Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.09. 20:09:33

Subinho írta:
2021.03.09. 20:02:36


Umtiti :) Semmiképp :)

MAtS - Mingueza, Busquets, Lenglet - Dest, Puig ,Moriba, Pedri, Alba - Dembélé, Messi
de Jong meg a padon kezdene nalad? És Busquets futna MBappéval?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.09. 19:24:22

MatyiG írta:
2021.03.09. 19:09:54
Inkább kezdjen Umtiti?

Moriba/Puig úgysem fog kezdeni egy ilyen BL-meccsen.
A 3-4-3 tényleg jó átmenet lehetne a két felállás közt, viszont még sosem játszottuk.

Az utóbbi mondatra reagálva:

A Bayern ellen is SR-ék lettek felküldve, rádásul 4en, mégsem fért be az addig brillírozó Puig és Fati. Láthattuk, mi lett a vége. Szerintem el kellene engedni ezt az óvatoskodást...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Karakas Attila
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.03.09. 19:03:19

2021.03.09. 19:16:53

Sajnos a pzsg élt a lerohanás fegyverével és átrohant a Barca középpályályán, de ez még egyszer remélem, hogy nem fog előfordulni...
Azt is remélem, hogy Neymike nem fogja a térdét csapkodni örömében a pzsg góloknál, hanem összegörnyedve a körmét rágva
drukkol a kis "katari" csapatának, hogy kihúzzák a meccs végéig a 3 gólos előnyükkel...
A Monaco a francia bajnokságban megmutatta, hogy hogyan kell focizni ez ellen az összevásárolt világválogatott ellen..., én felhívnám
Kovac-ot! :lol:
Komolyra fordítva, én egy 1-2 gólos győzelemnek is nagyon tudnék örülni ettől a fiatal, megújuló csapattól, a Bayern, vagy a City
úgyis megállítja majd Neymiéket a BL-ben!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.09. 19:09:54

Subinho írta:
2021.03.09. 19:06:35
MatyiG írta:
2021.03.09. 18:50:56
Meg kell tolni az első félidőt. Amíg nem kapunk két gólt, addig nyomni ezerrel.

MAtS - Mingueza, De Jong, Lenglet - Dest, Busquets, Pedri, Alba - Dembélé, Messi, Griezmann
Csak remélni merem, hogy nem ez lesz a kezdő. De Jong nagyon jól muzsikál mostanában kp-n, Griez.meg közelébe se kerüljön a kezdőnek!
Inkább kezdjen Umtiti?

Moriba/Puig úgysem fog kezdeni egy ilyen BL-meccsen.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.09. 19:06:35

MatyiG írta:
2021.03.09. 18:50:56
Meg kell tolni az első félidőt. Amíg nem kapunk két gólt, addig nyomni ezerrel.

MAtS - Mingueza, De Jong, Lenglet - Dest, Busquets, Pedri, Alba - Dembélé, Messi, Griezmann
Csak remélni merem, hogy nem ez lesz a kezdő. De Jong nagyon jól muzsikál mostanában kp-n, Griez.meg közelébe se kerüljön a kezdőnek!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.09. 19:03:54

MatyiG írta:
2021.03.09. 18:50:56
MAtS - Mingueza, De Jong, Lenglet - Dest, Busquets, Pedri, Alba - Dembélé, Messi, Griezmann
Szerintem előbb állunk fel 4-3-3-ban, minthogy Koeman hátraküldje De Jong-ot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.03.09. 18:55:04

Jack Napier írta:
2021.03.09. 14:05:16
Közben PSG megerősítette, hogy Neymar holnap sem játszik.

Ha tudunk kozmetikázni az eredményen és tegyük fel csak egy góllal vagy idegenbeli gól különbséggel esünk ki akkor szerintem jól is kijöhettünk a párharcból.
Elkerülünk egy újabb csúfos megaláztatást és akkor a nem esik vissza a csapat lélektanilag a szezon legfontosabb részére. Arról nem beszélve, hogy egy álomszerű hazai duplázáshoz jól fog jönni, hogy a brutál meccs dömpingben legalább a Bl-ben nem kell vitézkedni (amire amúgy sem lenne szerintem reális esély, még ha holnap valami csoda folytán tovább is jutnánk…)
-
Végül is a Rómával is sima x volt a Liverpool is csak 4:3 :wink: .... a Bayern az mas azok lemészároltak!
Viszont idén meglepoen korrekt az away fellépésünk játékunk sőt....en inkább csak ebben bízom higy most látunk valami szokatlanul jót !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.09. 18:50:56

Meg kell tolni az első félidőt. Amíg nem kapunk két gólt, addig nyomni ezerrel.

MAtS - Mingueza, De Jong, Lenglet - Dest, Busquets, Pedri, Alba - Dembélé, Messi, Griezmann
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.09. 17:59:23

LG írta:
2021.03.09. 17:33:39
... Ahhoz, komoly sanszunk legyen, a csapat nagy részének élete meccsét kellene hoznia....
Meg nem egy töketlen biztonsági kp-t feltenni megint, akik mind csak oldalpasszokra képesek. Ha már Puigot nem hajlandó (bár szerintem 19-re lapot húzni csak vele lehet most a keretből), még Moribát is kezdetném, mert kerül valamiféle remény a kp-s részlegünkbe, ami így kb olyan, hogy ha nem Messi akar támadást építeni, akkor lehet átpörgetni a következő mp-eket (nekem, mert felvételről nézem a meccseket), mert esélytelen a téma. Busi még hajlandó jó előrepasszt adni, pedig ő van leghátrébb, de ő is keveset, és ennyi. De Jong és Pedri is stabil védekező felfogású játékosok. Úgy szeretném, ha kreatívabbak lennénk ott, legalább érezné az ember a reményt, hogy " bármikor történhet valami..."

A 3-5-2 is érdekes kérdés. Stabilabbak vagyunk, de ha egy Osasuna ellen is kb 2/2-es helyzetkihasználás kellett, hogy nyerjünk, akkor a PSG ellen esélyünk nincs még matematikailag sem nyerni. Közben meg persze 4-3-3-ban Piqué de főleg Ara nélkül lehet, hogy potensebbek lennénk, de közben benne van a nagy verés lehetősége is. Nekem mégis jobban tetszene, mert szerintem az a 0,1% esélyünk - ahol ugye minimálisan 4 gólt kell rúgnunk, és kis szerencsével max 1-et kapnunk - szerintem csak 4-3-3-ban vagy 4-2-3-1ben lehetséges.
Szóval szerintem nézőpont kérdése, ha egy 3-5-ös becsületes kiesésre játszunk összesítve, akkor 3-5-2, de ha őszinte reményekkel lépünk pályára, akkor 4-3-3/4-2-3-1 Puiggal vagy/és Moribával.
Persze ez utóbbi csak álom.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.09. 17:33:39

Én azért nem vagyok olyan optimista, mint itt sokan. A bajnokságban jönnek a meccsek, de a BL más tészta, ezt már megmutatták az előző évek. A másik dolog, hogy inkább a lelkesedés viszi most előre a csapatot, mint a tudás, ami fontos tényező, de bizonyos szint felett már kevés.

Legjobb esetben egy szűk győzelmet nézek ki a csapatból, már azt is bravúrnak tartanám. De sajnos egy újabb vereség a reálisabb, talán nem akkora, mint a múltkori, de szerintem szűkösen behúzzák. Szép volt a 6-1, de azóta nagyon sok minden változott, az MSN-ből pl. már csak Messi van, rajta kívül nincs is olyan játékosunk, aki konstans rúgná a gólokat. Ahhoz, komoly sanszunk legyen, a csapat nagy részének élete meccsét kellene hoznia....
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.09. 17:01:03

Arthur8 írta:
2021.03.09. 14:11:35
Szerencsénk, hogy nincs Neymar, viszont nagyon nagy baj , hogy Araujo sem tud játszani nem csak Pique. Én lehet 3-5-2 ben hátravinném De Jongot és kezdetném Moribát a középpályán , mert Umtiti- Lenglet párostol lever a víz. Nagyon csúnya is lehet ez sajnos így. Egyébként hatalmas balszerencsénk van, hogy gyakorlatilag ebben a szezonban állandóan fontos játékosok sérültek. Nem nagyon volt még olyan meccs, ahol mindenki egészséges lenne.
Az első percben remélem Géza bemutatkozik úgy, ahogy kell, és aztán nyugalom lesz Mbappétól is, mástól nem nagyon kell tartanunk. Ha valami felróható Destre az első mérkőzésről, az az, hogy kb szabálytalanság nélkül próbálta meg fogni a világ egyik legjobb játékosát.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.03.09. 14:11:35

Szerencsénk, hogy nincs Neymar, viszont nagyon nagy baj , hogy Araujo sem tud játszani nem csak Pique. Én lehet 3-5-2 ben hátravinném De Jongot és kezdetném Moribát a középpályán , mert Umtiti- Lenglet párostol lever a víz. Nagyon csúnya is lehet ez sajnos így. Egyébként hatalmas balszerencsénk van, hogy gyakorlatilag ebben a szezonban állandóan fontos játékosok sérültek. Nem nagyon volt még olyan meccs, ahol mindenki egészséges lenne.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.03.09. 14:05:16

Közben PSG megerősítette, hogy Neymar holnap sem játszik.

Ha tudunk kozmetikázni az eredményen és tegyük fel csak egy góllal vagy idegenbeli gól különbséggel esünk ki akkor szerintem jól is kijöhettünk a párharcból.
Elkerülünk egy újabb csúfos megaláztatást és akkor a nem esik vissza a csapat lélektanilag a szezon legfontosabb részére. Arról nem beszélve, hogy egy álomszerű hazai duplázáshoz jól fog jönni, hogy a brutál meccs dömpingben legalább a Bl-ben nem kell vitézkedni (amire amúgy sem lenne szerintem reális esély, még ha holnap valami csoda folytán tovább is jutnánk…)
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.09. 13:43:27

Mascherano14 írta:
2021.03.09. 11:19:32
A PSG középpályán gyengusz, de Mbappe egyedül viszi a csatársort, főleg a mi lassú védelmünkkel szemben. Ha nincsen futóverseny, pariban vagyunk. ha Neymar is van, akkor nehéz megúszni lapok és 11-es nélkül, visszahúzódva is. Döntetlen is szép eredmény lenne, mert nekünk nincs gólvágónk.
Az első részével nem értek egyet. Egyáltalán nem gyenge a középpályájuk, nagyon összeszokott, jó játékosok. Ez kifejezetten előnyük hozzánk képest. 2-3 év és beérnek Pedriék, de még a PSG középpálya a jobb.
Ami pedig mai futball ugyebár..Mbappé és Neymar se teszi meg azt a szívességet, hogy elől várakoznak csendben, hanem már a középpályát is uralják. Cselben és sebességben is.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.03.09. 12:40:47

Ha a fordításban nem is de a győzelemben hiszek. Tippem 1-2
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.03.09. 11:19:32

A PSG középpályán gyengusz, de Mbappe egyedül viszi a csatársort, főleg a mi lassú védelmünkkel szemben. Ha nincsen futóverseny, pariban vagyunk. ha Neymar is van, akkor nehéz megúszni lapok és 11-es nélkül, visszahúzódva is. Döntetlen is szép eredmény lenne, mert nekünk nincs gólvágónk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.09. 10:21:47

MessiNeymarSuarez írta:
2021.03.09. 09:34:09
Bízzunk a fordításban, amire kb 0.01% esély van de a fociban bármi lehet, a MU is otthon verte őket és ejtette ki egy 0-2-es Old Trafford-i odavágó után, ráadásul most a stadion üres ami az otthoniakra demotiváló, vendégek számára előny.
Tény ami tény, mi "kiestünk" már az odavágón, így a nyomás a PSG-n van nekünk pedig nincs vesztenivalónk.
Egy X-nél szerrintem simán benne lehet több. A jelenlegi PSG nem egy világverő csapat, nálunk jóval gyengébbek ellen is szenvedtek/kaptak ki. Egy tavalyi/tavalyelőtti PSG szerintem erősebb volt. (főleg, hogy Neymar is játszott)

A 4:1 kicsit csalóka, az eddigi szezon leggyatrább meccsét sikerült lejátszanunk, plusz sok minden egy 15-20 perces bealváson ment el. Nem azt mondom, hogy egy X korrekt lett volna, de ennyi sztem nem volt közte. Valahol mélyen hiszek a fordításban, de egy szűkös győzelemmel vagy döntetlennel elégedett lennék. Sőt, ha azt a mentalitást látnám a pályán, amit legutóbb a Sevilla ellen egy szoros bukó sem tudna annyira leverni. Akkor max. nem volt szerencsénk, de úgy búcsúzunk, hogy odatették magukat a játékosok. Bár ha így állnának neki a srácok, nem hiszem hogy vereség lenne a vége.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.09. 09:34:09

Bízzunk a fordításban, amire mégha 0.01% esély van de a fociban bármi lehet, a MU is a saját stadionjukban verte őket és ejtette ki egy 0-2-es Old Trafford-i odavágó után, ráadásul most a stadion üres ami az otthoniakra demotiváló, vendégek számára előny.
Tény ami tény, mi "kiestünk" már az odavágón, így a nyomás a PSG-n van nekünk pedig nincs vesztenivalónk.

Az elmúlt éveket tekintve én már azzal tökéletesen elégedett lennék ha a mostani PSG ellen egy X-et hoznánk nem alárendelt szerepben, ha sikerülne akkor az elmúlt évek megaláztatásai után olyan útravalót adhatna a srácoknak a fejekben hogy jövőre mikor még tétje is lesz, nem fognak úgy összerogyni mint az elmúlt években.
Ha idegenben BL-ben végre sikerülne nem kitömni magunkat egy komoly csapat ellen hanem helytállva jó eredményt elérni akkor az nagy magabiztosságot adhatna a srácoknak ami most talán fontosabb is lenne mint a továbbjutás.

Hozzáteszem, ha sikerülne ma tisztes eredményt elérni akkor az öröm mellett fájó is lenne, különösen annak tekintetében hogy otthon adtuk oda a csoportelsőséget ami azt eredményezte hogy a Porto helyett egy PSG-t kaptunk mielőtt igazán összeálltunk volna.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.03.09. 07:54:22

Pique vagy Araujo vagy inkább mindkettő játékára nagyon nagy szükség lenne, akkor el tudnám képzelni, hogy nyerünk, de azért tovább akkor sem jutnánk szerintem. Így, hogy valószínüleg egyik sem játszik én inkább most abban reménykedem , hogy legyen egy szoros meccs, ahol nem vagyunk alárendeltek és nem mossák fel velünk a padlót. Remélem megpróbáljuk ezt a 3-5-2őt játszani (és remélem Dembele kezd Griezmann helyett). Jobb lenne, mert akkor Mingueza és Dest lenne Mbappéval szemben nem pedig Mbappé és Dest egy az egyben.
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.03.09. 07:44:08

Messithebest írta:
2021.03.08. 23:32:34
Szerintem fordítunk. És nem, nem ez az elvárásom. De hiszek benne. Hiszek a csapatomban, a csapatban, amely oly sokszor mutatta már meg, hogy számára nincs lehetetlen. Megmutatta múlt héten is, meg mutatták három éve már egyszer, pont az aktuális ellenfelünkkel szemben, megmutatták már a Milan, Európa egyik legjobb csapata ellen és még sorolhatnám nagyon-nagyon sokáig. Ha van csapat amelyik fel tud állni innen, az a Barcelona. És arról nem is beszélve, hogy a hétvégi elnökválasztás mekkora lélektani löketet adhat ehhez majd. Egy szó mint száz, szerintem megint megmutatjuk, kik is vagyunk valójában.
4 évvel ezelőtt megakartam tenni a Barcát, hogy 6-1re veri a PSG-t, csak annyira elúsztam a dolgaimmal, hogy teljesen kiment a fejemből, emlékszem annyira örjöngtem Roberto góljánál, hogy a szobatársam azt hitte megbolondultam :D

Minden esetre most szerintem még irreálisabb lenne a fordítás, de biztos, ami biztos most megteszem az 1-5-öt :D
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.03.09. 04:40:15

Messithebest írta:
2021.03.08. 23:32:34
Szerintem fordítunk. És nem, nem ez az elvárásom. De hiszek benne. Hiszek a csapatomban, a csapatban, amely oly sokszor mutatta már meg, hogy számára nincs lehetetlen. Megmutatta múlt héten is, meg mutatták három éve már egyszer, pont az aktuális ellenfelünkkel szemben, megmutatták már a Milan, Európa egyik legjobb csapata ellen és még sorolhatnám nagyon-nagyon sokáig. Ha van csapat amelyik fel tud állni innen, az a Barcelona. És arról nem is beszélve, hogy a hétvégi elnökválasztás mekkora lélektani löketet adhat ehhez majd. Egy szó mint száz, szerintem megint megmutatjuk, kik is vagyunk valójában.
Erről van szó! A helyen ahol anno néztem a 6-1es visszavágót sokan feladták Cavani góljánál, én pedig ezt mondtam: A remény hal meg utoljára, bízzunk a csapatban, ne adjuk fel! //Tippmixen is azt tettem, hogy tovább megyünk.
Most reális-e a továbbjutás? Persze, hogy kételkedünk, hisz' a keretünkből hiányzik elölről az a támadó erő, mint ami akkor megvolt.. viszont azon az estén is az emberek 90%-a elengedte a meccset.
Én bízom a továbbjutásban, de annak is örülök, ha "csak" egy tisztes helytállást mutatunk.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2021.03.08. 23:32:34

Szerintem fordítunk. És nem, nem ez az elvárásom. De hiszek benne. Hiszek a csapatomban, a csapatban, amely oly sokszor mutatta már meg, hogy számára nincs lehetetlen. Megmutatta múlt héten is, meg mutatták négy éve már egyszer, pont az aktuális ellenfelünkkel szemben, megmutatták már a Milan, Európa egyik legjobb csapata ellen és még sorolhatnám nagyon-nagyon sokáig. Ha van csapat amelyik fel tud állni innen, az a Barcelona. És arról nem is beszélve, hogy a hétvégi elnökválasztás mekkora lélektani löketet adhat ehhez majd. Egy szó mint száz, szerintem megint megmutatjuk, kik is vagyunk valójában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2021.03.09. 12:14:08-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.03.08. 22:17:46

Én..ha látom a küzdelmet, meg látok egy olyan taktikát, amivel legalább egy kicsit meccsben vagyunk és nem aláznak bennünket, már boldog leszek.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.08. 22:08:34

Azért nem kockázatmentes a túl nagy étvágy. Következhet belőle egy újabb megalázó vereség. Az meg azt jelenti, hogy megint minuszból kéne felvergődni a csapatnak, hogy folytassa a Ligát. El kéne kerülni. A BL.ben úgyis esélytelenek voltunk a végelszámolásra. Jobb sorsolással egy körrel tovább juthattunk volna.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.08. 21:33:05

grgly50 írta:
2021.03.08. 21:13:57

Izgulok, és szurkolok, de nagyon. De, hogy ne csalódjak nagyot, próbálok óvatosabban bánni az elvárásokkal. Persze, nagyon örülnék én is a győzelemnek. Hát még a csodának!
S hogy mit nem értek? Az életben, általánosságban : Ha nem jönnek be az elvárások, amik sokszor lehetnek irreálisak, azt hogy dolgozzák fel? Vagy csak egy vállrándítás? "Na, ez most nem jött be. " ?
Szorítsunk a fiúknak!
Szerintem a srácok sokszor mertek nagyot álmodni az életben, és pont azért tartanak ott, ahol. Aztán, ha nem sikerül, akkor "ez van", de meg kellett próbálni. Aki nem próbálja meg, az már alapból veszített (és ezt nem csak a focira értem). Holnap felkel a nap, és jöhet a következő irreális elvárás, amiért harcolni kell, nem adjuk ingyen a bőrünket (nagyon remélem)
Válasz küldése