Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.11. 15:12:55

Na kellett csak poénkodnom vele. :lol: A Newcastle vezetésének ő és Ramsey az első számú célpontjuk, a brazilt már januárban szeretnék leigazolni. SPORT

Csípjetek meg, hogy nem álom ugye? =D> :mrgreen:
Kép
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.09.30. 07:37:33

sansz írta:
2021.09.29. 23:55:52
Most ezzel pont engem igazolsz,hogy kár mindenféle pályán kívüli(pl fizetés) dolog miatt elítélni a srácokat,mert totál torz képet alakítotok így ki róla. Coutinho is hajt és a gyerekek amellett,hogy nulla veszélyt jelentenek a kapura, ugyanolyan lúzernek tűnnek, mint a brazil. Ha szidod egyiket,ugyanúgy szidhatod a többieket is. De nyugi, majd Laporta rendet rak, elküldi a brazilt, meg Depayt és a többiek mehetnek eladónak az fc barcelona fagyizóba.
Csak annyi a probléma, hogy én a "világklasszis" brazilt kritizálom, te pedig a 17 éves gyerekeket : ) Na mindegy, túltárgyaltuk. Vele kapcsolatban nem fog változni a véleményem. Már túl sokszor bizonyította, hogy egy nagy nulla.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.29. 23:55:52

stickman írta:
2021.09.29. 08:26:10


Van 2 lövése ami mindig a kapust találja meg, egyéb értékelhető megmozdulása NULLA. Ez iszonyat kevés és nevetséges indok egy kiforrott "világklasszis" játékos mellett... semmi keresnivalója nincs a pályán. Lehet, hogy a gyerekek nem szórják a kaput de legalább játszanak, hajtanak és nem egy beszari lúzer képét keltik mint mr kétlövés.
Most ezzel pont engem igazolsz,hogy kár mindenféle pályán kívüli(pl fizetés) dolog miatt elítélni a srácokat,mert totál torz képet alakítotok így ki róla. Coutinho is hajt és a gyerekek amellett,hogy nulla veszélyt jelentenek a kapura, ugyanolyan lúzernek tűnnek, mint a brazil. Ha szidod egyiket,ugyanúgy szidhatod a többieket is. De nyugi, majd Laporta rendet rak, elküldi a brazilt, meg Depayt és a többiek mehetnek eladónak az fc barcelona fagyizóba.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.29. 14:36:22

Feast4 írta:
2021.09.29. 13:57:57

Szerintem nincs igazatok. Griezmann esetében ezt el lehet fogadni, mert ő tényleg a játékba a taktikába nem illett be, de nála nem. Lentebb is írtam pár, hogy szerintem egyszerűen arról van szó, hogy felültünk a Klopp hatásnak.

Vannak játékosok akik csak Klopp alatt működtek. Abban a rendszerben amit szakállas barátunk kitalált és őt beillesztette, mint egy kirakóst abban hihetetlen jó volt. Elment meg is főtt. Sok ilyen játékos volt már aki így járt.Götze, Sahin, Kagawa, de most is szerintem legalább 3 játékos van a pool kezdőjében aki ha elmenne onnan lefőne, mint a kávé.

Benne egészen egyszerűen ennyi van. Ami pedig ezt szerintem a legjobban igazolja a Bayern. Az amit a Bayern játszott, nagy futásokkal lendületi érkezésekkel pontos beadásokkal, sok keresztlabdával, sokkal közelebb állt a Poolhoz, mint a mi játékunk. És ott se ment neki. Gyenge volt összjátékban, rosszul érkezett, nem működtek a keresztlabdái, konkrétan semmi sem ment neki.

Mondhatjuk itt, hogy fejben van a baj, bla bla, te tény az klasszis mindenhol, mindig klasszis. Messi és CR a tökéletes élő példa erre. Amikor nem megy nekik akkor is pályán voltak, mert egy villanással bármikor megvertek 3 embert és puff gól. Lehet ennyit csináltak, de rossz formában is a veszélyt láttad rajtuk.De mondhatnánk itt Ibrát, az igazi Ronaldot, vagy középpályáról csak vegyünk a saját házunk táját Xavi, Iniesta. Zidaneról már ne is beszéljünk. Ő nem hogy nem veszélyes, de most már alibizik. Eltűnik az embere mögött, sose mozog megjátszható területre, nincsenek jó beadásai, passzai. A legnagyobb veszélye az, ha lendületből ráfut a kapura és elenged egy lövést. Szerintem ő a jelenlegi legnagyobb alibikirály jelenleg és teljesen felesleges a + 20 milláért (ami lassan egyébként a piaci ára), hogy ő itt játszogasson.

De akkor ne vegyünk klasszist, vegyünk csak két jobb képességű nem olyan karriert futott játékost. Egy Pedro és egy Alexis, ha nem hasznosabb veszelyesebb játékos volt nálunk akkor szakadjak ketté.Nekik ha nem ment legalább kapartak, lekötöttek egy-két embert. Pedig ott is volt pszihés gát, mind a kettőnél. Szerencsétlen Coutinho meg tanácstalanul néz körbe folyamatosan és bujkál, hogy nehogy rajta dadogjon le az összjáték.

Sajnálom mert szimpi a srác. Nagyon sokszor vártam egy-két meccs után azt gondoltam, na majd most. De semmi. Neki lefőtt a kávé és szerintem a karrierje is.
Alapvetően én is azt írtam, hogy nem lehet az kifogás nála, hogy nem illet a játékunkba, ezért gyenge. Ennyire.

A Klopp dologban simán lehet, hogy igazad van, bár szerintem nem ütik egymást az érvek azzal, hogy fejben (is) kevés. Vagy akkor inkább úgy írom, hogy az biztos, hogy fejben kevés, és simán lehet, hogy korántsem akkora klasszis, amilyennek a Poolban tűnt. Az nem kérdés, hogy a felsorolt játékosokhoz semennyire nem ér fel, de leginkább mentalitásban, profizmusban nem, pl. a CR, Ibra típushoz mérten nem gondolom, hogy annyira gyengébb lenne tehetségben, egyszerűen nem az a lelki alkat, mint ők, nem harcos. Úgy néz ki a pályán, mint egy elárvult kisfiú, aki próbálkozik, de már ő sem hiszi el, hogy valami lesz belőle, ezért is gondolom, hogy fejben gondok vannak nála. Ettől még abban tök igazad lehet, hogy nagyon túl lett hype-olva, mert Klopp patentul összerakott gépezetében megvolt a helye, az önbizalma és jól ment neki.
Azért Pedro és Alexis is mindketten temperamentumos, hajtós, reklamálós játékosok, akiknek arcuk is volt a pályán (jó értelemben). Ehhez képest Coutinho? Mint egy visszafogott 12 éves az első szülinapi zsúron.
Ezt írod: "A legnagyobb veszélye az, ha lendületből ráfut a kapura és elenged egy lövést" - Tök igazad van. De ezt bárhol bármilyen körülmények között tudná hozni, ha kizárólag a teljesítményével lennének gondok, tökmindegy melyik csapatban és meg is élhetne belőle, pláne egy spanyol ligában.

Szóval szerintem nagyjából egyetértünk, az már rég bebizonyosodott, hogy nem igazi klasszis (sőt), én is megválnék tőle, nemhogy még fizetnénk érte bármennyit is. Csak én egy megtört embert látok a pályán, szerintem ez is nagyon rányomja a bélyeget a játékára, nem csak önmagában az, hogy túlértékelt volt a Klopp-érában.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.29. 13:57:57

Guille írta:
2021.09.29. 12:35:41
Én is azt gondolom, hogy fejben lesznek nála a gondok, nem tudok mást elképzelni. Még ha nem is fekszik neki itt a rendszer (már, amikor van olyan), akkor is sokkal többet kéne mutatnia.
Szerintem nincs igazatok. Griezmann esetében ezt el lehet fogadni, mert ő tényleg a játékba a taktikába nem illett be, de nála nem. Lentebb is írtam pár, hogy szerintem egyszerűen arról van szó, hogy felültünk a Klopp hatásnak.

Vannak játékosok akik csak Klopp alatt működtek. Abban a rendszerben amit szakállas barátunk kitalált és őt beillesztette, mint egy kirakóst abban hihetetlen jó volt. Elment meg is főtt. Sok ilyen játékos volt már aki így járt.Götze, Sahin, Kagawa, de most is szerintem legalább 3 játékos van a pool kezdőjében aki ha elmenne onnan lefőne, mint a kávé.

Benne egészen egyszerűen ennyi van. Ami pedig ezt szerintem a legjobban igazolja a Bayern. Az amit a Bayern játszott, nagy futásokkal lendületi érkezésekkel pontos beadásokkal, sok keresztlabdával, sokkal közelebb állt a Poolhoz, mint a mi játékunk. És ott se ment neki. Gyenge volt összjátékban, rosszul érkezett, nem működtek a keresztlabdái, konkrétan semmi sem ment neki.

Mondhatjuk itt, hogy fejben van a baj, bla bla, te tény az klasszis mindenhol, mindig klasszis. Messi és CR a tökéletes élő példa erre. Amikor nem megy nekik akkor is pályán voltak, mert egy villanással bármikor megvertek 3 embert és puff gól. Lehet ennyit csináltak, de rossz formában is a veszélyt láttad rajtuk.De mondhatnánk itt Ibrát, az igazi Ronaldot, vagy középpályáról csak vegyünk a saját házunk táját Xavi, Iniesta. Zidaneról már ne is beszéljünk. Ő nem hogy nem veszélyes, de most már alibizik. Eltűnik az embere mögött, sose mozog megjátszható területre, nincsenek jó beadásai, passzai. A legnagyobb veszélye az, ha lendületből ráfut a kapura és elenged egy lövést. Szerintem ő a jelenlegi legnagyobb alibikirály jelenleg és teljesen felesleges a + 20 milláért (ami lassan egyébként a piaci ára), hogy ő itt játszogasson.

De akkor ne vegyünk klasszist, vegyünk csak két jobb képességű nem olyan karriert futott játékost. Egy Pedro és egy Alexis, ha nem hasznosabb veszelyesebb játékos volt nálunk akkor szakadjak ketté.Nekik ha nem ment legalább kapartak, lekötöttek egy-két embert. Pedig ott is volt pszihés gát, mind a kettőnél. Szerencsétlen Coutinho meg tanácstalanul néz körbe folyamatosan és bujkál, hogy nehogy rajta dadogjon le az összjáték.

Sajnálom mert szimpi a srác. Nagyon sokszor vártam egy-két meccs után azt gondoltam, na majd most. De semmi. Neki lefőtt a kávé és szerintem a karrierje is.
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.29. 12:35:41

Elkeserítő a helyzete. Nagyon kedveltem a játékát a poolban, de ennyi idő és esély után egy "elvileg" ekkora "klasszis" esetén már nem nagyon létezhet kifogás. Én is azt gondolom, hogy fejben lesznek nála a gondok, nem tudok mást elképzelni. Még ha nem is fekszik neki itt a rendszer (már, amikor van olyan), akkor is sokkal többet kéne mutatnia. Ha igaz ez a 20 millás móka, azt semmiképpen nem vállalnám be érte már.

Sansz gondolataihoz meg annyit, hogy engem inkább az keserít el, hogy ennyi év után még mindig ki lehet azzal emelkedni nálunk, hogy valaki kétszer kapura lő egy meccsen. Hihetetlen, hogy talán Lucho óta nem használjuk a lövést, mint taktikai elemet a pályán, de korábban is kb. csak Messi és Rakitic lövögetett a 16-oson kívülről. Na ez az, amit egyértelműen edzői hibának gondolok sok éve. Értem én, hogy a Barca filozófiája alapvetően nem erre épül, de könyörgöm, a foci meg erről szól. Ráadásul olyan szinten sablonossá és kiszámíthatóvá teszi a támadójátékunkat, hogy az ellenfélnek nem kell levédekeznie a kapura lövést, mert tudják, hogy nem fog ilyen történni. Döbbenet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.29. 10:27:06

Fejben kéne rendbe hozni, nemcsak fizikailag. Nyilván nem felejtett el focizni, de ennyi sérüléssel és pocsék meccsel maga mögött teljesen a padlón van. Nem hiszem el, h nincs egy értékelhető sportpszichológus, aki kezd vele valamit. Nem az a megoldás, h kuka.
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.09.29. 08:26:10

sansz írta:
2021.09.29. 01:09:21
Cou bármennyire is nem hozza azt,amit szeretnénk, neki legalább van egy-két lövése, ami baromi kevés, de pont kettővel több,mint ami a többiektől várható sajnos. Hogy ez a plusz két lövés egy meccsen megér-e 20 milliót,ez nem szurkolói kérdés,mert nem látjuk a pénzügyeket.
De szerintem amíg a középpályánkban semmi vállalkozás/veszély nincs távolról, addig mr kétlövésnek is van keresnivalója a pályán sajnos,bármennyire is többet várnánk tőle.
Van 2 lövése ami mindig a kapust találja meg, egyéb értékelhető megmozdulása NULLA. Ez iszonyat kevés és nevetséges indok egy kiforrott "világklasszis" játékos mellett... semmi keresnivalója nincs a pályán. Lehet, hogy a gyerekek nem szórják a kaput de legalább játszanak, hajtanak és nem egy beszari lúzer képét keltik mint mr kétlövés.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.29. 01:09:21

Barcaforever írta:
2021.09.27. 16:55:33


Esküszöm nem értem, hogy mit szeretnél itt most megfogalmazni. Akkor most jó vagy nem, vagy igen vagy mégse. Kb ilyen sorrendben váltakozik a hsz-ben a Coutinhoról alkotott véleményed.

Lényeg a lényeg, amit ő lehoz, csinál a pályán, mondhatjuk, már évek óta sajnos, annyit a saját neveléseink is megcsinálnak, most még bagóért.

Elsősorban a Pedri, Puig, Gavi 3as fixen lehozza bármikor amit a brazil, az utóbbi 2 meg kapura is veszélyes, Pedri impotens kapura veszélyes játékától én is kivagyok mondjuk.

De a lényeg, h ilyen kaliberű játékosnak, ilyen fizetés mellett, sokkal sokkal többet kéne mutatnia, vszínű idén látjuk itt utoljára, totál feleslegesen lesz kifizetve a Poolnak az az extra összeg. 20M € ugye? :roll:
Igazából jól érted,hogy nem érted, pont ezt akartam kifejezni,hogy ezer ok miatt lehetne ekézni Coutinhot, de pont a pénz miatt szerintem nem. Az elmúlt időszak miatt a Barcaszurkoló menedzser módban tolja a szurkolást már, de szerintem ezt el kell már engedni.
Bőven kispórolta magát a klub, ahhoz,hogy ne örökké a fizetések tükrében értékeljük a játékosainkat.

Nekem annyiban nem tetszik ez a Pedri, Gavi, Nico (Busi) vonat, hogy totál veszélytelenek a kapura. Pedig ezerszer könnyebb a csatársor dolga, ha a középpálya valós gólveszélyt jelent a kapu húszméteres vonzáskörzetében.
Én nem tudom miért tartod Puigékat kapura veszélyesebbnek,mint Pedrit, szerintem ugyanaz a kategória.

Cou bármennyire is nem hozza azt,amit szeretnénk, neki legalább van egy-két lövése, ami baromi kevés, de pont kettővel több,mint ami a többiektől várható sajnos. Hogy ez a plusz két lövés egy meccsen megér-e 20 milliót,ez nem szurkolói kérdés,mert nem látjuk a pénzügyeket.
De szerintem amíg a középpályánkban semmi vállalkozás/veszély nincs távolról, addig mr kétlövésnek is van keresnivalója a pályán sajnos,bármennyire is többet várnánk tőle.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.09.27. 18:34:10

Rivaldo11 írta:
2021.09.27. 16:42:47
Nekem aztán tényleg semmi bajom vele, de borzasztó nagy nulla. Nagyon kellene ennek a csapatnak egy jó Cou, de azt a Coutinhot itt látni sajna nem fogjuk. Talán az angoloknál meg tudna újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé, meg a felszabaduló fizu keret.
Egy árva fillért nem fogunk látni érte. Nincs az a lúzer aki kifizetné a fizetése felét. A pali konkrétan nem ér 20 M€-t, így ha eléri a 100 meccset nálunk, akkor a vezetőségünk dilettáns.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.27. 16:55:33

sansz írta:
2021.09.27. 14:03:47
LG írta:
2021.09.26. 22:00:29
Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét.
Tudom,hogy válság van és nincs pénz, de szurkoló szemmel ez az érvelés értelmetlen. Már azért is,mert nagyon kevés dologra látunk rá,hogy mi mennyire éri meg. Pl tök jó, hogy Messi bérét már nem kell fizetni, de az utolsó pillanatban kölcsönadtuk Grizest is, úgy,hogy nem volt elérhető Fati és Dembelé. Messi és Grizes rúgta majdnem az összes gólt a bajnokságban tavaly. Egy-egy játékost el lehet adni, még akkor is ha gólfelelős, de egyszerre kettőt, úgy,hogy az ő kiváltóik sem elérhetőek,azért az minimum érdekes, ha cél,hogy nyerjen a csapat.
Annyira gólokra és helyzetekre van szükségünk,hogy bárki aki eggyel több lövést lead, nem mondanám,hogy a fizetését kellene most nézegetni. Amellett,hogy énis mindennek tartom Coutinhot most, csak jónak nem. Ugyanazt a halvány kis semmi szikrát adja,mint Gaviék, pont mindegy mennyiért.

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
Esküszöm nem értem, hogy mit szeretnél itt most megfogalmazni. Akkor most jó vagy nem, vagy igen vagy mégse. Kb ilyen sorrendben váltakozik a hsz-ben a Coutinhoról alkotott véleményed.

Lényeg a lényeg, amit ő lehoz, csinál a pályán, mondhatjuk, már évek óta sajnos, annyit a saját neveléseink is megcsinálnak, most még bagóért.

Elsősorban a Pedri, Puig, Gavi 3as fixen lehozza bármikor amit a brazil, az utóbbi 2 meg kapura is veszélyes, Pedri impotens kapura veszélyes játékától én is kivagyok mondjuk.

De a lényeg, h ilyen kaliberű játékosnak, ilyen fizetés mellett, sokkal sokkal többet kéne mutatnia, vszínű idén látjuk itt utoljára, totál feleslegesen lesz kifizetve a Poolnak az az extra összeg. 20M € ugye? :roll:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.27. 16:50:02

sansz írta:
2021.09.27. 14:03:47

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
Riqui alig játszik néhány percet mégis veszélyesebb. Tegnap is magát hozta ziccerbe, Gavi is helyzetbe került plusz már van egy gólpassza, Nico posztját pedig ne keverjük már ide. Ezt a saját magunkra veszélyeset se értem. Nincs nálam statisztika, de nem hiszem, hogy kevesebb labdát vesztene , ha erre gondolsz. Coutinho mit csinált tegnap. Kétszer belelőtte a kapus kezébe és kb. annyi. Se egy kulcspassz se egy komolyabb helyzet, se egy olyan labda ami gondot okozott volna a kapusnak, pedig elég támadó pozícióban játszott.
De ha ennyire veszélyre gondolsz, Ini hány gólt szerzett egy szezonban mikor már alapember volt. 1-2-3? Körülbelül. És itt most olyan embereket hasonlítasz össze, akiknek minimális vagy éppen szinte 0 rutinjuk van, csak most kezdik felvenni a profi liga ritmusát egy olyannal szemben akinek kb. 10 szezon van a háta mögött. És nem igazán látni különbséget köztük.

Én nagyon szeretem a brazilt, imádtam a játékát nagyon bíztam benne, hogy az Ini hagyta űrt valamennyire képes lesz majd betölteni, igazi játékmester lesz, meg rugdalja majd az olyan távoli bombákat, mint a Poolban, de sajnos ezt nyomokban sem látni. Olyan érzésem vele kapcsolatban, mintha ő sem hinne már magában, megcsömörlött volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.27. 16:42:47

Nekem aztán tényleg semmi bajom vele, de borzasztó nagy nulla. Nagyon kellene ennek a csapatnak egy jó Cou, de azt a Coutinhot itt látni sajna nem fogjuk. Talán az angoloknál meg tudna újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé, meg a felszabaduló fizu keret.
Rivaldo-A Legnagyobb.
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.09.27. 15:02:06

sansz írta:
2021.09.27. 14:03:47

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
Bármelyikük veszélyesebb a kapura coutinhonál. Ez a pali semmit nem ér, kb mintha beraknál egy fadarabot és néha rárúgnád a labdát és visszapattanna hozzád. És akkor itt ki is fújt. Hihetetlen nagy lúzer lett, engem rettentően idegesít ha pályán van. Kajak ezt a szintet szerintem a szertáros is lehozná amit ez az ember alibizik.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.27. 14:03:47

LG írta:
2021.09.26. 22:00:29
Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét.
Tudom,hogy válság van és nincs pénz, de szurkoló szemmel ez az érvelés értelmetlen. Már azért is,mert nagyon kevés dologra látunk rá,hogy mi mennyire éri meg. Pl tök jó, hogy Messi bérét már nem kell fizetni, de az utolsó pillanatban kölcsönadtuk Grizest is, úgy,hogy nem volt elérhető Fati és Dembelé. Messi és Grizes rúgta majdnem az összes gólt a bajnokságban tavaly. Egy-egy játékost el lehet adni, még akkor is ha gólfelelős, de egyszerre kettőt, úgy,hogy az ő kiváltóik sem elérhetőek,azért az minimum érdekes, ha cél,hogy nyerjen a csapat.
Annyira gólokra és helyzetekre van szükségünk,hogy bárki aki eggyel több lövést lead, nem mondanám,hogy a fizetését kellene most nézegetni. Amellett,hogy énis mindennek tartom Coutinhot most, csak jónak nem. Ugyanazt a halvány kis semmi szikrát adja,mint Gaviék, pont mindegy mennyiért.

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.26. 22:00:29

Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét. Azt meg nem szeretném, ha előlük venné el a perceket, csak azért, mert anno a Liverpoolban jó volt. A sérülések miatt jelenleg támadóként befér a kezdőbe, de ha minenki (vagy legalébb majdnem mindenki) egészséges, akkor neki lefőtt.

Ha valami hatalmas formajavulás nem következik be nála, már télen mehetne felőlem. A Tottenham érdeklődéséről még mindig hallani. Ha megvenni nem is akarják, legalább kölcsönbe mehetne, hogy a fizetését ne nekünk kelljen addig is állni, és ne vegye el a lehetőséget mások elől.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.26. 21:43:29

Hosszú még a szezon, de ennél több bizalmat, meg lehetőséget nem igazán lehet adni egy játékosnak, mint amit ő kap, kapott.

Valahogy úgy érzem, olyan ez, mint egy rossz házasság, ami elromlott egy ponton és mindegy hogyan próbálják, csűrik, csavarják, vhogy nem megy, nem működik. Az van, hogy egy 100M+ játékos, ami vonz magával egy elvárást, egy pluszt, de egyszerűen az istenért nem akar ez előjönni belőle. A legnagyobb baj az esetében, hogy nem érezzük soha, ha nem ő hanem Pedri, Puig vagy Gavi játszik a helyén, de legalább ilyen szempontból is helyére kerül a csapat.

Egy igazi sztárnak, úgy kell beszállnia egy meccsbe, mint Fatinak ma, lendületet adván a csapatnak, de a brazilnál sosincs ilyen, de bízzunk a pozitív fejlődésben. :?
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.21. 10:58:09

Rivaldo11 írta:
2021.09.21. 10:12:27
Ez teljesen igaz, de az egyéni kvalitást azért lehetne látni. Egy-egy megindulás, ütempassz, cselek, stb. Nála ebből semmi nem létezik.
Coutinho esetében szerintem a gond az, hogy felültünk a Klopp jelenségnek.

Ha megnézitek a Dortmundot, vagy a Poolt rengeteg olyan játékos volt, aki akkor abban amit kitalált, abban a rendszerben egy isten volt. Götze, Sahin, Kagawa, de szerintem Salah, vagy Firmino is ilyen. A kirakósba pont ők kellenek az a legjobb pozíció a legjobb szerepkör amiben ott és akkor vannak.Elkerültek és gamo.


Szerintem Coutinho is pontosan ugyanez.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.21. 10:12:27

Ez teljesen igaz, de az egyéni kvalitást azért lehetne látni. Egy-egy megindulás, ütempassz, cselek, stb. Nála ebből semmi nem létezik. Mindegy, nem Ő a legnagyobb gondunk jelen pillanatban, ellenben talán még piacképes valamennyire.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.09.21. 10:04:56

Szerintem meg ez továbbra is egy csapatsport lenne, de ahogy látjuk, nulla a játékunk. Fölösleges egyes emberektől várni a megváltást, ha ott kell imprózni a pályán és semmilyen játék nincs begyakorolva. Majd akkor lehetne jól megítélni egyes játékosokat, ha jönne egy Barca szintű edző.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.21. 09:58:21

Ez a csóka állandóan mentegetve van. Mindig mindenki hibás, ahelyett hogy belátnánk hogy kumma kevés. Sajnos, mert én is azt hittem, óriási erősítés lesz, de totál beleszürkült, itt szerintem lefőtt neki. Lehet adni neki még pár meccset, de nagy csodát én nem várnék már tőle. Talán máshol meg tud újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé.
Rivaldo-A Legnagyobb.
BakuraB
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.09.20. 23:39:44

2021.09.21. 09:43:33

Kalapos írta:
2021.09.21. 08:28:25
Ha ő kap perceket az legalább nem felesleges, ő legalább már egyszer megmutatta hogy képes klasszis lenni, már csak újra ki kell hozni belőle.
Sajnos tanácstalan a pályán, mint a többiek, és neki magától nem megy kitalálni mit csináljon, nem érzi a társakat egyáltalán.
BM ellen jó volt, most gyenge, lássuk tovább.
Ha így folytatja a bónusz feltétel teljesítét jelentő meccs mennyiséget azért ne kapja meg, inkább padozzon végig, ezzel nem érdemli meg.
Teljesen egyetertek. Kapja meg az eselyt mert ordit a csapat egy ilyen tipusu kozeppalyasert akiben van finesz stb… de epp ez az h kozeppalyaskent es nem baloldali tamadokent kene jatszatni. A 8-as poziban valodi segitseg tudna lenni, de ra is ervenyes az ami amugy mindenkire: latszik h amint hozzakerul a labda fogalma sincs hogyan tovabb. Teljesen ad-hoc minden es igy nehez. Egy karizmatikus edzo ot is gatyaba razna 1 honap alatt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.09.21. 08:31:45

Total csod az ember. A BM ellen volt par ertekelheto megmozdulasa, de benne meg annyit se latok, mint Griezmannba, hogy legalabb akarna.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.21. 08:28:25

Ha ő kap perceket az legalább nem felesleges, ő legalább már egyszer megmutatta hogy képes klasszis lenni, már csak újra ki kell hozni belőle.
Sajnos tanácstalan a pályán, mint a többiek, és neki magától nem megy kitalálni mit csináljon, nem érzi a társakat egyáltalán.
BM ellen jó volt, most gyenge, lássuk tovább.
Ha így folytatja a bónusz feltétel teljesítét jelentő meccs mennyiséget azért ne kapja meg, inkább padozzon végig, ezzel nem érdemli meg.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.21. 08:06:47

Rivaldo11 írta:
2021.09.21. 07:49:12
Adhatna érte egy 30-40 millát a télen valamelyik hülye angol. Ki kéne találni, hogy igazából portugál, hátha lecsap rá a Wolverhampton.
Még egy Granada ellen sincs semmi hatása a játékra.
Istenem, ugyanezt akartam írni, csak már arra se volt reggel erőm, hogy előkeressem a topicját. Tény azért, hogy 1 év kihagyás nem múlik el csak úgy, de vki vegye már meg. A Spurs am se indult még be rendesen, megvehetnék. :roll:
Kép
Válasz küldése