Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.04. 20:26:26

Újabb év, újabb Neymaros hír... jó unalmas már. Nem jön ő vissza, lezárta már az itteni fejezetet a karrierjében.
Amilyen gyökér módon tud viselkedni az ember, maradjon is ott, ahol van.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.04. 19:38:08

Chino írta:
2021.04.04. 17:48:28

Neymar érkezésével többek között nekem az a problémám, hogy nem igazán tudom Fatinak hol lenne helye. Fogalmam sincs itt miért vetnek már sokan keresztet rá, egyesek már úgy beszélnek róla, mint aki már nem is lenne a csapat tagja. Szerintem a legkomolyabb igazolásunk lesz jövőre mégis inkább Neymarról, Lukakuról meg a 180 milliós Haalandról megy folyton a diskurzus.
Fatira keresztet vetni túlzás, de ugyanúgy túlzás a legkomolyabb igazolásként gondolni rá. Az igazság az - ha jól vettem ki a hírekből - hogy jelenleg fogalma sincs senkinek, mi lesz ebből a sérülésből. A helyzet nem valami fényes, láttunk már derékba törni emiatt karriert, ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy ha vissza is tér viszonylag jó állapotban, nem sérül rá gyorsan. Sajnos simán benne van a pakliban, hogy ez a fejlődésütem már nem lesz ugyanaz. Egyelőre pedig bizonytalanság van.

A nagy nevek szalingozasan kár meglepődni, lehetett tudni, hogy Laporta akar majd vkit. Emögött pedig gondolom ott vannak a gazdasági megfontolások, mutatók, remélt hozadekok, amit egy klasszis jelentene aktualisan.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.04. 19:28:12

MessiNeymarSuarez írta:
2021.04.04. 18:48:58
...City is kérdéses Guardiola-Raiola viszony miatt, plusz Pep kijelentette hogy megvannak elől és nem szándékoznak drágán vásárolni csatárt ilyen időkben.
No meg eleve jó ideje a csatár nélküli játékot és felállást preferálja, és abban eredményesebbek. Oda szerintem tuti nem megy, ráadásul nem oda való amúgy sem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.04. 19:09:38

bence0330 írta:
2021.04.04. 17:45:39

Év végére még BL-el együtt is 100 körül lesz már max szerintem.
Azért azt nem hiszem. Akkor inkább megérné a Dortmundnak, hogy még egy évet maradjon, buknak ugyan 25 milliót, de még egy szezonon keresztül van rohadt jó csatáruk, akik miatt olyanok is leülnek Dortmund meccset nézni, akik nélküle ezt nem tennék meg.

Én a németek helyében 150M alatt nem adnám el.

Azt meg én is nagyon szorgalmaznám, hogy átigazolásoknál ezeket a pénzeket a kapzsi rokonoknak meg az ügynököknek be kellene tiltani, méghozzá szigorúan. Illetve minden összegnek, átigazolási díjnak, fizetésnek, stb. nyilvánosnak kellene lenni. Ott van pl. Neymar, mindkét átigazolása simlis volt, attól tartok Haalandal is ugyanez lesz. Ezeknek véget kellene vetni. Persze úgy nehéz, ha szarházi, korrupt vezetők vannak a FIFA-ban és az UEFA-ban is. A szabályok pont, hogy a kis csapatok szívatják, mert ők nem elég ügyesek a kiskapuk kijátszásában és az ügyeskedésben.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.04. 18:48:58

Dortmund mindent megtesz a lehető legmagasabb árért, most nagy sértődötten eljátszák hogy az is hatalmas érvágás nekik ha 150 millióért fogcsikorgatva el kell engedniük.

Valójában szinte hihetetlen áron 20millióért vették alig 1 éve, így a mostani helyzetben 80-100 millió euróért már jó bizniszt kötnek ha tovább adják.
Nemhiszem hogy 150 millióért tolonganának érte a mostani helyzetben, főleg hogy jövőre 75 millióért vihető.

A hírek szerint a Reallal való tárgyaláson Perez ott sem volt, a City is kérdéses Guardiola-Raiola viszony miatt, plusz Pep kijelentette hogy megvannak elől és nem szándékoznak drágán vásárolni csatárt ilyen időkben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.04. 18:47:12

Ennyire most senkinek nem vastag a tárcája, viszont biztos hogy nem a miénk lesz a legerősebb ajánlat anyagi szempontból.

Annyira nem eröltetném.

EG+Gini+Depay a prioritás, ha jövőre is Koeman lesz az edző.

Aguero is felesleges ha Koeman nem akarja.

Nem vagyok a holland rajongója, de azt mindig is mondtam, hogy egyedül az aktuális edző szóljon bele a keret összetételébe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.04. 18:20:59

Hát igen, ezek irreálisak. A faternak miért járna pénz? De utálom az ilyen embert, aki a gyerekét fejőstehénnek használja.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.04.04. 18:17:53

Titinho írta:
2021.04.04. 17:12:23
This is what Haaland's father and Mino Raiola ask for the signing of Erling Haaland:

Raiola - €20m
Father of Haaland - €20m
Salary - €30m net per season.

+ The continuity of Lionel Messi. [rac1]


A Rac1 szerint ezt dobta Raiola és Halaand apja Laporta asztalára. Plusz ugye az átigazolási díj, de azt nem ők határozzák meg hanem a Dortmund, ami kb 150 milla még. Kb 220 millába fájna a pali.

Asszem ezen a nyáron ilyen összeget senki nem fog fizetni érte ha tényleg ilyen elvárásai vannak mind neki, mind az apjának, mind Raiolának.

Biliben a kéz... :roll: Az EL-ben jövőre lehet gólkirály.

Az finom, akkor ezt a leányálmot ideje előtt el is engedhetjük. Persze tudom hogy Laporta húzni fog egy nagy nevet, ebben biztos vagyok, de nem a norvég lesz ez, ebben a helyzetben ez az üzlet lehetetlen.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.04.04. 18:13:47

Sok nagy név repked, pedig nincs is pénzünk. :)
De legalább ez már azt mutatja, hogy van visszaút, és hisznek a Barcában.

Messi maradása egyre valószínűbb, kérdés, hogy Aguero helyett Neymar lesz-e a pajti. Mert akkor Haalandra tuti nem lesz pénz. Mondjuk 2 jó év így lehet, de közép, hosszútávra szerintem Haaland jobb lenne. A kora és a pozija miatt is.
Persze ha 1:1be elcserélhető Neymar Grízre vagy Dembire, akkor Ok.
Haaland szerintem 125 körül lesz jutalékokkal.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.04. 17:48:28

Azon csodálkoznék, ha a PSG nem szállna be a licitháborúba, lehet, hogy ott mozognak már a háttérben. Mbappé valószínűleg már idén megy, kelleni fog nekik egy hasonló kaliberű játékos. Így még nem is nagyon kell nagyon zsebbe nyúlniuk, sőt a fizetésen is spórolnának. Ha pedig jövőre lép a francia szintén kell egy "utód".
Kíváncsi vagyok, hogy a Neymar-Haaland-Mbappé triónál milyen mozgások lesznek. Bár a Telefoot (nem tudom mennyire megbízható) cáfolta, hogy a brazil lépne, előrehaladott állapotban vannak a tárgyalások.

De Dembélét is ide vehetjük. A Juve és a MU érdeklődéséről több spanyol médium is komolyan írt, de rebesgetik a PSG-t és Poolt is. Utóbbiból távozhat a Mané/Firmino/Salah trióból valaki.

Neymar érkezésével többek között nekem az a problémám, hogy nem igazán tudom Fatinak hol lenne helye. Fogalmam sincs itt miért vetnek már sokan keresztet rá, egyesek már úgy beszélnek róla, mint aki már nem is lenne a csapat tagja. Szerintem a legkomolyabb igazolásunk lesz jövőre mégis inkább Neymarról, Lukakuról meg a 180 milliós Haalandról megy folyton a diskurzus.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.04. 17:45:39

Gondolom ez most csak ijedségkeltés, hátha valaki valami csoda folytán lecsap rá, mert el akarja happolni a másik elől. Erre az elméletre erősít rá ez a közvetlen egymás után történő Barca-Real látogatás, hol biztos hogy mindkettő klub többet megadna az átlagnál, ha a másik elől kell elvinnie...
Év végére még BL-el együtt is 100 körül lesz már max szerintem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.04. 17:21:23

Ha nem jutnak be a BL-be nem hiszem, hogy reális az a 150. Ők sem hülyék, tudják jól, hogy jövőre 75-ért mehet. Mindenesetre ezeket a apjának/anyjának/keresztapjának való pénzt valahogy korlátozhatnák az okosak, bár láttuk, hogy sikerült az FFP is...
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.04. 17:12:23

This is what Haaland's father and Mino Raiola ask for the signing of Erling Haaland:

Raiola - €20m
Father of Haaland - €20m
Salary - €30m net per season.

+ The continuity of Lionel Messi. [rac1]


A Rac1 szerint ezt dobta Raiola és Halaand apja Laporta asztalára. Plusz ugye az átigazolási díj, de azt nem ők határozzák meg hanem a Dortmund, ami kb 150 milla még. Kb 220 millába fájna a pali.

Asszem ezen a nyáron ilyen összeget senki nem fog fizetni érte ha tényleg ilyen elvárásai vannak mind neki, mind az apjának, mind Raiolának.

Biliben a kéz... :roll: Az EL-ben jövőre lehet gólkirály.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.03. 18:29:09

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.03. 18:27:53

Azt sajnos aláírom én is, hogy Gríz - Dembi duótól több gólra lenne szükségünk.
Aki néha belenéz holland válogatott meccsbe (nem csak Gibraltár ellen), az nagyon jól láthatja Depay játékát.
Ősszel, ha minden remény teljesül, lesz Fati.
El lehet adni ezt azt, hogy Depay helyet kapjon a padon, de akkor már a csibészes Konrad gyerek többre hivatott.
Haaland utazásairól többet hallani mostanában, mint a góljairól, de lehet csak a City ellen készül. Andre Silva csendben és szerényen beelőzte a góllövőlistán.
Az eddigi nevek közül egyedüli értelmes megoldásnak Agüero tünik, aki padról beszállva lesipuskásként betolt buszban is mozgékony lehet.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.04.03. 12:58:06

Mivel úgy tűnik jön Depay, Fati meggyógyul remélhetőleg, jön egy klasszikus, klasszis 9-es (Haaland, Lukaku, Lautaro, Kane, Isak), Collado a B-ből,
szerintem valószínű, hogy a Coutinho-Griezmann-Dembele 400 milliós csomagból legalább 2 menni fog, hogy legyen bevétel és felszabaduló bér,
különösen, hogy Messi maradása szerintem már inkább 51% mint 0. (a PSG-n kívül nem lesz más opciója).
Braithwaite szimpi volt, köszönjük neki, de kevés ide.
Trincao is valszeg mehetne 1 v kölcsönbe.
Bár azért arra kíváncsi leszek, hogy marad-e a 3-5-2..

Hátul gondolom Piqué, Busi, SR kap még 1 évet, majd Pjanictól köszönünk el. Nem igen vált be ő sem.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.03. 12:03:02

davi10 írta:
2021.04.03. 09:34:18
Hiába vannak ott bőven gondok több poszton is, azért nem lennék nyugodt, ha behúznák nyáron MBappe-t és Haaland-ot is. Ha választani kell, inkább a francia menjen oda.
Ez szerintem a jelenlegi gazdasági helyzetben bármely klubnak lehetetlen. Mármint, hogy idén mindekettő egy klubba menjen. Realnak főleg. Nekünk meg aztán szerintem az is mission impossible jelenleg, hogy bármely két játékos jobbik lábfejére rá tudjunk licitálni. Csere üzletek lesznek a legtöbb klubnál szerintem, mert nincs guba klubboknál. Akinél meg van (Psg,City) azok sincsenek rákényszerűlve egy x száz millió ajrós igazolási időszakra. Konszolidált igazolások várhatóak idén mindenhol.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.03. 11:19:06

davi10 írta:
2021.04.03. 09:34:18
A SPORT szerint már kb. kőbe van vésve, hogy Depay jön, Braithwaite-et pedig elengedjük, akár sikerült bezsákolni Haaland-ot/Agüero-t, akár nem.
Baromi szimpatikus a dán, és tényleg a legjobbakat kívánom neki, de nem hiszem, hogy bármennyire is megéreznénk a hiányát :D
Braith részemről konkrétan a legszimpatikusabb játékos. Benne van messze a legtöbb tűz a jelenlegi keretben, talán a két fiatal védőnket, főleg Araujo-t lehet még ide venni. És tud valamit, amit Depay nem fog tudni - Messivel több gólt is lőttek úgy, hogy jött Messi/valaki más, érkezett a felpassz, Braith kiverekedte magának azt az 1-2 mp labdatartást, és visszapasszolta az érkező Leonak, kai bevágta. Ebben zseniális volt, kár hogy alig 1-2 meccsen játszott ténylegesen centert.
De ez eleve a 4-2-3-1-ben volt mérhető pozitívum, esetleg a 4-3-3-ban, csak ott ha játszott, jellemzően balszélső volt, ritkán "center". A mostani rendszerben neki tényleg nemigen van helye.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.03. 10:11:12

Kíváncsi vagyok, hol köt ki végül az Mbappé-Haaland duó. Ilyen 150-180 misis licitekbe viszont nem kellene megint belemenni, annyit nem ér az egész.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.03. 10:08:33

davi10 írta:
2021.04.03. 09:34:18
A SPORT szerint már kb. kőbe van vésve, hogy Depay jön, Braithwaite-et pedig elengedjük, akár sikerült bezsákolni Haaland-ot/Agüero-t, akár nem.
Baromi szimpatikus a dán, és tényleg a legjobbakat kívánom neki, de nem hiszem, hogy bármennyire is megéreznénk a hiányát :D
Most ősszel szerintem elég jó volt MB, de kellett a Sevilla elleni továbbjutáshoz is. Nem lehet rá panasz, de Depay tényleg előrelépés lesz hozzá képest.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.03. 09:34:18

A SPORT szerint már kb. kőbe van vésve, hogy Depay jön, Braithwaite-et pedig elengedjük, akár sikerült bezsákolni Haaland-ot/Agüero-t, akár nem.
Baromi szimpatikus a dán, és tényleg a legjobbakat kívánom neki, de nem hiszem, hogy bármennyire is megéreznénk a hiányát :D

Haaland-ot meg belőtte a Dortmund 180 misire, úgyhogy szerintem továbbra is esélytelen. Csak azt remélem, hogy nem a Real-ba megy. Hiába vannak ott bőven gondok több poszton is, azért nem lennék nyugodt, ha behúznák nyáron MBappe-t és Haaland-ot is. Ha választani kell, inkább a francia menjen oda.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.02. 10:19:07

Szerintem addig kell ütni a vasat amíg meleg.
Szerencsére most jól jöttek ki a dolgok de ez nem garancia arra hogy nem fog 2 hónap múlva megint lesérülni 8 hónapra.
Az is lehet hogy kinőtte mint Messi, de az is hogy hamarosan megint betegágy lesz.
Ettől függetlenül nem kell bottal elkergetni, viszont nagyon hosszú idő után meglesz rá a lehetőség hogy el tudjuk passzolni értelmes áron, megfelelő ajánlat esetén+ha találnánk olyat aki minőségben ugrást jelentene(pl találnánk egy olyat aki összjátékban jobban hasonlít Neymar tudására) akkor élni kell a lehetőséggel, de ha nem akkor jó lesz kiegészítőembernek.

Griezmannal más a helyzet, a fizetése miatt neki hihetetlenül nagyot kellene alkotnia hogy megérje megtartani ekkora fizetéssel, és rá sincs garancia hogy 2 hét múlva nem az 1.5 évig hozott botlábú formáját hozza. Most a megítélése is jó a válogatott + itteni teljesítménye miatt, ki kell használni a piaci lehetőséget.

A hírek szerint Haalandnak biztosítanánk hogy Messi után a második legjobban fizetett játékos legyen, akkor ha Grizit elpasszoljuk megkaphatja a 22 millió eurós fizut amivel pont rálicitál De Jongra :mrgreen:

Szimpatikus most az összeállt csapat, és a közös küzdés, de ha tényleg vissza akarunk érni a csúcsra akkor sajnos be kell vállalni a vezéráldozatokat és elküldeni azokat akik nem ütik meg azt a szintet ami a csúcsra visszaéréshez szükséges.
Sánchez is szimpatikus figura volt, nekem az egyik legnagyobb kedvencem(emlékezzünk a Real elleni átemelős góljára, vagy az Atleti elleni lehetetlen szögből szerzett vezetésre), mégis ég és föld volt a különbség mikor a helyére egy Luis Suarez nevezetű fickó lépett.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.02. 10:17:54

LG írta:
2021.04.02. 09:31:56
Magukhoz képest javultak, de összességében még mindig gyengék. Én Dembelében látom, hogy még fejlődhet, és hasznosabb lehet nálunk, Griezmann viszont itt szerintem soha nem lesz igazi, + hatalmas a fizetése, nekünk meg ezen kell spórolni.

Szóval szerintem utóbbinak mindenképp mennie kéne, Dembelét alapesetben megtartanám, de ha lenne esélyünk a norvégra, és ehhez be kellene őt áldozni, megtenném.

Jó lenne Haalandot megszerezni, de nem minden áron. Pl. voltak akik írták, hogy azért van esélyünk a megszerzésére, hogy Laporta dörzsölt fickó, ő el tudja intézni ezt is. Na azt nem szeretném, ha valami simlis üzlettel húznánk be őt, amiből aztán megint cirkusz, pereskedés lenne, mert ezekből már elég volt.
Pont ugyanezt látom én is. Javultak, de így sem elegek - mármint ha egy Haaland lenne az alternatívájuk. Én kicsit fordítva látom, Griezmann egyértelműen javult így, hogy gyakorlatilag középpályást játszik - ezt év elején írtam is ötletnek, hogy ki kéne ott próbálni, mert máshol látványosan nem működik, de melózni tud amúgy is. Kiderült pl., hogy tud 16-20-ról lőni, eddig alaposan rejtegette ezen tulajdonságát. Dembélével kapcsolatban kétségeim vannak... ez a 3-5-2 pont feküdne neki elméletben, halomra kéne rugdosnia a gólokat, mert visszább álltunk, több helye van, többször tud elmenni. De még mindig nagyon ritkán van benne valami gólban, irreálisan ritkán. Haaland kb egy ilyen felállásba született, és bizonyította, hogy szintlépés sem probléma neki, ő ujjgyakorlatból fejezné be góllal ezeket a megindulásokat, és mellette átlövésekből is brutális felállt védelem ellen. Dembélé gyorsasága százszor jobb rúgótechnikával és sokkal hidegebb fejjel, jobb döntésekkel. Démbélét-t mindenképp elküldeném, máshol még kivirágozhat, itt már szerintem sosem lesz ELÉG jó. Griezt a fizuja miatt küldeném csak el, ha 40 helyett normál (mármint itt normál) 8-10-et kapna, megtartanám, mert szűkös a kp. De így nem, nem fér bele. Nem az ő hibája persze, hogy megkínálták egy ilyennel és elfogadta, de ettől még ennyit keres, és én 30-ért már eladnám, mert a fizuja miatt az így is rengeteg pénz lenne. Eleve egy ilyen döbbenetes bérfeszültség sem jó csapaton belül, Messi itt nyilván kivétel, mert mindenki tudja a csapatban, hogy a bérkülönbség kb megfelel a tudás + marketingkülönbségnek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.02. 09:31:56

grgly50 írta:
2021.04.02. 08:19:35
VÁSÁROZÓK!
Mielőtt piacra mentek, várjatok még egy kicsit. Az utóbbi időben mintha szünne az "átok". Dembinek új pozíciója mintha beválna. Meg kell tanítani, meg fogja tanulni az erő helyett a finom megoldásokat. Példa rá az utolsó gólja.
Grizmannál valami változott. Azon kívül, hogy keményen hajt, jön a szerencse is. Jönnek a gólok klubban, válogatotban.
Az, hogy ezek minek tudhatók be, nem tudni, de kicsit hátrább az agarakkal!
Magukhoz képest javultak, de összességében még mindig gyengék. Én Dembelében látom, hogy még fejlődhet, és hasznosabb lehet nálunk, Griezmann viszont itt szerintem soha nem lesz igazi, + hatalmas a fizetése, nekünk meg ezen kell spórolni.

Szóval szerintem utóbbinak mindenképp mennie kéne, Dembelét alapesetben megtartanám, de ha lenne esélyünk a norvégra, és ehhez be kellene őt áldozni, megtenném.

Jó lenne Haalandot megszerezni, de nem minden áron. Pl. voltak akik írták, hogy azért van esélyünk a megszerzésére, hogy Laporta dörzsölt fickó, ő el tudja intézni ezt is. Na azt nem szeretném, ha valami simlis üzlettel húznánk be őt, amiből aztán megint cirkusz, pereskedés lenne, mert ezekből már elég volt.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.02. 08:19:35

VÁSÁROZÓK!
Mielőtt piacra mentek, várjatok még egy kicsit. Az utóbbi időben mintha szünne az "átok". Dembinek új pozíciója mintha beválna. Meg kell tanítani, meg fogja tanulni az erő helyett a finom megoldásokat. Példa rá az utolsó gólja.
Grizmannál valami változott. Azon kívül, hogy keményen hajt, jön a szerencse is. Jönnek a gólok klubban, válogatotban.
Az, hogy ezek minek tudhatók be, nem tudni, de kicsit hátrább az agarakkal!
Válasz küldése