Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2021.05.05. 13:26:20

vg99 írta:
2021.05.05. 11:52:28
Lehet, hogy viccnek szánta,
de nekem egyszerűen sok a fickó.
Sosem a jó játékáról beszélünk, hanem beszólásokról, ígéretekről, teniszről, vezetői ambíciókról, bulvárról.
Valahol ennek is köszönheti hogy a csapatban van még. A rendszeres média jelenléttel elhitet magáról egy olyan PR-t hogy ő bizony egy fontos ember a pályán és azon kívül is, megkerülhetetlen vezéregyéniség. És biztos nagy focista ha már ennyit beszélnek róla.

Lefogadom, hogyha nem menne körülötte a folyamatos cirkusz, már rég vette volna a bátorságot valamelyik Barca elnök vagy edző hogy kitegye a szűrét, évekkel ezelőtt.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.05. 11:52:28

Lehet, hogy viccnek szánta,
de nekem egyszerűen sok a fickó.
Sosem a jó játékáról beszélünk, hanem beszólásokról, ígéretekről, teniszről, vezetői ambíciókról, bulvárról.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.05. 10:54:19

Én óvatos vagyok azért Piqué commentjével kapcsolatban. Ritka nagy parasztságnak tűnik, de nem ismerjük a hátterét,lehet van komoly ellentétjük, de az is lehet,hogy csak jópajtis trollkodás volt. Gondolom majd kiderül.

Az fájó lenne,ha nem csalna a látszat,mert egy olyan emberbe rúgott bele totál feleslegesen,akinek lehet nagy a szája,de van is miért. És olyan helyzetből ahonnan végképp nem kéne pofáznia. Én kicsit tartok attól,hogy Piquét amennyire szerettük,annyira utálni fogjuk a következő tíz évben,mert ő itt lesz a Barca körül.
Mindig is nagy katalán volt - bár emlékszem mikor sírva nevetve táncolt Ramos nyakába kapaszkodva és azt kiabálva,hogy "spanyol vagyok,spanyol vagyok" a VB után - de azért teljesen idióta sosem volt.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.05. 10:10:05

csababarca írta:
2021.05.05. 09:05:39
Ez a Piqué nálam elvette Busitól a legnemkívánatosabb személy titulust. Busi legalább teljesít is, mellé nem pofázik, hasznos tagja a csapatnak.
Pedig tudja mindenki mi a véleményem Busquetsről, de inkább ő még 3 évig mint Piqué 1 évig.
Rettenet nagy bohóc.

A city Ruben Dias-al nagyot fogott, na az a csávó vezér.
Amikor Koemant kinevezték, azt írtam itt valahol, hogy első dolga Piqué eltávolítása az öltözőből és akkor van esély új csapatot építeni..... :mrgreen:
Robi vagy Busi max balfék, de Piqué kártékony is az egész öltözői morálra nézve
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.05. 09:05:39

Ez a Piqué nálam elvette Busitól a legnemkívánatosabb személy titulust. Busi legalább teljesít is, mellé nem pofázik, hasznos tagja a csapatnak.
Pedig tudja mindenki mi a véleményem Busquetsről, de inkább ő még 3 évig mint Piqué 1 évig.
Rettenet nagy bohóc.

A city Ruben Dias-al nagyot fogott, na az a csávó vezér.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.05. 09:01:00

Nero. írta:
2021.05.05. 08:07:59
https://www.google.co.uk/amp/s/amp.marc ... b46e3.html

Erről van szó

Ostoba Piqué
Nem értem.... #-o
Nem vagyok nagy Pique párti. Nyilván nem ültem vele egy asztalnál, de amit mutat magából az számomra kifejezetten taszító. Konkrétan undorodom az ilyen emberektől.
De ha ez igaz, akkor ez a legalja. Fogná be a száját mikor még küzdünk egy bajnoki serlegért miközben Vidal már cirógatja. Ja és úgy, hogy utoljára 11 éve nyert más csapat a Juvén kívül és egy olyan Juve-ról beszélünk,aki éppen az ő hathatós közreműködésével mosta fel velünk a Camp Nou-t.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.05. 08:57:54

Jézus :lol: :lol:


Piqué leragadt 2011-ben és azt hiszi hogy mivel Pep döntőben van így mi is?

Én alapvetően nagyon bírom a formát, kellett a csapatba egy ilyen vérkatalán is, de hihetetlen hogy az elmúlt években mennyire vakon van, már abba kellett volna hagynia 1-2 éve mert már rég nem azzal foglalkozik hogy a pályán mi van, és nincs itt már Xavi-Puyol-Pep-Valdes és társai akik vissza rángatják a földre.


Neymaros hírekhez meg a PSG kiesése se kell, ha BL-t nyernek akkor is azzal lesz tele a nyári címlap hogy "Neymar Bl-t akar nyerni és ezért a zsinórban BL döntős majd idén bl győztes PSG-ből a döntőt ezer éve nem látottt Barcába akar igazolni" :lol:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.05. 08:31:12

csababarca írta:
2021.05.05. 08:13:34
Nero. írta:
2021.05.05. 08:07:59
https://www.google.co.uk/amp/s/amp.marc ... b46e3.html

Erről van szó

Ostoba Piqué
Pont Piqué bl-ezik, mennyire hiteles… :lol: madár.
Egy Róma, Liverpool, Bayern, PSG anál után van pofája még BL-ezni...

Önkritika 0 a paliban, de a nagy szavak repkednek a bukott meccsek után. Pfejj...Legalább ilyenkor kussolna, főleg ha BL-ről van szó. :?

SZERK:
Egyébként kaptunk kemény 1 millió eurót, mert Vidal távozásakor volt egy ilyen bónusz, ha megnyeri a bajnokságot.

Sőt a PSG-t is lehúztuk a gödör mélyére, tőlük 1,5 millió eurót kaptunk Rafinha miatt mert bejutottak a BL elődöntőbe.

Jöhet Halaand gyerekek, dől a lé! :lol: =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2021.05.05. 08:58:33-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.05. 08:13:34

Nero. írta:
2021.05.05. 08:07:59
https://www.google.co.uk/amp/s/amp.marc ... b46e3.html

Erről van szó

Ostoba Piqué
Pont Piqué bl-ezik, mennyire hiteles… :lol: madár.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.05. 08:07:59

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.05. 08:04:54

vg99 írta:
2021.05.05. 07:24:29
Ha igaz Piqué kommentje Vidal bajnoki címére, akkor pontosan jelképezi a helyzetet. Évek óta bukunk mindent, nincs eredmény, de az arc még óriási, felelősség, önkritika pedig zéró. Pedig hányszor, de hányszor láttuk a lehorgasztott fejét. Vele kellene kezdeni a megújulást.
Ez mi volt? :roll:

Közben, apa kezdődik:
❗️ Neymar Jr. is willing to lower his salary in order to sign for Barcelona this summer. [sport]
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.05. 07:24:29

Ha igaz Piqué kommentje Vidal bajnoki címére, akkor pontosan jelképezi a helyzetet. Évek óta bukunk mindent, nincs eredmény, de az arc még óriási, felelősség, önkritika pedig zéró. Pedig hányszor, de hányszor láttuk a lehorgasztott fejét. Vele kellene kezdeni a megújulást.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.05.04. 23:32:17

Már látom előre, hogy holnap a csapból is az fog folyni, hogy Neymar jönne, nem akar hosszabbítani.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.29. 16:36:43

Chino írta:
2021.04.29. 16:04:10
El kéne hagyni ezt a hanyadik védő a Cityben témát. Ott játszik Dias, aki jelenleg a világ legjobb középhátvédei közé tartozik, plusz Laporte és Stones aki szintén elég magas szintet képviselnek. Akét már ki is szorította, aki holland válogatott és 45 millióért vett a City. Nem mellesleg mind sokkal idősebbek, rutinosabbak.
A magasságával nem tudom mi a baj. Akkora, mint Mingu, de a többi hátvédeinktől is csak pár centi választja el, sőt Umtitinél magasabb is, aki kb. a legjobban fejelő játékosunk. Busi a közel 190 centijével pedig sorra veszti a fejpárbajokat. Ez az utolsó szempont amit felhoznék ellene, teljesen átlagos a magassága.
Engem jobban meggyőz az, amit Pep nyilatkozott róla, pedig akkor már tudvalevő volt, hogy távozik.
És lehet, hogy nem ez a legerősebb spanyol válogatott, de 19-20 évesen már stabil kezdő, úgy, hogy Ramos mellett kb. csak egy hely kiadó, és Pedri után a keret legfiatalabb játékosa. Nem láttam sokat játszani, de hogy itt 4. számú legyen az azért erős. Abban sem vagyok biztos, hogy Araujo előzni fogja. Plusz azt se tartom földtől elrugaszkodott dolognak, hogy Mingu helyét átvenné.

Hogy mennyire ragaszkodik ballábas belső védőhöz Koeman azt nem tudni, de Umtiti iránt a Zenit mellett már a MU is vinné. Varane az elsőszámú célpontjuk, de ő túl drága és most Fofanában és Umtitiben gondolkodnak.
Szerintem erről most nem volt szó, én legalábbis nem ezt írtam. Mingura írtam, hogy szerintem van olyan meggyőző most, hogy nehéz lesz kiszorítani, és példának hoztam fel a Cityit, mint alighanem a legerősebb védősorral rendelkező csapatot, hogy ha olyan erősek lennénk hátvédsorban, akkor persze, kiszorulna, de szerintem a miénk Garciával és nélküle sem az a szint, ahol indokolt lenne Mingu szűrét kitenni. Amikor Laporte és Aké alig jutnak szóhoz, az már jelent valamit.
A magassággal amit írsz az teljesen jogos, nem perdöntő de Busi nyilván szélsőséges eset és két jól emelkedő játékos közül én kicsit jobban érzem magam egy 190 centissel mint egy 182-essel, de egyetértek, hogy ezzel önmagában nincs gáz.
Lenglet-t kéne egyértelműen előznie, de oda megint csak a ballábas védő hiánya nem fogja ezt feltétlenül előresegíteni, főleg ha Umtiti is megy. Vagy legalábbis ez edzői preferencia kérdése is lehet. Ezért látnék most szívesebben egy ballábast, de rendben vagyok Garciával is, és egész jó lehet és nem kerül semmibe, és nincs lóvé, értem, és teljesen oké, csak nem a tökéletesen ideális választ látom benne a sok jobblábas mellett úgy, hogy pont Lenglet a balos, akinek nem kéne ott lennie már a kezdőben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.29. 16:04:10

bence0330 írta:
2021.04.29. 08:57:30
bunga írta:
2021.04.29. 06:07:09
Örülök Géza szerződtetésének, de nem örülnék, ha fix kezdő lenne. Vegye át SR-től a Jocker szerepet.
Amiről beszélsz (ahová ő már nem férne be 3 belsővédős rendszerben), az szerintem már kvázi olyan csúcsvédelem lenne mint a jelenlegi City-é, vagy akár a csak árnyalatnyival gyengébb Leicesteré, ahol most pl 3 olyan csúcsvédő van, hogy muszáj volt B. Rodgersnek 3 védőre átállnia, mert nem tud kihagyni senkit.
Jó lenne, ha ez lenne a helyzet, de szerintem ez jelen pillanatban nem a valóság. Garcia lesz szerintem a 4. védő, a stabil bevethető csere, előttük a kezdőben a Mingueza - Piqué/Araujo és sajna Lenglet lesz az alap (Koeman mintha csak középen számítana rá, ezért írom oda Araujot Piqué-vel együtt, de lehet rámcáfol). Az a helyzet, hogy csak Lenglet ballábas... Koeman meg látszólag erre erősen ad.
Kis kitérő: én mondjuk Garciát a magassága miatt nem "támogatom" annyira eleve a kezdőben, ilyen magassággal Puyolnak kell lennie kb, hogy korrekt legyen plusz az említett okokból ballábast vennék, hacsak nem Umtitire számítanak jövőre is Lenglet rotálására, vagy be nem mernek tenni oda egy jobblábast. De persze simán rámcáfolhat, nem láttam túl sokszor. No meg ingyen van, szóval értem, miért jön, még ha nem is az ideális választás.
El kéne hagyni ezt a hanyadik védő a Cityben témát. Ott játszik Dias, aki jelenleg a világ legjobb középhátvédei közé tartozik, plusz Laporte és Stones aki szintén elég magas szintet képviselnek. Akét már ki is szorította, aki holland válogatott és 45 millióért vett a City. Nem mellesleg mind sokkal idősebbek, rutinosabbak.
A magasságával nem tudom mi a baj. Akkora, mint Mingu, de a többi hátvédeinktől is csak pár centi választja el, sőt Umtitinél magasabb is, aki kb. a legjobban fejelő játékosunk. Busi a közel 190 centijével pedig sorra veszti a fejpárbajokat. Ez az utolsó szempont amit felhoznék ellene, teljesen átlagos a magassága.
Engem jobban meggyőz az, amit Pep nyilatkozott róla, pedig akkor már tudvalevő volt, hogy távozik.
És lehet, hogy nem ez a legerősebb spanyol válogatott, de 19-20 évesen már stabil kezdő, úgy, hogy Ramos mellett kb. csak egy hely kiadó, és Pedri után a keret legfiatalabb játékosa. Nem láttam sokat játszani, de hogy itt 4. számú legyen az azért erős. Abban sem vagyok biztos, hogy Araujo előzni fogja. Plusz azt se tartom földtől elrugaszkodott dolognak, hogy Mingu helyét átvenné.

Hogy mennyire ragaszkodik ballábas belső védőhöz Koeman azt nem tudni, de Umtiti iránt a Zenit mellett már a MU is vinné. Varane az elsőszámú célpontjuk, de ő túl drága és most Fofanában és Umtitiben gondolkodnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.04.29. 09:48:47

Vajon a PSG várható kiesése mennyire hozhatja közelebb hozzánk Neymart?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.29. 08:57:30

bunga írta:
2021.04.29. 06:07:09
Örülök Géza szerződtetésének, de nem örülnék, ha fix kezdő lenne. Vegye át SR-től a Jocker szerepet.
Amiről beszélsz (ahová ő már nem férne be 3 belsővédős rendszerben), az szerintem már kvázi olyan csúcsvédelem lenne mint a jelenlegi City-é, vagy akár a csak árnyalatnyival gyengébb Leicesteré, ahol most pl 3 olyan csúcsvédő van, hogy muszáj volt B. Rodgersnek 3 védőre átállnia, mert nem tud kihagyni senkit.
Jó lenne, ha ez lenne a helyzet, de szerintem ez jelen pillanatban nem a valóság. Garcia lesz szerintem a 4. védő, a stabil bevethető csere, előttük a kezdőben a Mingueza - Piqué/Araujo és sajna Lenglet lesz az alap (Koeman mintha csak középen számítana rá, ezért írom oda Araujot Piqué-vel együtt, de lehet rámcáfol). Az a helyzet, hogy csak Lenglet ballábas... Koeman meg látszólag erre erősen ad.
Kis kitérő: én mondjuk Garciát a magassága miatt nem "támogatom" annyira eleve a kezdőben, ilyen magassággal Puyolnak kell lennie kb, hogy korrekt legyen plusz az említett okokból ballábast vennék, hacsak nem Umtitire számítanak jövőre is Lenglet rotálására, vagy be nem mernek tenni oda egy jobblábast. De persze simán rámcáfolhat, nem láttam túl sokszor. No meg ingyen van, szóval értem, miért jön, még ha nem is az ideális választás.
Minguval még annyi, hogy csak külön öröm, hogy jobbszélen is jól megy, sőt, szerintem a szűrőbe sem bukna bele valami sérülés-betegséghullám esetén. Én az alkata, habitusa miatt véletlenül sem hasonlítanám SR-hez, technikailag nem sztár, de szerintem már most jobb mindkét jelenleg általa bejátszott poszton, mint SR két saját posztján, és a potenciálja sokkal-sokkal magasabban van, mint SR-é.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.29. 06:07:09

Örülök Géza szerződtetésének, de nem örülnék, ha fix kezdő lenne. Vegye át SR-től a Jocker szerepet.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.04.28. 23:15:12

Nekem egy kicsit Puyol feelingem van Mingutól. Nem túl technikás, de iszonyat szívvel és tűzzel játszik. Emlékszem mikor először láttam Puyolt játszani fogtam a fejem...kinek a rokona ez a srác? Aztán az egyik legnagyobb kedvencem lett. Ha Mingu csak megközelíti a Kapitányt, akkor van egy stabil emberünk. Amúgy nekem nagyon kellemes meglepetés a srác
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.28. 20:23:36

Mingueza technikai tudását kell csiszolni. Tűz és akarat teljesen rendben van.
Kicsit darabos még, kevésbé labdabiztos, de technikai tudásban képes lehet szépen fejlődni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.28. 20:09:43

davi10 írta:
2021.04.28. 15:32:24
Megértem, szerintem is hiányzik valami a srácból, de szerintem biztos nem a tűz az.
Nagy hülyeségére nem emlékszem, a korához és tapasztalatához képest MBappe-val is felvette a versenyt, úgyhogy tényleg nem tudom mi hiányzik.
"Hagyományos" jhv-ként (Dest helyén) nyilván nem az igazi, mondjuk Robinál azért jobb.
Ez a jobboldali kh a 3 védős rendszerbe szerintem kifejezetten fekszik neki, bizonyos mértékig fel tud lépni a támadásokhoz is.
Érdekes, mert a tűz nem hiányzik szerintem sem, de pl. ha labdát veszít (vagy valaki más), akkor sokszor látom úgy, mintha feladná a visszasprintet. De év elején ebből is többet láttam, mostanság nem annyira jellemző rá.
Lehet, hogy csak egy kis rutint hiányolunk belőle, nem helyezkedik még úgy, mint Piqué. Ha csak ennyi lenne, akkor szép jövő állna előtte.
Dest és Mingu hatalmas különbség volt a két párizsi meccsen, nyilván a PSG motivációvesztésétől eltekintve, meg azért Destnek sérülés után sosem kellett volna játszania pont a PSG ellen. De ettől még tény, hogy őt kb alázták, Mingu meg nem jött zavarba a villámgyors franciától.
Nagyrészt egyetértek mindennel, annyiban nem, hogy Dest helyén is nagyon-nagyon tetszik, olyannyira, hogy jelen pillanatban őt választanám kettejük között (egy ideális esetben, ahol van 3 erős khv, mert most nyilván kell ő hátulra, és így Dest jobb választás egy sorral előrébb). Dest ugyan nyilván technikásabb, váratlan cselei vannak a 16-os sarkánál, de valahogy általában nem jön ki belőle semmi. Mingu meg sokkal inkább gőzmozdonyszerű, ahogy megindul, jól talál meg üres területeket, ahová befuthat, és higgadt elöl is, jól dönt rendre. Hátrazáráskor meg remekel minden szempontból, ebben szerintem messze Dest felett van. Így mindennel együtt én személy szerint jobban preferálom Mingut jobbszélen is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.28. 19:10:34

Szerintem így a semmiből, első szezonban bőven jó a teljesítménye. Azért ha 20-21 évesen nem hoz világklasszis szintet az nem jelenti, hogy nem is lesz soha az. Nem mindenki robban be ilyen fiatalon, akkor van baj ha majd 3-4 év múlva nem fejlődött semmit.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.28. 15:32:24

Barcaforever írta:
2021.04.27. 15:32:08
Mingueza-t nem tudom, nekem valami hiányzik belőle, de bőven tud még fejlődni, talán nagyobb tűz vagy nem tudom igazán most megmagyarázni, kicsit a kényszer szülte az ő szerepeltetését, nem tudom amúgy játszott volna-e ennyit. Én még kérdőjellel kezelem kicsit.
Megértem, szerintem is hiányzik valami a srácból, de szerintem biztos nem a tűz az.
Nagy hülyeségére nem emlékszem, a korához és tapasztalatához képest MBappe-val is felvette a versenyt, úgyhogy tényleg nem tudom mi hiányzik.
"Hagyományos" jhv-ként (Dest helyén) nyilván nem az igazi, mondjuk Robinál azért jobb.
Ez a jobboldali kh a 3 védős rendszerbe szerintem kifejezetten fekszik neki, bizonyos mértékig fel tud lépni a támadásokhoz is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.27. 15:32:08

davi10 írta:
2021.04.27. 12:06:34
Köszi az összefoglalót!

Úgy néz ki szépen alakul jövőre a védősor, Pique és Lenglet is az eddigiekhez képest összekapta magát, de gondolom nem vagyok egyedül, aki nyomatná a Garcia-Araujo-Mingueza sort orrvérzésig.
Szerintem meg fog ragadni Emerson, a balosra meg kíváncsi leszek erre a Baldé srácra, jó lenne, ha meg tudnánk oldani Alba pótlását házon belül.
Baldéra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud majd mutatni.

Mingueza-t nem tudom, nekem valami hiányzik belőle, de bőven tud még fejlődni, talán nagyobb tűz vagy nem tudom igazán most megmagyarázni, kicsit a kényszer szülte az ő szerepeltetését, nem tudom amúgy játszott volna-e ennyit. Én még kérdőjellel kezelem kicsit.
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.04.27. 15:27:17

Coutinho ha valóban az Evertonban fog kikötni, minden este elmond majd egy imát hogy a COVID örökké tartson, mert amit egy teltházas Anfielden kapna, abban nem lenne köszönet. A Pool tábort már a hozzánk igazolásával kiakasztotta, hát még ha tőlünk az ősellenség Evertonba menne tovább. Engem persze nem érdekel hova megy tovább, ha valaki leakasztja rólunk és még egy 40-est is hajlandó kicsengetni.
Válasz küldése