Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.05.26. 16:55:56

Úgy tűnik időközben a PSG lehet bezárta a kaput Dembele előtt, mivel az új sportigazgató szerint nincs szükség rá:
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... e-13713452
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2022.05.26. 14:59:01

Andris írta:
2022.05.26. 13:58:46
Ehhez az infohoz tartozik valami forrás? Ilyeneket nem szokás / szabad betenni forrás nélkül a fórumra.
Mea culpa, egy majus elejit hirt neztem be, nem neztem meg a datumot.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.26. 13:58:46

ericco írta:
2022.05.26. 13:46:23
A PSG netto 20 milliot kinal Dembelenek evente. Ez az egyetlen ok, amiert meg nem hosszabbitott, es valoszinuleg nem is fog.
De a lenyeg, hogy az foci megmenekult, a korrupt UEFA pedig olbetett kezzel nezi vegig, hogy a vilag messze legjobban kereso focistainak 80%-a egy klubban van :D A maradek 20 a masik olajos csapatnal. Nevetseges.
Ehhez az infohoz tartozik valami forrás? Ilyeneket nem szokás / szabad betenni forrás nélkül a fórumra. :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.26. 13:50:22

ericco írta:
2022.05.26. 13:46:23
A PSG netto 20 milliot kinal Dembelenek evente. Ez az egyetlen ok, amiert meg nem hosszabbitott, es valoszinuleg nem is fog.
De a lenyeg, hogy az foci megmenekult, a korrupt UEFA pedig olbetett kezzel nezi vegig, hogy a vilag messze legjobban kereso focistainak 80%-a egy klubban van :D A maradek 20 a masik olajos csapatnal. Nevetseges.
Katarnak márpedig kell az a BL serleg :)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2022.05.26. 13:46:23

A PSG netto 20 milliot kinal Dembelenek evente. Ez az egyetlen ok, amiert meg nem hosszabbitott, es valoszinuleg nem is fog.
De a lenyeg, hogy az foci megmenekult, a korrupt UEFA pedig olbetett kezzel nezi vegig, hogy a vilag messze legjobban kereso focistainak 80%-a egy klubban van :D A maradek 20 a masik olajos csapatnal. Nevetseges.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.26. 13:38:14

Azért már tényleg nyilatkozhatna, hogy srácok menni fogok.
Május vége és minden ugyanott tart, mint 8-10 hónapja. Egyértelmű, hogy itt hiába várja a nagy számokat. Azt csak eldöntötte, mi a cél a következő 3 évben neki. Szakmailag most nem lehet gondja, pénz meg sokkal több máshol. Fura lenne ha még valójában gondolkozna melyik irány érdekli.

Bár most olvasom, hogy kiadó a háza és az AS szerint megy Párizsba. Zsák és a folt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.05.26. 13:47:48-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.26. 13:27:03

drobika írta:
2022.05.26. 13:10:17
Adama visszamegy Angliába, Dembi meg valahova. Éljen, akkor ki fog a jobboson bármiféle veszélyt teremteni? Ki fog egy-egyet meghúzni bárkivel szemben is?
Nem értem, hogy miért volna jó, ha elmenne? Megint a pénz? Nem sok jót tudnánk belőle kihozni, viszont csinálnánk egy újabb megoldandó problémát! Nincs így is elég?!
Auba mellett jól érzi magát, Xavi is elégedett vele, nem mindegy, hogy mi a fene volt vele korábban? Az eü. gondjai bármelyik pillanatban előjöhetnek, de milyen biztosíték van arra, hogy mással nem járunk sokkal rosszabbul? Számomra nem racionális, hogy pont ő volna az, akitől meg kellene szabadulni. Nyilván irreális pénzt nem fognak adni neki, és nem is kell, de törekedni kellene a megállapodásra. Szerintem.
Én nem tudok róla, hogy bárki el akarná küldeni, de még a fórumon sem nagyon olvastam ilyet, max hogy nem dőlne a kardjába, főleg ha tényleg tudnánk pótolni egy Raphinha kaliberrel. Ha elmegy, akkor ő akar elmenni, hogy Mbappéval focizhasson, vagy hogy több pénzt keressen, vagy ki tudja, mi miatt még... én bevallom, legjobb formájában sem azt éreztem rajta, hogy ő most itt otthon érzi magát.
A sérülékenysége szerintem sem téma már így 2 év után. De a tárgyalásokról nagyvonalakban sem tudunk semmit, lehet, hogy 5 és 7 M közt megy a vita, de az is lehet, hogy 9 és 12 közt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.26. 13:23:04

Barcelona have not received any final communication by Ousmane Dembélé yet. No update after the meeting with his agent on Monday.

Barcelona are aware of PSG interest alongside other two clubs, but they are still waiting for Ousmane’s final decision. (Fabrizio Romano)
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.26. 13:10:17

Adama visszamegy Angliába, Dembi meg valahova. Éljen, akkor ki fog a jobboson bármiféle veszélyt teremteni? Ki fog egy-egyet meghúzni bárkivel szemben is?
Nem értem, hogy miért volna jó, ha elmenne? Megint a pénz? Nem sok jót tudnánk belőle kihozni, viszont csinálnánk egy újabb megoldandó problémát! Nincs így is elég?!
Auba mellett jól érzi magát, Xavi is elégedett vele, nem mindegy, hogy mi a fene volt vele korábban? Az eü. gondjai bármelyik pillanatban előjöhetnek, de milyen biztosíték van arra, hogy mással nem járunk sokkal rosszabbul? Számomra nem racionális, hogy pont ő volna az, akitől meg kellene szabadulni. Nyilván irreális pénzt nem fognak adni neki, és nem is kell, de törekedni kellene a megállapodásra. Szerintem.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.26. 10:09:38

Feast4 írta:
2022.05.26. 08:58:15

Egyébként én erről a Raphinha, történetről se vagyok meggyőzve. Igaz csak akkor láttam játszani, amikor a nagy angolokkal volt meccsük, de nekem ilyen láttunk már ilyet kategóriának tűnt.

Meg nekem fura, hogy ha valaki egy Pl. kiscsapatban nagy szezont játszik egymás után többször és a nagy angolok közül egyik se akar rámozdulni. Ráadásul jobbszélső, ami azért mindenhol hiányposzt... Kicsit ez nekem vékonyka.
Dembele szerintem kicsit jobb, mint Raphinha, de valamiért jobban hinnék a brazilban.
A helyzete, státusza, ára stb kicsit Ronaldinhora emlékeztet 2003-ban. Életkor is hasonló, brazil válogatott, akkoriban a PSG sem volt egy nagy csapat. Valószínű akkora hatása nem lenne, mint Ronninak, mert egyrészt egy zseni volt a pali, plusz mert akkoriban a többi játékos minősége elég gyér volt, így rögtön vezér és kiemelkedő figura volt, de szerintem Raphinha egy itteni rendszerben 15+15 gól + gólpasszra simán jó lenne.
Dembele meg egy lutri a szememben továbbra is. 2 kb. egészséges szezonja volt az utolsó 2 évére, de egyrészt a sérülésveszély továbbra sem elhanyagolható, másrészt az egészséges első 1,5 évben nem volt annyira kiemelkedő, csak abban az 5 hónapban, amikor kaparni kellett új csapatért / szerződésért. Most tényleg nagyot ment tavasszal, de pl tavaly Messi mellett teljesen átlagos volt, pedig 30 meccsen játszott.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.26. 08:58:15

Andris írta:
2022.05.26. 08:26:32
Nekem meg az jut eszembe, hogy hetek ota Laporta es Xavi is csak a nehez anyagi helyzetrol beszel megint. Szerintem nincs penz. [auto_cenzúra] ajanlatot adtak Dembelenek, szerintem Gavinak is, es ha akrnanak se tudnanak rajta emelni.
Gyanús. Eleve a nevek akik futnak. Soler, Marcos Alonso, Azpilicueta. Ebben a szezonban rémentünk a kivénhedt Chelsea játékosokra. Kifutó, vagy soha be nem futott játékosok. Egy olyan sincs benne, aki oké nem egy kész világklasszis, de azt érezném, hogy na talán ő lehet, hogy az lesz amit keresünk.

Kessié az egyetlen akiben bízom. Christensen... Még mindig a 37 éves Thiago Silva előtte van a sorban, sőt az eredetileg, szélső védő Azpilicueta is...

Egyébként én erről a Raphinha, történetről se vagyok meggyőzve. Igaz csak akkor láttam játszani, amikor a nagy angolokkal volt meccsük, de nekem ilyen láttunk már ilyet kategóriának tűnt.

Meg nekem fura, hogy ha valaki egy Pl. kiscsapatban nagy szezont játszik egymás után többször és a nagy angolok közül egyik se akar rámozdulni. Ráadásul jobbszélső, ami azért mindenhol hiányposzt... Kicsit ez nekem vékonyka.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.26. 08:26:32

Nekem meg az jut eszembe, hogy hetek ota Laporta es Xavi is csak a nehez anyagi helyzetrol beszel megint. Szerintem nincs penz. [auto_cenzúra] ajanlatot adtak Dembelenek, szerintem Gavinak is, es ha akrnanak se tudnanak rajta emelni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.05.26. 05:55:40

Subinho írta:
2022.05.25. 13:18:59
Ez a jelenlegi hercehurca a szerződés körül megerősített abban, hogy az utóbbi pár hónapban csak "el akarta adni" magát. 5 éve itt van és igazán ez a pár hónapja volt kiemelkedő. .
Nem vagyok benne biztos. Szerintem benne van az is, hogy végre egészséges tudott lenni hosszabb ideig, és kapott egy számára megfelelő edzőt.
A hercehurcában pedig benne van a PSG érdeklődése is gondolom. Mbappé elé is tudtak olyan szerződést tenni, ami miatt meggondolta magát. Emiatt lehet őt támadni, de Párizsban olyan pénzek vannak, aminek igen nehéz ellenálni.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.05.26. 00:05:58

drobika írta:
2022.05.25. 14:43:37
Majd akkor fogjuk a hiányát megérezni, ha már nem lesz itt.
Én már akkor is éreztem a hiányát, amikor itt volt. Az öt évből az utolsó fél évben mutatott valamit. Lehet, hogy egy újabb szerződés után 4 évig megint az orvosi részleget látogatja edzés helyett.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.25. 14:43:37

Majd akkor fogjuk a hiányát megérezni, ha már nem lesz itt. Könnyű csak eredményesség szempontjából vizsgálni valamit, valakit. Szélső középpályás teljesítménye... oké, de vegyük figyelembe, hogy az impotens középpálya helyett is dolgozott, mert onnan indulva kellett a félpályát átjátszania. Egy csomó forintos labdát adott, indítást, amit sokszor sikerült gólra váltania Abunak pl.
Nem volt annyira önző, hogy minden labdát elrugdosott volna. Persze volt ilyen is, de a többiek elöl ebben az évben messze nem hozták azt, amit ő.
Hogy csak eladatta magát, hát nagyon körmönfont lehet ez a srác, aki korábban minden volt, csak nem észkombájn.
Ha elmegy, lesz megint egy űr a helyén, ahova nehéz lesz pótlást hozni helyette, ráadásul úgy, hogy messze nem a jobbszélső poszt az, ami a legnagyobb gondunk... Azt hiszem ez vitán felül áll.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.25. 13:18:59

Ez a jelenlegi hercehurca a szerződés körül megerősített abban, hogy az utóbbi pár hónapban csak "el akarta adni" magát. 5 éve itt van és igazán ez a pár hónapja volt kiemelkedő. Ebben a pár hónapban rengeteg gólpasszt adott, 1 bajnoki gól mellett.... ez egy szélső középpályás teljesítménye, de ne felejtsük el, ő egy csatár. Ennek ellenére nem tud kapura lőni. Nem bánnám, ha maradna, de nem is dőlnék a kardomba ha lelépne. Kiderül nemsokára, hogy a jó forma csak annak szólt-e, hogy eladja magát.
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2022.05.25. 10:00:25

Nem lenne, jó ha elmenne.
Hiába jönne Lewandowski ha nincs ki megbontsa a védelmet és kiszolgálja. Csak Dembélé tud igazán egy-egyezni ebből a keretből....
Erre Ferran egyáltalán nem alkalmas (szerintem sok minden másra se..). Maradna Jordi Alba, de Ő is csak a beadásaival..
Kezdünk középcsapattá válni...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.28. 10:22:04

soadroli írta:
2022.04.27. 22:53:36
Dembélé biztosította a Barcát, hogy folytatni akarja, és hajlandó jelentősen csökkenteni a fizetését. (SPORT)
Mondjuk eddig se Ő volt a nagy kérdőjel, hanem a zseni ügynök.

De nem rossz hír, nagyot megy mostanában. Jót tett neki a házas élet :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.28. 09:32:22

soadroli írta:
2022.04.27. 22:53:36
Dembélé biztosította a Barcát, hogy folytatni akarja, és hajlandó jelentősen csökkenteni a fizetését. (SPORT)
Remélem igaz, ez lenne a legjobb mindenkinek.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.04.27. 22:53:36

Dembélé biztosította a Barcát, hogy folytatni akarja, és hajlandó jelentősen csökkenteni a fizetését. (SPORT)
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 22:28:10

Kovbal88 írta:
2022.04.27. 22:09:19
bence0330 írta:
2022.04.27. 16:55:56
Az elmúlt 2 évben alig volt sérült, nem többet, mint egy átlagos játékos. (Tavalyi szezonban összvissz 6 ilyen meccse volt.) A mostani ősz eleje volt az egyetlen komolyabb kihagyása, azóta sem történt vele semmi, egy covidos távolléte volt. 2 év azért már elég sok idő szerintem ahhoz, hogy mintának vegyük. Ráadásul a játékosok fizikuma most eleve javulóban van/volt, nyáron meg mindenképp lesz ebben előrelépés.
No meg kérdés, mit veszünk régi formának, 18-ban ontotta a gólokat, és alázta a védelmeket, azt bármikor aláírnám, sőt, én abban reménykedem, hogy visszatér ez a régi formája. És tavaly is elég korrekt módon lövöldözte őket, pedig akkor sokkal kevesebb lehetősége volt, meg kevesebb társa elöl, ezért a gólpasszai messze nem jöttek így.
Ezt, Dembeléről írtad? Csak mert, szerintem mióta ide igazolt többet volt sérült, mint egészséges.
Bocs, de nem arról írtam, hogy "mióta ideigazolt", hanem az elmőlt két évről. Tavaly 6 meccset hagyott ki, idén meg az első két hónapot, ennyi volt a hiányzása az elmúlt két évből, csak annyit hajtogatjuk, hogy üveglábú, hogy eltorzul a kép, és mindenki meglepődik, mikor kiderül, hogy a tavalyi évet pl. végigtolta. Igazság szerint mikor idekerült, volt egy rossz fél éve (17 második fele), utána 1,5 évig nem/alig volt sérült (18-19 első fele), és 19/20-as éve esett ki egyedül annyira, mint amennyire itt be van harangozva. Azon kívül teljesen korrekt meccsszámokat hozott, de mivel szerintem a közelebbi múlt relevánsabb, az elmúlt két évről írtam ugye, és az is lesz a beszédes adat remélem. Igen, már két éve alig sérült, kevesebbet, mint sok kulcsjátékosunk.
És nyilván mióta itt van, nincs normális edzés, főleg erőnléti szinten, úgyhogy akár még javulást is lehet várni, bár ha az elmúlt két évét hozná le a jövőben, már bőven jó lenne.
Ezeket az adatokat te is meg tudod nézni transfermarkton.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.04.27. 22:18:50

Camp Nou99 írta:
2022.04.27. 16:30:06
Szépen a saját szánba sz.......unk ha hosszabbítunk az emberkével.
És most ne nézzük azt hogy hogyan játszik az elmúlt időkben.
Szerintem maradt ugyanolyan sérülékeny mint volt, csak nehogy az legyen hogy marad és utána visszatér a régi formája.
Azt hiszem, hogy az olyan szerződések, mint amit Dembelevel, vagy Umtitivel vagy akár Messivel vagy Robertoval kötött az előző vezetés, mind-mind tartalmaz tanulságot. Úgy gondolom még egyszer ilyen helyzetbe nem kívánja a klub vezetés manőverezni magát. Ezért szerintem egy hosszabbítás nem annyi, hogy átírunk egy dátumot az előző szerződésen, és minden más marad ugyanúgy.
Teljesen védhető a klub álláspontja, ha azt mondja "a sérülés miatt huzamosan távol lévő játékos plusz költséget jelent a klub számára" Pl Dembele sérülése után, sürge sürge le kellett igazolni valakit. Igy lett Barca játékos BW.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.04.27. 22:09:19

bence0330 írta:
2022.04.27. 16:55:56
Camp Nou99 írta:
2022.04.27. 16:30:06
Szépen a saját szánba sz.......unk ha hosszabbítunk az emberkével.
És most ne nézzük azt hogy hogyan játszik az elmúlt időkben.
Szerintem maradt ugyanolyan sérülékeny mint volt, csak nehogy az legyen hogy marad és utána visszatér a régi formája.

Az elmúlt 2 évben alig volt sérült, nem többet, mint egy átlagos játékos. (Tavalyi szezonban összvissz 6 ilyen meccse volt.) A mostani ősz eleje volt az egyetlen komolyabb kihagyása, azóta sem történt vele semmi, egy covidos távolléte volt. 2 év azért már elég sok idő szerintem ahhoz, hogy mintának vegyük. Ráadásul a játékosok fizikuma most eleve javulóban van/volt, nyáron meg mindenképp lesz ebben előrelépés.
No meg kérdés, mit veszünk régi formának, 18-ban ontotta a gólokat, és alázta a védelmeket, azt bármikor aláírnám, sőt, én abban reménykedem, hogy visszatér ez a régi formája. És tavaly is elég korrekt módon lövöldözte őket, pedig akkor sokkal kevesebb lehetősége volt, meg kevesebb társa elöl, ezért a gólpasszai messze nem jöttek így.
Ezt, Dembeléről írtad? Csak mert, szerintem mióta ide igazolt többet volt sérült, mint egészséges.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 16:55:56

Camp Nou99 írta:
2022.04.27. 16:30:06
Szépen a saját szánba sz.......unk ha hosszabbítunk az emberkével.
És most ne nézzük azt hogy hogyan játszik az elmúlt időkben.
Szerintem maradt ugyanolyan sérülékeny mint volt, csak nehogy az legyen hogy marad és utána visszatér a régi formája.

Az elmúlt 2 évben alig volt sérült, nem többet, mint egy átlagos játékos. (Tavalyi szezonban összvissz 6 ilyen meccse volt.) A mostani ősz eleje volt az egyetlen komolyabb kihagyása, azóta sem történt vele semmi, egy covidos távolléte volt. 2 év azért már elég sok idő szerintem ahhoz, hogy mintának vegyük. Ráadásul a játékosok fizikuma most eleve javulóban van/volt, nyáron meg mindenképp lesz ebben előrelépés.
No meg kérdés, mit veszünk régi formának, 18-ban ontotta a gólokat, és alázta a védelmeket, azt bármikor aláírnám, sőt, én abban reménykedem, hogy visszatér ez a régi formája. És tavaly is elég korrekt módon lövöldözte őket, pedig akkor sokkal kevesebb lehetősége volt, meg kevesebb társa elöl, ezért a gólpasszai messze nem jöttek így.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.04.27. 16:30:06

Szépen a saját szánba sz.......unk ha hosszabbítunk az emberkével.
És most ne nézzük azt hogy hogyan játszik az elmúlt időkben.
Szerintem maradt ugyanolyan sérülékeny mint volt, csak nehogy az legyen hogy marad és utána visszatér a régi formája.
Válasz küldése