vagy Trincaoval amit művel, miközbe vállveregtve rak be mindenkit a PSG égés után, akik ugyanúgy kihagynak mindent és még azt is. Dembele a padra is csak azért ülhetett volna mert nincs játékos, de hogy kezd? [-X na ne ez egy balfácán edző, minden szinten vizsgálva, ez tény, lehet spíler studióban, meg egyéb médiába szépen írják körbe ezt, nem mondják ki, de ha tudsz a sorok közt olvasni ott is elmondják mekkora balfék.
Nem akarom az igazamat bizonyítani, az Atleti ellen pl. ugyanúgy írtam, hogy cserélni kéne. Látom, ha valamit rosszul csinál, csak azt is talán a többségnél jobban keresem, amit jól csinál.
Todibo nagy rejtély, mert eddig sehol nem tudott megragadni a volt ügynöke szerint egy nagyarcú hülyegyerek, és legutóbb Ő is nyilatkozott olyat, ami arra utal, hogy túlságosan elhitte magáról.
Trincao-val kb. azóta lehet látni az egyértelmű javulást, hogy Koeman elbeszélgetett vele.

A stúdiókat meg inkább hagyjuk, az M4-en meg szétszopkodták talán a Dinamo elleni meccs után, hogy mekkora király, hogy így nyúl a fiatalokhoz és így is aláztunk a BL-ben :D

Az edzői eredményeit ezerszer kiveséztük.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.02.21. 15:53:28

Elképesztő. Az Atletico végre elkezdett pontokat hullajtani, megnyílt legalább egy kis esély a bajnokságra. Erre egy ilyen meccsen kiengedünk két pontot a zsebünkből. Nem érdemlünk semmit.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.21. 15:52:12

Ez a csapat semmilyen trófeát nem érdemel!!!
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.02.21. 15:51:01

Abszolút várható volt, hogy összehozzuk nekik.
Edzőt, fél csapatot az 5 éves tízmillió szerződéseikkel elzavarni a búsba.
Szégyen!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.02.21. 15:50:53

Mit kell most Lengleten hisztizni? Teljesen artalmatlan szitu igy jott ki.
A csapaton kellene mergelodni, hogy egy hokicsapT ellen csak 1-0-al megyunk az utolso percekben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mes 2021.02.21. 15:51:34-kor.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.02.21. 15:50:06

kabaré =D>
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.21. 15:49:49

Én feladom....
Ennyire nem lehet amatőr! Elötte már egyszer tökön rúgta magát, aztán mégegyszer 30 mp után! És utána mosolyog mint aki jól végezte dolgát!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.02.21. 15:49:44

Akkor Piqué a következő meccsen lesz csak soros. :lol:
Kép
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.02.21. 15:49:34

Törvényszerű volt hogy ha nem ők rúgnak, akkor rúgatunk mi velük. Nem tudom mi az a feladat, amihez ez a csapat végre feltud nőni.
Válasz küldése