Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.07. 09:34:10

recrea írta:
2021.05.06. 22:47:36
37 :oops:

Az, hogy huszonévesen mit terveztek, az teljesen mindegy, az élet általában felülírja, koppra ennyi idősen (26-28 év) azt terveztem, hogy 5 éven belül feleség, családi ház, gyerek “előkészítve”. Máig nem valósult meg egyik sem, de igazából nem is akartam az idő előrehaladtával sem, nem bánom. Mindhárom dolgon most vagyok rajta gőzerővel és ez így volt jó, a kapcsolatom nincs még 2 éves, mondjuk néhányon túl vagyok már.

25 év alatt felejtse el mindenki a párkapcsolatot, én is (és elképesztően sokan) beleragadnak 1-2 párkapcsolatba és utólag jönnek rá, h mennyi évet pazaroltak el rá, nem jó érzés. Törvénybe foglalnám.

Gyerek/család kell, másképp azt veszi észre a férfi ember, h 50 évesen elveszíti a motivációját. És ha nincs szerencséd, élsz még 30 évet. Édesapám nagypapa, sosem mondta ki, sosem célzott rá, de azonnal lejön róla, hogy nem magáért, nem a gyerekeiért, hanem az unokáiért dolgozik, ez motiválja...jó érzés lehet. Bármelyik férfit megkérdezed, a következő a fontossági sorrend: gyerek, karrier/pénz, asszony.

Most jön a legmocskosabb rész: a 30-as évek kétszer olyan gyorsan telnek, mint a 20-as évek, minden túlzás nélkül, elképesztő! Elkezdtek közeledni a 40-hez, és rájöttök, h a B oldalon vagytok, pl. olyanokból, h a haverotok édesanyjának agyvérzése van 53 évesen, aztán kiszámolod, h neked hány éved van addig, ezután következik egy rövidke mély depresszió :D hihetetlen módon gyorsul a világ.

Kellenek a célok (rövid, közép, hosszútávú), meg kell találni a motivációit és taposni, hajtani, törni előre, közben élményeket gyűjteni, nem tárgyakat. Tilos pazarolni az időt. Ugyanis annál pocsékabb érzés nincs egy férfi életében, mint amikor azt gondolja, h nem érte el azt az életben, amit tervezett vagy amiért dolgozott vagy amit megérdemelt (!) és rájön, h már nem is fogja [-X

Nem szabad tökölni: utálod a melóhelyet, lépni tovább, jöhet a következő, sz.r a kapcsolatod, lépni tovább, jöhet a következő, nincs elég pénzed, lépni tovább, egy férfi mindent megold, mindent kikapar, nem sajnálja magát, nem támaszkodik másra és szereti önmagát. Ebből lesz önbecsülés, önbizalom, abból majd pénz és párkapcsolat. Nincs rágódás a múlton, nincs “ezt így kellett volna csinálnom”, nem sírunk egy nő után, nem szabad stresszelni, egyszerűen felzabál. Egy férfi tiszteli és szereti a többi embert. Mocskos nehéz mindez!

Fontos: a pénzzel, amit megszerzel, nem az autót, nem a lakást és nem a házat kell megvenni. Pénzzel egy egész más, sokkal fontosabb dolgot kell megvenni: a szabadságot.

És legvégül egy elcsépelt mondás, amire akkor jössz rá, amikor elkezdenek fizikailag fájni dolgok: ha egészség van, minden van, ha nincs egészség, akkor semmi sincs.

Befejezem, nehogy átmenjek Szabó Péterbe :D
Na ezt most jól esett :D

Valószínűleg igazad van, főleg a tárgyakkal kapcsolatban. Legalábbis én is így vagyok vele, hogy az élmények fontosabbak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.05.07. 00:04:00

Kicsit visszatérve napjaink legtrendibb témájához, egy kis érdekesség mielőtt beadatjátok magatoknak a huszonhatodik oltást.... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=bzjiIbfs6m4
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.05.06. 23:20:00

recrea írta:
2021.05.06. 22:47:36
Bár kicsit úgy érzem, hogy saját élményeid s tapasztalataid mindenkire rávetíted, ami nem feltétlenül jogos (különböző személyiségek, élethelyzetek, származás, életút stb. eltérő következtetésekhez vezetnek) mindenképpen érdekes volt elolvasni, amit leírtál.
més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.06. 22:47:36

37 :oops:

Az, hogy huszonévesen mit terveztek, az teljesen mindegy, az élet általában felülírja, koppra ennyi idősen (26-28 év) azt terveztem, hogy 5 éven belül feleség, családi ház, gyerek “előkészítve”. Máig nem valósult meg egyik sem, de igazából nem is akartam az idő előrehaladtával sem, nem bánom. Mindhárom dolgon most vagyok rajta gőzerővel és ez így volt jó, a kapcsolatom nincs még 2 éves, mondjuk néhányon túl vagyok már.

25 év alatt felejtse el mindenki a párkapcsolatot, én is (és elképesztően sokan) beleragadnak 1-2 párkapcsolatba és utólag jönnek rá, h mennyi évet pazaroltak el rá, nem jó érzés. Törvénybe foglalnám.

Gyerek/család kell, másképp azt veszi észre a férfi ember, h 50 évesen elveszíti a motivációját. És ha nincs szerencséd, élsz még 30 évet. Édesapám nagypapa, sosem mondta ki, sosem célzott rá, de azonnal lejön róla, hogy nem magáért, nem a gyerekeiért, hanem az unokáiért dolgozik, ez motiválja...jó érzés lehet. Bármelyik férfit megkérdezed, a következő a fontossági sorrend: gyerek, karrier/pénz, asszony.

Most jön a legmocskosabb rész: a 30-as évek kétszer olyan gyorsan telnek, mint a 20-as évek, minden túlzás nélkül, elképesztő! Elkezdtek közeledni a 40-hez, és rájöttök, h a B oldalon vagytok, pl. olyanokból, h a haverotok édesanyjának agyvérzése van 53 évesen, aztán kiszámolod, h neked hány éved van addig, ezután következik egy rövidke mély depresszió :D hihetetlen módon gyorsul a világ.

Kellenek a célok (rövid, közép, hosszútávú), meg kell találni a motivációit és taposni, hajtani, törni előre, közben élményeket gyűjteni, nem tárgyakat. Tilos pazarolni az időt. Ugyanis annál pocsékabb érzés nincs egy férfi életében, mint amikor azt gondolja, h nem érte el azt az életben, amit tervezett vagy amiért dolgozott vagy amit megérdemelt (!) és rájön, h már nem is fogja [-X

Nem szabad tökölni: utálod a melóhelyet, lépni tovább, jöhet a következő, sz.r a kapcsolatod, lépni tovább, jöhet a következő, nincs elég pénzed, lépni tovább, egy férfi mindent megold, mindent kikapar, nem sajnálja magát, nem támaszkodik másra és szereti önmagát. Ebből lesz önbecsülés, önbizalom, abból majd pénz és párkapcsolat. Nincs rágódás a múlton, nincs “ezt így kellett volna csinálnom”, nem sírunk egy nő után, nem szabad stresszelni, egyszerűen felzabál. Egy férfi tiszteli és szereti a többi embert. Mocskos nehéz mindez!

Fontos: a pénzzel, amit megszerzel, nem az autót, nem a lakást és nem a házat kell megvenni. Pénzzel egy egész más, sokkal fontosabb dolgot kell megvenni: a szabadságot.

És legvégül egy elcsépelt mondás, amire akkor jössz rá, amikor elkezdenek fizikailag fájni dolgok: ha egészség van, minden van, ha nincs egészség, akkor semmi sincs.

Befejezem, nehogy átmenjek Szabó Péterbe :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.06. 19:27:16

Én 26 leszek, de nagyon nem érzem magam annyinak,és nem is állok úgy az életemben,ahogy azt 5-10 éve gondoltam,vagy ahogy a kortársak állnak. Nekem még pár év biztosan lesz,mire eljutok a feleségig,a gyerek meg még több. Én valahogy azt látom,hogy nagyon sokan beleugranak a kapcsolatba,megvan az összeköltözés,következő évben meg jön a házasság+gyerek is. Nyilván nekem semmi közöm hozzá,hogy ki mivel mennyit vár,meg minden kapcsolat más, de számomra döbbenet,hogy valakik 2-2,5 év alatt a megismerkedéstől eljutnak a gyerekig. Aztán majd a hirtelen jóból meg jön a válás,mert úgy kötötték össze az életüket,hogy meg se ismerték egymást normálisan. Én sok ilyet látok, de lehet csak az én környezetem elcseszett :D

Ezzel csak azt akartam mondani,hogy szerintem tök oké,hogy valaki még 25-30 között nem alapított családot,mert millió dologtól függ ez is. De inkább leszek 30 évesen is még egyedül,keresve a célokat,mint hogy beleugorjak valamibe,csak mert a többségnek már összejött.

Házam meg sosem lesz, de én ebbe bele is törődtem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.06. 17:41:02

Quarter Life Crisis, van bőven.
Utána olvastam. Igen, ebben szenvedek :D

A “felnövés” alatt azt értem hogy találni itthon egy jól fizető állást, találni egy normális nőt aki szintén dolgozik, később gyereket vállalni, házat építeni, x év múlva saját vállalkozást indítani, stb.

Jelenleg ez nekem lehetetlennek tűnik kb., úgyhogy inkább kényszerből piálok a haverokkal, “züllök”, pedig már ezt is unom.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.06. 16:45:57

hajnesz írta:
2021.05.06. 15:55:09
Nero. írta:
2021.05.06. 15:43:44
Egy kicsit más téma (depressziós rovat :D)

Van köztetek olyan ami mondjuk 25-35 körüli és hirtelen meglepődött/lesokkolt attól hogy milyen gyorsan elszaladt a “gyerekkor”?

Én 28 leszek, és engem kifejezetten zavar hogy így repül az idő.
Körülöttem pedig azt látom hogy mindenkinek gyereke van, házat épít, stb., de nekem jelenleg erre semmi motivációm én csak élni akarom az életem, pedig ideje lenne “felnőni.”
Engem az érdekelne, hogy mit értesz az alatt, hogy "élni"? Buli, pia, minden héten más csajjal lenni? Vagy csak simán a mókuskerék, munka+alvás?
Csak azért kérdezem, mert én is 28 vagyok, de az első már nem foglalkoztat (csináltam eleget), viszont nem szeretnék a másodikba se tartozni, de valamerre azért kell haladni az életben is.

UI: Csababarca, hogy halad a ház projekt? Találtatok valami jó kivitelezőt? Mi most nagyon nézelődünk, de pont az van, amit írtál, 40 meg 50 milla az alja :P
Quarter Life Crisis, van bőven. Semmihez sincs kedvem, se motivációm. Nem tesz igazán boldoggá semmi, az se ami jól megy, meg az se ami nem de régen élveztem csinálni. A bulikat várom, nekem időszerű 3-4 havonta egyszer rendesen berúgni, de erre nem volt esély az elmúlt időszakban. Kellene a Reset :oops:
Ház nem érdekel, nem adottak a feltételek, olyanért meg nem küzdök ami nem optimális. Gyerek tök jó, de jelenleg egy kutyával sincs kedvem foglalkozni (levinni reggel, délután, este, játszani stb), nem hogy gyerekkel. Ezért van macskám, őt el lehet felejteni ha nagyon nincs kedvem hozzá :lol:

Engem is az érdekelne hogy neked mit jelent ez: én csak élni akarom az életem, pedig ideje lenne “felnőni.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.06. 16:17:06

hajnesz írta:
2021.05.06. 16:10:42

Azt már tudjátok, hogy miből fogtok építkezni? Maradtok a téglánál?
Ne is mondd, nem egyszerű dolog a tervezés, néha úgy érzem, könnyebb lett volna egy kádár kockát venni, majd felújítani :mrgreen: Garázst mi valószínüleg hanyagolni fogjuk, én nem vagyok hajlandó 18mm-t fizetni aranyáron, csak hogy 4 fal között legyen az autó. Majd kap valami konténer dobozt, az is jó lesz, tized annyiért :D
tégla.
egyszerűen a könnyűszerkezetes árak és kivitelezés is megközelítette szinte a téglát.

jah persze, nekem se létszükség.
viszont hosszúkás a telek, ha nem előre rakjuk, a házzal egybe, akkor csak hátra lehetne, amihez akkor végig kellene betonozni, vagy viacolorozni egy 2-3 méter széles utat, 15-20 méteren...elveszne az oldalkert, plusz az is baromi költséges.

Nero: jah hát borzalmas ami van, drágulás jellemző, de ezt a kört már lefutottuk, van aki szerint nőttek annyit a fizuk, mint amennyit az ingatlanárak. #-o jaja, ezért van, hogy 4-5 éve 4-5 millióért lehetett frekventált helyen telket venni pl felénk, most meg 16-20ért.
valahogy nem látom a 4szeres növekedést a fizetésemen:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.06. 16:11:20

Csaba: Hát igen, én biztosra vettem hogy itthon majd fogok tudni venni magamnak lakást, de az aktuális árjegyzéket látva sokkal szerényebbre vettem a figurát. 25 millió alatt teljesen felejtős. :D Abban sem vagyok biztos hogy itt fent tudom tartani majd magam. Kell legalább 350-450 nettó, az meg nekem nem elérhető.

Hajnesz: Igen ez a kettő opció van, de én se akarok egyikbe se tartozni :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.06. 16:10:42

csababarca írta:
2021.05.06. 16:06:09
még a tervezési folyamat van.
most meg vagyunk lőve picit, mert egy hálószoba, két gyerekszoba kéne, plusz egy kisebb dolgozó/vendégszoba, de nem tudjuk úgy elhelyezni a dolgokat, hogy egyik ne a oldalhatáron álló falhoz kerüljön, ahova ugye csak 180centi magasan lehet ablakot rakni, és csak kicsit...szóval most éppen barátnőm kiakadt, hogy mi az, hogy neki megmondják, hogy egy ház hogy nézzen ki:D

ötletelünk, keressük a megoldást.
meg eleve 110nm-be gondolkoztunk, de feljebb kell tolni, különben nem fog elférni a plusz szoba.
meg ugye még garázs....:D
Azt már tudjátok, hogy miből fogtok építkezni? Maradtok a téglánál?
Ne is mondd, nem egyszerű dolog a tervezés, néha úgy érzem, könnyebb lett volna egy kádár kockát venni, majd felújítani :mrgreen: Garázst mi valószínüleg hanyagolni fogjuk, én nem vagyok hajlandó 18mm-t fizetni aranyáron, csak hogy 4 fal között legyen az autó. Majd kap valami konténer dobozt, az is jó lesz, tized annyiért :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.06. 16:06:09

hajnesz írta:
2021.05.06. 15:55:09


UI: Csababarca, hogy halad a ház projekt? Találtatok valami jó kivitelezőt? Mi most nagyon nézelődünk, de pont az van, amit írtál, 40 meg 50 milla az alja :P
még a tervezési folyamat van.
most meg vagyunk lőve picit, mert egy hálószoba, két gyerekszoba kéne, plusz egy kisebb dolgozó/vendégszoba, de nem tudjuk úgy elhelyezni a dolgokat, hogy egyik ne a oldalhatáron álló falhoz kerüljön, ahova ugye csak 180centi magasan lehet ablakot rakni, és csak kicsit...szóval most éppen barátnőm kiakadt, hogy mi az, hogy neki megmondják, hogy egy ház hogy nézzen ki:D

ötletelünk, keressük a megoldást.
meg eleve 110nm-be gondolkoztunk, de feljebb kell tolni, különben nem fog elférni a plusz szoba.
meg ugye még garázs....:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.06. 15:55:09

Nero. írta:
2021.05.06. 15:43:44
Egy kicsit más téma (depressziós rovat :D)

Van köztetek olyan ami mondjuk 25-35 körüli és hirtelen meglepődött/lesokkolt attól hogy milyen gyorsan elszaladt a “gyerekkor”?

Én 28 leszek, és engem kifejezetten zavar hogy így repül az idő.
Körülöttem pedig azt látom hogy mindenkinek gyereke van, házat épít, stb., de nekem jelenleg erre semmi motivációm én csak élni akarom az életem, pedig ideje lenne “felnőni.”
Engem az érdekelne, hogy mit értesz az alatt, hogy "élni"? Buli, pia, minden héten más csajjal lenni? Vagy csak simán a mókuskerék, munka+alvás?
Csak azért kérdezem, mert én is 28 vagyok, de az első már nem foglalkoztat (csináltam eleget), viszont nem szeretnék a másodikba se tartozni, de valamerre azért kell haladni az életben is.

UI: Csababarca, hogy halad a ház projekt? Találtatok valami jó kivitelezőt? Mi most nagyon nézelődünk, de pont az van, amit írtál, 40 meg 50 milla az alja :P
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.06. 15:49:32

Nero. írta:
2021.05.06. 15:43:44

Körülöttem pedig azt látom hogy mindenkinek gyereke van, házat épít, stb., de nekem jelenleg erre semmi motivációm én csak élni akarom az életem, pedig ideje lenne “felnőni.”
szerencsés vagy ha a házépítéstől csak a motiváció tántorít el, nem a 40-50 milla amibe alsóhangon kerül:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.06. 15:43:44

Egy kicsit más téma (depressziós rovat :D)

Van köztetek olyan ami mondjuk 25-35 körüli és hirtelen meglepődött/lesokkolt attól hogy milyen gyorsan elszaladt a “gyerekkor”?

Én 28 leszek, és engem kifejezetten zavar hogy így repül az idő.
Körülöttem pedig azt látom hogy mindenkinek gyereke van, házat épít, stb., de nekem jelenleg erre semmi motivációm én csak élni akarom az életem, pedig ideje lenne “felnőni.”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.06. 15:25:53

https://www.dailymail.co.uk/sport/sport ... k-guy.html


Na, a polkorrektség és a baloldali néger terrorizmus legújabb áldozata Lehmann. Ő jóval nagyobb Petrytől nemzetközi szinten és szó nélkül eltakarították. Nem kéne ezt tovább tűrni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2021.05.04. 16:32:55

Az is meger egy miset, hogy itt hatalmos lorol valakik szemrebbenes nelkul lehulyeznek valakit aki nem az O allaspontjukon van. Nekem is elegem van mar a Fideszbol, de nyilvanvalo, hogy azert vannak 10+ eve hatalmon, mert a vilagon kb. nalunk van a legelb*szottab ellenzek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.02. 09:25:25

https://www.thehungariantimes.hu/hirmeg ... p?id=13834

azóta már ez a cég is Mészárosé lett.
kivásárolták a céget alapító testvérpárt, meghagytak nekik 5 % részesedést.
sajnos túl jól ment a cég, egyből meg kellett vennie az államnak/mészárosnak.

aki nem akar így járni, annak ügyesen kell a bevételekkel trükközni, hogy ne nőjön túl nagyra a cége, mert ezek jönnek, és elveszik.
egy 16ezres városban helyi céget felvásároltak:D nevetséges.

minden kell nekik, minden.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.04.30. 16:06:53

Puskásban tolják. Jóval nagyobb a nézőtér. Ott messzebbre lehet köpni a szotyit.
Korlátozásról nem láttam infót, gondolom mehet a teltházas is simán, ami kb. 5.000 fő.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.30. 15:52:42

Alcantara írta:
2021.04.30. 15:24:50
visca el barca írta:
2021.04.30. 15:09:21
A csuti ma kiszort 100e pfizert h 7vegere meglegyen a 4 millio oltott es mehessen szotyit kopkodni a kisvarda budafok meccsre.
Szerintem óriási tévedésben vagy!

Hétfői MOL Magyar Kupa döntője miatt kellett megtolni az oltásokat. Újpest-MOL Fehérvár. Magyarország egyik legjobban várt eseménye lesz.
Hiszen elképesztően izgalmas és fordulatokban gazdag meccseket játszottak egymással az elmúlt években :D

Ez hol lesz, Groupi vagy Puskás? Illetve létszám tekintetében lesz korlátozás?
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.04.30. 15:34:56

visca el barca írta:
2021.04.30. 15:09:21
Valamiert megis mindenki pfizert akar. Ma a honvedkorhaznal kilometer sor allt, delben kozoltek h elfogyott a pfizer, csak edessavanyu martas meg AZ van, erre az emberek 90%a hazament.
Igen, mert az a nyugati vakcina, aminek az unióban jó a PR-ja
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.04.30. 15:24:50

visca el barca írta:
2021.04.30. 15:09:21
A csuti ma kiszort 100e pfizert h 7vegere meglegyen a 4 millio oltott es mehessen szotyit kopkodni a kisvarda budafok meccsre.
Szerintem óriási tévedésben vagy!

Hétfői MOL Magyar Kupa döntője miatt kellett megtolni az oltásokat. Újpest-MOL Fehérvár. Magyarország egyik legjobban várt eseménye lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.30. 15:09:21

hajnesz írta:
2021.04.30. 13:29:28
Cseri írta:
2021.04.30. 13:17:52
Bocs, de a konzervek nyomják, hogy a szputnyik(egyes tájegységeken putying) a legjobb, meg a kínai(amire nagy némán gyűjtik az önkénteseket, hogy hogyan is állnak antitest számügyileg az oltások után)
Én csak azt mondom, hogy nem kell válogatni, mindegyik ugyanolyan jó.
Valamiert megis mindenki pfizert akar. Ma a honvedkorhaznal kilometer sor allt, delben kozoltek h elfogyott a pfizer, csak edessavanyu martas meg AZ van, erre az emberek 90%a hazament.

A csuti ma kiszort 100e pfizert h 7vegere meglegyen a 4 millio oltott es mehessen szotyit kopkodni a kisvarda budafok meccsre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.04.30. 14:58:16

Atlantis írta:
2021.04.30. 09:05:42
Te magad hoztad fel Hadházyt példaként, miért van az ellenzék lekommunistázva...
Lehet nem voltam egyértelmű. A nemzetellenes megnyilvánulásokra hoztam fel példaként a katonák elleni hangolását. A fidesz által kommunistázási (mint retorikai fogás) is innen fakad, nem onnan h valaki tervgazdálkodást akar bevezetni. Szóval ez egy tendencia, de Hadházy épp nem volt még lekomcsizva.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.04.30. 13:29:28

Cseri írta:
2021.04.30. 13:17:52
Bocs, de a konzervek nyomják, hogy a szputnyik(egyes tájegységeken putying) a legjobb, meg a kínai(amire nagy némán gyűjtik az önkénteseket, hogy hogyan is állnak antitest számügyileg az oltások után)
Én csak azt mondom, hogy nem kell válogatni, mindegyik ugyanolyan jó.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.30. 13:17:52

hajnesz írta:
2021.04.30. 12:59:38
Bár nem vagyok fideszes, de egyszerű a helyzet, nem kell válogatni, minden vakcina ugyanolyan jó, csak az egyiket hypeolják a libsik, a másikat nem.
Bocs, de a konzervek nyomják, hogy a szputnyik(egyes tájegységeken putying) a legjobb, meg a kínai(amire nagy némán gyűjtik az önkénteseket, hogy hogyan is állnak antitest számügyileg az oltások után)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése