Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.15. 20:09:55

Pl. Bartra, Montoya, Grimaldo, Samper, Cuenca, Rafinha, Oriol Busquets, Deloufeou
Közülök mondjuk inkább Bartra maradt volna Mathieu helyett. Grimaldo is beférne, akár ki is szoríthatná Albát. Samper és Rafinha is jó lett volna kiegészítőnek, csak azok a fránya sérülések. Montoya, Cuenca, Oriol Busi és Deu sosem volt szint szerintem.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.04.15. 15:00:05

kevesek voltak ide mind tudásban mind fejben. És haverok sem voltak lásd oldalpassz roberto. Tipikus középcsapat emberek. Nem mindenkinek való a Barcelona.
Pedro egy jó ellenpélda. Futballtudásban ő sem elit, de a helyzetkihasználása, helyezkedése top3 volt, emellett hajtott mint az állat, és elbírta a nyomást.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.04.15. 14:31:05

LG, kiegészítőnek mind elfért volna, vegyük csak Gomest, Turant meg a többi középáru, de besült igazolást. Jók, de nem eléggé, aztán vettünk helyettük hasonlókat.
Barta jó, támadásban is, de sokat hibázik, nem fér bele a Barca stílusba (ez a baja a Betisben is, hajmeresztő hibák)
Rafinha, de különösen Deloufeou nagy kár, nem értem mi lett velük, dehát Bojan is ilyen volt

Montoya is jó, de támadásban kevés
Cuenca jól indult, de tényleg kevés volt ide egyértelműen
Grimaldo, Samper, Oriol Busquets nem láttam
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.15. 12:38:34

Goikoechea írta:
2021.04.14. 19:35:05
Szegény Dest gyereket ekézitek, hogy nem üti meg a mércét. A srác első évét tölti nákunk, és csak 18, vagy 19 éves. Nem kellene összehasonlítani egy csúcson lévő Dani Alvessel. A csapat jelenlegi fiataljai nagyon jó alapot jelentenek a jövő Barcájának. Ezek a játékosok kb. 5 év múlva fognak csúcson lenni, és további 5 évig ott is maradni, és akkor is csak 30 felé lesznek. Dest, Araujo, Mingueza, és ha érkezik Garcia, akkor a jövő védelme meg lesz. Pedri, Puig, Moriba középpálya nem rossz. Támadók Fati, Fuente, Collado, és még Trincao is ide sorolható. Ezek a játékosok olyan alapot jelentenek a jövőre tekintve, hogy én bizakodó vagyok. Kellenek igazolások minden területre, de az utánpótlásra úgy tünik igen is lehet számítani.
Az a baj, hogy 5 éve is megvoltak azok a fiatalok, akiktől sokat vártunk, aztán eltűntek. Pl. Bartra, Montoya, Grimaldo, Samper, Cuenca, Rafinha, Oriol Busquets, Deloufeou (őt nem biztos, hogy jól írtam), és még mások, akik most nem jutnak az eszembe.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2021.04.15. 11:01:37

mess2009 írta:
2021.04.14. 13:49:30
megpendítenék egy újabb keletű gondot is, nevezetesen: Dest. szerintem ez a srác sem üti meg azt a mértéket ami elvárható ezen a poszton. kezdem ott, hogy gyenge alkatilag, gyenge védőnek és alig alig tűnik ki szélsőként, főként erősebb ellenfelek esetén.
szóval amilyen indokolatlan Firpo elhajtása annyira indokolatlan a nagy megnyugvó csend Dest teljesítményét illetően.
és akkor még nem is beszéltem a másik oldalunkról ahol Alba cseréje is üres.
Desttel az égegyadta világon semmi baj nincsen. Első évét tölti itt, még 20 éves sincs, ahhoz képest teljesen rendben van a srác, nyilvánvaló hogy azonnal nem lesz belőle egy Dani Alves szintű bekk. + nem tudom hogy nézted e a PSG elleni második meccs első félidejét, de ott kifejezetten jól játszott, több helyzete is volt...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.15. 09:04:58

Goikoechea írta:
2021.04.14. 19:35:05
Szegény Dest gyereket ekézitek, hogy nem üti meg a mércét. A srác első évét tölti nákunk, és csak 18, vagy 19 éves. Nem kellene összehasonlítani egy csúcson lévő Dani Alvessel. A csapat jelenlegi fiataljai nagyon jó alapot jelentenek a jövő Barcájának. Ezek a játékosok kb. 5 év múlva fognak csúcson lenni, és további 5 évig ott is maradni, és akkor is csak 30 felé lesznek. Dest, Araujo, Mingueza, és ha érkezik Garcia, akkor a jövő védelme meg lesz. Pedri, Puig, Moriba középpálya nem rossz. Támadók Fati, Fuente, Collado, és még Trincao is ide sorolható. Ezek a játékosok olyan alapot jelentenek a jövőre tekintve, hogy én bizakodó vagyok. Kellenek igazolások minden területre, de az utánpótlásra úgy tünik igen is lehet számítani.
Nem minden tehetségesen induló játékos, képes nagy karriert befutni. Láthattunk, már rá bőven példát. Bár legyen így, annak csak örülök, ha saját nevelések alkotják a Barcelonát. Viszont most se az egyéni képességekkel vannak a legnagyobb gondok, hanem csapatszinten nem működünk hatékonyan. A korábbi csapatokat se alkották a mostaninál jobb képességű játékosok. Pl Valdes is nagyon-nagyon messze volt ter Stegenhez, vagy Sylvinho Albához. Az akkori kispados játékosokról meg nem is beszélve. Mégis az jöttek az eredmények.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2021.04.14. 19:35:05

Szegény Dest gyereket ekézitek, hogy nem üti meg a mércét. A srác első évét tölti nákunk, és csak 18, vagy 19 éves. Nem kellene összehasonlítani egy csúcson lévő Dani Alvessel. A csapat jelenlegi fiataljai nagyon jó alapot jelentenek a jövő Barcájának. Ezek a játékosok kb. 5 év múlva fognak csúcson lenni, és további 5 évig ott is maradni, és akkor is csak 30 felé lesznek. Dest, Araujo, Mingueza, és ha érkezik Garcia, akkor a jövő védelme meg lesz. Pedri, Puig, Moriba középpálya nem rossz. Támadók Fati, Fuente, Collado, és még Trincao is ide sorolható. Ezek a játékosok olyan alapot jelentenek a jövőre tekintve, hogy én bizakodó vagyok. Kellenek igazolások minden területre, de az utánpótlásra úgy tünik igen is lehet számítani.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.04.14. 13:58:45

Én nem értem, hogy Firpot miért akarjátok eladni annyira (már aki). Az utolsó 5-6 meccsén amikor játszhatott, kifejezetten jó volt. Plána mikor Dembelével játszottak egy oldalon. Alba pedig olyan, mint az összes idősebb játékosunk. Sokat ad, de el is vesz és nehéz objektíven dönteni, hogy melyik irányba billen. Dest pedig nem a legélesebb kés a fiókban. Három belsővédővel jobb a helyzete, mert amúgy a védekezése nagyon gyenge. Támadásokban meg jó, mondjuk háromszor egy meccsen.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.04.14. 13:49:30

megpendítenék egy újabb keletű gondot is, nevezetesen: Dest. szerintem ez a srác sem üti meg azt a mértéket ami elvárható ezen a poszton. kezdem ott, hogy gyenge alkatilag, gyenge védőnek és alig alig tűnik ki szélsőként, főként erősebb ellenfelek esetén.
szóval amilyen indokolatlan Firpo elhajtása annyira indokolatlan a nagy megnyugvó csend Dest teljesítményét illetően.
és akkor még nem is beszéltem a másik oldalunkról ahol Alba cseréje is üres.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.14. 13:31:15

Subinho írta:
2021.04.14. 12:32:48
Messithebest írta:
2021.04.13. 23:14:01

azért oldalpassz Robikát elég meredek legendának nevezni, meg egy lapon említeni Piquével és Busquets-szel :D PSG elleni gólján kívül momentumra nem emlékszem tőle mióta itt van, az meg bármennyire is fontos volt, elég kevés ehhez a státuszhoz... Szerintem padozni itt tartani felesleges, ha valaki egy 20-25 milla körül ajánlattal bejelentkezik érte.
Jogos, semmiképp nem legenda, de ilyen mi kutyánk kölyke, saját gyerek, stb... Ezért a Piqué-Busi-Roberto hármast nem fogják eladni, elküldeni. 1-2 év múlva kapnak valószínű egy szép búcsút, mint Iniesta, bár hozzátenném, hogy hárman együtt nem érnek annyit mint Iniesta egyik lába... :D

Ezzel a trióval szerintem nincs gond. Nem ők azok, akik a problémát okozzák. SR is jó egy Jolly jokernek, nem dumál, ha nem játszik, Busquetsnek is rengeteg jó meccse volt, őt is lekapják simán ha nem kell.
Griezmann, Pjanic, Coutinho-féle arcok okozzák inkább a problémát. Egy 125 milliós játékos cserének elég luxus, ha pedig játszik abban sincs sok köszönet. Kb. egy kezemen meg tudom számolni hány tisztességes meccse volt. Ez a szisztéma neki kínszenvedés. A brazil még be is jöhetett volna, de sajnos érte filléreket kapatunk. Egy ilyen komoly sérülés után, magas fizuval, úgy hogy mindenki tudja, hogy muszáj szabadulnunk tőle, nem fognak komoly összeget adni.
Pjanic nyilván gazdasági igazolás volt, nem szakmai, de látszik, hogy ez neki sosem lesz sikertörténet.
Ha Depay és/vagy Aguero érkezik, akkor némi zsebpénzt ki kell facsarni Brait-ből is.
Nagyon érdekes lesz ez a nyár.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.14. 12:32:48

Messithebest írta:
2021.04.13. 23:14:01
Subinho írta:
2021.04.13. 14:05:13


Ha ez megvan, akkor el lehet gondolkodni a Piqué-Busi-Roberto tengelyen, de ők legendák, maradni fognak és ha kevesebbet játszanak, ám legyen.
azért oldalpassz Robikát elég meredek legendának nevezni, meg egy lapon említeni Piquével és Busquets-szel :D PSG elleni gólján kívül momentumra nem emlékszem tőle mióta itt van, az meg bármennyire is fontos volt, elég kevés ehhez a státuszhoz... Szerintem padozni itt tartani felesleges, ha valaki egy 20-25 milla körül ajánlattal bejelentkezik érte.
Jogos, semmiképp nem legenda, de ilyen mi kutyánk kölyke, saját gyerek, stb... Ezért a Piqué-Busi-Roberto hármast nem fogják eladni, elküldeni. 1-2 év múlva kapnak valószínű egy szép búcsút, mint Iniesta, bár hozzátenném, hogy hárman együtt nem érnek annyit mint Iniesta egyik lába... :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.14. 10:37:23

Haaland megint képbe került nálunk. Raiola és Laporta abban mesterkedik, hogy idén még maradjon a Dortmundban és jövőre, amikor a klub is jobb gazdasági helyzetben állhat, illetve a norvég is olcsóbb lesz, akkor hozzuk el. A Realt állítólag azért nem favorizálja annyira, mert ők Mbappét akarják és ha sikerül nem akar másodhegedűs lenni, itt kevésbé hosszú távú a projekt Messivel, szóval itt lehetne kakas.

Garciaval pedig kis gondok merültek fel. Kevesebb fizut adnának ahhoz képest amiben megállapodtak, EG meg úgy érzi hogy nem igazán korrekt, mert ő a Barca miatt egy klub ajánlatát sem hallgatta meg.

Agueroval kapcsolatban nekem tetszik Laportáék hozzáállása. Nem akarnak tárgyalni a béréről, mondtak egy összeget (nem hozták nyilvánosságra de jóval kevesebb 12 milliónál), ha akar jöhet, ha kevés akkor mehet a Juveba, akik érdeklődnek és valószínűleg többet adnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.14. 09:50:00

Neymar Jr. (PSG): "The renewal? That is no longer an issue, obviously I feel very comfortable and at home here at the PSG. I feel happier than before." [via md]

Na akkor itt le is zárhatjuk a témát, hosszabbítani fog. Tegnap már voltak hírek, hogy a fizuja nem nagyon fog változni (37 milla), de a BL-hez kötött bónuszok valami rohadt nagy összegek, BL győzelem és BL gólok után.

Sergi Robertoval is megkezdte Alemany a tárgyalást a 2022-ben lejáró szerződése meghosszabbításáról, valamint Mingueza szerződésében is aktiválják a +2 év opciót ami idén nyáron járna le.

A legtöbbet most Agüeroról cikkeznek, Haaland ára német hírek szerint 160 milla, a Mundo ki is számolta, hogy a vételárral, fizuval és egyéb bónuszokkal együtt 320 millába fájna a klubnak 5 éves szerződés esetén.

Wijnaldum és Alaba totál csend, hetek óta egy hír sem jött róluk.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2021.04.13. 23:14:01

Subinho írta:
2021.04.13. 14:05:13


Ha ez megvan, akkor el lehet gondolkodni a Piqué-Busi-Roberto tengelyen, de ők legendák, maradni fognak és ha kevesebbet játszanak, ám legyen.
azért oldalpassz Robikát elég meredek legendának nevezni, meg egy lapon említeni Piquével és Busquets-szel :D PSG elleni gólján kívül momentumra nem emlékszem tőle mióta itt van, az meg bármennyire is fontos volt, elég kevés ehhez a státuszhoz... Szerintem padozni itt tartani felesleges, ha valaki egy 20-25 milla körül ajánlattal bejelentkezik érte.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.04.13. 22:21:32

Nem követem és most sem nézem a Chelsea meccset. De azt olvastam, hogy Harvetznek nem nagyon fekszik az angol foci. Egy éve eléggé sokan itt látták volna...jó lenne ő ide? Tényleg nem nagyon látom őt játszani, uh azért kérdem.
Amúgy az elnöknek annyit kell idén csinálnia, hogy a számunkra felesleges játékodokat hasznosra kell cserélni. Nyilván ez sem könnyű, de azért Griez, Coutinho és Demb jó csereslap lehetne
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.04.13. 18:52:58

NovaProspekt írta:
2021.04.13. 11:40:49
idén is kirakunk mindenkit? :mrgreen:
Kirakunk mindenkit, és megszavazzuk Bartrát az év fiatal tehetségének, easy :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.13. 17:28:14

Alcantara írta:
2021.04.13. 15:33:51
Időről időre megcsináljátok többen ezt a számolósdit, kit mennyiért lehet eladni. Semmi értelme nincs.
Egy apró dologgal senki nem akar számolni, pedig évek óta tendencia: a fórumon eladni kívánt labdarúgóknak eszük ágában nincs elmenni. Sehol ennyi fizetést nem kapna egy játékos sem, így szépen kivárják még letelik a szerződésük.
Évek óta a klub nyakán ül a semmirekellő labdarúgók többsége egészen a szerződésük végéig. Néha beleböfögik a sajtónak, hogy bizonyítani szeretnének bla..bla..bla.., aztán jól elvannak továbbra is. Esetleg kölcsönbe méltóztatnak egyesek elmenni, fizetésüket továbbra is a klub állja. Ez ellen a "csodaLaporta" sem fog semmit változtatni, mert semmilyen ráhatása nem lesz a nevezett játékosokra, ha érvényes szerződésük van.
Azért ez csak részben igaz. Vannak valóban akik felveszik a zsetont és kényelmesen ülnek a lelátón, nézhetik a Barca meccseket, így hogy nézőket nem engednek be, úgyis lefőtt már a kávé, sehol máshol nem lesznek ők már profi focisták, lásd Umtiti. Soha nem fog elmenni, mert kórházi kezelésre, meg évi 5-10 közepes meccsre nem fog adni senki 10 millát/év, de még 2-t se! Vele fel kell bontani a szerződést, kifizetni, mehet isten hírével.
Illetve vannak olyanok, akik szeretnének a válogatottban világversenyen részt venni, ők el fognak menni játszani, mint pl. Griez vagy Cou, de talán még Pjanic és Demb is.
És van a Piqué, Busquets, Roberto trió, ők sem fognak elmenni, csak majd pár év múlva levezetni.Ök legendák, nem fogják kirakni őket. De ha kevesebbet játszanak, nekem nem fáj.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.04.13. 15:33:51

Időről időre megcsináljátok többen ezt a számolósdit, kit mennyiért lehet eladni. Semmi értelme nincs.
Egy apró dologgal senki nem akar számolni, pedig évek óta tendencia: a fórumon eladni kívánt labdarúgóknak eszük ágában nincs elmenni. Sehol ennyi fizetést nem kapna egy játékos sem, így szépen kivárják még letelik a szerződésük.
Évek óta a klub nyakán ül a semmirekellő labdarúgók többsége egészen a szerződésük végéig. Néha beleböfögik a sajtónak, hogy bizonyítani szeretnének bla..bla..bla.., aztán jól elvannak továbbra is. Esetleg kölcsönbe méltóztatnak egyesek elmenni, fizetésüket továbbra is a klub állja. Ez ellen a "csodaLaporta" sem fog semmit változtatni, mert semmilyen ráhatása nem lesz a nevezett játékosokra, ha érvényes szerződésük van.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.13. 14:05:13

NovaProspekt írta:
2021.04.13. 11:40:49
idén is kirakunk mindenkit? :mrgreen:
Az a baj, hogy az elmúlt években nem sikerült kirakni a ballasztot. Most Laporta reméljük takarít. Kitakarítja a feleslegesen nagy pénzért a klubhoz került és a nagy fizetésű játékosokat, akiknek a teljesítménye nem üti meg a szintet. Ide bőven beletartozik az Umtiti, Pjanic, Coutinho, Dembelé Griezman ötös fogat. Belőlük nincs mese pénzt kell csinálni. Hogy mennyit? Nem sokat. Senki nem fog elmenni 100+ -okért, ahogy némelyikük idejött

Umtiti - ingyen, ne kelljen nekünk fizetni, jön helyette Garcia = előrelépés.
Pjanic - papíron 70-ért jött, 20-at se ér, jönne helyette Wijnaldum, bőven előrelépés.
Coutinho - le se merem írni a vételárát :) jó ha 30-ért elmegy, pótlása? Gyakorlatilag Pedri.
Dembelé - talán belőle kihúzhatunk egy 50-60 misit a MU-tól és akkor esetleg féláron elmegy - helyette játszana Fati, vagy Depay.
Griezman - detto, 60 körül kérhetünk érte, de tuti lesz alku, vagy más játékos (pl. Dybala + pénz), de itt az is fontos, hogy Messi után a legmagasabb a fizuja. Jönne helyette Aguero fele fizuért, vagy játszana Depay negyed annyi fizuval.

Ahogy számolom egy 150-160 M bevétel (ha és itt a nagy HA belemennek az eladásba. HA a lelátót koptatva megkapják a fizut és nekik ez jó, akkor ránk fognak rohadni sajnos).

Ha ez megvan, akkor el lehet gondolkodni a Piqué-Busi-Roberto tengelyen, de ők legendák, maradni fognak és ha kevesebbet játszanak, ám legyen.

A maradék: Neto, Firpo, Trincao és társaik aprópénzek, összesen ha bejönne belőlük egy 20-30 millió, már sokat mondok.
Braitwaith kérdéses még, mert ilyen töltelék csere csatárnak még akár maradhat is, de ha jön Depay és Aguero is (ingyen), akkor elpasszolnám valami aprópénzért. (Az a vicc, hogy 18 M fizettünk érte :D most ha a Getafe elvinné vagy 5-6 millióért, lehet sokat mondok).

Ha ügyesen üzletelget Laporta becsoroghat némi pénz a kasszába és még erősödünk is.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2021.04.13. 13:01:16

Csak kapkodom a fejem kiket adunk el. De ki veszi meg Őket? És mennyért. A vételnél ugyanez csak forditva.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.04.13. 12:00:10

NovaProspekt írta:
2021.04.13. 11:40:49
idén is kirakunk mindenkit? :mrgreen:
Remélem végre tényleg... :mrgreen:
Ahogy a mondás tartja: Ha nem megy a kupleráj, nem a bútorokat kell lecserélni...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.13. 11:40:49

idén is kirakunk mindenkit? :mrgreen:
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.04.13. 11:27:19

Res írta:
2021.04.13. 10:42:51

Nem azt mondom, hogy mindenkit ki kell rúgni, Messinek nálam nyugdíjasként is itt a helye, de kb. a csapat fele minimális rizikóval kiszórható, köztük akkora nevek, mint Griezmann, Busi, Umtiti, Lenglet, SR (Piqué gondolom nem akar távozni...), sőt akár még Alba is. Biztosan vannak tehetségek házon belül is, de más kluboknál is körül kell nézni. Kockázat nélkül márpedig nincs siker.
Amit írsz Robertóról, azzal pont saját magad cáfolod.. Robinál jobb Busi helyettest keresve se találsz. Pláne hogy nem kerülne semmibe....És mennyi is ő? 29? Azért az még nem olyan vészesen öreg...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.04.13. 10:42:51

Ha tényleg akkora a baj pénzügyileg, akkor inkább az agresszív fiatalítás irányába kellene elmozdulni.
Jöjjenek a kiforratlan tehetségek alacsonyabb bérigénnyel és szabaduljunk a nagy fizetésű sztároktól akár piaci ár alatt.
Semmi értelmét nem látom egy Neymart vissza kampánynak. Neki sem lenne alacsonyabb a bérigénye, mint Griezmannak és a közösségépítő szerepe is erősen megkérdőjelezhető.
Nem azt mondom, hogy mindenkit ki kell rúgni, Messinek nálam nyugdíjasként is itt a helye, de kb. a csapat fele minimális rizikóval kiszórható, köztük akkora nevek, mint Griezmann, Busi, Umtiti, Lenglet, SR (Piqué gondolom nem akar távozni...), sőt akár még Alba is. Biztosan vannak tehetségek házon belül is, de más kluboknál is körül kell nézni. Kockázat nélkül márpedig nincs siker.
A magam részéről inkább néznék tehetséges fiatalokat, még ha egyszer-egyszer ki is kapnak, ha legalább látom, hogy megszakadnak a pályán.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.13. 10:26:33

Nekem nem fájna, ha Dembelé Griemannal kézenfogva menne. Az, hogy "Messi után a támadórészleg egyértelműen legerősebb játékosa" az nem azt jelenti, hogy annyira jó, hanem, hogy annyira gyenge mindenki.
Válasz küldése