La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.22. 16:01:14

Titinho írta:
2021.04.22. 08:50:53
Talán ez azért van mert a Realnak és Zidanenak van egy rendszere ahova bárki kerül be a kezdőbe, tud teljesíteni.

Csapategységben, alázatban magasan mindenki fölött állnak.
Ez a rendszer az, ami sajnos nálunk jelenleg a legnagyobb hiánycikk.
Hiába tünik egységesnek az öltöző, hiába örülnek a kupának a fiatalok és öregek egyformán.
Egységes szerkezet nélkül törékeny és nem stabil a csapat.
Minden az adott pillanatban dől el, ha kijön a lépés akkor szárnyalni is tudunk, ha nem jön ki a lépés akkor tehetetlenek vagyunk. Vagy éppen az aktuális ellenfél mit tesz számunkra lehetővé.
Kvázi nincsen játékrendszerünk.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.22. 13:58:49

Chino írta:
2021.04.22. 12:09:22
Én ezt nem mondanám. Sok szurkoló pont azon van kiakadva, hogy a csapat fele legtöbbször csak a mezt viszi ki a pályára. Elől pedig hiába vannak hiányzók, amíg nem Benzema az, addig gyakorlatilag tök mindegy ki játszik ott és ezt nem pozitív irányban értem.
A középpályán pedig nagyjából ugyanaz folyik, mint nálunk. Van 3 ember, akik csapágyasra vannak járatva, ha nem sérültek biztos helyük van a kezdőben. A Kroos-Modric- Casemiro trió agyba-főbe járatba, ott pedig komoly sérülések nem voltak. Egyelőre úgy-ahogy bírják, aztán lehet, hogy hirtelen el fogynak majd. Legalábbis Modric, azért csak 35. Igaz most van egy kisebb sérülése de nem komoly. Zidane-nak pedig ugyanúgy megvannak a szent tehenei, akiknek normális esetben nem lenne helyük a pályán.
Szóval ez a kimennek és felszántják a pályát távolról sem helytálló. Az pedig, hogy ott tudunk lenni szorosan mellettük/előttük inkább negatívum, mint pozitívum rájuk nézve. Ősszel egy olyan hátrányt szedtünk össze velük szemben is, amit simán meg kellett volna tartaniuk, pláne úgy, hogy egymás ellen ők vitték el a 3 pontot.

Az első hármasból szerintem ők állnak legrosszabbul a végső győzelemre tekintve, de erről inkább 3-4 forduló múlva lehet érdemben beszélni.

Hogy a kupadöntő mennyire lesz hatással a bajnokságra, arra nagyon kíváncsi leszek mindkét irányba kihathat.
Tavaly is ebben bíztunk, hátha elfogynak majd, aztán mégis láttuk mi lett a vége. Ott is mennyivel vezettünk féltávnál? 11 ponttal? Az utolsó 11 meccset nyerték zsinórban, ugyanezzel a kerettel.

Nem azt állítottam, hogy felszántják a pályát és 15 km-t fut mindenki még hajtanak. Hanem hogy megvan a rendszer hozzá ami működik. 4-3-3 vagy végszükség esetén 3-4-3-ban, de működik maga a stílus. Odriozola a Barca ellen meccs előtt 300 percet játszott összvissz a bajnokságban, aztán beszállt ellenünk, meg a Pool ellen és nem vallott szégyent, sőt, tegnap megint megkapta a lehetőséget, gólt is rúgott. De ez csak egy kiragadott példa. Vini is akármilyen segg hülye játékos, alázattal be tudott állni a rendszerbe és tud segíteni a csapatán, ha nem is mindig. De lehetne mondani a Casemiro-Modric-Kroos kp mellett még Valverdét is, vagy elől Asensiot.

Nem mondom, hogy világverő csapat és csúcs focit játszanak, de mégis a sok sérülés, és covid fertőzések miatt ott tudnak lenni pár meccsel a vége előtt és a nagy meccseiket is hozták. És én a rendszerükben látom azt ami miatt ott tudnak lenni. Egyáltalán nem írnám le őket a végelszámolásnál, 2 meccsel és 5 ponttal van jelenleg több nekik, lélektani előny jelenleg náluk van.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.22. 12:09:22

Titinho írta:
2021.04.22. 08:50:53
davi10 írta:
2021.04.22. 08:01:49
Azzal meg a tököm kivan, hogy állandóan ennyi sérültje van a Real-nak, már dörzsölöm a tenyeremet, hogy biztos jön a pontvesztés, aztán még mindig simán versenyben vannak a ligáért.
Talán ez azért van mert a Realnak és Zidanenak van egy rendszere ahova bárki kerül be a kezdőbe, tud teljesíteni.
Lehet nem szép foci, de mint maga a rendszer működik. Ezért is tudták egy Nacho-Militao párossal lehozni a Pool-Barca-Pool meccseket, a rendszer miatt.
Igaz most egy párszor játszottak ők is 352-ben, mert nincs középpálya sem, mint pl tegnap is.

De ugyanez megvolt nálunk is egy időben, főleg a Pep érában volt feltűnő. Ezért is tudtunk mi is egy Puyol-Touré-Piqué-Sylvinho hátvédsorral BL döntőt nyerni.

Csapategységben, alázatban magasan mindenki fölött állnak.
Én ezt nem mondanám. Sok szurkoló pont azon van kiakadva, hogy a csapat fele legtöbbször csak a mezt viszi ki a pályára. Elől pedig hiába vannak hiányzók, amíg nem Benzema az, addig gyakorlatilag tök mindegy ki játszik ott és ezt nem pozitív irányban értem.
A középpályán pedig nagyjából ugyanaz folyik, mint nálunk. Van 3 ember, akik csapágyasra vannak járatva, ha nem sérültek biztos helyük van a kezdőben. A Kroos-Modric- Casemiro trió agyba-főbe járatba, ott pedig komoly sérülések nem voltak. Egyelőre úgy-ahogy bírják, aztán lehet, hogy hirtelen el fogynak majd. Legalábbis Modric, azért csak 35. Igaz most van egy kisebb sérülése de nem komoly. Zidane-nak pedig ugyanúgy megvannak a szent tehenei, akiknek normális esetben nem lenne helyük a pályán.
Szóval ez a kimennek és felszántják a pályát távolról sem helytálló. Az pedig, hogy ott tudunk lenni szorosan mellettük/előttük inkább negatívum, mint pozitívum rájuk nézve. Ősszel egy olyan hátrányt szedtünk össze velük szemben is, amit simán meg kellett volna tartaniuk, pláne úgy, hogy egymás ellen ők vitték el a 3 pontot.

Az első hármasból szerintem ők állnak legrosszabbul a végső győzelemre tekintve, de erről inkább 3-4 forduló múlva lehet érdemben beszélni.

Hogy a kupadöntő mennyire lesz hatással a bajnokságra, arra nagyon kíváncsi leszek mindkét irányba kihathat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.22. 08:50:53

davi10 írta:
2021.04.22. 08:01:49
Azzal meg a tököm kivan, hogy állandóan ennyi sérültje van a Real-nak, már dörzsölöm a tenyeremet, hogy biztos jön a pontvesztés, aztán még mindig simán versenyben vannak a ligáért.
Talán ez azért van mert a Realnak és Zidanenak van egy rendszere ahova bárki kerül be a kezdőbe, tud teljesíteni.
Lehet nem szép foci, de mint maga a rendszer működik. Ezért is tudták egy Nacho-Militao párossal lehozni a Pool-Barca-Pool meccseket, a rendszer miatt.
Igaz most egy párszor játszottak ők is 352-ben, mert nincs középpálya sem, mint pl tegnap is.

De ugyanez megvolt nálunk is egy időben, főleg a Pep érában volt feltűnő. Ezért is tudtunk mi is egy Puyol-Touré-Piqué-Sylvinho hátvédsorral BL döntőt nyerni.

Csapategységben, alázatban magasan mindenki fölött állnak.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.22. 08:01:49

Barcaforever írta:
2021.04.21. 21:52:02

Mindjárt kezdenek a Cadiz ellen, de vmi brutál a hiányzók listája madridi oldalon. Valverde koronás, Modric, Kroos, Mendy, Lucas, Ramos, Mendy
Mendy is hiányzik :mrgreen:

Én is reméltem, hogy valamit villantanak. Az első meccsen elverték a Real-t, ellenünk meg 4 pontot összeszedtek.
Azzal meg a tököm kivan, hogy állandóan ennyi sérültje van a Real-nak, már dörzsölöm a tenyeremet, hogy biztos jön a pontvesztés, aztán még mindig simán versenyben vannak a ligáért.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.04.21. 23:04:43

csababarca írta:
2021.04.21. 22:46:29
Hát azt hittem a Cadiz meglep ma, egy b csapatos real ellen, de hamar elintézték magukat.
Mondjuk nézve a tabellát, érthető, kiesni nem nagyon tudnak már, előre meg oly mindegy, hogy hol vègeznek.

Na majd legközelebb.
A lényeg a sok izgalmas meccs, a foci mindenkié!!!

:mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.21. 22:46:29

Hát azt hittem a Cadiz meglep ma, egy b csapatos real ellen, de hamar elintézték magukat.
Mondjuk nézve a tabellát, érthető, kiesni nem nagyon tudnak már, előre meg oly mindegy, hogy hol vègeznek.

Na majd legközelebb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.04.21. 21:58:09

Amilyen kiszámíthatatlanok itt a nagyok között a dolgok én jót nevetnék, ha a végén a Sevilla érne oda :mrgreen:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.21. 21:52:02

hau30 írta:
2021.04.19. 11:17:21
Nagyon örültem a tegnapi Real pontvesztésnek. Egyszerű a képlet! 8 meccset kell nyerni, akkor azt mondhatni, hogy megérdemeltük, bár amit leműveltünk idén. Egy rangadót nem tudtunk megnyerni eddig. Sevillát most nem venném ide. Viszont nagyon jó lenne, ha sikerülne. Az amúgy is jó irány mélyebb nyomvályatba kerülne. Sokat adna a jövőre nézve, ha tél eleji mélységből visszahoznánk a bajnokságot. Meg talán Messivel is könyebben menne a deal.
Mindjárt kezdenek a Cadiz ellen, de vmi brutál a hiányzók listája madridi oldalon. Valverde koronás, Modric, Kroos, Mendy, Lucas, Ramos, Mendy
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.19. 11:17:21

Nagyon örültem a tegnapi Real pontvesztésnek. Egyszerű a képlet! 8 meccset kell nyerni, akkor azt mondhatni, hogy megérdemeltük, bár amit leműveltünk idén. Egy rangadót nem tudtunk megnyerni eddig. Sevillát most nem venném ide. Viszont nagyon jó lenne, ha sikerülne. Az amúgy is jó irány mélyebb nyomvályatba kerülne. Sokat adna a jövőre nézve, ha tél eleji mélységből visszahoznánk a bajnokságot. Meg talán Messivel is könyebben menne a deal.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.04.19. 10:44:57

Megnéztem a fixture-t.
A miénk a lehető legkedvezőbb sorsolás. a 8 meccsből 2 necces. A Levante elleni idegenbeli, meg az Athletico elleni hazai.
Ezen felül, nekünk van 5 hazai 4, idegenbeli, A Real: 3 hazai többi idegenbeli, Athletico: 2 hazai, a többi idegen.
Remélmem a fiúk kialusszák a sok Corona sört, amit szombaton ittak és ráfekszenek az utolsó 8 meccsre.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.18. 23:07:32

visca el barca írta:
2021.04.18. 22:55:56
nem is ertem a nagy magus zz mit gondolt, hogy mire fog menni ezzel a C csapattal amit ma feldobott. 8 meccs, nincs mese, hozni kell mindet.
Fantasztikus dolog lenne a bajnoki cím. Egyszer pont így nyerte meg a Real végig fej-fej mellett, de volt egy bónusz meccse, amit a legvégén játszott le. Azt mondom, ha meg tudjuk nyerni mind a 8 mérkőzést megérdemljük a címet. ha nem akkor pedig meg is érdemeljük, hogy ha elmegy.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2021.04.18. 22:59:06

MatyiG írta:
2021.04.18. 22:54:02
Újra a kezünkben a bajnokság.
Remélem nem baccuk el és akkor a hazai porondot hozzuk. Lesznek még mind a hàrom csapatnak bőven olyan meccsei ahol pontok mehetnek el. Remélem a fiúk hozzàk mondjuk a kupadöntő 2. Félidejét és akkor nem fogunk szerintem izgulni.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.18. 22:55:56

nem is ertem a nagy magus zz mit gondolt, hogy mire fog menni ezzel a C csapattal amit ma feldobott. 8 meccs, nincs mese, hozni kell mindet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.18. 22:54:02

Újra a kezünkben a bajnokság.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.04.12. 22:22:31

LG írta:
2021.04.12. 16:57:08
Zsolti írta:
2021.04.11. 23:15:40
Ezeket a hajrakat altalaban a real huzza be nagy szazalekkal, de ha valamikor, akkor most sikerulhet.:)
Egyszeru a keplet. 8/8-at nyerni kell, es varni arra, hogy minimum 2 pontot veszitsenek a feherek.
Ahhoz nagyon össze kellene kapnunk magunkat, mert utolsó két meccsünk, ahogy játszottunk, abból nem lesz 8/8.
Bevallom nem néztem utána, de úgy tudom, hogy sosem lettünk még bajnokok két vesztes Klasszikussal.
Nyilvanvalo, de en bizok abban, hogy a sracok meg kapaszkodnak ebbe az utolso szalmaszalba. 9 meccsunk van meg iden (8 bajnoki + kupa donto), mindet be kell huzni, utana meglatjuk mire volt eleg.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.12. 22:16:31

Nero. írta:
2021.04.12. 18:27:52
Arról nem beszélve hogy így nem is nagyon érdemeljük meg.
Mondjuk a múltban mi voltunk annyit a cerka másik oldalán (BL kiesések egykapuzással), hogy annyira az se zavarna ha szerencsével húznánk be.
Kb teljesen így van, de sajnos a cerka másik oldalára kerülést is elsősorban önmagunknak köszönhetjük. Biztosan rossz szurkolók vagyunk és oké, hogy a győztelmet nem kell megmagyarázni, de attól, hogy bajnokok lennénk, sajnos semmivel sem lenne meggyőzőbb a csapatunk és talán a további építkezés újra minimum egy évet halasztódna.... :mrgreen:
Bár az is benne van a pakliban, hogy Laporta így is úgy is kifuttatja a jövő évet, hagyja sodródni a dolgokat, miközben komolyabban felkészül a 2022 őszi rajtra.
Ahhoz, hogy határozottan és teljes mellszélességgel kinevezze a saját edzőjét, nem biztos, hogy a jelenlegi körülmények a legideálisak. Bár, egy ügyes, kreatív és tökös edző ebből a keretből is többet tudna kihozni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.12. 20:56:56

Az Atleti nagyon úgy néz ki, hogy kipukkad, Lajos sem lesz még egy darabig. A Real meg most játszik három idegenbeli meccset: Pool, Getafe, Cadiz. Utóbbi kettőt nem fogják megnyerni szerintem, főleg úgy, hogy hátul csomó ember hiányozni fog a Getafe ellen, akik lassan az életükért küzdhetnek, hogy bent maradjanak. Mi ha behúzzuk a kupát, az nagy lökést adhatna, viszont ha azt bukjuk, akkor szinte biztos, hogy a bajnokságot is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.12. 18:27:52

Stalkyard írta:
2021.04.12. 18:25:27
Az a gond, hogy ez a csapat képtelen rangadókat nyerni. Tehát kb. 0% esély van rá, hogy a szintén bunkerező és kontrázó Atletit megverjük. Így meg esélytelen a bajnokság.
Arról nem beszélve hogy így nem is nagyon érdemeljük meg.

Mondjuk a múltban mi voltunk annyit a cerka másik oldalán (BL kiesések egykapuzással), hogy annyira az se zavarna ha szerencsével húznánk be.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.04.12. 18:25:27

Az a gond, hogy ez a csapat képtelen rangadókat nyerni. Tehát kb. 0% esély van rá, hogy a szintén bunkerező és kontrázó Atletit megverjük. Így meg esélytelen a bajnokság.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.04.12. 18:15:37

Peter írta:
2021.04.12. 17:30:46
ultrasur írta:
2021.04.12. 17:07:34
A mi keretünk a legrövidebb, és rengeteg a sérült és az érőnléti probléma. Ráadásúl ott a BL is.

Szerintem a kövi két fordulóban lesz pont vesztésünk a Getafe/Cadiz páros ellen. Aztán ott lesz még a Villareal, Bilbao, Sevilla, de én jobban félek a kiscsapatoktól, ídén a nagyok ellen eddig ment (Inter,Barca,Atleti,Liverpool).

Szerintem Ti fogjátok behúzi, de ne legyen igazam :D

Nekünk a gyógyír a két nyertes klasszikó és lehetséges BL elődöntő.
Nyilván nagy happy lenne és büszke elégtétel, de ez csak szőnyeg alá söpörne mindent
Szerintem ez mindkét csapatra igaz. Ha mi mondjuk bajnook vagyunk és mondjuk egy BL döntő jönne még mellé, vagy ti dupláztok, akkor valszeg az sok problémát fedne el az adott csapatnál.
Van baj bőven mindkét csapatnál. Hogy a topikhoz is érdemben hozzászoljak, hétvégén sztem tiétek lesz a kupa, Messi és fiatalok is menni fgonak, mint a meszes.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.12. 17:30:46

ultrasur írta:
2021.04.12. 17:07:34
A mi keretünk a legrövidebb, és rengeteg a sérült és az érőnléti probléma. Ráadásúl ott a BL is.

Szerintem a kövi két fordulóban lesz pont vesztésünk a Getafe/Cadiz páros ellen. Aztán ott lesz még a Villareal, Bilbao, Sevilla, de én jobban félek a kiscsapatoktól, ídén a nagyok ellen eddig ment (Inter,Barca,Atleti,Liverpool).

Szerintem Ti fogjátok behúzi, de ne legyen igazam :D

Nekünk a gyógyír a két nyertes klasszikó és lehetséges BL elődöntő.
Nyilván nagy happy lenne és büszke elégtétel, de ez csak szőnyeg alá söpörne mindent
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.12. 17:24:02

LG írta:
2021.04.12. 16:57:08
Zsolti írta:
2021.04.11. 23:15:40
Ezeket a hajrakat altalaban a real huzza be nagy szazalekkal, de ha valamikor, akkor most sikerulhet.:)
Egyszeru a keplet. 8/8-at nyerni kell, es varni arra, hogy minimum 2 pontot veszitsenek a feherek.
Ahhoz nagyon össze kellene kapnunk magunkat, mert utolsó két meccsünk, ahogy játszottunk, abból nem lesz 8/8.
Bevallom nem néztem utána, de úgy tudom, hogy sosem lettünk még bajnokok két vesztes Klasszikussal.
Erre én is kíváncsi lennék, de nekem pl úgy rémlik, hogy a real volt bajnok úgy, h 2 classicot is elvesztett. Az elmúlt 10 évben valamikor.
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.04.12. 17:07:34

A mi keretünk a legrövidebb, és rengeteg a sérült és az érőnléti probléma. Ráadásúl ott a BL is.

Szerintem a kövi két fordulóban lesz pont vesztésünk a Getafe/Cadiz páros ellen. Aztán ott lesz még a Villareal, Bilbao, Sevilla, de én jobban félek a kiscsapatoktól, ídén a nagyok ellen eddig ment (Inter,Barca,Atleti,Liverpool).

Szerintem Ti fogjátok behúzi, de ne legyen igazam :D

Nekünk a gyógyír a két nyertes klasszikó és lehetséges BL elődöntő.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.12. 16:57:08

Zsolti írta:
2021.04.11. 23:15:40
Ezeket a hajrakat altalaban a real huzza be nagy szazalekkal, de ha valamikor, akkor most sikerulhet.:)
Egyszeru a keplet. 8/8-at nyerni kell, es varni arra, hogy minimum 2 pontot veszitsenek a feherek.
Ahhoz nagyon össze kellene kapnunk magunkat, mert utolsó két meccsünk, ahogy játszottunk, abból nem lesz 8/8.
Bevallom nem néztem utána, de úgy tudom, hogy sosem lettünk még bajnokok két vesztes Klasszikussal.
Válasz küldése
cron