Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.09.24. 19:59:28

2020 / 21 5 meccs utan egy hazai klassziko tasli utan:
10. Barcelona 5 2 1 2 9–5 +4 7
-
Griezmannal, Ansu Fatival , Messivel Dembelevel , Coutinhoval meg mindenkivel is stb….
Akkor az volt ugye h még nem tudta átadni az elképzeléseit …
-
Akkor most mit is várunk még ?
Értem h nincs pénz es “gyenge” a keret nem tud mit tenni … szerintem meg pont ilyenkor számít a legjobban h milyen az edző vagyis a jo edző !!!
-
Nezem a Real ismétlés , hurka csapat ez Mallorca de a madridi fiatalok Benzema vezetésével ugy mennek elore ( támadják a kaput)mint akik pontosak tudjak hogy mikor hova fognak megérkezni … … en csak ennyit szeretnek látni ! Valami játékot !
Ha ez megvan utána lehet agyalni (ha van pénz )hogy hol lehetne a Folyamatban még ügyesebb még hatékonyabb stb játékost használni !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.24. 19:11:31

sansz írta:
2021.09.24. 15:53:16


Van alapja amúgy tényleg. Koemant nehéz kedvelni, de az a gyűlölethullám, ami ellene megy az túlzás. A Real és az Atleti is sokkal jobb helyzetben volt nálunk már tavaly is, mégis alig értek be előttünk. Akkor ott is rosszak az edzők?


Idén a Realnak egy jó meccse volt, sok-sok szerencsével, akkor ott is rossz az edző..?ja..mondjuk ezzel egyet is értenék.


Koeman meg miért mondana le. Mert válságban a csapat? A válság nagyrészéről nem ő tehet, talán ha Ő nincs, akkor még Depay se jött volna ide. Akkor még helyzetünk se lenne.
Mindenkinek vagy egy igazságérzete és ez sokszor nagyon eltérő. Szerintem ő úgy van vele, hogyha eladják alóla a teljes csatársort az utolsó pillanatban, miközben a másik része hónapokra, évekre sérült, és ezek után is engem tesztek mindenért felelősnek, akkor fizessetek érte. Ha most lemondana ingyen, jófej módon, akkor felvállalná, hogy igen, Ő tehet mindenről, a reputációja pedig semmivel nem emelkedne.
Csak ezekre reagálnék:

Szerintem az az erős antipátia amit kap, nem túlzás. Még a gyengébb eredmények után is könnyebben elviselnék őt az emberek, ha nem lenne egy nárcisztikus, pökhedni, utálatos alak.

Miért volt jobb helyzetben a Real meg AM? Ha Koemant a gyenge kerettel véditek, de két madridi csapaté sem volt erősebb.

A Realnak nem egy jó meccse volt a szezonban. Pont, hogy ott eddig nagyon úgy tűnik, jól sikerült az edzőváltás. Náluk is voltak mellényúlások: a Pincér, Lopetegui, Solari, de ők legalább időben felismerték ezekt, és váltottak. A Bayern sem húzta sokáig Kovac-csal, a Chelsea sem Lampard-dal.

Ha lemondana, azzal azt ismerné el, hogy ő nem tudja ezt a helyzetet megoldani. Ami már így is tény, kár tagadni.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.24. 18:28:09

Én meggyozheto vagyok, de akkor elmondja nekem valaki pls, hogy Martinez miért jó edző? Én csak annyit látok h swansea wigan meg everton edző volt, van egy FA Kupája meg egy bronz a belgakkal 48 évesen. Egyáltalán nem látom első blikkre, hogy miért lenne benne fantázia nálunk, a középszer edzők a Barcanal című fejezet folytatásának tűnik. Az se egyértelmű, hogy a játékosok előtt mi alapján lenne respektje, milyen pluszt jelentene a személye mondjuk Koemanhoz képest.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.24. 17:52:28

2 meccses eltiltást kapott. Nem is bánja sztem, hogy hétvégén nem lesz a padon, mert amit kapott volna a szurkolóktól, azt nem tette volna ki az ablakba…
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.24. 17:47:32

Szerintem le van ez már zsírozva, Koeman is tudja, hogy ha találnak valakit, akkor megy. Lehet már be is adta a felmondását a színfalak mögött.
Megbízott átmeneti edzőt szerintem nem fogunk kukázni, de Pimienta-t megnéztem volna.

Amúgy én még emlékszem, hogy Valverde és Setien után nem volt itt ennyire leszólva Martinez a vb bronz után. Csomóan szívesen látták volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.24. 17:25:26

Gondoltam, ma valamikor biztos megjelenik a HÍR. Nem tudom, meddig lehet tétlenül nézni ezt a semmit. Őszintén remélem, hogy Laporta most max húzza az időt, hogy a lehetőségekhez képes egy korrekt helyettest találjon.
De egyébként megbízott valakivel is lehetne menni ideiglenesen, pl. a Tottenham tavaly nagyon jól játszott, miután Mou távozott, és valami fiatal srác ült le pár meccsre a padra. Itt már pusztán a távozása pozitív hatással tudna lenni a csapatra rövid távon.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.24. 17:21:56

Koemannál jobb lenne, ez igaz, de ez kevés. Ha már 13 (15?) milla az ára, legalább olyan edző váltsa le a hollandot, akivel építeni lehet a jövőt. Ezt Xaviban látom.
És hogy Valverde célfocija miben jobb? Speciel nyertünk két bajnoki címet, kupát, és meggyőződésem, hogy ha nincs az a liverpoli este, tripla a vége. Persze a játék olyan volt, amilyen.
Martinez b@szd előre focija nem kell ide.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.24. 16:50:11

Rivaldo11 írta:
2021.09.24. 16:30:21
Igen, ezt a Tesco gazdaságos olaszokat ki kellett volna verniük, de még gázabb az a futball, amit előadtak a portugálok, és az olaszok ellen. Maradjon csak a belgáknál.
Mert ő cél focija mivel rosszabb mint amit Valverde alatt játszottunk, vagy a Koeman féle semmi? Vagy amit bármelyik edző játszat top szinten mint cél foci?
Én aztán nem tartom topnak, de itt egyesek ezek szerint nincsenek tisztában a helyzettel.. nem Klopp, Tuchel és Mancini szintű edzőnél kell jobbat keresni, hanem Koemannál.

Érdekes hogy az Evertonnál pont egymást váltották, pontosabban Koeman váltotta Martinezt. Aztán semmivel se volt jobb Koeman, ki is vágták.
Nem biztos hogy sokkal jobb Martinez, de ne ítéljünk ilyen hirtelen. Beszélgessenek csak hogy mik az elképzelései. Én neki is örülnék, de vannak jobb jelöltek. Tökéletes nincs, de arra nem is érdemes várni.
Valamilyen szempontból biztosan kockáztatni kell. Vagy zsákbamacska, vagy drága, vagy klub-idegen de tökéletes jelölt nincs.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.24. 16:30:21

Igen, ezt a Tesco gazdaságos olaszokat ki kellett volna verniük, de még gázabb az a futball, amit előadtak a portugálok, és az olaszok ellen. Maradjon csak a belgáknál.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.24. 15:54:33

vinszentvega írta:
2021.09.24. 15:50:53
Remélem az valami fake, hogy Laporta-nál Martinez a favorit. Semmivel nem lennénk vele elôbbre… A Belga sztárválogatottal se tudod mihez kezdeni….
1-2re kapott ki a győztes Olaszoktól... akkor minden edző rossz aki nem nyerte meg az EB-t vagy mi a konklúzió pontosan?
Az tuti hogy nem a legjobb edző evör de kijelenteni hogy nem lennénk vele előrébb az elég merész.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.24. 15:53:16

barcami írta:
2021.09.24. 09:14:46


Ha valamit sok ember egyszerre mond, annak valós alapja van: Koemannak mennie kell.
Igen, és ha sokan mondják, akkor az iszlám törvénykezés teljesen rendben van manapság is, meg ha sokan mondják, akkor a Jupiter körül keringő beszélni tudó teáskanál is létezik. És ha sokan mondják, akkor Umtiti is sámánokkal gyógyította magát orvos helyett.

Van alapja amúgy tényleg. Koemant nehéz kedvelni, de az a gyűlölethullám, ami ellene megy az túlzás. A Real és az Atleti is sokkal jobb helyzetben volt nálunk már tavaly is, mégis alig értek be előttünk. Akkor ott is rosszak az edzők?
Már eljutottunk oda, hogy FDJ kiállítása is az edző hibája(és véletlen se a bíróé) meg gondolom Depay nagy helyzetek kihagyásai is(ami egyébként rá szerintem egész pályafutása alatt jellemző volt). Levertek a játékosok..könyörgöm, azok akik az elmúlt években a gólok 99%át rúgták nincsenek, plusz egy sikertelenségi szériában vannak a srácok. Mégis milyen lenne a hangulat? Mikor tavaly a Liverpool a kiesőjelöltekhez méltó pontmennyiséget nyújtotta, akkor mosolyogtak? És Klopp miket nyilatkozott? Hibáztatott mindenkit és párszor majdnem sírvafakadt a sajtó előtt. És az egy erős csapat volt, egy-két sérülttel, semmi nem indokolta azt az összeomlást, mégis megtették Kloppal és nem egy-két hét alatt másztak ki belőle.

Idén a Realnak egy jó meccse volt, sok-sok szerencsével, akkor ott is rossz az edző..?ja..mondjuk ezzel egyet is értenék.

Én Koeman maradásával nem csak az időt akarnám kergetni, nem az idő oldja meg a dolgokat, de kell hozzá. Egyrészt azért, hogy legalább Fatiék visszatérjenek és meglássuk még focisták-e egyáltalán. Másrészt legalább félórákkal kell Gaviéknak operálniuk hónapokon keresztül.
Nem mondom, hogy elveszett fejek, de azért nem is annyira jók. Gavinak meccsenként van egy nem rossz indítása, aztán eltűnik. Demir totál homály. Nico most újra bekerült, volt egy jó indítása és legrosszabb helyen két durva eladott labdája. Puig detto.
Lehet belőlük fegyelmezett játékos, de ehhez idő kell és percek, ezt Koeman is megadja nekik.

Setien egy kétségbeesett választás volt, jól elkésve, sokkal előbb le kellett volna váltani Valverdét. Utána Koeman is egy kétségbeesett választás volt, bár úgy tűnt, hogy ez már átgondoltabb dolog volt. De most megint olyan neveket dob be a sajtó, amik csak lövöldözések a sötétségbe. "hátha jobb lesz" "egy-két évre csak jó lesz".
Ne így váltsák már le Koemant. Keressenek egy jobb edzőt, akinek van világos elképzelése, akinek tudnak adni két-három olyan embert akivel együtt akar dolgozni.

Koeman meg miért mondana le. Mert válságban a csapat? A válság nagyrészéről nem ő tehet, talán ha Ő nincs, akkor még Depay se jött volna ide. Akkor még helyzetünk se lenne.
Mindenkinek vagy egy igazságérzete és ez sokszor nagyon eltérő. Szerintem ő úgy van vele, hogyha eladják alóla a teljes csatársort az utolsó pillanatban, miközben a másik része hónapokra, évekre sérült, és ezek után is engem tesztek mindenért felelősnek, akkor fizessetek érte. Ha most lemondana ingyen, jófej módon, akkor felvállalná, hogy igen, Ő tehet mindenről, a reputációja pedig semmivel nem emelkedne.
Nyilván minden meccset akarni kell megnyerni, de el kell fogadni, hogy igen sokszor még Messi és Neymar mellett is megizzadtunk a Granada-féle csapatok ellen, innen nézve, igen még nehezebb lesz és még több pontot fogunk elveszteni menet közben. Edzőtől függetlenül. Jelenleg pontok alapján az első hat körül vagyunk és kb ez a keret realitás. A Real is bőven fog még botladozni, ami szerencséjük volt mostanában megint, az nem megy örökké.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.24. 15:50:53

Remélem az valami fake, hogy Laporta-nál Martinez a favorit. Semmivel nem lennénk vele elôbbre… A Belga sztárválogatottal se tudod mihez kezdeni….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.09.24. 14:15:39

    https://vm.tiktok.com/ZMRseEs6D/

    Jajj hányan kövelték az ő távozását….Igaz, a jelenlegi keret annyira gyenge + a sok balhé a klub körül, ő sem tudna mit tenni.

    Nagyon naívak azok, akik azt gondolják hogy Koeman kirúgásával itt radikális változások lesznek.

    Azért nem rugjuk ki, mert akkor kellene neki fizetni 14 millió eurót, mi pedig jelenleg annyira csórók vagyunk hogy még ezt se tehetjük meg. Jó reggelt azoknak, akik nem követték az ámokfutásunkat az átigazolási piacon az elmúlt 4-5 év évben.
    “Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
    Rezisto95
    Jugador del Barça
    Hozzászólások: 107
    Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

    2021.09.24. 11:31:40

    Annyiban nem értek egyet a Koemant lemondatni akarókkal, hogy ide bárkit hozunk (aki mozdítható is) az eredményesség terén szinte biztos hogy nem fog tudni többet hozni, viszont a játékfelfogásban, taktikában el tudnék képzelni pozitív irányú változást. De itt is óriási kérdőjel van hogy milyen taktikát tudnának más edzők? Ha visszaemlékeztek Koeman is próbálkozott stabilitással, kezdetben 4-2-1-2 majd 3-5-2-vel de egyik sem hozott gyökeres változást. Szegény embert az ág is húzza... Nincsen épkézláb szélsőnk, anélkül meg ugye nehéz 4-3-3-at tolni. Valverde idejében arra fogták a gyenge játékot hogy csak Jordi Alba oldalán vezetünk támadást, és az is mindig Messihez megy. Lucho idején az volt a kritika hogy semmi középpályás kreativitás, csak rúgjuk előre az MSN-nek majd ők megoldják. Na most meg ezek közül egyik sincs már! Van egy hadigondozott null kilóméteres Aguero, egy porcelán lábú Dembele, meg egy ifjú csikó Fati. Depayon kívül nincs klasszis támadónk! Jelenleg balhátvédünk sincs. Lehet vinni az Arsenalba is meg a Juvéba is egy Kloppot, vagy Tuchelt, guanóból nem lehet várat építeni.
    Avatar
    vinszentvega
    Capitá del Barça
    Hozzászólások: 831
    Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

    2021.09.24. 09:19:10

    Rivaldo11 írta:
    2021.09.24. 09:12:30
    Nagyon nagy rá ez a kabát. Reméltem, reggelre lemondó, vagy Laporta megoldja.
    Tökéletes szitu Xavi számára, hogy elkezdje, igazából lejjebb nincs nagyon ennél.
    Ha nem Ő, akkor Ten Hag. De lépni kell valamit, méghozzá azonnal.
    Szerintem az öltözői hangulat is fagyos lehet. Látszik a játékosokon. Nincs mosoly, nincs jókedv. Ha már egy cspatnál ez van, akkor megette a fene az egészet. Ismétlem magam, ezt megint csak Xavi tudja rendberakni. Mert hiába hoznak ide egy control freak, ordibáló, igazi dél- amerikai habitust, akkor azzal ugyan úgy fogunk járni mint szegény Martino-val...
    It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
    Avatar
    barcami
    Jugador del Barça
    Hozzászólások: 237
    Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

    2021.09.24. 09:14:46

    A tavalyi bajnoki hajrát közepes csapatok ellen bukta el, annyira nem rossz ez a csapat, hogy ne lehetett volna megelőzni a másik két botladozó riválist.

    Az utolsó 10 bajnokijának mérlege 4gy/5d/1v: 57 %-os teljesítmény.

    Amikor ilyen - a tegnapi - helyzetben valaki piros lapot kap, az egyértelműen a kontrollvesztés esete.

    Nincsenek meg képességei ahhoz, hogy egy ilyen szintű csapatot vezessen.

    Láthatóan valami probléma van a játékosok és közte.

    A keretből jó néhány felesleges játékos is távozott, jött néhány használható a fiatalokkal együtt!, akik már játszhatnak.
    Mégse elég ahhoz, hogy legalább 1 nyamvadt gólt lőjjünk és taktikus játékkal újabb hibákra kényszerítsük az ellenfelet, hogy végül uraljuk a meccset.

    Ez nem őszi probléma! Ez tavaly is gond volt végig!

    Az utolsó 3 meccsen 1 gólt lőttek, azt is az meccs legeslegvégén, nagy mák pontszerzéssel.

    Morálisan a csapat nem fogja elbírni a bajnoki zakókat: következik az Athletico, a Valencia és a Real Madrid!

    Még a kis csapatok ellen is képtelen esélyes csapatot a pályára küldeni, összerakni.

    A szurkolói csoportokat is megszondáztatták a klubnál, aminek egyértelmű volt az eredménye.

    Ha valamit sok ember egyszerre mond, annak valós alapja van: Koemannak mennie kell.
    Avatar
    Rivaldo11
    Llegenda del Barça
    Hozzászólások: 8005
    Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
    Tartózkodási hely: Budapest

    2021.09.24. 09:12:30

    Nagyon nagy rá ez a kabát. Reméltem, reggelre lemondó, vagy Laporta megoldja.
    Tökéletes szitu Xavi számára, hogy elkezdje, igazából lejjebb nincs nagyon ennél.
    Ha nem Ő, akkor Ten Hag. De lépni kell valamit, méghozzá azonnal.
    Rivaldo-A Legnagyobb.
    Avatar
    vinszentvega
    Capitá del Barça
    Hozzászólások: 831
    Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

    2021.09.24. 09:11:45

    Bielsa-nak is ugyanúgy szerződése van jelenleg. Egyébként írta valaki, hogy Xavi még nem edzett nagy csapatot... Pep meg a B-ből lépett fel, Lucho meg a Celta-tól.
    Ha simítani akarjuk a taktikát és nézhetővé kell tenni a meccseinket, akkor szerintem nyugodtan jöhet Xavi. Valaki írta itt korábban, ha a tevehejcsárokat megtanította a pontos passzos gyors játékra, akkor szerintem itt is csodát tehet. Lásd: https://www.youtube.com/watch?v=YiQb7Gu ... nel=Dycetm
    Ha már teve... Azt hiszem itt lenne az ideje egy kis olajos pénzt is begyűjteni a cspatnak. Mert ahogy Prokopp Dóra mondotta volt, van az a pénz amiért korpás hajam.
    Azt hiszem egy 2-3 éves szponzorizáció egy kicsit kisímithatná az anyagi gondjainkat...
    It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
    Kalapos
    Capitá del Barça
    Hozzászólások: 712
    Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

    2021.09.24. 08:25:42

    Wenger?
    Úgy tűnik az Arsenalt is ő tartotta lélegeztetőgépen és amint lépett jött a világvége.
    Nekünk is jó lehet 1-2 évre, Xaviig. Fiatalokkal kiemelkedő, tapasztalt, külsős de nem stílus idegen, nagy név. Minden ami kell gyakorlatilag.
    Persze mindenki úgy ismeri hogy a lúzer aki semmit se nyert és folyton kikapott ami igaz kb 2010 utánra de ott nem ő volt a legnagyobb probléma, és amíg az azelőtti vezetőség volt addig abszolút nagy csapatnak számítottak.
    Biztos nem mentene meg minket, de egy jelölt lehetne. Persze fogalmam sincs hogy visszavonult-e teljesen vagy mit csinál, lehet nem akar csapatot jó neki a fifa-beli látvány pozi. Nem első számú jelölt.
    kapuera
    Barça B
    Hozzászólások: 51
    Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

    2021.09.24. 07:46:07

    Bielsa: pénzbe kerül, viszont nagyon kemény edző! Taktikailag szerintem még talán ő az aki játssza a focit, fent támad le. Másik amiért őt választanám, erőnlétet adna a csapatnak, tartást, fiatalok szerintem csak tanulnának! Hátrány max. 2-3 tölt valahol, utána kipukkan a lufi, de az idő alatt sok mindent lehet tőle tanulni. Nekünk a fiataloknak jót tenne!
    Xavi: Egy picit amúgy zsákbamacska, de tény mindent tud a Barca stílusról. Nagy csapatot még nem irányított, de személyiségben favorit! Sok fiatal felnézne rá, át is adná a tudását. Talán én inkább Bielsa után ültetném le, könnyebb dolga lenne.
    Pochettino: Ha kirúgja a PSG, nálam nem a favorit, nem Barca stílus, de taktikailag elég felkészült! Nagyszerűen épít csapatot, de Barca DNS hiányában. Koemannál osztálykülönbséggel jobb, de nem tudom elképzelni itt. Tűzet oltani hányással is lehet.
    Pirlo: Ő mozdítható, viszont nekem nem tetszett a Juventusnál! Maximum anyagilag éri meg, sehogy se illik ide. Itt is felhozom, de már csak kérkedve, Koemannál LEHET jobb.
    Pep: semmi realítása, hogy ide kerüljön 2024 előtt. Tejhatalma van a Citynél, jól is érzi magát, ha jól tudom következő állomáshelynek Olaszországot jelölte meg, vagy egy válogatott kispad. Sajnos :(
    Lucho: 2024ig van szerződése a válogatottal. Őt szerintem Pep fogja válltani. Csak 24 után van realitás, hogy visszatér.
    Ten Hag: jó a fiatalok beépítésénél, de szerintem ekkora nyomásnál, ami most van, ő se tudna többet kihozni a csapatból. Eljátszottam a gondolattal, de nekem még egy holland edző nem kellene! Nem akarok holland national elfet itt látni!
    Nálam Bielsa a favort, Xavi, Pochettino! A többi, aki szóba hoztak, nem reális, vagy abszolút mem tudom elképzelni itt. Szubjektiv vélemény!
    drobika
    Entrenador del Barça
    Hozzászólások: 1412
    Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
    Tartózkodási hely: Pécs

    2021.09.24. 07:41:43

    LG írta:
    2021.09.24. 05:35:23
    BarcasKrisz írta:
    2021.09.24. 00:05:09
    Remélem, a novembert már nem itt éri meg.
    Milyen novembert? A Bayern után legkésőbb fel kellett volna állítani. Minden egyes meccs, amit még megkap edzőként bűn az elnökség számlájára, nekünk és a csapatnak pedig csapás.

    Persze minimális gerinccel ő maga mondna le, és akkor ki fizetni sem kéne a szerződése hátralévő idejére járó fizetését. Ez lenne a miminum, ha már ő tényleg annyira szereti a klubot.

    Persze nem így lesz. Inkább választja a kirúgást, a pénzt és a szurkolók megvetését. Utóbbit bőven mérdelmi, remélem belátják már azok is, akik eddig védeni próbálták.
    Általában egyet szoktam érteni veled. Az azonban nem reális, hogy lemond, és itthagyja a neki járó pénzt. Erkölcsileg ugyanazt gondoljuk, de a realitása ennek nulla. Most is azt mondom, nem fogják elküldeni, mert nincs miből kifizetni, ha mégis van,akkor kérdés, honnan, hiszen végig azt dumálják hogy egy peták sincs a kasszában. Ameddig reálisan versenyben leszünk a 4. helyért nem fogják elküldeni. Koeman jól el lehet egy Southampton, Eindhoven, Kaiserslautern szintű csapatnál , ahol mások az elvárások. Egy olyan brand, mint a Baecelona, ezt a mélyrepülést nem engedheti meg sem erkölcsileg, sem anyagilag.
    Avatar
    Nyiri81
    Entrenador del Barça
    Hozzászólások: 1458
    Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
    Tartózkodási hely: BP

    2021.09.24. 07:23:07

    Okés, Koeman menjen. De ki jöjjön? Akit ki tud fizetni a Barca és hajlandó elvállalni? Ne valami tehénpásztorra gondoljunk aki szereti a Barcat és a DNS-t is ismeri :) Abból már tudjuk mi lesz. Könnyű azt mondani hogy húzzon innen Koeman, de utána mi lesz?
    Csak is Puyol
    LG
    Az Év fórumozója 2016
    Hozzászólások: 21099
    Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

    2021.09.24. 05:35:23

    BarcasKrisz írta:
    2021.09.24. 00:05:09
    Remélem, a novembert már nem itt éri meg.
    Milyen novembert? A Bayern után legkésőbb fel kellett volna állítani. Minden egyes meccs, amit még megkap edzőként bűn az elnökség számlájára, nekünk és a csapatnak pedig csapás.

    Persze minimális gerinccel ő maga mondna le, és akkor ki fizetni sem kéne a szerződése hátralévő idejére járó fizetését. Ez lenne a miminum, ha már ő tényleg annyira szereti a klubot.

    Persze nem így lesz. Inkább választja a kirúgást, a pénzt és a szurkolók megvetését. Utóbbit bőven mérdelmi, remélem belátják már azok is, akik eddig védeni próbálták.
    Avatar
    vinszentvega
    Capitá del Barça
    Hozzászólások: 831
    Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

    2021.09.24. 00:28:16

    Én már remélem, hogy az eltiltása után már vissza se ül a padra többet
    It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
    Avatar
    BarcasKrisz
    Jugador d'estrella
    Hozzászólások: 375
    Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

    2021.09.24. 00:05:09

    Remélem, a novembert már nem itt éri meg.
    " A hazád nélkül, senki sem vagy
    Nincs már helyed, nincs életed,
    Jöttment lett a bélyeged..."

    /Ismerős Arcok/
    http://www.ismerosarcok.hu
    Válasz küldése