Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.07. 20:41:38

davi10 írta:
2021.03.07. 19:53:42
A második kérdésre meg jövök a kissebbségi valaszommal, én Koeman-nal kezdeném a következő szezont.
Ja, Simeone szervezettsége mindenképp topra mélltó...:)
Te nagyon bízol Koemanban, én sajnos kevésbé, de komolyan annak örülnék, ha nem lenne igazam
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.07. 20:37:34

Magamnak sem könnyű ez a top ötös kérdés amúgy és nyilván a játékstílus is befolyásolja a választ.
Klopp nagyon intenzív játékot produkál játszatni, Flick előtt is le a kalappal, nem kedvelem a csapatát, de ez van. Ten Haag féle Ajax is nagyon stílusosan tolta, Tuchel - nekem, hansúlyozom, hogy nekem - Klopphoz hasonló csak kevésbé markáns. Pepről nincs mit ragozni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.07. 19:54:53

Nem vagyok képben annyira a nemzetközi futballal kapcsolatban, így nem tudnék top5-ös listát írni, de valószínűleg Klopp is ott lenne nálam, ettől függetlenül még túlértékelt edzőnek tartom.

Nem tudom amúgy, sok edzőt megnéznék nálunk a padon. Tuchel, Ten Haag, Xavi. Könnyen lehet, hogy egyikőjük sem jobb edző Kloppnál, mégis jobb lenne bármelyikük nálunk szerintem a kispadon.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.07. 19:53:42

Peter írta:
2021.03.07. 19:38:06
MatyiG írta:
2021.03.07. 19:02:21
Tegyük hozzá, hogy hét év alatt nyert két bajnokságot a Dortmunddal. Az első szezonjában 6. lett a Dortmunddal, a másodikban ötödik.

A Poolnál meg egy bajnokság hat év alatt. Első szezonjában 8., a másodikban és harmadikban pedig 4. lett. Most meg valószínűleg még a BL-helyekre se fog odaérni, de még az EL is necces lehet. Nem esek tőle hanyatt.

Mindkét csapatánál az első két szezonban az elvárhatót sem igazán tudta teljesíteni, ennyi idő egy top klubnál nincs.

Nem azt mondtam, hogy nem jó edző, hanem azt, hogy túlértékelt.
Megkérdezhetem, hogy szerinted jelenleg mely edzők alkotják a top ötöst?
Ha a mai választásokat Te nyernéd, edzői poszton kivel kezdenéd a következő szezont?
Szíved szerint, nem a valós reális lehetőségek közül, tehát élő szerződések stb nem érvényes
Mondjuk ez a top 5-ös baromi nehéz kérdés, engem érdekelne több ember listája is, mert én a többi bajnokságot inkább csak tippmix-szinten követem.
Gondolom Simeone, Pep, Klopp a többségnél ott lenne. Én nem is tudnék ilyen listát összedobni.

A második kérdésre meg jövök a kissebbségi valaszommal, én Koeman-nal kezdeném a következő szezont.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.07. 19:51:09

Nálam top 5:
Simeone
Guardiola
Klopp
Flick
Ancelotti

Nem ebben a sorrendben

Kloppot hoznám is. Szerintem a Liverpool szurkolok alig várják hogy Gerrard üljön le a padra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.07. 19:38:06

MatyiG írta:
2021.03.07. 19:02:21
Tegyük hozzá, hogy hét év alatt nyert két bajnokságot a Dortmunddal. Az első szezonjában 6. lett a Dortmunddal, a másodikban ötödik.

A Poolnál meg egy bajnokság hat év alatt. Első szezonjában 8., a másodikban és harmadikban pedig 4. lett. Most meg valószínűleg még a BL-helyekre se fog odaérni, de még az EL is necces lehet. Nem esek tőle hanyatt.

Mindkét csapatánál az első két szezonban az elvárhatót sem igazán tudta teljesíteni, ennyi idő egy top klubnál nincs.

Nem azt mondtam, hogy nem jó edző, hanem azt, hogy túlértékelt.
Megkérdezhetem, hogy szerinted jelenleg mely edzők alkotják a top ötöst?
Ha a mai választásokat Te nyernéd, edzői poszton kivel kezdenéd a következő szezont?
Szíved szerint, nem a valós reális lehetőségek közül, tehát élő szerződések stb nem érvényes
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.07. 19:02:21

Tegyük hozzá, hogy hét év alatt nyert két bajnokságot a Dortmunddal. Az első szezonjában 6. lett a Dortmunddal, a másodikban ötödik.

A Poolnál meg egy bajnokság hat év alatt. Első szezonjában 8., a másodikban és harmadikban pedig 4. lett. Most meg valószínűleg még a BL-helyekre se fog odaérni, de még az EL is necces lehet. Nem esek tőle hanyatt.

Mindkét csapatánál az első két szezonban az elvárhatót sem igazán tudta teljesíteni, ennyi idő egy top klubnál nincs.

Nem azt mondtam, hogy nem jó edző, hanem azt, hogy túlértékelt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.07. 18:53:05

Ha ő túlértékelt, akkor ki a jó edző? Még akkor is, ha most tényleg nagyon csúnyán szenvednek. De szerintem a Liverpool szurkolók előzetesen aláírták volna ezt a forgatókönyvet, még ilyen véggel is.
Inkább a tolmácsot mondanám túlértékeltnek, vagyis igazából már nem tud megújulni.
Nem tud, de a régi eredményeit ne vegyük el tőle! Sokan vannak 2000-es évek közepének nagy edzői közül, akik mára már kiégtek.

Úgy tűnik, Pepék nagy sorozata ennyi volt, 2-0-ra megy a MU, de akár több is lehetne már közte.

+ ha már PL, szerintem Tuchelt is érdemes figyelni a Chelsea-vel, elég szépen összekapta őket. Őt is megnézném egyszer a Barca kispadján. Nem most azonnal, de mondjuk 1-2 éven belül.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.07. 18:52:33

Ez most nagyon csúnya mélyrepülés, de kérdés nélkül top 5 edző szerintem.

Inkább a tolmácsot mondanám túlértékeltnek, vagyis igazából már nem tud megújulni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.03.07. 18:53:24-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.07. 18:49:08

MatyiG írta:
2021.03.07. 18:35:41
Azért hat hazai bajnoki vereség után nem tudom, hogy mit kapni itt Klopp a szurkolóktól. Nem kicsit túlértékelt edzőnek tartom.
Tulertekelt???

Borussia Dortmund:

Bajnok: 2010–2011, 2011–2012
Kupa: 2011–2012
Szuperkupa: 2013, 2014



Liverpool FC

Bajnok: 2019–2020
UEFA bajnokok ligája: 2018–2019
UEFA-szuperkupa: 2019

+vilagkupa,bl donto.
Egy Liverpoollal meg egy Dortmunddal.. :D
A semmibol epitette fel a keretet.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2021.03.07. 18:43:52

MatyiG írta:
2021.03.07. 18:35:41
Azért hat hazai bajnoki vereség után nem tudom, hogy mit kapni itt Klopp a szurkolóktól. Nem kicsit túlértékelt edzőnek tartom.
Asszem még most is sokan örülnénk ha leülne ez a tulértékelt fickó a Barca kispadjára (bár valszeg soha nem jönne ide, mert neki kell idő a sikerekhez, amiből van neki egy pár)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.07. 18:35:41

Azért hat hazai bajnoki vereség után nem tudom, hogy mit kapni itt Klopp a szurkolóktól. Nem kicsit túlértékelt edzőnek tartom.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.07. 18:27:41

És megint kikaptak. Szóval azért ilyen hullámzó nincs a teljesítményünk. Ennek azért tudok örülni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.05. 23:44:19

Lewandowski nekem mindíg közömbös játékos volt, de sokat elárul mondandója, hogyan viszonyul egy edző a játékosához.


https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... it-2813679
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.05. 16:57:10

sansz írta:
2021.03.05. 16:34:28
Nero. írta:
2021.03.05. 14:04:31


Az biztos hogy Klopp jobb edző mint Koeman, és ha a 2 csapat játszana egymás ellen, nem szívesen tennék milliókat ránk.
Biztos elírtad, kijavítalak: Az biztos, hogy NEM megállapítható, hogy Klopp jobb edző, mint Koeman, és ha a 2 csapat játszana egymás ellen, nem szívesen tennék milliókat EGYIKRE SEM. :)
Ennyi erővel akkor semmi sem megállapítható. :lol: Persze az edzők szerepét a sikerekben/kudarcokban nehezebb megállapítani, mint a játékosokét, de azért azt gondolom, hogy Klopp egyértelműen többre tartott edző, mint a holland, és nem véletlenül.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.05. 16:34:28

Nero. írta:
2021.03.05. 14:04:31


Az biztos hogy Klopp jobb edző mint Koeman, és ha a 2 csapat játszana egymás ellen, nem szívesen tennék milliókat ránk.
Biztos elírtad, kijavítalak: Az biztos, hogy NEM megállapítható, hogy Klopp jobb edző, mint Koeman, és ha a 2 csapat játszana egymás ellen, nem szívesen tennék milliókat EGYIKRE SEM. :)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.05. 16:20:34

A labdarúgásban minden mindennel összefügg, alkalmanként történnek véletlenek, csodák, de a pályán alapvetően minden okkal történik. Csapatsport, tehát mindenkinek hozzá kell tudni adni a saját részét, legyen az játékos, edző, pályaedző stb.
Mivel ez ennyire összetett, egymástól függő dolgok összessége, nem könnyű a csúcs után ott is maradni. Ezt sajnos a saját csapatunkon is láttuk, papíron zsinórban "kellett volna" nyerni a BL-eket, nem sikerült. Valami nem volt kerek, nem volt elég ehhez.
Most Klopp poolja olyan, ami működött tegnap, az ma valamiért nem úgy működik.
Mi sajnos már ötödik éve csúszunk egyre lejjebb, de az tény, hogy a bajnokságban a mai poolhoz hasonló szériánk sem volt és nekünk a BL szereplés sem forog veszélyben.
Mai állapotok alapján szerintem minden Barca szurkoló aláírna egy Pool - Barca következő BL kört....:))
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.05. 15:05:06

Jó, de a Liverpool "aranykorszaka" kb másfél évig tartott, mi meg ennyire gyengék már régen voltunk, mint az elmúlt 3 évben, szóval azért én nem hasonlítanám jelenleg a 2 csapatot.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.05. 14:04:31

Mondjuk egyébként annyira nem aggódnék a Liverpool miatt, van nekünk is elég gondunk. Arról nem beszélve hogy 2 éve a klub történetének (egyik) legfájóbb pofonját mérték ránk.

Az biztos hogy Klopp jobb edző mint Koeman, és ha a 2 csapat játszana egymás ellen, nem szívesen tennék milliókat ránk.

Ez az idei szezon gyenge nekik, de az előző kettő elég komolyra sikeredett.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.05. 13:22:00

Zeljko Buvac lelépése pár éves sztori, de tuti köze van a sztorihoz, elég nagy felhajtás volt, amikor "szakítottak" Klopp-pal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2021.03.05. 11:41:51

Varatrix írta:
2021.03.05. 09:36:53
Rengeteg tényező. Van egy hatalmas Liverpool drukker kollégám, sokat beszélgettünk és ő is azt mondja, hogy túl volt értékelve ez a csapat.

Hamar konszezusra jutottunk abban, hogy Milner és Henderson egyértelműen nem olyan kalbierű játékosok, mint aminek tűnhettek az elmúlt két évben, de még az ellen sem ágált nagyon, hogy Salah sem éppen az a galaktikus játékos, akit egy Reál le fog igazolni. Kloppnak nagy képessége, hogy ilyen játéékosokat csúcsra tud járatni. Tehát élből azt mondhatjuk, hogy a keretük minősége nem predesztinálja őket hosszútávú sikerességre.
Némileg olyan feeling, mintha lenne egy új Mourinho, aki nem egy se.ggfej, és még támadni is szeret. De utoljára az öreg majom csinált olyat, hogy teljesen középszerű játékosokkal felült a trónra, az Interrel teljesen így volt. Klopp ezt már a Dortmunddal is megcsinálta, ugye, a BL-ről is éppen lemaradtak. Mennyiért kukázta Lewandowskit? 300.000 euró? Oké, Lewa eléggé befutott, és nem hogy tartotta a szintet, de abszolút feltört, na de hányan várták most ezt egy teljesen átlagos lengyel sráctól? Nem vagyok szakértő, de ott van vele szemben Błaszczykowski. Nem ugyanaz a poszt, de Poznan-Wisla, hát innen ugyanaz a kettő. És Klopp folyamatosan ezt csinálja, megjegyzem, teljesen jól és örülök is neki, mert színt visz ebbe a hányadék "klasszisok" világába, mint pl. Mbappé... Elég megnézni a 2011/12 Dortmund keretet, tényleg középszerrel ért el sikert, és pont ezért kell elismerni, szép munka volt. Csak most nem értem, hogy akkor mégis mi van, mert az agy még mindig ott van Liverpoolban. Persze nyilván kellett hozzá tavaly, hogy mások visszaessenek, és a korábbi sikereinél is. Elképzelhető, hogy csak egy adott szintig tudja magából kiadni a dolgokat, de azt hozza fixen, vagy általában azon a szinten, és attól függően nyer vagy veszít, ahogy a többiek nyomják. Mármint gondolok arra, hogy egy 10-s skálán mondjuk fixen hoz értékben 6.5 - 7.5-et, de ha környezeted 10/8 után 10/5-t, akkor persze, eljött a te időd. De akárhogy is, nem Dijk hiányára gondolnék, hogy miért kapnak ki underdogoktól a bajnokikon. A Cityt, ManU-t még tudod magyarázni, de hetet kapni a Southamptontól... Akkora ciki, mint a tavalyi Bayern-meccsünk, pedig annál nagyobb égést csak az 1:7 brazil meccsen láttam. Furcsa mindenesetre, azért nem a Pooltól várnék ilyet. Sokkal inkább a Chelseatől, ami abszolút kérdőjel, olyanok, mitn a zsákbamacska. Bármikor, bármi elsülhet náluk. A Poolnak egy idény alatt erre a szintre lezuhanni, ez durva.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.05. 11:29:13

Egyébként meg várható volt, hogy azt a focit és tempót amit toltak,nem fogják még évekig bírni. Melyik csapat bírná?Senki. Az angol bajnokság szerintem amúgy is tempósabb, több a rangadó, ráadásul ahogy nekünk és mindenki másnak is,a Poolnak se jött jól a korona, felborult a megszokott rend,volt egy szünet tavaly tavasszal,aztán nyáron befejezték a bajnokságot,és kezdődött az új szezon, rekord gyorsan lezajló bl csoportkörrel stb.

És az nem kifogás,hogy kidőlt Van Dijk, de nem csak ő dőlt ki ,hanem Gomez is,és az egész szezonban végig voltak sérültjeik, nagyon hasonlóan hozzánk. Pl a mi szezonunk sem így alakul, ha a 2 legjobb kh nem felváltva sérült, meg Fati nem dől ki, de ugye rotálni se volt könnyű miután Coutinho,Roberto sérült.

Volt szó korábban róla,hogy a nagy csapatok mind szenvednek,és azért meg lehet nézni,hogy a Bayern,Juve sem brillírozik úgy,ahogy szokott. Az Atletico is januárig bírta a folyamatos győzelmeket hozni,a City meg az új évben talált magára,ha jól rémlik az őszi szezonban ők voltak valahol a 6. hely környékén.

Klopp ettől még nem lesz rosszabb edző,hogy most van egy nagyobb hullámvölgyük.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.05. 10:47:52

Nero. írta:
2021.03.04. 23:17:30
MatyiG írta:
2021.03.04. 22:40:44
Meglesz a nagy Kloppnak a BL-hely a Poollal idén?
Valószínűleg nem, ettől függetlenül viszont tényleg “nagy” edző szerintem. Legalábbis az alapján amit a Dortmunddal vagy a Liverpoollal elért.

...
Lehet nagy edzőnek tartani, szerintem is jó, de azért talán pár embernek más megvilágításba helyezheti ezt a jó edző, rossz edző dolgot.
X hónapja többen követelték Klopp-ot Barcelonába, mert, hogy Messi a világ legjobbja és csak egy jó edző kéne mellé és akkor megalkotná a szuper csapatot.
Klopp pont most bizonyította, hogy hogyan menetel, ha nem egyenes a talaj. Én nem mondom, hogy rosszabb lenne a helyzetünk vele, mert ezt nem tudhatjuk. És valószínűleg kihajította volna az összes nem futó játékost, amibe a legjobbjaink is benne lennének. De az pláne nem lenne garantált, mint ahogy sokan annak vették, hogy Klopp mellett sokkal jobb helyzetben lennénk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.05. 09:41:02

zsoltfree írta:
2021.03.05. 09:14:49
Rinku írta:
2021.03.05. 08:16:44
Mindig is lenyűgöztek az ilyen példák, hogy ilyen kiváló teljesítmény után ennyire hogy tud ennyire leereszteni egy csapat a következő idényre... De tényleg, hogy a francba csinálják ezt... :) Kollektíven lekvár az egész.
Pont ezt néztem ma reggel én is. Lehet idén vergődés van nálunk, és évek óta nem mi vagyunk az elit, de inkább ez, mint, hogy egyik évben verhetetlenek vagyunk, követkző évben meg még egy EL indulás is necces legyen.
Azért a PL jelenleg sokkal erősebb, de ősszel mi is nagyon gyászosan szerepeltünk. Az utóbbi időben pedig elkezdtük hozni a pontokat, náluk is jöhet ilyen fordulat még a szezon végéig.
Meg van egy Messink, aki miatt nem süllyedünk egy bizonyos szint alá. Náluk most kijött, hogy jó támadóik vannak, de nem igazi klasszisok, akik az ilyen nehéz időkben képesek húzni a csapatot.
Én úgy gondolom, ha nem lesz már Messi, akkor mi is sokkal hullámzóbbak lehetünk, hiszen azért megszámolni sem nagyon tudnánk, hány olyan meccsünk volt, ahol a csapat vakon volt, de ő kihúzott minket a kakiból.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.03.05. 09:36:53

Rengeteg tényező. Van egy hatalmas Liverpool drukker kollégám, sokat beszélgettünk és ő is azt mondja, hogy túl volt értékelve ez a csapat.

Hamar konszezusra jutottunk abban, hogy Milner és Henderson egyértelműen nem olyan kalbierű játékosok, mint aminek tűnhettek az elmúlt két évben, de még az ellen sem ágált nagyon, hogy Salah sem éppen az a galaktikus játékos, akit egy Reál le fog igazolni. Kloppnak nagy képessége, hogy ilyen játéékosokat csúcsra tud járatni. Tehát élből azt mondhatjuk, hogy a keretük minősége nem predesztinálja őket hosszútávú sikerességre.

Továbbá az Ő felmelkedésük Angilában párosult egy City visszaeséssel, tehát a bajnoki címükhöz hozzátartozik, hogy a legnagyobb rivális nem volt ereje teljében. Nemzetközi szinten, ekkor párhuzamosan kezdett mélyrepülésbe a Reál és Mi is. A Bayern nem volt válságban, vagy ilyesmi, de nem volt a legjobb szezonjuk. Itt a csúcsra járatott Liverpool be tudta húzni a BL-t.

A sérüléseknél értem Matyi érvelését is, uygankkor azt gondolom, hogy Van Dijk kiesése többet jelent ennek a klubnak, mint ami elsőre tűnik. Én biztos vagyok abban, hogy ha hátul határozottabban játszanak, akkor több energia marad a támadásvezetésre. Nem gondolom, hogy ennyire külön lehet választani a csapatrészeket, hogy ha a védők nem jók, akkor a támadók még gyárthatják a gólokat. Illetve megjegyezném, hogy a játékuk a stabil védekezésből indul! Nem az a fajta klubb a Pool, atki csak többet akar rúgni az ellennél és kész az eredmény.

Thiago érzésem szerint nem ilelszkedik a játékrendszerükbe, nem váltotta be amiért hozták. Persze itt teljesen vitaképes, hogy előbb a csapat lett gyenge és ezért gyenge ő is.

Fabinho kell a középpályára és nem tesz jót a csapatjátéknak, hogy kényszerűségből KH-t kell játszania, ha épp nem sérült. Alul van értékelve a szerepe. A livepool egyik legjobbja.

A támadóhármasnak nincs rendes alternatívája. Jota egész jól indított, ő be is válhat hosszútávon, viszont Firminonak biztos nincs normális cseréje, így ha formánkívül van, akkor meg vannak lőve.

Végsoron azt érzem, hogy el lettek kaptva a sikerek miatt és nem dolgozták tovább a keretet, hogy mélyebb, jobb legyen. 2-3 jó igazolással ugyanúgy top 4 lenne minimum.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése