Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2021.03.29. 14:21:14

bence0330 írta:
2021.03.29. 13:22:45




2. Nem akarok nevet mondani, de az egyik játékosunk aki szinte mindig kezdő, szerintem iszonyatosan messze van a Barca-szinttől és az összes csapattársától, minden cseréje sokkal jobb nála, és kínszenvedés néznem meccsről meccsre, amit művel, vagy inkább nem művel. Ennek ellenkezőjéről nem lehet engem meggyőzni, mert minden meccsen kiszúrja a szemem. A 3. pedig Puig, aki megint pár perc alatt is bizonyított, mint eddig kb mindig.

Off:
Elhiszem, hogy szerelmes vagy Puigba de azért kicsit messzire mész ezzel a Pedri utálattal. Üde színfoltja az idei évnek és rettentően fiatalon hoz egy nagyon jó szintet. Valószínűleg nem véletlenül hívták be a válogatottba se, míg Puigot csak a korosztályosba és ott is csak csere volt. Miden edző hülye?

Itt jegyezném meg, hogy bírom Puigot is és Pedri abszolút csapágyasra van hajtva, szóval szerintem is bőven játszhatna többet a kárára.

Nem Barca-szint :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=PflAKugkzos

On: Egyetértek a többiekkel, hogy nem egy edzőzseni és az érkezésének se örültem, de megnyerte magának a csapatot. Megtalálta a rendszerét, amiben a legtöbb játékos feljavult. Építhetnek az erősségeikre és kompenzálják a társak a hiányosságaikat. Kíváncsi leszek, ha igazolhat mire lesz képes.(kicsit félek, hogy ő elérte a csúcsot és benne ennyi van)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.29. 13:22:45

davi10 írta:
2021.03.27. 12:03:58
NovaProspekt írta:
2021.03.27. 11:09:28

Túl lett tolva ez a bringa pár hónapja rendesen, ez a fikaáradat szerintem a Valverde éra BL-bukásai miatt érzett negativitásban gyökerezett, plusz abban, hogy sokan Bartohoz kötötték Koemant, mivel még ő hozta ide.
Na igen, ez a legnagyobb f.szság amit fel szoktak ellene hozni.
Ha a szeretett klubod megkeres egy ajanlattal, amire egész életeben vártál, innen se utasítaná vissza senki. Ezt még álszent dumának se tudom hívni, mert nem attól leszel szent, hogy az elnök miatt nem segítesz a legjobb tudásod szerint a klubnak. Kétlem, hogy Koeman helyébe bárki nemet mondott volna, akármekkora patkány is volt Barto.
hajnesz írta:
2021.03.27. 11:19:52
A másik meg az, hogy szerintem nagyban hozzátesz a megitéléséhez itt, hogy valakinek épp játszik-e a kedvence, vagy sem (Puig), vagy az, hogy sokan Busival kezdték volna a takarítást, a mester meg máshogy gondolta :D
Szerintem is innen fúj a szél, elég sokan nem tudták feldolgozni, hogy Puig nem játszik annyit, és innen jött az, hogy konkrétan mindenbe belekötnek, amit Koeman csinál. Lásd abba, amit fentebb írtam. Setien nem lett elküldve az anyjába, mert elvállalta a melót :D
Igen, teljesen igazat adok neked az utolsó részre. Jómagam is sokat szidtam Koeman-t - volt, amire tartom, hogy nagyon gáz, pl 1-2 főbb meccs, pl a Real elleni rengeteg posztidegen szerepeltetés, minden támadó egyszerre felhozatala, és a cseréi. A posztidegen játszatást nagyjából megszüntette, pipa. A cseréknél még mindig van vele bajom, sokszor túl későn cserél főleg, most nem akarok belekötni abba, hogy kiket, mert az szubjektív, és eleve szűkös. Elbuktunk pár meccset miatta, rosszul kezelt pedagógialiag és máshogy is játékosokat, és igen, hamarabb is jöhettek volna az eredmények, DE
Én is nagyon sokat szidtam értelmetlen dolgok miatt is. Annyi önkritikám van, hogy kezdem belátni, hogy nem rossz edző. Nem feltétlen top, de nem rossz. Van sok előnye az ittlétének, a mad genius hozzáállása miatt is buktunk pár meccset, de cserébe a sok kísérletéből bejött egy, a 3-5-2/3-4-3. És ha nem kísérletezett volna, nem jutottunk volna el odáig, hogy kb képtelenek vagyunk egy ideje gólt kapni, és nem gyenge csapatoktól. Pedagógialag fejlődődött, nem odaszúrogat már mindenkinek, és átvette végre a felelősséget is, amivel levette a terhet a játékosokról. Hamarabb is lehetett volna, de jobb később, mint soha. Ez a fejlődés jár nálam az igazi csillagos ötössel, mert szerintem létfontosságú volt. Mostanság 100% körüli helyzetkihasználásokkal játszunk, és ez nem véletlen a korábbi kb 5%-hoz képest. :D Ez nem csak Barto sara volt.
Sok más is idegesített benne, sokszor jogtalanul és szimplán feltételezésekből is.

Eljutottam oda, hogy összesen három dolog idegesít a munkásságában. 1. A cseréi, de ebben fejlődhet még, és meggyőzhet. Minőségben és időben is. 2. Nem akarok nevet mondani, de az egyik játékosunk aki szinte mindig kezdő, szerintem iszonyatosan messze van a Barca-szinttől és az összes csapattársától, minden cseréje sokkal jobb nála, és kínszenvedés néznem meccsről meccsre, amit művel, vagy inkább nem művel. Ennek ellenkezőjéről nem lehet engem meggyőzni, mert minden meccsen kiszúrja a szemem. A 3. pedig Puig, aki megint pár perc alatt is bizonyított, mint eddig kb mindig.

A többiben elismerem, hogy tévedtem, és beszálltam a sárdobálásba. Még azért bizonyítsa év végéig, hogy ez nem fellángolás volt csak, nem feltétlen kupával, mint inkább állandósult játékkal.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.03.28. 18:53:32

Alcantara írta:
2021.03.28. 17:27:42
Ez tényleg őrületes. Március 8-án megválasztották, azóta behúztunk 3 meccset is már. Előtte meg 3 hónapig voltunk veretlenek, utolsó vereség a Ligában 12.05.
Bele sem merek gondolni, ha augusztusban van a választás, valószínű már 100%-os teljesítménnyel vezetnénk a tabellát, a PSG-t oda-vissza begyaláztuk volna.
Rosszul fogalmaztam.
Amióta eltakarodott Barto ---> egyértelmű volt, hogy Laporta nyer...
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.28. 17:47:11

Ez a bajnoki év a sok minden más mellett tele volt sérülésekkel Ez inkább a heti 2 meccs és az ebből következő kevés valódi edzés számlájára írható, nem bármi másnak. Ezt is bele kell számolni Koeman teljesítményére. Gondoljunk mindenekelőtt arra, hogy az induló csapat gólfelelőse Fati volt és ő lényegében az egész szezonra kiesett.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.03.28. 17:27:42

Ez tényleg őrületes. Március 8-án megválasztották, azóta behúztunk 3 meccset is már. Előtte meg 3 hónapig voltunk veretlenek, utolsó vereség a Ligában 12.05.
Bele sem merek gondolni, ha augusztusban van a választás, valószínű már 100%-os teljesítménnyel vezetnénk a tabellát, a PSG-t oda-vissza begyaláztuk volna.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.28. 14:07:21

PorSiempre írta:
2021.03.28. 13:47:35
Milyen érdekes, amint Laporta lett a főnök azóta kb verhetetlen a gárda.
Örökös elnöknek kellene megválasztani.... :roll:
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.03.28. 13:47:35

Peter írta:
2021.03.28. 13:40:19
davi10 írta:
2021.03.28. 12:05:14
az őszi 4-2-3-1 sem tűnt borzasztónak.
Szerintem a 3-5-2-re váltás másodlagos, valahogy összeállt fejben a brigád.
Az edző rakosgathat számokat egymás után, de ezt tartalommal meg is kell tudnia tölteni.
Nézd, az idény elején is megvoltak a helyzeteink, a lehetőségeink, hogy meccseket nyerjünk. Az nem az edző sara, hogy a háttérben zajló dolgok miatt nem volt nyugodt pillanat a csapat körül.
Milyen érdekes, amint Laporta lett a főnök azóta kb verhetetlen a gárda.
Nem vettem elő eddig sem és ezután sem fogom a hollandot.
Lehet nem csúcs edző, de legalább látjuk, hogy mit akar játszani és játszatni.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.28. 13:40:19

davi10 írta:
2021.03.28. 12:05:14
az őszi 4-2-3-1 sem tűnt borzasztónak.
Szerintem a 3-5-2-re váltás másodlagos, valahogy összeállt fejben a brigád.
Az edző rakosgathat számokat egymás után, de ezt tartalommal meg is kell tudnia tölteni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.28. 12:05:14

Subinho írta:
2021.03.28. 08:04:40
Így van, nehezen találta meg a felállást, összhangot, stb., de most működik és addig kell ütni a vasat amíg meleg. Amíg ez kitart, versenyképes csapatunk lesz, de ha kiismerik az ellenfelek, nem hiszem, hogy Koeman váltani tudna.
Hát nem tudom, nekem az őszi 4-2-3-1 sem tűnt borzasztónak. Nemrég megnéztem 1-2 Fati Highlights videót, had fájjon. Nem 1 klipnek lett az a vége, hogy Griezmann barátunk üres kapura mellégurít.

Szerintem a 3-5-2-re váltás másodlagos, valahogy összeállt fejben a brigád. Griezmann se hagy ki mindent 2 méterről, Messi is formába lendült, és a védelemnek se jut minden meccsre legalább 1 kabaré megmozdulása.
Hogy ez minek köszönhető, nem tudom. Vagy Koeman engedett és behozott egy külsőst, vagy csak a "kupamenetelés" lendítette át a srácokat, lövésem nincs, de ki kell élvezni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.28. 08:04:40

Így van, nehezen találta meg a felállást, összhangot, stb., de most működik és addig kell ütni a vasat amíg meleg. Amíg ez kitart, versenyképes csapatunk lesz, de ha kiismerik az ellenfelek, nem hiszem, hogy Koeman váltani tudna. Következő évben simán jöhet a liga, de utána mi lesz, kitudja. Sztem Koeman most van a maxon, már ha értitek, mire gondolok. Ha egyszer ez már nem fog működni, megint útkeresés lesz. Hogy ez mennyi idő, nem tudom, de nem gondolom, hogy akkor most évekig megvagyunk. Élvezzük ki a pillanatot szerintem, amíg lehet.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.03.27. 23:07:24

Peter. Teljesen egyet ertek veled abban, hogy ezt az utat a veletlennek koszonhetoen talalta meg. Ha visszagondolsz, hogy mi volt itt tavaly nyaron, ember lehyen a talpan, aki megmondja, hogy igen, ezt kell csinalni, hogy valami latszatja legyen. Ehez kellett a lz osz, a sok kinlodas, stb, hogy idaig eljusson a csapat.
Es igen, en is alkalmatlannak talaltam Koemant, de ugy nez ki, megtalalta a felallast, osszhangot, mindent. Ha egy szezon fog kelleni ahoz, hogy ujra utokepes csapat legyunk Koemannal, tegyunk szivunkre a kezunk. Szezon kezdete elott szerintem mindneki alairta volna.

Ps: ha kicsit osszevissza irtam, bocsanat, szulinapi bulin vagyok, es sok volt a bor🤫
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.27. 21:44:43

Intenzív kritikával illettem Koemant, de sosem küldtem melegebb éghajlatra. Tőlem nem olvashatott senki személyeskedő megjegyzéseket, mútbéli tevékenységét nem hoztam összefüggésbe az itteni munkájával. Töketlen volt talán a legvulgárisabb jelző amivel nem egyszer illettem.
Türelmetlen az voltam. Igen, mert más kiutat nem láttam, mint a drasztikus megújulás, sokkszerű fiatalítás, annak árán is, hogy ebben az évben az eredményesség egyáltalán nem elsődleges. A fiatal játékosokban a magam módján bíztam, többször írtam, hogy nem a szél fújta őket ide az utcáról, megfelelően foglalkozva velük szép jövő állhat előttük.
Koemannal kapcsolatban nem egyszer írtam azt, hogy nagyon szép edzői feladata, küldetése van, a munkája igazi kihívás !!!
Kezdetekől fogva azt hangsúlyoztam, hogy megfelelő játékrendszerrel, taktikával ezekben a srácokban több van és a játékosok képességei alapján többre lenne hivatott ez a csapat, mint amit az ősszel mutatott.
Csupán olyan játékot szerettem volna látni az első fordulótól kezdve, amiből látható egy felkészült, céltudatos edzői koncepció. Ez talán a minimum egy Barca edzőtől.
Az, hogy ma hol tartunk és, hogyan jutottunk idáig, több szurkoló többféleképpen élheti meg. Szerintem lehetett volna ez az út kevésbé kacskaringós és talán ez a legnagyobb kritikám Koeman felé - sajnos - mintha véletlenül találta volna meg ezt az utat. A kíméletlen edzői céltudatosság hiányzott nekem. Helyette rengeteg kapkodást, össze-visszaságokat éltünk át.
Továbbra is tartom, hogy játékban több van a mai csapatban, több van az egyes játékosokban. Kialakult ugyanakkor az arculata a csapatnak, de az eredményektől függetlenül törékenyek vagyunk. Pontosan a törékenység, szétcsúszás veszélye mutat rá arra, hogy van még mit csinálni.
Mint eddig, továbbra is drukkolok az edzőnek, de amennyiben azt hozza az élet, a kritika lehetőségét továbbra sem rejtem majd véka alá.... :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.27. 12:03:58

NovaProspekt írta:
2021.03.27. 11:09:28

Túl lett tolva ez a bringa pár hónapja rendesen, ez a fikaáradat szerintem a Valverde éra BL-bukásai miatt érzett negativitásban gyökerezett, plusz abban, hogy sokan Bartohoz kötötték Koemant, mivel még ő hozta ide.
Na igen, ez a legnagyobb f.szság amit fel szoktak ellene hozni.
Ha a szeretett klubod megkeres egy ajanlattal, amire egész életeben vártál, innen se utasítaná vissza senki. Ezt még álszent dumának se tudom hívni, mert nem attól leszel szent, hogy az elnök miatt nem segítesz a legjobb tudásod szerint a klubnak. Kétlem, hogy Koeman helyébe bárki nemet mondott volna, akármekkora patkány is volt Barto.
hajnesz írta:
2021.03.27. 11:19:52
A másik meg az, hogy szerintem nagyban hozzátesz a megitéléséhez itt, hogy valakinek épp játszik-e a kedvence, vagy sem (Puig), vagy az, hogy sokan Busival kezdték volna a takarítást, a mester meg máshogy gondolta :D
Szerintem is innen fúj a szél, elég sokan nem tudták feldolgozni, hogy Puig nem játszik annyit, és innen jött az, hogy konkrétan mindenbe belekötnek, amit Koeman csinál. Lásd abba, amit fentebb írtam. Setien nem lett elküldve az anyjába, mert elvállalta a melót :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.27. 11:19:52

NovaProspekt írta:
2021.03.27. 11:09:28

Túl lett tolva ez a bringa pár hónapja rendesen, ez a fikaáradat szerintem a Valverde éra BL-bukásai miatt érzett negativitásban gyökerezett, plusz abban, hogy sokan Bartohoz kötötték Koemant, mivel még ő hozta ide.

A Peter-féle hozzáállással sem tudok azonosulni, hogy "oké, hogy fiatalított, de miért nem előbb?". Persze, Peternek abszolút igaza van ebben. És ha esetleg duplázunk, és akkor az lesz a kritika, hogy "de akkor miért nem tripláztunk?", akkor is igaza lesz. Szimpla tripla esetén meg majd hiányolhatjuk a hatkupás szezont. :D Ilyen megközelítéssel mindig fogunk tudni valami miatt bosszankodni. Viszont ha már erről kell beszélni, az mutatja, hogy Koeman alapvetően jól csinálja a dolgokat.

Azért sok klub összetenné a kezét, ha ilyen szépen menne a fiatalítás náluk is, mint most nálunk. Pláne, hogy itt egy sikergenerációt, klublegendákat kell leváltani, ami mindig a legbonyolultabb és legnehezebb.

Mivel hozzád hasonlóan én is kiálltam Koeman mellett akkor is, amikor nem ment a szekér, abszolút feljogosítva érzem magamat én is most, hogy ezeket megfogalmazzam.

Még a végére: https://www.fcbarcelona.com/en/news/207 ... -the-iffhs
Én még annyit hozzátennék, hogy ezért veszélyes a fórum, mert ha 1 ember elkezdi terjeszteni a hülyeséget, 3 hsz-el később már tény lesz belőle.
A másik meg az, hogy szerintem nagyban hozzátesz a megitéléséhez itt, hogy valakinek épp játszik-e a kedvence, vagy sem (Puig), vagy az, hogy sokan Busival kezdték volna a takarítást, a mester meg máshogy gondolta :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.27. 11:09:28

davi10 írta:
2021.03.27. 09:01:36
A mai napig nem értem miért kapott és kap ennyi fikát a csávó. Sokkal többet és vállalhatatlanabb stílusban, mint mondjuk Setien kapott, aki ha csak az eredményeket nézzük közelébe sincs
Túl lett tolva ez a bringa pár hónapja rendesen, ez a fikaáradat szerintem a Valverde éra BL-bukásai miatt érzett negativitásban gyökerezett, plusz abban, hogy sokan Bartohoz kötötték Koemant, mivel még ő hozta ide.

A Peter-féle hozzáállással sem tudok azonosulni, hogy "oké, hogy fiatalított, de miért nem előbb?". Persze, Peternek abszolút igaza van ebben. És ha esetleg duplázunk, és akkor az lesz a kritika, hogy "de akkor miért nem tripláztunk?", akkor is igaza lesz. Szimpla tripla esetén meg majd hiányolhatjuk a hatkupás szezont. :D Ilyen megközelítéssel mindig fogunk tudni valami miatt bosszankodni. Viszont ha már erről kell beszélni, az mutatja, hogy Koeman alapvetően jól csinálja a dolgokat.

Azért sok klub összetenné a kezét, ha ilyen szépen menne a fiatalítás náluk is, mint most nálunk. Pláne, hogy itt egy sikergenerációt, klublegendákat kell leváltani, ami mindig a legbonyolultabb és legnehezebb.

Mivel hozzád hasonlóan én is kiálltam Koeman mellett akkor is, amikor nem ment a szekér, abszolút feljogosítva érzem magamat én is most, hogy ezeket megfogalmazzam.

Még a végére: https://www.fcbarcelona.com/en/news/207 ... -the-iffhs
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.27. 10:49:14

Klasszis edzőnek én se tartom Koemant. De aki ide tavaly nyáron klasszis edzőt várt volna el, tegye a szívére a kezét és úgy ismételje meg, hogy egy klasszis edző az akkori körülmények között ide szerződött volna.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.27. 09:01:36

Egyértelmű, hogy attól, hogy legenda, nem lesz jó edző. Ennek hangot is lehet adni.

Nekem inkább az szúrta/szúrja a szemem, hogy még kb. le se ült a kispadra, már el lett hordva mindennek. Van különbség aközött, hogy "háát, szerintem nem jó húzás, nem tartom jó edzőnek" vagy "alkesz kókler, tönkretett eddig minden csapatot".
A mai napig nem értem miért kapott és kap ennyi fikát a csávó. Sokkal többet és vállalhatatlanabb stílusban, mint mondjuk Setien kapott, aki ha csak az eredményeket nézzük közelébe sincs Koeman-nak.

Amúgy én örülök a maradásának, kapja csak meg az embereit, aztán jövőre szétszedünk mindenkit :D
Mindig benne van a csapatban a szétesés, remélem a válogatott szünet se húzza vissza a lendületet, de valahogy most olyan erősnek érzem a brigádot, hogy szerintem az utolsó fordulóig versenyben leszünk a Ligáért.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.27. 08:18:35

Egyike vagyok azoknak, akik szakmailag nullának tartottam ezt az embert.
Azért nem követem meg, mert amit tőle láttam, róla olvastam, azt másként nem lehetett értékelni.
Most már csak az a kérdés, hogy amit láttam/láttunk sokan, amit hallottam, olvastam, annak mennyi köze van a valósághoz.
Bevallom, kissé csalódás, melléfogás ez a fórumozás (de kedvelem, olvasom), mert nagyon sok dezinformációt kapunk, ami csak pletyka. Ami a háttérben zajlik, arrol sokunknak fogalma sincs. Felmerült bennem a kérdés: Miért láttuk mi másként Koeman ténykedését, mint Laporta?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.27. 00:08:05

Alapvető szakmai tévedés, ha bármilyen volt játékos - legyen az legenda vagy "futottak még" játékos -, edzőkénti értékelése összemosódik a játékosként elért eredményeivel vagy akár kudarcaival. Az, hogy valaki legendaként előbb kap esélyt vagy hosszabb türelmi időt, benne lehet a pakliban.
Ahogyan bárki munkáját, úgy egy edzőt is az adott helyen, adott körülmények között, térben és időben kell értékelni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.26. 18:36:41

Cseri írta:
2021.03.26. 12:21:15
Kedves Bunga,amennyiben ezt nekem szántad,40 éves vagyok :)
És az már nem is fiatal? :D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.26. 12:21:15

bunga írta:
2021.03.26. 12:06:42
A fiatalabb szurkolók nehezen voltak képesek belátni, hogy Koeman ugyanúgy örök klublegenda, mint bármelyik az ő kedvenceik közül (Messit kivéve). Nem pedig egy mérsékelten sikeres holland edző.
Kedves Bunga,amennyiben ezt nekem szántad,40 éves vagyok :) Attól mert valaki játékosként klublegenda volt, önmagában nem predesztinálja klasszis edzővé.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.26. 12:06:42

A fiatalabb szurkolók nehezen voltak képesek belátni, hogy Koeman ugyanúgy örök klublegenda, mint bármelyik az ő kedvenceik közül (Messit kivéve). Nem pedig egy mérsékelten sikeres holland edző.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.26. 10:01:17

Azt hiszem,hogy itt az ideje,hogy kérlelhetetlen kritikusaként,belássam,hogy az utóbbi idők eredményei,és a mutatott játék alapján-igaz,ezt csak hírekből tudom,mert mostanában nem nézek meccseket-, túl korán ástam el,és remélem tévesen ítéltem meg az edzői munkásságát. Továbbra sem tartom klasszis edzőnek,de rátalált valamire,amivel a csapat, és Ő is tud működni,ez a lényeg! Arról szólnak a hírek,hogy megkapja a következő idényt is,viszont, akkor kapja meg a kiszemeltjeit is.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.19. 12:54:59

Titinho írta:
2021.03.19. 10:03:12


A jelenlegi állás szerint igen, ő marad az edző jövőre is.
Laporta is a beiktatásán egyértelműen kiállt mellette, valamint a Sport mai cikke alapján az öltöző is szeretné ha tovább folytatná a holland Mister, a játékosok szeretik.
Köszönöm!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.19. 10:32:31

Plusz lehetett olyat olvasni, hogy Koeman volt az első az egész brigádból, aki felszólt, hogy bőven elég neki majd akkor fizetést adni, ha rendbejön a klub.

@Titinho köszönöm a beszámolót! Collado helyét én egyelőre nem látom, főleg nem 3-5-2-ben, főleg ha még itt lesz Messi és Trincao. De kíváncsi lennék rá!

Koeman valószínű maradásának örülök, szerintem évek óta nem láttam, hogy a játékosok ennyire "befogadták" volna az edzőt.
BL-t valószínűleg nem nyerünk vele, de érződik a pozitív hatása.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése