Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.06.11. 15:23:11

davi10 írta:
2022.06.11. 14:09:37
Tchouameni hivatalos, 80m + 20m bónuszok.

Megmondom őszintén, ha nem érdeklődött volna utána a Real szerintem még mindig nem tudnám, hogy kicsoda.

Remélem annyira fog beválni náluk a francia brigád, mint nálunk a Lenglet-Umtiti-Griezmann-Dembele vonal :D
Umtiti mondjuk a sérüléséig hatalmas fogásnak tűnt, beton volt a Barcában és válogatottban is. Azóta viszont tényleg kipukkadt, de nem az volt a baj vele, hogy nem volt elég tehetséges.

Én sem ismerem a srácot, de alig néztem francia ligát. Onnan pedig kijött néhány kiváló játékos az utóbbi években, persze vannak ellenpéldák is, ahogy írod.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.06.11. 14:53:16

davi10 írta:
2022.06.11. 14:09:37
Tchouameni hivatalos, 80m + 20m bónuszok.

Megmondom őszintén, ha nem érdeklődött volna utána a Real szerintem még mindig nem tudnám, hogy kicsoda.

Remélem annyira fog beválni náluk a francia brigád, mint nálunk a Lenglet-Umtiti-Griezmann-Dembele vonal :D
Vitte volna a Pool és a PSG is, valamit csak tud, mondjuk a nemzetek ligájában ezt nem bizonyította, de abból felesleges kiindulni. Fizikálisan jól fog kinézni a jövő középpályája, az biztos. A rutin meg a győztest mentalitást van idejük magukba szívni az öregektől. Alapvetően örülök neki, aztán majd meglátjuk.

Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy így marad e pénz előre igazolni valakit. Bár az sem teljesen egyértelmű, hogy MBappe és Haaland után valakire van e egyáltalán igény.

Amúgy az újfiú kivételével a Madridnak BL győztes a francia egysége, tehát már semmiképpen nem tudnak úgy leszerepelni, mint a barcások. Ugyanez, mint Bale esetében; hiába volt gyomorforgató az utolsó 3 éve, az azt megelőző időszak vitathatatlanul sikeres volt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.11. 14:09:37

Tchouameni hivatalos, 80m + 20m bónuszok.

Megmondom őszintén, ha nem érdeklődött volna utána a Real szerintem még mindig nem tudnám, hogy kicsoda.

Remélem annyira fog beválni náluk a francia brigád, mint nálunk a Lenglet-Umtiti-Griezmann-Dembele vonal :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.02. 17:27:43

davi10 írta:
2022.06.02. 14:17:38
Rüdiger hivatalos. Nem lettem nyugodtabb, pláne hogy a túloldalt kifutnak a koloncok. Eddig se voltak anyagi gondok, de MBappe-t megspórolták, most felszabadult Bale, Marcelo, Isco fizuja is.

Én a francia tinikkel szkeptikus vagyok (ugye elvileg a leírhatatlan nevű srác a Monaco-ból megy majd egy vagyonért), de friss BL-győztesként egy rakás pénzzel a zsebbe nagyon jól mennek neki a nyárnak.
A legfontosabbat kihagytad, hogy tök ingyen szerezték meg.
Nekik ingyen vilagklasszis vedo, mi meg 40 milliokert akarunk ben yedder, ruben neves fele bohocokat venni. Feel the difference.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.02. 15:06:04

Hasonló a két játékos, igazából az lesz a lényeg, hogy hogyan sikerül majd a párjához illeszkedni a dánnak, illetve a németnek. Azért egy Araujo-Christensen duó nem hangzik rosszul.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.02. 14:26:34

Nagy fogás lehet.
Sajnálom, hogy nálunk fel sem merülhetett komolyabban, kiváncsi vagyok ki járt jobban a Chelseaből, mi Christensennel, vagy ők Rüdigerrel.
Sejtem a választ, de hátha most mi is jól választottunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.02. 14:17:38

Rüdiger hivatalos. Nem lettem nyugodtabb, pláne hogy a túloldalt kifutnak a koloncok. Eddig se voltak anyagi gondok, de MBappe-t megspórolták, most felszabadult Bale, Marcelo, Isco fizuja is.

Én a francia tinikkel szkeptikus vagyok (ugye elvileg a leírhatatlan nevű srác a Monaco-ból megy majd egy vagyonért), de friss BL-győztesként egy rakás pénzzel a zsebbe nagyon jól mennek neki a nyárnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.02. 05:12:13

Nem, tényleg így gondolom. Egy Zsaroló, f*szaról 13eves kislánynak fotót küldő, önmagából kivetkőzni nem tudó igazi arab. Ettől függetlenül a pályán nyújtott teljesítménye immáron 2 szezon óta komoly, és megérdemelten nyeri majd meg az aranylabdát.
Ugyanezt gondolom róla akkor is, ha mondjuk A Bayern vagy a City játékosa lenne, ennek nincs köze a Realhoz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ignier
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022.04.18. 16:03:58

2022.06.01. 23:46:24

Rivaldo11 írta:
2022.06.01. 13:26:18
aztán az arab bűnöző
Egyébként ezt a Real iránti ellenszev mondatja csak veled, vagy tényleg fittyet hánysz az ártatlanság vélelmére és az eddigi tárgyalásokra?

@Kassandra: Ez nagyon Mou-Pep éra jellegű komment volt tőled. Ne csináld már. A Barca a riválisunk, nem az ellenségünk, ráadásul osztozunk is az ellenségekben, nem véletlenül fogtunk össze a foci gyilkosai ellen.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.01. 21:43:51

rwin írta:
2022.06.01. 21:00:06
Jack Napier írta:
2022.06.01. 20:39:59
A hét találós kérdése mikor és milyen okból került le a keresztény kereszt a a fehér balett címeréről?
A hivatalos oldalon a bal felső sarokban ott a kereszt; a facebook oldal profil képén ugyancsak. Ha a shopból meg akarom venni a BL győzelem után kiadott pólót, azon is ott van. Ünneplés közben a buszon is ott volt.

5 éves hír, hogy az arab országokba kereszt nélküli mezeket nyomtatnak. Egyébkent Szaúd-Arábiában már masfél évtizede a Barca mezeken a piros kereszt helyett egy piros fuggőleges vonal van.

Uhumm., 2014 valóban 5 éve volt, igazad van.
Az egyenes válaszok neked sem az erősségeid.
[-X
Edit: De rá se ránts mert új infókkal gazdagodtam köszi.

Normális hangnemben kaptál választ, nincs szükség személyeskedni.
davi10
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2022.06.01. 21:00:06

Jack Napier írta:
2022.06.01. 20:39:59
A hét találós kérdése mikor és milyen okból került le a keresztény kereszt a a fehér balett címeréről?
A hivatalos oldalon a bal felső sarokban ott a kereszt; a facebook oldal profil képén ugyancsak. Ha a shopból meg akarom venni a BL győzelem után kiadott pólót, azon is ott van. Ünneplés közben a buszon is ott volt.

5 éves hír, hogy az arab országokba kereszt nélküli mezeket nyomtatnak. Egyébkent Szaúd-Arábiában már masfél évtizede a Barca mezeken a piros kereszt helyett egy piros fuggőleges vonal van.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.01. 20:39:59

A hét találós kérdése mikor és milyen okból került le a keresztény kereszt a a fehér balett címeréről?
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.01. 19:56:46

Egy egyenes kieséses sorozatban kb mindig kelleni fog mázli a végső győzelemhez. Ha a legjobb 10 csapat játszik körben oda-vissza, szerintem kb 4.-5. helyre érkeztek volna be. De a kieséses rendszer nem ilyen, ott pillanatokat kell jól elkapni.
Ha nagyon kiemelkedik egy csapat Európából, még akkor is kell mázli, csak akkor jóval kevesebb. a BM 2 éve nagyon magasan mindenki felett volt, behúzták, egy időben mi is nagyon magasan voltunk mindenki felett, de még akkor is kellett mázli, hogy be is húzzuk a sorozatot, sok esetben nem sikerült.

A Reál meg nyilván nem emelkedik ki Európában, de alighanem nincs is a legjobb 3 csapat között játékban. Nekik kifejezetten sok mázli kellett volna, aminek egy nagy részét kiváltották mentális erővel, küzdeni akarással a győztes játékosok és a győztes edző kombójával, de legfőképp azzal a faktorral, hogy mindegyik csapat rettegett tőlük, mert akkora győzelmi aurát szedtek össze az évek alatt. De mázli még emellett is kellett, minden meccsükön kiesésre álltak kb az utolsó percekig, akármilyen erősek fejben, simán alakulhatott volna legalább az egyik teljesen máshogy.

De ettől még nyilván teljesen megérdemelték, minden idők egyik legbrutálisabb úton behúzott győzelme volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.01. 19:33:23

@Kassandra én személy szerint kifejezetten örülök neki, amikor más csapat szurkolói is képviseltetik magukat a fórumon, ez a te esetedben sincs másképp. És abban is biztos vagyok, hogy tudod egy fokkal emészthetőbb stílusban folytatni a pályafutásodat.
Remélem igazam lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.06.01. 15:47:17

barcami írta:
2022.06.01. 14:27:35
Csak a BL döntőre értettem, hogy szerencséjük volt a meccs képe, a talált gól alapján.
Nézd vissza a gólt megelőző teljes akciót, aztán meglátod mennyire volt az talált gól. Másrészt előtte elvettek egy ellenféltől visszapattanó gólt les címén.

Rivaldo11 írta:
2022.06.01. 13:26:18
Tegyük hozzá, hogy a nagyobb zakók elkerülésében a sok nagy csatát megélt rutinos kulcsemberek is segítenek, meg az is, hogy kB csak ellenünk futnak ki úgy ahogy tele gatyával még mindig, és ez még akkor is igaz, ha 19'óta csak most buktak clasicot. A mákot nem érdemes emlegetni, mák nélkül nem tudtak volna náluk jobb csapatokon túllépni. Kidolgozott akció nélkül, javarészt alárendelt szerepben hoznak le egy megnyert Bl döntőt, ahol egy vak keresztbe lövésbe botlik bele a gyerek. Az elődöntőben zongorázni lehetett a tudasbeli különbséget, a PSG ellen a 180 ból 150 percig hozzá se tudtak szagolni a meccshez, aztán az arab bűnöző-aki egyébként teljesen jogosan kap aranylasztit, mert tényleg megdolgozott erte-felrúgta a kapust. Úgyhogy kettős érzésem van, mert nem volt olyan párharc, ahol ne lett volna jobb az ellenfél, másfelől viszont az a csapat aki ilyen sorsolással behúzza, attól nem sajnálom a győzelmet, megdolgoztak érte.
Nagyon savanyú az a szőlő. :lol: Belebotlott, mi? Azért esett el, mert túlfutott volna a labdán, hirtelen kellett lelassítania, ezért esett el a bepöckölés után. Clássicot meg igaz, hogy előtte nem buktak 3 évig, de ennyi maradt nektek az egész szezonból, egy olyan meccs folyamatos felemlegetése, ami csak az egyik fél számára bírt téttel (a persztizsen felül), ahol nem játszott a Madrid legjobb játékosa, és ebből eredően teljesen új taktikát játszottak, csak azon a meccsen, se előtte, se utána, egy olyan meccs, amire a szezon után már csak a barca család emlékszik, mert nekik ennyi maradt.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.06.01. 14:27:35

Csak a BL döntőre értettem, hogy szerencséjük volt a meccs képe, a talált gól alapján.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.01. 13:26:18

Tegyük hozzá, hogy a nagyobb zakók elkerülésében a sok nagy csatát megélt rutinos kulcsemberek is segítenek, meg az is, hogy kB csak ellenünk futnak ki úgy ahogy tele gatyával még mindig, és ez még akkor is igaz, ha 19'óta csak most buktak clasicot. A mákot nem érdemes emlegetni, mák nélkül nem tudtak volna náluk jobb csapatokon túllépni. Kidolgozott akció nélkül, javarészt alárendelt szerepben hoznak le egy megnyert Bl döntőt, ahol egy vak keresztbe lövésbe botlik bele a gyerek. Az elődöntőben zongorázni lehetett a tudasbeli különbséget, a PSG ellen a 180 ból 150 percig hozzá se tudtak szagolni a meccshez, aztán az arab bűnöző-aki egyébként teljesen jogosan kap aranylasztit, mert tényleg megdolgozott erte-felrúgta a kapust. Úgyhogy kettős érzésem van, mert nem volt olyan párharc, ahol ne lett volna jobb az ellenfél, másfelől viszont az a csapat aki ilyen sorsolással behúzza, attól nem sajnálom a győzelmet, megdolgoztak érte.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.06.01. 13:22:04

barcami írta:
2022.06.01. 11:47:01
Jó szezonja volt a Realnak, vitték is a kupákat.
Megérdemlik!

Hozzá kell tenni:

A döntőben óriási szerencséjük volt.
Egy éppen hogy nem lesgóllal nyertek.
Minden előzmény nélkül.
A Liverpool 15x lőtt rá, ebből 9x kapura.
A Real 2x lőtt rá, 1x kapura.

A játék képe alapján is jobb volt a Liverpool

Ez mák, az az igazság.

A bajnokságban volt 10 döntetlenünk /és több vereség a végén, csakúgy mint tavaly, amikor versenyben voltunk a bajnoki címért/, na így nem lehet nyerni.
Az elszántság, az éhség hiányzott most, pedig pariba lehettek volna képességek alapján a Madriddal.
A Pool nem bírta a tempót, a testük sem, és fejben sem, ezért nem nyertek. Meg persze Courtouis miatt, de ő is a csapat tagja, csak nem kéne elnézést kérnie. Lehet mondani, hogy a Liverpool volt a jobb csapat, csak nem igaz. Ők is több gólt akartak szerezni, mint az ellenfél, nem nekik sikerült, ez ennyi. Most az hogy ki hogyan éri el a győzelmet lehet különböző, és az sem baj, hogy kinek ez, másnak az a stílus tetszik jobban. De a jobb csapat mindig is az volt, és az is lesz, aki a több gólt rúgja, mivel minden csapat erre törekszik. A többi csak magyarázkodás.

Amúgy lassan 10 éve mákjuk van, és csak nekik? :)
Egyszerűen el kell fogadni, hogy a szépen játszó/domináns csapat a legritkább esetben egyenlő az eredményes csapattal.
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.06.01. 13:05:49

barcami írta:
2022.06.01. 11:47:01
Ez mák, az az igazság.
Ennyi mák nincs. Meghagyom az ódák éneklését a madridistáknak, de amikor a City agyoncsapta őket játékban és csak egy góllal kerültek hátrányba (4-3), az megdöbbentő volt.
Egyébként az eltelt egy év alatt mindössze egy meccset buktak el egynél több gól különbséggel. Ez mák?
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.06.01. 11:47:01

Jó szezonja volt a Realnak, vitték is a kupákat.
Megérdemlik!

Hozzá kell tenni:

A döntőben óriási szerencséjük volt.
Egy éppen hogy nem lesgóllal nyertek.
Minden előzmény nélkül.
A Liverpool 15x lőtt rá, ebből 9x kapura.
A Real 2x lőtt rá, 1x kapura.

A játék képe alapján is jobb volt a Liverpool

Ez mák, az az igazság.

A bajnokságban volt 10 döntetlenünk /és több vereség a végén, csakúgy mint tavaly, amikor versenyben voltunk a bajnoki címért/, na így nem lehet nyerni.
Az elszántság, az éhség hiányzott most, pedig pariba lehettek volna képességek alapján a Madriddal.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.31. 17:34:15

Peter írta:
2022.05.31. 13:19:00
Kovbal88 írta:
2022.05.31. 12:04:36
Én a meccseket néztem, nem az eredményt ez egy így csalóka.De fogalmam sincs, hogy tudott a Real ezzel a játékkal BL-t nyerni.
Volt rendszeresen minimum egy szabályos góllal több, mint az aktuális ellenfelüknek..... :roll:
Félreértés ne essék, csak adta magát a válasz.
Pool győzelmet vártam a döntőben, sőt mi több, több gólos, sima győzelmet.
Ehhez viszont egy más poolnak kellett volna pályára lépnie. Sajnos 15 perc után látszott, hogy ez nem egy harapós pool. Csak ők tudják, hogy miért nem jött ki belőlük az, ami egy ilyen fontos meccs megnyeréséhez kell. A tudás, az erő, a képességek adottak lettek volna a győzelemhez.
Nem csak a gólok hiányoztak a poolból, több kellett volna több dologból is egy ilyen döntő megnyeréséhez. Courtois remekül teljesített, de ő sem földönkívüli, lehet neki is gólt rúgni.
Már a múlt, én se értem miért nem játszotta úgy végig a Liverpool a meccset, mint az első 20 percet. Eljutsz a BL döntőbe, azért jutsz el, hogy megnyert, nem pedig, hogy ott legyél. De ennek a játéknak is elégnek kellett volna lennie, bőven voltak helyzeteik. Engem annyira nem zavar, ha a Liverpoolnak belefért, meg a Citynek is, hogy kiessenek hát legyen. Nem biztos, hogy jövőre összejön megint a lehetőség. de ők tudják.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.05.31. 13:19:00

Kovbal88 írta:
2022.05.31. 12:04:36
Én a meccseket néztem, nem az eredményt ez egy így csalóka.De fogalmam sincs, hogy tudott a Real ezzel a játékkal BL-t nyerni.
Volt rendszeresen minimum egy szabályos góllal több, mint az aktuális ellenfelüknek..... :roll:
Félreértés ne essék, csak adta magát a válasz.
Pool győzelmet vártam a döntőben, sőt mi több, több gólos, sima győzelmet.
Ehhez viszont egy más poolnak kellett volna pályára lépnie. Sajnos 15 perc után látszott, hogy ez nem egy harapós pool. Csak ők tudják, hogy miért nem jött ki belőlük az, ami egy ilyen fontos meccs megnyeréséhez kell. A tudás, az erő, a képességek adottak lettek volna a győzelemhez.
Nem csak a gólok hiányoztak a poolból, több kellett volna több dologból is egy ilyen döntő megnyeréséhez. Courtois remekül teljesített, de ő sem földönkívüli, lehet neki is gólt rúgni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.31. 12:04:36

ericco írta:
2022.05.31. 11:45:43
Kovbal88 írta:
2022.05.30. 20:02:31
hogy osztálykülönbség van a csapatok között
Ha osztalykulonbseg lett volna, nem tudott volna a Real osszesen 15 golt lonni a PSG, Chelsea, City, Liverpool negyes ellen.
Szerintem az a csaloka, hogy ezzel a korosabb KP-val meg sem probalta Ancelotti a presszinget, a futoversenyt a kp-n, gondoljunk csak a City elleni visszavagora, ahol a City tobbet birtokolta a labdat, mikozben 10 km-rel tobbet futott. Ez altalaban forditva szokott lenni, a kevesebbet birtoklo csapat fut tobbet. Meg egy erdekesseg volt azon a meccsen, hogy a sprintekben (25 km/h felett) tobbet futott a Real. Mindent a hatekonysagra tettek fel, es ez iden bejott.
Én a meccseket néztem, nem az eredményt ez egy így csalóka.De fogalmam sincs, hogy tudott a Real ezzel a játékkal BL-t nyerni.
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2022.05.31. 11:45:43

Kovbal88 írta:
2022.05.30. 20:02:31
hogy osztálykülönbség van a csapatok között
Ha osztalykulonbseg lett volna, nem tudott volna a Real osszesen 15 golt lonni a PSG, Chelsea, City, Liverpool negyes ellen.
Szerintem az a csaloka, hogy ezzel a korosabb KP-val meg sem probalta Ancelotti a presszinget, a futoversenyt a kp-n, gondoljunk csak a City elleni visszavagora, ahol a City tobbet birtokolta a labdat, mikozben 10 km-rel tobbet futott. Ez altalaban forditva szokott lenni, a kevesebbet birtoklo csapat fut tobbet. Meg egy erdekesseg volt azon a meccsen, hogy a sprintekben (25 km/h felett) tobbet futott a Real. Mindent a hatekonysagra tettek fel, es ez iden bejott.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.05.31. 09:32:55

Lehet mondani, hogy kijött nekik a lépés, de az elmúlt években már annyiszor kijött, hogy ez nem lehet véletlen. A sorsdöntő periódusokban mindig fel tudják szívni magukat, ebben ők a legjobbak a világon.

Osztálykülönbség pedig nem volt egyik csapat javára sem ellenük, akkor azért elvéreztek volna. Pont, hogy ha domináltak is ellenük, nem volt meg az a erőkülönbség, ami ez ellen a Real ellen szükséges, így pedig az ő mentális erejük ért többet. Legalábbbis én így látom.
Válasz küldése