Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.01.25. 11:44:54

Érzésem szerint már átestünk a ló túloldalára. Már megvolt a fiatalítás a keretben. Talán mienk a liga legalacsonyabb átlag életkora... Minőségi tehetségek vannak szinte minden kulcs pozícióba:

Védelem: Araujo (22) Garcia (21) Dest (21)
Középpálya: Pedri (19) Gavi (17) Nico (20)
Támadó: Ferran (21) Fati (19)

Én ennek örülök, de rövid távon is kell gondolkodni, ha eredményeket akarunk elérni. A csapatnak szüksége van érett, játékosokra. Persze optimális esetben jobb lenne 28-29 éves játékosokat hozni, de nem véletlenül ők vannak a legnagyobb árban.

Sokat adhat egy ilyen játékos a csapatnak, mint Azpi. Nyilván nem kell neki csillagászati fizetést adni és megígérni, hogy teljesítménytől függetlenül 90%-ban pályára lép!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.25. 11:44:25

Camp Nou99 írta:
2022.01.25. 11:00:26
https://www.fcbarcelonanoticias.com/fic ... nt=Article Na, erre is kíváncsi leszek.32 éves, nem arról volt szó hogy fiatalítunk?
És milyen BL-győztes kapitány fiatalt hozol ingyen?
Szerintem ez az "potya" leeső Aguero-Azpilicueta vonal teljesen jó.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.25. 11:29:50

Igen! Nálam is az jön be, hogy mi lehet annak a játékos politikának a hátterében, hogy fiatalok helyett harmincasokkal töltsük fel az állományt. Ilyen alapon Kár volt elengedni Messit és társait. Biztosan lehetett volna találni valami átmeneti megoldást- fél/egy év kölcsön, stb.
Szóval beletesszük a pénzt egy kifutóban lévő játékosba, majd 3-4 év múlva megköszönjük, hogy minket választottak.
Szó sincs okoskodásról, csak én nem értem. Lehet, hogy azért nem én vagyok a Barca vezére? :D
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.25. 11:00:26

https://www.fcbarcelonanoticias.com/fic ... nt=Article Na, erre is kíváncsi leszek.32 éves, nem arról volt szó hogy fiatalítunk?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.25. 10:58:23

Ez a Morata milyen formában van idén? Mert nyáron az EB-n annyi maradt meg tőle hogy a 10-ből 9-szer a kihagyhatatlant is kihagyta szinte már magát alázva ezzel, és Lucho csak azért nem cserélte le mert már sajnálta, aztán egyszer csak betalált és hős lett.

Eléggé Griezmann-feeling a srác, anno a 2015-ös Juventusban jó volt, azóta nem találja a helyét, de úgy néz ki Xavinak nagyon kell.

Amúgy Aubameyangért nem akarunk menni?

Elég sok forrás lehozza hogy komoly ajánlataink vannak mezszponzor téren, 80 millió euro körüli összeggel, ez azért elég sokat dobhatna a nyáron mert nagy lépés a Rakuten idei 30millió euro(előtte 55) összegével.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2022.01.25. 11:03:16-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.25. 10:49:06

Én Vlahovic részéről is furcsállnám a szétesett Juvét. Oké, hogy jövögetnek fel, de a minap pl. szó szerint kapuig nem tudtak eljutni egy nullköltséges Milan ellen. De lehet, hogy Haaland mintájára akar egy ugródeszkát, mielőtt megy egy Real-City-BM szintű csapatba, a Juvénak meg nagyon kell egy gólképes csatár, mert számra megvannak, de valahogy mindenki elfelejtett gólt lőni.


Morataval egyre viccesebb lenne a helyzet, EG-Alba-Busi-Gavi-Pedri-(Nico is megy szerintem már lassan)-Ferran-Morata simán lehetne konkrét kezdő a spanyol válogatottban. Ha Nico-t nem veszem, ez 7 játékos. kb a 8-12 közti éra jönne vissza megint, még ha jóval alacsonyabb szinten is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.25. 10:30:08

Troym írta:
2022.01.25. 10:16:44
Ha tényleg a Juve megszerzi Vlahovicot, ahogy már mindenhol említik, akkor a végén "megnyerjúk" Moratat.
Nem nagyon értem, hogyan tudna Morata beférni az FFP-be, talán Laportáék arra bazíroznak, hogy Dembélé így vagy úgy lelép. Sajnos az a nagy helyzet, így, hogy Fati lesérült, Dembouz kiesik jelenleg egy Morata is hatalmas erősítés lenne.
Bár nem hiszem, hogy ennek a Juve-Vlahovic transzfernek túl sok alapja lenne. A Juve sincs túlságosan eleresztve anyagilag. Még ha ez a 67 millió plusz változók igazak is lennének, akkor is nehéz ügy. A Fiorentina pedig hülye lenne eladni, főleg szezon közben, mikor vele reális esélyük lenne a nemzetközi indulásra befutni, nyáron pedig legalább 80-ért eladhatják. Plusz jelenleg egy riválist erősítene.

Közben Alemany és Overmars között már megindultak a tárgyalások Tagliaficoról.
Kölcsönbe érkezne nyári vételi opcióval, ami 7 millió körül lenne. Az Ajax nem igazán szeretné elengedni, de a játékosnak tetszene a váltás a váltás, Balde esetleges "viszontadása" is benne van a pakliban bár ő ha minden igaz maradni szeretne.
Nem lenne rossz, ha meg tudnánk szerezni csak kérdés, hogy Coutinho távozásával mekkora összeg szabadult fel a bérek terén, és befér-e az FFP-be.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.25. 10:16:44

Ha tényleg a Juve megszerzi Vlahovicot, ahogy már mindenhol említik, akkor a végén "megnyerjúk" Moratat.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.23. 18:48:56

amúgy is ma már olyan szinten van az orvos- és táplálkozástudomány, h 50 éves korukig simán el tudnak lenni Piquéék :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.23. 17:55:52

soadroli írta:
2022.01.23. 15:50:48
Nicolás Tagliafico’s pushing to join Barcelona next week. Ajax are still asking for permanent deal - while FCB only think of loan move.
Tagliafico only wants to join Barça as soon as possible - he hopes Ajax will let him go on loan with this big chance for his career. (Fabrizio Romano)
Ha alvest nezzuk, alba még csak 32, van nenne 6 ev, szoval a padra felesleges evi 5 meccsert idehozni :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.23. 17:47:45

soadroli írta:
2022.01.23. 15:50:48
Nicolás Tagliafico’s pushing to join Barcelona next week. Ajax are still asking for permanent deal - while FCB only think of loan move.
Tagliafico only wants to join Barça as soon as possible - he hopes Ajax will let him go on loan with this big chance for his career. (Fabrizio Romano)

Nem rossz játékos, de 29 éves és top bajnokságban 1 szezonban volt 10 éve ( már ha a Murcia akkor első osztályban volt) nekem ő nagyon lutri és ráadásul rövid távon megoldás max
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.01.23. 15:50:48

Nicolás Tagliafico’s pushing to join Barcelona next week. Ajax are still asking for permanent deal - while FCB only think of loan move.
Tagliafico only wants to join Barça as soon as possible - he hopes Ajax will let him go on loan with this big chance for his career. (Fabrizio Romano)
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.21. 11:50:36

Na a Gaya sztori még pletykaszinten is kezd elhalni, úgy tűnik hosszabbít.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.01.21. 10:46:27

1998-tól, 15 éves korom óta vagyok Barcelona szurkoló. De ilyen akaratgyenge, fejben totálisan szétesett, erőtlen, alapvető taktikai elemeket felfogni képtelen, "noname" játékosokból álló keretet még nem láttam. Talán még a 2002-2003-as szezon volt ilyen, amikor Anti bá kihúzott minket a kakikból és csak odaértünk egy 6. helyre. Akkor volt tele a keret nem Barca szintű játékossal (Bonano, Christanval, Gabri, Oleguer, Rochemback, stb).

A tegnap látottak alapján jöhet Haaland ide, de megkérdezem: Ki fogja neki odatenni majd a labdát? Olyan impotens a középpálya, hogy nem képesek egy labdát bejátszani a lyukba. Elpasszolgatjuk kb 30 méterig, majd onnan elfogyott az ötlet. 18-20 éves gyerekek nem tudják lekontrázni az ellenfelet.
Nyilván egy brutális középcsatár kell, csak ne olyan áron, hogy a többi csapatrészre nem marad lové....

Nagyon gyorsan el kellene kezdeni szorgos kis hangyákat összeszedegetni, akár a spanyol bajnokságon belül (Gaya, Pau Torres féléket) mert ez így hosszabb távon nem sok jót sejtet. Látható, hogy a III. osztályból előrántott fiatalok és a kiégett öregek valahogy nem működnek együtt. :( :( :(
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 10:37:43

Szerintem nem lesz itt Dembele, és ez jól is van így.
Depay lesz jobban nyomatva, ami szintén nem baj. Egyértelműen jobban érzi magát a baloson, és a szezon eleji formájával sokat segíthet a csapatnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 10:09:15

Szerintem az egész Fati dolog új helyzetet teremt.
Nem feltétlen télre, de nyárra biztosan.

Egyrészt ha véletlen Dembelé nálunk ragad, akkor szerintm játszatni kell, és nyáron teljesen újra lehet értékelni a helyzetét (mindkét fél részéről).

Másrészt ha Dembelét eladnánk, akkor csak kéne nézni egy ingyen igazolható támadót, a fizuját talán tudnánk fedezni.

Harmadrészt most először érzem, hogy a Haaland projekt mégis aktuálissá válhat, anyag gondok ide vagy oda. Valahogy meg kell próbálni.
80 + 40 + 20 + 35 (Dortmund, Raiola, apu, fizu első évre) ha minden igaz. 2:1 alapján 350 millió eurót kéne felszabadítani = fizetés csökkentések, és játékoseladások.

Továbbra se láttam sehol választ arra, hogy szponzori pénzekkel, egyéb bevételekkel hogy van a költhetőség.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.20. 15:32:11

Fabrizio szerint Christensen távozni szeretne és Bayern vagy Barca a legvalószínűbb célpont. Néhány lap meg lehozta, hogy Dembeleért érdeklődik a Cfc es 15 milliót is fizetnének érte, na amennyiben ez igaz akkor egy csere lenne a win-win megoldás mind a négy félnek és ennek még realitása is lehet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.20. 13:46:40

Chino írta:
2022.01.19. 13:39:28
A Santosból most Kaiky Fernandest és Angelo Gabrielt nézték ki. Az előbbi egy 18 éves középső védő, a másik egy 17 éves jobbszélső. Őket tartják most Brazília legnagyobb tehetségeinek, több európai nagy klub is érdeklődik irántuk
ezek a brazil legnagyobb tehetségek mindig is beváltak, érthető, hogy erőltetjük ezt a vonalat.
jah, nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2022.01.20. 13:26:41

Jó - jó, értem Andris nézőpontját is, de én pl már csak úgy olvasom ezt a topicot, hogy tudom : a legtöbb comment csak az álmodozásról szól. Bizony, most ebben az időben vagyunk. Ki így, ki úgy próbálja meg idegekkel kibírni, hogy szeretett csapatunk ilyen mélyre süllyedt. Felőlem jöhetnek az álmodozások, de akik kiírják ide őket, ők se vegyék már komolyan amit mondanak. És akkor nincs gond ezzel. Szerintem. Éljük túl ezt a szezont. Igazolni majd csak azt tudjuk, akire most talán nem is gondolunk, hiszen üres a kassza.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.20. 11:14:50

Andris írta:
2022.01.20. 10:18:19
Szóval inkább csak mint törzs tag, szeretném kérni a tisztelt egybegyűlteket, hogy fontoljuk meg, hogy már csak nyári igazolásokról beszélünk.
Falra hányt borsó, sajnos. A csapból is ez folyik, hogy kit, honnan, mennyiért lehet/kellene/akarunk leigazolni, lehetőleg máma még.
Az nso néhány napja kb. kétcsapatnyi játékost nevezett meg a Barca tervezett igazolásaiként, mondván, ha Ferranra és Haalandra van/lenne pénz, akkor másokra is lehet.
Elég idegesítő, de nem lehet megállítani.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.20. 11:06:10

davi10 írta:
2022.01.20. 10:38:10
Szerintem nem ennyire fekete-fehér ez, ha nagyon akarnak hozni valakit Laporta-ék (nyilván nem Haaland-kalibert), akkor meg tudják oldani.

1. Kölcsön, mint LDJ
2. Később kezdünk törleszteni, mint Torres-ért.
3. B-be hozunk gyerekeket, Ők talán nem számítanak a felnőtt csapat fizetési sapkájába.

Azért egyik felmerült név se 50-100 milliós igazolás. 17-18 éves gyerekeket (akikre ha minden igaz elővásárlási jogunk van) elhozni Brazíliából egyáltalán nem tűnik lehetetlen feladatnak.
Meg ilyen lejáró szerződésű Gaya-Azpilicueta-féléket.
1. Sajna a kölcsön játékosnak is kell fizetést adni. Egy olyan játékos, aki legalább az A keret padjára leülhet, valószínűleg évi 1-2-3 milliós fizetéssel minimum rendelkezik, ennek a felét fél évre kéne állnunk, és minimum ennek a duplájáért kéne előbb valahogy felszabadítani.
2. Ez az egész Torres ügy egy charity hadművelet volt. Nem Laporta vagy Alemany munkája gyümölcse, hanem Pep és Txiki jótékonykodása, akik még mindig nyilván és szerencsére szívükön viselik a klub sorsát. És látták, hogy mekkora gáz van. Persze megint csak érvényes, hogy soha ne mond, hogy soha, de szerintem nincs még egy klub, ahol ezt bárki el tudná nekünk érni, hogy használható játékost nulla százalék önrésszel kapjunk kézhez azonnal. Millió részletfizetős deal szokott lenni, de egy se, ahol 0% az önrész/kezdő rész.
3. Persze a B-be hozhatunk, de szerintem ez már kívül van azon a körön, amiről beszélünk. Az A keret féltávos erősítéséről van szó szerintem most, ami a célt illeti.
Ráadásul ehhez ugye Nico és Gavi szerződését meg kell csinálni, különben minek több B-s játékos, úgyse hozhatjuk már fel és állíthatjuk be őket igazán. És Nico és Gavi szerződése is pénzbe fog kerülni, nem is kevésbe.

Moratáról volt szó, meg Taglifico, meg a fene tudja melyik nap még ki. De a lejáró szerződésűek sem ingyen jönnének, ilyen szempontból lényegtelen h lejár a szerződésük. Pénzbe kerülne, minimum pár misibe, és párszázezer sincs, mint tudjuk. A 17-18 éves Braziloknál detto, nem ingyen jönnek, és fizetést is kell adni nekik. Semmi különbség, ugyanúgy milliókba kerülnének mindenestől, és ugyanúgy a milliók megszorozva kettővel vagy néggyel, amit előtte fel kéne szabadítani, mert jelenleg kong a kassza.

Azért mondom, értelmezhetetlen számomra bármilyen jellegű keretbővítő deal erre a télre, amíg nincs valami eladás vagy fizucsökkentés deal a szignó szakaszban.
Nem látom, hogy meg tudnák oldani, akkor se ha nagyon akarnák. Sehogy se látom a hogyant. A Ferran Torrest is nagyon akarták, sőt már el is hozták, de még így se sikerült sehogy regisztrálni, csak úgy, hogy 3 nagy fizetésű játékossal is meg kellett változtatni a helyzetet, méghozzá gyökeresen. És mégegyszer mondom, még egy ilyen jótékonysági akció haszonélvezői tuti nem leszünk, mint FT átigazolási díja..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.20. 10:38:10

Szerintem nem ennyire fekete-fehér ez, ha nagyon akarnak hozni valakit Laporta-ék (nyilván nem Haaland-kalibert), akkor meg tudják oldani.

1. Kölcsön, mint LDJ
2. Később kezdünk törleszteni, mint Torres-ért.
3. B-be hozunk gyerekeket, Ők talán nem számítanak a felnőtt csapat fizetési sapkájába.

Azért egyik felmerült név se 50-100 milliós igazolás. 17-18 éves gyerekeket (akikre ha minden igaz elővásárlási jogunk van) elhozni Brazíliából egyáltalán nem tűnik lehetetlen feladatnak.
Meg ilyen lejáró szerződésű Gaya-Azpilicueta-féléket.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.20. 10:18:19

Chino írta:
2022.01.18. 13:15:05
Veb-nek meghallgattak az imái. A mundo szerint Xavi balhátvédet/ballábas kh-t keres.
Gerard Romero információi szerint az előbbi célpont Tagliafico lenne, az ára 7 millió körül mozogna és télen is mozdítható, csak a Napoli és az OM is az érdeklődők között van.
Középre Lisandro Martinez, Senesi vagy Romagnoli lehet a befutó. Utóbbinak ráadásul nyáron lejár a szerződése és kétséges a hosszabbítása, plusz Raiola az ügynöke.
De minket szerintem nem tud érdekelni senki, aki "télen is mozdítható". :(
Mégegyszer, századszor is érdemes kihangsúlyozni ebben a topikban, hogy n_i_n_c_s p_é_n_z !

Bár én már nem vagyok aktív admin, újabban viszont már nem tudtam elviselni a facebook kommentek átlagos színvonalát, így visszatértem kb 6-8 év után a fórumra.
Szóval inkább csak mint törzs tag, szeretném kérni a tisztelt egybegyűlteket, hogy fontoljuk meg, hogy már csak nyári igazolásokról beszélünk.

Ugye arról van itt szó röviden, hogy nagy az adósságunk, és bőven a fizetési sapka felett vagyunk (valszeg), szóval csak a 2:1 és 4:1 szerint költhetünk. Ezért volt az, hogy Ferran Torres regisztrálása kb 2,7 millióba került, ehhez 5,4et kellett felszabadítanunk, és még ez is csak több hét alatt sikerült, Agüeroval, Umtitivel és Coutinhoval együtt is.
Egyszerűen nincs pénzünk. Gondoljatok bele, hogy ha most valakit venni szeretnénk, ezen a télen, annak az átigazolási díja és a félévnyi fizetése együtt nem tehetné ki az 1-2 millió eurót sem, mert akkor 2-4 milliót kéne felszabadítanunk.
Kiindulva abból, hogy FTorrest is csak kínkeservesen sikerült, konkrétan nulla euró lehet az igazolásokra szabályosan elkölthető kasszában. Szóval jelenleg nem télen mozdítható játékost kell találni, hanem csapat nélküli játékost, vagy olyat, akinek nyáron lejár a szerződés, és a klubja elengedné úgy, hogy csak jövőre kezdjük törleszteni. És mellesleg fizetést sem kér, max párszázezer eurót, amennyit a B csapatban jelenleg játszó srácok kapnak. Szerintetek reális hogy találunk ilyen játékost? Egyáltalán reális, hogy ilyet keresne a vezetőség? Szerintem nem. Laportának szponzorokat kell keresni, a sportigazgatónknak meg Dembelére, Robertora és a Gavi-Nico-Araujo hármasra koncentrálni.
Ne higyjétek el, amit további téli igazolásokról a Mundo vagy a Sport vagy a Marca leír. Vagy Gerard Romero. Ők ugyanúgy találgatnak, mint mi szoktunk itt, csak most nem érdemes nekünk se, mert nincs lehetőség se.

Nyilván soha ne mondjuk, hogy soha. De ehhez ugye az kell, hogy Dembelé elmenjen pár napon belül. Vagy SR új szerződése konkrétan két-három napon belül rendeződjön. Vagy hogy eladjuk Netot (mást is el tudnánk? mármint akiket nem sajnálnánk, és van vételára, vagy jelentős fizetése?)
Amíg ezek közül bármelyik nem ÉR CÉLEGYENESBE, addig szerintem nem érdemes a téli igazolásról szóló híreket betenni se ide a továbbiakban. Pont annyit érnek, hiába a Mundon jelentek meg, mintha én beböfögném ide, hogy azt álmodtam, leigazoltuk de Bruynét.

Beszéljünk a lehetséges eladásainkról, kölcsönszerződéseinkről, és eesetleg a nyári helyzetről. Mert csak ezeknek van legalább minimális értelme.
Nyilván, mégegyszer hangsúlyozom, ez a saját véleményem és személyes kérésem. :D De szerintem megfontolhatnánk mindannyian ezt.
Vagy írjátok le, hogy szerintetek miért van a leghalványabb értelme is arról beszélni most, hogy kit igazolunk télen. Ami sose jöhet létre, arról szerintem nem érdemes. (kb ezt érzem Haaland nyári igazolásáról is, de ez majd egy külön téma lesz)

Szerk: régen amúgy volt egy tiltólistánk, ezen a fórumon. Nem szabadott NSOt linkelni, meg transfermarktot (akkoriban nagyon más volt), meg The Sun-t, meg jó néhány jómadarat még. Ezek nem voltak véletlen.
Az újságokat nyilván el kell adni, de szerintem most minden téli igazolásról (és nem eladásról) szóló további hír egyszerűen gondolkodás nélkül a kacsa fiókba tehető. Mindegy, hogy honnan jönnek. Amíg nincs lezárt eladásunk, új szerződésünk, addig mindegy.

Hogy valami olyanhoz is hozzászóljak, ami egyébként tényleg érdekes lehet: Minguezát én nagyon bírom, sajnálnám, de lehet jobb neki kölcsönben. Minimum fél évre, pláne ha van érdeklődő, pláne ha az a Valencia.
Umtiti ugyan kiesett, de így is van négy kezdethető középső védőnk, és még mindig ott van FdJ is (a túltöltött középpályánkról).
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.19. 17:31:34

Minguezaért bejelentkezett a Valencia, kölcsönvennék. (Mundo) Wass helyére vinnék, szerintem jó lenne kölcsönadni, legalább fejlödhetne.

Közben a TSN szerint mi is beálltunk az érdeklődők közé Jonathan Davidért. Ö is frankó lenne csatár poszton, a Lille egyik legjobbja és 22 éves.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.19. 13:39:28

A Santosból most Kaiky Fernandest és Angelo Gabrielt nézték ki. Az előbbi egy 18 éves középső védő, a másik egy 17 éves jobbszélső. Őket tartják most Brazília legnagyobb tehetségeinek, több európai nagy klub is érdeklődik irántuk, de a Neymar transzfer miatt elővásárlási jogunk van rájuk.
Érdekes lenne őket elhozni, egyelőre a B-csapatba, hátha egy Araujo-féle utat tudnának bejárni. Vagy hagyni még őket egy évig otthon. Demirrel sem biztos, hogy befürödtünk volna, ha nem egyből a felnőtt csapatba kerül. Így gyakorlatilag halálra volt ítélve a leigazolása.

Ha már Araujo, most az ő hosszabbítása van terítéken, ő mindenképpen maradni akar. A hírek szerint egyelőre csak tapogatózás van, a klub 6 millió alatti összeget kínált neki, de ez még nem komoly ajánlat csak amolyan előzetes tárgyalási alap. Ő kb. annyit szeretne, mint Pedri, ami szerintem teljesen korrekt. Jelenleg 1 millió alatt keres.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése
cron