Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.23. 23:09:10

Elájulva még mindig nem vagyok a gyerektől, de határozottan látszik nála a fejlődés. És ráadásul már tud szabályosan is labdát szerezni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.16. 09:09:37

grgly50 írta:
2021.11.16. 08:19:30
Félő, hogy például Gavit elviszi valaki tőlünk
Szerintem Xavi idehozatala emiatt is telitalálat. Ezek a fiatalok, akik rajta nőttek fel, ráadásul az ő játékát játsszák, szinte biztosra veszem, hogy nem AKARNAK elmenni innen egy jó darabig. Ha persze Xavi hosszabb távon bukna, más kérdés lenne. Remélem még tél előtt meglesz az új szerződése 500 milliós vagy 1 milliárdos kivásárlási záradékkal, és akkor már tényleg csak rajta és a klubon múlik. (Most asszem még csak 50M.)
Ha jól tudom, Niconál is hasonló a helyzet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.16. 08:19:30

brazilfan írta:
2021.11.15. 12:39:51
Lehet, hogy igazságtalanul, de Koemant merev edzőnek éreztem, az ő irányítása alatt néhány meccs kivételével nem nagyon volt lehetőség igazi játékra. Ezzel szemben tegnap olyan érzésem volt, hogy Gavi felszabadultan játszik, mint akinek megmondta az edző, hogy élvezze a játékot. És mintha a durva vagy túlbuzgó belemenésekről is sikerülne őt leszoktatni.
Örülök, hogy nálunk van.
Szerintem Koeman sok fiatalnak ártott a "pedagógiájával" Talán még időben sikerült kimenekíteni őket a kimondottan romboló szférából.
Félő, hogy például Gavit elviszi valaki tőlünk
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.16. 04:37:13

baas11 írta:
2021.11.15. 23:17:53
Kivancsi vagyok h egy Artur szintet tud túl tud-e majd ugrani ..
Azon már rég túl van :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.11.16. 01:36:31

baas11 írta:
2021.11.15. 23:17:53
Kivancsi vagyok h egy Artur szintet tud túl tud-e majd ugrani ..

Arthur semmit nem csinált se itt, se a Juveban, úgyhogy kérdésedre a válasz, igen.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.11.15. 23:17:53

Kivancsi vagyok h egy Artur szintet tud túl tud-e majd ugrani ..
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.11.15. 12:39:51

Lehet, hogy igazságtalanul, de Koemant merev edzőnek éreztem, az ő irányítása alatt néhány meccs kivételével nem nagyon volt lehetőség igazi játékra. Ezzel szemben tegnap olyan érzésem volt, hogy Gavi felszabadultan játszik, mint akinek megmondta az edző, hogy élvezze a játékot. És mintha a durva vagy túlbuzgó belemenésekről is sikerülne őt leszoktatni.
Örülök, hogy nálunk van.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.15. 11:26:15

Chino írta:
2021.11.15. 11:08:14
Az, hogy visszaesett nagyban köszönhető, hogy az utóbbi meccseken milyen posztokon volt kénytelen játszani. Koeman rendszeresen betette jobb támadóba, ami látványosan nem feküdt neki, nem is csoda. Amikor a "helyén" volt rendre kiváló teljesítményt nyújtott. Ezeknek a fiataloknak talán pont Xavi a legmegfelelőbb edző, ráadásul bálványozzák is őt, nem hiszem, hogy elszállnának vagy bármilyen konfliktus alakulhatna ki.
Szerintem középen is visszaesett a játéka, ezalatt főleg az előrejátékot értem. Nem rossz lett szerintem sem, hanem csak szürke munkás, amit én annak az edzői utasításnak tulajdonítok be, ami nagyjából az egész csapattal ezt tette, de tényleg az sem kizárt, hogy kicsit hirtelen sok lett neki az egész, és bele kellett rázódnia. A szél nagyon nem feküdt neki valóban, az egész más kérdés, remélem ott sem kell többet játszania. De mindegy is, szerintem mostantól nálunk is hasonlót fogunk majd látni tőle, mint a válogatottnál, és öröm lesz majd nézni. :) Nagyon rermélem, hogy Nicoval sok percet kap majd együtt, nagyon érzik, és jól kis is egészítik egymást.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.15. 11:08:14

bence0330 írta:
2021.11.15. 08:41:35
Subinho írta:
2021.11.15. 06:33:19
De a legfontosabb ezekben a statisztikákban: előre felé játszott és előre passzolt, nem ácsorgott és oldalra/hátra passzolgatott. Volt ilyen is persze, de alapból azonnal az elöre játékot nyomta. Nem Messihez hasonlítanám, inkább Iniestához. Fantasztikus volt. Ha ezt folytatja, nagy kedvenc lesz Barcelonában és a válogatottban is.
Nekem is ő eddig a legközelebbi új iniesta, ha mindenképp hasonlítani akarja az ember valakihez. Megvan az a sebessége fejben is, ami nagyon keveseknek, ő a Masia és a Barca-DNS sava-borsa. Stabil, de ahhoz képest meg kreatív. Nyáron hozta utoljára ezt a játékot a felkészülési meccseken, ősszel egyre szürkébb focit játszott, vagy a taktikai elképzelés miatt, vagy mert túl sok volt neki fizikailag/mentálisan ez a hirtelen jött mélyvíz. De ha megint elkezd jobban előrefelé focizni, akkor itt egy igazi új csillagunk.
Nagyon kíváncsi vagyok, Xavi alatt mi jön ki belőle majd, mert könnyen lehet, hogy Nicoval kapott egy új (javított?) Busit, Gavival meg egy új Iniestát. Nálam most ő az a középpályáról, akit semmképp nem szabad eladni, akkor se, ha 100M-t ajánlanának érte.
Az, hogy visszaesett nagyban köszönhető, hogy az utóbbi meccseken milyen posztokon volt kénytelen játszani. Koeman rendszeresen betette jobb támadóba, ami látványosan nem feküdt neki, nem is csoda. Amikor a "helyén" volt rendre kiváló teljesítményt nyújtott. Ezeknek a fiataloknak talán pont Xavi a legmegfelelőbb edző, ráadásul bálványozzák is őt, nem hiszem, hogy elszállnának vagy bármilyen konfliktus alakulhatna ki.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.11.15. 10:13:21

na ez az amivel nagyon be tudok állni a "sodrásba"! őszintén: eddig nem igen értettem -nem láttam- igazán okot arra, hogy egy Spanyol válogatottban miért kell egy 17 éves gyereket nyomni. nos, a tegnapi meccsen megmutatta! mert ugye az rendben van, hogy egy mostani Barcában elfér de bizony ott volt a válogatottban is nem is akárhogy.
öröm nézni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.15. 08:41:35

Subinho írta:
2021.11.15. 06:33:19
De a legfontosabb ezekben a statisztikákban: előre felé játszott és előre passzolt, nem ácsorgott és oldalra/hátra passzolgatott. Volt ilyen is persze, de alapból azonnal az elöre játékot nyomta. Nem Messihez hasonlítanám, inkább Iniestához. Fantasztikus volt. Ha ezt folytatja, nagy kedvenc lesz Barcelonában és a válogatottban is.
Nekem is ő eddig a legközelebbi új iniesta, ha mindenképp hasonlítani akarja az ember valakihez. Megvan az a sebessége fejben is, ami nagyon keveseknek, ő a Masia és a Barca-DNS sava-borsa. Stabil, de ahhoz képest meg kreatív. Nyáron hozta utoljára ezt a játékot a felkészülési meccseken, ősszel egyre szürkébb focit játszott, vagy a taktikai elképzelés miatt, vagy mert túl sok volt neki fizikailag/mentálisan ez a hirtelen jött mélyvíz. De ha megint elkezd jobban előrefelé focizni, akkor itt egy igazi új csillagunk.
Nagyon kíváncsi vagyok, Xavi alatt mi jön ki belőle majd, mert könnyen lehet, hogy Nicoval kapott egy új (javított?) Busit, Gavival meg egy új Iniestát. Nálam most ő az a középpályáról, akit semmképp nem szabad eladni, akkor se, ha 100M-t ajánlanának érte.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.15. 06:33:19

De a legfontosabb ezekben a statisztikákban: előre felé játszott és előre passzolt, nem ácsorgott és oldalra/hátra passzolgatott. Volt ilyen is persze, de alapból azonnal az elöre játékot nyomta. Nem Messihez hasonlítanám, inkább Iniestához. Fantasztikus volt. Ha ezt folytatja, nagy kedvenc lesz Barcelonában és a válogatottban is.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2021.11.14. 23:15:43

Subinho írta:
2021.11.14. 21:16:48
Gavi nagyot megy ma, jól játszik, bátran, előre!!!
Kivételesen tudtam meccset nézni, szenzációs volt.

- a támadók és a középpályások közül ő ért a legtöbbször labdába;
- 92%-kal passzolt (68/74), ami a szintén a legjobb volt védőket leszámítva - azaz Busquetsnél is jobb
- 2 kulcspassza volt (legtöbb spanyol oldalon)
- 5 sikeres csele volt (8-ből, de így is a legtöbb az egész(!) mezőnyben).
- 15 párharcából (földön) 10-et megnyert.

Kiraktam rövidhírbe is + fb-ra, és ott nem akartam nagy szavakat használni, de Messitől láttam ilyen durván domináns/meggyőző játékot "felnőtt" meccsen, amikor 2005 körül feltűnt, pl a Juventus elleni Gamper meccsen, aztán később 1x-1x, amikor beállt. De szerintem idősebb is volt ő már akkor, meg nem is kapott teljes meccseket.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.14. 21:16:48

Gavi nagyot megy ma, jól játszik, bátran, előre!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.08. 08:18:57

Csak le ne harapja a nyelvét egyszer! :)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.07. 21:30:25

Gondoltam, hogy itt a fórumom lesz jobb edző vagy szakértő aki jobban ért a focihoz mint L.Enrique és sok más hozzáértő.. örülj, hogy itt van!

sansz írta:
2021.10.07. 14:06:36
Kalapos írta:
2021.10.06. 21:35:18


Megkerestem.

Pedri Gavi és Busi.. mert Kroos meg Modric (Casemiro még talán), Xavi és Iniesta, vagy Pirlo és Ambrosini, vagy Henderson és Fabinho vagy bánom is én kik annyi gólt rúgtak és olyan veszélyesek voltak a kapura :D Nem veszélyes a kapura szegény 17 éves Gavi de sajnálom.. Pedrinek is és Gavinak is szerintem rengeteg gólpassza lesz az új edzőnél, csak jussunk el már végre odáig.
Azért picit megmosolyogtató, hogy azt akit éppen "védesz", vagy "utálsz", arra azt mondod, hogy a számok mellékesek, mert mindent lehet igazolni velük.
Aztán előhozod a számokat, amikkel amúgyis mindig érvelsz :)

De rossz ajtón kopogtatsz, nekem csak két kiritikám van Gavival kapcsolatban. Az egyik, hogy ANNYIRA nem jó, mint páran be akarják állítani. Illetve, hogy az agresszivitásán finomítani kell, ahogy más is mondta, szerintem a La Ligában tegnap ki is állították volna már. Minden meccsre jut egy-két durva, felesleges belemenése.

De ennyi, ezen kívül én is azt mondom, hogy játszatni kell, teret kell hagyni a fejlődésének, hajrá. Csak megjegyzem, hogy nem váltja meg a világot jelenleg és jelenleg SR egyáltalán nem akkora fék a csapatban, mint amennyire be akarjátok magyarázni. Ha Koeman beküldi SR-t, akkor az edzőt lehet köpködni és semmihez nem ért. Ha LE teszi ugyanezt, akkor meg csönd van.

Én nem mondom, hogy konkrétan pont Gavinak gólokat kell lőnie, hanem azt, hogy VALAKINEK kéne a középpályáról is. Amikor ilyen kevés gólt lövünk, ilyen kevés gólveszélyes emberrel játszunk, akkor ne mondd, hogy értéktelen az, aki már 2+1nél tart csereemberként.
És összehasonlíthatjuk a régi meg az új csapatot, ha annyira akarod. Xaviéknak egyszerűen nem kellett gólerősnek lenniük, mert volt rajtuk kívül egy csomó góllövő. De, ha nincsenek támadók, akkor a középpályának kell veszélyesebbnek lennie. És a hangsúly a veszélyen van. Pedriékkel az egy gond, hogy ha lenne lehetőségük se nagyon veszélyesek, egy Real, egy Bayern vagy bármilyen TOP-csapatnál meg pont fordítva van. Lehet, hogy nem lő az ő középpályájuk sem sok gólt, de tapasztaljuk ellenük, hogy kő keményen le kell védekezni őket is, mert ha nem, lőnek már 20 méteren belül. És ilyen szempontból Xaviban és Iniestában is benne volt, hogy nem a góllövés volt a feladatuk, de az ellenfél térfelén, ha volt területük akkor tudtak gólt lőni. Pedrit meg imádom, de lassan azt érzem, hogy a védőknek el kell esniük, a kapusnak meg ki kell mennie a kapuból, hogy próbálkozzon. A válogatottban és a klubcsapatban is.

Amit a spanyol válogatottal kapcsolatban mondasz is pont nem téged igazol. LE jó ideje szenved és kísérletezik. Morata, Moreno, Oyarzabal, F.Torres. Szidták is sokan LE-t, keresi a megfelelő támadószekciót, pedig egy iciripicirit nagyobb a merítési lehetősége most, mint a Barcának. Nem gólveszélyes a középpályája, ezért próbálkozik Moratáékkal is. Amikor ők szereznek gólt, akkor látványosan megnyugszanak. Ha viszont hátrányban vannak, akkor ugyanúgy szenvednek, mint mi, mert betolják a buszt ellenük, azt a két csatárkát levédekezik és akkor 80%ban náluk a labda veszélyeztetés nélkül. Nálunk is ez van, annyi különbséggel, hogy a Barca kerete most extrém szűk és kevés a variációs lehetőség. Gavi akkor fogja ontani a gólpasszokat a Barcában és a válogatottban is, ha lesz előtte több olyan játékos, aki lövi a gólokat. Nem akkor, ha lecserélik Koemant és LE-t.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.07. 20:18:58

sansz írta:
2021.10.07. 14:06:36
nekem csak két kiritikám van Gavival kapcsolatban. Az egyik, hogy ANNYIRA nem jó, mint páran be akarják állítani. Illetve, hogy az agresszivitásán finomítani kell,

jelenleg SR egyáltalán nem akkora fék a csapatban
Ha Koeman beküldi SR-t, akkor az edzőt lehet köpködni és semmihez nem ért. Ha LE teszi ugyanezt, akkor meg csönd van

Én nem mondom, hogy konkrétan pont Gavinak gólokat kell lőnie, hanem azt, hogy VALAKINEK kéne a középpályáról is

LE jó ideje szenved és kísérletezik. Morata, Moreno, Oyarzabal, F.Torres
Mennyire kell, hogy annyira jó legyen 17 évesen? Valóban nem Xavi-Ini-Busi összegyúrva jelenleg
Ugyanakkor annyira biztosan jó, hogy megfelelő szakmai hozzáértéssel támogatva fejlődni tudjon.
Lendületes, nem nyámnyila, bátor, fejlődőképes, egyszerűen csak tanulnia kell, de legyen kitől. Koemantól nem sokmindent tanulhat meg, sajnos.

Néhány "nem akkora fék" a csapatban éppen elég ahhoz, hogy a csapat ne legyen kellően lendületes.
SR beküldése: nem mindegy kik mellé, kivel együtt, ki helyett, ki elé vagy ki mögé és az sem mindegy, hogy mikor, milyen céllal.
Ha kell a fék, az oldalpassz a visszapassz,, az időhúzás, remek választás SR.
Ha kell a kreativitás, akkor hagyjuk a padon. Ismét az edzőhöz érkeztünk, illetve hogy milyen szerepet oszt SR-nak.

A középpályások góllövésének hiányát Koemantól kell egyértelműen számonkérni. A csapatjáték, a támadások felépítésének szerves része kell, hogy legyen. SR valóban volt kétszer jó helyen, de annyi meccsel a lábaiban ezért néha legyen már ilyen is. Busin már nem lehet változtatni, de Frenki, Pedri, Gavi, Riqui, Nico vagy bármelyik fiatal sokmindenre tanítható. Edzés, gyakorlás, csapatépítés, támadások felépítése, taktika. Távoli lövéseket esetleg nem lehet gyakorlni? Ismét az unalmas edzőkérdés a végeredmény.

Igen, LE is szenved, de legalább úgy szenved, hogy a csapatán látszik, hogy mit akar játszani annak ellenére is, hogy a góllövés nem erősségük. LE válogatottjánál valójában csak a gólok hiányoznak, tehát képesek letámadni, képesek a támadó harmadban tartani a labdát, képesek az utolsó passzokra, de nincs meg az, aki befejezi. Koeman csapatánál nem csak a gólok hiányoznak, hanem egyáltalán nincs csapat sem.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.07. 14:06:36

Kalapos írta:
2021.10.06. 21:35:18


Megkerestem.

Pedri Gavi és Busi.. mert Kroos meg Modric (Casemiro még talán), Xavi és Iniesta, vagy Pirlo és Ambrosini, vagy Henderson és Fabinho vagy bánom is én kik annyi gólt rúgtak és olyan veszélyesek voltak a kapura :D Nem veszélyes a kapura szegény 17 éves Gavi de sajnálom.. Pedrinek is és Gavinak is szerintem rengeteg gólpassza lesz az új edzőnél, csak jussunk el már végre odáig.
Azért picit megmosolyogtató, hogy azt akit éppen "védesz", vagy "utálsz", arra azt mondod, hogy a számok mellékesek, mert mindent lehet igazolni velük.
Aztán előhozod a számokat, amikkel amúgyis mindig érvelsz :)

De rossz ajtón kopogtatsz, nekem csak két kiritikám van Gavival kapcsolatban. Az egyik, hogy ANNYIRA nem jó, mint páran be akarják állítani. Illetve, hogy az agresszivitásán finomítani kell, ahogy más is mondta, szerintem a La Ligában tegnap ki is állították volna már. Minden meccsre jut egy-két durva, felesleges belemenése.

De ennyi, ezen kívül én is azt mondom, hogy játszatni kell, teret kell hagyni a fejlődésének, hajrá. Csak megjegyzem, hogy nem váltja meg a világot jelenleg és jelenleg SR egyáltalán nem akkora fék a csapatban, mint amennyire be akarjátok magyarázni. Ha Koeman beküldi SR-t, akkor az edzőt lehet köpködni és semmihez nem ért. Ha LE teszi ugyanezt, akkor meg csönd van.

Én nem mondom, hogy konkrétan pont Gavinak gólokat kell lőnie, hanem azt, hogy VALAKINEK kéne a középpályáról is. Amikor ilyen kevés gólt lövünk, ilyen kevés gólveszélyes emberrel játszunk, akkor ne mondd, hogy értéktelen az, aki már 2+1nél tart csereemberként.
És összehasonlíthatjuk a régi meg az új csapatot, ha annyira akarod. Xaviéknak egyszerűen nem kellett gólerősnek lenniük, mert volt rajtuk kívül egy csomó góllövő. De, ha nincsenek támadók, akkor a középpályának kell veszélyesebbnek lennie. És a hangsúly a veszélyen van. Pedriékkel az egy gond, hogy ha lenne lehetőségük se nagyon veszélyesek, egy Real, egy Bayern vagy bármilyen TOP-csapatnál meg pont fordítva van. Lehet, hogy nem lő az ő középpályájuk sem sok gólt, de tapasztaljuk ellenük, hogy kő keményen le kell védekezni őket is, mert ha nem, lőnek már 20 méteren belül. És ilyen szempontból Xaviban és Iniestában is benne volt, hogy nem a góllövés volt a feladatuk, de az ellenfél térfelén, ha volt területük akkor tudtak gólt lőni. Pedrit meg imádom, de lassan azt érzem, hogy a védőknek el kell esniük, a kapusnak meg ki kell mennie a kapuból, hogy próbálkozzon. A válogatottban és a klubcsapatban is.

Amit a spanyol válogatottal kapcsolatban mondasz is pont nem téged igazol. LE jó ideje szenved és kísérletezik. Morata, Moreno, Oyarzabal, F.Torres. Szidták is sokan LE-t, keresi a megfelelő támadószekciót, pedig egy iciripicirit nagyobb a merítési lehetősége most, mint a Barcának. Nem gólveszélyes a középpályája, ezért próbálkozik Moratáékkal is. Amikor ők szereznek gólt, akkor látványosan megnyugszanak. Ha viszont hátrányban vannak, akkor ugyanúgy szenvednek, mint mi, mert betolják a buszt ellenük, azt a két csatárkát levédekezik és akkor 80%ban náluk a labda veszélyeztetés nélkül. Nálunk is ez van, annyi különbséggel, hogy a Barca kerete most extrém szűk és kevés a variációs lehetőség. Gavi akkor fogja ontani a gólpasszokat a Barcában és a válogatottban is, ha lesz előtte több olyan játékos, aki lövi a gólokat. Nem akkor, ha lecserélik Koemant és LE-t.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.07. 08:55:34

nehezen hihető, hogy a LA Ligában nincs jobb választás egy 17-18 éves gyereknél. ez L.E. személyes véleménye és mivel történetesen a kompetenciája is megvan hozzá, meg csinálta. sőt! egy bűn rossz napot kifogó Olaszok ellen még győztek is a dolog el van kalapálva.
ez ugyan nem az a topik, de a tegnapi Spanyol tili-toli még a jobbak közül való volt mert tűrhető sebességen igen tetszetősen pörgött a játék de ami a fő hogy akadtak hatékony direkt támadások is amik hoztak két gólt.
Gavi valóban jó kis focistának néz ki.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2021.10.07. 06:35:32

Hát fiúk/lányok.. Én most néztem meg az ITA-ESP összefoglalót Gavi “szemszögéből”, és azt kell hogy mondjam, hogy hosszú idő után Ő az aki idővel változást hozhat a csapatban (Fati egyedül kevés lett volna). Eszméletlen tehetséges, az a mozgás, technika, gyorsaság, erőszakosság, labdatartás.. látszik a fején hogy ért a focihoz.

Sok sikert Neki!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.06. 21:35:18

sansz írta:
2021.10.05. 13:30:33
Az van, hogy néhány játékosra és edzőre páran MINDENT rávertek indulatból. Érveknek állítotok be érzelmi kirohanásokat. Írod, hogy "ők sem magyarázzák meg". Mit kell ezen magyarázni jobban? ...
...Pedri, Gavi és Busi talán alkalmasak lennének támadásépítésre, de önmaguk kapura veszélytelenek. SR most megint bekerült a spanyol keretbe, nyilván LE is ugyanolyan fogalmatlan, mint Koeman. Ugyebár erre az az egyetlen magyarázat, hogy továbbra is tökéletesen látjátok a helyzetet és LE is egy rossz edző.
Megkerestem.

Pedri Gavi és Busi.. mert Kroos meg Modric (Casemiro még talán), Xavi és Iniesta, vagy Pirlo és Ambrosini, vagy Henderson és Fabinho vagy bánom is én kik annyi gólt rúgtak és olyan veszélyesek voltak a kapura :D Nem veszélyes a kapura szegény 17 éves Gavi de sajnálom.. Pedrinek is és Gavinak is szerintem rengeteg gólpassza lesz az új edzőnél, csak jussunk el már végre odáig.
Pedri tavaly 3 gól 3 gólpassz, 19 évesen első szezonja felnőtteknél.
Iniesta szezonjai visszafelé:
1 gól 2 gólpassz
0, 3
1, 2
0, 1
3, 7
3, 16
2, 9
8, 3
1, 5 (ez már 09/10)

Nem SR szerencsétlen 2 gólja és 1 gólpassza a lényeg.. Gavi játéka maga a csoda ennyi idősen, a számokba bármit és az ellentetjét is bele lehet magyarázni. Meg kell nézni és látszik hogy Gavi jobb mint SR. Ez a válogatott meccs eddig inkább tanulás és küzdés neki.. de csak így tovább, órási kedvenc lehet belőle.

Szerk
Aztán megint lehet hogy válogatott meccs, de ki a csatár a spanyoloknál? Ki az olaszoknál? Egyik se játszat egy tucat LDJ-t csak hogy legyen csatár a pályán, ha nincs megfelelő csatár elérhető inkább olyan rendszert használnak amiben nem kell 9es.

Spanyoloknak már 2-0 és piros. Vége? LE jó munkát végez a tucatokkal, nagy csapatok cseréivel és kis csapatok sztárjaival, ez igen.
bence0330 írta:
2021.10.06. 21:19:28
Szerintem ez az SR dolog úgy törént, hogy valamelyik Celta játékost hívta be (Brais Méndezt asszem), és ő az utolsó pillanatban megsérült most a hétvégén, és akkor az SR féle ötlete úgy érkezett, hogy volt pár órája találni valakit, vele meg már dolgozott, jó esetben játszania úgy sem kell, erre jó lesz alapon. :D
SR a megmentő :mrgreen: Biztos az ő jelenléte a padon ami meghozta a gólokat :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.06. 21:19:28

Kalapos írta:
2021.10.06. 21:05:48
Nem rég védték SR-t Gavi-val szemben hogy bezzeg SR-t behívta LE, biztos ő is rossz és hülye edző :D
Szóltam is, hogy hát Gavit is behívta LE.. és erre ki kezd és ki nem :D Biztos LE is hülye.. :D
Szerintem ez az SR dolog úgy törént, hogy valamelyik Celta játékost hívta be (Brais Méndezt asszem), és ő az utolsó pillanatban megsérült most a hétvégén, és akkor az SR féle ötlete úgy érkezett, hogy volt pár órája találni valakit, vele meg már dolgozott, jó esetben játszania úgy sem kell, erre jó lesz alapon. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.06. 21:01:50

Peter írta:
2021.09.30. 14:20:34
Tetszik Lucho behívója Gavinak.
Ugyanakkor elég pikáns, de nekem kifejezetten tetszik ez a válogatott vs barca jelenlegi furcsa párhuzam.
Egyre inkább széteső Koeman csapat vs egyre több spanyol válogatott.
Busi, Pedri, Garcia, Gavi,
És Garcia kivételével ugye mind középpályás, ez még szebbé teszi a sztorit.
Elég hihetetlen, de a kezdőben van Gavi. =D> Sokan írták, hogy Pedri kiöregedett 1 év alatt, ő az utódja. :lol:

Nem tudom Luchoval mi van, de nagyon durván mellőzi tényleg a madridi spanyolokat, nem hiszem, hogy Isco vagy Asensio nem segítenének többet a csapaton, mint SR. Na de hajrá Gavi!
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.30. 14:20:34

Tetszik Lucho behívója Gavinak.
Ugyanakkor elég pikáns, de nekem kifejezetten tetszik ez a válogatott vs barca jelenlegi furcsa párhuzam.
Egyre inkább széteső Koeman csapat vs egyre több spanyol válogatott.
Busi, Pedri, Garcia, Gavi,
És Garcia kivételével ugye mind középpályás, ez még szebbé teszi a sztorit.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.30. 13:23:56

Legalább valakinek jó :D

Gratula neki. Én még nem látom benne az X-et, de nem tűnik egy elveszett gyereknek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése