Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.02. 09:51:58

tatesz1990 írta:
2022.09.02. 08:14:57
Milyennek találjátok a Top ligák csapatainak kereteit? Kinek az igazolásai tetszenek a legjobban?
Szerintem pl. a Milan nagyon jól erősített, de a Sevilla, Valencia, Arsenal, Man. City, Dortmund és a Soton munkája is tetszett nekem!
A Barca elég jól erősített, a végére az MU is csak vett támadót meg kapust is. Akinek nagy bukta ez a nyár az a Pool, Mané-t talán pótolták, de a kp förtelmes. A Sevilla is elvesztett 2 alapembert, rosszul is kezdték a szezont.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2022.09.02. 08:14:57

Milyennek találjátok a Top ligák csapatainak kereteit? Kinek az igazolásai tetszenek a legjobban?
Szerintem pl. a Milan nagyon jól erősített, de a Sevilla, Valencia, Arsenal, Man. City, Dortmund és a Soton munkája is tetszett nekem!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.01. 16:43:35

Ja, szerintem is a Poolnak most mindegy volt, csak jöjjön valaki, aki nem hóttbéna, kölcsönben nagyot bukni nem lehet vele, év végén biztosan megy vissza.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.01. 13:55:43

Feast4 írta:
2022.09.01. 13:44:42

Az összejáró baráti társaságunkban van egy Juve, egy Real, egy Bayern, egy Pool és egy Chelsea szurkoló meg én. (Vicces meccsnézések vannak néha. :mrgreen: ) Én "követtem." Illetve láttam a semmit. Kb. annyira hasznos a Juvénak, mint nekünk Pjanic. Kb. 120 napot volt sérült amióta elment. Labdajáratásban körülményes vagy ha nem az akkor nem irányít csak gurítgatja a szimpla oldalpasszokat. A támadójátéka is 0 :a Seria A-ban, fel lehet neki írni egy, azaz egy darab gólt és 0 gólpaszt, kb. 2000 perce lehet amióta elment, ha játszik akkor is sérülés miatt, vagy időhúzó csere. Nagyon nem fekszik neki az ottani játék és nem tudom Klopp abban a gyors rendszerben mihez kezd vele.
Akkor meg az van, amit mondtam. Pánik igazolás, utolsó pillanatban. Bár erre lehet találtak volna egy ifistát is. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.09.01. 13:44:42

Sinya22 írta:
2022.09.01. 13:04:17

Szerintem ezzel nem sokat nyertek, igaz nem követtem Arthurt mióta elment, de nem ő fogja megoldani a Pool gondjait játékszervezésben pl.
Az összejáró baráti társaságunkban van egy Juve, egy Real, egy Bayern, egy Pool és egy Chelsea szurkoló meg én. (Vicces meccsnézések vannak néha. :mrgreen: ) Én "követtem." Illetve láttam a semmit. Kb. annyira hasznos a Juvénak, mint nekünk Pjanic. Kb. 120 napot volt sérült amióta elment. Labdajáratásban körülményes vagy ha nem az akkor nem irányít csak gurítgatja a szimpla oldalpasszokat. A támadójátéka is 0 :a Seria A-ban, fel lehet neki írni egy, azaz egy darab gólt és 0 gólpaszt, kb. 2000 perce lehet amióta elment, ha játszik akkor is sérülés miatt, vagy időhúzó csere. Nagyon nem fekszik neki az ottani játék és nem tudom Klopp abban a gyors rendszerben mihez kezd vele.
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.01. 13:04:17

Barcaforever írta:
2022.09.01. 12:37:37
Arthur 1 évre megy kölcsönbe Liverpoolba, meglepő kicsit nekem.
A Pool nagyon rosszul áll a kp-n. Thiago szokás szerint kuka, MIlner,Henderson, Fabinho. A Chelsea erősített, a City is, az MU is, a Spurs is, az Arsenal is. Gyakorlatilag ha versenyben akarnak lenni 2-4 fronton, akkor kellenek a játékosok. Viszont nem nagyon volt lehetőségük, elég későn kapcsoltak ők is, most már inkább pánikból hoztak valakit, hogy plusz 1 fő legyen.
Szerintem ezzel nem sokat nyertek, igaz nem követtem Arthurt mióta elment, de nem ő fogja megoldani a Pool gondjait játékszervezésben pl.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.09.01. 12:37:37

Arthur 1 évre megy kölcsönbe Liverpoolba, meglepő kicsit nekem.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.01. 12:28:31

Kassandra írta:
2022.09.01. 10:43:59
Chino írta:
2022.09.01. 10:30:29

Ezt a Neymar-féle üzlettel lehet összehasonlítani. Szinte ugyanez a fáma, ti hangoztattátok legjobban. Róla is írtak egy számot, amit a fél világ kifizetett volna, de ha nem is a duplája, de bőven 100 millió fölött volt a tényleges ára.
A Dortmund sem teljesen hülye, hogy eladhatná 120 millió körül, de inkább még vár egy évet, hogy lejárjon a szerződése és mehessen 70-ért.
De ezek az ingyenes igazolások és hasonlók sem teljesen úgy mennek, ahogy gondolják. Alabának is ki kellett pengetni több mint 30 milliót, amikor leigazoltátok és Hazardról is kiderült hogy kompletten 150 millió körül volt az ára.
Igen, ez mind igaz, az átagazolásidíj nélkül ("ingyen") érkező játékosanak mindig adnak aláírási pénzt, meg az ügynökének közvetítésidíjat, magasat. Így volt ez Alabánál is. Hazardnak meg a bónuszok miatt (BL, bajnokság) még jobban felment az ára. Teljesen igaz. Haalandnak is 60 volt a kivásárlási ára, amit még egyebek (aláírási pénz, ügynökdíj, stb) megemeltek. És itt jön sokadszorra a kérdésem, hogy Lewy 45+5 milliója esetében ilyenek nincsenek? Naivitás lenne ezt gondolni.

Sok számítás/igénylista jelent meg erről, amikor aktuális volt... Emlékeim szerint, 75m Dortmund, 40m Raiola, 40m apuka, 20m net fizu 5 évig... Ehhez képest Lewy 45+5, 20m ügynök, fele akkora fizu 2 évig, utána kevesebb (1 évig?)... Ok, leigazolás nem 5x annyi, de ha a fizetéseket is hozzávesszük, közelítünk... 😀
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.01. 11:44:56

ocampos :arrow: sevilla :arrow: ajax

egy év kölcsön, 16 milliós vételi opcióval.

standard kezdő volt az elmúlt években, jól is játszott, amúgy is elég sokat gyengültek, nem értem minek adták kölcsön.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.01. 11:08:25

Kassandra írta:
2022.09.01. 10:43:59
Igen, ez mind igaz, az átagazolásidíj nélkül ("ingyen") érkező játékosanak mindig adnak aláírási pénzt, meg az ügynökének közvetítésidíjat, magasat. Így volt ez Alabánál is. Hazardnak meg a bónuszok miatt (BL, bajnokság) még jobban felment az ára. Teljesen igaz. Haalandnak is 60 volt a kivásárlási ára, amit még egyebek (aláírási pénz, ügynökdíj, stb) megemeltek. És itt jön sokadszorra a kérdésem, hogy Lewy 45+5 milliója esetében ilyenek nincsenek? Naivitás lenne ezt gondolni.
Szerintem jelen pillanatban mi ezt nem akartuk és nem is engedhettük volna meg magunknak. Lewa az első perctől kijelentette, hogy csak ide fog jönni, mással kb össze sem boronálták, annyira akarta. Szóval nem az van, mint Haalandnál, hogy szabad préda, rárepülnek 8-an, és akkor megmondjuk a Citynek, hogy oké, tiétek az ügyfelem, de ezt meg ezt meg ezt fizessétek ki. A Bayern nem akarta olcsóbban eladni, de a plusz költségek ugye már nem az ő reszortjuk, hanem a játékos oldaláé, én kétlem, hogy ilyen lett volna.

Azért ez a játékosnak is nagy váltás volt, akármennyire top 9-es.

Egyébként ha már átigazolási piac meg City, azért azt az Alvárezt se felejtsük el, akit mi is nagyon akartunk. Első meccsén, ahol nem pár percet kapott, rögtön két gól, nem is igazán centerként. Teljesen más stílus mint Haaland, engem nagyon Agüerora emlékeztet, de szerintem hatalmas fogás volt az is. Ha lesérülne Haaland néha, van alternatíva...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.01. 10:43:59

Chino írta:
2022.09.01. 10:30:29

Ezt a Neymar-féle üzlettel lehet összehasonlítani. Szinte ugyanez a fáma, ti hangoztattátok legjobban. Róla is írtak egy számot, amit a fél világ kifizetett volna, de ha nem is a duplája, de bőven 100 millió fölött volt a tényleges ára.
A Dortmund sem teljesen hülye, hogy eladhatná 120 millió körül, de inkább még vár egy évet, hogy lejárjon a szerződése és mehessen 70-ért.
De ezek az ingyenes igazolások és hasonlók sem teljesen úgy mennek, ahogy gondolják. Alabának is ki kellett pengetni több mint 30 milliót, amikor leigazoltátok és Hazardról is kiderült hogy kompletten 150 millió körül volt az ára.
Igen, ez mind igaz, az átagazolásidíj nélkül ("ingyen") érkező játékosanak mindig adnak aláírási pénzt, meg az ügynökének közvetítésidíjat, magasat. Így volt ez Alabánál is. Hazardnak meg a bónuszok miatt (BL, bajnokság) még jobban felment az ára. Teljesen igaz. Haalandnak is 60 volt a kivásárlási ára, amit még egyebek (aláírási pénz, ügynökdíj, stb) megemeltek. És itt jön sokadszorra a kérdésem, hogy Lewy 45+5 milliója esetében ilyenek nincsenek? Naivitás lenne ezt gondolni.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.01. 10:31:02

FCBsteve írta:
2022.09.01. 10:18:12


Ha jött volna Haaland, nem igazán jött volna más...
Most egy sokkal komplettebb csapat van kialakulóban, és még nincs vége a napnak...

Lehet, hogy a csatár pozíció meglett volna pár évre Haaland-al (első szerződésfordulóig, mert akkor megint kezdődne a licitháború), de azt a pénzt most sokkal jobban költöttük el, csatárunk (nem sokkal rosszabb, úgy tűnik) így is van 2-3 évig, utána meg lesz pénzünk a piacon szétnézni...
Szóval, én örülök, hogy nem áldoztunk be mindent egy emberért, nem sajnálom Haaland hiányát...
Én azt nem értettem, amit írtál, hogy 2-3 évente majd találunk egy Lewy szintű csatárt. Arra írtam, hogy ilyen színtű csatárból nincs sok. Most ki van még azon a szinten? Benzema, aki szintén 2 év múlva már 37(?) lesz meg Haaland.
Azzal egyébként egyetértek, hogy kár lett volna 1 emberre ráverni a nyarat, jobb MOST ez így nekünk, hogy védelem is rendben van meg előre is megvagyunk. De attól én még ha valakit sajnálok, akiről lemaradtunk, az pont Haaland.

Bence szerintem már nem fog idejönni. Most őszintén, ha egy Fofana 75 milla meg egy sokkal gyengébb bajnokságból Anthony 100, akkor a norvégért 2 év múlva, ha így rugdossa a gólokat a City 200-ért se fogja elengedi, jogosan. Nekünk inkább akkor a következő hasonló csatárra kell rárepülni, ha lesz ilyen mostanában.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.09.01. 10:30:29

davi10 írta:
2022.09.01. 09:03:19
Kassandra írta:
2022.09.01. 08:38:54
Az oké, de ez több feltételezésnél, van róla kézzel fogható infó? Mert ha nem, akár Lewynél is lehet feltételezni bármit. Értem én ,hogy őt nem lengi körbe ez a pénzéhes, legombolós hangulat a sajtóban, neki is van entourage-a gondolom. Minden játékosnak van gondolom.
Milyen kézzelfogható infóra gondolsz? Természetesen a szerződése nem nyilvános, de tele volt minden a nyár elején a "követeléseivel".
Ezt a 75 misit önmagában nem egy nagy szám, ezt még egy Aston Villa is ki tudta volna fizetni.
Ezt a Neymar-féle üzlettel lehet összehasonlítani. Szinte ugyanez a fáma, ti hangoztattátok legjobban. Róla is írtak egy számot, amit a fél világ kifizetett volna, de ha nem is a duplája, de bőven 100 millió fölött volt a tényleges ára.
A Dortmund sem teljesen hülye, hogy eladhatná 120 millió körül, de inkább még vár egy évet, hogy lejárjon a szerződése és mehessen 70-ért.
De ezek az ingyenes igazolások és hasonlók sem teljesen úgy mennek, ahogy gondolják. Alabának is ki kellett pengetni több mint 30 milliót, amikor leigazoltátok és Hazardról is kiderült hogy kompletten 150 millió körül volt az ára.

Én Endrickben bízom nagyon. Ez a gyerekkori álom stb. nagyon ritka, hogy számít-e vagy így volt-e egyáltalán. A brazilnál viszont tényleg így van, hatalmas példaképe Rivaldo, többször is lenyilatkozta, hogy tele van Rivaldo poszterral a szobája, korábbi meccseket nézett róla és még találkozott is vele egyszer és azt tanácsolta neki, hogy a Barcába jöjjön. Persze ez sem garancia semmire, max. annyi hogy ha két hasonló ajánlat van, akkor minket választ és vele kapcsolatban nagyon jó munkát végeznek a játékosmegfigyelők. Nincs garancia, de eddig kilóméterekkel közelebb állunk hozzá, mint a többi csapat.
Az egy áloöm lenne, ha 18 évesen a megállapodás szerint idekerülne, Lewy mögött/mellett még tanulgathatna is egy-két évig. Vele aztán hosszú időre meglennénk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2022.09.01. 10:44:13-kor.
Forca Barca!!!!
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.01. 10:26:42

davi10 írta:
2022.09.01. 10:17:12
Mert szerinted nem kereshetne többet mondjuk az arabéknál?
Melyik arabnak volt szüksége rá? Egyiknek sem. Newcastle nem játszik, m nincs már annyi ideje, hogy megvárja mire felfut.
davi10 írta:
2022.09.01. 10:17:12
45 és 60-at írtál, majd megkérdezted, hogy jött ki az 5x különbség. Erre válaszoltam és ezt ecseteljük már lassan egy fél oldal óta. Elmondtam, hogy honnan jön valószínűleg a különbség, te nem hiszed el, oké. Nincs értelme tovább ragozni a témát.
Ebben egyetértek, nem győzzük meg egymást.

bence0330 írta:
2022.09.01. 10:22:24
Én amúgy nem zárnám ki még, hogy itt köt ki 2-3-4 év múlva. Olyan sok helyen megírták, hogy Barca-drukker, hogy lehet igaz is akár. Ha mellé még opportunista is, akkor tök jó neki most a Cityben, 2 év alatt egy BL-t szerintem be fognak húzni vele (szerintem az elmúlt 5 évből 2-t tuti hoztak volna ha van egy ilyen centerük... a tavalyit biztos). És ha a Barca akkorra felemelkedik, és megengedhet magának egy sztárigazolást is, lehet, hogy majd érkezik. Legalábbis nem gondolom esélytelennek a dolgot.
Kajak azt olvastad, hogy Barca drukker? Ne érts félre, nem azt mondom, hogy nem hiszek neked, csak én meg azt olvastam, h Haalandnak ha Spanyolország, akkor Madrid. :mrgreen: De persze népművészeti cserépedény újságírók megírnak mindent, meg az ellenkezőjét is, aztán valszeg a saját kis buborékunkban mindenkit megtalál a maga híre... :lol:
De én úgy tudom Haaland kapcsán a Barca szálat a Laporta-Railoa jókapcsolat erősítette, nem a gyerekkori álom.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.01. 10:22:24

Én amúgy nem zárnám ki még, hogy itt köt ki 2-3-4 év múlva. Olyan sok helyen megírták, hogy Barca-drukker, hogy lehet igaz is akár. Ha mellé még opportunista is, akkor tök jó neki most a Cityben, 2 év alatt egy BL-t szerintem be fognak húzni vele (szerintem az elmúlt 5 évből 2-t tuti hoztak volna ha van egy ilyen centerük... a tavalyit biztos). És ha a Barca akkorra felemelkedik, és megengedhet magának egy sztárigazolást is, lehet, hogy majd érkezik. Legalábbis nem gondolom esélytelennek a dolgot.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.01. 10:18:12

Sinya22 írta:
2022.09.01. 09:11:14
FCBsteve írta:
2022.09.01. 08:02:16

Ha azt nézzük, hogy Haaland vagy 5x annyiba került, mint Lewy, fizetése talán 2x annyi, (elméletileg) 10 évre le tudjuk fedni a posztot ilyen 2-3 éves Lewy szerű igazolásokkal...
Vagy, ami reálisabb, pár év múlva igazolni egy feltörekvő ifjú titánt...
Ezt nem igazán értem. Lewy szintű csatár nem nagyon van a piacon, sőt eleve kevés olyan 9-es van, akiből tényleg klasszis lehet pár év múlva. Haaland ilyen, én erre mondtam, hogy sajnálom, hogy nem itt kötött ki, mert ő nem hiszem hogy zsákbamacska egy valag pénzért. A City-nek meg bőven megérte, így folytatja a szezont durva számai lesznek.
Ha jött volna Haaland, nem igazán jött volna más...
Most egy sokkal komplettebb csapat van kialakulóban, és még nincs vége a napnak...

Lehet, hogy a csatár pozíció meglett volna pár évre Haaland-al (első szerződésfordulóig, mert akkor megint kezdődne a licitháború), de azt a pénzt most sokkal jobban költöttük el, csatárunk (nem sokkal rosszabb, úgy tűnik) így is van 2-3 évig, utána meg lesz pénzünk a piacon szétnézni...
Szóval, én örülök, hogy nem áldoztunk be mindent egy emberért, nem sajnálom Haaland hiányát...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.01. 10:17:12

Kassandra írta:
2022.09.01. 09:48:30
Ez megint olyan dolog, hogy oké, ez lett kommunikálva, de derültek ki már utólag turpisságok. Azért az gyanus, pláne a klub előéletét ismerve, hogy minden játékos fele pénzért jött szenvedélyből az új Laporta érában.

Az a kettős mérce, hogy Haalandnál megdobja a slepp költsége az átigazolási díjat, Lewynél nem. 45 és 60 lett lekommunikálva. Az nem 5x különbség, ennyit állítottam az elején.
Mert szerinted nem kereshetne többet mondjuk az arabéknál?

45 és 60-at írtál, majd megkérdezted, hogy jött ki az 5x különbség. Erre válaszoltam és ezt ecseteljük már lassan egy fél oldal óta. Elmondtam, hogy honnan jön valószínűleg a különbség, te nem hiszed el, oké. Nincs értelme tovább ragozni a témát.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.01. 09:48:30

davi10 írta:
2022.09.01. 09:30:04
Lewandowski meg láthatóan kiakadt a Bayern-re, és ha pénzt akart volna, nem ide jön.
Ez megint olyan dolog, hogy oké, ez lett kommunikálva, de derültek ki már utólag turpisságok. Azért az gyanus, pláne a klub előéletét ismerve, hogy minden játékos fele pénzért jött szenvedélyből az új Laporta érában.

Az a kettős mérce, hogy Haalandnál megdobja a slepp költsége az átigazolási díjat, Lewynél nem. 45 és 60 lett lekommunikálva. Az nem 5x különbség, ennyit állítottam az elején.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.01. 09:30:04

Kassandra írta:
2022.09.01. 09:07:58
Persze, hogy nem nagy szám, a dupláját is megérné, de nem is erről beszélek, hanem a kettős mércéről. Mindkét játékosnál van egy közvélemény által nagyjából elfogadott ár. De az egyiknél hozzárakjuk a sejtéseket, a másiknál ilyesmivel nem foglalkozunk. Így nem lehet két dolgot összehasonlítani. Mint anno az Ibra-Eto'o időkben, ott is voltak vicces számolások, nem tudom követted-e annak idején.
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Azért igen erős sejtés, hogyha Raiola az ügynök, aki fix kivásárlási árat foglaltatott a szerződésbe, akkor nem úszod meg annyival, amennyi le van írva.
Lewandowski meg láthatóan kiakadt a Bayern-re, és ha pénzt akart volna, nem ide jön.

Vagy itt most az a kettős mérce, hogy néhanapján hiszünk az újságíróknak amikor sokan megírják ugyanazt? Mert az egyikről sokan írták, hogy vannak extra költségek, a másiknál nem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.01. 09:11:14

FCBsteve írta:
2022.09.01. 08:02:16

Ha azt nézzük, hogy Haaland vagy 5x annyiba került, mint Lewy, fizetése talán 2x annyi, (elméletileg) 10 évre le tudjuk fedni a posztot ilyen 2-3 éves Lewy szerű igazolásokkal...
Vagy, ami reálisabb, pár év múlva igazolni egy feltörekvő ifjú titánt...
Ezt nem igazán értem. Lewy szintű csatár nem nagyon van a piacon, sőt eleve kevés olyan 9-es van, akiből tényleg klasszis lehet pár év múlva. Haaland ilyen, én erre mondtam, hogy sajnálom, hogy nem itt kötött ki, mert ő nem hiszem hogy zsákbamacska egy valag pénzért. A City-nek meg bőven megérte, így folytatja a szezont durva számai lesznek.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.01. 09:07:58

davi10 írta:
2022.09.01. 09:03:19
Kassandra írta:
2022.09.01. 08:38:54
Az oké, de ez több feltételezésnél, van róla kézzel fogható infó? Mert ha nem, akár Lewynél is lehet feltételezni bármit. Értem én ,hogy őt nem lengi körbe ez a pénzéhes, legombolós hangulat a sajtóban, neki is van entourage-a gondolom. Minden játékosnak van gondolom.
Milyen kézzelfogható infóra gondolsz? Természetesen a szerződése nem nyilvános, de tele volt minden a nyár elején a "követeléseivel".
Ezt a 75 misit önmagában nem egy nagy szám, ezt még egy Aston Villa is ki tudta volna fizetni.
Persze, hogy nem nagy szám, a dupláját is megérné, de nem is erről beszélek, hanem a kettős mércéről. Mindkét játékosnál van egy közvélemény által nagyjából elfogadott ár. De az egyiknél hozzárakjuk a sejtéseket, a másiknál ilyesmivel nem foglalkozunk. Így nem lehet két dolgot összehasonlítani. Mint anno az Ibra-Eto'o időkben, ott is voltak vicces számolások, nem tudom követted-e annak idején.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.01. 09:03:19

Kassandra írta:
2022.09.01. 08:38:54
Az oké, de ez több feltételezésnél, van róla kézzel fogható infó? Mert ha nem, akár Lewynél is lehet feltételezni bármit. Értem én ,hogy őt nem lengi körbe ez a pénzéhes, legombolós hangulat a sajtóban, neki is van entourage-a gondolom. Minden játékosnak van gondolom.
Milyen kézzelfogható infóra gondolsz? Természetesen a szerződése nem nyilvános, de tele volt minden a nyár elején a "követeléseivel".
Ezt a 75 misit önmagában nem egy nagy szám, ezt még egy Aston Villa is ki tudta volna fizetni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.01. 08:38:54

davi10 írta:
2022.09.01. 08:35:37
Kassandra írta:
2022.09.01. 08:14:17
A lengyel 45 (+bónusz?) volt, a norvég 60. Miért került volna 5x annyiba?
Ügynök, apuka, asszony, gyerek, kutya, mindenki kapott még egy zsíros aláírási bónuszt.
Ha nem is 5x, de többszörösébe került.
Az oké, de ez több feltételezésnél, van róla kézzel fogható infó? Mert ha nem, akár Lewynél is lehet feltételezni bármit. Értem én ,hogy őt nem lengi körbe ez a pénzéhes, legombolós hangulat a sajtóban, neki is van entourage-a gondolom. Minden játékosnak van gondolom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.01. 08:35:37

Kassandra írta:
2022.09.01. 08:14:17
A lengyel 45 (+bónusz?) volt, a norvég 60. Miért került volna 5x annyiba?
Ügynök, apuka, asszony, gyerek, kutya, mindenki kapott még egy zsíros aláírási bónuszt.
Ha nem is 5x, de többszörösébe került.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.09.01. 08:27:27

gondolom, volt egy csomo kenopenz
Válasz küldése