Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.14. 16:46:53

Laporta bácsi....írta valaki....remélem csak az aggódó pesszimizmus beszél néhányotokból és valójában nem " Öregfiúk Katalán Szuperligájára " készül a bácsi.... :mrgreen:

Tetszhetett Laportának Agüero legutóbbi tizije és előtte az a szitu, amikor Agüero annyit tökörészett, gondolkodott, hogyan is passzolhatna szinte üres kapuba, hogy Sterling majd öt méterről odaért és egyszerűen bepasszolta előle a hálóba.
Agüero talán még ma is keresi azt a labdát..... #-o

Idegen testként mozgott egy tartalékos Cityben. Mi meg várjuk majd tőle a gólokat.... =D>
Mindent az egészséges fejlődés érdekében, ámen!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.14. 16:31:05

Megint egy jatekos,aki kivancsi leszek mennyire lesz motivalt mikor majd az Eibarral jatszotok a
17.forduloban.
Masodik csatarnak jo lenne,de ahhoz tul sokaig tartja a markat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.14. 16:23:44

Nero. írta:
2021.05.14. 15:48:11
Teljesen felesleges igazolás.

A prime Agüeronak nagyon örülnék, de jelenleg már top 20as csatár sincs.

Messi miatt hozzák ide.
Nekem is pont ez a bajom az egésszel. Ha nem lenne itt Messi, biztos más megoldást néznénk, ezzel csak elodázzuk a problémát, amit pár éven belül meg kell oldani. (tudom, nincs pénz, de Depay azért nem 1 éves megoldás lett volna)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.14. 15:48:11

Teljesen felesleges igazolás.

A prime Agüeronak nagyon örülnék, de jelenleg már top 20as csatár sincs.

Messi miatt hozzák ide.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.05.14. 15:12:21

geridoss írta:
2021.05.14. 13:09:41
Akiknek ez nem tetszik, kit igazolnának?

Ingyen jön, kevesebb fizuval.

Nincs pénz, jelenleg ő és még Depay szintén ingyen a realitás.

Mindkettő előrelépés.
Őt semmiképpen. Elfogadnám, ha kellene a sok fiatal mellé egy rutinos középcsatár. Viszont ő azért jön kizárólag, mert Messit meg akarják vele "fogni". Két éve nem játszik szinte, folyamatosan sérült. Ennek én véleményem szerint semmi értelme. Depay más "tészta". Fiatalabb, játékban van, 18 gólt lőtt a szezonban. Ő ingyen mindenképpen erősítés.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.14. 14:55:04

geridoss írta:
2021.05.14. 13:09:41
Akiknek ez nem tetszik, kit igazolnának?

Ingyen jön, kevesebb fizuval.

Nincs pénz, jelenleg ő és még Depay szintén ingyen a realitás.

Mindkettő előrelépés.

Mennyivel kevesebb az a fizu? és mihez képest? Mert mondjuk ha Brait helyett jön, tuti több lesz a bére.

szerintem sincs szükség rá, 5-6 évet késtünk a leigazolásával.
Depay legalább fiatalabb.

Szerintem felesleges igazolni ilyeneket, 2 éve is ezt mondtam. Várjunk ki, nézegessük a fiatalokat, stb...aztán rendbe szedi magát a klub pénzügyileg.
Ennek nincs értelme, hogy máshonnan kiebrudalt, kiöregedett embereket idehozunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.14. 14:10:42

geridoss írta:
2021.05.14. 13:09:41
Akiknek ez nem tetszik, kit igazolnának?
Gondolom sokan azt hiszik,hogy majd a Coutinho,Umtiti,Pjanic,Firpo stb névsorból összeszedünk vagy 150 millát és lesz pénz igazolni. Most felsoroltam 4 nevet,de lehetne még ott Piqué,Roberto, Dembelé, Lenglet is,természetesen ők maradnak,hiszen vezérekre mindig szükségünk van.

Én úgy gondolom,hogy Cout eladjuk, meg Pjanicot és Firpot,és itt ki is fulladt a takarítás,pöröghet még egy szezon Shakiráékkal.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.05.14. 13:09:41

Akiknek ez nem tetszik, kit igazolnának?

Ingyen jön, kevesebb fizuval.

Nincs pénz, jelenleg ő és még Depay szintén ingyen a realitás.

Mindkettő előrelépés.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.14. 12:32:43

sansz írta:
2021.05.13. 17:22:12
Üdv Agüero, viszlát józan ész! :D Aki ezek után is az edzőben látja a nulladik problémát az.. téved. Olyan furcsa dolog ez,itt van ez a socios rendszer,azt hinné az ember,hogy itt a vezetőknek sokszor meg van kötve a kezük és sok évig nem lehet hülyeséget csinálni. Hát lehet. Énis azt mondom,hogy BW helyett padra jó lesz, BW úgyis jobbat érdemel a padnál. De nem padra jön, ez elég tuti. Laporta mindent megtesz,hogy a haverjai jól érezzék magukat,ezzel nincs gond. a gond azzal van,ha ez épp nem a Barca érdeke. A Barca csak úgy tud fejlődni, ha lecserélik a nem tiszta Laportapajtikat. A probléma ott van,hogy ez nem elég,mostmár azt az 5-6 embert is el kéne engedni,vagy legalábbis padra tenni őket,ha elfáradnak.

Én ezt vártam Laportától, szerintem Bartonál csak szerencsésebb volt. De mégis rossz mikor beigazolódik az ember félelme. Persze az ellenfelei sem voltak jobbak,csak másként rosszak. Na mindegy, jöhet a szuperliga,onnan tíz év múlva sem esünk ki.
Józan észt emlegeted? Nem értem mi lehet ennél józanabb döntés, mint hogy ingyen ideigazoljuk Messi sogortát, megvágott fizetéssel? Laporta inkább politikus és tudja mivel lehet elcsavarni Leo fejét. Egyébként meg szerintem lehet neki még 2 jó éve.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.14. 11:51:36

Barcaforever írta:
2021.05.14. 11:44:11
38 millió euroval több pénze van a klubnak igazolásokra. 8) Azzal, hogy nem lesz bajnok a csapat 38 millió euronyi bónuszt nem kell így kifizetni.
Akkor le a kalappal a srácok előtt, hogy ilyen alázatosan lemondtak a sikerről a klub érdekében. Nem lehetett könnyű direkt visszafogni a teljesítményt, mégis megcsinálták! Végre összeállt a puzzle ;)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.14. 11:44:11

38 millió euroval több pénze van a klubnak igazolásokra. 8) Azzal, hogy nem lesz bajnok a csapat 38 millió euronyi bónuszt nem kell így kifizetni.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.14. 08:43:08

azért ne tegyünk félre néhány apró tényt:
egy kényszerű elnök csere után vagyunk
egy Covid-gazdasági csőd? na enyhébben átmeneti pénz szűke.
egy Szuperliga gubanc közepén aminek a vége ki tudja hol van?
egy Messi kérdőjel? megy vagy marad, akar vagy akarjuk e?
szóval nem könnyű ez és nincs tuti megoldása.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.13. 17:22:32

Alcantara írta:
2021.05.13. 17:00:37
Ez pedig már a mindenki által áhított Laporta bácsi. Nem mondom, ütős igazolás.
Az csak hab lenne a tortán, ha Messi elmenne nyáron a PSG-be. Bár szerintem marad. Ehhez a faterját egy szertárosi állással megkínálhatnák.
Ezerrel fiatalítunk, én simán behúznám Cannavarot egy 2 éves szerződéssel. Ma valahol olvastam, hogy Buffon is tárgyalás alatt áll velünk.
Én Enzo Zidane-t olvastam, mivel elég jól véd lézer kapufával is. Ja és Ter Stegen nincs formában, kellene hozni egy top10-es kapust.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.13. 17:22:12

Üdv Agüero, viszlát józan ész! :D Aki ezek után is az edzőben látja a nulladik problémát az.. téved. Olyan furcsa dolog ez,itt van ez a socios rendszer,azt hinné az ember,hogy itt a vezetőknek sokszor meg van kötve a kezük és sok évig nem lehet hülyeséget csinálni. Hát lehet. Énis azt mondom,hogy BW helyett padra jó lesz, BW úgyis jobbat érdemel a padnál. De nem padra jön, ez elég tuti. Laporta mindent megtesz,hogy a haverjai jól érezzék magukat,ezzel nincs gond. a gond azzal van,ha ez épp nem a Barca érdeke. A Barca csak úgy tud fejlődni, ha lecserélik a nem tiszta Laportapajtikat. A probléma ott van,hogy ez nem elég,mostmár azt az 5-6 embert is el kéne engedni,vagy legalábbis padra tenni őket,ha elfáradnak.

Én ezt vártam Laportától, szerintem Bartonál csak szerencsésebb volt. De mégis rossz mikor beigazolódik az ember félelme. Persze az ellenfelei sem voltak jobbak,csak másként rosszak. Na mindegy, jöhet a szuperliga,onnan tíz év múlva sem esünk ki.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.05.13. 17:00:37

Kalapos írta:
2021.05.13. 16:44:09
Teljes a képszakadás a vezetőségnél. Még egy kolonc. Erre nincs logikus magyarázat, így nem építkezhet egy klub.
Ez pedig már a mindenki által áhított Laporta bácsi. Nem mondom, ütős igazolás.
Az csak hab lenne a tortán, ha Messi elmenne nyáron a PSG-be. Bár szerintem marad. Ehhez a faterját egy szertárosi állással megkínálhatnák.
Ezerrel fiatalítunk, én simán behúznám Cannavarot egy 2 éves szerződéssel. Ma valahol olvastam, hogy Buffon is tárgyalás alatt áll velünk.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.13. 16:44:09

Teljes a képszakadás a vezetőségnél. Még egy kolonc. Erre nincs logikus magyarázat, így nem építkezhet egy klub. Egy éppen erős, sikeres klubnak jelenthet erősítést a padra egy ilyen igazolás, jelenthet extra merítési lehetőséget és + opciót ha a meccs úgy kívánja, de a mi helyzetünk más.

Luis Suárezre nincs szükség, mindenáron el kell küldeni, akár közvetlen riválishoz is ingyen, csak szabaduljunk tőle, de azért igazoljuk le Aguerot...
Nem mind1 melyik sérült, fásult, csúcson túli 30 sokon éves délamerikai csatár játszik? :roll:
Suarez legalább már be volt építve de Aguerora semmi garancia. Fizetése értem hogy kevesebb, de ezt Luissal is meg lehetett volna beszélni, imádott itt játszani.

Ha csak Messi miatt hozzák, arra nincsenek is szavak. Lehet hogy nem ő kérte, és nincs Messi maffia, de ebből is látszik hogy tényleg mindent neki áldozunk be, a józanészt is. Ilyen igazolásokért még szorítani se lehet hogy bejöjjön, eleve rossz szájízzel várja az ember a játékost mert tudja hogy semmi értelme.
Remélem Grizi is marad és ők játszanak majd 3an együtt, minden 10. meccsen meg Fati is kap majd 10 percet ahogy eddig Puig.

TELJES AZ AC MILAN SZINDRÓMA. Náluk volt ez a hozzáállás hogy igazoljunk kiéegett sztárokat, gyenge edzőket meg vérebeket a kp-ra. Pipa van mind háromnál nekünk is, ezt jó belátni már most.
Ők el is tűntek hosszú évekre, mi is ezen az úton járunk, 2. évnél járunk ahol úgy fejezzük be az évet hogy a végén igazából nem voltunk tényezők. 8-2 meg most a bajnokság, égés, égés, égés. Jövőre lesz a 3. év, mert ilyen döntésekkel nem lesz fejlődés.

Itt senki se számítson megváltásra, ha így megy tovább 5-10 év múlva talán lesz újra csapatunk, nagyon csalódott vagyok.

Jövőre Piké-SR-Alba-Busi-Grizi-Messi-Aguero lesz a csapat törzse, 10ből 7 játékos aki saját csúcsán bőven túl van és már semmit se fog fejlődni.
Játékostemető úgy hívják, sajnálom FDJ-t, Pedrit, Fatit, Destet, Puigot, és a La Masia-s fiatalokat.
Korábban ha cserékhez kell nyúlni ilyen Tellokra Cuencara, Rafinhára, Samperre vagy Thiagora bíztuk a feladatot. Ennyit a mostani fiatalok is tudnak, de helyettük BW, Pjanic és Aguaro kell, ez a módi.

Az egyetlen magyarázat ha egyenesen a padra jön, és csak a Koeman hülyeségei miatt idén hiányzó reális mértékű rotálásnyival kap több időt mint idén BW, akkor ok igazolás volt ingyen Aguero, ha BW-t pedig kidobjuk. Akkor minőségi fejlődést értünk el, a csereállományon, a padon.
De nem álmodozok, tuti kezdő lesz, ez kb mintha neki futásból lőnénk öngólt minden meccsen.

Morales gyereket kellett volna elhozni a Levantéből, és BW-vel együtt játszatni őket, lehet még eredményesebb is lenne :lol: mint amilyen Aguero és Messi sziesztázása lesz együtt vasárnap délutánonként a bajnokikon, ketten együtt összesen 5km futással, csak egymást keresve, középen 6 védő között 2nm területen. Már amikor épp nem sérült Aguero. Vagy kitesszük őt is balszélre, ahova sebesség kell? :roll: Hiszti befejezve.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.05.13. 15:53:18

Nem orulok Agueronak, akkor se, ha ingyen erkezik.
33 eves, kb 2 eve serult, es nekem kicsit olyan szaga van az egesznek, hogy a sportszakmai erdekek megint hatterbe szorulnak az elott a teny elott, hogy nagyjabol csak azert jon, hogy Messit konnyeb legyen maradasra birni.
De cafoljon ram. Persze, tudom, hogy jelenleg nincs hasznalhato kozepcsatar a keretben, de igy sose fog elkezdodni a csapat epites.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.13. 14:27:53

elvileg Agüeroval sikerült megegyezni.
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.13. 08:05:15

Zsolti írta:
2021.05.12. 21:36:47
Egyszeru a valasz: nagysagrendekkel nagyobb penzt keresnek a barcanal, mint barhol mashol. Ibra idejeben ez meg nem igy volt, azert lehetett viszonylag konnyen eladni. Grizes pl. Netto 30M eurot keres ha minden igaz (viszonyitaskepp: Neymar netto 36-ot a Psgbe).
Ugyan ilyen okbol nem tud szabadulni pl Baletol sem a RM.
oh hát igen, ez sokat jelenthet, szép észrevétel.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.12. 22:19:48

Transfermarkton olvastam, hogy Neymar 2025ig hosszabbított. Illetve Lautaroért a real érdeklődik.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.05.12. 21:36:47

Kalapos írta:
2021.05.12. 16:50:04
Kár hogy nem Puyol, Mascherano, Xavi, Iniesta és Alves maradtak a nyakunkon.
Jött a sérülés, vagy ők tudták mikor kell lelépni, vagy valakit meg a vezetőség tett ki amikor már úgy érezték eljött az idő. Most pl. Pikénél nem értem hogy se ő se a vezetőség nem látja hogy ez nem megy? Biztos látják, nem hülyék, csak túl nagy ember a klubbon belül az lehet a baj.

Másik dolog, Ibra jutott eszembe.
Itt volt egy top csatár, drágán, aki nem illett a képbe, és ezért simán kikerült a csapatból és nem játszott, el lett adva 1 év után. Pep és Laporta nem szórakozott.

Ezt Griezmannal mért nem lehet megcsinálni? (Vagy Dembelével? Vagy Coutinhoval?)
Griezmannal bérelt helye van, nem rossz játékos csak nem ide, de tuti nem lesz kirakva mert alap kezdő még most is játszik minden meccsen.
Dembele legalább tökös de mind1 szerintem ő is lépjen, önmaga miatt, mert ahhoz képest hogy a leglendületesebb támadó ő kap kevesebb percet és a meccseink 90% nincs területe.
Coutinho csak vigye bárki, szegényt sajnálom nagyon.

Ha Ibrát rá tudtuk sózni a Milanra akkor nem értem hogy mostanában a bukott emberek mért vannak rajtunk 5 évig, főleg nem értem hogy valaki minden meccsen játszik is gyengén.

Szerintem ez csak Barto makacssága miatt lehetett, nem ismerte be a szakmai csődöt és kitartott az ötletei mellett. Laportának nehéz nyara lesz, edzőt keríteni, sportigazgatói szerepeket rendbe tenni, ezeket összhangba hozni, tehát nem 0-ról hanem -100ból csapatot építeni.
Egyszeru a valasz: nagysagrendekkel nagyobb penzt keresnek a barcanal, mint barhol mashol. Ibra idejeben ez meg nem igy volt, azert lehetett viszonylag konnyen eladni. Grizes pl. Netto 30M eurot keres ha minden igaz (viszonyitaskepp: Neymar netto 36-ot a Psgbe).
Ugyan ilyen okbol nem tud szabadulni pl Baletol sem a RM.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.12. 16:50:04

Kár hogy nem Puyol, Mascherano, Xavi, Iniesta és Alves maradtak a nyakunkon.
Jött a sérülés, vagy ők tudták mikor kell lelépni, vagy valakit meg a vezetőség tett ki amikor már úgy érezték eljött az idő. Most pl. Pikénél nem értem hogy se ő se a vezetőség nem látja hogy ez nem megy? Biztos látják, nem hülyék, csak túl nagy ember a klubbon belül az lehet a baj.

Másik dolog, Ibra jutott eszembe.
Itt volt egy top csatár, drágán, aki nem illett a képbe, és ezért simán kikerült a csapatból és nem játszott, el lett adva 1 év után. Pep és Laporta nem szórakozott.

Ezt Griezmannal mért nem lehet megcsinálni? (Vagy Dembelével? Vagy Coutinhoval?)
Griezmannal bérelt helye van, nem rossz játékos csak nem ide, de tuti nem lesz kirakva mert alap kezdő még most is játszik minden meccsen.
Dembele legalább tökös de mind1 szerintem ő is lépjen, önmaga miatt, mert ahhoz képest hogy a leglendületesebb támadó ő kap kevesebb percet és a meccseink 90% nincs területe.
Coutinho csak vigye bárki, szegényt sajnálom nagyon.

Ha Ibrát rá tudtuk sózni a Milanra akkor nem értem hogy mostanában a bukott emberek mért vannak rajtunk 5 évig, főleg nem értem hogy valaki minden meccsen játszik is gyengén.

Szerintem ez csak Barto makacssága miatt lehetett, nem ismerte be a szakmai csődöt és kitartott az ötletei mellett. Laportának nehéz nyara lesz, edzőt keríteni, sportigazgatói szerepeket rendbe tenni, ezeket összhangba hozni, tehát nem 0-ról hanem -100ból csapatot építeni.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.12. 16:32:34

Messinek a habnak kéne lennie a tortán, de ez az "építsük köré a csapatot dolog" már évek óta lejárt, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Új rendszer, tényleges megújulás kell, nem pedig foltozgatás. Ha marad, toljon intenzív 50-60 perceket, néha pihenjen. Ő is jobban járna.
Aki meg nem képes felelősséget vállalni a pályán, kapura lőni, megcsinálni egy cselt, az tényleg mehetne máshova...
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.12. 16:23:13

Egyébként már azzal előrébb lennénk, ha nem lenne bérelt helye a La Masia öregfiúknak, Messit is beleértve.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.12. 16:20:11

bunga írta:
2021.05.12. 07:58:10
El kéne dönteni, hogy Messi körül akarnak új csapatot felépíteni, vagy nélküle. Szerintem az utóbbinak több értelme volna.
Akkor viszont el kéne küldeni Netot,Minguezat, Piquét, Lenglet-t,Umtitit,Firpot, SR-t, Albat,Busquetset, Matheust., Pjanicot,Coutinhot,Messit, Trincaot, Griezmant,Braithwaitet.
A radikális, kockázatos, de igazi válasz ez lenne, egyetértek a névsorral.
De félek tőle, hogy Laporta még SR-hez és Piquéhez sem mer majd hozzányúlni,
és még évekig tart ez a leépülés..
Válasz küldése