Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.28. 15:18:32

Egy könnycsepp nem sok, annyit nem érdemel.
Minden lehetősége adott volt[*], hogy a fekáliából ami itt termett 2020 nyarán megpróbáljon legalább egy kisbódét építeni, nem sikerült. Senki nem várt triplát tőle, de még csak a bajnokság megnyerését sem. De szerintem az joggal volt elvárható, hogy ne ocsmány focit toljunk, adhoc jelleggel.

Rossz mentális állapotban vette át a klubot, ez tény, de még rosszabban hagyta itt. Reménykedjünk, hogy mondjuk Nicora, Fatira, Gavira nem tapadt rá ez a kisstílű, vesztes mentalitás, és még lehet belőlük focista.

Játékos nagysága előtt lehajolok, meg annak, hogy egyáltalán idejött (nem kevés pénzért, és szép végkielégítésért), de a szakmai munkája egy nagy nulla volt.


[*]szerk.: mielőtt kikezdi valaki, ez alatt nem azt értem, hogy feneketlen kútból költekezhetett nyilván. Hanem, hogy az értelmes szurkolók látták, hogy bajban a klub, elfogadták, hogy nem igazolhatunk, hogy elment Messi, gyengült a keret, stb. Így kb tét nélkül, megcélozva a bajnokságban a top4-et lehetett volna felépíteni valamit. Valami újat, frisset, nem ezt a randomgenerátorral feldobált kezdőt, és játékot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.28. 15:10:49

Ezzel a kerettel amit ő leművelt, az siralmas.

Az egyetlen pozitívum, amit a nevéhez lehet fűzni, az a faitalok mélyvízbe dobása és bátor használata. Lehet mondani, hogy félig-meddig kényszerből tette be őket, de azért van erre ellenpélda is bőven. Nico és Gavi is kapott bőven lehetőséget, Pedri meg mondjuk kicsit túl sokat is (Fatit azért nem írom ide, mert ő nem Koemannál tűnt fel, már évek óta a messiást látják benne). De Araujo és Mingueza is bőven kapott lehetőséget, előbbi úgy érzem sokat is fejlődött a holland keze alatt, míg a spanyol korlátolt képességeit tudná kompenzálni helyezkedéssel és akarással (tökéletes példa erre Puyol), csak még ehhez rutintalan, és sokat kell fejlődnie.

Negatívumként pedig minden mást ide lehet sorolni. Rossz játék, gyenge összhang a játékosok között, érthetetlen taktika és felállások, játékosok idegen poszton való szerepeltetése, rangadókon leszereplés, emellé még a kiscsapatok ellen gólképtelenség.

És ezt nem lehet a keretre fogni, a Rayo semmilyen poszton sem áll jobban, mint mi, mégis meg tudtak verni minket, de hány ilyen csapatot lehetne felhozni.

Játékosként nem vitatom el, amit a klubért tett, megérdemel minden tiszteletet. Válasszuk külön az edzői pályafutását, mert megérdemli, hogy amit elért játékosként, azt ne vegyük el tőle. Viszont edzőként valljuk be nem vált be és én csodálnám, ha még ő valaha profi klubnál lenne edző.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.10.28. 14:12:36

HIVATALOS: az új edző ideiglenesen Sergi Barjuan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.28. 14:02:25

sansz,

ha tevedek majd kijavitasz, de sztem te is a koeman kopkodok koze tartoztal. sztem valverdet fikazni felesleges, idejott egy kozepszintu edzokent, blben egett mint a rongy, de ket bajnoksagot csak behuzott, az egyiket raadasul majdnem veretlenul. ugyanolyan nezhetetlen fhost tolt mint koeman, de legalabb az eredmenyek jottek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2021.10.28. 14:13:43-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.28. 13:31:03

brazilfan írta:
2021.10.28. 13:12:40
davi10 írta:
2021.10.28. 11:06:11
Több fiatalnak adott esélyt, mint Valverde és Setien együtt 3 év alatt.
Koeman nem egyszer nyilatkozta, hogy több posztra is igazolásokra lenne még szükség, de megérti, hogy a mostani helyzetben kevesebb lehetőség van erre. Az az érzésem, hogy a fiatalok játszatását és beépítését leginkább a körülmények kényszerítették ki.
Aha... más se hiányzott volna, megint egy holland válogatott, Barca színekben....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.28. 13:23:16

Mihu írta:
2021.10.28. 08:21:49

Nem tudom eldönteni, hogy Valverde volt rosszabb a római meg liverpool-i égésekkel, Setien a Bayern elleni 8-assal, vagy Koeman úgy en block a 1,5 éves tevékenységével...... De gyanítom, hogy az utóbbi, mert ebben a másfél évben játékban olyan mélységekbe kerültünk, hogy azt én még Rijkaard utolsó évében se tapasztaltam, pedig az a szezon se volt kutya....

Nem összehasonlítható a három ember. Azért Koemant ütöd jobban,mert frissebb az élmény ja és mert tök egyszerű szajkózni,hogy mindenről ő tehet.

Valverde papíron egy nagyon erős Barcával operált, a játék képe nála volt mégis a legrosszabb.
Alatta kezdtek igazán ellustulni a sztárjaink, taktikailag nulla volt, élvezhetetlen tilitoli ment, emlékszem, a fórum is majdnem meghalt,írni sem volt kedve senkinek. Gólokban még megvoltunk,mert Messiék azért termeltek, de ez volt az a pont amikor már változtatni kellett volna,mert ez már a lejtmenet volt.

Setient nem tudjuk milyen lett volna,kb két meccsig volt ő és a segítője edző, aztán elég nyíltan fellázadt az öltöző, a Bayern ellen már rég a la masia delegáció volt csak jelen.

Koeman ugyan megkapta az öltöző bizalmát is, pár hónappal később Messiét is. A keret zuhanórepülésben gyengült, Rakéta, Suarez és félig Messi off, Fati meg lesérült. Utána kiesett Messi, Grizes, Trincao. Dembele, Fati sérült. Ingyen kukázott, játékosokat szereztünk,hogy ne vegyék elő az U15öt.
Bármit is szajkóznak sokan, a játékképe mindennek ellenére Valvere csapatához képest sokat javult. Tavaly messze mi rúgtuk a legtöbb kapufát, és sok helyzet is volt. Idén támadók nélkül kevesebb a helyzet,de azért akad. Volt pár rossz meccsünk, de speciel pont a Real ellen jó volt a játék. A Koemant gyűlölő klubnak lesz a legrosszabb. Eredmények valóban elmaradtak, de nem a rendszer, nem a taktika miatt. Remélem jó edző nem téved ide, mert ez most egy sötét verem. Egy legyengített spanyol válogatott szinten vagyunk, folyamatosan veszítjük a játékosokat,top csapatokkal hosszabb távon nem lehet felvenni a versenyt. Most Fati nélkül van egy kiégett,kiöregedett Kun, meg egy Depay,aki másnak nem is kellett. A futball doktorok meg függetlenül a kerettől majd jól megköpködik az edzőt,ha nem nyerjük a meccseket,függetlenül a játéktól. Sok sikert neki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.28. 13:18:11

brazilfan írta:
2021.10.28. 13:12:40
Igen, viszont volt olyan fiatal, akit a szurkolók elsöprő többsége a kezdőben szeretett volna látni, de Koeman mégsem adta meg neki az esélyt. Talán majd most kiderül, hogy miért nem.
Valóban volt, 1db.
Puig-ra is kiváncsi leszek. Csak Koeman volt szétsavazva, de se Valverde, se Setien alatt nem tudott alapember lenni, igaz utóbbinál azért játszott. A megújuló spanyol válogatott közelében sincs, és az U21-ben sem játszik, pedig a behívót megkapta, tehát minden adott volt, hogy edzésen lenyűgözze a kapitányt.
Rohadt kíváncsi leszek mire jut vele az új edző és az átmeneti stáb. Ha náluk se fog játszani, akkor egyértelmű, hogy nem Koeman makacssága volt a háttérben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.10.28. 13:12:40

davi10 írta:
2021.10.28. 11:06:11
Több fiatalnak adott esélyt, mint Valverde és Setien együtt 3 év alatt.
Igen, viszont volt olyan fiatal, akit a szurkolók elsöprő többsége a kezdőben szeretett volna látni, de Koeman mégsem adta meg neki az esélyt. Talán majd most kiderül, hogy miért nem.

Mellesleg, nekem az a makacs sejtésem, hogy normális, tehát gazdaságilag-covidilag nem ennyire zűrös időszakban jóval kevesebb fiatalt láthattunk volna az első csapatban. Koeman nem egyszer nyilatkozta, hogy több posztra is igazolásokra lenne még szükség, de megérti, hogy a mostani helyzetben kevesebb lehetőség van erre. Az az érzésem, hogy a fiatalok játszatását és beépítését leginkább a körülmények kényszerítették ki.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.28. 13:12:11

Hogy szakmailag megbukott, az egy dolog, előfordult mással is. Sokkal gázabb, amit emberileg megmutatott magából. Egy kicsinyes, pökhendi embert láthattunk, akinek nincs önkritikája és mindig másban keresi a hibát, nem tud felelősséget vállalni a döntéseiért. Játékosként klublegenda volt, edzőként viszont sikerült elmarnia magától a szurkolókat.

Ezért egy kis szánalmat sem érzek iránta, és szakmai sikereket sem tudok neki kívánni a jövőben. Ilyen fos munka után sem volt képes lemondani, hanem kötötte az ebet a karóhoz, és lehúzza azt a klubot, amelyiket elméletileg szeret egy csomó pénzzel, pedig tudja, hogy milyen nehéz helyzetben vagyunk. Remélem ezzel az edzői karrierje kuka. Max. az nb1-be lehetne jó, a mentalitása pont oda illik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.28. 13:04:32

Valahol sajnalom a csokat, mert szerintem ez volt az elete álma, de nagyon mellenyult. Suarezt elkuldte, utanpotlas nem jott. Minusz evi 30 golpontot kidobott a hulyesege miatt. Itt volt masfel evig, taktikat semmit nem dolgozott ki. Becsuletere legyen mondva, probalkozott ő, volt itt 433, 352, 4321, 442 gyémánt, minden mi szemszajnak ingere, de semmi. Az utolso szög a koporsojaban messi elmenetele volt. Itt maradt neki egy villarreal szintu keret, semmit nem tudott vele kezdeni. Emellett egy pokhendi, arrogans, makacs ember képét sugallta.

Valahol sajnalom, de ezentul senkinek nem a bukarest elleni bombaja marad meg az emberekben, hanem, hogy orbitalisan pofata esett mint edzo.

Barki jon, roszabb biztos nem lesz. Ennel nem lehet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.10.28. 12:57:52

A SPORT szerint megkapja a 12 millás lelépési pénzt, amiben benne van a stábjának járó pénz is.

Ma reggel Schreuder a Ciutatban már össze is szedte a holmiját és elköszönt a már ott lévő stábtagoktól is.

Laporta a mai edzésen személyesen jelenik meg és edzés előtt mondja el a játékosoknak a kilakult helyzetet.

Közben most jött egy hír, miszerint egy órán belül be lesz jelentve az új edző személye. :roll: (ideiglenes)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.10.28. 12:48:29

Nem vagyok rosszmájú, nem kívánok rosszat senkinek, de azt kívnom, hogy soha többé ne kapjon edzői munkát.
Nem csak a csapatot teszi tönkre, hanem a fiatal játékosok felődését is derékba törheti.
Az Isten mentse meg tőle a labdarúgást!
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.10.28. 12:39:02

Nem volt alkalmas a Barca irányítására, ez az első hónapjaiban már látszott. Azóta, Messi távozásával és az azóta érkezett holland támadóinkkal még gyengébb lett a keret, persze a Rayohoz képest még mindig erősebb (talán :)). Ugyanakkor hiba volt épp most kitenni, ez inkább indulati döntés volt, semmint racionális.

Meg kellett volna várni, amíg szépen kiesünk a BL-ből - így most az új edző (esetleg Xavi) és a keret óriási nyomás alatt lesz, és nyilván ő sem tud csodát tenni két-három meccs alatt. Ezzel megalapozta a további szenvedést, hisz a játékoskeret nem fog erősödni - max csak abban reménykedhetünk, hogy a hangulat javulása a teljesítményre is pozitív hatással lesz, és a szurkolótábor is további haladékot ad egy új edző vezette csapatnak.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.28. 12:08:53

Sajnálni akkor sajnálnám, ha nem lett volna ilyen arrogáns. Játékosok negatív kiemelése, egy egy nyilatkozat után, majd rájuk kenni hibákat, fonoman szólva is felelőtlen. Nem átgondolt beszédek, megnyilvánulások. Csupa csupa hibás döntés, melyeknek nem hogy a következményeit nem látta be. Rossz felállások, súlytalan és értelmezhetetlen taktikák, játékos pozíciók cserélgetése. Suarez , Collado, Puig értelmezhetetlen kezelése.
Szerintem ha létezne egy mit ne csináljunk edzőként 10-es lista, telibetalálta volna mind a 10-et…
Köszönjük Mester, de amire emlékezni fogunk veled kapcsolatban az a sok sok negatív rekord….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2021.10.28. 11:33:23

roy69 írta:
2021.10.28. 11:01:42
A következő sorokat egy Victor Lozano Nieto nevű újságíró írta.

"Köszönjük, hogy jöttél, amikor senki más nem akart. Köszönjük, hogy "feláldoztad" ezért a holland válogatott irányítását az Európa-bajnokságon. Köszönjük, hogy védtél minket és kiálltál mellettünk. Köszönjük, hogy nem dobtad be a törölközőt, amikor csak azért nem küldtek el, mert nem találtak a helyedre mást. Köszönjük, hogy folytattad annak ellenére, hogy az egyik pillanatról a másikra elküldték a csapattól a labdarúgás történetének legjobb játékosát... és végül köszönjük, hogy megmutattad mennyire szereted a Barcát. Mindig is legenda maradsz a számunkra."
Ez tökéletes megfogalmazás. Én sajnálom a palit, látszott szívügye a dolog, itt is elhangzott az eredmény másodlagos egy átvezető időszakban, mégse volt az sajnos. Én köszönöm neki,mert lehet írni a negatív rekordokat,de csak volt egy cdr győzelem, hosszú veretlenségi sorozat,jó meccsek,Pedri felfedezése, sok új arc. Nehéz dolga volt,de mint Barca legendának, hálásak lehetünk neki mindentől függetlenül,mert nehéz terhet vett a nyakába S kitartott a végsőkig.

Hétvégi után már várható volt, szégyenteljes volt ami a parkolóban történt, egy ilyen Barca hű emberrel. Ott végleg megtört szerintem ő is. S szegény embert az ág is húzza,nem érdemeltünk tegnap sem vereséget,de kóros golkeptelensegben a csapat sajnos.
Lehet gunyolni Koemant de ha csak azt veszem O hogy rúgott szabadot,tizit s hogy Depay, hát ezért tartunk itt.....
Kép
Kép
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.28. 11:08:31

Alcantara írta:
2021.10.28. 10:50:53
A Sport szerint már megvan az egyezség Xavival és a stábjával is.
1 millió euró a felmondás ára.
Bízzunk benne, hogy valóban csak jobb lehet !
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.28. 11:06:11

Hát itt volt az ideje. Én évek óta nem élveztem úgy szezont, mint a tavalyit. Jött egy csomó új arc, volt egy szép sorozatunk év elején, behúztuk a kupát olyan feltámadással, amit régóta nem láttunk a csapattól. És pár fordulóval a vége előtt még versenyben voltunk a bajnoki címért is, amire senki egy lyukas garast nem adott volna a szezon elején.
Több fiatalnak adott esélyt, mint Valverde és Setien együtt 3 év alatt.

Elvállalta a piszkos melót, de túl nagy falat volt neki. Nem tartom kizártnak, hogy akárki mást hoztak volna ide, ugyanúgy beletört volna a bicskája. Ugyanígy tartok attól, hogy Xavi-nak is nagy feladat lesz ez.

Én utálni soha nem utáltam, de legkésőbb a Bayern elleni meccsnél már lehetett látni, hogy ez a munkakapcsolat annyira megfáradt, hogy itt nincs visszaút.
Tegnap se néztünk volna ki tragikusan, ha ez az első meccse lett volna a padon. A tempó az eddigiekhez képest meglepő volt, arról meg nem tehet, hogy Dest 5 méterről fölévágja, Gavi nem találja el a labdát rendesen, Depay meg kihagyja a tizit. De hogy csak 3 ilyen helyzetig jutottunk egy Rayo ellen, arról tehet. Nemhogy nem tudtunk tavaly óta előrelépni, de inkább hátrafelé haladunk.

Nem tudom fog-e még edzősködni, az amúgyse túl jó egészségi állapotának biztos nem tett jót ez az elmúlt időszak.

Szerk:
roy69 írta:
2021.10.28. 11:01:42
A következő sorokat egy Victor Lozano Nieto nevű újságíró írta.

"Köszönjük, hogy jöttél, amikor senki más nem akart. Köszönjük, hogy "feláldoztad" ezért a holland válogatott irányítását az Európa-bajnokságon. Köszönjük, hogy védtél minket és kiálltál mellettünk. Köszönjük, hogy nem dobtad be a törölközőt, amikor csak azért nem küldtek el, mert nem találtak a helyedre mást. Köszönjük, hogy folytattad annak ellenére, hogy az egyik pillanatról a másikra elküldték a csapattól a labdarúgás történetének legjobb játékosát... és végül köszönjük, hogy megmutattad mennyire szereted a Barcát. Mindig is legenda maradsz a számunkra."
Erre azért lehet egy pluszegyet tolni, megvolt az álommelója a holland válogatottal, ment is a szekér, de feladta, hogy eljöhessen ebbe a nullába. Tényleg egy makacs ember és végtelen érdekes nyilatkozatot össze lehet tőle szedni, de én az itt leírtakért nem tudom utálni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2021.10.28. 11:01:42

A következő sorokat egy Victor Lozano Nieto nevű újságíró írta.

"Köszönjük, hogy jöttél, amikor senki más nem akart. Köszönjük, hogy "feláldoztad" ezért a holland válogatott irányítását az Európa-bajnokságon. Köszönjük, hogy védtél minket és kiálltál mellettünk. Köszönjük, hogy nem dobtad be a törölközőt, amikor csak azért nem küldtek el, mert nem találtak a helyedre mást. Köszönjük, hogy folytattad annak ellenére, hogy az egyik pillanatról a másikra elküldték a csapattól a labdarúgás történetének legjobb játékosát... és végül köszönjük, hogy megmutattad mennyire szereted a Barcát. Mindig is legenda maradsz a számunkra."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.28. 11:00:27

visca el barca írta:
2021.10.28. 08:05:46
Viszlát! Egy vitesse kispadjara jo lesz, az valo neki maximum!

Allitolag laporta hirtelen felindulasból, egyedul hozta meg a dontest, nem volt semmifele igazgatosagi ules.
Igen, ezt láttam én is, de nem értem, hogy ezzel valakinek lenne vmi problémája? Már 1 hónapja el kellett volna zavarni, teljesen mindegy, hogy ki ült volna le a helyére ideiglenesen, se ennél rosszabbul, se ennél kevesebb pontot nem szereztünk volna. Mindenki tudta, hogy ez az ember, erre a posztra, de sztem úgy unblock az edzősködésre alkalmatlan. Ha pedig Jordi ténylegesen esélyt akart neki adni és úgy gondolta, hogy van értelme bizalmat adni neki, akkor vele is vannak problémák.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.28. 10:50:53

A Sport szerint már megvan az egyezség Xavival és a stábjával is.
1 millió euró a felmondás ára.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.28. 10:30:22

BarcasKrisz írta:
2021.10.28. 10:28:43
Subinho írta:
2021.10.28. 08:11:12
Nálam sorrendben Koeman helyett:
1. Lucho (lehetetlen)
2. Xavi (valószínűtlen)
3. Ten Haag (talán)
4. Roberto Martínez (nagy kérdőjel)
5. Henk Ten Cate :)
... A szertáros :D
Schreuder. Ismeri a játékosokat, tökre másképpen nézett ki a játék, amikor vele meccseltünk.
Sajnos ő szerintem bukik a hollanddal....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2021.10.28. 10:28:43

Subinho írta:
2021.10.28. 08:11:12
Nálam sorrendben Koeman helyett:
1. Lucho (lehetetlen)
2. Xavi (valószínűtlen)
3. Ten Haag (talán)
4. Roberto Martínez (nagy kérdőjel)
5. Henk Ten Cate :)
... A szertáros :D
Schreuder. Ismeri a játékosokat, tökre másképpen nézett ki a játék, amikor vele meccseltünk.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.28. 10:12:17

Az is egy jó kérdés, hogy az új edző, névtől függetlenűl azzal kezdi, hogy gyerekek este 6 ig itt van mindenki! Edzés, taktika erőnlét.. Kíváncsi leszek, hogy a kakasok mit szólnak majd hozzá(Alba, Busi ,Pikitó, stb)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2021.10.28. 09:57:15

vinszentvega írta:
2021.10.28. 09:07:40
AudiQ3 írta:
2021.10.28. 09:00:23
Sosem értettem miért csak az edző a hibás!?

Nagyobb bajok is vannak, mint az edző:

Lélektelen játék és főleg hozzáállás
A helyzetek kihagyása nem az edzőn múlik
Nincs középpálya és a csatárok is viccnek tűnnek
A lélektelen játék és a hozzáállás is az edző hibája.
Nem volt koncepció, begyakorolt figura. A támadószekció egyre másra mást se csinált mint hogy a szabad emberek a labdás elé vitték a védőket, ahelyett hogy az ellenkezőjét csinálták volna! Mutass egy meccsre az elmúlt egy évben és bármelyikben megnézheted ezt.
A játékosok, korábban írtam már hogy a sok idióta felállás, pozíció, taktikának nevezett valami meg a sok feladatvariálás miatt, egyik sem tudta már a végén hogy neki mi a pontos szerepe a gyepen… erről ennyit.
Szerintem ha a Jegyszedő lesz az edző is jobban fognak játszani, mert felszabadultak lesznek szerintem végre
Ez a keret kb ennyit tud Messi nélkül. Jöhet ide Klopp vagy bárki, mégis mi fog változni? Besavanyodott túlfizetett lelalassult kiöregedett értéktelen játékosok meg tizenéves fiatalok. Persze be lehet nyeletni Qmannal, ahogy a tehenész is elvitte a Bayern meccset, vagy Valverde Liverpoolt.
A lényeg, itt közel sem az edzővel vagy edzőkkel van probléma, amig Braitwait meg Luukdejong Umtiti Lenglet gyerekek vannak a keretben,meg Pjanic bizniszek mentek.. Aztan valaki megkoszonthetné végre Busquecc Pique Alba meg SRoberto munkajat is a klubnal, es kezdodjon vegre el egy uj korszak uj edzovel.
Köszönjük szép volt jó volt de ennyi.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.10.28. 09:45:27

Én azért köszönöm neki az itt eltöltött időt, megadta a lehetőséget a fiataloknak (amit az előző edzőktől nem kaptak meg), Nico,Gavi,Pedri, Fati, Géza, Garcia, Moriba, Dest vagy akár Araujó, mind megkapták a lehetőséget nála.
Más kérdés, és sajnálatos, hogy az eredmények nem jöttek, így távoznia kellett. Kíváncsi vagyok, hogy egy másik edző mit tud majd kihozni ebből, és mennyi türelmet fog kapni a szurkolóktól. Tippre 3-4 meccs, és jönni fog a "rosszabb mint kúman", de remélem nem lesz igazam, és sikeres lesz az utódja.

PS, ha az utód nem ad lehetőséget Puignak, akkor remélem nem kell ezeket a fröccsögéseket olvasnom a leendőbeli edző topicjában.
Válasz küldése