Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.26. 15:58:47

soadroli írta:
2022.11.26. 14:12:32
Barça manager Xavi on Endrick: “We've been talking with Endrick’s father and also with the player. I explained them the project. We want him, he’s a top talent”, tells ESPN.

“Endrick is the kind of player we need. I hope he joins Barça. It's up to him to decide”.
Haalandal is beszélt tavasszal, de pénz akkor sem volt rá. Nem gondolnám ezt lényegi infónak, amíg az elnök és a liga olyanokat mond hogy további költség csökkentés kell, nehogy visszakerüljön a csapat a 4:1 szabály alá.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.11.26. 14:12:32

Barça manager Xavi on Endrick: “We've been talking with Endrick’s father and also with the player. I explained them the project. We want him, he’s a top talent”, tells ESPN.

“Endrick is the kind of player we need. I hope he joins Barça. It's up to him to decide”.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.16. 14:52:25

Na akkor innentől, hogy Laporta kimondta, hogy télen nem tudunk igazolni, akkor nagyon hiteles minden hír.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.16. 07:13:17

Egy-ket twitteres hir igy unalomuzonek

- laporta szerint a liga ffp nem teszi lehetove h telen igazoljunk

- laporta nevest, xavi meg alemany pedig zubimendit akarja busi helyere. Ha neves jon, akkor xavi inkabb buszkeccet jatszatja tovabb, nem kell neki a portugal

- moukoko egyre kozelebb a bayernehez

- megkezdtek a targyalast dembele 2024ben lejaro szerzodesenek hosszabbitasarol.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.15. 14:44:43

Chino írta:
2022.11.15. 11:30:16
akkora licitháború kezdődne, amit régen nem láttunk.
Erről jut eszembe, nagyon nem mindegy, hogyan fogunk szerepelni az EL-ben, mert a "Xavi varázs" forrón tartva járhat még némi átigazolási előnyökkel. Ha viszont az EL-ben is hamar elvérzünk, akkor ennek az igazolási lehetőségeink tekintetében is lehetnek negatív hatásai.
Oké, hogy a pénz nagy úr, de azért nem halt ki még teljesen minden játékosból a vonzó szakmai projekt iránti igény.
Ehhez viszont a La Liga "dominancia" önmagában kevés lehet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.15. 11:30:16

visca el barca írta:
2022.11.15. 10:23:17
Chino írta:
2022.11.15. 09:59:09
Foyth... Dalot... Meunier... Egyikük sem klasszis
Hát nem. Ennyi erővel lehetne tovább kínlódni desttel meg bellerinnel is. Felesleges pénzkidobás bármelyiket is idehozni. inkább fizessünk 60-80 milliót egy TAA, hakimi kaliberért, mint 20-30-at ilyen töltelékekért. Ezekkel semmivel nem leszünk beljebb.
Csak egy Pool, PSG, City, Chelsea pofánröhög minket ha bejelentkezünk valamelyik jobb bekkért vagy azt mondja, hogy viheted 120 millióért, 60-80 millióért meg kb. egy (felső)középkategóriát kapsz. Talán ennek a négy csapatnak van olyan jobbhátvédje, akire tényleg azt lehet mondani, hogy top kategória. Mellettünk a Real, Bayern, Juve, stb. is folyamatosan ezt a posztot próbálja betölteni. Ha lenne egy megszerezhető magas szintű játékos, akkora licitháború kezdődne, amit régen nem láttunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.15. 10:23:17

Chino írta:
2022.11.15. 09:59:09
Foyth... Dalot... Meunier... Egyikük sem klasszis
Hát nem. Ennyi erővel lehetne tovább kínlódni desttel meg bellerinnel is. Felesleges pénzkidobás bármelyiket is idehozni. inkább fizessünk 60-80 milliót egy TAA, hakimi kaliberért, mint 20-30-at ilyen töltelékekért. Ezekkel semmivel nem leszünk beljebb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.15. 09:59:09

Peter írta:
2022.11.15. 01:28:00
Chino írta:
2022.11.14. 22:02:43
Angol és spanyol források szerint Kessié télen elhagyhatja a csapatot.
Elméletileg adott lehetne egy jó összetételű keretünk, mégis tele a mágnestábla kérdőjelekkel - legalábbis néhány szurkoló számára biztosan - és egyáltalán nem csak Kessiével kapcsolatban.
Amennyit eddig látni lehetett szurkolóként és feltételezni lehet Xavi nyilatkozataiból a közeljövőt illetően, így Kessié távozása egyáltalán nem lenne meglepő.
Érkezésekor örültem egy ilyen profilú játékosnak.
Ma már azt gondolom - és egyáltalán nem Kessié kvalitása miatt -, hogy a leigazolása volt meglepő még akkor is, ha ingyen távozhatott a Milantól.

Depay esetében már az érkezését sem értettem.
Télen még biztosan nem fog eligazolni, de nyáron jó esély van rá, plusz elég keresett játékos is. A Milan visszavásárlásáról is hallani, ott van a Juve plusz az angolok. Olyan típusú játékos, akire sok csapatnak szüksége lehet. A Villaval olyat is kö9zölt a Mundo, hogy bevonnák egy barterba Douglas Luiz ellenében.

A sportvezetés és a technikai stáb hamarosan ülést tart megtárgyalni a téli tevékenységeket. A fő prioritás a jobbhátvéd poszt. Foyth mlég a kalapban van, de érte még zsebbe kellene nyúlni, a Villarreal nem szívesen adja és elég komoly sérülése volt, amiből még csak most fog visszatérni. A másik kiszemelt Dalot, neki nyáron amúgy is lejár a szerződése, nem lenne olyan drága, mellettük Meunier van még a BVB-ből.
Hármójuk közül kerülhet ki a befutó. Egyikük sem klasszis, de a poszton nagyon szűk a piac és egyáltalán a játékosok minősége. Egy TAA-t, Hakimit, Cancelot még ha piacra is dobnának 100+ millió lenne. Egy Dalot szerintem megfelelne, a MU-ban állítólag megtalálta magát, a belgáért sem sírnék, csak ő már elég idős.

Habár Bellerin még alig kapott lehetőséget, szerintem túl korán lett leírva. 2-3 meccs után korai pálcát törni felette. Bár lehet, hogy edzéseken látszik, hogy nem megfelelő.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.15. 01:28:00

Chino írta:
2022.11.14. 22:02:43
Angol és spanyol források szerint Kessié télen elhagyhatja a csapatot.
Elméletileg adott lehetne egy jó összetételű keretünk, mégis tele a mágnestábla kérdőjelekkel - legalábbis néhány szurkoló számára biztosan - és egyáltalán nem csak Kessiével kapcsolatban.
Amennyit eddig látni lehetett szurkolóként és feltételezni lehet Xavi nyilatkozataiból a közeljövőt illetően, így Kessié távozása egyáltalán nem lenne meglepő.
Érkezésekor örültem egy ilyen profilú játékosnak.
Ma már azt gondolom - és egyáltalán nem Kessié kvalitása miatt -, hogy a leigazolása volt meglepő még akkor is, ha ingyen távozhatott a Milantól.

Depay esetében már az érkezését sem értettem.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.14. 22:39:52

Chino írta:
2022.11.14. 22:02:43

Depayt pedig rá szeretnék venni már télen a távozásra, de ő csak Bl-ben érdekelt csapatba hajlandó menni és a fizetését nyárig állni kellene. Ha látunk belőle pár milliót még rendben is lehetne.
Hááát, Depay-nak azt mondanám, ha ingyen akar menni: akkor az átigazolási szezon elején szerződés felbont és azt csinál, amit akar, VAGY, ha biztosra akar menni: amikor van jó ajánlat, akkor mehet de csak pénzért...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.14. 22:19:46

Chino írta:
2022.11.14. 22:02:43
Angol és spanyol források szerint Kessié télen elhagyhatja a csapatot.
Emerynek kellene egy hasonló profilú játékos, úgyhogy az Aston Villa erősen érdeklődik, 14 millió euro körüli összeget szánnának rá. A másik csapat a Fulham lenne, az ő ajánlatuk, változókkal együtt akár a 22 milliót is elérheti.
Oké, hogy Xavinak nem kell egy romboló tank játékos, de az ő értéke nem véletlenül volt 50 misi felett, mielőtt idekerült, és nem véletlenül akarták a nagycsapatok. Remélem jobb üzleti érzékünk van annál, hogy rongyos 20 millióért továbbadjuk hosszútávú szerződés mellett, mikor más játékrendszerben ő egy nagyon jó, sőt, ha megtalálja az 1-2 évvel ezelőtti formáját, akkor top játékos. Persze mivel ingyen jött, mindenképp pozitív lesz a mérleg, és ha nem is volt ideillő játékos, legalább kötöttünk végre egy jó üzletet anyagi szempontból. De érte megadnának szerintem ennél sokkal több pénzt is, ha nem mondjuk ki rá, hogy mindenképp ki akarjuk ebrudalni.
Ráadásul kifejezetten jól játszott az idei egyetlen meccsén, amikor a helyén kapott lehetőséget, a sérülése előtti utolsón.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.11.14. 22:10:03

Nico vissza is jöhetne télen akkor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.14. 22:02:43

Angol és spanyol források szerint Kessié télen elhagyhatja a csapatot.
Emerynek kellene egy hasonló profilú játékos, úgyhogy az Aston Villa erősen érdeklődik, 14 millió euro körüli összeget szánnának rá. A másik csapat a Fulham lenne, az ő ajánlatuk, változókkal együtt akár a 22 milliót is elérheti.
Ha belegondolunk abba, hogy Kessié milyen szerepre számíthat itt, ráadásul Busquets távozása sem úgy tűnik, hogy megnyitja számára az utat, nem földtől elrugaszkodott dolog, ha hajlandó lenne távozni. Ráadásul Anglia jó terep is lehetne neki. A Fulham nem tudom milyen gazdasági helyzetben van, de a Villa tudná a fizetését állni.

Depayt pedig rá szeretnék venni már télen a távozásra, de ő csak Bl-ben érdekelt csapatba hajlandó menni és a fizetését nyárig állni kellene. Ha látunk belőle pár milliót még rendben is lehetne.

A Sport újra felhozta Tielemansot, mint Busquets alternatíváját a nyáron Neves és Jorinho mellett. Zubimendi már úgyis hosszabbított, aki az egyik fő prioritás lett volna. Aki jobban ismeri a belgát, mennyire tudná megoldani azt a posztot? Ő is ingyen igazolható lenne mellesleg.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.12. 15:51:20

Azt szeretném gondolni, hogy ez a VB hozzá fog járulni ahhoz, hogy néhány kérdőjel nálunk is kiegyenesedjen. Bizonyos dolgok és szempontok nálunk is majd a megfelelő helyre kerülnek.
A játékosoknak más közeg, kimozdulás, más lehetőségek, új bizonyítási alkalmak és bízom abban, hogy Xavi ebből majd nálunk is a lehető legjobbat hozza össze tavaszra.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.12. 12:46:05

davi10 írta:
2022.11.12. 12:33:46
Elég, ha átzavarják a balosra Dembele-t, úgy a két játékos nem zárja ki egymást. És igen, név szerint nem említettem, de az összes konkurenciájába beleértettem Depay-t is, aki szintén ott lesz a vb-n.
Róla is írtam már, ugyanaz a véleményem, nem értem a mellőzését (oké, most sérült), középen Lewy egyetlen értelmezhető alternatívája lehet, baloson meg a sértődött Fati-nál meg a görcsös Ferran-nál jobb opció.
Igen, az szerintem még mindig a legerősebb hármasunk úgy, csak hosszútávon szerintem Fati/Ferrán/Depay mellett nem működik, én azt tippelném, hogy lesz ilyen felállás néha, de jellemzően inkább egymás cseréi lesznek. Ami heti duplában még elmegy, mert egy stabil rotációs játékos is játszhat azért eleget, de tavasszal már valaki elégedetlen lesz, és szerintem az Raphinha lesz, igaz, hogy kicsit lövések terén önbizalomhiányos most, de amúgy szerintem tudja magáról, hogy ő nem csere szint, és nagyon akar.

Ja, Depay fura, de szerintem Xavinál is bejátszotta magát tavasz végére és most szeptember végére is, akármennyire nem a kedvence.

Ferrán mondjuk Lewy helyett fog játszani, főleg az eltiltása alatt, ebben kb biztos vagyok, azért a osk helyzetéből 1-2 gólt mindig fog lőni, a mozgására meg nem lehet panasz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.12. 12:33:46

bence0330 írta:
2022.11.12. 10:12:06
A brazil hiába játszik egyre jobban, Xavinál szerintem Dembélét soha nem fogja kiszorítani, azért ő hiába Barca-drukker, meg Dinho spanja, ő szerintem vezér akar lenni, és csereként nem fogja jól érezni magát. Talán ha amolyan City-féle rotáció lenne.
Fati konkrurenciáinál kihagytad Depayt, aki a sérülése előtt én úgy éreztem, hogy már lassan bejátszotta magát a kezdő közelébe, szerintem ő sokkal jobb, hasznosabb játékos, mint jelenleg Fati, ha ez a forma maradna, ő is kiszorítaná, ha nem sérül le megint.
Persze ő nyáron távozik szerintem, nagyon peches volt itt nálunk és talán megbecsülve sem volt eléggé.
Elég, ha átzavarják a balosra Dembele-t, úgy a két játékos nem zárja ki egymást. És igen, név szerint nem említettem, de az összes konkurenciájába beleértettem Depay-t is, aki szintén ott lesz a vb-n.
Róla is írtam már, ugyanaz a véleményem, nem értem a mellőzését (oké, most sérült), középen Lewy egyetlen értelmezhető alternatívája lehet, baloson meg a sértődött Fati-nál meg a görcsös Ferran-nál jobb opció.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.12. 11:25:28

A brazil spílerben viszont több variációs lehetőséget látok,mint Dembelében.Eltudnàm képzelni a középpályán kicsit beljebb is,nagyon jól passzol be a vonalak mögé,szemből talán jobban lőne távolról is, és védekezni is tud.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.12. 10:12:06

davi10 írta:
2022.11.12. 09:56:14
Igen, én is leírtam már az észrevételeimet Fati-ról. Raphinha mostanában kb. meccsről-meccsre jobb, plusz ha csak fele akkora Barca drukker, mint amekkorának mutatja magát, nem hiszem, hogy távozni akarna.

Fati-n én az égvilágon semmiféle fejlődést nem láttam az elmúlt hónapok alatt, talán még veszélytelenebb, kedvetlenebb is lett. Nem tudom, hogy vissza tud-e jönni még ebből, a spanyol keretből is elvileg majdnem kimaradt, nem hiszem, hogy sokat játszana a vb-n, míg Raphinha a válogatottban most is jól tolja, Ferran meg gondolom lesz játszatva rendesen. Szóval nála valahogy házon belül kell rendbe tenni a dolgokat, és ezen valószínűleg az sem segít, ha végigpadoz egy vb-t, ahol az összes konkurenciája játszik rendesen.
Elvileg volt egy kész edzésterve a klubnak arra az esetre, ha kimarad a vb keretből, lehet, hogy azzal jobban jártunk volna.
A brazil hiába játszik egyre jobban, Xavinál szerintem Dembélét soha nem fogja kiszorítani, azért ő hiába Barca-drukker, meg Dinho spanja, ő szerintem vezér akar lenni, és csereként nem fogja jól érezni magát. Talán ha amolyan City-féle rotáció lenne.
Fati konkrurenciáinál kihagytad Depayt, aki a sérülése előtt én úgy éreztem, hogy már lassan bejátszotta magát a kezdő közelébe, szerintem ő sokkal jobb, hasznosabb játékos, mint jelenleg Fati, ha ez a forma maradna, ő is kiszorítaná, ha nem sérül le megint.
Persze ő nyáron távozik szerintem, nagyon peches volt itt nálunk és talán megbecsülve sem volt eléggé.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.12. 09:56:14

Igen, én is leírtam már az észrevételeimet Fati-ról. Raphinha mostanában kb. meccsről-meccsre jobb, plusz ha csak fele akkora Barca drukker, mint amekkorának mutatja magát, nem hiszem, hogy távozni akarna. Ferran is úgy néz ki szintet lépett a tavaly év végi, idei szezon eleji formájához képest. Ő még mindig baromi görcsös, remélem lesz egy jó vb-je, nála tényleg fejben nincs rendben valami.

Fati-n én az égvilágon semmiféle fejlődést nem láttam az elmúlt hónapok alatt, talán még veszélytelenebb, kedvetlenebb is lett. Nem tudom, hogy vissza tud-e jönni még ebből, a spanyol keretből is elvileg majdnem kimaradt, nem hiszem, hogy sokat játszana a vb-n, míg Raphinha a válogatottban most is jól tolja, Ferran meg gondolom lesz játszatva rendesen. Szóval nála valahogy házon belül kell rendbe tenni a dolgokat, és ezen valószínűleg az sem segít, ha végigpadoz egy vb-t, ahol az összes konkurenciája játszik rendesen.
Elvileg volt egy kész edzésterve a klubnak arra az esetre, ha kimarad a vb keretből, lehet, hogy azzal jobban jártunk volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.12. 09:43:15

Látszik rajta ilyesmi, tuti, hogy méltóságon alulinak tartja azokat, akik kiszorítják. Közel is lenne ahhoz, hogy megint szórja a gólokat, csak valami nem klikkelt még. Ha ez megtörténne, alighanem kezdő lenne.

Xavinál mondjuk lehet egy olyan gondja is, hogy ő elég nagy melót vár el a labda nélkül, az meg azért nem Fati kenyere, szóval neki nagyon kéne vágnia a gólokat, hogy bekerülhessen.

Amúgy halkabb hangok Raphinháról is szólnak, eleve ugye mikor idejött, még nem volt Dembélé, akit ráadásul Xavi minden sajtótájékoztatóban az egekig magasztal, szóval ott egyértelmű a preferencia már szimpátia alapján is, és nem szimpi neki, hogy sokat játszik baloson, sokszor csere, ráadásul nagyon ki van küldve a vonal mellé is, mikor ezt a Messis-Dimariás osztogatást inkább belépve tudja jól csinálni, meg ugye ő összjátékban nagyon jó, az sem árt, ha közel van a középpályásokhoz.

Szerintem lesznek róla hangosabb hangok is, és hamar távozni akar majd, ha minden így marad.

Fatiról meg minden lenti véleménnyel egyetértek, látványosan el van szállva. Én őszintén nem tudom, nem engedném-e el komoly összegért a jelenlegi csatárállományunk mellett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ukjent140
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.12.14. 09:48:43

2022.11.12. 09:05:27

Cseri írta:
2022.11.11. 19:58:31
A todofichajes szerint(ez a felület nem tudom mennyire hiteles forrás) Fati viszonya megromlott Xavival, és eladásra kerülhet, az ára 60 millió euró körül van. Mendes az ügynöke.
Ezt már én is olvastam valahol, megnevezni nem fogom tudni, hogy hol. Őszintén meglepne a dolog, viszont nem is tartom annyira ördögtől valónak az egészet, hogy valóban rossz a viszonyuk, ez viszont szerintem inkább Fati oldaláról lehet igaz. Fati egyértelműen elszállt, jó pár méterre a föld fölött jár saját magával kapcsolatban, korábban le lett kommunikálva rengetegszer már, hogy elővigyázatossági okokból lassan építik vissza, viszont látszik, hogy ez nagyon nem ízlik neki :D Igazából még ez érthető is lehetne, HA olyan teljesítményt nyújtana, ami ezt indokolná.

Sosem gondoltam volna, hogy FT ki fogja tudni szorítani és ráadásul nem jogtalanul. Kicsit több önreflexió kellene részéről, hogy hatalmas százalékban rossz döntést hoz, önző módon játszik majd még Ő van megsértődve ha lecserélik, majd később a jobb formában lévő játszik.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.11. 19:58:31

A todofichajes szerint(ez a felület nem tudom mennyire hiteles forrás) Fati viszonya megromlott Xavival, és eladásra kerülhet, az ára 60 millió euró körül van. Mendes az ügynöke.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.10. 19:57:03

mvik írta:
2022.11.10. 19:32:22
Üdv. Tudom nem feltétlenül ebbe a topikba való kérdés, de azt hol lehet megnézni hogy mennyi pénz jár a bajnoki címért (meg mondjuk a 2. 3. és a 4. helyért)? Csak hogy mégis milyen mozgástere lenne a csapatnak a nyáron :D
"Using the 1.44 billion euros from the television rights from the 2020/21 LaLiga Santander as a reference, half (722 million) would be shared equally among the 20 teams.

Of the remaining 722 million, one half is distributed by the social implantation and the other half (361 million) is handed out based on the final standings as follows:

First place, 17 percent: 61.3 million
Second place, 15 percent: 54.1 million
Third place, 13 percent: 46.9 million
Fourth place, 11 percent: 39.7 million
Fifth place, 9 percent: 32.4 million"

/marca/
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2022.11.10. 19:32:22

Üdv. Tudom nem feltétlenül ebbe a topikba való kérdés, de azt hol lehet megnézni hogy mennyi pénz jár a bajnoki címért (meg mondjuk a 2. 3. és a 4. helyért)? Csak hogy mégis milyen mozgástere lenne a csapatnak a nyáron :D
mvik
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.10. 16:27:07

Chino írta:
2022.11.09. 14:33:43
Moukoko-t egyre jobban radarozzuk 30 milláért már hozható.
Beválogatták a VB-re, szóval nem tudom, mekkora licitháború lesz belőle. Persze azzal, hogy lejár nyáron a szerződés, túl sokat nem mehet feljebb, de ha jól sikerül neki a dolog, és mindenki meg akarja szerezni, akkor lehet, hogy a 30 nem lesz aktuális.
És szerintem játszani is fog bőven, mert elég... hát... vérszegény névsorra a támadóalakzat. Havertz, Adeyemi, Moukoko, Fuellkrug van nevezve támadóként.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése