Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.06.11. 06:05:32


ALEXDP!

Legközelebb próbáld szerkeszteni a hsz-t. Tegnap már lett jelezve Sampernek is.
Következő eset bárki legyen, törlődni fog.

ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2021.06.11. 01:16:12

bunga írta:
2021.06.10. 07:36:50
Amíg sokan egy új sztárcsapat összehozásáról ábrándoznak, jelenleg a 22-ben lejáró szerződésű Pedri megtartása vált problémává.
Nem lehet probléma, két okból. (És a mi szempontunkból)
Jobb, mint a korosztálya adott poszton, és ez a lehetőség csak itt áll neki.
Hamarabb lesz ő SR 2.0,mint novemberben gondolt(uk)a volna. Pedig nem kellene , hogy az legyen .
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2021.06.11. 00:53:40

bunga írta:
2021.05.06. 08:13:32
Engem De Jong arra a Fabregasra emlékeztet, akit szerettünk volna látni, de nem jött össze. Puig meg egyelőre nem több Halilovicnál.
De Jong esetében egyet értek.
Puig esetében nem. Sokkal több annál amit írsz, kvalitásait alapul véve, ugyanakkor, pontosan ugyanaz az eljárás.... Igaz, Halilovic kapcsán fogalmam nincs , miért tűnt el, igaz, ha Puig is eltűnik, arról sem lesz fogalmam miért. Ennyi az átfedés összesen.
Jelenlegi helyzetben, szerintem amit Puig tud, azt mások nem. Nem állítom, hogy senki nem tudja, de azt igen, hogy jelenleg a csapatban nincs nála jobb dealer...
Ugyanakkor elfogadom Koeman döntéseit. Akkor is, amikor nem értem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.10. 11:03:45

stickman írta:
2021.06.10. 09:12:22
Miért vált problémává? Nem úgy volt, hogy nem akar innen sehova se menni?
Én itt-ott olvastam, hogy a BM és a Pool meg akarja szerezni, a Pool kicsit jobban. De nem hiszem, hogy ez bármit is jelent, ez eddig csak egy egyoldalú vágyakozás, mint ahogy én is akarok egy tengerparti villát.
Más kérdés, és jó elméleti vita téma, hogy ha ténylegesen jönne egy 70 milkós ajánlat, akkor mit reagálnánk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.06.10. 09:12:22

bunga írta:
2021.06.10. 07:36:50
Amíg sokan egy új sztárcsapat összehozásáról ábrándoznak, jelenleg a 22-ben lejáró szerződésű Pedri megtartása vált problémává.
Miért vált problémává? Nem úgy volt, hogy nem akar innen sehova se menni?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.06.10. 08:22:47

messideco írta:
2021.06.10. 08:19:30
Következőben használd a szerkesztés gombot!
Szerintem egy hónap után már nem kell szerkeszteni. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.06.10. 08:19:30

Következőben használd a szerkesztés gombot!
"And my heart will leave you never."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.10. 07:36:50

Amíg sokan egy új sztárcsapat összehozásáról ábrándoznak, jelenleg a 22-ben lejáró szerződésű Pedri megtartása vált problémává.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.06. 08:13:32

Engem De Jong arra a Fabregasra emlékeztet, akit szerettünk volna látni, de nem jött össze. Puig meg egyelőre nem több Halilovicnál.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.06. 01:10:54

Sinya22 írta:
2021.05.03. 19:24:58
bunga írta:
2021.05.03. 19:19:30
Kiváncsi vagyok, hogy a Pedri-finnyáskodók kihez hasonlítják De Jongot és a Puig imádók őt?
Kíváncsi vagyok, tudod-e mit akartál kérdezni?
.

Szerintem azt kérdezte, hogy DJ-ot és Puig-ot kihez hasonlítjuk a régi nagy csapatból (ha már Pedriről volt szó mint Xavi, vagy egyesek szerint Ini utódjaként) de persze nem lehetek benne biztos. Válaszolva a bunga által feltett, és általam tippelt kérdésre, Puig szerintem egy gátlását vesztett, enyhén részeg Iniesta, DJ-szerű játékosunk meg nem annyira volt szerintem, a 2015-ös csapatból Rakitic aki hasonlót játszott talán.
Pedri nekem stílusra mindenben kiköpött Busi, de ha már Xavi-Ini között kéne választani, akkor stílusra Ini, pozícióban Xavi, tehát mintha Init eggyel hátrébb küldenénk. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.06. 01:02:56

Nem tudom, sajnos-e, vagy örüljek neki, de ez toronymagasan a legjobb meccse volt előrefelé a szezonban. Eddig a Barca meccsek altató-effektusát nálam csak tovább mélyítette, ha meghallottam Pedri nevét kiejteni, mert onnantól vége volt a támadásnak. A Valencia ellen viszont pont az ő nevére kellett felkapnia az embernek a fejét, veszélyes lövése volt, és 1-1 jó labdája.Ez is fél órára korlátozódott, de akkor is, a Valencia a félidőben jobb volt, mint mi, és ő veszélyeztetett egyedül.
Szerintem még ez sem az a Barca-szint és stílus amit elvárna az ember egy hajdanán kreatív csapatban (mint ahogy Barcaforever is írta, nincs támadó kp-s a pályán), de ez így most egészen rendben volt, azért is csodálkoztam, miért pont most írtak páran ellene, mikor előtte 20 meccsen észre sem lehetett venni a pályán...
A Messi függősége meg sajna durvább, mint Albáé kb, de ez a személyiségéből adódik, ő egyértelműen beolvadni szeret mindig a mezőnybe és a környezetbe, legalábbis nekem ez a benyomásom. Lehet, hogy kevesebbet halna el a játék rajta, ha nem lenne Leo, ki tudja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.04. 15:51:11

sansz írta:
2021.05.03. 23:03:03

Értem, de én meg pont azt mondom,hogy sem Iniesta játékát, sem posztját sem kell Pedrihez méregetni,mert anélkül is lehet ütős a középpálya. Olyan támadó/középpályás a jelenlegi csapatba nem fér el,mert ezt a feladatot Messi kapta(vagy vette magára). Oda egy Puig,Neymar stb féle rakoncátlan, szófogadatlan ösztönből játszó tudna színt hozni max. De nélkülük, Pedri posztja és kvalitásai ide,vagy oda, ha annyit támadná a kaput,mint az előző meccsén,akkor teljesen rendben volna.

A játékunk akkor lesz statikus,mikor Pedri csak Messinek és Albának biztonsági passzol, Alba csak Messinek,vagy vakon be, Grizes csak akkor lő,ha esélye sincs Messinek adni a labdát, Messi a fellazult védelemben is inkább beviszi két védő közé a labdát,mint,hogy passzoljon előre, és a csapat szökőévente ugratja ki Dembelét vagy Grizest,pedig jól helyezkednek.
Azt se kellene elfelejteni, hogy nem egy 4-3-3-at játszunk már, a szerepek is változtak, abban a Xavi-Busi-Ini középpályában nem volt egy De Jong-féle btb játékos, ami itt nagyon meghatározó. Pedrinek is teljesen más lett a szerepe, sokszor Busquets-el egyvonalban játszik, ezért is érkezhet többet a holland a kapu elé, ősszel nem ez volt a jellemző.
Ha visszaemlékszünk sokszor Pedri is belement cselekbe, védők mögé betett labdákkal is próbálkozott, szinte minden meccsen volt egy-egy olyan megoldása, amiről lehetett beszélni.
Én simán el tudom képzelni, hogy egy idő után Puig is -még ha nem is ennyire- sokkal inkább beleszürkülne a mezőnybe. Ez nyilván csak egy teória, nem fogjuk megtudni.
Koeman pedig minden valószínűség szerint hasonló szerepet vár tőle, különben nem erőltetne orrvérzésig egy 17-18 éves gyereket. Hogy miért az rejtély, talán így akar Messinek nagyobb szabadságot/felelőssséget adni.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.03. 23:03:03

Barcaforever írta:
2021.05.03. 18:09:52
sansz írta:
2021.05.03. 15:00:48

Én is hasonlítgatom a játékosokat azokhoz, akik az etalonok, de amúgy lehet ez nem jó. Pedri stílusa hiába emlékeztet engem Xavira, attólmég nem lesz Xavi, ahogy Iniesta sem Xavi, Xavi pedig nem Ronaldo, Ronaldo pedig nem a Télapó.
Ami a lényeg, hogy Pedri legutóbbi meccsén odaért a kapu elé, kis szerencsével 2-3 gólja is lehetett volna, függetlenül, hogy kit látunk benne. Az a kérdés, hogy ezt tudja e majd végig hozni, mert így jönnének a gólok végre tőle is.
Nem igazán értetted meg, hogy mit akartam mondani.

Úgy érzem Vele kapcsolatosan, mintha vele pályán lenne egy 2. Koke vagy Kroos, amelyik szerepet viszont De Jong látja el nálunk, 2 ilyen játékossal persze, hogy statikus a játék, pedig évelején másnak tűnt.

Szóval nem Iniestához hasonlítom, nekem támadó/szervező középpályás hiányzik nagyon egyelőre.
Értem, de én meg pont azt mondom,hogy sem Iniesta játékát, sem posztját sem kell Pedrihez méregetni,mert anélkül is lehet ütős a középpálya. Olyan támadó/középpályás a jelenlegi csapatba nem fér el,mert ezt a feladatot Messi kapta(vagy vette magára). Oda egy Puig,Neymar stb féle rakoncátlan, szófogadatlan ösztönből játszó tudna színt hozni max. De nélkülük, Pedri posztja és kvalitásai ide,vagy oda, ha annyit támadná a kaput,mint az előző meccsén,akkor teljesen rendben volna.

A játékunk akkor lesz statikus,mikor Pedri csak Messinek és Albának biztonsági passzol, Alba csak Messinek,vagy vakon be, Grizes csak akkor lő,ha esélye sincs Messinek adni a labdát, Messi a fellazult védelemben is inkább beviszi két védő közé a labdát,mint,hogy passzoljon előre, és a csapat szökőévente ugratja ki Dembelét vagy Grizest,pedig jól helyezkednek.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.03. 19:44:51

zeli39 írta:
2021.05.03. 19:02:20
Pedri 18 éves alapjátékos lett a spanyol II,-osztályból azért azt ne várjuk el tőle,hogy top Xavi vagy Iniesta szintjét megüsse ,18 évesen ők sem voltak top játékosok .
Azért örülök, hogy volt aki felfogta, hogy nem hasonlítgatok, főleg, hogy ki is emeltem, hogy nem játékosra gondolok hanem posztra. :D
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.03. 19:24:58

bunga írta:
2021.05.03. 19:19:30
Kiváncsi vagyok, hogy a Pedri-finnyáskodók kihez hasonlítják De Jongot és a Puig imádók őt?
Kíváncsi vagyok, tudod-e mit akartál kérdezni?
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.03. 19:19:30

Kiváncsi vagyok, hogy a Pedri-finnyáskodók kihez hasonlítják De Jongot és a Puig imádók őt?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.03. 18:09:52

sansz írta:
2021.05.03. 15:00:48

Én is hasonlítgatom a játékosokat azokhoz, akik az etalonok, de amúgy lehet ez nem jó. Pedri stílusa hiába emlékeztet engem Xavira, attólmég nem lesz Xavi, ahogy Iniesta sem Xavi, Xavi pedig nem Ronaldo, Ronaldo pedig nem a Télapó.
Ami a lényeg, hogy Pedri legutóbbi meccsén odaért a kapu elé, kis szerencsével 2-3 gólja is lehetett volna, függetlenül, hogy kit látunk benne. Az a kérdés, hogy ezt tudja e majd végig hozni, mert így jönnének a gólok végre tőle is.
Nem igazán értetted meg, hogy mit akartam mondani.

Úgy érzem Vele kapcsolatosan, mintha vele pályán lenne egy 2. Koke vagy Kroos, amelyik szerepet viszont De Jong látja el nálunk, 2 ilyen játékossal persze, hogy statikus a játék, pedig évelején másnak tűnt.

Szóval nem Iniestához hasonlítom, nekem támadó/szervező középpályás hiányzik nagyon egyelőre.
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.03. 17:13:43

Barcaforever írta:
2021.05.02. 23:41:18
csababarca írta:
2021.04.10. 23:09:33
Mehet helyette Moriba innentől kezdve, nekem már elegem van ezekből a típusú játékosokból, akik a kapura még véletlenül se néznek.

Nem tehet róla amúgy, csapágyasra van hajtva valamiért, nem szabadna még ilyen komolyan számolni vele, nem bírja el még.
Mondjuk szerintem nem is fogja soha.
Pont ezért léptem be a topikjába. Várom újra és újra az áttörést, de nem tudom, hogy eljön vagy nem. Én úgy gondolom, hogy Ő azt játsza mint amit De Jong de sajnos egy másik formában egy gyengébb egyszerűbb formában. Én bírom, csak szeretném ha megértenétek, hogy mire gondolok.

Én a kp-t mai napig az Iniesta - Xavi vonalhoz hasonlítom. Xavi volt a biztonság, őt váltotta ki Rakitic, aki plusz gólokat hozott, majd most szépen átvette ezt a szerepet a fiatal holland és szépen érkezik kapu elé.

Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Maximálisan igazan van. Nagyon statikus lett. Elvérezett ezen a pozin, ugyan úgy mint Arthur, Rakitic, Coutinho, Alena, Pjanic. Pont azon gondolkodtam, hogy elkezdem húzni a strigulákat, hogy Albának, vagy éppen Messinek hányat-hányat passzol... Szerintem 100 fölött lenne mindkettő...
Mondjuk Alba, LW poziciójával is van bajom bőven, de az nem ide tartozik....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.03. 15:00:48

Barcaforever írta:
2021.05.03. 13:24:35
sansz írta:
2021.05.03. 10:30:21
Barcaforever írta:
2021.05.02. 23:41:18


Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Szerintem stílusra sokkal inkább Xavi ő,mint Iniesta.
Nekem pontosan ezzel van problémám, ezt írtam le. Hogy nekünk van már egy új Xavink, de mi Iniesta helyén is egy Xavit játszatunk. :?
Én is hasonlítgatom a játékosokat azokhoz, akik az etalonok, de amúgy lehet ez nem jó. Pedri stílusa hiába emlékeztet engem Xavira, attólmég nem lesz Xavi, ahogy Iniesta sem Xavi, Xavi pedig nem Ronaldo, Ronaldo pedig nem a Télapó.
Ami a lényeg, hogy Pedri legutóbbi meccsén odaért a kapu elé, kis szerencsével 2-3 gólja is lehetett volna, függetlenül, hogy kit látunk benne. Az a kérdés, hogy ezt tudja e majd végig hozni, mert így jönnének a gólok végre tőle is.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.03. 13:24:35

sansz írta:
2021.05.03. 10:30:21
Barcaforever írta:
2021.05.02. 23:41:18


Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Szerintem stílusra sokkal inkább Xavi ő,mint Iniesta.
Nekem pontosan ezzel van problémám, ezt írtam le. Hogy nekünk van már egy új Xavink, de mi Iniesta helyén is egy Xavit játszatunk. :?
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.03. 11:32:10

mess2009 írta:
2021.05.03. 11:06:38
egy kissé még ki hegyezném:
a srácból mára ki ölték a kreativitást, a bátor előre játékot és most helyette egy Messi-leső passzgépet látok. ennek ellenére maradt erénye, mert hatalmas szíve van, és jól védekezik. engem éppen, hogy Iniestára emlékeztetett az első pár meccsén, örömmel is írtam le anno de mára ebből nagyon kevés maradt.
Sajnos az elmúlt pár év Barca-jába való beilleszkedés, úgy néz ki ezt jelenti. Áldozd fel az egyéni képességeidet a csapatjáték oltárán. Ez főleg azért baj, mert a játékunk nem működik. Ami furcsa, hogy úgy néz ki, ez sem az edzőket, sem a játékosokat nem zavarja eléggé, mert alapvetően évek óta ugyanazt a meddő focit erőltetjük.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.03. 11:06:38

egy kissé még ki hegyezném:
a srácból mára ki ölték a kreativitást, a bátor előre játékot és most helyette egy Messi-leső passzgépet látok. ennek ellenére maradt erénye, mert hatalmas szíve van, és jól védekezik. engem éppen, hogy Iniestára emlékeztetett az első pár meccsén, örömmel is írtam le anno de mára ebből nagyon kevés maradt.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.03. 10:37:02

Én a kp-t mai napig az Iniesta - Xavi vonalhoz hasonlítom. Xavi volt a biztonság, őt váltotta ki Rakitic, aki plusz gólokat hozott, majd most szépen átvette ezt a szerepet a fiatal holland és szépen érkezik kapu elé.

Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Egyrészt tök igazad van, másrészt bennem mindig ott van, hogy ez a probléma sokkal globálisabb annál, minthogy 1-1 játékosra lehessen kenni. Ez sok éve nagy problémája a csapatnak, csak amíg ment a játék, kevesebbet kellett vele foglalkozni, mert azért jöttek a gólok. De olyan, mintha tilos lenne a 16-oson kívülről lőni, és néha még le is cseszik az öregek azt, aki vállalkozik. Ha visszagondolok, korábban is csak Rakitic lövöldözött Messin kívül, a többiek gyakorlatilag soha. Érthetetlen, mert olyan szinten kiszámíthatóvá tesszük a támadásainkat és megkönnyítjük az ellenfél védekezését, hogy na...
De Pedrire visszatérve, érkezik egy 18 éves visszahúzódó kis srác egy ilyen közegbe Messi mellé, hát persze, hogy nem mer kockáztatni, mivel azt látja, hogy amúgy is ez a játékfelfogás itt. És nem akarom amúgy felmenteni, mert engem is rohadtul idegesít, csak nem hegyezném ki rá, hanem az egész támadószekció balfék. Griezz is lőtt egy óriási gólt 25-ről 2-3 hete és azóta mi történt? Egyszer sem lőtt távolról. Mondjuk az még durvább, mikor a 16-oson belül művelik ugyanezt a menekülést a felelősség elöl.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.03. 10:30:21

Barcaforever írta:
2021.05.02. 23:41:18


Itt jön képbe Iniesta posztja, aki fazont adott, a védelem kicsalogatása, megbontása, a kapu támadása, ami ha góllövésben nem is mutatkozott meg ugye, de kulcs és gólpasszokat adott. Ez sajnos Pedri játékából nagyon hiányzik, nem támadja a kaput és sajnos a posztja nagyon is megkövetelné ez érződik a csapat játékán a borzasztó védelem mellett.
Szerintem stílusra sokkal inkább Xavi ő,mint Iniesta. Az első sok meccsén mikor még nem volt betörve,csak passzolt akinek gondolta,akkor volt igazán látványos az eleganciája,érettsége. Hogy mennyit kellene támadnia a kaput nem tudom,de nagyon sokat védekezik is. Viszont a tegnapi meccs pont nem igazolja amit mondasz róla. Több helyzete volt mint az előző öt meccsén összesen. Volt egy szép lövése az elején, egy tizenegyes,ahol tisztán elrúgták a lábát,csak a VARt nem érdekelte és még volt két-három lehetősége. Ha ezt tudná tartani,akkor jönnének a gólok is és szerintem mindannyian kibékülnénk vele, tekintettel a védekezési feladataira is, neki ennél nem kéne jobban támadnia a kaput. Csak hatékonyabban max. De az előző meccseihez képest ez nagy különbség
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.03. 10:18:55

Pedri örökmozgó, fineszes, gógyis játékos remek védőmunkával. Ugy tette tartóssá a helyét, hogy örökösen Messit kereste a labdáival. Most elfáradt és a góllövést majd később kell felvennie a repertoárjába, ha olyan feladatkört kap.
Válasz küldése