Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
28%
4
29
39%
3
14
19%
2
4
5%
1
6
8%
 
Szavazatok száma: 74
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.09.08. 17:21:33

Eléggé "hozott anyagból" dolgozott. Umtiti ügyön kívül azt mondanám kb. kihozta a helyzetből a maximumot. Ebben az anyagi helyzetben nekem úgy fest az már nagy szó, hogy nem lett ugyanaz, mint anno a Rangers esetén. Olyan 7-8-ra értékelném eddig 10-ből, amit csinált.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.08. 11:30:47

Sajnos hazugságnak lettünk szemtanúi, aminek igazából miértje a kérdéses.

Választania kellett aközött hogy a szurkolóknak hazudjon a jobb jövő érdekében vagy pedig bevallja az igazat és szívunk.
Ne felejtsük el, ha benyögi az elején hogy annyira csórók vagyunk hogy Messi megtartásáért és a csőd elkerüléséért a fél csapatot el kell adni akkor ezt a többi csapat garantáltan kihasználja és nem biztos hogy Emerson 25-30-ért, Firpo-Todibo-Alena csomag 30-ért elkelt volna.
Így is kiszolgáltatott helyzetben voltunk mert a fél világ tudta hogy pocsék a helyzet, de úgy meg méginkább, a Grízes transzfer is az utolsó pillanatban sikerült így is, különben az Atleti köthette volna az ebet a karóhoz hogy "tudjuk mennyire csórók vagytok ezért örüljetek ha egyáltalán ingyen leigazoljuk Grízest"

Hozzáteszem számomra is kicsit csalódás, néha alibi, de rég nem látott helyzetben vette át a klubot, olyan időket élünk ahol az edzőt azért nem lehetett kirúgni mert ki sem tudjuk fizetni, így nehéz 1-ről a 2-re lépni, most egy kisebb-nagyobb tehertől sikerült megszabadulni, én a jövő évtől kezdeném el szigorúan értékelni a munkásságát.
És ne felejtsük el, emellett még a Szuperliga is befuccsolt, és a "nagy La Liga deal"-ről is kiderült hogy számunkra hosszútávon nagyon hátrányos így mindkét mentőöv a kukába került.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.09.08. 11:24:39

Zsolti írta:
2021.09.08. 08:30:16
Balinho írta:
2021.09.08. 07:45:22
Az nso átvett egy interjút vele az AS-tól, ahol a következőket mondta: "Messi a csapatkapitányok hamarabbi fizetéscsökkentése és Griezmann távozása esetén sem maradhatott, fontos ugyanakkor, hogy a bérekre szánt kiadásainkat sikerült száztízről nyolcvan százalékra redukálnunk”

Na most ebből azért több dolog is következik:

1) Vagy teljesen totálisan homályban volt a klub anyagi állapotával kapcsolatban, és csak valamikor augusztusban esett le neki a tantusz (ez a szakmai kvalitásairól mondana el sokat).
2) Vagy pontosan tudta, hogy nincs az a tömeges fizetés csökkentés, ami mellett maradhat Messi, akkor meg augusztusig gond nélkül mosolygott meg hazudott bele mindenki arcába.
Valoszinu a masodik lesz a valid. Nem kezdhette azzal az elnokseget, hogy megmondja kerek perec, hogy nem maradhat Messi, ezert kivart a vegsokig, eljatszottak a dramat es mutogatott a ligara, meg a regi elnoksegre.
Szerintem meg kb. a Szuperliga volt a megoldás mindenre, csak mivel befuccsolt, nem maradt B terv, csak az utolsó percben a 2 legdrágább kiszórása. Mondjuk a többiek azért akkor áldozatot nem hoztak, ha Messi tényleg 120-150-be került évente, és Grizi is 30-40-be bruttó. Ez már önmagában szerintem 110-ről 90 alá vitte a béreket.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.09.08. 08:30:16

Balinho írta:
2021.09.08. 07:45:22
Az nso átvett egy interjút vele az AS-tól, ahol a következőket mondta: "Messi a csapatkapitányok hamarabbi fizetéscsökkentése és Griezmann távozása esetén sem maradhatott, fontos ugyanakkor, hogy a bérekre szánt kiadásainkat sikerült száztízről nyolcvan százalékra redukálnunk”

Na most ebből azért több dolog is következik:

1) Vagy teljesen totálisan homályban volt a klub anyagi állapotával kapcsolatban, és csak valamikor augusztusban esett le neki a tantusz (ez a szakmai kvalitásairól mondana el sokat).
2) Vagy pontosan tudta, hogy nincs az a tömeges fizetés csökkentés, ami mellett maradhat Messi, akkor meg augusztusig gond nélkül mosolygott meg hazudott bele mindenki arcába.
Valoszinu a masodik lesz a valid. Nem kezdhette azzal az elnokseget, hogy megmondja kerek perec, hogy nem maradhat Messi, ezert kivart a vegsokig, eljatszottak a dramat es mutogatott a ligara, meg a regi elnoksegre.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.09.08. 08:22:00

Balinho írta:
2021.09.08. 07:45:22
Az nso átvett egy interjút vele az AS-tól, ahol a következőket mondta: "Messi a csapatkapitányok hamarabbi fizetéscsökkentése és Griezmann távozása esetén sem maradhatott, fontos ugyanakkor, hogy a bérekre szánt kiadásainkat sikerült száztízről nyolcvan százalékra redukálnunk”

Na most ebből azért több dolog is következik:

1) Vagy teljesen totálisan homályban volt a klub anyagi állapotával kapcsolatban, és csak valamikor augusztusban esett le neki a tantusz (ez a szakmai kvalitásairól mondana el sokat).
2) Vagy pontosan tudta, hogy nincs az a tömeges fizetés csökkentés, ami mellett maradhat Messi, akkor meg augusztusig gond nélkül mosolygott meg hazudott bele mindenki arcába.
Tegnap pontosan ugyan ezen voltam kiakadva én is...

Ez, mármint Grízes távozása és a 4 csk fizu csökkentése elég komoly dolog már önmagában is, de ezek szerint még több dolog kellett volna ahhoz, hogy Messi maradjon. Viszont ilyen súlyú dolgok bizonytalan bekövetkezése esetén én nem hajtom hetekig, hónapokig, hogy mindenki nyugodjon meg, minden a legnagyobb rendben, no para... Nem hajtom, mert ezzel azt a hamis biztonságérzetet adom meg a szurkolóknak, hogy 1-2 részlet és Messi tényleg marad... Miközben ehhez azért kb a fél keretnek távozni meg fizetést csökkenteni kellett volna...

Ez nekem kb olyan, mintha aláírnék egy adás-vételit egy 100 milliós házra, miközben 250 a nettóm, de bízok benne, hogy a következő 2-3 hónapban valamelyik hétvégén nyerek a lottón és akkor ki tudom fizetni... Benne van a pakliban, de azért erre nem kezdem el újságolni mindenkinek, hogy vettem egy villát, csak még várni kell az utolsó részletre, de azzal se lesz gond...

Ha viszont az van, hogy sokkal rosszabb gazdasági helyzetben van a klub, mint amilyenben a hatalomátvételnél gondolták, és ez csak nyár közepén derült ki, arra nem tudok mit mondani... Ezt is el tudom hinni, mert bartoékból bármit kinézek, illetve tények vannak róla, hogy olyan eldugott kifizetéseket produkáltak, amik csak egy teljes átvilágítás során derültek ki. Ez viszont nyilván idő... Szóval ezt is simán el tudom képzelni, hogy ők azt hitték, hogy van 10 euró mozgásterük, de júliusra kiderült, hogy nincsen, csak 6... Ez persze sok mindent átír...

100 szónak is 1 a vége: ott hibázott óriásit, hogy 19-re lapot húzott és folyamatosan nyomta a sajtóban, hogy Messi hosszabbítása rendben lesz, miközben valószínűleg neki is voltak álmatlan éjszakái, hogy ezt hogy kéne megoldani és pontosan tudta, hogy az egész pakliban csak egy darab 2-es van... Mert ezzel így most azt érte el, hogy a visszafelé és másra mutogatás csak mentegetőzésnek tűnik és mindenki ki van rá akadva. Ha óvatosabb hangnemet ütött volna meg, és nem tett volna ilyen magabiztos nyilatkozatokat, és Messi így távozik, akkor simán rá húzhatta volna 1/1 az előző elnökségre meg Tebas-ra... De így...


[
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.09.08. 07:45:22

Az nso átvett egy interjút vele az AS-tól, ahol a következőket mondta: "Messi a csapatkapitányok hamarabbi fizetéscsökkentése és Griezmann távozása esetén sem maradhatott, fontos ugyanakkor, hogy a bérekre szánt kiadásainkat sikerült száztízről nyolcvan százalékra redukálnunk”

Na most ebből azért több dolog is következik:

1) Vagy teljesen totálisan homályban volt a klub anyagi állapotával kapcsolatban, és csak valamikor augusztusban esett le neki a tantusz (ez a szakmai kvalitásairól mondana el sokat).
2) Vagy pontosan tudta, hogy nincs az a tömeges fizetés csökkentés, ami mellett maradhat Messi, akkor meg augusztusig gond nélkül mosolygott meg hazudott bele mindenki arcába.
de Jong
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021.08.25. 02:01:06

2021.09.06. 01:28:52

LG írta:
2021.09.05. 16:00:07
Csak ne állítsuk be úgy, hogy ehhez Messi távozása vagy Laporta keménysége kellett volna... Abszurdnak tartom, hogy ezek után valaki még tapsol neki. #-o
Naivitás azt képzelni, hogy egy klubot úgy kell vezetni, hogy a százhuszonötezredik szurkoló is tájékozott legyen a klub állapotával. Ha ez így lenne, az olyan lenne, mintha terített lapokkal pókereznél. Akármelyik játékos elpasszolásakor (vagy vételénél) a tárgyaláson el kell érned, hogy elhiggyék ez az utolsó ajánlatod. Különben csak nagyon rossz üzleteket fogsz kötni.
Messi távozása egy külön történet. Ott se publikus minden. Csak hirtelen elment... Aztán hirtelen megszünt a pereskedés Neymarral... Közben meg egy olyan emberek által alkotott szabályra mutogatnak, amit emberek akár meg is változtathatnak, de kísérlet se volt rá.
Nem ezeken kell lovagolni. A normális működés érdekében tett intézkedések eredménye, szerintem igenis megsüvegelendő.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.05. 16:00:07

PorSiempre írta:
2021.09.05. 09:31:12
Bár valóban kevésbé volt égető, de meg kellett lépni és ezért lehetünk most 110% helyett 80 körül... Lehet nem lett szuper a keret, de a házat nem a tetőtől kell elkezdeni, hanem az alaptól. Márpedig ez a pénz.
Csak ne állítsuk be úgy, hogy ehhez Messi távozása vagy Laporta keménysége kellett volna. Emlékezzünk Alba nyilatkozatára a Gamper után, mikor elmondta, hogy a pletykákkal ellentétben hajlandó belemenni a fizetéscsökkentésbe, de Laporta eddig nem kereste meg az ügyben. Ezeken a dolgokon már rég túl lehetett volna lenni, ha az elnökség nem pararol el egy csomó időt nagyotmondásra, hazudozásra, szurkolók hülyítésére. Abszurdnak tartom, hogy ezek után valaki még tapsol neki. #-o
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.09.05. 09:31:12

Bár valóban kevésbé volt égető, de meg kellett lépni és ezért lehetünk most 110% helyett 80 körül... Lehet nem lett szuper a keret, de a házat nem a tetőtől kell elkezdeni, hanem az alaptól. Márpedig ez a pénz.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.05. 08:45:02

Hunter91 írta:
2021.09.03. 12:06:49


Messit bármennyire is szerettem, sokszor beleszürkült a játékba, már nem tudott úgy varázsolni mint régen, a klub fejére nőtt. Túl sokat engedhetett meg magának.

Laporta jól kezelte a dolgot és talán szerencséje is volt ezzel a fizetési sapkával a ligától. Lehet kire köpködni, de gazdaságilag mindenképpen meg kellett lépni a Messi nélküli dolgot.

Ha Messi marad, senkinek a fizetésre nem csökkent volna. Ez jelzés volt a többieknek is, hogy tökös a vezetés.
Tényleg ez történt volna nyáron? :shock: Akkor én valami nagyon mást néztem.

A kiemelt részben pedig semmi logikát nem látok. Inkább Messi távozása után volt kevésbé égető már, hogy a játékosok beleegyezenek a csökkentésbe. És nyugodtan megtehették volna, hogy azt mondják nem, elküldeni nem lehetett volna őket, csak amikor lejár a szerződésük.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2021.09.03. 12:06:49

Szerintem jó irányba tart a csapat.

Messit bármennyire is szerettem, sokszor beleszürkült a játékba, már nem tudott úgy varázsolni mint régen, a klub fejére nőtt. Túl sokat engedhetett meg magának.

Laporta jól kezelte a dolgot és talán szerencséje is volt ezzel a fizetési sapkával a ligától. Lehet kire köpködni, de gazdaságilag mindenképpen meg kellett lépni a Messi nélküli dolgot.

Ha Messi marad, senkinek a fizetésre nem csökkent volna. Ez jelzés volt a többieknek is, hogy tökös a vezetés.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.09.03. 08:33:32

davi10 írta:
2021.09.02. 21:49:04
Ja igen, Dembele pl. már jelezte is, hogy belemegy a csökkentésbe, ha hosszabbítanánk vele. Még talán Coutinho-val is lehet valami hasonló.

Umtiti-t kéne valahogy kitúrni és szerintem szépen lassan stabilizálódhat a helyzet.
Umtiti is belemegy a fizu csökkentésbe, állítólag 5 millás fizut fog elfogadni. Azért is megy bele, mert ha nem fog játszani akkor könnyebben tud csapatot váltani akár már januárban.

Jól írjátok amúgy kb 190 milla szabadult fel eddig a fizetésekből, ami ha azt nézzük elég szép szám. Ugye maga a vezetés 200 millát tűzött ki, hogy annyival kellene csökkenteni a béreket, hogy valamennyire stabilabb legyen a pénzügyi helyzet. Még Coutinhoval szeretnének tárgyalni, Dembelé mindenképpen a Barcában szeretné folytatni és ő is bele megy a csökkentésbe. Jelenleg ugye Coutinho a Barca első keretének legjobban kereső játékosa.

Én annak örülök ahogy kinézett és amilyen hírek voltak hónapokkal ezelőtt, hogy nem a harmad osztályban kezdtük meg a szezont. Innen már csak felfelé vezet az út. A hírek szerint a Barca 2023 nyarán tud "adok-kapok" átigazolási időszakot produkálni.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.09.03. 00:44:03

Messi meg itt lenne, akkor ez a 80-85% fizu vajon hol allna?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.02. 21:49:04

Ja igen, Dembele pl. már jelezte is, hogy belemegy a csökkentésbe, ha hosszabbítanánk vele. Még talán Coutinho-val is lehet valami hasonló.

Umtiti-t kéne valahogy kitúrni és szerintem szépen lassan stabilizálódhat a helyzet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.02. 21:30:39

culinho írta:
2021.09.02. 20:47:24


És amennyiben létrejön Pjanic törökországi kölcsönadása, akkor be fog az menni 80% alá.

Továbbá nagyon úgy néz ki, hogy aki itt marad, annak fizetéscsökkentése lesz.
Hogy pontos számok is legyenek : Tavaly 617 millió euro volt a teljes fizetés, most idén 420 millió körül lesz ez majdnem 200 millió eurós csökkenés és még talán további fizetéscsökkentések lesznek a szezon során.

Ha Pjanicot is sikerül kölcsönbe adni(a hírek szerint nettó 3 milliót vállalnak a 9 milliós fizujából) akkor már csak úgy igazán Umtiti fog maradni akinek nagyon mennie kellett volna, ez már egy egész korrekt eredmény

Tény hogy kicsit alibinek tűnik a munkássága, de a végére ez egész korrekt, és szerintem a jövő szezontól érdemes megítélni a munkáját mert az ideiben soha nem látott módon volt megkötve a keze, ilyen körülmények átvételéhez Bartoék az utódjukat is valószínűleg csak dísznek dküldték a választásra.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.02. 21:26:48

Igen, 80-85%-ot mondanak, mínusz még Pjanic (elvileg a Besiktas csak 3 misit vállal át a fizujából).

Elég vegyes érzéseim vannak amúgy Laporta-val kapcsolatban, egyrészt a megtartjuk Messi-t meg a Haaland duma eddig nagy öngól.
Másrészt így az átigazolási szezon végére belejött az eladásokba (jó, tudom, hogy nem szó szerint Ő), 110-ről levinni 80%-ra ezt a mutatót azért kemény.

Nyilván Ő is egy politikus, nem szabad mindent elhinni, amit mond, de azért egy fokkal pozitívabban látom a dolgokat, mint egy pár hónappal ezelőtt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.09.02. 20:47:24

soadroli írta:
2021.09.02. 14:59:51
[quote=Hunter91 post_id=<a href="tel:1187329">1187329</a> time=<a href="tel:1630576039">1630576039</a> user_id=9846]
Valaki tudja, hogy a fizetések csökkentése, eladások után hogyan állunk pénzügyileg?

Van erre friss kimutatás, mennyivel vagyunk beljebb?
Barça's wage bill represented 110% of its income when Laporta was elected. Now it’s 85%. [RAC1]
[/quote]

És amennyiben létrejön Pjanic törökországi kölcsönadása, akkor be fog az menni 80% alá.

Továbbá nagyon úgy néz ki, hogy aki itt marad, annak fizetéscsökkentése lesz.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.09.02. 14:59:51

Hunter91 írta:
2021.09.02. 11:47:19
Valaki tudja, hogy a fizetések csökkentése, eladások után hogyan állunk pénzügyileg?

Van erre friss kimutatás, mennyivel vagyunk beljebb?
Barça's wage bill represented 110% of its income when Laporta was elected. Now it’s 85%. [RAC1]
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2021.09.02. 11:47:19

Valaki tudja, hogy a fizetések csökkentése, eladások után hogyan állunk pénzügyileg?

Van erre friss kimutatás, mennyivel vagyunk beljebb?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 13:07:45

1. Továbbra is utálom a gondolatot is, hogy ő az elnökünk.
2. Továbbra is azt gondolom, hogy kamukirály, és átszabott minket több körben is a választási kampányban - és azóta.

3. Azért írok, mert illik megjegyeznem a jót is: a tegnap este után le a kalappal a szakmai - gazdasági csapata előtt. Emerson és Moriba ügye is kiválóan lett megoldva, anyagilag különösen, de Emerson teljesítményét és Moriba hozzáállását figyelembe véve szakmailag is.
A Griezmann ügy meg a hab a tortán. Szintén remek anyagilag, hogy 60 misi üti a markunkat összesen, és az is remek, hogy felismerték az ő alkalmatlanságát (a mi csapatunkban csak, persze). Merész dolog Messi eladása után a másik nagy néven is passzolni, még akkor is, ha Fati felépült és Depay az új sztár.
Nagyon elégedett vagyok a tegnapi nappal.

4. Félek, hogy még ezekről az ügyekről mi fog kiderülni, mert annyira utsó pillanatosak... ki tudja mikbe mentünk bele, hogy létrejöjjenek. Az apró részletek okozhatják néha a legnagyobb gondokat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.30. 16:47:07

Feast4 írta:
2021.08.30. 15:44:08
Chino írta:
2021.08.30. 10:59:04
...

Allegri. Nem szeretem, de utcahosszal jobb edző és jó masszív csapatokat épít akkor még nem hívták a Juvéhoz.

ten Hag. Valami 8 millió euróért kivásárolható lett volna a szerződéséből láthatóan utcahosszal jobb edző.

Jardim szerintem nem ment volna az Al-Hilal Riyadhba, bármekkora lóvét lőttek be neki, láthatóan jobb edző.

Pochettino jött volna csak akkor be kellett nyalni a nagyoknak, ők nem akarták.

Ez csak ami így hirtelen eszembe jutott és olyan focit játszató edzők ami rajtunk most segítene és jobb edzők, mint ez a bohóc.

Igazából nem is tudom, hogy volt e egyáltalán edzőcserére tényleges próbálkozás.

Azon túl, hogy Xaviztunk egy sort semmit nem lehetett hallani.
Folyamatosan kérdezték Laportát az edzőkérdéssel kapcsolatban és nagyon sokáig csak hárította a kérdéseket, bőven benne volt, hogy Koeman távozik. Hogy Jardim jobb edző lenne... 1,5 év alatt kétszer rúgták ki a Monacotól, még a francia bajnokságban is kieső helyen állt velük. Nem véletlenül nem tolongtak értek Európában és elment a szaudiakhoz. Pochettinot januárban elvitte a PSG, nem tudom Laporta, hogyan hozhatta volna. Amikor Pirlo alatt inogott a szék már arról beszéltek, hogy visszahívják Allegrit, nem egy derült égből villámcsapás volt, hogy a Juveba ment.
Ten Haagot én is szívesen láttam volna, nagyon kedvelem, lehet, hogy anyagi okai voltak. Koemannak is tejelni kellett volna, fizetni kellett volna érte plusz ott van az ő bére is. Azt meg nem is tudjuk, hogy egyáltalán eljött volna-e.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.30. 15:44:08

Chino írta:
2021.08.30. 10:59:04
...

Allegri. Nem szeretem, de utcahosszal jobb edző és jó masszív csapatokat épít akkor még nem hívták a Juvéhoz.

ten Hag. Valami 8 millió euróért kivásárolható lett volna a szerződéséből láthatóan utcahosszal jobb edző.

Jardim szerintem nem ment volna az Al-Hilal Riyadhba, bármekkora lóvét lőttek be neki, láthatóan jobb edző.

Pochettino jött volna csak akkor be kellett nyalni a nagyoknak, ők nem akarták.

Ez csak ami így hirtelen eszembe jutott és olyan focit játszató edzők ami rajtunk most segítene és jobb edzők, mint ez a bohóc.

Igazából nem is tudom, hogy volt e egyáltalán edzőcserére tényleges próbálkozás.

Azon túl, hogy Xaviztunk egy sort semmit nem lehetett hallani.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.30. 13:32:25

bunga írta:
2021.08.30. 10:15:54
Rendes felkészítés? A csapat zöme válogatottakban szerepelt. És a teljes bizonytalanság: lesz-e csőd, kik lesznek a keretben.
A felkészítés része a sorok és csapatrészek összerakása is. Te is írtál a középpályánkról....
A teljes bizonytalanság nem állja meg a helyét. Döntően azok a bizonytalanok, akik tavaly sem voltak főszereplők Koeman étlapján. Messi az egyedüli komoly hivatkozás, de rajta kívül általában tavaly is tízen mindíg a pályán voltak.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.08.30. 13:08:31

sanika01 írta:
2021.08.30. 12:51:16
Sonoma írta:
2021.08.30. 12:02:24
Conte talán elérhető még?
Ha jól tudom, Conte azért jött el Milánóból, mert pénz kellett a klubnak, nem kapta volna meg a kért erőssítéseket, sőt, még az akkori alapembereket se tarthatta meg...

Szerintem kizárt még az is, hogy egyáltalán szóba állt volna Laportával. :)
Egy próbát megérne.
Messin kívül nálunk a többi meghatározó emberek maradtak. Ld. Busi, SR, Piké, Griesmann... :mrgreen:
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2021.08.30. 12:51:16

Sonoma írta:
2021.08.30. 12:02:24
Conte talán elérhető még?
Ha jól tudom, Conte azért jött el Milánóból, mert pénz kellett a klubnak, nem kapta volna meg a kért erőssítéseket, sőt, még az akkori alapembereket se tarthatta meg...

Szerintem kizárt még az is, hogy egyáltalán szóba állt volna Laportával. :)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Válasz küldése