Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2021.08.05. 21:55:06

Hálás vagyok, hogy a Leo fémjelezte Barcelonán nőhettem fel. Sok szép emlékem kötődik hozzá, ezeket az elkövetkezendő napokban fel is fogom eleveníteni. Bízom benne, hogy kap rendes búcsút(Gamper?).

Mindezek ellenére a távozása szerintem így is 1 évvel később jött, mint kellett volna. Tavaly ez egy win-win szitu lett volna.(100 milla a zsebben és Messi is versenyképes csapatban játszhat.) Még mindig a világ legjobb játékosa, azonban be kell látni, hogy évek óta többet vesz el mint amennyit hozzáad. Lassítja a játékot és mentális gátat hoz létre a csapattársakban. Lehet ironizálni, de ez így van. Teljesen más, mikor a világ legjobbja mellett játszol és más az mikor neked kell előlépni vezérré különben nem történik semmi. Időbe fog telni de az alul teljesítő támadóink fel fognak javulni, gyorsabb lesz a labda is. Jobbak leszünk? Az idő eldönti, de kellenek a vezéráldozatok a változáshoz.(igen menjen a többi öreg is, csak ők ugye nem akarnak...)

Egyébként, ha az elmúlt 3 év BL győztesét megnézzük, egyik csapatban se voltak "sztárok"(gondolok itt arra akik sétálgatnak stb). A mai modern fociban mindenkinek ki kell vennie a részét támadásból és védekezésből is.

Sajnálom, hogy ilyen negatívak vagytok. Szép volt, jó volt, de épp ideje a korszakváltásnak(ismétlem a Pique brigádnak is mennie kellene). Láthattuk tavaly és az előtt is, h Messivel se megy. Kell az új irány.

Sok sikert Pulga! Köszönöm az emlékeket!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.05. 21:43:31

fcjoc írta:
2021.08.05. 21:40:22
Kalapos írta: ..
Azért maradjunk annyiban hogy a növekés hormon hiányban szenvedő szegény gyenge, sokak szerint focira alkalmatlan kis gyerek argentínából azért lett a világ legjobbja mert az FC Barcelona már előtte is akkora intézmény volt hogy képes legyen őt azzá nevelni. Sose felejtsük ezt el.
Lesz holnap, és nagyon izgalmas, és küzdelmes lesz.
..
Egyet értek. Sokat segített a klubnak, és tett is érte, de talán most kellett volna a legnagyobb segítség, amikor ekkora anyagi sz.rság alakult ki..

Továbbra is Forca Barca!
Erre csak egy NS-os hozzászólást tudnék hozni:
"te vagy a klub valaha volt egyik, de valszeg legjobb jatekosa..majd maradsz ingyen, mikozben Grizgaluskak meg Kutinnyok veszik fel evente a 15m -os gázsit..kozben a ceg ahol vagy mind pénzügyileg mind szakmailag egyelőre egy zsakutca, vagy legalabbis egy uj ut elejen, ami mire beerik minimum 5ev, tehat addig nagy sikerek nem várhatók.. megnézném hányótok maradna a jelenlegi cégénél, ha közölnék veletek, hogy imádunk de a fizudat lecsokkentjuk, de a kreten eddig 2ev alatt semmit nem az asztalra letevő Pistike meg Jozsika többet fog keresni náluk.. ezt egyébként nem most rontották el, hanem 10eve, amikor hulyemodra emelgettek a sikercsapat fizujat."
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.05. 21:42:31

nagyon-nagyon sajnalom :(

egy ideig nem leszunk igy bajnokok...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.08.05. 21:41:35

Mindenesetre, ugyan azt tudom mondani mint tavaly ilyenkor, ha tényleg nem kacsa az egész, akkor illett volna azonnal összehívnia egy sajtótájékoztatót…. Ennyit megérdemel az a 10 millió drukker a világon…
Mindenesetre a 10-számú mezt vissza kell vonultatni, nehogy valaki majd bemocskolja….(Depay)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2021.08.05. 21:40:22

Kalapos írta: ..
Azért maradjunk annyiban hogy a növekés hormon hiányban szenvedő szegény gyenge, sokak szerint focira alkalmatlan kis gyerek argentínából azért lett a világ legjobbja mert az FC Barcelona már előtte is akkora intézmény volt hogy képes legyen őt azzá nevelni. Sose felejtsük ezt el.
Lesz holnap, és nagyon izgalmas, és küzdelmes lesz.
..
Egyet értek. Sokat segített a klubnak, és tett is érte, de talán most kellett volna a legnagyobb segítség, amikor ekkora anyagi sz.rság alakult ki..

Továbbra is Forca Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.05. 21:39:43

Kalapos írta:
2021.08.05. 21:28:09

Azért maradjunk annyiban hogy a növekés hormon hiányban szenvedő szegény gyenge, sokak szerint focira alkalmatlan kis gyerek argentínából azért lett a világ legjobbja mert az FC Barcelona már előtte is akkora intézmény volt hogy képes legyen őt azzá nevelni. Sose felejtsük ezt el.
Lesz holnap, és nagyon izgalmas, és küzdelmes lesz.
Pluszegy. Talán még egy fokkal kíváncsibban várom így a szezonkezdést.

Hiába teszik meg a spanyol szövetséget bűnbaknak, azért ne legyünk olyan naívak, hogy ezt bekajáljuk. Egyrészt belemehetett volna a fizucsökkentésbe, másrészt még majdnem egy hónap van az átigazolási időszakból, még simán lehetett volna eladni játékosokat.
Nekem nagyon az jön le, hogy részéről anyagi okai vannak a távozásának, és ez elég nagy csalódás.

Laporta-t meg lehet anyázni, de ezek szerint mégse vállalt be akármit, hogy Messi-t itt tartsa. Barto szerintem simán előrukkolt volna valami szürke megoldással.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.05. 21:38:49

hát ez hirtelen jött, sajnálom. lehet, h csak nyomásgyakorlás a La Ligára a kommüniké (vagy már most bűnbakgyártás), de letojom már igazából.

az az ironikus, h amikor el akart menni, itt tartottuk. most, h elvileg maradna, nem megoldható a dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NovaProspekt 2021.08.05. 21:40:11-kor.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.08.05. 21:36:28

Zozzy 5 írta:
2021.08.05. 21:03:28
Amúgy ez a sztori csak nekem nem kerek? 2 hónapja tárgyalnak erről az egészről, tök világos volt h milyen plafonba kell beleférni. Megállapodnak 500 óra tárgyalás után, majd most leszáll a gépe és rájönnek h ja, nem tudjuk aláírni? Laporta nem nézett volna utána ennek a plafonnak pontosan? Nyilvan tuti nem. Vagy Messi kitalálta a gépen h többet kér? Vagy mi ez?
Én sem vágom, értetlenül nézek magam elé, már Leo előtt Barcáért dobogott a szívem, de ő aztán olyan színt hozott ebbe a történetbe, páratlan, megismételhetetlen. Most meg kicsit olyan "itt már csak a csoda segíthet" sztori nekem, Laporta nem hülye, tudta amikor elindult a választáson mi a cél, majd megismerte az anyagi helyzetet és ezen dolgoztak hónapokon át, most meg ennyi? Sok sikert kívánunk és köszönjük a "fejlődést"? Mi a fsz??
Mindent Leonak vetettek alá, Aguero is miatta érkezett, most pedig amikor felkerülne a cseresznye a tortára, hopp rájövünk hogy ez így még sem kóser? Érdekelne nagyon az egész sztori minden apró részlete, hogy megértsem az egészet, szinte biztos vagyok ez nem ma dőlt el, persze mi csak nézők vagyunk a lelátón, de több mint 20 éve íródik ez a történet.. , gyerekkor, fiatalság, felnőtté válás, saját életünk fent és lent állapotai ahol mindig ott volt a sport és ez a pali aki történelmet írt, végig kísért mindenkit Leo nagy története amit a Barcával írt, de ez annyira méltatlan mégis annyira valóságos hogy így érjen véget... Lehetett volna egy "last dance" megpróbálni utoljára egy nagyot focizni, lehet sok mindent mondani Laportára de ő Barca szív, próbáltak a szrból várat építeni, végül a "ligára" hivatkozva kifújják az orrunkat egy ilyen degenerált indokkal, Leo meg 34 évesen lelép vélhetőleg egy arab sejk csapatához... nem tudom melyik végett nagyobb a csalódottságom, ez a nap fekete napként fog beíródni a történelemkönyvekbe.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.08.05. 21:35:12

Ne hogy felhúzd magad, érdemtelenek rá, pár milliárd ember véleménye meg úgy sem számít :)
Szerintem többet ilyen szimbiózis, amely "ennyit termel" még egy nem lesz a labdarúgás történelmében.
Sajnos évekkel ezelőtt kellett volna ennek megtörténnie, hogy mostanra már igazán fájjon a "hitetleneknek" :)
Tudod, ez egyre rosszabb, amióta mennek ezek a közösségi oldalak mindenki nagyon bátran kritizál sportolókat, közben pedig fingjuk sincs a dolgokról.
Katinka kapcsán is ezt tették, a zsűrizős, nagytudású köcsögök, más [auto_cenzúra]...val mindig könnyű verni a csalánt.



quote=Rob888 post_id=1184564 time=1628191312 user_id=24021]
Tudni kellene méltó módon búcsúzni a történelem egyik legnagyobbjától. Bocsánat, de pár fórumozó nem képes erre. Most azzal kellene itt foglalkozni, hogy köszönetet mondunk neki a felejthetetlen játékáért. Megállni egy percre és visszatekinteni az elmúlt 15 évre! Az hogy mi lesz a Barcával az most legalább egy pár napra legyen mellékes.
Szomorú, hogy a szurkolók nem tudnak, tudtak igazán búcsút venni Messitől a kialakult helyzet miatt. Nagyon nehezen feldolgozható ez így. Sok sikert kívánok és köszönöm neki az elmúlt éveket. Hihetetlen szerencsés vagyok, hogy ekkor élhettem és láthattam a Barcelonában focizni. Hajrá Barcelona, köszönjük.
[/quote]
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.05. 21:32:53

Azért most látszik, mit hozott össze Bartó az eszetlen költekezésével. Remélem hogy megkapja majd a méltó büntetését. Laportának szerintem konkrétan fizikailag nem volt esélye leigazolni, hacsak nem bontott volna szerződést a fél csapattal... Ettől még a kommunikáció nagyon sz.r volt.

Köszönjük, Leo, és sok sikert a továbbiakban! Legalább még egy csapatnak fogok majd tudni jóízűen szurkolni. :D

Ha most valami Xavi ülne a padon, akkor azt mondanám, hogy hajrá, építsünk egy új Barcelonát ala Pep. De most Koeman "mindenki melózzon, majd Messi megoldja" taktikájából sajnos eltűnt a taktika fele... nem tudom, hogy bírkózunk meg ezzel.

Griezmann jelenléte viszont tán értelmet nyer kicsit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2021.08.05. 21:39:36-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2021.08.05. 21:30:32

Gratulálok a vezetőségnek, ehhez a remek szezonkezdéshez. Leo ügye ennél sokkal több odafigyelést érdemelt volna, már rég le kellett volna zárni. Pársoros kommüniké, nab,..meg. Még fel sem fogjuk, hogy ez mekkora veszteség, ráadásul ilyen méltatlan módon távozni... Ha magamhoz térek, majd talán átérzem ennek a korszaknak a történelmi jelentőségét, de most ez nem megy, csak a harag van.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.05. 21:28:09

Xavier Hernandez írta:
2021.08.05. 21:13:57
Mintha Laporta azzal nyert volna, hogy Messit itt tartja... A kurv@ anyjukat, ősszel ki akartam menni a családdal Barcelonába, hogy még egyszer megnézzem Leót. Hát ez most elmarad akkor :(. Párszáz millió euró szponzori pénz most kiesik a csapat alól, hisz ez a keret jelenleg egy Salzburg szintű csapattal sem bír, nem sok reklámértéke van. A barcelonai turizmus is jól megszívja, sokezer vendégéjszaka is kiesik, a kár összességében sokszázmillió euró. Nem baj, majd Griezmann, Dembelé, Umtiti és Sergi Roberto bajnokságot, kupát és BL-t nyernek nekünk :). Szegény Aguero, Messi miatt jött ide... ő sem járt jól. Elképesztő, mi megy ebben a klubban évek óta :(.
Hát én egyszer beírtam poénból hogy ha elmegy tuti lesznek akik azt hiszik le lehet bontani másnap a várost... de nem hittem hogy valaki komolyan ezzel fog jönni.

Azért maradjunk annyiban hogy a növekés hormon hiányban szenvedő szegény gyenge, sokak szerint focira alkalmatlan kis gyerek argentínából azért lett a világ legjobbja mert az FC Barcelona már előtte is akkora intézmény volt hogy képes legyen őt azzá nevelni. Sose felejtsük ezt el.
Lesz holnap, és nagyon izgalmas, és küzdelmes lesz.

Ha maradni akart volna, maradhatott volna kis fizuval de neki az nem módi. Hogy a sportszakmai projekt szerinte gyenge volt és ő BL-t akar nyerni? Ezt megértem, abszolút. Nem vagyunk BL esélyesek, szóval ha nem a fizu hanem a címek érdeklik akkor oké. Köszönünk mindent és sajnálom hogy így alakult.

A vicc az hogy ha jobb elnökünk van és nem barmolják szét LE csapatát lehet azóta is mi nyernénk zsinorban a BL-eket Messivel, Neymarral stb. Így meg elment mind, és mi csak mélyebbre és mélyebbre kerülünk.
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.08.05. 21:21:52

Tudni kellene méltó módon búcsúzni a történelem egyik legnagyobbjától. Bocsánat, de pár fórumozó nem képes erre. Most azzal kellene itt foglalkozni, hogy köszönetet mondunk neki a felejthetetlen játékáért. Megállni egy percre és visszatekinteni az elmúlt 15 évre! Az hogy mi lesz a Barcával az most legalább egy pár napra legyen mellékes.
Szomorú, hogy a szurkolók nem tudnak, tudtak igazán búcsút venni Messitől a kialakult helyzet miatt. Nagyon nehezen feldolgozható ez így. Sok sikert kívánok és köszönöm neki az elmúlt éveket. Hihetetlen szerencsés vagyok, hogy ekkor élhettem és láthattam a Barcelonában focizni. Hajrá Barcelona, köszönjük.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.05. 21:21:06

penzehes sz*rrago.

sajnalom h a futballvilag valaha volt legnagyobb ikonja igy megy el.

messi elment, az OSSZES selejt itt maradt koemannal egyutt, koszonjuk laporta :D

jovore talan a top4be becsuszunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.05. 21:15:43

Zozzy 5 írta:
2021.08.05. 21:03:28
Amúgy ez a sztori csak nekem nem kerek? 2 hónapja tárgyalnak erről az egészről, tök világos volt h milyen plafonba kell beleférni. Megállapodnak 500 óra tárgyalás után, majd most leszáll a gépe és rájönnek h ja, nem tudjuk aláírni? Laporta nem nézett volna utána ennek a plafonnak pontosan? Nyilvan tuti nem. Vagy Messi kitalálta a gépen h többet kér? Vagy mi ez?
A hírek szerint a Barca (és a Real is) megvétózza a La liga-CVC megállapodást, nagyon ellenére vannak.

Szegény Agüero:
"Aguero signed to Barcelona to play with his best friend and instead he's going to be listening to Depay's mixtapes" :mrgreen:

Ha így lesz nagyon sajnálom, erre tényleg nem számítottunk, remélem cserébe olyan csapatba megy ahol BL-t is nyerhet még legalább egyszer és nem az itteni szerencsétlenkedésekkel mennek el az utolsó szezonjai.
Megérdemelt volna egy utolsó, teltházas búcsúztatást mint anno Xavi és Iniesta, de sajnos most nem olyan időkat élünk.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.08.05. 21:13:57

Mintha Laporta azzal nyert volna, hogy Messit itt tartja... A kurv@ anyjukat, ősszel ki akartam menni a családdal Barcelonába, hogy még egyszer megnézzem Leót. Hát ez most elmarad akkor :(. Párszáz millió euró szponzori pénz most kiesik a csapat alól, hisz ez a keret jelenleg egy Salzburg szintű csapattal sem bír, nem sok reklámértéke van. A barcelonai turizmus is jól megszívja, sokezer vendégéjszaka is kiesik, a kár összességében sokszázmillió euró. Nem baj, majd Griezmann, Dembelé, Umtiti és Sergi Roberto bajnokságot, kupát és BL-t nyernek nekünk :). Szegény Aguero, Messi miatt jött ide... ő sem járt jól. Elképesztő, mi megy ebben a klubban évek óta :(.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.08.05. 21:10:22

Előbb utóbb visszavonult volna, és el kellett volna kezdeni tervezni a Messi nélküli Barcát. Csak annyi változott, hogy ezt most kell elkezdeni, és minél hamarabb, szerintem annál jobb.

Azért sajnálom, hogy normális búcsút így nem kap
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.08.05. 21:08:26

Sikerült! ÚTÁLOM A FOCIT.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.05. 21:05:47

Én személy szerint örülök a távozásának, az elmúlt 1 év hercehurcája után. Még mindig a világ legjobbja számomra, de ez a házasság már megromolott.

Amit végtelenül sajnálok mindezek ellenére, hogy így távozik. Hogy így lett ez lekezelve. Egy klublegendáról van szó, akinek a neve összenőtt a klubbal. Nem egy pár soros kommünikét várna az ember ezek után így hirtelen a semmiből. Nem így, hónapokig kétségek között tartva mindenkit.

Csak azt remélem, hogy legalább annyi lesz mindkét félben, hogy a Gamper kupán még utoljára lehetősége lesz Messinek méltó módon búcsút venni a klubbtól, és a szurkolóknak tőle. Ez a minimum lenne amit megérdemelne.

A legjobbakat kívánom a továbbiakban neki, remélem jut még neki sikerből máshol.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.05. 21:03:28

Amúgy ez a sztori csak nekem nem kerek? 2 hónapja tárgyalnak erről az egészről, tök világos volt h milyen plafonba kell beleférni. Megállapodnak 500 óra tárgyalás után, majd most leszáll a gépe és rájönnek h ja, nem tudjuk aláírni? Laporta nem nézett volna utána ennek a plafonnak pontosan? Nyilvan tuti nem. Vagy Messi kitalálta a gépen h többet kér? Vagy mi ez?
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.08.05. 21:00:47

Hát nem irigylem Laportat, ebbe igy belebukhat simán, Ez a spanyol labdarúgó bajnokságnak is egy mélyütés. Szerintem a culek hamarosan tüntetni fognak a vezetés távozását követelve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára corol 2021.08.05. 21:04:13-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.05. 20:58:14

Sinya22 írta:
2021.08.05. 20:54:12
Kalapos írta:
2021.08.05. 20:43:40


Ami a legnagyobb probléma hogy amit cserélni kellett volna az a múlt generációja és a tavalyi stáb. És ezekből csak Messi távozik, akinek pont maradnia kellett volna kevesebb szereppel.
Hát így konkrétan Koemannal meg Pikéékkel csak még lejjebb vagyunk.
Ez korrekt,egyet is èrtek vele. Èn hasonlóan èreztem magam,amikor tavaly Suarez távozott. Az is vèdhető volt, meg remènykedtünk,hogy az egy első lèpès,de aztán nem változott semmi. Most Messi távozása sokkal fájóbb lesz,kèrdès hogy megint ez a nagy változás?
Jövőre inkább ne is legyen változás mert elküldik Stegent meg De Jongot :mrgreen: #-o

Ez pont olyan mint tavaly Suarez, tény hogy ő is már sokszor emberhátrány volt, de a 8-2 után valahogy nem az ő neve ugrott fel mint fő lókötő akitől meg kell szabadulnunk, ehhez képest csak őt rakták ki.

Laporta a hírek szerint holnap helyi idő szerint délelőtt 11-kor sajtótájékoztatót tart Messiről.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.05. 20:54:12

Kalapos írta:
2021.08.05. 20:43:40


Ami a legnagyobb probléma hogy amit cserélni kellett volna az a múlt generációja és a tavalyi stáb. És ezekből csak Messi távozik, akinek pont maradnia kellett volna kevesebb szereppel.
Hát így konkrétan Koemannal meg Pikéékkel csak még lejjebb vagyunk.
Ez korrekt,egyet is èrtek vele. Èn hasonlóan èreztem magam,amikor tavaly Suarez távozott. Az is vèdhető volt, meg remènykedtünk,hogy az egy első lèpès,de aztán nem változott semmi. Most Messi távozása sokkal fájóbb lesz,kèrdès hogy megint ez a nagy változás?
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2021.08.05. 20:50:52

Nekem van egy megérzésem. Ez szerintem csak etetés lesz. :) Augusztus végén meg bejelentik, hogy Messi hosszabbított.

Házat, autót nem tenném fel rá, de egy kisebb összegben simán fogadnék is rá. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sanika01 2021.08.05. 20:58:27-kor.
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.05. 20:47:12

Nyiri81 írta:
2021.08.05. 20:09:50



Lehet cinikusnak lenni, tény hogy a fizuja iszonyat teher volt és az elmúlt 5 év kudarcaiban bőven benne volt Ő is. Tény így maradt pár arc akinek nem kellene itt lennie, de az nem ide tartozik.
Köszi, hogy megengeded:D
Iszonyat tehet még másik 4-5 játékos fizuja is, akik fele pályára se lépett már 3 éve kb.
Tény, hogy benne volt a kudarcokban, meg hogy nagy volt a bértömege, ezeket nem vitatom.
De ha engem kérdezel, inkább egy Messi nettó 50ért, mint a Pjanic, Umtiti, Coutinho, Roberto, Lenglet ötösfogat majdnem ugyanannyiért.

De jogos, nem ide tartoznak.
Olyan szempontból viszont igen, hogy financiális gondok lettek lekommunikálva a távozása okaként, szóval akkor ez még érinthetne több olyan embert is, akiknek eleve keresni valója se lenne a csapatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése