Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.19. 16:03:00

Hát mindjárt elpityeredek szegény, szerencsétlen, nyomorgó fiún.

De még egyszer, sokadszor: Megmondták Laportáék december végén- január elején, hogy ez a végső ajánlat 5, azaz 5 hónap után.
Mégis mint 2 szellemi fogyatékos a sajtóban üzenget az ügynökével, hogy brühühü hát nem tárgyalnak, Xavi minek játszatja különben is, de ő nagyon maradni akar, csak nem fog a tolla, így nem tud aláírni és kb. hasonló blődségek. Ő nem ü lelátóra, de nem megy el, stb. stb.

El lehet menni, ha nem tetszik, amit a klub kínál. Tárgyalni ott volt az augusztus - december időszak.

Ott az asztalon az ajánlat, kéri? Igen / Nem. Ennyi.

Ma már Xavi is lenyilatkozta, hogy aláír, vagy elhúz mihamarabb.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.19. 15:08:19

Chino írta:
2022.01.19. 14:48:43
Azért ez nem teljesen így van. Még ha túlzóak is a számok -bár nem hiszem, hogy túlságosan azok lennének- és fillérre pontosan nem is tudjuk, a jelenlegi fizetésénél nagyobbak. Maga Sissoko is elismerte, hogy magasak az igények amiket támasztottak és nem hiszem, hogy annyira földtől elrugaszkodottként nyilatkozott volna róla a vezetőség, ha centekről lenne szó. De Romero is relatíve közel áll ezekhez az információkhoz, elég hiteles forrás. Ráadásul most meg van szorulva a klub, olyan játékosokkal kell hosszabbítani, akiket már rég nem látna itt a klub. Ő a legjobban kereső a csapatban jelenleg valahogy nem értem, hogy mi lenne az oka, hogy ilyen összeget vegyen fel. Évek óta itt van és nem sokat tett még le az asztalra. Ha a teljesítmény/bér átlagot venném alapul a fizetési rátában valahol középen lenne a helye.
Azt pedig nem nagyon értem, hogy miért nyilatkozza, hogy a klub nem hajlandó tárgyalni. Könyörgöm, már fél éve mást se csinálnak. Emellett van egy edző, aki komolyan számít rá, tervei vannak vele, ráadásul állítólag ő is maradni akar. Xavi is kijelentette, hogy a játékosnak most már kell valamit mondani, egy gesztust tenni, azóta meg sem szólalt. Gondolom nem magától.
Igazából az lenne tiszta víz a pohárban, ha maga az érintett is kommunikálna valamit, bár az ügynöke biztosan nem engedi.
Én azért összefoglalnám, mit tudunk többé-kevésbé biztosan (csak nem beszélünk róla):
- Dembélé sajtóba kiszivárgó ajánlata az ügynöke szerint is egy tárgyalási alap. Irreális? Valószínűleg igen. Belemennének alacsonyabb összegbe is? Igen. Mennyivel kevesebbért hajlandóak aláírni Barcelonában? Valószínűleg annyiért, amennyit más csapattól nem kapnának.
- Erkölcsi kötelessége Dembélének szerződést újítania? Semmi nem kötelezi rá, ha úgy érzi, van máshonnan jobb ajánlata, persze szurkolói szempontból ingyen kéne játszania és fizetnie a mesés lehetőségért, hogy egyáltalán van hol pályára lépnie.
- Hajlandó Dembélével tárgyalni a klub? Legalább december óta biztos nem, azt hiszem a hónap elején jöttek a hírek a "végső" ajánlat megtételéről, onnantól kezdve a tárgyalás nagyjából azt jelenti, hogy megkérdezik tőle, hajlandó-e aláírni az egyébként nyilvánosság által nem ismert tervezetet. Ez nem tárgyalás, ez egy ultimátum a klub részéről, amire született egy ellenultimátum.

És egy szerintem nagyon fontos dolog:
- Még ha fel is tételezzük, hogy pontosak a számok, Dembélé nem húszmillióért hajlandó bárhová is aláírni. Dembélé x+1 euróért akarna elszerződni valahová, ahol x a Barcelona által ajánlott összeg, aztán esetleg az aktuális legmagasabb ajánlat más csapatoktól. Ha a Barcelona például felezné a fizetését és évi ötmilliót ajánl neki homályos bónuszokkal, akkor tökéletesen jól jár, ha nyáron megkapja tisztán a hatmilliót a Juventustól, és így tovább.

Ne feltételezzük, hogy teljesen idióta, rosszindulatú, pénzéhes és/vagy az ügynöke irányítja meg kihasználja, ezek olyan alapvetések, amikkel még egy általános iskolát végzett focista is tisztában lenne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.19. 14:48:43

jclayton írta:
2022.01.19. 14:02:55
Én nem mindenáron Dembélét akarom védeni, de tényleg nem tűnik fel senkinek, hogy ez a történet mennyire féloldalas? A Barcelona letett egy szerződést a játékos elé. A játékos az ügynökén keresztül adott egy ellenajánlatot. Az ellenajánlat kijutott a sajtóba. Az ügynök azt mondja, hogy szeretnének tárgyalni a csapattal, de nem tudnak. A csapat azt állítja, hogy a játékos még mindig nem reagált az ajánlatra.

Miközben fogalmunk sincs arról, hogy mégis mennyit ajánlanak Dembélének, mi az, amit neki a Barcelona szerint méltányosságból alá kéne írnia. Ehhez képest mégis mennyire lehet meglepő, hogy Dembélé ennél az x összegnél többre számít a piacon? Fogalmunk sincs, mert nem tudjuk, hogy mennyit ér meg a Barcelonának és mi az, amiről még csak tárgyalni se hajlandó Alemany. Lehet, hogy egy standard szerződés. Lehet, hogy -relatíve- fillérek. Ki tudja.
Azért ez nem teljesen így van. Még ha túlzóak is a számok -bár nem hiszem, hogy túlságosan azok lennének- és fillérre pontosan nem is tudjuk, a jelenlegi fizetésénél nagyobbak. Maga Sissoko is elismerte, hogy magasak az igények amiket támasztottak és nem hiszem, hogy annyira földtől elrugaszkodottként nyilatkozott volna róla a vezetőség, ha centekről lenne szó. De Romero is relatíve közel áll ezekhez az információkhoz, elég hiteles forrás. Ráadásul most meg van szorulva a klub, olyan játékosokkal kell hosszabbítani, akiket már rég nem látna itt a klub. Ő a legjobban kereső a csapatban jelenleg valahogy nem értem, hogy mi lenne az oka, hogy ilyen összeget vegyen fel. Évek óta itt van és nem sokat tett még le az asztalra. Ha a teljesítmény/bér átlagot venném alapul a fizetési rátában valahol középen lenne a helye.
Azt pedig nem nagyon értem, hogy miért nyilatkozza, hogy a klub nem hajlandó tárgyalni. Könyörgöm, már fél éve mást se csinálnak. Emellett van egy edző, aki komolyan számít rá, tervei vannak vele, ráadásul állítólag ő is maradni akar. Xavi is kijelentette, hogy a játékosnak most már kell valamit mondani, egy gesztust tenni, azóta meg sem szólalt. Gondolom nem magától.
Igazából az lenne tiszta víz a pohárban, ha maga az érintett is kommunikálna valamit, bár az ügynöke biztosan nem engedi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.19. 14:38:47

jclayton írta:
2022.01.19. 14:02:55
Én nem mindenáron Dembélét akarom védeni, de tényleg nem tűnik fel senkinek, hogy ez a történet mennyire féloldalas? A Barcelona letett egy szerződést a játékos elé. A játékos az ügynökén keresztül adott egy ellenajánlatot. Az ellenajánlat kijutott a sajtóba. Az ügynök azt mondja, hogy szeretnének tárgyalni a csapattal, de nem tudnak. A csapat azt állítja, hogy a játékos még mindig nem reagált az ajánlatra.

Miközben fogalmunk sincs arról, hogy mégis mennyit ajánlanak Dembélének, mi az, amit neki a Barcelona szerint méltányosságból alá kéne írnia. Ehhez képest mégis mennyire lehet meglepő, hogy Dembélé ennél az x összegnél többre számít a piacon? Fogalmunk sincs, mert nem tudjuk, hogy mennyit ér meg a Barcelonának és mi az, amiről még csak tárgyalni se hajlandó Alemany. Lehet, hogy egy standard szerződés. Lehet, hogy -relatíve- fillérek. Ki tudja.
Teljesen jogos, én is leírtam már itt többször is az elmúlt 1-2 hétben, hogy alapvetően nem hiszem el a kikerült információkat se (feltétlenül), és azt meg végképp nem érzem, hogy akár csak közel lehetnénk a teljes képhez.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.19. 14:02:55

Én nem mindenáron Dembélét akarom védeni, de tényleg nem tűnik fel senkinek, hogy ez a történet mennyire féloldalas? A Barcelona letett egy szerződést a játékos elé. A játékos az ügynökén keresztül adott egy ellenajánlatot. Az ellenajánlat kijutott a sajtóba. Az ügynök azt mondja, hogy szeretnének tárgyalni a csapattal, de nem tudnak. A csapat azt állítja, hogy a játékos még mindig nem reagált az ajánlatra.

Miközben fogalmunk sincs arról, hogy mégis mennyit ajánlanak Dembélének, mi az, amit neki a Barcelona szerint méltányosságból alá kéne írnia. Ehhez képest mégis mennyire lehet meglepő, hogy Dembélé ennél az x összegnél többre számít a piacon? Fogalmunk sincs, mert nem tudjuk, hogy mennyit ér meg a Barcelonának és mi az, amiről még csak tárgyalni se hajlandó Alemany. Lehet, hogy egy standard szerződés. Lehet, hogy -relatíve- fillérek. Ki tudja.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.19. 12:16:28

Csak úgy belegondoltam: Ha Suarest bagóért, Messit ingyen el lehetett engedni, ilyen helyzetben nála is be lehetne nyögni az unalmast. Egyikőjükhöz sem lehet hasonlítani. Sem agyilag, sem tehetségben.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.01.19. 10:44:06

Én el tudom képzelni, hogy Dembelé tényleg szeretne maradni. Biztos jól érzi itt magát, mert a 4,5 év alatt egy rossz szó sem hangzott el az itteni körülményeket illetően a szájából. Ráadásul jött egy edző, aki eléggé körbe udvarolta, és fontos jövőbeni láncszemnek nevezte.
Mint ahogy a hosszabbításoknál általában lenni szokott az ügynökök kavarják a sz.rt. Ezzel nem akarom felmenteni szegény bolondunkat, de én belőle kinézem, hogy azt mondta az ügynöknek, hogy szeretnék maradni, az ügynök meg mondta hogy ok, de te ennyit érsz, szóval én ezt kiharcolom neked. Dembelé meg gondolom mondta, hogy csináld. Bántás nélkül van olyan egyszerű a mi fiunk, hogy nem érzi a helyzet súlyosságát, amit az ügynöke teremtett. Szerintem két dolgot tehet: vagy sodródik az árral, ami azt jelenti, hogy Sissokora bízza magát, és nyáron aláír jó pénzért valahova (bár amit kérnek azt senki nem fogja megadni nekik), vagy ráparancsol az ügynökre, hogy fogadja el az ajánlatunkat, esetlegesen kirúgja őt. Szerintem itt csak akkor lenne maradása, ha kirúgná az ügynökét és ezáltal rá tudná hárítani az elhúzódó tárgyalásokat. Így talán a szurkolók is megbocsátanának neki.
Megegyezés itt csak akkor lesz, ha az általunk letett utolsó ajánlatot elfogadják. Annyival egészíteném ki (ha nem volt benne), hogy pl 50 millióért jövő nyáron vihető. Az még mindig megfizethető néhány klubnak, ott kérhetne aláírási bónuszt az ügynök is. Bár kétlem, hogy valaki adna érte ennyit, de mivel az ügynöke elég rosszul méri fel a játékos helyzetét, ő kb 200 milliós játékosnak gondolja.
Egyébként nem értem az idióta ügynökét sem...a Barca nem akar tárgyalni? De hát húzódik az ügy hónapok óta, biztos volt tárgyalás bőven. Volt ugye olyan hír pár hete, hogy lenyilatkoztunk, hogy az utolsó ajánlatunkat megettük, amit nem fogadtak el. Hova tárgyaljunk még? Én biztos vagyok benne, hogy Laportáék eladnák őt a hosszabbítása után is, hiszen csak Barto kölyke, de az is biztos, hogy üzletileg nekünk most érdekünk lenne a hosszabbítás.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.01.19. 10:42:40

Most már én is azon vagyok, hogy menjen. Inkább más szó jutott eszembe, mert nagyon felhúz ez a csávó.
Egyszerűen sikerült neki is egy pénzéhes ügynököt kifognia. A szép az, hogy ennyit sehol nem fog megkapni.
A klubok nem hülyék, látják, hogy mennyire le van épülve, és kérdéses, hogy fel lehet-e újra építeni.
Ha annyira itt akar maradni, miért nem áll oda Sisokko elé, és mondja meg neki: itt akarok játszani, fogadjuk el az ajánlatot.
Szóval nem is értem ezt az egészet: én maradni akarok, de nem kapok 40 millás fizut.
Ha nem tetszik, menjen el a Tescoba árufeltöltőnek pár hónapra, és rögtön értékelni fogja a semmire kapott 17 milláját!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.19. 10:32:35

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.18. 22:48:30
Félelmetes mennyire kretén ez az ügynöke, de de ez a világ erről szól, ők azért "dolgoznak" foggal körömmel hogy irdatlan nagy pénz szakítsanak le. Azért gondoljatok bele csak 20m euro mert aláírt a srác.. félelmetes ügynöki jutalék, de én akkora pofára esést látok ebben. Pedig nagyon megnéztem volna egy Fati-Dembele-Ferran támadó triót, lett volna sebesség, elképzelés, mert egyébként piszok tehetséges csapatunk van elől, csak mondjuk a csapat 3/4-e mindig a kórházi ágyat nyomja.
20milliós aláírási pénzt Raioláék szoktak kérni miután egy nagyágyút átigazoltak, nem pedig meglévő kérdéses fenegyerek hosszabbításánál :mrgreen: :mrgreen:

Milyen hihető hogy az ügynöke szerint a Barca nem akar tárgyalni :roll: Biztos a Barcának kedvez ha lejár a szerződése és ingyen elmehet a klub történetének második legdrágább igazolása. [-X

Nagyon sok kérdőjel volt a srác körül végig, nem lehet tudni hogy a média volt kihegyezve rá vagy tényleg kiugróan suttyó volt, most rácáfolhatott volna mindenre azzal hogy egy mindkét fél szempontjából megfelelő kompromisszumot köt a klubbal hálája jeléül, de úgy néz ki ez az ügy sem fog kilógni a vele kapcsolatos hírek közül.
Neymar árának felébe került(+bónuszok) viszont annak a tizedét sem tudta lerakni lassan 5 év alatt mint Neymar az első 2 éve alatt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.19. 10:23:29

grgly50 írta:
2022.01.18. 20:31:34
Azért ne felejtsük el, hogy ezek az infók mind különböző újságíróktól származnak, aminek talán a fele igaz.
Hívatalos információ egyikük szájából sem hangzott el.
Tehát így kell fogadni minden "infórmációt"
Nem csak ebben az esetben, de mindenhol!
Nem csak újságírók szájából hangzott el. Alemany is nyilatkozott erről, ahogy Sissokonak is hangzottak el szájából hasonló szavak, amik ráadásul pont, hogy ellentmondanak a jelenlegi kijelentésének. Ahogy Romerotól is származnak infok.
De ha a számok nem is egyeznek pontosan, már magában az, hogy fizetésemelést követel kiveri a biztosítékot. A bónusz sajnos hihető. Ugyanakkor nagyon jól tudják tudják Sissokoék,. hogy ez lehetetlen elsősorban a klub anyagi helyzete miatt. Ezzel inkább az lehet a céljuk, hogy elmondhassák, hogy ők próbálkoztak, de a klub nem volt nyitott. Ez a nem ültek le velük szöveg is... Könyörgöm, fél éve mennek a tárgyalások.
Az is elmond valamit, hogy míg kezdetben Dembélé folyamatosan lenyilatkozta, hogy boldog és maradni szeretne, jó ideje meg sem szólal, csak Sissoko beszél, eléggé bekussoltatta az ügyfelét, bár ez nem meglepő.
Kicsit úgy hangzanak ezek a nyilatkozatok, mintha Dembélé eddig folyamatosan hátán cipelte volna a csapatot és top 3 játékos lenne, aki nélkül kiesőcsapattá válna a Barca.
Biztosan nem szent a klub sem, de jelenleg, ha a hivatalos, a szereplők szájából elhangzott dolgokra alapozunk is látszik a kép.

Ennek ellenére én feleslegesnek tartom padoztatni, nyomást gyakorolni már nem fogunk, szükségünk pedig -lehet, hogy nehéz bevallani- van rá.
A Moribás eset kicsit gáz, mert ott a klub volt előnyben. Nekik win-win szitu volt. Ha hajlik az egyezségre rendben, ha nem, akkor 16+ millióért elviszik. Utólag úgy tűnik mi jártunk jól és 2 millió még be is jöhet belőle, mert átadólistára került a németeknél. Ráadásul távoltól sem volt pótolhatatlan ember.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.19. 10:23:16

daffy írta:
2022.01.19. 10:20:00
Andris írta:
2022.01.19. 10:04:42


Azért ma elég szofisztikált eszközökkel tudják "átvilágítani" az emberek testét :D Sztem még azt is meg tudják állapítani, ha kell, hogy a fájdalomreceptorok vagy mik aktívak-e, nem hogy azt, hogy van-e gyulladás, törés, bármilyen elváltozás akár csont, akár izom, akár ínszerkezetben, akárhol.
Egyébként meg neki sem érdeke kiülni az edzéseket is.
Én úgy tudom,hogy nba-ben pl hátfájdalmat szoktak kamuzni,mert az szinte kideríthetetlen,hogy valós-e.
Lehet, igazából nem értek hozzá, de nem hiszem, hogy ez valósággá válhatna. Egy profi labdarúgó nem játszhat sérültet, különben teljesen elesik a formájától, és ráadásul rehabra ugyanúgy kell járnia minden nap, talán még több időt is, mint normál edzésre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.19. 10:20:00

Andris írta:
2022.01.19. 10:04:42


Azért ma elég szofisztikált eszközökkel tudják "átvilágítani" az emberek testét :D Sztem még azt is meg tudják állapítani, ha kell, hogy a fájdalomreceptorok vagy mik aktívak-e, nem hogy azt, hogy van-e gyulladás, törés, bármilyen elváltozás akár csont, akár izom, akár ínszerkezetben, akárhol.
Egyébként meg neki sem érdeke kiülni az edzéseket is.
Én úgy tudom,hogy nba-ben pl hátfájdalmat szoktak kamuzni,mert az szinte kideríthetetlen,hogy valós-e.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.19. 10:04:42

daffy írta:
2022.01.19. 07:52:32
Subinho írta:
2022.01.19. 06:47:38
Nagyon jó a cikk a főoldalon. Egyáltalán nem bánom, hogy megy "Majdnem" Dembelé :)
Megvolt a bizalom felé, de nem élt vele. Viszont én nem raknám fél évre lelátóra ha marad júniusig. Dolgozzon csak, kell vki, akivel lehet pihentetni a kezdőket. Cserének, kupameccsen bőven jó. És most már arra sem kell vigyázni, nehogy megsérüljön, mert akkor nem tudjuk eladni. Sztem fog majd pislogni júniusban, hogy ha nem fognak kapkodni utána :D
A második edzésen fogja bejelenteni kb,hogy fájdalmat érzett a hátában. Aztán kiüli ő a maradékot. Nem kap füttyöt,nem kell dolgoznia,a pénztárgép meg cseng.
Azért ma elég szofisztikált eszközökkel tudják "átvilágítani" az emberek testét :D Sztem még azt is meg tudják állapítani, ha kell, hogy a fájdalomreceptorok vagy mik aktívak-e, nem hogy azt, hogy van-e gyulladás, törés, bármilyen elváltozás akár csont, akár izom, akár ínszerkezetben, akárhol.
Egyébként meg neki sem érdeke kiülni az edzéseket is.

De továbbra is tartom, hogy őt lelátóra száműzni egy ostoba lépés lenne, akárhogyan is alakul. Nekünk egyszerűen sehol nem éri meg, csak jól betartanánk neki, és semmit nem nyerünk, viszont egyértelműen veszítünk. Ha meg majd nem adná a maxot edzéseken, meg amikor pályára léphet, még mindig küldhetjük akármelyik pillanatban a szamárpadra, csak akkor már arcvesztés nélkül, mert mindenki tudhatja, hogy nem csak kicsinyes bosszú, amiért nem akar mindenáron a Barcában megöregedni.
Edzzen, üljön a padon, játsszon ha kell sérülések vagy rotáció vagy az eredmény miatt.
De mindezek előtt le kell zárulni az átigazolási ablaknak.

Fogy az idő, ha hihetünk az újságnak kicsit is, akkor az ügynöke elkezdett bekeményíteni, ami leginkább azt támasztja alá számomra, hogy egy chiken game megy a klub és közöttük, mert amúgy ők is tudják, hogy mástól se fognak jobb fizetést kapni, még akkor se ha ingyen megy a srác. Egyszerűen mert nem profi a hozzáállása a munkához, kifejezetten negatív a hozzáállása a kenyeret adó klubhoz (Dortmundban is, mostmár nálunk is), és talán nincs még egy ilyen üveglábú öröktehetség az egész kontinensen, mint ő. Én sem adnék neki, bármelyik csapat is legyen, aki leigazolja. Max az tehetne be, hogy van akiknek nem számít a pénz (PSG, Chelsea, City, Newcastle?). De ezeknek meg lehet másfél keretre való jobb játékosuk mint Dembelé, csak akarni kell.
Lényeg a lényeg, akár még el is adhatjuk, ha ők fújnak visszavonulót, mert túlzásba viszik a nyilvános keménykedést és kármentésre kényszerülnek az imidzset illetően. Meg persze Laportáéknak is kell találni egy balek klubot.
Ha meg nem, szerintem simán bennevan, hogy akár Februárban, akár Májusban majd fillérekért + sok függő részért hosszabbít nálunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.01.19. 09:08:41

Sissoko?! - művészi gazemberség. nézzük egyszerűen: 17M amiért nem dolgozott meg, kifelé áll a rúdja de kapna még egy esélyt. erre jön a 40+20 és a valós 17 esetleg a lapát el van felejtve, már a licit a 40 misire tevődött!! innen egy 35 de akár 30 is már kompromisszumnak látszik!
az első (eddigi) blama még hagyján....nem tudhatták. na de ezek után egy duplázás?! csak azt remélem ajtót mutatnak nekik lesz annyi tartásuk.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.19. 08:17:35

Nézem a főoldali cikket, alig több mint 2x annyit játszott nálunk, mint a Borussiában, de viszont 3x annyi gólt lőtt.
Gólpassz viszont ugyanannyi, ami vicces.
De így összességében igazából kb. hozta a korábbi stattjait, nem romlott, nem javult, hanem változott az assist/gól arány, de ennyi.

Hogy ezzel mit akarok mondani azt én sem tudom. :mrgreen:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.01.19. 07:57:34

MessiNeymarSuarez írta:
Ez amúgy az a Moussa Sissoko aki a Tottenhambe nyomta és most a Watfordba játszik? Egyszerre aktív játékos és ügynök is egyben? :lol:
Nem. Nem ugyanaz a két ember.
Csak is Puyol
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.19. 07:52:32

Subinho írta:
2022.01.19. 06:47:38
Nagyon jó a cikk a főoldalon. Egyáltalán nem bánom, hogy megy "Majdnem" Dembelé :)
Megvolt a bizalom felé, de nem élt vele. Viszont én nem raknám fél évre lelátóra ha marad júniusig. Dolgozzon csak, kell vki, akivel lehet pihentetni a kezdőket. Cserének, kupameccsen bőven jó. És most már arra sem kell vigyázni, nehogy megsérüljön, mert akkor nem tudjuk eladni. Sztem fog majd pislogni júniusban, hogy ha nem fognak kapkodni utána :D
A második edzésen fogja bejelenteni kb,hogy fájdalmat érzett a hátában. Aztán kiüli ő a maradékot. Nem kap füttyöt,nem kell dolgoznia,a pénztárgép meg cseng.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.19. 06:47:38

Nagyon jó a cikk a főoldalon. Egyáltalán nem bánom, hogy megy "Majdnem" Dembelé :)
Megvolt a bizalom felé, de nem élt vele. Viszont én nem raknám fél évre lelátóra ha marad júniusig. Dolgozzon csak, kell vki, akivel lehet pihentetni a kezdőket. Cserének, kupameccsen bőven jó. És most már arra sem kell vigyázni, nehogy megsérüljön, mert akkor nem tudjuk eladni. Sztem fog majd pislogni júniusban, hogy ha nem fognak kapkodni utána :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.18. 22:48:30

Félelmetes mennyire kretén ez az ügynöke, de de ez a világ erről szól, ők azért "dolgoznak" foggal körömmel hogy irdatlan nagy pénz szakítsanak le. Azért gondoljatok bele csak 20m euro mert aláírt a srác.. félelmetes ügynöki jutalék, de én akkora pofára esést látok ebben. Pedig nagyon megnéztem volna egy Fati-Dembele-Ferran támadó triót, lett volna sebesség, elképzelés, mert egyébként piszok tehetséges csapatunk van elől, csak mondjuk a csapat 3/4-e mindig a kórházi ágyat nyomja.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.18. 21:31:29

Camavingának 18 évesen több esze volt mint Dembelének, ő kirúgta Sissokko-t mint ügynököt :lol:

https://twitter.com/Barca_Buzz/status/1 ... 6807233547

Raiola wannabe? Hát akkor azt elég rosszul csinálja, mert Raiola egyik ismérve hogy Laportával és hasonló kaliberekkel jó viszonyt ápol :D :D

Ez amúgy az a Moussa Sissoko aki a Tottenhambe nyomta és most a Watfordba játszik? Egyszerre aktív játékos és ügynök is egyben? :lol:
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.18. 20:31:34

Azért ne felejtsük el, hogy ezek az infók mind különböző újságíróktól származnak, aminek talán a fele igaz.
Hívatalos információ egyikük szájából sem hangzott el.
Tehát így kell fogadni minden "infórmációt"
Nem csak ebben az esetben, de mindenhol!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.18. 19:18:41

Titinho írta:
2022.01.18. 17:20:06
🗣 | Sissoko, Dembele’s agent: "Yes, we are demanding a lot for Ousmane. If the club had sat down and talked we could’ve reached an agreement. Instead they are threatening that he won’t play anymore and that’s unacceptable, we will work to make sure Dembele is respected." [RMC]
Legalább némi iróniával mondta a vastag részt, remélem. :D Bár ennyi agyat nem tudok kinézni ebből az emberből. A végén még el találja kotyogni, h tényleg vmi 40 milliót akarnak Dembinek. Legalább most még gondolhatjuk azt, h csak túloznak a hírek, h a klub jobb fényben tüntesse fel magát. :D
Tényleg Raiola-fílingje van az embernek ezzel a csávóval kapcsolatban, csak ez a noname gyerek bőven nem engedheti meg magának, h ekkora arccal menjen neki egy nagy klubnak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.18. 19:04:26

MQuCsabi írta:
2022.01.18. 18:53:23
De mièrt is játszatnál egy embert, aki nem akar a csapatod tagja lenni? Ő akkor a felszerelèsen kívül mit visz ki a pályára?
Lehet hülyeség, de én nem tartanám kizártnak, hogy egy "lesz@rom" Dembélé sokkal jobban vagdosná a gólokat. Láttuk őt itt is azért fél évig folyamatosan magas szinten játszva sok gólt rúgni, az is elképzelhető, hogy nagy akarásnak nyögés lett a vége.

Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy normálisan játszana, már csak a megítélése, VB, meg következő csapata/fizetése okán is...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.18. 18:53:23

De mièrt is játszatnál egy embert, aki nem akar a csapatod tagja lenni? Ő akkor a felszerelèsen kívül mit visz ki a pályára?
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.18. 18:16:51

Kicsit ilyen Raiola-wannabe-nek tűnik ez a csávó. Majd lesz pofáraesés, ha senki nem akar majd vele együtt dolgozni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése