Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.24. 18:25:33

Engem csak DJ zavar, szerintem mostanság elkezdett lefelé menni kicsit. Nagyon ráférne a pihi. Szerintem Messi után jelenleg ő lenne a legnagyobb érvágás, ha mondjuk beszedne egy izomsérülést...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.24. 17:52:36

TS-Mingu, Piqué, Umtiti, Abla - Pjanic, DeJong, Pedri - Trincao, Brait, Messi.

Lenglet, Busi felszívja magát a padon a Sevilla ellen :mrgreen:

de nekem ez tetszik most, mondjuk Brait nagyon szúrja a szemem ebben a csapatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.24. 16:35:02

Barcahun írta:
2021.02.24. 16:08:08
gránit írta:
2021.02.24. 13:58:02
Szerintem minden koherens logika nélkül hozza meg a döntéseit. Minguezát az első hibája után a padra küldte. Egyeseket viszont nem sújt ilyesmivel. Ő nagyjából úgy "gondolkodik" és dönt, ahogy nyilatkozik: teljesen összefüggéstelenül.
Nem csak szerinted! Számok nem csak a Barcánál, de azt mutatják egy átlagos, vagy az alatti edző, neki talán még egy válogatott, tét nélkül, 15 meccsel évente, ami ráadásul nem gazdasági alapon működik még döcögött, de ez a szint megugorhatatlan számára.
Aki szerint jól végzi a dolgát, az csak szimplán a focihoz nem ért, már bocs :roll: =P~
Ugyanakkor ennyi pénzért, idejönni a süllyesztőbe, tudván mi vár rá ilyen kerettel, no nem a Kloppok álltak sorba... De azért ennél sok B kategóriás edző is többet tudott volna, persze itt Barto szolga kellett, aki végigviszi a bűnbak keresést, hajlandó elfogadni egy normális igazolásunk sem lesz, no meg persze a beteges, katalán legyen vagy Barcába játszon, és katalán nyelven beszéljen sőt legjobb egyszerre min3at tudja baromságok, sajnos ez a klubb szenved ettől, identitás tudat szép dolog, de katalán öregfiúk csapata is bőven elég nehezítés, évek óta egy erős edző kéne ide, nem olyan aki befűzi az öltözőbe Pique meg Messi cipőfűzőjét meccs előtt.
Az hogy Kűman milyen edző volt egyszerű lesz eldönteni, az idő válaszolja majd meg, meglátjuk mi lesz a kövi klubbja :lol: :lol: na meg ott mit ér el, illetve az új edzőnk sem lesz jobb kerettel ilyen anyagi helyzet mellett, mégis hiszem, ha eredményességben nem is, de helytállásban lehet majd fejlődni és nem úgy rohangálni a PSG ellen, mint én a haverokkal a grundon 11 évesen.
Nekem megmondom őszintén, hogy olyan alacsonyra rakta a lécet, hogy már nem az a bajom, hogy nem jó edző. Egy nem jó edző - de valamilyen szinten racionális ember - nem szelektál játékosokat öncélúan, hanem a letett játék alapján válogatja be őket. Vagy ha látja, hogy fáradt, akkor nem kezdeti, vagy lecseréli időben, és nem mondjuk sorozatterhelésnél 80. percekig vár. Egy racionális ember ha látja, milyen megsemmisítő vereségek történtek, elviszi a srácokat pszihomókushoz. Aztán valamit próbál beleverni a csapatba, vagy sikerül, vagy nem, de ez lenne kb a "létminimum", hogy hozzá nem ad, de legalább nem vesz el. Koeman folyamatosan elvesz a játékból, elüldözi (van, aki szerencsére nem hagyja) a jó fiataljainkat, kinyír játékosokat, mentálisan lerombol játékosokat, a formát nem is veszi figyelembe kezdőnél (Trincao Dembelé helyett nagyon üvöltött volna, Mingu Dest helyett is), és a csapat még azt sem tudja lerakni az asztalra, amit kb edző nélkül le tudna szerintem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.24. 16:08:08

gránit írta:
2021.02.24. 13:58:02
Szerintem minden koherens logika nélkül hozza meg a döntéseit. Minguezát az első hibája után a padra küldte. Egyeseket viszont nem sújt ilyesmivel. Ő nagyjából úgy "gondolkodik" és dönt, ahogy nyilatkozik: teljesen összefüggéstelenül.
Nem csak szerinted! Számok nem csak a Barcánál, de azt mutatják egy átlagos, vagy az alatti edző, neki talán még egy válogatott, tét nélkül, 15 meccsel évente, ami ráadásul nem gazdasági alapon működik még döcögött, de ez a szint megugorhatatlan számára.
Aki szerint jól végzi a dolgát, az csak szimplán a focihoz nem ért, már bocs :roll: =P~
Ugyanakkor ennyi pénzért, idejönni a süllyesztőbe, tudván mi vár rá ilyen kerettel, no nem a Kloppok álltak sorba... De azért ennél sok B kategóriás edző is többet tudott volna, persze itt Barto szolga kellett, aki végigviszi a bűnbak keresést, hajlandó elfogadni egy normális igazolásunk sem lesz, no meg persze a beteges, katalán legyen vagy Barcába játszon, és katalán nyelven beszéljen sőt legjobb egyszerre min3at tudja baromságok, sajnos ez a klubb szenved ettől, identitás tudat szép dolog, de katalán öregfiúk csapata is bőven elég nehezítés, évek óta egy erős edző kéne ide, nem olyan aki befűzi az öltözőbe Pique meg Messi cipőfűzőjét meccs előtt.
Az hogy Kűman milyen edző volt egyszerű lesz eldönteni, az idő válaszolja majd meg, meglátjuk mi lesz a kövi klubbja :lol: :lol: na meg ott mit ér el, illetve az új edzőnk sem lesz jobb kerettel ilyen anyagi helyzet mellett, mégis hiszem, ha eredményességben nem is, de helytállásban lehet majd fejlődni és nem úgy rohangálni a PSG ellen, mint én a haverokkal a grundon 11 évesen.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.24. 15:07:58

gránit írta:
2021.02.24. 13:58:02
Szerintem minden koherens logika nélkül hozza meg a döntéseit. Minguezát az első hibája után a padra küldte. Egyeseket viszont nem sújt ilyesmivel. Ő nagyjából úgy "gondolkodik" és dönt, ahogy nyilatkozik: teljesen összefüggéstelenül.
Engem "betört" Koeman....sikerrel járt, hogy elvárás nélkül nézzek meccset.
Nézzük a jó oldalát, zéró elvárással sem a játékban, sem az eredményben nem lehet csalódni, sőt, ha nem rúgunk öngólokat, vagy csak kicsit kapunk ki, még örülni is lehet a végén.... #-o
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.24. 13:58:02

Szerintem minden koherens logika nélkül hozza meg a döntéseit. Minguezát az első hibája után a padra küldte. Egyeseket viszont nem sújt ilyesmivel. Ő nagyjából úgy "gondolkodik" és dönt, ahogy nyilatkozik: teljesen összefüggéstelenül.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.24. 13:20:14

Én úgy vagyok vele, hogy a Cádiz elleni kezdő a PSG utáni égés miatt inkább pszichológiai, lélektani szempontból volt ugyanaz. Ez hónapok óta megfigyelhető Koemannál, hogy egy-egy rosszabb meccs után nem teszi a padra, inkább önbizalom növelésként megint megadja az esélyt a következő meccsen is. És kb ezért tartunk ott ahol, mert mindig meg kell adni az esélyt, hogy egyszer csak jobb lesz... :lol:

Ő ilyen típusú edző, és tökömet rá, hogy Lenglet pl ma is kezdő lesz. Nem hiszem hogy halál hugyon lévő önbizalommal leülteti a padra, hétvégén meg kezdő lesz a Sevilla ellen (mind tudjuk, hogy ott az lesz).

Ha azt nézzük, hogy hétvégén Sevilla idegenben, ma meg egy kieső csapat ellen játszunk hazai pályán, normális esetben 5-6-7 játékos rotálása indokolt lenne (formát tekintve is), de így most nem tudom eldönteni mi lenne jó döntés és Koemant ismerve kb 2, max 3 változtatás lesz. De aztán lehet rám cáfol és Stéga, Lenglet, Messi kivételével mindenkit rotál.

Ohh wait...az nem is lehetséges. :D De szívesen megnézném a Dest-Piqué-Mingueza-Firpo négyest hátul, kp-n Pjanic-Puig kettőst, elől pedig Trincaot. Messi, Griezmann kettősből is kaphatna valaki pihenőt a következő hetek meccseit tekintve.

Nagy gálát nem várok amúgy, de egy sima 2-0 győzelmet igen. Az már csúnya lenne zsinórban 9 hazai meccsen gólt kapni. Mondjuk az eddigi 8 se szép na.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.24. 12:37:09

Atis710 írta:
2021.02.24. 12:00:04
vidra írta:
2021.02.24. 10:02:36
Nem lehet, hogy ugyanúgy, mint az FM-ben, az ő szerződésükben is van valami játékidőre vonatkozó utalás és azért muszáj játszatni őket?

Ricky Puig-gel ezerszer jobb amúgy a játék, de Pjanic-ban is meg Trincao-ban is látom a fantáziát. Braithwaite, meg odaérhetne már arra a maradék 2cm-re végre :D
Érdekes, hogy Trincao mielőtt rúgott gólt majdnem minden meccsen kapott legalább egy fél órát, viszont mióta rúgott 3 gólt azóta az elmúlt 2 meccsen összesen kapott fél órát. #-o
Braithwaite meg sokszor ki van rakva bal oldalra, ami megint csak érthetetlen. #-o
Igen, ez a követlezetlenség nevetséges, amit egy ilyen szenzációs Alaves meccs után produkált RK. Senki nem kezdett konkrétan utána, akiknek nagy meccse volt. RP, OM, FT. Messin kívül ők emelték végre egyszer igazi Barca-szintre a játékot. Azóta meg egyiknek sincs se híre, se hamva... :D

A két fiatal tkp-unk is kezdhetne egyszer együtt, nem tudom, miért kell feltétlenül választani közülük. DJ kicsit hátrébb Busi helyén, vagy Pjanic Busi a helyén és DJ pihen egyszer az életben, de akár maga Busi is lehet felőlem ott, és Pedri, RP előttük oldalt.

Koeman valamiért látványosan a gyors játék ellen van, és nem értem, pontosan miért. Nem vagyok összeesküvéselméletes, szóval nyilván nem gondolom komolyan, de néha olyan, mintha szándékosan akarná megfúrni a csapatot. Alena zseniálisan játszott, mikor kapott kis időt? Húzzon el. Puig felpörgette a meccseket? Jujj, távozz, sátán. Dembelé egészen elborzasztó formát fut, Trincao végre megtáltosodott, gólokat lőtt, szólókat nyomott? Többet köszönöm, nem kérek belőle, futkározzon eredménytelenül a franci. Pedri fáradt? Játszassuk még egy kicsit. Mingu egyre jobban nyomta oldalt, gólpasszokat szórt, szinte Alvest idézően segítette elöl a támadásokat, hátul meg keményen védekezett? Nyomjuk be az erőtlen, sérülésből lábadozó, önbizalomhiányos Destet. Annyira logikátlan az összes döntése, hogy szinte felfoghatatlan.

Amúgy lehet, hogy így bünteti Trincaot az autója miatt... :lol: #-o
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2021.02.24. 12:00:04

vidra írta:
2021.02.24. 10:02:36
Nem lehet, hogy ugyanúgy, mint az FM-ben, az ő szerződésükben is van valami játékidőre vonatkozó utalás és azért muszáj játszatni őket?

Ricky Puig-gel ezerszer jobb amúgy a játék, de Pjanic-ban is meg Trincao-ban is látom a fantáziát. Braithwaite, meg odaérhetne már arra a maradék 2cm-re végre :D
Érdekes, hogy Trincao mielőtt rúgott gólt majdnem minden meccsen kapott legalább egy fél órát, viszont mióta rúgott 3 gólt azóta az elmúlt 2 meccsen összesen kapott fél órát. #-o
Braithwaite meg sokszor ki van rakva bal oldalra, ami megint csak érthetetlen. #-o
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.24. 10:02:36

Nem lehet, hogy ugyanúgy, mint az FM-ben, az ő szerződésükben is van valami játékidőre vonatkozó utalás és azért muszáj játszatni őket?

Ricky Puig-gel ezerszer jobb amúgy a játék, de Pjanic-ban is meg Trincao-ban is látom a fantáziát. Braithwaite, meg odaérhetne már arra a maradék 2cm-re végre :D
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.24. 07:10:31

vidra írta:
2021.02.24. 03:10:43
A PSG ellen kb a 80. perctől kezdve, a cserék után egész tűrhető volt a meccs. Ha megint nem ezekkel a játékosokkal kezd, hanem felteszi a tróger bandát, játszani a tróger focit, én kikapcsolom. Visszanéztem 10 percet a Cadiz elleni meccsből, vallatni, kínozni lehetne vele. Nem igaz, hogy Koeman-t nem idegesíti ez a meddő tili-toli, ami legalább még halálra is untat, de legalább még nem is győzünk. Iszonyat.
Hát a Cadiz ellen azért elég céklaképű lett az idegeskedéstől. Olyan volt néha, mint aki tuti biztos benne, hogy egyet beszedünk. És be is szedtünk. Nem hiába nyilatkozott úgy, hogy jobban csalódott, mint a PSG ellen. Talán lesz valami..... Kihagyja talán Lenglet, Busi bal lábát. Nehogy megrázza a csapatot a nagy rotálás...
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.24. 03:10:43

A PSG ellen kb a 80. perctől kezdve, a cserék után egész tűrhető volt a meccs. Ha megint nem ezekkel a játékosokkal kezd, hanem felteszi a tróger bandát, játszani a tróger focit, én kikapcsolom. Visszanéztem 10 percet a Cadiz elleni meccsből, vallatni, kínozni lehetne vele. Nem igaz, hogy Koeman-t nem idegesíti ez a meddő tili-toli, ami legalább még halálra is untat, de legalább még nem is győzünk. Iszonyat.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.23. 19:20:28

Atis710 írta:
2021.02.23. 14:02:11
az elche ellen két ilyen égés után,én a kezdő 11-ből kb 6-7 embert leültetnék a padra, vagy nem is nevezném a keretbe, és felhoznék pár fiatalt a b keretből. rosszabb nem hiszem hogy lehet ennél. De még ha hasonló is lenne a meccs képe, legalább tudnák, hogy ők még fejlődhetnek.
Teljesen igazad van. Collado, Ilaix, Comas, Balde.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.23. 16:58:22

Sinya22 írta:
2021.02.23. 16:06:54
Atis710 írta:
2021.02.23. 14:02:11
az elche ellen két ilyen égés után,én a kezdő 11-ből kb 6-7 embert leültetnék a padra, vagy nem is nevezném a keretbe, és felhoznék pár fiatalt a b keretből. rosszabb nem hiszem hogy lehet ennél. De még ha hasonló is lenne a meccs képe, legalább tudnák, hogy ők még fejlődhetnek.
Lesz változás a kezdőben (na nem 6 helyen) de csak azért mert jön 2 Sevilla elleni meccs és a gála csapatunknak rá kell pihenni :D
Na ja. :D Itt sajna pl látszik a következetlenség, a makacsság, és a mersz hiánya is. A Sevilla agyonver minket a gálánkkal bűngyenge játékkal. Aztán egy százszor pörgősebb focit játszó csapat 5-1-re földbedöngöli az Alavest, és tényleg nem az eredmény kiemelendő, hanem az a szédületes sebesség, amit csak a Granada meccs végén láttunk ezen kívül, és TALÁN a Soci ellen. Aztán erre természetesen vissza a gálakezdő, 1-4. Oké, hogy Sevilla-Alaves-PSG volt ez a sor, de könyörgöm, a PSG még csak nincs is jó passzban. A Monaco most verte meg a PSG-t otthon és 2 ponttal megy csak mögöttük, a Lille 4 ponttal megy a párizsiak előtt, de még a Lyon is előttük van... 3-ak a francia bajnokságban... És még nem volt ellenünk Neymarjuk és Di Mariájuk sem. Rohadtul nem kellett volna 1-4-nek lennie. Csúcs PSG-nél talán, de most hullagyengék magukhoz képest, új edző, sérültek... És még itt sem az 1-4 volt a baj, hanem a 11-es és Dembi ziccerje után momentumunk sem volt, lassan kocogtunk lehajtott fejjel.
Amúgy az a durva a PSG-ben, hogy még csak nem is ilyen Nantes-ok ellene veszít, mert akkor azt mondanánk, hogy oké, lebecsülték őket, hanem sorra bukják a rangadóikat mindenki ellen. Ami pedig ugyanaz a szitu, mint a Barca ellen menni... és ne mondjuk már, hogy a Monaco - Lille játékosállmánya erősebb, mint a miénk... (A Lyonéról sajna már lehetne vitatkozni :( )

A tempókülönbség egyértelműen a Puig - Pedri váltás eredménye volt, pont, mint a Granada ellen a cserénél. A pörgősebb csapatjátékba meg a pocsék formában játszó Dembelé helyett a formába lendülő Trincao is többet tudott adni, ami azért formától eltekintve eleve is így van. De ha van egy nagyon jó formában játszó, épp gólf.sástól szenvedő szélsőd meg egy másik, aki eleve 2 gólt és 2 asszisztot jegyzett csak eddig, és még ahhoz képest is gyenge formában van, akkor vajon melyiket teszed a fontosabb meccsbe?
Dest kérdése ugyanez, ígéretes, de se formája, se fizikai erőnléte nincs most épp, tök logikátlan választás volt, a meccs kimenetelétől függetlenül, főleg, hogy Mingu egyre jobb volt azon a poszton.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.23. 16:06:54

Atis710 írta:
2021.02.23. 14:02:11
az elche ellen két ilyen égés után,én a kezdő 11-ből kb 6-7 embert leültetnék a padra, vagy nem is nevezném a keretbe, és felhoznék pár fiatalt a b keretből. rosszabb nem hiszem hogy lehet ennél. De még ha hasonló is lenne a meccs képe, legalább tudnák, hogy ők még fejlődhetnek.
Lesz változás a kezdőben (na nem 6 helyen) de csak azért mert jön 2 Sevilla elleni meccs és a gála csapatunknak rá kell pihenni :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.23. 15:53:18

Amikor még volt sebesség a támadásainkban és nem a lassú körbepasszolgatást erőltettük:

https://www.youtube.com/watch?v=3FcXBAC6-KI

(Bocsi...)
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2021.02.23. 14:02:11

az elche ellen két ilyen égés után,én a kezdő 11-ből kb 6-7 embert leültetnék a padra, vagy nem is nevezném a keretbe, és felhoznék pár fiatalt a b keretből. rosszabb nem hiszem hogy lehet ennél. De még ha hasonló is lenne a meccs képe, legalább tudnák, hogy ők még fejlődhetnek.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.22. 22:43:38

Szombaton még Atleti volt célkeresztben, ma Sevilla indexelt és előzött.... :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.02.22. 21:00:09

Igazolásokba menjen inkább ez a téma.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.02.22. 20:47:09

itt megújulna, mint mindenki :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.02.22. 20:37:56

NovaProspekt írta:
2021.02.22. 20:31:06
egy Di María, Jesus Navas, Dávid Luiz pakkot azonnal hoznék :mrgreen:
Az a baj, hogy túl sok Arsenal meccset nézek, valahol Umtiti és Csiga között van most valahol a tag.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.02.22. 20:31:06

baas11 írta:
2021.02.22. 19:34:54
Hat akkor szegény ember vízzel főz , a nyáron “ingyen “hozható játékosok
Donnaruma
Dávid Luiz
Alaba
Jesus Navas
Di Mária
Wijnaldum
Depay
Aguero
-
Lehet csemegézni :-)
egy Di María, Jesus Navas, Dávid Luiz pakkot azonnal hoznék :mrgreen:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.02.22. 19:34:54

Hat akkor szegény ember vízzel főz , a nyáron “ingyen “hozható játékosok
Donnaruma
Dávid Luiz
Alaba
Jesus Navas
Di Mária
Wijnaldum
Depay
Aguero
-
Lehet csemegézni :-)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.02.22. 18:44:59

Én személy szerint tisztelem Pique t, Umtitit, S.Robertot, Busit, korábban nyújtott kiváló teljesítményeikért, Pique, Busi, szerintem a maguk posztján az egyik legjobbak voltak a világon, de azt, hogy nem tudnak önkritikát gyakorolni és átadni a helyet a fiataloknak ezt nem tudom megérteni. Elteltek az évek, vége, le kellene vezetniük valahol, búcsúzni kellene. Döbbenetes, ahogy a Cádiz elleni katasztrófát Pique értékeli. Mentálisan " is" gyenge, játékosok, elképzelés nélküli focija, hatalmas szenvedés, 10000 passz, semmi átütő erő. Az edzői munka számomra értékelhetetlen és megfoghatatlan. Játékban semmi előrelépés, mint ahogy sokan írtátok. Képtelen az edző feltüzelni a játékosokat.. A PSG ellen szó szerint rettegünk, hogy beleszaladunk egy újabb eget rengető bukásba. A legnagyobb fájdalom, hogy mindezt tehetetlenül szemléljük, semmi ráhatásunk arra a meccsre (sem). Közszemlére kitett bohócok lettünk, akik várják, hogy mit hoz a sors. Sokan védik az edzőt, én nem szerintem hatalmas a felelőssége neki is. Csak remélhetjük, hogy a PSG megkegyelmez nekünk. :(
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.22. 14:39:20

Gazdasági szempontból persze (bár engem nem lepne meg az se ha kizárnának minket a negyedosztályba a csőd miatt), csak hát ez elég unalmas, de leginkább gáz hogy minden évben ugyanaz a nóta a BLben. Nem a kieséssel van a gond (SAF is csak kétszer nyert BLt 27(?) év alatt), hanem annak a módjával.

A Róma elleni pofon történelmi volt, de azt még csak-csak meglehetett emészténi, de az Anfield után hullani kellett volna a fejeknek. Vezetőség, stábtagok, edző, játékosok stb.

Azóta volt egy 8-2, meg egy 1-4 (az összesített eredményt nem fogjuk kitenni az ablakba) és még mindig nincs jele a nagy változásnak.
Most hétvégén olyan játékosokkal volt tele a kezdő, akik mind a 4 szégyennél jelen voltak.

TS, Piqué, Lenglet, Alba, Busquets, Messi, Dembelé
Roberto is kezdo lenne ha egészséges lenne
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése