Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.10.17. 23:20:01

VargaAron írta:
2021.09.18. 10:30:42
Sziasztok!

Kapusként szívesen csatlakoznék kis- vagy nagypályás műfüves focicsapathoz állandó vagy beugró jelleggel is akár Budapesten (inkább a pesti oldalon). PM-ben várom a szerződésajánlatokat :D
Még mindig?

Kedd 19.00 Bikás Park 1,5 óra haveri foci, de nem lötyögős. Ott állandóra kellene is, mert egyik kapusunk “eltűnt”.
Plusz a héten szerdára is kell egy kapus, de ott 35 év felett lehet csak :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.17. 23:07:15

zsoltfree írta:
2021.10.17. 23:01:25
Talán ez a topic a legmegfelelőbb a kérdésemnek. Ki most az olyan játékosunk aki jól tud szabadot lőni? Esetleg akiben benne van a távoli bomba? Előbbi eddig ugye Messi volt, néha Suarez, régebben pedig Rakitic. Most valakinek jó ez a skillje?
Nekem Depay tűnik annak, sztem a lövőereje brutál.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.17. 23:01:25

Talán ez a topic a legmegfelelőbb a kérdésemnek. Ki most az olyan játékosunk aki jól tud szabadot lőni? Esetleg akiben benne van a távoli bomba? Előbbi eddig ugye Messi volt, néha Suarez, régebben pedig Rakitic. Most valakinek jó ez a skillje?
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2021.09.18. 10:30:42

Sziasztok!

Kapusként szívesen csatlakoznék kis- vagy nagypályás műfüves focicsapathoz állandó vagy beugró jelleggel is akár Budapesten (inkább a pesti oldalon). PM-ben várom a szerződésajánlatokat :D
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.05. 20:43:43

Az a baj a mostani közlekedéssel, hogy annyi autó zúdult az elmúlt 5-6 évben az utakra, hogy erre már a mai úthálózat áteresztő képessége kevés.
Csak még kell nézni a társasházi parkolókat. Dugig vannak. 10 éve a kutyának sem kellett a garázs, most mindenki azt szeretne venni.
A baj, hogy most már sok helyen nem családonként van egy autó, hanem sokszor családtagonként is. A magyarországi ( városi) utak nem erre vannak tervezve. Nem csak Budapestre igaz mostanában a dugó. A vidéki nagyvárosokban is hasonló, csak kevesebb autóval és idővel.

Én, ha tehetem, tavasztól őszig kerékpárral közlekedek ( kb. 9-9 km oda és vissza). Ha csúcsidőben tekerek, simán hozom a kocsik átlagsebességét, vagy még jobbat. A munkahelyemen van pár kolléga, akik gyalog is öt-tíz percre laknak, de kocsival járnak be...mindenki kényelmes.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.05. 15:17:11

csababarca írta:
2021.09.05. 13:53:02
Nem tudom, én járok BP-re sűrűn, és naplózva vannak az utaim.
Erzsébet térre 5-10 perces csúszásokkal érek oda, Westend környékére is 5-10 perc különbségek vannak.
Nővérem Bem rakparton lakik (Margit hídhez közel), 5 perc csúszásban vagyok mostanában.

Tegnap mentem a Westendbe, belecsúsztam egy 15 perces csúszásba, mivel a Hősök terénél is le voltak zárva már szakaszok, aztán terelgetés volt. De a sok ökör sofőr nem vette figyelembe a rendőri jelzéseket (szerintem fele nem tudja, hogy mit jelent, ha a rendőr áll a kereszteződésben, és hadonászik a kezével), így mindenki ment be a kereszteződésbe, ha szabadott ha nem, és ott álltunk 10 percig.

Igen, egyébként hülyeség, mert tényleg beáll a belváros, de az sem állapot, hogy már a biciklisávok előtt is nem volt olyan intervallum Budapesten, amikor ne lettek volna tele az utak.
2011-12 környékén még tényleg az volt hogy reggeli csúcs, délutáni csúcs, most meg egész nap egy csúcs 4-5 éve.
Éjszaka lehet menni legalább:D
2008ban volt egy érezhető változás, amikor átadták a keleti és északi részeit az M0 autóútnak. Onnantól tudtál autóval kiszámíthatóan közlekedni. Decemberben karácsonyig volt egy fokozódó forgalom növekedés. Ennyi. Így tudtad, hogy a reggeli és a délutáni csúcs között, ha van dolgod, akkor autóval el tudod intézni. Illetve hétvégén is ugyanez. Most már ezek nincsenek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.05. 13:53:02

Nem tudom, én járok BP-re sűrűn, és naplózva vannak az utaim.
Erzsébet térre 5-10 perces csúszásokkal érek oda, Westend környékére is 5-10 perc különbségek vannak.
Nővérem Bem rakparton lakik (Margit hídhez közel), 5 perc csúszásban vagyok mostanában.

Tegnap mentem a Westendbe, belecsúsztam egy 15 perces csúszásba, mivel a Hősök terénél is le voltak zárva már szakaszok, aztán terelgetés volt. De a sok ökör sofőr nem vette figyelembe a rendőri jelzéseket (szerintem fele nem tudja, hogy mit jelent, ha a rendőr áll a kereszteződésben, és hadonászik a kezével), így mindenki ment be a kereszteződésbe, ha szabadott ha nem, és ott álltunk 10 percig.

Igen, egyébként hülyeség, mert tényleg beáll a belváros, de az sem állapot, hogy már a biciklisávok előtt is nem volt olyan intervallum Budapesten, amikor ne lettek volna tele az utak.
2011-12 környékén még tényleg az volt hogy reggeli csúcs, délutáni csúcs, most meg egész nap egy csúcs 4-5 éve.
Éjszaka lehet menni legalább:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.05. 13:44:39

Barca_10 írta:
2021.09.04. 23:16:13
Nehéz ügy ez, és egyértelműen itt kívülállóként mi csak felszínes tanácsokat tudunk adni. Én általában támogatom a problémák megoldását, egy bizonyos szintig. Ha tényleg már ennyire régóta küzködtök ennyi mindennel, akkor viszont nagy valószínűséggel érdemesebb külön utakra váltani. Van az a pont, amikor egy kapcsolat már inkább mérgező tud lenni. Abból amit írtál, úgy tűnik ez nem egy hirtelen ötlet, érzés, hanem egy hosszan érlelődött dolog. Ha Te úgy érzed, hogy számodra jobb kint, mint bent, akkor szerintem meg kell tenned a lépést, bármennyire is nehéz.


Barcaforever írta:
2021.09.05. 10:58:46
Én 2 éve visszaköltöztem Budapestről Nyíregyházára, persze azóta mennem kell Pestre átutazóban, most ugye a Lánchíd és a Blaha belassítja a közlekedést, de ezek a busz/biciklisávok csak engem nyírnak ki idegileg? Járhatatlan a város egyszerűen, még szombat este 6kor is araszol az egész város. A Bajcsy, kiskörút teljesen elesett, de hogy még a Váci útból meg a Hegyalja útból is le kellett csípni 1-1 sávot hat ez vmi halál…

Hétköznap reggel meg du 5kor mi van a városban? Én komolyan idegbeteg lennék mindennap. Vagy vki ezt élvezi aki nem kocsival jár?
Ez egy eléggé kétélű dolog. Én nagyon sajnálom azokat, akiknek az autó tényleg munkaeszköz, vagy máshogy nagyon nehezen tudnak bejutni munkahelyükre. Másrészről viszont irreálisan magas az autós forgalom Budapesten, ugyanis rengeteg ember ellustult. Van olyan ismerősöm aki a 3-as metró vonalán lakik és dolgozik is, mégis autóval jár munkába, mert "megszokta" a covid alatt a kocsit. A Budapesten közlekedő autóknak szerintem bő 40%-a szimplán luxus/kényelem miatt jár, nem azért mert szüksége van rá.
Én tömegközelekdő gyalogosként teljes mértékben támogatom, hogy kapjon több teret a biciklizés/tömegközlekedés az autósók kárára, hátha a sok dugó miatt kikopnak azok a sofőrök akiknek igazából nincs is szüksége autóra és így a többiek, akiknek ez tényleg egy "muszáj", azok normálisabban tudnak majd közlekedni. Plusz a levegő minőségén is javít talán egy kicsit.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.05. 12:45:42

Kalapos írta:
2021.09.05. 10:59:59
Politikai játék az egész, értéke, értelme, érdeme bármilyen szempontból - nincs.
Szenvedés van.
Szerintem az az értelme, hogy a következő önkormányzati választásokra kész legyen minden, és akkor lehet mondani, hogy befejeztük a 3-as metrót, megcsináltuk a Lánchidat, a Blahát stb.
Most a Blaha környékén tömegközlekedek minden nap, és tényleg fáj nézni azt a kocsisort ami ott van...
Jó nagy baromság mindent egyszerre csinálni, de mindre ráfért a felújítás.

A biciklisávokhoz nagyon nem tudok hozzászólni, az Andrássy-n kocsival max hétvégén szoktam menni, akkor nem tűnt vészesnek.

Más téma: A sportkártya csődbement, az All You Can Move még nincs bevezetve a melóhelyemen, de az itthoni edzésről mostmár nagyon visszaszoknék a kondiba. Valaki ilyen "rejtett gyémánt" edzőtermet tud úgy a 2, 4-es metró vagy a 4, 6 vonalán, illetve környékén?
A Villányi úton van egy terem, ahova régen jártam, közel van a Mórichoz, 10k alatt van a bérlet és nincsen tele állandóan. Valami ilyesmit keresnék, csak a fent említett vonalon, hátha lejjebb tudok faragni az utazással eltöltött időből.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.05. 12:42:59

Barcaforever írta:
2021.09.05. 10:58:46
Én 2 éve visszaköltöztem Budapestről Nyíregyházára, persze azóta mennem kell Pestre átutazóban, most ugye a Lánchíd és a Blaha belassítja a közlekedést, de ezek a busz/biciklisávok csak engem nyírnak ki idegileg? Járhatatlan a város egyszerűen, még szombat este 6kor is araszol az egész város. A Bajcsy, kiskörút teljesen elesett, de hogy még a Váci útból meg a Hegyalja útból is le kellett csípni 1-1 sávot hat ez vmi halál…

Hétköznap reggel meg du 5kor mi van a városban? Én komolyan idegbeteg lennék mindennap. Vagy vki ezt élvezi aki nem kocsival jár?
Télen ez még viccesebb.

Amúgy ez nem politika. Ez így egy rakás kaki. Oldalról függetlenül.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.05. 10:59:59

Barca_10 írta:
2021.09.04. 23:16:13
...
Légy bátor, tedd amit helyesnek tartasz, klisé :D
Innen nem tudok olyat mesélni ami releváns neked, mert nem ismerem se őt, se téged, se a szitut pontosan.

Abból amit elmondtál, csak jól járhatsz a megváltozással, és ha ő nem akar megváltozni, és nem tudsz rá hatni, akkor neki önmagában kell eldöntrenie, hogy ő merre akar tartani, aztán ha eldöntötte, akkor megvizsgálni újra, hogy abba te és ő együtt belefértek-e. Ha ő maradni akar a jelenlegi állapotban, abban te nem akarsz és tudsz társa lenni. Ha nem akar változtatni, akkor meg ő nem akar a te társad lenni egy másik állapotban. Szóval nem kell haragudni egymásra, csak más utakat választotok. Nem tudom hogy magyarázhatnád el valakinek, aki gyerekes szinten van.
Barcaforever írta:
2021.09.05. 10:58:46
...
Politikai játék az egész, értéke, értelme, érdeme bármilyen szempontból - nincs.
Szenvedés van.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.05. 10:58:46

Én 2 éve visszaköltöztem Budapestről Nyíregyházára, persze azóta mennem kell Pestre átutazóban, most ugye a Lánchíd és a Blaha belassítja a közlekedést, de ezek a busz/biciklisávok csak engem nyírnak ki idegileg? Járhatatlan a város egyszerűen, még szombat este 6kor is araszol az egész város. A Bajcsy, kiskörút teljesen elesett, de hogy még a Váci útból meg a Hegyalja útból is le kellett csípni 1-1 sávot hat ez vmi halál…

Hétköznap reggel meg du 5kor mi van a városban? Én komolyan idegbeteg lennék mindennap. Vagy vki ezt élvezi aki nem kocsival jár?
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.09.04. 23:16:13

Sziasztok! Érzelmi téma: az van hogy együtt vagyunk barátnőmmel majdnem 4 éve. Kb 7 hónapja meguntam a mókuskereket, azt hogy hazaérünk, tekerünk egy jointot majd tv-t nézünk. Így kezdtem el ötletelni mit és hogyan változtassak. Beépítettem az életembe az edzést, egészségesen étkezem, és letettem a cigit meg a zöldet is. Na ezek a változások nagyon nem tetszenek neki. Ennek 3 hónapja, előtte is voltak már problémák, de amióta eldöntöttem hogy teszek egy 180 fokos fordulatot az életemben-amiért köszönet illeti recrea kollégát és a nyers stílusát a témában-azóta beleköt még abba is hogy másfajta zenei stílusokat is hallgatok-sajnos nem vicc.

2 hete odáig fajultak a dolgok hogy megmondtam neki részemről ez ennyi volt. Ezután következett a megbánás, bocsánatkérés, sajnos az idilli állapot nem tartott sokáig.
Fejben már kezdem feladni ezt a dolgot, már nem vagyok “itt”. Kérdésem annyi lenne hogy ezt a szitut hogyan lehetne normális, felnőtt ember módjára kezelni ha a másik fél erre nem teljesen képes? Többször volt már az évben amikor szóba került hogy szét kellene menni, de rendszerint csak a dolgok rámkiabálása jött. Az örök “mert te.. de te..”. Eddig mindig megoldottuk most viszont már menthetetlennek tűnik. Olyan ember akivel ezt meg tudnám beszélni, képes is lehetne tanácsot adni de főleg megbízok benne nincs az életemben.
Előre is köszi srácok.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.09.03. 16:34:12

Sziasztok!

Vásárolt valaki az Eurobarca shopból kapucnis pulóvert?
Írjon már rám privátban, lenne egy-két kérdésem.
Köszönöm!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.16. 17:55:37

Szerintem fél évet még át lehet vészelni, főleg úgy hogy közvetlen, nem túl drága repülőjárat is van oda, meg most már azért az internetnek hála a telefonálás/videóhívás is egy ingyenes dolog. Semmiképp sem ideális persze így "kezdeni" egy kapcsolatot, de sok pozitív példát láttam már erre.

Itt tényleg azt kell eldöntenetek külön-külön, hogy elég erősek-e az érzelmek, érzitek-e ennyire fontosnak a másikkal közös jövőt. Ha úgy döntötök belevágtok, akkor mindenképp sok sikert és kitartást!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.16. 16:50:24

Btw egy évig én is távban voltam a lengyel barátnőmmel, két hete menyasszonyommal.
Krakkóban lakott akkor, két hetente mentem én, vagy ő jött.
Egy év után ideköltözött, dolgozik, házat építünk jövőre, meg jegyben járunk:D
Persze Krakkó nem Madrid, kocsival is 6-7 óra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.16. 16:25:08

Nero. írta:
2021.08.16. 13:31:20
Rendezvényeken vagyok rendezvényfelelős. Nézem ahogy mások dolgoznak. Mondanom sem kell hogy ismerős jutatott be, és egyébként nélkülem is bőven lemenne a rendezvény.

Mondjuk a csaj miatt kimennék Madridba még akár a szalag mellé is, csak kint nyelv nélkül tényleg lehetetlen munkát találni.

Egyébként amit a múltkor írtál az elvesztegetett időről, meg hogy mi a fontos az életben, azt ezen a nyáron nagyon átéreztem.

Lehet hogy Anglia egy aranybánya volt, de itthon egy nyár alatt több élményt szereztem mint kint 5 év alatt. És ha a csajt nem ismertem volna meg, még akkor is ezt mondanám.
A "nézem, ahogy mások dolgoznak" nekem is szimpatikus munkakör :lol:

Csajt meg "üssed", csináljátok a távkapcsot, ha megy megy, ha nem, akkor elengeditek. Legrosszabb esetben párszor kimész Madridba, jó kis város, pár alkalommal voltam kint. Legalább tovább tart a szerelem, idővel úgyis elmúlik :wink:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.16. 14:47:01

Ugyanez volt kb nalunk csak forditva.
En vagyok/voltam kint es O otthon.
Felevig jarkaltam 1-2 hetente haza,de mikor visszakellett jonnom olyan voltam,mint akin athajtottak egy autoval.
Szornyu volt,az lett a vege hogy kb felev utan O kikoltozott,es azota is egyutt elunk itt kint.
Szoval kitartast,baromi nehez.
Viszont,ha nem fogtok tudni talalkozni,egy ido utan nehez lesz mirol beszelni. Illetve lesz mirol,csak megsem olyan kozeli meg eros lesz,mint amit egy ilyen korai szerelem/kapcsolat akkor szeretne.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.16. 13:35:02

Nero. írta:
2021.08.16. 13:31:20


Lehet hogy Anglia egy aranybánya volt, de itthon egy nyár alatt több élményt szereztem mint kint 5 év alatt. És ha a csajt nem ismertem volna meg, még akkor is ezt mondanám.
nem lehetetlen, keress valami angol céget.
amazon pl.
van kint irodájuk Madridban.

de ez csak egy tipp, fél évre bármilyen konyhai meló is lehetőség, ha nem büdös a munka.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.08.16. 13:31:20

Rendezvényeken vagyok rendezvényfelelős. Nézem ahogy mások dolgoznak. Mondanom sem kell hogy ismerős jutatott be, és egyébként nélkülem is bőven lemenne a rendezvény.

Mondjuk a csaj miatt kimennék Madridba még akár a szalag mellé is, csak kint nyelv nélkül tényleg lehetetlen munkát találni.

Egyébként amit a múltkor írtál az elvesztegetett időről, meg hogy mi a fontos az életben, azt ezen a nyáron nagyon átéreztem.

Lehet hogy Anglia egy aranybánya volt, de itthon egy nyár alatt több élményt szereztem mint kint 5 év alatt. És ha a csajt nem ismertem volna meg, még akkor is ezt mondanám.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.16. 13:08:22

Nero. írta:
2021.08.16. 12:14:58
Most maradnék amúgy, nem olyan rossz hely ez ha az ember talál egy jó munkahelyet és/vagy észreveszi hogy ebben az országban mindenki “okoskodik”, “trükközik” stb.

Ami igazán megdöbbentő volt, hogy itthon még azok is számláznak akikből azt se néztem volna ki hogy a sárgán átmegy.

Madridba meg nem hiszem hogy találnék munkát spanyol nélkül.
Mit melózol itthon?
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.16. 12:39:18

volt tavkapcsolatom, sajnos, nem jol vegzodott :(

ugy allj hozza, mint eddig, ne akard, hogy legyen valakid, akkor hamar elszall az egy ev

ha mindketten akarjatok, akkor sikerulni fog, de mi lesz utana? nem fog ujabban elmenni mas tavoli orszagokba?

az internetnek hala a napi kapcsolattartas megvalosithato, az lesz fajdalmasabb, hogy nem tudod, mit csinal a tobbi idoben, ez eleg sok kapcsolatot tonkre tud tenni, ha olyan a termeszeted/termeszetetek (vagyis a feltekenyseg nagyon keresztbetesz)

en szurkolok nektek, de mint sok mindenhez, ehhez is 2 kell

a szerelem csak par honapig old meg mindent :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.16. 12:28:53

Nero. írta:
2021.08.16. 11:51:05
Van itt olyan aki élt már távkapcsolatban? Tapasztalatok?

Történet: Egész nyáron sokat dolgoztam, nem is nagyon terveztem össze jönni senkivel. De megismertem egy lányt júniusban akivel nagyon jól kijöttünk egyből. Már az első talin mondta hogy Augusztus végén megy ki Madridba fél évre (ami lehet hogy egy lesz) mert ott fog tanulni. Akkor úgy voltam/voltunk vele hogy csak egy éjszakás kaland de egyre többet voltunk együtt. Nagyon egymásra találtunk, tényleg jó minden pedig én azt hittem ilyen csak a filmekben van. Más nőkre jelenleg rá se nézek, nem az hogy megcsalnám.

Ő nagyon akarja hogy megvárjam, meg hogy menjek ki hozzá néha. Én szintén full szerelmes vagyok.

Szerintetek kibírja a kapcsolat?
ha mindketten nagyon szerelmesek vagytok, akkor szerintem érdemes megpróbálni. nekem egy évig volt távkapcsolatom, mondjuk úgy, hogy minden hétvégén találkoztunk, ebben a formában működőképes felállás volt. Sőt, utólag visszatekintve azt is látom, hogy miért volt nekem ez akkor tökéletes.

ha nagyon ritkák a találkozások, akkor az nyilván más élmény lehet, de akkor sem gondolnám esélytelennek, habár biztos olyan melókat is bele kell tenni ilyenkor egy kapcsolatba, amik a fizikai közelség esetén nem merülnek fel. egyébként Madridból nem tudsz HO-zni?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.16. 12:18:23

Fél év nem a világvége, had menjen.
Ha kibírjátok az jó, megerősít, ha nem akkor azzal sincs baj, valószínűleg akkor itthon se ment volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.16. 12:16:47

Nero. írta:
2021.08.16. 12:14:58
Most maradnék amúgy, nem olyan rossz hely ez ha az ember talál egy jó munkahelyet és/vagy észreveszi hogy ebben az országban mindenki “okoskodik”, “trükközik” stb.

Ami igazán megdöbbentő volt, hogy itthon még azok is számláznak akikből azt se néztem volna ki hogy a sárgán átmegy.

Madridba meg nem hiszem hogy találnék munkát spanyol nélkül.
2 évig életem távkapcsolatban. Nem való nekem,biztos nem csinálnám újra. Jó vége lett,de szerintem borzalom.
Válasz küldése