Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.27. 21:38:32

Nem mondtam, hogy durván szabálytalan volt, de ott bizony támaszkodott Casemiro, ami egy check-et mindenképp megért volna. :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.27. 21:36:03

MatyiG írta:
2021.04.27. 21:34:51


Casemiro fejesére gondoltam. Már azon is csodálkoztam, hogy elengedte, de ez, hogy meg sem nézik, vicces. :)
Az biztos,annyira durvan szabalytalan lehetett,hogy meg a londoniak sem reklamaltak.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.27. 21:34:51

miro. írta:
2021.04.27. 21:33:20
MatyiG írta:
2021.04.27. 21:30:49
Ez nem volt szabálytalan? :) És még meg sem nézik, semmi meglepő.
Mi? Tul eros volt Benzematol a loves?
Casemiro fejesére gondoltam. Már azon is csodálkoztam, hogy elengedte, de ez, hogy meg sem nézik, vicces. :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.27. 21:33:20

MatyiG írta:
2021.04.27. 21:30:49
Ez nem volt szabálytalan? :) És még meg sem nézik, semmi meglepő.
Mi? Tul eros volt Benzematol a loves?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.27. 21:30:49

Ez nem volt szabálytalan? :) És még meg sem nézik, semmi meglepő.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.04.27. 21:25:03

brownieheaven írta:
2021.04.14. 22:53:59
Azért remélem látunk meg olyat is idén, amikor nekik kell az eredmény után loholniuk, hogy akkor mekkora futballtudomány van odaát.
Na, ez a kívánságom be is teljesült, kíváncsi leszek, mire megy most a Real egy eddig nem nagyon látott, melegebb helyzetben. Benz most azért megmutatta, hogy ilyenkor is tud váratlant húzni.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.27. 21:14:48

Ez a Chelsea aztán bekezdett! Ez a gól mi volt? :shock:
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.04.16. 18:31:12

Szerintem ez nem gyűlölet, vagy hasnló. Egy zsigeri beidegződés, max fanatizmus. Én is bárkinek szurkolok a Barca ellen, de egy percig nem érzem magam rosszúl, ha végül ti húzzátok be az adott kupát.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.04.16. 17:00:35

Leon írta:
2021.04.16. 00:41:56
Nekem egyszerűen felfoghatatlan, hogy Barcásként, hogy a fenébe lehet a Realnak szúrkolni? :lol:
De komolyan, ki nem ... ja le, hogy spanyol csapat, a történelem legnagyobb riválisa a Barca számára... =D>
Amúgy ők fejben és akaratban is sokkal jobbak, be is fogják húzni a BL-t meg a bajnokságot is egy B csapattal is ez kb 100%.
Ha nem is érzékelsz belőle mást, a világ szerencsére sokkal összetettebb annál,hogy Barca és Real.

Az,hogy a legdegeneráltabb szurkolók egy játékból,hogyan tudnak ilyen szintű gyűlöletet meríteni,mintha minimum rokonaik haltak volna meg az ellenfél miatt, az más kérdés. Pláne mikor a válogatottban madridi és Barca játékosok együtt érték el a legnagyobb sikereket.

Viszont ez a 100 százalék dolog ordas nagy túlzás. A döntőre tényleg nagy esélyük van, kb ennyi.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.16. 00:41:56

Nekem egyszerűen felfoghatatlan, hogy Barcásként, hogy a fenébe lehet a Realnak szúrkolni? :lol:
De komolyan, ki nem ... ja le, hogy spanyol csapat, a történelem legnagyobb riválisa a Barca számára... =D>
Amúgy ők fejben és akaratban is sokkal jobbak, be is fogják húzni a BL-t meg a bajnokságot is egy B csapattal is ez kb 100%.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.04.15. 23:51:24

csababarca írta:
2021.04.15. 09:56:17
Ja hát messze vagyunk ettől a szinttől, nem tudunk így focizni, célratörően, okosan, taktikusan.

Nem tudom, hogy Kloppra lenne-e szükségünk, akit ZZ oda vissza zsebrevágott.
Nem,szerintem sem lenne Klopp sem előrelépés, de egy éve is így gondoltam. Viszont a zsebrevágás az túlzás. Én,mint egyetlen spanyol csapatnak, a Realnak szurkoltam és csak a 85ik perctől tudtam nyugodt lenni. Nagyon nagy volt a nyomás,mégha sok liverpool helyzet nem is volt és nagyon benne volt,hogy aki talál egy gólt,az bedarálja a másikat. Ráadásul hátul szinte mindenkiben benne volt az amatőr hibázási lehetőség, amit vagy egy társ javított, vagy az angolok ügyetlenkedték el. Értem,hogy taktikusság, de az fura taktikusság,ha hagyod,hogy öten is fejeljenek négy méterről,illetve ha hagyod,hogy bárki lövöldözzön, mert mindig lesz egy bevetődő védő. Ez nem taktikusság,hanem az egyetlen szerszám a polcon esete.

most is és a Barca elleni Zidane után is úgy gondolom,hogy Zidane ügyesen forgatja a lapjait,vannak érdemei, de nagyon vékony hajszál választja el nagyon sokszor a bukástól.
Ha Salah belövi az első helyzetét,akkor meg most mindenki Zidaneon röhögne,vagy ha a Barca kapufái pattantak volna befelé. Persze, sok a ha,de attólmég igaz,hogy pengeélen táncol. És valójában az ő taktikája alig működik jobban a miénknél. Kb annyival,amennyivel több pontjuk van.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.15. 21:07:08

daffy írta:
2021.04.15. 12:18:15
A keddi és szerdai meccseket nézve, mi messze vagyunk attól is, hogy a 4 közé jussunk nem pedig BL-ről álmodni.
Ugyan már. A Pool esetében felmerült a kérdés,hogy kb ugyanez a csapat végigverte a mezőnyt,most mitől gyengék?
Nálatok ugyanez,ráadásul a 4ből 2 csapat nem is (egyértelműen) jobb.
A Poolt azért már verte a fél PL az Anfielden is idén, nem most kezdtük el írogatni, h gyengék.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.15. 16:07:01

daffy írta:
2021.04.15. 12:18:15
Ugyan már. A Pool esetében felmerült a kérdés,hogy kb ugyanez a csapat végigverte a mezőnyt,most mitől gyengék?
Nálatok ugyanez,ráadásul a 4ből 2 csapat nem is (egyértelműen) jobb.
Totál nem ugyanaz a két csapat, mármint a 2-3 évvel ezelőtti, meg ez a Pool. Az volt a csoda, hogy idáig eljutottak, de mindenki azzal jön, hogy jah hát nekünk még bírtak verni egy 4-est, a Realnak meg mindent kihagytak. De sok minden volt az a 3 komoly kapura lövés. Ennek a Poolnak a miénk elleni visszavágóhoz képest, 2x akkora bravúr és csúcs lett volna innen tovább menni. Ekkora csodák tényleg nem léteznek, mint amilyet a Pool mostani formájától elvártak sokan. Meg is tettem szépen az első meccset hendivel hazaira, amikor tudtam, hogy a Real sem játszik "űrfocit".

Nekünk ugyanez a helyzet, 2 éve csak tátott szájjal mászkálunk a fsz erdőben a BL-ben meg a rangadókon. Sem intenzitásban, sem erőnlétben, sem taktikában nem tudjuk felvenni a "nagyokkal" a versenyt, még a Tuchel féle Chelsea is pl. előrébb jár e tekintetben és ott van 2 hónapja. Mi ha kapunk egy gólt összeesünk mint a tejszínhab, nem hogy megfordítani egy meccset. Sok a fiatal nálunk, be kell érniük még, meg jó lenne valami taktika is hozzá. A Realnál ez megvan, és ami a legnagyobb fegyvertényetek szerintem, ami miatt a mezőny felett áll a Real, az az alázat. Ebben TOP a csapat, amit nem lehet 100 milliós játékosokkal sem pótolni.

A Bayern-Psg meccsekről nem is beszélek inkább, az teljesen más kávéház a mi szintünkhöz mérve. Nekünk rohadt sok idő kell ehhez.

Remélem érted mire akartam kilyukadni.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.15. 15:25:25

Nero. írta:
2021.04.15. 09:53:01
A vicc az, hogy tegnap a Liverpoolnak 2szer annyi helyzete volt, mint 2 éve ellenünk. Akkor 4et rúgtak, most egyet se.
Hol voltak azok a nagy helyzetek?
Salahnak volt az elejen egy,wijnaldumnak a felido elott,meg lehet mondani hogy Salahnak volt a 39.percben,de igazabol azt egyhelybol berugni kb nagyobb bravur lett volna.
Ez harom darab. A tobbi nem volt helyzet,hanem kisodrodva rugtak kapura,amit onnan potya lett volna bekapni.
Kozben volt egy real kapufa meg egy Vini jr egy az egy,amit nem bokott meg normalisan.

Nem ertem hol volt 2x annyi helyzet.
Dazn osszerakott az egesz meccsbol kb 5-6 momentumot,abbol a felsorolt ketto realoshoz meg a benzema fejeset is odatettek,de az les volt asszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.04.16. 20:03:59-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.04.15. 12:26:35

Nero. írta:
2021.04.15. 09:53:01
A vicc az, hogy tegnap a Liverpoolnak 2szer annyi helyzete volt, mint 2 éve ellenünk. Akkor 4et rúgtak, most egyet se.
A nagy kulonbseg annyi, hogy a mi vedoinket nagyjabol ugy nyomtak el, ahogy akartak, a real fako ellen meg kb vert hugyoztak, mire helyzetbe kerultek.

Amugy. Ha ki lehet vetiteni ket jatekosra a 2 csapat mentalitasat, meg mindig egyertelmu, hogy a Barca olyan, mint Messi. Nincs meg a kaparas, es a mindent feluliro kuzdeni tudas, a Realt pedig meg mindig Cr-hez tudnam hasonlitani.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.04.15. 12:18:15

Titinho írta:
2021.04.15. 09:44:40
A Chelsea ellen lesz szenvedés az tuti, én őket nem írnám le, nálam 50-50% a továbbjutás.
Nálam is. Én sem értem,hogy miért annyira egyértelmű a döntőzés. Viszont a másik meccsre sokkal kíváncsibb vagyok,szerintem a Chelsea - Real-on zömében sírni fog a labda,főleg semleges szemmel néző embereknek.
A keddi és szerdai meccseket nézve, mi messze vagyunk attól is, hogy a 4 közé jussunk nem pedig BL-ről álmodni.
Ugyan már. A Pool esetében felmerült a kérdés,hogy kb ugyanez a csapat végigverte a mezőnyt,most mitől gyengék?
Nálatok ugyanez,ráadásul a 4ből 2 csapat nem is (egyértelműen) jobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.15. 09:56:17

Ja hát messze vagyunk ettől a szinttől, nem tudunk így focizni, célratörően, okosan, taktikusan.

Nem tudom, hogy Kloppra lenne-e szükségünk, akit ZZ oda vissza zsebrevágott.
Nero. írta:
2021.04.15. 09:53:01
A vicc az, hogy tegnap a Liverpoolnak 2szer annyi helyzete volt, mint 2 éve ellenünk. Akkor 4et rúgtak, most egyet se.
nah igen, írtam is tegnap:D akkor nekik minden összejött, kimaxolták azt a meccset rendesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.15. 09:53:01

A vicc az, hogy tegnap a Liverpoolnak 2szer annyi helyzete volt, mint 2 éve ellenünk. Akkor 4et rúgtak, most egyet se.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.15. 09:44:40

Én örülök egyébként neki komolyan, hogy már inkább az elején kiestünk. Mondjuk idén is a negatív rekordokat sikerült elérni a BL-ben.

Én nem vagyok benne biztos, hogy ezt az EL szintű Poolt kivertük volna. A nagy hypeot nem is értettem feléjük, 5 hónap után múlt hétvégén nyertek otthon először bajnokit. De még így ha összekerülünk velük, nem tudom mi most is továbbjutottunk volna. A Bayernről nem is beszélve, azt inkább nem is említem.

Nagyon okosan, taktikusan hozta le mindkét meccset a Real, viszont én még, mint itt mindenki még nem látom őket a döntőben. A Chelsea ellen lesz szenvedés az tuti, én őket nem írnám le, nálam 50-50% a továbbjutás.

A keddi és szerdai meccseket nézve, mi messze vagyunk attól is, hogy a 4 közé jussunk nem pedig BL-ről álmodni.

Liverpool esetleg? Kloppot nem akarod kirúgni? Laporta papa már remélem csengetne is: Kipp-Klopp ki kloppog?

Szeintem Pep behúzza idén, nem csak az elődöntőt de a döntőt is. Én mindenesetre szorítok neki.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.15. 09:21:52

ericco írta:
2021.04.15. 09:12:52


En inkabb ugy mondanam, hogy szelesebb volt a repertoar, akar meccs kozben is tudott a csapat jatekot valtani. Ha kellett, ment a letamadas-labdatartas, ha kellett akkor sokkal direktebb foci hosszabb labdakkal, es igen, a kontrak is ott voltak.
En ezt, de meg a jelenlegi jatekot sem tartanam antifocinak, bunkernek, stb. Egy kifacsart, megtuzedelt keret egy rendkivul nehez 8 nap kb. feleben elovette a celfocit. Es lehet jonni a Pool gyenge formajaval, meg hogy ez a Barca nem a regi, stb., a Vilag barmelyik csapatanak eros kihivas lett volna ez a 8 nap igy aprilis derekan rendes nyari alapozas nelkul.
Én nem tartom bunkernek, célfoci a jó kifejezés.
ZZ megette az első meccsen Kloppot, meg Koemant is az első félidőben.
Így a pool elleni visszavágón és ellenünk a második félidőben már elég volt a célfoci abszolút.
Egy pillanatig nem forgott veszélyben a továbbjutás tegnap.

Liverpool magának köszönheti, röhejes gólokat kaptak az első meccsen, a real meg megcsinálta azt 100%ig amit Zidane eltervezett.
Esetleg akkor lett volna esélye a poolnak, ha az elején Salah beverte volna a ziccert, onnantól kicsit nagyobb nyomás lett volna a realon valószínűleg, hiszen akkor tényleg ott lebegett volna, hogy még egy hiba és gond van.
Bár én valószínűbbnek tartom, hogy akkor a real tud reagálni, és tudtak volna gólt szerezni valahogy. Sokszor a kontrákat is feladtátok, feleslegesen nem akart a real rohanni, okosan.

Amúgy a kizsigerelést, meg fáradtságot egyedül ellenünk láttam rajtatok, mi azért nagyobb nyomást helyeztünk a második félidőben a kapura (még ha meddő is volt nagyrészt), mint a pool az egész párharc alatt.

Real ellen nagyon fontos előnybe kerülni, mert akkor ki kell mozdulni a komfortzónából. Chelsea ellen is ez lesz a kulcs, ha megint az odavágón a real kerül előnybe, akkor bukta a chelseanek a párharc nagy valószínűséggel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2021.04.15. 09:12:52

csababarca írta:
2021.04.15. 08:15:51
A realnak már Cével is ez volt nagyjából a játéka a bl-ben, meg a beadások.
En inkabb ugy mondanam, hogy szelesebb volt a repertoar, akar meccs kozben is tudott a csapat jatekot valtani. Ha kellett, ment a letamadas-labdatartas, ha kellett akkor sokkal direktebb foci hosszabb labdakkal, es igen, a kontrak is ott voltak.
En ezt, de meg a jelenlegi jatekot sem tartanam antifocinak, bunkernek, stb. Egy kifacsart, megtuzedelt keret egy rendkivul nehez 8 nap kb. feleben elovette a celfocit. Es lehet jonni a Pool gyenge formajaval, meg hogy ez a Barca nem a regi, stb., a Vilag barmelyik csapatanak eros kihivas lett volna ez a 8 nap igy aprilis derekan rendes nyari alapozas nelkul.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.15. 09:10:04

Zidane pontosan azt játsza amit az aktuális lehetőségek kívánnak és ami adott és erre fel is tudja készíteni a csapatot még komoly hiányzókkal is.
De bolond is lenne ha a Galaktikus-Real felfogásával akarná játszatni a csapatot csak azért mert Real Madrid.
Ezért nyert 3 BL-t zsinórban és könnyen lehet hogy meglesz a negyedik, míg mi sokkal jobb csapattal elbuktunk. Persze kellett hozzá a szerencse, bíró is és hogy az ellenféltől valaki Benny Hillezzen, ami frusztráló lehet úgy hogy a mi legjobb éveinkben az Inter ellen lesgólt adtak meg, tizit nem adtak meg és utolsó perces gólt vettek el ami továbbjutást ért volna.
De ne felejtsük el hogy mikor BL-t nyertünk még világverő csapattal is kellett a szerencse. Iniesta gólja, Van Persie baromsága, Mascherano hatalmas mentése, Pepe elmeroggyanása, mind kellettek még ahhoz a korszakos Barcának a végső sikeréhez is akik valószinűleg a futballtörténelem TOP5 csapataként vonulnak be a történelemkönyvbe.

Azon kellene elgondolkozni a klubnál hogy ha Zidane helyében a Galaktikus-real utánzása badarság lenne, akkor biztos hogy tőlünk nem badarság ugyanez?
Lényegében továbbra is azt akarjuk másolni ami csúcsIniestákkal,Xavikkal, Messikkel, Alvesekkel ment és nem értjük ha nem működik mert Lucho és Valverde óta megint visszajöttünk a nosztalgiázásba miközben a foci is tovább haladt.
Miért ezt akarjuk másolni amivel utoljára 10 éve nyertünk BL-t és miért nem a Luchoéhoz hasonló felfogást?
Félre kéne már rakni a "mi vagyunk a Barcelona, mi mindenképp labdát akarunk és szabunk védekezni folyamatosan 5 percig egy meccsen, mi nekünk kötelező válogatott meccsek után rosszul teljesítenünk" felfogást. Ez a válogatott utáni szünet is már aranyszabály nálunk, mintha a mi játékosaink a Plútón játszanának válogatott meccset és a többi csapaté nem.



Nekem se fog esni jól egy újabb Real BL cím, de azok az arcok után amikkel kimentünk Rómában és Liverpoolban, őszintén szólva nem fogom sajnálni tőlük.Ha a 2018-19-es Barca tudása a Real tartásának-küzdésének legalább 20%-át tartalmazta volna akkor nem égünk be.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.15. 08:51:12

grgly50 írta:
2021.04.15. 08:06:51
A meccsekről meg van a véleményem. Szomorú, de NEM VAGYUNK velük egy súlycsoportban.
A "vásározókhoz": Néztem Haalandot, Wijnaldumot. Betömörülő védelemnél semmik voltak ők is. Nem láttam kreativitást náluk sem. Vagyis nálunk sem élnének meg.
Igazából, már csak nevünk van a BL-ben, de ettől már senki nem ijed meg. Szomorú, hogy a 16 között, már simán megállítottak minket, nyilván sorsolás is kellett hozzá, de tavaly is megszenvedtünk a továbbjutással. És semmi változás évek óta, pedig nagyon kellene valami.

A beállt védelmet fegyelmezett játékkal át lehet játszani, csak ahhoz sok mozgás kell. Csinálni egy folyosót ki- és bemozgó emberekkel. De ha egy helyben várjuk a labdát, persze, hogy nem fog sikerülni. Tegnap a Liverpool vagy előtte a Bayern is szépen járatta a labdát, ott voltak is helyzetek, amik nem mentek be. Na, mi még helyzetekig se tudunk.

A Realnak meg illik gratulálni, nyilván szerencséjük is volt megint, az első meccsen nagyon sima gólokat lőttek, de ők megcsinálták, valamint a visszavágón nem kaptak be hármat, mint egyesek. És már megint ott vannak a BL-döntő kapujában. Szomorú, hogy ez a Barcelonánál senkit se zavar annyira, hogy megpróbálna tenni ellene.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.04.15. 08:30:01

MatyiG írta:
2021.04.15. 07:45:44

A hat kupára és a Clasico veresekre biztosan.
A masodik fele jogos. A 6 kupas ÉV tenyleg [auto_cenzúra],de nekem szebb a 3 bl
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.15. 08:18:49

Megy a Real ekézése, mert tényleg nem játszanak szép focit, de nagyon taktikusak. Nagyon nyugodtan dugják el a labdát percekre, magabiztosan, pontosan passzolnak.
Ugyanazt csinálják hátul, mint mi elöl, passzolgatnak, megtartják a labdát, csak amíg ők ezzel nem kapnak gólt, mi ugyanezzel nem tudunk gólt lőni. Sajnos az ilyen Pep féle labdatartós támadó foci miatt a csapatok rákényszerültek erre a stílusra, egyre több csapat játsza, megölik vele a támadó csapat játékát. Mellé jönnek a gyors ellentámadások és a gólok. Sajnos bármennyire nem tetszik, ez most a trend, ezt nyomja mindenki, aki eredményeket akar elérni. Mi foggal körömmel ragaszkodunk a múlthoz. Ezzel viszont nem jönnek az eredmények...
Válasz küldése
cron