Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.09. 16:12:07

Firpoval csinált egy interjút a Cadena SER és eléggé kipakolt a hollanddal kapcsolatban. Állítólag több játékosnak is folyamatosan hazudott bizonyos kérdésekben, egy videot sem mutatott nekik előzetesen a következő ellenfélről. Beszólogatott neki, hogy beszennyezi az öltözőt, a cserejátékosokat meg se nézte edzéseken, erre állítólag Pjanic is panaszkodott.

Hát tényleg elég mérgező lehetett a légkör Koeman alatt, nem csodálom, hogy még a lelépési pénzt sem sajnálták érte.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.07. 17:31:11

Nyiri81 írta:
2021.11.04. 15:46:24
Titinho írta:
2021.11.04. 15:06:07
A Barca 7,5 milliót ajánlott fel neki amit 2 részletben szeretne a klub kifizetni, a hollandus viszont ragaszkodik a szerződésében rögzített 12 millióhoz. Az ügynöke elmondása szerint egy pennyt nem fog engedni, egy kis sértődöttség is van Koeman részéről amiért idő előtt kirúgták és nem hagyták végig vinni a szezonját.
Függetlenül az edzői munkájától, ha az volt a szerződésében hogy 12 millio, akkor ezt megérdemli. Nem kellett volna ilyen szerződést kötni vele és kész.
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy joga van hozzá, mert lófüttyöt nem érdemel. De amúgy sajnos igen, nem szabadott volna ilyen szerződést kötni vele. Féreg barto még elnökségének utolsó napjaiban is tudott ártani a klubnak. Már a holland kinevezése is nagyon megkérdőjelezhető volt, de ő egyből dobott neki két éves szerződést, amiben a klubot semmilyen opció nem védte, ha nem jön be az együttműködés, ami ugye a holland korábbi eredményeit megnézve bőves esélyes volt. :evil:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.11.04. 15:46:24

Titinho írta:
2021.11.04. 15:06:07
A Barca 7,5 milliót ajánlott fel neki amit 2 részletben szeretne a klub kifizetni, a hollandus viszont ragaszkodik a szerződésében rögzített 12 millióhoz. Az ügynöke elmondása szerint egy pennyt nem fog engedni, egy kis sértődöttség is van Koeman részéről amiért idő előtt kirúgták és nem hagyták végig vinni a szezonját.
Függetlenül az edzői munkájától, ha az volt a szerződésében hogy 12 millio, akkor ezt megérdemli. Nem kellett volna ilyen szerződést kötni vele és kész.
Csak is Puyol
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.04. 15:18:29

Titinho írta:
2021.11.04. 15:06:07

.... erősen fontolgatja hogy nem vállal már több edzői megbízatást és újonnan vett Barcelonai házában fog élni a feleségével.
Ezt minden más klub szurkolói nevében szeretném megköszönnni neki!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.04. 15:06:07

Közben a nagy tárgyalások közepette még nem sikerült megállapodni Koeman végkielégítéséről sem a klubnak.

A Barca 7,5 milliót ajánlott fel neki amit 2 részletben szeretne a klub kifizetni, a hollandus viszont ragaszkodik a szerződésében rögzített 12 millióhoz. Az ügynöke elmondása szerint egy pennyt nem fog engedni, egy kis sértődöttség is van Koeman részéről amiért idő előtt kirúgták és nem hagyták végig vinni a szezonját.

A januárra tervezett és előre bekalkulált 20 milliós átigazolási összeg így megy a levesbe, játékos eladásokból lehetne növelni újra ezt a pénzt.

Koeman egyébként továbbra is Barcelonában tartózkodik és itt is szeretne letelepedni végleg a családjával, erősen fontolgatja hogy nem vállal már több edzői megbízatást és újonnan vett Barcelonai házában fog élni a feleségével.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.01. 12:43:55

Rezisto95 írta:
2021.11.01. 11:17:10
Nem itt a fórumon láttam ilyen hozzá szólást hanem youtubeon meg nemzeti sporton
Én csak Gaspart-tól olvastam ilyet, ő pedig megmutatta a hozzáértését, mikor elnök volt. =;
Amúgy kártékonynak tartom az ilyen hangokat, meg is kell őket cáfolni, és reális célokat kitűzni. Én most azt mondom, ha meglesz a BL-es helyek valamelyike, emelett pedig a játékunkban látható lesz a fejlődés, azzal meg lehet elégedni.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.11.01. 11:17:10

Nem itt a fórumon láttam ilyen hozzá szólást hanem youtubeon meg nemzeti sporton
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.01. 09:59:57

Rezisto95 írta:
2021.11.01. 08:46:28
Annyira nevetsegesnek találom hogy amióta kirugtak Koemant, minden barca szurkoló triplazast meg szemet gyönyörködtető játékot kezdett vizionalni. Na majd meglatjuk... Remélem így lesz!
Egyetlen ilyen hsz-t nem olvastam.
Camp Nou99 írta:
2021.11.01. 09:13:47
Szerintem egy szavazást megérne hogy mit fogunk elérni ebben a szezonban.
Jó ötlet, ha megvan az új edző, akkor szerintem is lehetne egy ilyet csinálni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.01. 09:45:22

Rezisto95 írta:
2021.11.01. 08:46:28
Annyira nevetsegesnek találom hogy amióta kirugtak Koemant, minden barca szurkoló triplazast meg szemet gyönyörködtető játékot kezdett vizionalni. Na majd meglatjuk... Remélem így lesz!
Szerintem a többség része vagyok azzal, hogy pörgősebb, ötletesebb focit, illetve a sok specifikus Koeman hibát a süllyesztőben akarok látni (pozitív-negatív favorizálások, hangulat, viselkedés, stb). Ennek nagy része már az első mérkőzésen megtörtént, úgy, hogy ideiglenes edzőnk volt, és bele sem tudott még nyúlni a játékba két nap alatt, és tán még több hiányzónk volt, mint Koemannál korábban... szóval én már elégedett vagyok, és ennél azért csak jobb lesz a helyzet szerintem még akár Barjuannal is, de remélhetőleg majd Xavival.

Eredményileg meg legyen meg a BL-helyek egyike, ha lehet, akkor azért tavasz végére már izgulásmentesen. A BL továbbjutás szerencse kérdése lenne, ha EL, akkor ott akár tényleg meg lehet célozni egy győzelmet, de ott sem várom el. A kupában meg a tavalyival ellentétben rotációt, új fiatalok játszatását inkább, mint végső győzelmet, főleg, ha esetleg valamelyik európai kupasorozatban még állni fogunk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.11.01. 09:13:47

Rezisto95 írta:
2021.11.01. 08:46:28
Annyira nevetsegesnek találom hogy amióta kirugtak Koemant, minden barca szurkoló triplazast meg szemet gyönyörködtető játékot kezdett vizionalni. Na majd meglatjuk... Remélem így lesz!
Szerintem egy szavazást megérne hogy mit fogunk elérni ebben a szezonban.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.11.01. 09:13:03

Rezisto95 írta:
2021.11.01. 08:46:28
Annyira nevetsegesnek találom hogy amióta kirugtak Koemant, minden barca szurkoló triplazast meg szemet gyönyörködtető játékot kezdett vizionalni. Na majd meglatjuk... Remélem így lesz!
Idézz már be egy ilyen hozzászólást, akarom látni én is, amit te.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.01. 09:05:40

Titinho írta:
2021.11.01. 08:02:22
Igen, volt olyan meccsünk a szezonban, hogy 54 beadásunk volt a 90 perc alatt, 0 góllal. 54!

Az nagy taktika volt, hogy adjuk ki szélre, onnan meg beadás. Amikor már majdnem a kapuval szemben álltak a játékosok a 16-osnál és kiadták inkább a szélre beadásra. #-o
Az 54 beadás gól nélkül és a 364 passz gól nélkül ugyanazt a problémát jelzi: egy önmagában hasznos játékelem túlerőltetését, ami teljesen elveszi a hatékonyságát. A késői tiki-takával pont ez volt a probléma, kérdés, hogy lehet-e modernizálni ezt az alapvetően szélsőséges stílust az európai csúcsfociban úgy, hogy valaki dominál vele. Ha Xavi jön, biztosan ez lesz a kitűzött cél, aztán... ehm, meglátjuk.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.11.01. 08:46:28

Annyira nevetsegesnek találom hogy amióta kirugtak Koemant, minden barca szurkoló triplazast meg szemet gyönyörködtető játékot kezdett vizionalni. Na majd meglatjuk... Remélem így lesz!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.01. 08:02:22

Vakmacska írta:
2021.11.01. 07:44:37
Mi sosem voltunk az a csapat, amelyik fejjel erős. Ő mégis ezt próbálta eröltetni. Gondolom LDJ is ezért jött.
De ez a hasztalan beívelgetés akkor is lutri, ha van három jól fejelő elöl.
Igen, volt olyan meccsünk a szezonban, hogy 54 beadásunk volt a 90 perc alatt, 0 góllal. 54!

Az nagy taktika volt, hogy adjuk ki szélre, onnan meg beadás. Amikor már majdnem a kapuval szemben álltak a játékosok a 16-osnál és kiadták inkább a szélre beadásra. #-o

De legalább a Miszter távozásával LDJ-t is küldjük vissza Sevillába januárban.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.11.01. 07:44:37

vidra írta:
2021.11.01. 00:19:29
Ha a széleken nem tudunk támadni, akkor az ellenfél feladja a pályának azt a részét és inkább beáll középre, úgyse lesz a beadásainkból semmi. Egy középre betömörült védelem ellen pedig hiába tiki-takázunk.
Mi sosem voltunk az a csapat, amelyik fejjel erős. Ő mégis ezt próbálta eröltetni. Gondolom LDJ is ezért jött.
De ez a hasztalan beívelgetés akkor is lutri, ha van három jól fejelő elöl.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.11.01. 00:19:29

Koeman-nak sok hibája volt, de most, hogy elnézegettem ezt az új arcot, meg youtube-n Xavi taktikai elképzeléseit, azt látom, hogy Koeman nem mindenben volt hülye.

A Bayern úgy vert el bennünket nagyon, hogy egy szűk sávban középre tömörültek. Ezzel gyak. a mai napig lenullázható a Barcelona, mert gyenge a széljátékunk és gyengék vagyunk beadásokból. Koeman azért erőltette a széleket, mert tudta, hogy amíg ez a probléma nem oldódik meg, nincs keresnivalónk.

Ha a széleken nem tudunk támadni, akkor az ellenfél feladja a pályának azt a részét és inkább beáll középre, úgyse lesz a beadásainkból semmi. Egy középre betömörült védelem ellen pedig hiába tiki-takázunk.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.10.30. 02:09:02

bunga írta:
2021.10.29. 19:14:56
Koemannal a helyzet tarthatatlan volt, mennie kellett. De a játékosok "ki nem kényszerített" búcsúszavai tették helyre a távozását, ellensúlyozva a gyűlölet-kórust.
Kivéve Pjanic é. 😆😆
Az mondjuk csúnya volt. Bár valahol érthető.
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.10.29. 19:14:56

Koemannal a helyzet tarthatatlan volt, mennie kellett. De a játékosok "ki nem kényszerített" búcsúszavai tették helyre a távozását, ellensúlyozva a gyűlölet-kórust.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.29. 15:43:56

visca el barca írta:
2021.10.28. 14:02:25
sansz,

ha tevedek majd kijavitasz, de sztem te is a koeman kopkodok koze tartoztal. sztem valverdet fikazni felesleges, idejott egy kozepszintu edzokent, blben egett mint a rongy, de ket bajnoksagot csak behuzott, az egyiket raadasul majdnem veretlenul. ugyanolyan nezhetetlen fhost tolt mint koeman, de legalabb az eredmenyek jottek.
Nem tudom Koeman köpködő voltam-e, az biztos, hogy nem vagyok oda érte. Asszem már írtam, hogy nekem volt több holland kollégám és saját tapasztalatom, ami nyilván nem reprezentatív, de az, hogy középvezetői szinten kb mindenkinek ilyen a stílusa. Anyázik, iszonyú kritikus, akár mások előtt is névvel szidja az embert. De öt perc múlva meg hangosan dicsér és fizetésemelést ad.
A magyar mentalitás ennek a totális ellenkezője, csendben üt, a kritika elől elbújik és hangosan örömködik, aztán hátbaszúr.
Koeman viselkedése számomra idegesítő, de a hollandos élményeimmel teljesen egybevág és azt kell mondjam meg lehet szokni.
Nagyon sok mindenben igaza volt, egyértelmű gólt vesznek el, nem adnak tizenegyest, vagy az ellenfélnek adnak, mert Lenglet ránézett valakire. Az, hogy hogy robban fel Koeman ettől, az nem az ő hibája, egy kicsit is normális rendszerben minden hajmeresztő döntés után lenne egy nyílt megbeszélés és nem történhetnének ilyenek sorozatban.
Összességében Koeman minden sztereotipikus viselkedési mintája mellett is, szerintem baromira túlzó ami itt megy, hogy hogyan viselkedik. Klopp, vagy Guardiola nem szokott teátrálisan kiborulni? Nyálukat fröcsögve acsarogva kiabálni? Dehogynem. Nem mindenki, de sokan ilyenek, ez temperamentum kérdése, Valverde nem ilyen volt, de ettőlmég nem lesz senki se jó, vagy rossz ember. Csak keress rá Klopp angry, Guradiola angry kifejezésekre, lesznek jó találatok...

A nyilatkozatok is olyanok, amilyenek, szerintem nem olyan vészes, mint ahogy ezt sokan mondják. Az újságírók nagy erőkkel cseszegetik, mindig elismerte, hogy ő is hibás és igen, gyakran elmondta, hogy de azért vannak körülmények is. És ebben totál igaza van. Játékosokat sem szidott úgy, ahogy itt a szájába akarják adni, sőt, sokkal többször dicsért játékost hangosan, mint szidott volna.

Ahogy írtam,a Valverde korszak teljesen más volt, más játékosokkal. Én nagyon élénken emlékszem rá, emlékszem, hogy kellemes, szimpatikus ember volt és hogy mennyire nézhetetlen volt a játék.
Koeman csapata szerintem ritkán nézhetetlen.
Nincs azzal bajom, ha valakit kizárólag a győzelmek alapján ítélnek meg(vagyis azok hiányában), csak azt nem szeretem, mikor ezt el nem ismerve minden mást szidnak és az egész egy érzelmi fröcsögéssé válik.
Kevés pontot szerzünk? Tény.
Nem látszik a taktika? Butaság, látszik és nincs is vele gond.
Rosszul rakja össze a kezdőket? Ugyanmár, jóformán nincs variációs lehetőség. Jóformán csak Puig az egyetlen akinek nem sok lehetőséget adott (de neki a válogatott se).
Jobbak a játékosok a spanyol válogatottban? Baromság, Busi pl kifejezetten Koeman óta szárnyal, előtte az egyik legutáltabb ember volt már a csapatban.
Sokkal jobb a spanyol válogatott? Nem igaz, mélyebb a keretük, de a játék képe nagyon hasonlít és a góllövési problémák is.

Önmagéban a kevés pont miatt is lehet utálni, meg el lehet küldeni, csak az nem korrekt mikor mondvacsinált dolgokon lovagolnak.

Nem kár Koemanért, de szerintem nem volt rossz választás, a körülmények nagyon mélyre lőtték be a csapatot az elmúlt két átigazolási időszakban. Lehet szimpatikusabb meg kedvesebb embert találni, de elsősorban játékosok kellenének. Nem sok, de kell. Jobbszélre, csatárnak(aki megbízhatóan termel), középpályásból kétféle: aki elnyűhetetlen és aki veszélyes a kapura.

De ha Xavi is majd esetleg elveszti FDJ-t, meg mondjuk Depayt első körben és kereshet helyettük ingyen igazolhatót, akkor még lentebb leszünk.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.10.28. 19:01:18

Írják itt páran, hogy Valverdéhez képest jobb volt, azóta fejlődött a futballunk... hát én nem ezt láttam. Valverde is Neymarral vette át a csapatot, aztán a szezont már nélküle kezdte el, 4:4:2-vel. Az első szezonjában talán egy vesztes bajnokink volt összesen. A BL-ben a római égésre persze nincs mentség, és a második szezonja már jóval gyengébb volt, a félhülye és sérülékeny Dembelével, a túlsztárolt Coutinhóval, vagy a kontrafocin nevelkedett Griezmannal ő sem tudott mit kezdeni - de a játékosok szerették és tisztelték. Még ha nem is űrfocit láttunk a pályán, a bajnokságot és a nagy rangadókat mindig nyertük. Pragmatikus célfocit játszatott az öregedő, már mindent megnyert, nehezen motiválható és túlfizetett kerettel, szerintem bőven kihozta azt belőlük, amit lehetett. Ehhez képest Setién és Koeman rohadtul nem voltak képesek a töredékét sem kihozni a játékosokban meglévő tudásból és tehetségből, ne mondja senki, hogy pl. a Benfica vagy Rayo játékosai egyénileg jobbak lennének, vagy hogy a válogatottban remekül teljesítő Busquets, Pedri, Garcia és a többiek elfelejtettek volna focizni.
Koeman azon túl, hogy szakmailag még a középszert sem hozta, emberileg is megbukott, a pálya szélén produkált teátrális dühöngéseivel, a vesztett meccsek után adott sajtónyilatkozataival sokszor tanújelét adta alkalmatlanságának. Emlékeim szerint az itt gyakran fikázott Valverde mindig magára vállalta kudarcokat, sose okolta a játékosait, még ha azok rá is szolgáltak volna.
Koemannak nincs mentsége, senki sem várta, hogy Messi után majd BL-t nyerünk, kapott bizalmat, túl sokat is - cserébe élvezhetetlen és eredménytelen focit látunk, a Sevilla vagy a Betis is sokkal jobb, eredményesebb és élvezhetőbb focit játszik ma, mint ahogy a tabella is mutatja. Egy jobb edző és szakmai stáb képes lesz ezzel a kerettel is adni valamit a közönségnek - bajnoki címet, BL győzelmet senki sem vár, csak ne ezt a fantáziátlan, sehová sem tartó dögunalmas szenvedést nézzük már!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.10.28. 18:12:57

Sajnos így lehet lejáratni a klublegenda státuszt :( Az Evertonnál már sejthető volt, hogy nem lesz belőle nagy edző.

Más: aki jobban tisztában van a dolgokkal:

Koemannak voltak ''emberei'' ? Akik nem akarták a távozását és foggal, körömmel ragaszkodtak hozzá?
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.28. 16:51:33

Alcantara írta:
2021.10.28. 16:31:19
visca el barca írta:
2021.10.28. 13:04:32
Valahol sajnalom, de ezentul senkinek nem a bukarest elleni bombaja marad meg az emberekben, hanem, hogy orbitalisan pofata esett mint edzo.

Steaua ellen nem volt bombája, Sampdoria ellen lőtte a BL győztes szabadrúgásgólt.
elirtam, sorry. romanok ellen nem h nem volt golja, de akkor még azt hiszem az ajax/psv vmelyikeben focizott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.28. 16:31:19

visca el barca írta:
2021.10.28. 13:04:32
Valahol sajnalom, de ezentul senkinek nem a bukarest elleni bombaja marad meg az emberekben, hanem, hogy orbitalisan pofata esett mint edzo.

Steaua ellen nem volt bombája, Sampdoria ellen lőtte a BL győztes szabadrúgásgólt.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.10.28. 16:04:04

Idejött, elvállalta, csinálta valahogy. Szobrot nem kell neki emelni ezért, pontosan tudta hogy mit vállal, milyen a pénzügyi helyzet, Messi már akkor is majdnem elment, az öregek már akkor is lemenőben voltak. Erre még rátette a saját baromságait, ezért állunk jelenleg a 9. helyen, nem azért mert gyenge a keret. A Bl-hez az, meg az űrfocihoz, egy 2./3. helyre nem.

Sok sikert ha vállal más csapatot, de az elmúlt másfél év legjobb híre ez. Magától úgy sem ment volna el sose.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.28. 15:33:34

Kíváncsi vagyok, hányan mennek majd ki, nem tartok elképzelhetetlennek valami 70-80.000-es nézőszámot sem, még ha ilyen kis nyomi meccsről is van szó :D

Arra is kiváncsi vagyok, megint olyan felszabadult focit fogunk-e tolni, mint mikor el volt tiltva... az ideiglenes edző személye most szerintem erre a 2-3 meccsre tökmindegy, max a kezdőben lehet változás. De Koeman távolléte feldobhatja a játékosainkat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése