Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.20. 14:02:02

Peter írta:
2021.07.20. 13:39:48
No persze, ehhez edző is kellet volna, ezt se felejtsük el.
Puig-on kívül ki az aki ígéretes fiatal és nem kapott tavaly elég játéklehetőséget? :D

Amúgy meg még mindig nem úgy működik a dolog,hogy berakunk 11 olyan gyereket, akik eddig max a harmadosztályban bohóckodtak és ugyanúgy legalább dobogó lesz belőle. Szép ez az utánpótlásdolog, de bőven a kisebbség az, aki beválik onnan
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.07.20. 13:39:48

culinho írta:
2021.07.20. 10:17:04
Nekünk a mostani válság kapóra is jöhet, mert végre a sajátokhoz nyúlunk. Nem minden posztot lehet velük lefedezni, ez tény, de kapásból mondanék, vagy 8 játékost, akik helyére most is simán elférnek a csikók.
Már tavaly ősszel így kellett volna kezdeni.
De mire erre rájövünk, eltelik 3 év és elkergetünk néhány fiatalt.
Fülsüketítően ordít a szituáció és talán csak a vak nem látja. Minden ebbe az irányba mutatna.
Már egy éve fórunk lenne, ha elkezdtük volna tavaly ősszel.....
No persze, ehhez edző is kellet volna, ezt se felejtsük el.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.20. 12:32:47

vinszentvega írta:
2021.07.20. 12:24:22
Most olvastam a twitteren hogy Griez-Dybala csere. Ez atomkacsa, vagy valaki hallotta még ezt?
Nagyon remélem, hogy nem akarjuk elhozni a posztját és stílusát tekintve a Messihez talán egész Európában legjobban hasonlító embert... remélem, hogy ez még csak nem is hápog.

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... ybala.html

Bár sajna itt is szó esik róla. Ha ez az egyetlen módja, hogy elpasszoljuk Griezt, akkor még tán a jobbik rossz lenne, de kétlem, hogy ez lenne az egyetlen megoldás...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.07.20. 12:24:22

Most olvastam a twitteren hogy Griez-Dybala csere. Ez atomkacsa, vagy valaki hallotta még ezt?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.20. 11:19:52

Cseri írta:
2021.07.20. 07:46:38
bence0330 írta:
2021.07.19. 22:02:24
Van de Beekkel elég komolyan holland gerince lenne a csapatnak. :)
Emlékeim szerint amikor legutóbb szét hollandosították a Barcát, az nem volt egy siker sztori :)
Azért nem volt az rossz, baromi erős volt a csapat, sőt, szinte a világ legjobbjai voltunk a 99-2000es szezonban. A két De Boer, Reiziger, Cocu, elöl a Figo-Kluivert-Rivaldo sorral legalább 1 bl-t simán be kellett volna húzni. Még a padra is jutott egy Bogarde, egy Litmanen, egy Dani, meg egy Zenden. Egy rosszul sikeredett Valencia meccsel csesztük el.
Más tészta, hogy hol vannak már ilyen minőségű holland játékosok...? (Oké, nyilván Frenkie-n kívül)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.20. 10:48:21

culinho írta:
2021.07.20. 10:17:04
...Nekünk a mostani válság kapóra is jöhet, mert végre a sajátokhoz nyúlunk. Nem minden posztot lehet velük lefedezni, ez tény, de kapásból mondanék, vagy 8 játékost, akik helyére most is simán elférnek a csikók. Ha Ilaix megy, akkor mindenképp igazolni kell, mégha Koeman megvilágosodik is és elkezdi játszatni Puigot is. Nekem álmom az lenne, ha De Jong lenne a szűrönk és előtte a két fiatal: Pedri és Puig szaladgálna. Az biztos, hogy nem lenne még angol csapat se, akik szét tudnának minket futni, passzpontosságban pedig nem is kérdés, hogy vernénk a mezőnyt. Tudnak a fiúk vonalak közé betörni és kiugratni is, csak fejben kéne rendbetenni a brigádot, hogy nem csak Messit kell figyelni, mehet a bogyó a centernek is. De ez csak ábrándozás, Koeman magától nem hiszem, hogy ezt meglépi, hacsak most nyáron az elnök rá nem szólt.

Tudom sokan azzal jönnek, hogy erőfoci van, elnyomják őket..Ugyanezt mondta mindenki Inivel kapcsolatban is anno. Aztán csak megoldották, mert mindig náluk volt a labda és gyorsabban járatták, mint ahogy az ellenfél oda tudott volna lépni.
Én is ezt várom/várnám nagyon egy másik edzővel. De még Koeman alat is jöttek fel jó fiatalok, csak más szellemben. Most őszintén, kiben csalódtunk, aki mostanság feljött? Mingu mitől volt rosszabb akár belső védőként, mint bárki, akit hoztunk, sőt, szerintem amúgy még Destet is lenyomta a szélen, akinek elvileg az a posztja. Moriba nem a szívem csücske, nem egy klasszikus Barca-playa, de a modern erőfocihoz elég jó lehet ő 2-3 év múlva. Araujo amikor egészséges, simán veri bármelyik védőnket. Oké, nem egy gyerekkora óra Masiás csávó, de jelenleg gazdasági szempontból mégiscsak ide sorolandó.
Itt szerintem ezzel a Koeman hosszabbítással nem is az a baj, hogy most kupát nyerünk, vagy sem, vagy éppen hogy sikerül az év. Lehet, hogy behúzzuk a bajnokságot is, ki tudja? Nekem az a bajom, hogy hozott egy merőben más vonalat, és erre kezdjük felépíteni a játékosállományt és a kiválasztást is valamennyire. Oké, hogy ő nem játszatja Puig-ot, mert nem fér bele az elképzeléseibe, és ezzel olyan nagy baj nem lenne, de a következő edzőnek lehet, hogy ő lenne az egyik alappillére. Moriba ugyanez talán, csak fordítva, lehet, hogy megtartjuk sok fizuért, amikor mondjuk 2 év múlva egy Xavi ha nem is feltétlenül nem számítana rá, de nem biztos, hogy fontosnak tartaná a maradását. Itt most kicsit elkezdtünk szembe menni az elmúlt mondjuk 15 év Barcelonájával, és kétlem, hogy ez a vonal maradnak hosszú távon. Koeman jövőre szerintem távozik, de 2 év múlva tuti.
Utána szerintem egy sokkal "játékosabb" középpályához és alapjátékhoz fogunk megint visszatérni, mert eleve ezt neveli ki a Masia, csak addigra már leépítünk/eladunk pár erre alkalmas játékost.

Ez az elnyomás téma olyan, hogy tökéletesen igaz, elnyomnak minket - egy bizonyos szint alatt. Ha 3 géppuskalábú és főleg gondolkodású játékos van a középpályán, de mondjuk a 3-ból minimum kettő, akik 2 mp alatt kétszer váltottak labdát, akkor nincs mit elnyomni, mert az ellennek köze sincs a játékhoz, meg a játékosokhoz. Ha meg ehhez igazodnak a támadók is (mint pl. régen Villa, Eto'o pl), akik ügyesek, mozgékonyak, gyors gondolkodásúak, akkor meg pláne működhetne a dolog. Az, hogy Busquets, Rakitic és Vidal nem tudott jó tikitakát nyomni az elmúlt években, amikor eleve nem erre valók, 30 évesek, és megrohanták őket, hát ne csodálkozzunk, és ez alapján kár lenne elítélni, és elavultnak gondolni a játékunkat. Ráadásul elöl is öreg Suarez, Dembélé járkált, akiknek ehhez nem sok közük volt, Messi meg ugye túl sok szerepet kapott már, ő szintben nyilván partner lenne egy ilyen játékban még 36 évesen is. DJ-Pedri-Puig, meg ki tudja, ki jönne még fel (pl. Nico pl Xavi helyére), már egész más sebességgel járatnák a labdát, és kiderülne, működik-e még vagy sem. Elöl Fati pl tökéletesen illeszkedne ebbe a játékba. Vagy ha nem is tiki-taka, de a modernizált ten Hag-Xavi féle verzió lenne, akkor is nagyjából hasonló kvalitású játékosok kellenének. Szóval szerintem ez járható út lenne, de mivel eleve ezért lettem Barca-drukker, szerintem természetes, hogy romantikus módon ezt akarom látni a pályán. És szerintem ez is fog visszatérni, csak közben 1-2 évet visszatartjuk ezt az egészet, és én nem vagyok benne biztos, hogy ez nekünk megéri, még egy bajnoki+kupa kombóval sem. Bár akkor legalább lenne kompenzáció.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.07.20. 10:28:02

Goikoechea írta:
2021.07.20. 09:34:02
Nagyon remélem, hogy értelmes igazolások lesznek hátvéd és középpályás poszton. Szomorkodom, hogy azok a jelöltek nem jönnek akiket elsőre kinéztek. Középpályán Wijnaldum, Saul számomra tetszetős megoldásnak tünt. De Ligt, Laporte a védelembe jelentett volna erősítést. Félek, hogy lecsúszunk a jó megoldásokról és Romagnolival kell beérni aki szerintem nem jelentene erősítést. Középre meg maradna Sergi Roberto. Mivel mindenki tudja, hogy eladási kényszerben vagyunk, kb senkit nem lehet eladni, pedig bőven lenne kit.
De milyen igazolásokról beszélünk? :) se igazolásra, se fizetésre nincs pénz. Azt tudjuk tenni, h valamelyik piacképes játékosunkat áron alul elcseréljük egy kisebb fizetési igényű játékosra. Ez történik, mikor a semmit se érő Dembele keres 12 milliót, a többszörös bl győztes Varane meg 6 milliót. Többet akarsz? Lehet menni Manchesterbe semmit nyerni meg ázni :) nincsenek senkire rászorulva, nekünk meg a játékosok diktálnak. Úgy rúgnék ki minden ilyet, mint macskát …ni.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.07.20. 10:17:04

Nem volt az a hollandosítás olyan rossz az elején, csak túltoltuk és a végén már nem a mi szintünkön lévőket hoztunk. Ne felejtsétek, abban az időben volt egy holland aranygeneráció, nagy volt a respectjük. Amúgy pont azért bízom Laportában, mert nagyon hasonló helyzetben vette át a Klubot első alkalommal is. Ott is el voltak szállva a fizetések és első két évében nagytakarítást kellett csinálnia. Az alapozta meg a későbbi sikereket. Nekünk a mostani válság kapóra is jöhet, mert végre a sajátokhoz nyúlunk. Nem minden posztot lehet velük lefedezni, ez tény, de kapásból mondanék, vagy 8 játékost, akik helyére most is simán elférnek a csikók. Ha Ilaix megy, akkor mindenképp igazolni kell, mégha Koeman megvilágosodik is és elkezdi játszatni Puigot is. Nekem álmom az lenne, ha De Jong lenne a szűrönk és előtte a két fiatal: Pedri és Puig szaladgálna. Az biztos, hogy nem lenne még angol csapat se, akik szét tudnának minket futni, passzpontosságban pedig nem is kérdés, hogy vernénk a mezőnyt. Tudnak a fiúk vonalak közé betörni és kiugratni is, csak fejben kéne rendbetenni a brigádot, hogy nem csak Messit kell figyelni, mehet a bogyó a centernek is. De ez csak ábrándozás, Koeman magától nem hiszem, hogy ezt meglépi, hacsak most nyáron az elnök rá nem szólt.

Tudom sokan azzal jönnek, hogy erőfoci van, elnyomják őket..Ugyanezt mondta mindenki Inivel kapcsolatban is anno. Aztán csak megoldották, mert mindig náluk volt a labda és gyorsabban járatták, mint ahogy az ellenfél oda tudott volna lépni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.20. 10:12:33

Amúgy szerintem nem fog már senki jönni.
A Wijnaldum-hajó elment, ma már azt írják, hogy a Griezmann-Saul cserebere sem jön össze. Értelmes védőt nem fogunk annyiért szerezni, amennyit meg is engedhetünk magunknak.
Plusz hiába érdeklődnek utánuk, szerintem az Umtiti-Lenglet kettősből legalább az egyik maradni és játszani fog. Ha nem is folyamatosan, de nem fogják lelátóztatni egyiket sem egy évig.

Elpasszolni meg szerintem Braith-et meg max az egyik francia védőt fogjuk csak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2021.07.20. 09:34:02

Nagyon remélem, hogy értelmes igazolások lesznek hátvéd és középpályás poszton. Szomorkodom, hogy azok a jelöltek nem jönnek akiket elsőre kinéztek. Középpályán Wijnaldum, Saul számomra tetszetős megoldásnak tünt. De Ligt, Laporte a védelembe jelentett volna erősítést. Félek, hogy lecsúszunk a jó megoldásokról és Romagnolival kell beérni aki szerintem nem jelentene erősítést. Középre meg maradna Sergi Roberto. Mivel mindenki tudja, hogy eladási kényszerben vagyunk, kb senkit nem lehet eladni, pedig bőven lenne kit.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.20. 09:14:32

Cseri írta:
2021.07.20. 07:46:38
Emlékeim szerint amikor legutóbb szét hollandosították a Barcát, az nem volt egy siker sztori :)
Nekem megvan az a szerencsém, hogy akkor még elég picike voltam, és nem volt televíziónk sem, szóval nem él nagyon bennem. :D Nekem mondjuk a jelenlegi holland gerinccel egy VDB-el együtt sem lenne bajom, csak a gerinc tején ülő fejjel. De vele is úgy vagyok, hogy kap nálam még egy esélyt egy a tavalyinál sokkal jobban az elképzeléseibe illő kerettel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.07.20. 08:51:12

Cseri írta:
2021.07.20. 07:46:38
bence0330 írta:
2021.07.19. 22:02:24
Van de Beekkel elég komolyan holland gerince lenne a csapatnak. :)
Emlékeim szerint amikor legutóbb szét hollandosították a Barcát, az nem volt egy siker sztori :)
Azért ez a francia tengely sem egy nagy eresztés.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.20. 07:46:38

bence0330 írta:
2021.07.19. 22:02:24
Van de Beekkel elég komolyan holland gerince lenne a csapatnak. :)
Emlékeim szerint amikor legutóbb szét hollandosították a Barcát, az nem volt egy siker sztori :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.19. 22:02:24

Troym írta:
2021.07.19. 21:54:52
Azért a mai Romagnoli és Van de Beek (sport és mundo deportivo) pletyka egyike se lenne rossz. Az olasz hátvéd - Pjanic csere szerintem reális lehetne és akkor a ballábas hátvéd kérdés is meg lenne oldva. A holland srác meg tényleg megérne egy kölcsönt.
Remélem, nem Romagnoli lesz a komoly védőigazolásunk. A Milanban jelenleg talán a 4. legjobb belső védő, de ha nagyon jóindulatú vagyok, akkor a 3. De nem is ez baj, mert ott komoly a konkurencia. Nekem az a bajom, hogy nem valami gyors, sőt, a korához képest inkább lassú, és amikor mi 55 méterre védekezünk a saját kapunktól, ez sajna számíthat...
Persze nagy baj azért nincs vele, pozitívuma pl. hogy eléggé vezéralkat, csak remélem, komolyabb játékos érkezik, aki tényleg erősítés. Van már 3 Romagnoli szintű védőnk - sőt, talán jobbak is.
Van de Beekkel elég komolyan holland gerince lenne a csapatnak. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.07.19. 21:54:52

Azért a mai Romagnoli és Van de Beek (sport és mundo deportivo) pletyka egyike se lenne rossz. Az olasz hátvéd - Pjanic csere szerintem reális lehetne és akkor a ballábas hátvéd kérdés is meg lenne oldva. A holland srác meg tényleg megérne egy kölcsönt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.07.19. 16:02:55

Titinho írta:
2021.07.19. 15:53:48
🎙| Enrique Cerezo, Atletico Madrid president, regarding Griezmann: “In the world of football anything is possible. No one knows what the outcome of these negotiations will be. If that happens, it will be a pleasant surprise. You will soon know something.” 🚨🇫🇷

Sport.es

Cerezo megerősítette, hogy tényleges tárgyalás zajlik. Elmondása szerint hamarosan kiderül mire jutottak.
Olvastam én is,az a baj hogy egyik se akar a fizetéséből engedni.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.07.19. 15:53:48

🎙| Enrique Cerezo, Atletico Madrid president, regarding Griezmann: “In the world of football anything is possible. No one knows what the outcome of these negotiations will be. If that happens, it will be a pleasant surprise. You will soon know something.” 🚨🇫🇷

Sport.es

Cerezo megerősítette, hogy tényleges tárgyalás zajlik. Elmondása szerint hamarosan kiderül mire jutottak.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.07.19. 14:20:13

Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.19. 13:20:56

sansz írta:
2021.07.19. 13:04:03

ha ez igaz,akkor meg luissuarezezték szegényt és pont velünk? Nem mondom, én értem miért kell nekik Grizes, rajtunk kívül mindenkinek kéne. De fura,hogy Saul nem számít nekik. Nagyon jó játékos,olyan poszton ami kincset ér manapság.
ha mindenkinek kéne csak nekünk nem, már rég eladtuk volna.

Saul jöhetne, jó korban van, kellően technikás nagy munkabírású játékos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.19. 13:04:03

davi10 írta:
2021.07.19. 12:25:03
NSO:
Saúl Níguez egy spanyol lap szerint azt mondta az őt éltető és maradásra bírni akaró AM-szurkolók egyikének: „Engem már kirúgtak innen, ember!”.
Jöhet az újabb ingyen igazolás? :D
ha ez igaz,akkor meg luissuarezezték szegényt és pont velünk? Nem mondom, én értem miért kell nekik Grizes, rajtunk kívül mindenkinek kéne. De fura,hogy Saul nem számít nekik. Nagyon jó játékos,olyan poszton ami kincset ér manapság.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.19. 12:25:03

NSO:
Saúl Níguez egy spanyol lap szerint azt mondta az őt éltető és maradásra bírni akaró AM-szurkolók egyikének: „Engem már kirúgtak innen, ember!”.
Jöhet az újabb ingyen igazolás? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.19. 05:19:14

Laporta egy sokdimenziós akrobatamutatvány kellős közepén van. Fogalmunk se lehet, hogy milyen kerettel fog indulni a bajnokság. Koemannak se lehet fogalma - de ehhez képest nyugodtnak látszik. Talán neki vannak komoly B,C,D tervei.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.07.18. 19:00:22

fanbarca írta:
2021.07.18. 09:53:53

2. Két ballábas belsővédőnk van: Umtiti, Lenglet. Mást kockázatos baloldalra tenni, mert jellemzően jobb lábra veszik át a labdát, ami középen veszélyt jelent.
Úgy az elmúlt 2 szezont végig nézve, számomra semmi nem kockázatosabb, mint bármelyiket a kettő közül odatenni. Főleg, hogy gondolom Mr. Elnök Úr míg egészséges a pályán lesz. Nekem elég volt már belőlük, jobb- bal láb ide-oda :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.07.18. 18:12:02

mess2009 írta:
2021.07.18. 08:59:48
tudom, hogy értelmetlen és vég nélküli,

bocsánatosnak minősülnek, itt meg minden szálka - gerenda.
elment a meccs Lenglé -n....

Lenglé jelenlegi piaci értéke 25M, Garciáé 20M. a gyereket az a Guardiola tette lapátra akinek a szakértelmében jobban hiszek mint az itt "koloncozó" íróknak....akik majd gyorsan cáfolnak, hogy az nem is úgy volt. mert el akart jönni....stb
Lehet, hogy igazad van és értelmetlen.....
Senki sem tökéletes és senkitől sem várható el a tökéletesség (Puskás, Messi, CR például, de védőként Puyol, Virgil van Dijk, Dias)
Real meccs.....vezetik a labdát Ramosra....általában meg sem moccant a Barca szurkoló belső hangja, hogy na végre ebből gólt kaphat a Real.
Real meccs szintén.....Varanra vezetik a labdát....a Barca szurkoló pulzusa emelkedik, hátha gólt kap a Real.
Barca meccs.....Lenglet-re vezetik a labdát....a Barca szurkoló azért remeg, hogy az ellenfél hibázzon, máskülönben tízből nyolcszor tuti a bekapott gól. Nem Lenglet-ben bízik a Barca szurkoló, hanem abban, hogy az ellenfél kihagyja.
EB most volt....45 perc után Deschamps lecserélte
Lenglet 26 éves, labdarúgó karriert tekintve a legjobb életkor
Tegyük fel, úgy van, ahogy gondolod, Pep tette lapátra Garciát....Lucho ennek ellenére meghívta a keretbe, elvitte az EB-re, játszatta a srácot....mindkét edző mindent megnyert már a Barcával amit csak lehetett.

Az igazság pillanata persze akkor jön majd el, amikor Garcia-ra vezetik az ellenfeleink a labdát.....ugyanakkor Garcia 20 éves
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.18. 13:23:16

Azt nem vettem figyelembe hogy 3 vagy 2 védővel fogunk játszani, mert fogalmam sincs. A 3 védő igazából tavaly vészmegoldás volt, de aztán egy ideig működött, aztán teljes csőd volt.
Ki tudja ebből mit tanult Koeman.

Ha 3 védő kezd majd akkor viszont az egyik legyen De Jong, neki kell a mélység a terület, és legalább tud szervezni. Saúl és Pedri lehetne akkor belső kp előttük mozgékony és labdaügyes támadókkal.
De persze álmodik a nyomor. Ha 3 védő lesz az alaprendszer akkor kell igazolni 1-et, és új ember alap kezdő, Mingu Araujo Garcia forog 2 helyen 1 pihen, tarcsi Lenglet, és szupertarcsiba ott van De Jong.
Ha 2 védő lesz, akkor Lenglet is mehet és 1et kell hozni. Ha nagyon nincs pénz, akkor Pikét kell megtartani és Lenglet mehet. 3 védőnél hogy az egyik balos tök jó lehet, de két védőnél egyáltalán nem számít, és 2 védős rendszert legalább Piké talán tudja játszani. Talán..
Válasz küldése