Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.07. 12:57:35

Arról volt szavazás hogy mit látnánk szívesebben?

EL
vagy
BL

Sőt akkor már inkább így:

EL menetelés, akár végső győzelem
BL legjobb 16 és másodikként tovább lépve tuti kiesés a csoportelsőket nézve komoly veréssel.

Pénzben az EL győzelem szinte azt hozza mint a BL legjobb 16, és az EL győztes jövőre tutira a BL-ben indul... ami a tabellát elnézve nem is lenne rossz. És egy trófea, az akkor is egy trófea. Ráadásul európai trófea. Utána egyből jöhet a európai szuperkupa is, az is meccs, az is trófea lehet és új tapasztalat.

Én tuti az EL-re szavaznék, az több meccs, több párharc fejlődni és egy meneteléssel trófea lehet a gyümölcse. A BL gyorsabb pénz, hosszú távon viszont nem jobb semmivel mint az EL győzelem. Persze ahhoz az EL-t meg is kell nyerni, de legalább lenne minek drukkolni tavasszal.
Ha a Sevilla 2020 és a Villareal 2021 is be tudta húzni, előtte az Atléticó is 18-ban..
Liverpool EL döntő 16-ban, 19-ben már BL győzelem. Chelsea 19 EL győzelem, 21 BL győzelem.

A fiúknak is tuti jobban esne az EL menetelés, mint tovább menni a Dinamonak köszönhetően egy müncheni égés után, aztán még 2x égni a legjobb 16 között. A legjobb 8-ra tuti kisebb az esély mint az EL győzelemre.

Nyilván az egész HSZ alapja hogy az EL-ben viszont akkor nagyot kell menni. Én élveznék egy tavaszi európai kalandot, ha EL, akkor EL, de legyen valami amit lehet nézni a hétvégenkénti spanyol küzdelmeken túl ahol reálisan már csak a BL indulásért/dobogóért mehetünk úgy is.

Röviden, potenciálisan jobb szezon lehet a 21/22-es az EL-el, mint a BL-el.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.07. 11:20:33

Kovbal88 írta:
2021.12.07. 10:56:23
visca el barca írta:
2021.12.07. 07:45:17
Kirohoghettek, de en igazabol a dinamoban bizom. Sokkal sanszosabb, hogy ők vhogy osszekaparnak egy x-et minthogy mi nyerunk.
Egyet kell, hogy értsek veled, én is ebben látom az esélyt. Bár nem biztos, hogy van értelme továbbjutni. Nagyon gyenge a támadójátékunk. Azért, hogy a legjobb 16 között nagy verést kapjunk, arra nagyon nincs szükség. És a Barca pont olyan csapat, amely bele is szokott szaladni kiadós pofonokba.
Azért anyagilag nem lenne mindegy, főleg a mostani helyzetben, a támadójáték pedig most alakul. Egy Dembélé "hidegen"20 percek alatt 180 fokos fordulatot tudott hozni, Fati csereként beszállva/lecserélve döntötte el a meccseket. Nem mindegy hogy ők játszanak ott vagy Gavi, Abde, Nico, Akhomach, Coutinho. Ennek alapján ítéld meg a támadójátékot. Ha legalább az egyikük játszott volna eddig konstansan és ennyinél tartanánk én is azt mondanám hogy kezd katasztrófa lenni, de relevánsan az idei támadójátékról nem lehetne beszélni. Ha mondjuk az utóbbi 4-5 évben Messi és Suarez egyszerre hónapokra kiesett volna, kíváncsi lennék hogyan termelt volna a csapat. Egy taknyos Munir, Alcacer vagy Griezmann hozta volna a meccseket?

Én sem tartom valószínűnek, hogy meg fogjuk szórni a Bayernt, még egy teljesen egészséges csapattal sem, 2 gól már meglepetés lenne. De az egész Bl mezőnyben is csak 2 maximum 3 ilyen csapatról tudom elképzelni.
Forca Barca!!!!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.07. 11:15:45

A dinamo döntetlenjére nagyobb esély van, mint a mi sikerünkre. Pénzügyileg éri meg továbbjutni, és reménykedni hogy nem futunk bele egy liverpoolba.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.07. 10:56:23

visca el barca írta:
2021.12.07. 07:45:17
Kirohoghettek, de en igazabol a dinamoban bizom. Sokkal sanszosabb, hogy ők vhogy osszekaparnak egy x-et minthogy mi nyerunk.
Egyet kell, hogy értsek veled, én is ebben látom az esélyt. Bár nem biztos, hogy van értelme továbbjutni. Nagyon gyenge a támadójátékunk. Azért, hogy a legjobb 16 között nagy verést kapjunk, arra nagyon nincs szükség. És a Barca pont olyan csapat, amely bele is szokott szaladni kiadós pofonokba.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.07. 08:56:58

3-4 17-18 éves gyerekkel a kezdőben nyilván nem fogjuk megverni a Bayernt, ezzel azt hiszem nem mondok újat. De ennek a csapatnak nem is lehet ez a célja, sokkal inkább az, hogy épüljön ki egy olyan játék, ami igazán Barcás, amiben fejlődnek a kétségtelenül tehetséges srácok, és egy olyan alap, amire ha a pénzügyi helyzet majd engedi, 3-4 klasszissal kiegészülve már lehet bitang csapatot építeni. Egyelőre ennyi. Az ilyen jellegű meccsek segítenek ebben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.07. 07:45:47

bence0330 írta:
2021.12.06. 22:14:34

A 8-2-nél amúgy pont a nehézfegyverzet volt bent a középpályán, Setien addigi filozófiájától eltérően, Vidal, DJ, Busi, meg Roberto asszem, és pont akkor került ki a csapatból pl. a nagy formában játszó Puig, sőt, Fati is, pont ilyen félelmek miatt.
ez nem félelem, hanem tény, hogy lepkefing a kp.
felrakhatsz 6 embert is oda, átszaladnak rajta a komolyabb csapatok, nulla ellenállást tudnak kifejteni, mindegy milyen formációban állnak fel. Setien is megpróbálta bezsúfolni a kp-t, ez lett a vége. Mert hátul meg Piqué-Lenglet befűzte a "hogy ne védekezz soha" c. oktatófilmet:D

mindegy, legyen kellemes meglepetés a meccs, és cáfoljanak rám, ennek drukkolok.
de reálisabb, hogy mi megégünk, a dinamo meg kibrusztol egy X-et a Benfica ellen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.07. 07:45:17

Kirohoghettek, de en igazabol a dinamoban bizom. Sokkal sanszosabb, hogy ők vhogy osszekaparnak egy x-et minthogy mi nyerunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.07. 06:48:22

Sztem nem lesz sem győzelem, sem továbbjutás, de ennek a csapatnak nagyon nagy szüksége van egy küzdelmes meccsen lehozni mondjuk egy 2-2 a BM ellen, hatalmas lökést adhatna nekik a 8-2, meg a 0-3 után.
Ha viszont megint kikapunk nagyon az sajnos hatással lesz a csapatra és megint visszacsúszunk a gödörbe, ahonnan próbálunk kimászni.
Egy olyan meccs kell most, ahol összeszedik az önbizalmukat és felemelt fejjel kimásznak a gödörből.
Egy 2-2, vagy 3-3 pont ilyen lenne, mert győzni sajnos nem fogunk tudni sztem.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.12.07. 00:13:37

Persze a remény hal meg utoljára, de most őszintén, van bárki aki komolyan elhiszi, hogy a szerdai meccs nem egy mészárlás lesz? :roll:
Tét ide vagy oda,de egyik BL győztes szuper alakulatunk sem volt képes a németeknél nyerni, majd pont ez az ifi csapat fog, hihető...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.06. 22:14:34

csababarca írta:
2021.12.06. 22:02:45
8-2nél se voltak nézők, ez nem kapaszkodó.

Szomorú meg nehéz beismerni, de ez csak a bayernen fog múlni, ez a pehelysúlyú kp nekik ínyenc falat, aranyosak ezek az 50-60 kilós fiúcskák, még jól is teszik a labdát, de együtt értékelhetetlen.
Ezt Xavi is nehezen fogja belátni, de talán majd érzékeli.

És akkor csak a kp-ról beszéltem.
De nem véletlen, ahol nincs kp az a csapat gyenge, és esélytelen hosszútávon.

De tudom, Pedri, Gavi a dinamit duó, majd ők megváltják a világot.
Hogyne.
Egyszer találnak egy gólt, gólpasszt, meggyőzhető is leszek.
Jogos, de egy tét nélküli meccsen tán nagyobb lehet a jelentősége, amikor nem tudják magukat annyira feltüzelni. Az egy egyenes kieséses meccs volt, ráadásul visszavágó nélküli (szerencsére). Én kicsit bízom benne, hogy nem fogják annyira odatenni magukat, mint 60.000 fanatikus előtt. De szerintem sem lesz perdöntő, csak apró kapaszkodó tényleg.
A 8-2-nél amúgy pont a nehézfegyverzet volt bent a középpályán, Setien addigi filozófiájától eltérően, Vidal, DJ, Busi, meg Roberto asszem, és pont akkor került ki a csapatból pl. a nagy formában játszó Puig, sőt, Fati is, pont ilyen félelmek miatt. Átrohantak rajtunk, mert labdát sem tudtunk tartani ezzekkel a játékosokkal. Ennek most az ellentettje lesz a középpályánk, ügyesebbek mind, de fizikailag gyengébbek. Legalább le lehet majd szűrni a különbséget, az tuti, hogy nem jött be, de annál rosszabb már nem is lehet. :D Reméljük... :D De ha valahogy gyors passzokkal dominálnánk, akkor talán kevesebb lehetőségük lesz megindulni, ha gólt nem is nagyon rúgunk. A bajom az, hogy a fiatalok kifulladtak, és az elmúlt kb másfél meccsen lelassult a játékuk.
Araujo meg majd leszedi a pályáról Lewát. Arra nagyon kiváncsi leszek, eredménytől függetlenül, nagyon érdekes párharc lehet...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.06. 22:02:45

8-2nél se voltak nézők, ez nem kapaszkodó.

Szomorú meg nehéz beismerni, de ez csak a bayernen fog múlni, ez a pehelysúlyú kp nekik ínyenc falat, aranyosak ezek az 50-60 kilós fiúcskák, még jól is teszik a labdát, de együtt értékelhetetlen.
Ezt Xavi is nehezen fogja belátni, de talán majd érzékeli.

És akkor csak a kp-ról beszéltem.
De nem véletlen, ahol nincs kp az a csapat gyenge, és esélytelen hosszútávon.

De tudom, Pedri, Gavi a dinamit duó, majd ők megváltják a világot.
Hogyne.
Egyszer találnak egy gólt, gólpasszt, meggyőzhető is leszek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.06. 21:16:59

LG írta:
2021.12.06. 21:11:30
Ebben van logika, de szerintem ők enélkül is komolyan vennék meccset, és mennének a 100 százalékos mérlegért, pláne hazai pályán. Ha nagyon taktikázni akartak volna és kiszúrni velünk, akkor akár a Benficának le is adhattak volna egy meccset. De ők nem az a csapat.

Szerintem egyébként jóval nagyobb esélyünk van arra, hogy úgy megyünk tovább, hogy a Benfica nem tud győzni hazai pályán. Arra adok egy 25 százalékot. A Bayern legyőzésére 1 százalékot. Szóval összesen 26 százalék nálam. :roll:
A százalékszámolgatással egyetértek kb. A Kijev idén nagyon gyenge, de azért hősiesen védekeznek. Nem lehetetlen, abban biztos több a ráció, mint hogy mi vigyük dűlőre.

VISZONT! Kis könnyebbség, hogy elvileg töküres lesz a stadion. Szóval a hazai pálya nem fogja őket feltüzelni, ebbe még lehet kicsit kapaszkodni, ha már keresünk valamit, amibe kapaszkodnánk...

Én kicsit Demirt várom. Játékban, főleg agresszivitásban lehet, hogy nem olyan jó, mint akár Abde, viszont az ő lábában ténylegesen van gól, lásd Messis tekerését a múltkor, meg nagycsapatok elleni felkészülési meccsit. Benne megvan a plusz, az X. Mondjuk felteszem, Dembélé kezd, akiben ez nyilván szintén megvan... de egy Dembélé - Depay - Demirt néznék most meg leginkább. Ha nem is nyerünk, legalább alliterálnak. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.06. 21:11:30

mvik írta:
2021.12.06. 12:31:57
Én úgy gondolom, hogy a Bayern "komolyan" fogja venni a meccset, jó lehet nem a legerősebb kezdőt küldik fel, de akkor is. Én az edzőjük helyébe biztos nem hagynám elúszni ezt a meccset, gondoljunk bele az egyenes kieséses szakaszba ki jelenthetne rájuk nagyobb veszélyt egy Benfica akit a csoportba a "legerősebb" csapatukat is oda vissza simán verték, vagy egy olyan Barca akik ősszel tele voltak sérültekkel, de ha úgy van tavaszra a sérültek felépülésével azért lényegesen erősebb csapat lenne. Jó rájuk még talán a legerősebb csapatunkkal se jelentenénk nagy veszélyt, de akkor is. Én legalábbis így gondolom, ha lenne esélyem kiütni egy "nagy riválist" mert azok most a sérültek miatt rossz passzba vannak, de később még jók lehetnek, én megtenném.
Ebben van logika, de szerintem ők enélkül is komolyan vennék meccset, és mennének a 100 százalékos mérlegért, pláne hazai pályán. Ha nagyon taktikázni akartak volna és kiszúrni velünk, akkor akár a Benficának le is adhattak volna egy meccset. De ők nem az a csapat.

Szerintem egyébként jóval nagyobb esélyünk van arra, hogy úgy megyünk tovább, hogy a Benfica nem tud győzni hazai pályán. Arra adok egy 25 százalékot. A Bayern legyőzésére 1 százalékot. Szóval összesen 26 százalék nálam. :roll:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.12.06. 20:53:33

a 2 új csodaszélsőnket nem úgy volt hogy nem lehet a BL-re nevezni? most ott vannak a keretben.
Kép
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2021.12.06. 12:31:57

Én úgy gondolom, hogy a Bayern "komolyan" fogja venni a meccset, jó lehet nem a legerősebb kezdőt küldik fel, de akkor is. Én az edzőjük helyébe biztos nem hagynám elúszni ezt a meccset, gondoljunk bele az egyenes kieséses szakaszba ki jelenthetne rájuk nagyobb veszélyt egy Benfica akit a csoportba a "legerősebb" csapatukat is oda vissza simán verték, vagy egy olyan Barca akik ősszel tele voltak sérültekkel, de ha úgy van tavaszra a sérültek felépülésével azért lényegesen erősebb csapat lenne. Jó rájuk még talán a legerősebb csapatunkkal se jelentenénk nagy veszélyt, de akkor is. Én legalábbis így gondolom, ha lenne esélyem kiütni egy "nagy riválist" mert azok most a sérültek miatt rossz passzba vannak, de később még jók lehetnek, én megtenném.
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.06. 11:53:04

sansz írta:
2021.12.05. 22:55:39
Azért az vicces, mikor emberek egy sorsdöntő Barca meccs előtt azon vitatkoznak,hogy van e esély továbbjutni. Én úgy látom,hogy eszméletlen gyenge a játékunk, sőt, meccsről meccsre még romlott is kicsit. Stabil EL szint, de még ott sem kimagasló.
Azért nem kellene elfelejteni, hogy eddig gyakorlatilag támadók nélkül játszottunk. Van egy szem Depayunk, aki veszélyes tud lenni és várhatjuk tőle a gólokat, de nem olyan klasszis, hogy meccseket dönt el.
A Betis ellen szinte minimális veszélyt sem jelentettünk, aztán bejött Dembélé 180 fokos fordulatot vett a támadójáték. Fatival is ez volt, ahogy pályára került szinte minden percben benne volt a gól a játékunkban. A sajtó szerint még félnek bedobni a Bayern ellen, de hétvégén már kaphat perceket.

Egy Fati, Depay, Dembélé trióval azért más lesz ez mint Gavi-Depay-Abde sorral, Alba is játszhata amit tud. Igazából ennyi hiányzik, a védelmünk, úgy-ahogy rendben van, Araujo hatalmas boost lett és Piqué is nagyjából összekapta magát.
Egy Bayern ellen viszont garantált a gól és amíg nincs rendben a támadósor fordítani, megtartani az eredményt nem látok sok reményt.
Forca Barca!!!!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.06. 11:50:59

Csak egy langyos meccsen az utolsó pillanatokban lőtt góllal nyerhetünk. Se technikánk, se erőnk nincsen egy az egyben nyerni még a tartalékcsapat ellen sem.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.12.06. 09:38:34

Szerintem nagyobb az esély arra, hogy a Benfica nem nyer otthon, mint hogy mi nyerünk Münchenben.. mégha tartalékol is a Bayern..
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.06. 08:50:46

sansz írta:
2021.12.05. 22:55:39
Ugyanakkor a Bayern,ha fog botlani mostanság, azt ellenünk fogja megtenni. Baromi sűrű a naptárjuk, a BL meccsnek meg nincs tétje. Profik ide vagy oda, ebbe a meccsbe félgőznél többet nem tehetnek bele. És ha Dembeleék elkapják a fonalat félgőzék ellen, simán összejöhet egy szép győzelem is.
Ha nem lenne ez a körülmény,azt mondanám ki se menjenek a srácok a meccsre, de ez egy most vagy soha pillanat.
Ha lövünk egy gólt, a Bayern nem fog semmiféle rakétákat begyújtani. Ha a Bayern lő gólt,pláne visszaállnak edzőmeccselni. Ígyse azt jósolom,hogy simán győzünk, csak, hogy most a körülmények nagyon mellettünk vannak és tényleg bármi lehet ebből.
Azt nem tudom,hogy valójában a Barcának jó lenne e ha továbbjutna, de ez most összejöhet.
Én nem így ismerem a Bayern játékfelfogását. Anno talán Beckenbauer nyilatkozta, a Bayern azzal tiszteli meg az ellenfeleit, hogy végig hajtja a 90 percet. Ha lesz lehetősége rúg nekünk 5-t is. Az meg szerintem náluk presztízs kérdés, hogy ne kapjanak ki tőlünk.
De a próféta beszéljen belőled.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.12.06. 08:37:33

ki van tárgyalva, akár be is lehetne fejezni, de ami nekem nem tetszik a Xavi nyilatkozatban az a...képesnek látom... megfogalmazás.
való igaz győzhet a Barca szerdán mert foci, mert lehet mákja, mert a Bayernt nem érdekli ez a meccs...stb. de nem győzhet a képességei alapján. mert nincs olyan állapotban, mert az eredményei ezt nem támasztják alá...stb.
Xavinak nagy a hitele örülhet neki de nem kellene ilyen nyilatkozatokkal koptatni - gondolom én.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.06. 00:28:07

Én nem stresszelek az ügyön. Elfogadok most egy 1-5-öt is, alig van játékosunk,18 éves a fele, és a komolyabb játékosaink vagy hiányoznak, vagy hullák. Tél közepére már látszódjon valami rendszer, jöjjön 2 játékos télen hiányposztra valamelyik védőnk vagy középpályásunk áráért, abból egy legyen komoly, és akkor lesz esélyünk megcélozni a BL-helyeket. Ha EL lesz, engem az sem zavar. Nyáron jöjjön még kb 3 normális játékos hiányposztokra, egy addigra már kiforrott rendszerbe, és akkor jövőre elkezdhetünk aggódni a helyezésekért. Ez most szerintem tökmindegy. Ha még csoda folytán ikszelnénk, vagy akár nyernénk is, az is kb olyan lenne, hogy egy kiscsapat szerencsével megvert egy nem túl éles nagycsapatot, van ilyen. Nem a mi kezünkben lesz. Még azon max aggódhatunk, hogy mennyire állunk legalább helyt...
Én féltem a kölyköket ebben a hatalmas rohanásban. Értem, hogy javulni fog az állóképességük, de az nem most fog érvényesülni, hanem csak hónapok múlva... a 18 éves mag kicsit eleve problémás, de a szervezetük nem bírja a 3 naponta történő játékot...

Egyébként ha valai csoda folytán a Benfica ellen játékot hoznánk, az szerintem szép lenne már. Ott nagyon domináltunk egy olyan csapat ellen, akik röhögve vertek agyon az odavágón. Oké, a gól nem jött össze, de ha egy ilyen mentalitást és játékot látnék, rég túlszárnyalná a várakozásaim...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.05. 22:55:39

Azért az vicces, mikor emberek egy sorsdöntő Barca meccs előtt azon vitatkoznak,hogy van e esély továbbjutni. Én úgy látom,hogy eszméletlen gyenge a játékunk, sőt, meccsről meccsre még romlott is kicsit. Stabil EL szint, de még ott sem kimagasló.

Ugyanakkor a Bayern,ha fog botlani mostanság, azt ellenünk fogja megtenni. Baromi sűrű a naptárjuk, a BL meccsnek meg nincs tétje. Profik ide vagy oda, ebbe a meccsbe félgőznél többet nem tehetnek bele. És ha Dembeleék elkapják a fonalat félgőzék ellen, simán összejöhet egy szép győzelem is.
Ha nem lenne ez a körülmény,azt mondanám ki se menjenek a srácok a meccsre, de ez egy most vagy soha pillanat.
Ha lövünk egy gólt, a Bayern nem fog semmiféle rakétákat begyújtani. Ha a Bayern lő gólt,pláne visszaállnak edzőmeccselni. Ígyse azt jósolom,hogy simán győzünk, csak, hogy most a körülmények nagyon mellettünk vannak és tényleg bármi lehet ebből.
Azt nem tudom,hogy valójában a Barcának jó lenne e ha továbbjutna, de ez most összejöhet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.05. 16:27:13

Cseri írta:
2021.12.05. 14:19:46
Ahogy mondani szokták az a szép a sportban, hogy bármi megtörténhet, és az a sz. r, hogy meg is történik. Bayern elleni meccs országos 1,de pl. boxban sincs olyan, hogy úgy állok oda, a meccshez, hogy kiütnek a divatból. Persze, hogy kikapunk majd, de ezt előre nem mondhatja egy sportemeber. A bőrnacisok jóval elöttünk vannak, ha meg is vernénk őket, akkor is sokkal jobb csapat. Ez az év kuka, kisérletezzünk,derüljön ki, kire lehet számítani, legyen koncepció, amiből látszik, hogy ha kivesszük majd valamikor a ballasztot, és minőségi spílereket teszünk a helyükre, akkor faktorok lehetünk. Én ettől az idénytől nem várok többet.
Boxban, ha tudod, hogy sokkal erősebb nálad az ellenfél, akkor próbálsz taktikusan bunyózni, és nem agyonveretni magad. Na, ez az ami nekünk nem szokott összejönni. Már egy ideje nincs BL-esélyes csapatunk, de a megalázó veréseket el lehetett volna kerülni. Ott van a Real. az elmúlt 2 szezonban a pontok és a Klasszikusok alapján nem volt nagy különbség a két csapat között. Ők mégsem néztek bele igazán nagy pofonba a BL-ben. Sőt, a Liverpool személyében még egy nagy skalpot is begyűjtöttek. (Jó, a csoportkörben azért voltak csúnya eredményeik nekik is, de azért az még nem olyan ciki, mint egyenes kiesésben, amit a fél világ figyelemmel követ)

Ja, és a box-os hasonlahoz még annyit. Ott jöhet egy nagy ütés, ami felülírja az esélyeket. De az a nagy ütés ebben a Barcában nincs benne. Sebezhető ez a Bayern védelem, és van csapat, amelyik ezt ki tudná talán használni. De nem mi, akik alig tudnak gólt szerezni. Itt kb. akkor lenne esély, ha Depay és Dembelé lehoznánk életük meccsét.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.05. 16:23:31

Egy kicsit olyan érzésem van a Bayern-meccs kapcsán, mint a Dumb and Dumber nagyjelentében az udvarlónak, aztán persze kiderül.
https://www.youtube.com/watch?v=Ds-kiS0 ... heDManager
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.05. 14:19:46

Ahogy mondani szokták az a szép a sportban, hogy bármi megtörténhet, és az a sz. r, hogy meg is történik. Bayern elleni meccs országos 1,de pl. boxban sincs olyan, hogy úgy állok oda, a meccshez, hogy kiütnek a divatból. Persze, hogy kikapunk majd, de ezt előre nem mondhatja egy sportemeber. A bőrnacisok jóval elöttünk vannak, ha meg is vernénk őket, akkor is sokkal jobb csapat. Ez az év kuka, kisérletezzünk,derüljön ki, kire lehet számítani, legyen koncepció, amiből látszik, hogy ha kivesszük majd valamikor a ballasztot, és minőségi spílereket teszünk a helyükre, akkor faktorok lehetünk. Én ettől az idénytől nem várok többet.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése