Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.12. 09:29:03

El kell kezdeni gólokat lőnünk, hiába a védekezés, ha nem lövünk gólt.
Most se gondolnám, hogy a védelem nagy feladat elé állna, így tök mindegy, hogy kik játszanak ott. Lesz kb 3-4 kontra félidőnként, amiket meg kell akadályozni.
Az inter otthon sem volt rest buszozni, hát még majd a Camp Nou-ban.

Átlövések fontosak, és folyamatosan lőni kell be a labdákat Lewandowski felé oldalról.
Ezekből bármi lehet, kéz, lecsorgó valami, hibázó olasz védő, stb.
Ha csak adogatunk körbe, az nem ér semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.12. 09:17:09

Nagyon kíváncsi leszek a mai meccsre! Őszintén szólva, korábban nem aggódtam volna, egész jók voltunk, de az utóbbi meccsek hát nem remekeltünk. Az Inter is tisztában van vele, hogy nekik a döntetlen is elég. Nem nyerünk kuka lesz a szezon, mint a Juvénak.
Stegen
Balde, Pique, Eric, Alba
De jong Busquets Pedri
Dembele-Lewa-Ferran
kezdővel mennék neki a meccsnek
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.11. 23:51:11

No hát akkor szurkoljunk hogy az olaszok a közösségi szellem nevében szolidaritásból holnap is kikapnak a mai horrornapjukat követően.

Xavi a sajtótájékoztatón elismerte a hibáját a támadótrió felállásában, és ezen mindenképp változtatni fog. Szóval szerintem vagy ugyanúgy állnak fel, csak Dembélé megy a baloldalra, vagy eleve Fati kezd a baloson. De abból kiindulva, hogy Xavi tartott egy külön megbeszélést a brazillal, ahol állítólag főként arról volt szó, hogy "lőj ha kaput látsz és önzőzz, ha kapu közelében vagy", szerintem a múltkori hármas lesz fent tükörben. Állítólag nagyon ki akarja használni a lövőerejét, és erre akarja kihegyezni a továbbiakban a hangsúlyt vele kapcsolatban, mert eddig uge főleg igazi vonalszélsőként használta, ahol a kombinációira hajtott, de akkor meg mindig messze volt a kaputól. De persze általánosságban a csapatra is igaz ez az egész. Ez szerintem jó hír nekünk, mert ezért régóta könyörgünk sokan, kb évek óta csak Messi lőtt. Nyilván nem 1 meccs alatt épül fel ez sem sajna, pedig hát nagyon kéne.

DJ-ra és a védelemre nem tért ki, pedig ez érdekelne nagyon, már többször elejtette óvatosan, hogy tud ott játszani, jelenleg én abszolút oda látnám középre. Szerencsére Lukaku még mindig nem térhet vissza, de azért így is lassúnak tartom az Alonso-Garcia-Piqué hármasból bármelyik duót a kontrák ellen, a holland meg mindig sallangmentesen tolta ott, és van sebessége is. Nyilván ha már ott t art fizikailag, hogy kezdő lehessen.

Némiképp váratlanul Kessié is felépült és keretben van, bár sok vizet nem fog zavarni gondolom most sem, de azért jó, hogy van cserelehetőség a középpályán.

Szerencsére TS is 100%-os, a legutóbbi meccsen ugye voltak gondjai, 1-2 napig volt is kisebb ijedtség, de semmi komoly elvileg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.10. 13:14:46

Mindig is probléma volt a csapatnál a válogatott szünet.
De most.... amióta visszajöttek, fejben teljesen szét vannak esve. Látszódott az első félidőn, hogy azért Xavi foglalkozott velük, a távoli lövések is ennek tudhatók be. De hogy a szünetben biztos, hogy nem azt mondta nekik, hogy bekkeljenek.... Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogy tudnak ennyire szétesni. Kiestek a ritmusból, és nem találnak vissza, egyre jobban lecsúsznak
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2022.10.10. 12:38:14

Bence0330.........."Én nagyon pesszimista vagyok most, egyetlen dolog kelt bennem egy minimál reményt, hogy az Inter elleni problémákat Xavi ugyanúgy látta, mint a többség, és ennek hangot is adott, elmondta hogy bátrabban kell lőni, ki kell őket csalogatni, stb.".........Attól tartok, a kicsalogatással már elkéstünk. Ha ezek csak elvétve dugták ki a fejüket a bunkerból, amikor számukra létfontosságú volt a három pont, akkor most annak birtokában a középkezdés után ugyanazt teszik majd, mint Moldovánál a francia és a mexikói börtön válogatott, nevezetesen, beássák magukat a tizenhatoson belül, és nem lesz aki/ami kimozdítsa őket onnan. Erre csak akkor van esély, ha egy, netalán két gólt lövünk. A kérdés csupán az, hogy ilyen védekezés mellett hogyan? Én maximálisan osztom a pesszimizmusod, viszont az előzőeket és a sérültek listáját figyelembe véve a minimálisnál is halványabb reményekkel.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.10. 12:09:04

Subinho írta:
2022.10.10. 11:42:45
Aludtam rá egyet és azt gondolom, hogy ez a tegnapi produkció inkább az lehetett, hogy valahogy nyerjük meg a meccset, nem érdekel hogyan, legyen 1 gól, 3 pont és a többi nem érdekel. Mert jön a sorsdöntő Inter meccs, amit meg kell nyerni, ha a BL-ben akarunk maradni, utána jön a classico, amin megint csak a győzelem az elfogadható, ráadásul élre állhatnánk pontelőnnyel, utána meg jön a Bayern, amin ki kell köszörülni a csorbát, nem kaphatunk ki megint.
A mallorcai meccs után is ilyesmivel kerestük a magyarázatokat, hogy megyünk Milánóba.
Ugyanakkor ez így már három meccs zsinórban.
Lehet még a felforgatott összeállítoskban is keresni a miérteket, de a fazont meghatározó és a gólfelelős játékosaink mind a pályán voltak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.10. 11:43:37

visca el barca írta:
2022.10.10. 11:22:15
Tudom h esélytelen, de az inter ellen gavi helyett de jongot kezdetnem. Az inter ugyse fog semmit csinalni, csak 11 emberrel bekkelni es de jongot egy fel fokkal jobbnak erzem tamadasban mint a spanyolt.
Ezt adnám én is, viszont akkor sokkal, de sokkal kevesebb labdát fogunk fent szerezni, DJ erre teljesen alkalmatlan. És az intenzitás is kevesebb lenne a passzokban. Viszont tény, hogy ő azért érkezhet is a kapu elé, és szerintem amúgy nem is lő rosszul távolról, villantott már belőle, de ritkán látjuk.
De én nem tartom lehetetlennek, hogy minden középpályásunk fent lesz a pályán, DJ-t tippelem most középhátvédnek, és onnan fog néha előrelépkedni all-in üzemmódban.

Én nagyon pesszimista vagyok most, egyetlen dolog kelt bennem egy minimál reményt, hogy az Inter elleni problémákat Xavi ugyanúgy látta, mint a többség, és ennek hangot is adott, elmondta hogy bátrabban kell lőni, ki kell őket csalogatni, stb. A lövéseket már most látszik, hogy kicsit jobban elkezdtük nyomatni, persze ez is idő lesz, mire mindenki önbizalommal fog lövöldözni. De legalább volt egyértelmű reakció. Ráadásul az elég hatalmas hibáját kijavítandó még Dembélénél is külön kiemelte, hogy tud játszani és gólokat lőni a balszélről, lehet ő is megnézte a statokat a két oldalról végre. :D

Szóval szerintem taktikailag mindenképp lesznek lépések, kérdés, meg fogjuk-e tudni valósítani. Az biztos, hogy ez az utolsó utáni esélyünk, ha nem nyerünk, akkor már a BM-et is megverhetjük, egymás elleniben az Inter megy tovább, a Plzent azért tuti megverik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.10. 11:42:45

Tegnap elkeseredett voltam én is, ahogy mindenki más, mert az utóbbi idők talán leggyengébb produkcióját nyújtottuk. Gyakorlatilag a 2. félidőben a Celta lefocizott minket. Aludtam rá egyet és azt gondolom, hogy ez a tegnapi produkció inkább az lehetett, hogy valahogy nyerjük meg a meccset, nem érdekel hogyan, legyen 1 gól, 3 pont és a többi nem érdekel. Mert jön a sorsdöntő Inter meccs, amit meg kell nyerni, ha a BL-ben akarunk maradni, utána jön a classico, amin megint csak a győzelem az elfogadható, ráadásul élre állhatnánk pontelőnnyel, utána meg jön a Bayern, amin ki kell köszörülni a csorbát, nem kaphatunk ki megint. Vagyis 3 kutya kemény meccs fog jönni, amiken mind csak a győzelem elfogadható. Sztem tegnap elengedték kicsit a meccset az Interre készülve. Kedden meglátjuk, tényleg így volt-e. Nekiesünk a Serie A 7. Internek és nagyon elverjük őket, aztán hétvégén a Madridot is, vagy ugyanezt a semmit látjuk az Inter ellen is,. Sokszor gondoltam, hogy majd most tuti máshogy lesz és aztán pofára estem, de szurkolóként nem gondolhatom máshogy, az Inter ellen odateszik magukat a srácok, megverjük 2-3 góllal az Intert és tovább megyünk a BL-ben!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.10. 11:24:44

Chino írta:
2022.10.10. 11:04:01
És honnan tudod, hogy nem az első félidei játék lesz, mielőtt sírba tennéd a csapatot.
A hurráoptimizmust sikerült kiölniük belőlem az elmúlt 7 év alatt. Amúgy nem kell nekem temetnem. A tegnapi és az idegenbeli Inter elleni játék sokkal beszédesebb mint én. Temetik saját magukat.
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.10. 11:22:15

Tudom h esélytelen, de az inter ellen gavi helyett de jongot kezdetnem. Az inter ugyse fog semmit csinalni, csak 11 emberrel bekkelni es de jongot egy fel fokkal jobbnak erzem tamadasban mint a spanyolt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.10. 11:04:01

Nyiri81 írta:
2022.10.10. 09:22:25
Tudom tegnap bajnoki volt, de ide illik amit gondolok. Tegnap a második félidő második felénél idegből kinyomtam a tévét. Szerintem hozzá lehet szokni a gondolathoz hogy az Inter ellen is ez lesz vagy még rosszabb és akkor irány az EL. Elképesztően szomorú de ez van.
És honnan tudod, hogy nem az első félidei játék lesz, mielőtt sírba tennéd a csapatot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.10.10. 10:54:34

Nyiri81 írta:
2022.10.10. 09:22:25
Szerintem hozzá lehet szokni a gondolathoz hogy az Inter ellen is ez lesz vagy még rosszabb és akkor irány az EL. Elképesztően szomorú de ez van.
Én egyébként most full a kiesésünket érzem. A válogatott szünet óta, nemhogy javulna a játék, de meccsről meccsre romlik.
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.10. 09:22:25

Tudom tegnap bajnoki volt, de ide illik amit gondolok. Tegnap a második félidő második felénél idegből kinyomtam a tévét. Szerintem hozzá lehet szokni a gondolathoz hogy az Inter ellen is ez lesz vagy még rosszabb és akkor irány az EL. Elképesztően szomorú de ez van.
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.09. 13:56:19

A Frankfurt elleni az hatalmas szégyen volt, jó lenne minden közrejátszótól elvenni a bérletet.

Már azzal kiestünk az EL-ből hogy a srácok arra mennek be hogy OTTHON látszatra több frankfurti szurkoló van mint itthoni, ami egy szabotázsakciót is jelenthetett volna, mindenesetre hátborzongató érzés volt látni.


Amúgy kétlem hogy visszaengednék őket, nameg 1-2-3ezren aligha tudnának ellensúlyozni egy hasonló kivitelezést.
Avatar
theszmolarR
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.09. 11:52:29

2022.10.09. 12:37:20

Barcaforever írta:
2022.10.09. 11:21:12
Most olvasom, h a Frankfurt elleni égés után, hogy ne kerüljünk mégegyszer olyan gáz szituba, Laportáék megengedtek a Boixos Nois-nak, hogy nemzetközi meccseken kijöhessenek szurkolni?

Ha a hír igaz, már ennek is örülök, nagyon vártam őket!
Teljességgel kizárt,főleg amilyen cikkek jöttek előző ősszel a tagjaikról.Már a grada d'animació tagsághoz is erkölcsi bizonyítvàny kell
Socio del Barça
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.09. 11:59:31

Barcaforever írta:
2022.10.09. 11:21:12
Most olvasom, h a Frankfurt elleni égés után, hogy ne kerüljünk mégegyszer olyan gáz szituba, Laportáék megengedtek a Boixos Nois-nak, hogy nemzetközi meccseken kijöhessenek szurkolni?

Ha a hír igaz, már ennek is örülök, nagyon vártam őket!
Ebben én túl sok logikát nem látok. Amúgyis elég magas az átlagnézőszám, nem vagyunk "rászorulva" a Boixos-ra, de pláne nemzetközi meccsen nem lenne értelme hazárdírozni. Amennyire szeretik a csapatot az UEFA-nál, szerintem az első adandó alkalommal repülni fognak a zártkapus meccsek.

Amúgy hol olvastad? Velem még nem jött ilyen szembe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.09. 11:21:12

Most olvasom, h a Frankfurt elleni égés után, hogy ne kerüljünk mégegyszer olyan gáz szituba, Laportáék megengedtek a Boixos Nois-nak, hogy nemzetközi meccseken kijöhessenek szurkolni?

Ha a hír igaz, már ennek is örülök, nagyon vártam őket!
Kép
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2022.10.08. 11:16:42

A sorsolást, majd a ligában mutatott játékot követően magabiztos (nem lehengerlő) második helyen történő továbbjutást vártam. A Bayern elleni első félidő megcsillantotta az első hely elérésének lehetőségét is…….de akkor jött egy fontos momentum. Ahogy Makanaki írta – amivel teljesen egyetértek -: a bírózásnak semmi értelme. Való igaz, az eredmény szempontjából még annál is kevesebb, de a közérzet egy más világ. Mert mennyivel más hangvételű hozzászólások lennének ebben a topicban, ha az akkor remek játékot mutató, gólhelyzetek sorát kialakító, de azokat rendre kihagyó Barcának – amolyan görcsoldóként – megadják a kristálytiszta(!!!) büntetőt. Gyanítom, nem üres kézzel jöttünk volna haza. Az Inter ellen bűn rossz teljesítmény és egy simán elkerülhető gól után nem maradt sok esély a pontszerzésre, ám egy akadozó, nyögvenyelős, fogcsikorgató hajrával sikerült begyötörni a továbbjutás szempontjából talán legfontosabb gólt………amit teljesen érthetetlen, a szabályokkal merőben ellentétes módon visszavontak (az ide vonatkozó, ez évtől érvényes szabályt szerintem már mindenki kívülről fújja). Végső csattanóként – bár továbbra is pocsék játékkal, mégis - valahogy összehoztunk egy büntetőt, amit a lassítások alapján nem lehetett volna nem megadni, de rá kellett jönnünk, hogy mégis. Kíváncsi lennék, hány fórumozó dőlne a kardjába, mert – a fentiek alapján nem kizárt – bár igaz, hogy kilenc pontunk lenne, de ebből hármat kínvallatással felérő gyötrelemmel szereztünk. Tetszik vagy sem, a játékvezető egyes ítéletével döntő mértékben tud hatni az adott mérkőzés menetére. Gondoljunk csak bele egy közelmúlti ellenpéldába - minden ellenséges érzelem nélkül. A Realnak a PSG ellen a két meccs 180 percéből 150-ben momentuma sem volt. Ekkor jött az emlékezetes Benzema dózer Donnarumma felett, és ettől kezdve új meccs kezdődött. Nem rémlik, hogy a fehérek szurkolói kiátkozták volna csapatukat a csapnivaló játékot követő ilyetén továbbjutás miatt. Ne feledjük, a rengeteg pénz ellenére a focisták is emberből vannak, ami pont az ilyen esetek kapcsán érhető tetten. Biztosan mélyen hat rájuk, ha látják, hogy a mindenható (játékvezető) tolja őket. De nagyon nem mindegy, melyik irányba.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.08. 10:01:25

Nyilván nem ész nélkül, de ennél többet kell lőni, nem szégyen flippergólokat szerezni, az is ugyanaiinyit ér.

Ha már Messi szóba jött: nekem rohadtul az volt az érzésem, főleg a meccs vége felé, hogy a 3 évvel ezelőtti Barcát nézem, tegyük ki a jobbosra, aztán majd az ottlévő csávó megoldja. Csak most egy Dembele van ott, nem egy Messi, ez meg is látszik. De erre nem az a megoldás, hogy visszahozunk valakit, aki majd egyedül megoldja, hanem a többieknek kell többet vállalni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.07. 22:26:24

grgly50 írta:
2022.10.06. 22:09:50
Makanaki írta:
2022.10.06. 21:42:45



A mai Barcában nincs egy olyan játékos,
- aki egy szabadrúgásból eltalálná a kaput.
- Tértölelő átadással ziccerbe hozná csapattársát
- Na, és az ötletes játék.
De van olyan játékos, csak gyakorolni kéne a pontrugasokat, mert nekem nagyon ad hoc amit csinálunk.
Betomorulo védelem ellen cseszhetjuk a nagy kiugratasokat, maximum keresztbe tudjuk, arra meg jo Pedri, Busquets de még Pique is.
Messit adom, de kizárólag egy dolog miatt, jelenleg nincs olyan emberunk aki meg tud bontani 1-2 testcsellel, megindulassal egy ilyen védelmet, marad az atloves, amit nem vállalunk soha, vagy az ivelgetes amitől a falra tudok mászni már.
Szerintem Te sem hiszed, hogy nem gyakorolják a pontrúgásokat. Én biztos vagyok benne, de ahhoz kell egy kis tehetség is.
"Marad az átlövés" Statisztikák szerint még a több gólos győzelem esetén nagyon kevés kaput eltaláló lövésünk van. Átlövéssel próbálkozók FT, meg Dembi. A lelátóra!
Alap dolgokat már egy első csapatban tanulni - arra már nincs idő, ha nincs érzék hozzá
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.07. 14:32:38

Fernando írta:
2022.10.06. 23:10:32
grgly50 írta:
2022.10.06. 22:09:50

Nekem meg Messi.
A mai Barcában nincs egy olyan játékos,
- aki egy szabadrúgásból eltalálná a kaput.
- Tértölelő átadással ziccerbe hozná csapattársát
- Na, és az ötletes játék.
De van olyan játékos, csak gyakorolni kéne a pontrugasokat, mert nekem nagyon ad hoc amit csinálunk.
Betomorulo védelem ellen cseszhetjuk a nagy kiugratasokat, maximum keresztbe tudjuk, arra meg jo Pedri, Busquets de még Pique is.
Messit adom, de kizárólag egy dolog miatt, jelenleg nincs olyan emberunk aki meg tud bontani 1-2 testcsellel, megindulassal egy ilyen védelmet, marad az atloves, amit nem vállalunk soha, vagy az ivelgetes amitől a falra tudok mászni már.
Az átlövéssel annyi gond van, hogy lövöldözgethettünk volna, de úgy tömörült az Inter, hogy a védőkön nem jutott volna túl a labda, ha pedig nem találjuk el a kaput vagy csodával határos módon igen, de Onana véd, akkor kb. 2 perc elmegy a meccsből, plusz még vissza is kell szerezni a labdát.
De lövőhelyzetet sem könnyű találni, nem úgy megy, hogy elhatározom, hogy lövők és sikerül.

És azért ne felejtsük el, hogy így is volt egy szabályos gólunk meg egy elmaradt büntető. Szóval hiába volt szenvedés, minimum egy X benne volt a meccsben.

De a Bayern is bőven megszenvedett velük. Túl sok helyzetet nem tudtak kialakítani. Ha D'Ambrosio nem téveszti össze a saját kapuját az ellenfélével bármi történhetett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.07. 07:27:48

Makanaki írta:
2022.10.06. 21:42:45
Úgy érzem a hozzászólásokból, hogy itt mindenki túlzásba vitte az elkeseredést. A bírózásnak, ha van, ha nincs értelme, de most sok múlott rajta. 1-2 vagy 2-2 lett volna a korrekt eredmény.
Így van, bírózni alapvetően tré,de itt pontosan erről van szó,hogy akár a továbbjutás kérdését is befolyásoló hibá(k)ról lehet szó.1-0 vagy 1-2,rohadtul nem ugyanaz. Na,de mindegy is, ütni kell mindenkit, aztán akkor nincs varia!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.10.06. 23:10:32

grgly50 írta:
2022.10.06. 22:09:50
Makanaki írta:
2022.10.06. 21:42:45
Úgy érzem a hozzászólásokból, hogy itt mindenki túlzásba vitte az elkeseredést. . Nekem a legjobban Luuk de Jong hiányzott.
Nekem meg Messi.
A mai Barcában nincs egy olyan játékos,
- aki egy szabadrúgásból eltalálná a kaput.
- Tértölelő átadással ziccerbe hozná csapattársát
- Na, és az ötletes játék.
De van olyan játékos, csak gyakorolni kéne a pontrugasokat, mert nekem nagyon ad hoc amit csinálunk.
Betomorulo védelem ellen cseszhetjuk a nagy kiugratasokat, maximum keresztbe tudjuk, arra meg jo Pedri, Busquets de még Pique is.
Messit adom, de kizárólag egy dolog miatt, jelenleg nincs olyan emberunk aki meg tud bontani 1-2 testcsellel, megindulassal egy ilyen védelmet, marad az atloves, amit nem vállalunk soha, vagy az ivelgetes amitől a falra tudok mászni már.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.06. 22:09:50

Makanaki írta:
2022.10.06. 21:42:45
Úgy érzem a hozzászólásokból, hogy itt mindenki túlzásba vitte az elkeseredést. . Nekem a legjobban Luuk de Jong hiányzott.
Nekem meg Messi.
A mai Barcában nincs egy olyan játékos,
- aki egy szabadrúgásból eltalálná a kaput.
- Tértölelő átadással ziccerbe hozná csapattársát
- Na, és az ötletes játék.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.10.06. 21:42:45

Úgy érzem a hozzászólásokból, hogy itt mindenki túlzásba vitte az elkeseredést. A bírózásnak, ha van, ha nincs értelme, de most sok múlott rajta. 1-2 vagy 2-2 lett volna a korrekt eredmény. Mondhatnánk, hogy azért adtuk a zaciba a stadion nevét is, hogy néhány jó játékost vegyünk, de szerintem több idő kell hogy összeérjen a csapat. A tavalyi csapathoz képest lényegesen jobbak vagyunk, viszont még ennél is sokkal többet várunk. Volt valami 17 idegenbeli meccses veretlenségi rekord, hosszú idő után újra a tabella élére álltunk és csodálkozunk, ha a megtépázott 11 játékosunk nem tudott betalálni az ellenfél 11 buszozó + (4-5) bíró ellen. Xavit hibásnak látom, amiért nem volt fontos része a taktikának az átlövés, de talán ő jobban ért hozzá, valahogy tehetetlennek, ötlettelennek éreztem. Talán örüljünk neki, hogy még van (min.) 3 meccs és ha minden nem is, de bármi megtörténhet. Nekem a legjobban Luuk de Jong hiányzott.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Válasz küldése