Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.11.26. 21:24:24

westerngom írta:
2021.11.26. 20:15:08
Chino írta:
2021.11.26. 15:45:40
A Newcastle is belépett a képbe. Egybehangzó sajtóértesülések szerint (AS, Sport, Mundo) évi 15 milliós bért, és az átigazolási jutalékon felül Sissokonak további 15 milliót ajánlanak, Dembélé viszont nem akar oda menni.
Nem hiszem, hogy sikerülne megtartani, az ügynöke alapból mindent visszadob. Ha hosszabbítana nem kapná meg azt bónuszt, amit egy ingyenes klubváltással leszurkolnának neki.
Azért mennyire beteg világban élünk, ha az "ügynököm" érdekei szerint kell élnem/ döntenem a jövőmet illetően, aki nem az én érdekeimet képviseli, hanem csakis a sajátját. :(
Akkor miért is van erre az ügynökre szükségem, főleg, hogy én fizetem??
Esetleg, Laporta segédkezhetne egy ügynökváltásban.... :mrgreen:
Egyébként végig gondolva ez már annyira nyomorultul nevetséges, hogy ilyen hülye ez a gyerek sem lehet. Szerintem Dembele is váltani akar, csak az ügynökével viteti el morálisan a balhét, amitől még idiótább érzetet kelt magáról. Ez a sok keverés, hogy élete klubjában (Barca) akar játszani, hiszti és sztrájk Dortmundban, hogy ide jöhessen, de itt minden csak a több fizetésről és pénzről szólt.... mennyi hazugság, :^o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.26. 20:50:55

Szerintem sem lesz már ebből hosszabbítás, max. akkor, ha olyan sokat lesz sérült, hogy végül nem kell majd senkinek. De ez esetben sem járunk jól. Olyan lehetőséget, amivel mi járunk jól, sajnos nem nagyon látok már.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.11.26. 20:15:08

Chino írta:
2021.11.26. 15:45:40
A Newcastle is belépett a képbe. Egybehangzó sajtóértesülések szerint (AS, Sport, Mundo) évi 15 milliós bért, és az átigazolási jutalékon felül Sissokonak további 15 milliót ajánlanak, Dembélé viszont nem akar oda menni.
Nem hiszem, hogy sikerülne megtartani, az ügynöke alapból mindent visszadob. Ha hosszabbítana nem kapná meg azt bónuszt, amit egy ingyenes klubváltással leszurkolnának neki.
Azért mennyire beteg világban élünk, ha az "ügynököm" érdekei szerint kell élnem/ döntenem a jövőmet illetően, aki nem az én érdekeimet képviseli, hanem csakis a sajátját. :(
Akkor miért is van erre az ügynökre szükségem, főleg, hogy én fizetem??
Esetleg, Laporta segédkezhetne egy ügynökváltásban.... :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.26. 15:45:40

A Newcastle is belépett a képbe. Egybehangzó sajtóértesülések szerint (AS, Sport, Mundo) évi 15 milliós bért, és az átigazolási jutalékon felül Sissokonak további 15 milliót ajánlanak, Dembélé viszont nem akar oda menni.
Nem hiszem, hogy sikerülne megtartani, az ügynöke alapból mindent visszadob. Ha hosszabbítana nem kapná meg azt bónuszt, amit egy ingyenes klubváltással leszurkolnának neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.24. 09:32:00

Az elején leszögezném, hogy már szinte pozitívum, hogy másnap reggel 8ig nem jött arról hír, hogy megsérült.

Egyértelmű, hogy a Bartomeu féle vezetés hibáit, pénzköltéseit most így ránézésre 3-4 év múlva fogja a klub normálisan helyrehozni.

Eddig bármikor, de tegnap is én úgy néztem Dembelét, mint egy 120 milliós igazolást. Ennyi pénzért mindenkinek magas az elvárása az adott játékossal szemben. Az a helyzet, hogy nézem a megoldásait, cseleit és nem tudom azt a jelzőt használni a srácra (az ára tükrében) hogy klasszis vagy wow faktor, hanem egyszerűen azt, hogy jó. Egy jó játékos, mert van sebessége, meg tudja bontani a védelmet, de egyszerűen látszik, hogy sokszor nem a lehető legjobb vagy alternatív passzt vagy megoldást választja. Vele komolyan kéne mint edzésen, mint a videószobában vkinek foglalkoznia, mert sok olyan alapvető dolgot el kell neki magyarázni, amit Mbappénak, Haalandnak, Ansunak nem. És megint visszakanyarodok a mondandóm elejére, hogy ennyi pénzért, az ember egy komplex játékost vár el, nem egy olyat, akivel foglalkozni kell még minden szinten és felépíteni.

Én egy normális jelentkezőnek, a hosszabbítása után eladnám, pl egy Antonyban sokkal többet látok.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.23. 19:58:34

geridoss írta:
2021.11.23. 11:51:14
Számomra ez az ügynökös mizéria olyan furcsa (nem csak ebben az esetben), elvileg az ügynök áll a játékos alkalmazásában és nem fordítva. Ha a játékos kijelenti, hogy ő itt akar játszani, akkor az ügynöknek nem kötelessége elfogadni az ajánlatot? Vagy ő milyen jogon dobálja vissza az ajánlatokat, mondván ő el akarja vinni az ügyfelét máshová?

Értem azt, hogy a saját zsebét is megtömheti egy váltással, de akkor sem világos, hogy ha Dembelé elmondta, Barcelonában akar maradni, akkor ő most mit is csinál tulajdonképpen. Ezt tudja valaki, hogy hogyan is működik valójában?

Az is lehet, hogy jobb konstrukciókkal akarja az új szerződést az ügynök, de ez kb olyan, mintha hajókázás közben elkap az eső, és beugrom inkább a vízbe, hogy ne ázzak el. Semmi értelme, mert pénz nincs.
Először én is azt hittem, hogy csak rákenték a csúnya, gonosz ügynökre az egészet, de rengeteg hír szól már Sissokoról, gyakorlatilag bárhol jelenik már meg hír a hosszabbításáról ezt írják. Ami mondjuk nem csoda, mivel ha ingyen eligazol komoly pénz üti a markát, Dembélé pedig szerintem elég befolyásolható vagy nem akar 100 %-ig maradni.
Szerintem ő szívesen maradna, a csapattársai is győzködik, de nem minden áron ehhez pedig jön még az ügynöke. A mundo mai cikke is erről szól.
Kíváncsi vagyok beáll-e ma és ha igen mikor. Ez viszont jó eséllyel azt jelentené, hogy hátrányban vagyunk. Az orvosi engedélyt mindenesetre megkapta a játékra, de nem hiszem hogy kockáztatnának vele, hacsak nem muszáj.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.23. 17:59:20

soadroli írta:
2021.11.23. 12:31:30
ott van a mai keretben. nem lepődnék meg ha hétvégén már nem lenne :mrgreen:
Egyébként röhej.Ha visszagondolok ha ilyen sérülékeny törékeny gyerekkel hozta össze a sors a csatot már serdülőben is odaállt valaki, irányította s bemelegítést, plusz edzéseket kapott, ha ilyen letapadt merev gyerek volt sok izomzati meg szalag sérüléssel akkor külön volt gyúró, külön volt nyújtó gyakorlat.Így is sokszor megsérültek, de közel se ennyit.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.23. 12:31:30

ott van a mai keretben. nem lepődnék meg ha hétvégén már nem lenne :mrgreen:
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.11.23. 11:51:14

Számomra ez az ügynökös mizéria olyan furcsa (nem csak ebben az esetben), elvileg az ügynök áll a játékos alkalmazásában és nem fordítva. Ha a játékos kijelenti, hogy ő itt akar játszani, akkor az ügynöknek nem kötelessége elfogadni az ajánlatot? Vagy ő milyen jogon dobálja vissza az ajánlatokat, mondván ő el akarja vinni az ügyfelét máshová?

Értem azt, hogy a saját zsebét is megtömheti egy váltással, de akkor sem világos, hogy ha Dembelé elmondta, Barcelonában akar maradni, akkor ő most mit is csinál tulajdonképpen. Ezt tudja valaki, hogy hogyan is működik valójában?

Az is lehet, hogy jobb konstrukciókkal akarja az új szerződést az ügynök, de ez kb olyan, mintha hajókázás közben elkap az eső, és beugrom inkább a vízbe, hogy ne ázzak el. Semmi értelme, mert pénz nincs.
Olcha írta:
2021.11.23. 07:56:38
Állítólag elnézett valamit és amiatt ismét késett. Ez valami vicc? Most vagy ennyire nehezen áll át az új rendszerre vagy komoly gond van a motorháztető alatt. Nem bántani szeretném, de itt valami igen kásás.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... e-12877323
Ezeket meg azért én fenntartással kezelném, nyilván ki van pécézve az újságírók által, hisz tudják, hogy nem a pontosságáról híres. De az elmúlt 3 évben volt kb 3 hír erről, hogy késett edzésről, most egy 2 hét alatt ez lenne a 3.? Nem tűnik túl hihetőnek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.23. 11:39:46

A katalán lapok azt írják, hogy könnyen lehet, hogy szóhoz fog jutni a Benfica ellen. Már tegnap este is írták, hogy az utóbbi 72 órában nagyon komolyan javult az állapota, Xavi is ezt nyilatkozta a hétfői edzés után. Minden attól függ, hogy a mai edzésen hogy érzi majd magát. Ha rendben lesz leül a padra, gondolom arra az esetre, ha nagyon kelleni fog a gól. Most már úgy tűnik akkora kockázatot nem vállalunk, mint korábban, mert az ügynöke folyamatosan elutasítja a hosszabbítást. Ilias, Abdé, Jutglá, Dest, Fati, Aguero, Braithwaite nem áll rendelkezésre, szóval ha hátrányba kerülünk vagy X-re áll a meccs az utolsó 20 percre be lehetne vállalni, ha tényleg rendben lesz az edzésen.
Forca Barca!!!!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.11.23. 07:56:38

Állítólag elnézett valamit és amiatt ismét késett. Ez valami vicc? Most vagy ennyire nehezen áll át az új rendszerre vagy komoly gond van a motorháztető alatt. Nem bántani szeretném, de itt valami igen kásás.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... e-12877323
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.11.22. 12:34:54

Amúgy szerintem felesleges azt gondolni, hogy majd ha hosszabbít, akkor nyáron valaki sok pénzért elviszi majd.
Szerintem mindegyik klub hatalmas rizikót lát benne, ezért sokat biztos nem invesztálnának bele.

Ha hosszabbítunk, biztos megtoljuk vagy 2024ig vagy 2025ig a szerződését, aztán az lenne, hogy itt lenne még pluszban 2-3 évet állandóan sérülten, fizetnénk a bérét a semmire, és várnánk hátha valami idióta klub megveszi...

Szerintem adjuk el apróért most télen, vagy nyáron engedjük el.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.21. 19:29:55

westerngom írta:
2021.11.21. 18:23:25

Dembinek a Premier league öngyilkosság lenne, mert az első meccsén bedarálnák, bár mindegy is hol ül a lelátón több pénzért.
Adeyemi is már feltűnt a foci csillagos palettáján, szóval (sok) pénzt fognak érte kérni, ha elindul a licit, ami nekünk nincs, valószínűleg elviszi Mbappe pótlására a PSG, mint ahogy Te is írtad.
Wijnaldum meg vergődik a PSG-ben, mert játszani szeretne, de nem kap folyamatos lehetőséget csak perceket. Nálunk meg annyi lehetőséget kapott volna, hogy lesem kellene venni-e a stopliját, csak hát persze megint a pénz.
Nem biztos, hogy annyira bedarálnák. Neki folyamatosan a húzódásokkal és izomsérülésekkel volt problémája. Itt se a meccseken kapott kemény belépőktől esett ki folyamatosan, sokszor edzéseken sérült le. A MU-ban inkább azért érzem, hogy nem tud kiteljesedni, mert baromi nagy konkurenciája van és nem olyan típusú játékos aki annyira profin állna a dolgokhoz és mindent megtenne azért, hogy beverekedje a kezdőbe. Sancho, Greenwood, Martial, Rashford, egyikük se olyan akinél annyival jobb lenne a francia, pláne ha folytatódik a sérüléshullám.
A PSG szerintem inkább Haalandra menne rá, ha Mbappét kellene pótolniuk. Adeyemi még nem akkora név, nincs körülötte akkora hype. Ráadásul a német favorizálja is a Barcát, egy új projekt várja rendszeres játéklehetőséggel, Dembélé fizujának felszabadulásával pedig nem is éhbérért kellene játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.11.21. 18:23:25

Chino írta:
2021.11.21. 17:53:58

Azt olvasni, hogy Sissoko a Mu-val tárgyalgat, akik azt akarják hogy ne hosszabbítson. Ez valószínűsíthető volt, elég régóta próbálja a a hosszabbítást megfúrni. Nagyon sajnálom, hogy nem lett itt olyan karrierje mint az kinézett, mert már én se hiszem, hogy ez hosszúra fog nyúlni.
Viszont ugyanott tartunk, hogy a posztra megintcsak nincs emberünk, Xavi pedig többször is kiemelte, hogy mennyire fontos számára a hatékony széljáték. Viszont jelenleg maximum odakényszerűsíthetünk valakit. Sterling vagy Coman szerintem hasonló lenne. Viszont, akit a legtöbbet emlegetnek az Adeyemi.
Nagyon örülnék neki, korábban már elismerőn beszélt a Barca-ról és hogy szeretne itt játszani, Kluivert tanácsára figyeltük is, csak nem tudtuk elhozni. Tárgyalások az utóbbi időben folytak már, a tegnapi meccset be is likeolta instán. Azt írják télen nem lehet elhozni, mert a Salzburg nem engedi a BL miatt, de nyáron van esély rá. Ő tényleg olyan, hogy csak papíron center, szélen is komfortosan érzi magát.
Bár a PSG egyes hírek szerint szintén kivetette rá a hálóját, lehet hogy egy újabb Wijnaldum - sztori lesz.
Dembinek a Premier league öngyilkosság lenne, mert az első meccsén bedarálnák, bár mindegy is hol ül a lelátón több pénzért.
Adeyemi is már feltűnt a foci csillagos palettáján, szóval (sok) pénzt fognak érte kérni, ha elindul a licit, ami nekünk nincs, valószínűleg elviszi Mbappe pótlására a PSG, mint ahogy Te is írtad.
Wijnaldum meg vergődik a PSG-ben, mert játszani szeretne, de nem kap folyamatos lehetőséget csak perceket. Nálunk meg annyi lehetőséget kapott volna, hogy lesem kellene venni-e a stopliját, csak hát persze megint a pénz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.21. 17:53:58

westerngom írta:
2021.11.20. 18:16:32
LG írta:
2021.11.20. 16:50:14
Szerintem csak azért akarnak hosszabbítani vele, hogy ne ingyen menjen, hanem valami visszajöjjön belőle. De a sérülései meg a hülyeségei miatt egyre rosszabb helyzetben vagyunk.
Igen, ha "valamennyi" pénzt is akarnak látni belőle, akkor a hosszabbítás elengedhetetlen, különben a lejáró szerződésből ingyen lép.
Szerintem sem fog hosszabbítani, mert már rég aláírhatott volna, de húzzák az időt az ügynökével (Moussa Sissoko) aki erősen lobbizik a gyereknél a hosszabbítás ellen, illetve be ajánlotta már fél europának.
Egyébként, ha nem lenne sérült állandóan és hozta volna azt a potenciált ami benne volt amikor ide hoztuk, simán beleférnének ezek a hülye gyerek allűrjei, csak hát.....
Én nagyon sajnálom, nem rossz gyerek, brutális dinamikával és sebességgel, de agy nélkül még az élsport sem megy.
Azért nagyon odab*szós lett volna egy egészséges Fati - Depay - Dembele támadó sor. :(
Azt olvasni, hogy Sissoko a Mu-val tárgyalgat, akik azt akarják hogy ne hosszabbítson. Ez valószínűsíthető volt, elég régóta próbálja a a hosszabbítást megfúrni. Nagyon sajnálom, hogy nem lett itt olyan karrierje mint az kinézett, mert már én se hiszem, hogy ez hosszúra fog nyúlni.
Viszont ugyanott tartunk, hogy a posztra megintcsak nincs emberünk, Xavi pedig többször is kiemelte, hogy mennyire fontos számára a hatékony széljáték. Viszont jelenleg maximum odakényszerűsíthetünk valakit. Sterling vagy Coman szerintem hasonló lenne. Viszont, akit a legtöbbet emlegetnek az Adeyemi.
Nagyon örülnék neki, korábban már elismerőn beszélt a Barca-ról és hogy szeretne itt játszani, Kluivert tanácsára figyeltük is, csak nem tudtuk elhozni. Tárgyalások az utóbbi időben folytak már, a tegnapi meccset be is likeolta instán. Azt írják télen nem lehet elhozni, mert a Salzburg nem engedi a BL miatt, de nyáron van esély rá. Ő tényleg olyan, hogy csak papíron center, szélen is komfortosan érzi magát.
Bár a PSG egyes hírek szerint szintén kivetette rá a hálóját, lehet hogy egy újabb Wijnaldum - sztori lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.11.20. 18:16:32

LG írta:
2021.11.20. 16:50:14
Szerintem csak azért akarnak hosszabbítani vele, hogy ne ingyen menjen, hanem valami visszajöjjön belőle. De a sérülései meg a hülyeségei miatt egyre rosszabb helyzetben vagyunk.
Igen, ha "valamennyi" pénzt is akarnak látni belőle, akkor a hosszabbítás elengedhetetlen, különben a lejáró szerződésből ingyen lép.
Szerintem sem fog hosszabbítani, mert már rég aláírhatott volna, de húzzák az időt az ügynökével (Moussa Sissoko) aki erősen lobbizik a gyereknél a hosszabbítás ellen, illetve be ajánlotta már fél europának.
Egyébként, ha nem lenne sérült állandóan és hozta volna azt a potenciált ami benne volt amikor ide hoztuk, simán beleférnének ezek a hülye gyerek allűrjei, csak hát.....
Én nagyon sajnálom, nem rossz gyerek, brutális dinamikával és sebességgel, de agy nélkül még az élsport sem megy.
Azért nagyon odab*szós lett volna egy egészséges Fati - Depay - Dembele támadó sor. :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.20. 16:50:14

visca el barca írta:
2021.11.20. 15:13:26
Nem tudom ezek a hirek mennyire igazak, de eddig is tudtuk h egy síkhulye gyerek. Xavi is hajtja h majd ha felepul mennyire fontos lancszem lehet, ehhez kepest mar reges regen el kellett volna adnunk. Abszolut erthetetlen h mit ossze nem bohockodunk vele. Es laporta még hosszabbítani is akar :roll:
Szerintem csak azért akarnak hosszabbítani vele, hogy ne ingyen menjen, hanem valami visszajöjjön belőle. De a sérülései meg a hülyeségei miatt egyre rosszabb helyzetben vagyunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.20. 15:13:26

Nem tudom ezek a hirek mennyire igazak, de eddig is tudtuk h egy síkhulye gyerek. Xavi is hajtja h majd ha felepul mennyire fontos lancszem lehet, ehhez kepest mar reges regen el kellett volna adnunk. Abszolut erthetetlen h mit ossze nem bohockodunk vele. Es laporta még hosszabbítani is akar :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.20. 11:03:10

soadroli írta:
2021.11.20. 10:52:29
Dembélé was not present at the start of training on Tuesday morning. They called him from the club and he responded surprised because he thought they were training in the afternoon. Once notified, he came, although he was late. [TV3]
Istenem de nevetséges ez a gyerek #-o
Igazából nem is kell a fizuját csökkenteni, ha így folytatja, úgyis visszacsorog a klubkasszába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.20. 10:52:29

Dembélé was not present at the start of training on Tuesday morning. They called him from the club and he responded surprised because he thought they were training in the afternoon. Once notified, he came, although he was late. [TV3]
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.12. 15:09:45

Hát, eddig bírta… késett 3 percet, csalódtam volna, ha nem ő kapta volna az első büntetést.
Kép
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.11.09. 17:35:34

Tudom hogy ez nem csak ide szól, de most olvastam Xavi 10 alapszabályát edzőként 😂
Szóval az oké hogy az edzésre későn érkezőket pénzzel büntetik, na de egy focistanak a 100 eurós büntetések😅 és még felkiáltójellel írta a cikk szerzője hogy nem ritkán HaTEzEr eURoS!!!! büntetést halmozott fel szezon végére valaki 😂😂😂 amikor percenként többet keresnek ezek a semmire kellők.

Kicsit olvasgasd át a szabályzatot, különösen a hangulatjelekre vonatkozó részt. Nem a facebookos haveri körben írogatsz. Alcantara
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.06. 23:58:18

Ronaldinho&Barca írta:
2021.11.04. 17:33:41
Elképesztő, én sajnálom ezt a srácot, dortmundban egy sérülése sem volt, itt meg folyton folyvást sérült, azért ezt a stábot úgy rúgnám ki erőnléti edzőktől mint a huzat.
Bár ilyen egyszerű lenne. Most sokféle válságban van a klub, de azért azt ne gondold, akárhányan is okoskodnak itt, hogy pár edző és pár orvos tehet mindenről, illetve,hogy másokkal nem lennének sérülések.
Nincs olyan nagy csapat,amiket időnként ne érnének sérüléshullámok. Nálunk ez látványos, de csak azért,mert elküldtünk az átigazolási szezonban Messit, Grizest, Trincaot, Emersont, közben kb tilos betenni Umtitit és Lenglet-t. Ez egy fél csapatra való ember, egyik pillanatról a másikra ennyivel lett rövidebb a kezdő és a pad. Valószínűleg Dembele sem játszott volna még,ha vannak alternatívák. És ez a többi félsérültre is igaz.
Visszatérve a sérülésekre, lehet morogni,hogy Dortmundban sosem volt sérült, de ez nem sokat jelent, nem húzott le egy fél pályafutást ott.
Egy átlag embernek 40 felett BÁRMIKOR jöhet egy örök életre tartó,vagy rendszeresen kiújuló sérülés. Igazi rossz mozdulat se kell, csak kimászol az ágyból.
Egy profi sportolónál ugyanez most már 20 fölött van. És egyszerűnek tűnik, valójában bonyolult az emberi szervezet és hiába a szuper orvosi stábok, van amikor nincs jó döntés. Fatit szanaszét műtötték, Umtiti meg az első után más orvosokra hallgatott inkább. Ez van.
Dembele mostani sérülése kizárólag az edző hibája volt, gondolj bele, ha azt mondják,hogy max 10-15 percet játszhat, az mit jelent? Milyen állapotban lehet akkor? Ez nekem azt jelenti,hogy ne lépjen pályára max, ha 6 góllal vezetünk és csak a legvégén lazán.

Nyilván azért van szidva a játékos, orvos és edző,mert az ember szeretné,ha lenne felelős, de ez sajnos nem ilyen egyszerű(kivétel a fenti eset).
Van remény is azért, pl Ronaldo nem volt sérülékeny, aztán egy idő után mégis állandóan sérült volt és mikor mindenki temette, csak visszatért,nyert vb-t és pályafutása végéig nem volt sokat sérült már. Van ilyen is. Az más kérdés, hogy a Barca jelenlegi kerete nem bír el egy sérült Fatit és Dembelet egyszerre. Ez azt is vonja maga után,hogy úgy fogják őket pályára küldeni,hogy nem teljesen gyógyultak meg. Erre jönnek könnyebben az új sérülések.
Ha hibást akarunk keresni,azok közt kell,akik így elsorvasztották a keretet és már a barca ovis tagozatáról kell pótolni,hogy meglegyünk darabra.
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2021.11.06. 12:48:18

Csóri Dembelét azért sajnálom. Jól jönne egy ilyen gyors játékos. Amikor beállt a Kijev ellen is, kb. rögtön meg tudott indulni. A kijeviek sem számítottak arra, hogy a Barçában van egy olyan játékos, aki labdával együtt is úgy fut, mint egy mérgezett egér. Az ilyen ritmusváltásra képes játékosok nagyon hiányoznak a keretből.
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.06. 08:08:19

Dembelé helyzete 2 oldalról is borzasztó. Egyrészről a klub oldala, nem tudja használni, mert állandóan sérült. Másrészről a játékos oldala, aki lehet azért gondolkodik ennyit a váltásról, mert egy másik klubban helyre teszik a sérüléseit. De persze rizikó is, hogy megkapja-e a játékperceket.
Rinaldó esete amit felhoznék. Barcelona, csúcsforma, Inter sérülések tömkelege, visszatért spanyolországba, a Realban jó éven voltak, majd megint Milano, újabb sérülések...
Dembelének is az lenne a jobb, ha lépne, a klubnak is.
Válasz küldése