La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.06. 09:50:42

"Ha a Real szenvedősen, ocsmány játékkal lehoz egy középcsapat ellen egy 1:0-át, akkor ők vannak dicsérve, hogy mekkora az akaraterejük, nem adják fel stb. "

Erre csak annyi, hogy én soha nem voltam elájulva a Madridtól, sőt, ezzel a nulla játékkal nem tudom, hogy lehet rajongani értük? Gyakorlatilag semmilyen játékkal nyertek címeket. Az akaraterő max. az ilyen Pool elleni 0-2-ről felállások tekintetében megsüvegelendő. Tavaly a BL-ben is volt pár ilyen. Most mi is ezt az unalmas semmit nyomjuk, amiért szidtuk a Madridot...ezzel mondjuk mi is cím(ek)et nyerhetünk. A különbség, hogy ha mi 0-2 állunk, ott gyakorlatilag vége a meccsnek. Ha ez a kettős mérce, hát elfogadom...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.06. 09:37:13

Subinho írta:
2023.03.06. 09:02:19
Ezt a kettős mércét azért nem igazán érzem jogosnak. 2 hónap alatt legyőztük 2x a Madridot, ebből az egyiken szétaláztuk őket. Nos, ezt nem tudom, ezt a meccset nem láttam, de nem lehet h a Madrid csak nem akart bohóckodni az araboknál egy Mickey egér kupáért? Inkább a BL-ben akartak vitézkedni? Mi is megtehettük volna a BL-ben az Inter ellen, vagy az EL-ben a MU ellen, vagy a Király kupában a Madrid ellen, ahol nyertünk, de milyen játékkal, 2 sorban a 16-os előtt védekezve, csak nehogy kikapjunk hozzáállással, vagy épp a Ligában az Almeira ellen, vagy a kieső helyen lévő Valencia ellen. Lehet azzal jönni, hogy 10 emberrel, emberhátrányban.... de addigra 3-al kellett volna mennünk, nem a végén izgulni a 3 pontért. És volt azért még pár ilyen nyögve nyelős 1-0, amikor kényelmesen, unottan, nulla játékkal lepörgette az órát a társaság.
Pedig bőven megvan ez a kettős mérce nálad is. Ha a Real szenvedősen, ocsmány játékkal lehoz egy középcsapat ellen egy 1:0-át, akkor ők vannak dicsérve, hogy mekkora az akaraterejük, nem adják fel stb. Ha mi, emberhátrányban egy B-csapattal nyerünk szenvedősen, akkor megy a felháborodás, hogy ezt mégis hogyan képzeljük.
Vagy megverjük a Realt idegenben, 4 meghatározó játékos nélkül mi szégyelljük magunkat.
Igen,kell tudni pótolni a hiányzókat, de kicsit más az, ha 1-2 ember kiesik néhány meccsre vagy huzamosan 3-4 stabil és legmeghározóbb játékosok. Ha mondjuk a Reálnál kiesne egyszerre Benzema-Vinicius-Valverde-Modric és szenvedve megvernek minket otthon, kb világvége hangulat lenne vagy egy esetleges győzelemmel a fórum egy része őket mosdatná, hogy persze ennyi hiányzóval könnyű.
Na, ez a kettős mérce.
És igen sok játékos jött és ennek nem csak egy oldala van. Ennyi új játékost egyszerre beépíteni a csapatba nem olyan dolog, ami pár hónap alatt csak úgy megvan. A kezdő fele új emberekből áll és Xavi is egy félévnyi tapasztalattal állt a csapatnál. Ennek ellenére 24 forduló után 9 ponttal megyünk a Real előtt, akiket 5-ből háromszor megvertünk, kétszer alázással. Az egyik vereség pedig egyy liga X volt, a szuperkupa hosszabbításában kaptunk ki.
De ilyenkor ez nem számít, mert ez csak a liga.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.06. 09:02:19

Ezt a kettős mércét azért nem igazán érzem jogosnak. 2 hónap alatt legyőztük 2x a Madridot, ebből az egyiken szétaláztuk őket. Nos, ezt nem tudom, ezt a meccset nem láttam, de nem lehet h a Madrid csak nem akart bohóckodni az araboknál egy Mickey egér kupáért? Inkább a BL-ben akartak vitézkedni? Mi is megtehettük volna a BL-ben az Inter ellen, vagy az EL-ben a MU ellen, vagy a Király kupában a Madrid ellen, ahol nyertünk, de milyen játékkal, 2 sorban a 16-os előtt védekezve, csak nehogy kikapjunk hozzáállással, vagy épp a Ligában az Almeira ellen, vagy a kieső helyen lévő Valencia ellen. Lehet azzal jönni, hogy 10 emberrel, emberhátrányban.... de addigra 3-al kellett volna mennünk, nem a végén izgulni a 3 pontért. És volt azért még pár ilyen nyögve nyelős 1-0, amikor kényelmesen, unottan, nulla játékkal lepörgette az órát a társaság.
Aki kimegy szurkolni, az teljesen más! Én is voltam már párszor kint meccsen, ott egyértelmű, hogy az ember szurkol, hajtja a társaságot, de ha vége a meccsnek, vajon milyen szájízzel megy haza az ember. Feltüzelve, hogy milyen jó meccset látott, vagy csöndben és "mindegy, ez is 3 pont, majd legközelebb jobb lesz"? Én cirka 25 éve szurkolok a csapatnak és fogok is még remélem legalább ennyit, de ha most lennék gyerek és kezdenék el meccseket nézni, nem biztos, hogy ez lenne az a csapat, aminek csillogó szemmel nézném a játékosait. Ez egy Rómától, egy Intertől elvárható teljesítmény, de pont ezért nem szerettem soha ezeket a csapatokat. Lehet 0-0 meccset is játszani úgy, hogy érdekes, izgalmas, meg lehet 1-0 játszani úgy, hogy figyelni kell, ne aludjál be. Le kellene szokni erről az állva kérjük a labdát, majd a. visszapasszoljuk ugyanannak, akitől kaptuk, b. a mellettünk lévőnek passzoljuk, c. hátrapasszoljuk. Tegnap tényleg szép volt Busi passza, Rafi beindulása és volt még vagy 2 ilyen, de ettől sokkal több kell, hogy élvezhető legyen a meccs és ne csak a "lepörgettük az órát, megvan a 3 pont, ez a lényeg" legyen. Lehet jönni azzal, hogy dehát nincs Pedri, meg Dembelé.... ééés? Az edző kérésére lett összevásárolva a csapat, úgy, hogy nincs is pénzünk. Csak aki Xavi óta jöttek: Lewa, Chris, Koundé, Alonso, Kessié, Torres (meg persze Aube is). Más csapatnál is vannak kiesők, a többieknek át kell tudni venni a helyüket. Nem alkalmasak erre? Ki kérte ezeket a játékosokat? Gondolom az edző, mert volt egy elképzelése arról, mit fogunk játszani, de kicsit inkább olyan érzésem van, mintha Xavi még keresné, mit játszunk és ha nem jön be, akkor jön a "csak ne kapjunk gólt, húzzuk ki valahogy a 90 percet." Bárki bármit mond, ez nem a Barca játéka. Nem 11 emberből áll egy csapat. Megfelelően kell rotálni legalább 15-16 ember, ha kiesik 2-3 játékos, akkor is meg kell lennie egy versenyképes 11-nek. Most azt érzem, ha jövőre elindulunk a BL-ben és adjisten God módban fogjuk tolni, de kiesik 1-2 ember a standard kezdő 11-ből, akkor azonnal kizúgunk valami Róma, vagy Benfica ellen.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.03.06. 01:08:36

bence0330 írta:
2023.03.05. 21:56:40
Ezt kettősmércének érzem, ami a saját csapatunk eredményeinek ledegradálását szolgálja. Azért örülök, hogy odakint a szurkolók nem így gondolkodnak, és stabilan 80-90K néző előtt tudunk játszani otthon, szerintem kb egyetlen fújolás, vagy füttyögés nélkül az egész szezonban.
Ez ennek a fórumnak a sajátja. Ez megy egész szezonban. És igen kint nem így gondolkodnak, ez hallatszik a TVből, és látható ha kint van az ember. Még Busquets-et is szeretik! :shock:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.05. 22:55:46

Na, egy újabb nagy esély. A Real nem bírt a Betis-szel. Most fáj nagyon az almeriai zakó
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.05. 21:56:40

Subinho írta:
2023.03.05. 21:50:28
A Betis azért megmutatja, hogy kell focizni a Madrid ellen. Ilyet is látni, hogy tudnak futni, harcolni. Ha csak fele ennyi akaraterő lett volna a Barcában ma(is)....
Csak az elmúlt másfél hónapban pont úgy jött ki a lépés, hogy megvertük kétszer(!) a Madridot, kétszer(!) a Betist, és ma is nyertünk. Ebből az 5 hozzászólásodhoz köthető meccsből 4-et akaraterővel hoztuk le, 1-hez meg a szuperkupa-döntőn szerencsére nem is kellett ilyesmi, mert szétaláztuk őket. Szerintem a játék és az eredmények alapján is inkább mi mutatjuk meg nekik, hogy kell harcolni, nyerni, sérültekkel, hiányzókkal, 10 emberrel is behúzgáljuk a meccseket, ha megy, jó játékkal, ha nem, kaparva.

Azt még megértem, bár nem értek egyet vele, hogy ha szerinted ma nem volt jó a játék. De hogy nem futottunk és harcoltunk az elmúlt két meccsen, mikor kb mást sem csináltunk a 180 percből úgy 120-on :shock:

Amúgy meg kb 2 hete játszottunk a Betis ellen, ahol a meccs végén lőtt öngólunkig momentumuk nem volt az egész meccsen, akkor béna kiscsapat volt a Betis, most, hogy a Reál alig jobb náluk, meg harcos, erős. (Nem, csak mi olyan brutálisan erős csapatvédekezést tolunk, amivel ezeket az elég jó csapatokat sem engedjük helyzetekig sem jutni, ezért látszanak ellenünk bénának, és ezért jónak a Reál ellen.) Ezt kettősmércének érzem, ami a saját csapatunk eredményeinek ledegradálását szolgálja. Azért örülök, hogy odakint a szurkolók nem így gondolkodnak, és stabilan 80-90K néző előtt tudunk játszani otthon, szerintem kb egyetlen fújolás, vagy füttyögés nélkül az egész szezonban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.05. 21:50:28

A Betis azért megmutatja, hogy kell focizni a Madrid ellen. Ilyet is látni, hogy tudnak futni, harcolni. Ha csak fele ennyi akaraterő lett volna a Barcában ma(is)....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.05. 18:23:41

Ez azért ma elmehet a Reálnak, ha nem figyelnek, a Betis ellen idegenben játszani egy hétközi vereség után, ahol otthon a kaput nem találták el, nem túl könnyű. Szerintem Barca-drukkerként is izgalmas meccs lehet belőle.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.03.05. 15:16:28

A lehető legerősebb kezdővel megyünk.

Forca!
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.05. 11:46:57

Peter írta:
2023.03.02. 17:34:21
bence0330 írta:
2023.03.02. 15:53:51
Szerintem SR most a legjobb kb az elmúlt 5 évben, fizikálisan pláne. Nekem idén ő megüti a többedik csereember szerepét,
Busi, SR, Alonso, Alba....ha ketten egyszerre a pályán vannak a négyből az sok jót nem ígér.
Igen, megüti a többedik csereember szerepét, ha ez a csere már az időhúzásnak szól egy lezárt meccsen.
Nem tartottam volna meg Robertot, mert Torreban többet látok, mint SR-ben, az meg, hogy második kapitány egyszerűen kabaré. Minimum 9en előbb lennének nálam kapitány , mint ő. Ő az a játékos, minimum 5-8 centire ugyanilyen játékost sóztunk el az elmúlt pár évben. (Rafinha, Alena, stb)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.05. 10:35:32

Ja, fura, oké, hogy meg kellett válniuk pár embertől, és a Soci-Betis-Villarreal szintre, vagy amögé estek állományban, de azért még így is tele vannak remek játékosokkal.

Depay duplával indult a meccs, aki innen borzasztóan hiányzik balostól és középről is. :(
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.05. 10:19:27

Subinho írta:
2023.03.05. 09:53:49
Nézte vki az Atleti-Sevilla mészárlást? Nem gondoltam, hogy a Sevilla (meg a Valencia is) idén a kiesés ellen fog küzdeni, amikor vannak ilyen Elche, Cadiz szintű csapatok. :shock: Valami nagyon félrement idén mindkét csapatnál. Valencia ott szokott azért lenni a középmezőnyben bőven, Sevilla meg EL helyen legalább.
A Valencia kinevezte Gattusot, ez már önmagában kódolta a sikereiket,a Sevilla talány.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.05. 09:53:49

Nézte vki az Atleti-Sevilla mészárlást? Nem gondoltam, hogy a Sevilla (meg a Valencia is) idén a kiesés ellen fog küzdeni, amikor vannak ilyen Elche, Cadiz szintű csapatok. :shock: Valami nagyon félrement idén mindkét csapatnál. Valencia ott szokott azért lenni a középmezőnyben bőven, Sevilla meg EL helyen legalább.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.03.02. 17:46:21

Ter Stegen; Araujo, Koundé, Marcos Alonso, Balde; Busquets, De Jong, Kessie; Raphinha, Ferran, Gavi
erre van a legnagyobb esély.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.02. 17:34:21

bence0330 írta:
2023.03.02. 15:53:51
Szerintem SR most a legjobb kb az elmúlt 5 évben, fizikálisan pláne. Nekem idén ő megüti a többedik csereember szerepét,
Busi, SR, Alonso, Alba....ha ketten egyszerre a pályán vannak a négyből az sok jót nem ígér.
Igen, megüti a többedik csereember szerepét, ha ez a csere már az időhúzásnak szól egy lezárt meccsen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.02. 15:53:51

Saviola írta:
2023.03.02. 14:19:16
Na várjá', én ezt a meccset felvezető cikkből ollóztam ki, nem Xavi meccs előtti sajtótájékoztatójából. 😶

Ha meg az értékelhetetlen alibi, amit SR bármelyik említett poszton is nyújt a meccsek 90%-án remek teljesítmény, akkor egyre biztosabb, hogy nem ugyanannak a csapatnak a meccseit nézzük. 🫠
Szerintem SR most a legjobb kb az elmúlt 5 évben, fizikálisan pláne. Nekem idén ő megüti a többedik csereember szerepét, Xavi is így használja, alig cserélte be, amíg nem jött a sérüléshullám, max Bellerin helyett használta néha, de hát az érthető. Ezzel az egész szituval nekem semmi bajom az elmúlt évekhez képest, mikor szerintem sokkal gyengébb volt, és sokkal lassabb is a vége felé.

Nyilván jó lenne, ha egy Gündogan lenne 6. számú játékosunk a középpályán, de amennyit megengedhetünk magunknak, az alapján majdhogynem örülök, hogy kis pénzért hosszabbított.

Persze a minden poszton kiváló ügy tényleg túlzás, de volt idén 1-2 nagyon jó meccs is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.03.02. 14:19:16

Chino írta:
2023.03.02. 10:17:31
Saviola írta:
2023.03.02. 09:47:44
Főoldali cikk:

,,vagy Sergi Roberto, aki bármely poszton remek teljesítményre képes."

Ez mindent el is mond az esti esélyekről. 🫠
Most mit mondjon!? "vagy Sergi Roberto, aki egy lúzer, és minden poszton katasztrófa"!?
Ki az az edző, aki a saját játékosáról ne ezt mondaná? A bármely poszt pedig a jh, illetve a középpálya, ami igaz is. Nem értem ezt a kukacoskodást minden interjúban, főleg hogy ezek fordítások sokszor nem ugyanazt adják vissza, amit pontosan mondott/gondolt. Tudni kell kezelni.

Én inkább azt nem tudom, hogy tényleg ennyivel esélyesebbnek tartja a Realt vagy csak a sajtot akarja kiénekelni a szájukból. Szerintem utóbbi, ilyen nyilatkozatokat még nem ejtett, még a MU ellen sem, pedig ott a sérültek, illetve OT miatt sokkal esélytelenebbek voltunk.
Na várjá', én ezt a meccset felvezető cikkből ollóztam ki, nem Xavi meccs előtti sajtótájékoztatójából. 😶

Ha meg az értékelhetetlen alibi, amit SR bármelyik említett poszton is nyújt a meccsek 90%-án remek teljesítmény, akkor egyre biztosabb, hogy nem ugyanannak a csapatnak a meccseit nézzük. 🫠
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.02. 10:17:31

Saviola írta:
2023.03.02. 09:47:44
Főoldali cikk:

,,vagy Sergi Roberto, aki bármely poszton remek teljesítményre képes."

Ez mindent el is mond az esti esélyekről. 🫠
Most mit mondjon!? "vagy Sergi Roberto, aki egy lúzer, és minden poszton katasztrófa"!?
Ki az az edző, aki a saját játékosáról ne ezt mondaná? A bármely poszt pedig a jh, illetve a középpálya, ami igaz is. Nem értem ezt a kukacoskodást minden interjúban, főleg hogy ezek fordítások sokszor nem ugyanazt adják vissza, amit pontosan mondott/gondolt. Tudni kell kezelni.

Én inkább azt nem tudom, hogy tényleg ennyivel esélyesebbnek tartja a Realt vagy csak a sajtot akarja kiénekelni a szájukból. Szerintem utóbbi, ilyen nyilatkozatokat még nem ejtett, még a MU ellen sem, pedig ott a sérültek, illetve OT miatt sokkal esélytelenebbek voltunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.03.02. 10:08:20

Ebből a mentálisan összezuhant C csapatból aprólékot fog csinálni a Madrid. Kb 3 gólos vereségre számítok. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.03.02. 09:47:44

Főoldali cikk:

,,vagy Sergi Roberto, aki bármely poszton remek teljesítményre képes."

Ez mindent el is mond az esti esélyekről. 🫠
,,Azt hitted, hogy mi történt."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2023.03.02. 09:44:01

Én nem követem Abde teljesítményét, de ha nem távozik senki és reményeim szerint hozunk egy csatárt, akkor jelen állapot szerint nincs neki hely. Torrest nem fogja Xavi elengedni, mint ahogy Raphinhat sem. Dembele ugyancsak nagy kedvence Xavinak, bár vele meg kell állapodni majd a hosszabbításról. Fati esete érdekes, de szerintem őt még presztizsből nem fogjuk elengedni. Lewa + új csatar esetén leszünk 6an előre 3 posztra. Csatár meg kell, mert a keretből Lewan kívül senki nem alkalmas arra a posztra, sem Torres, sem Fati. Bár Torres ma egy duplaval rám cafolhatna :-)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.03.02. 09:18:13

Deluigi írta:
2023.03.02. 09:11:08
fanbarca írta:
2023.03.02. 09:04:48
Nem számít alapembernek az Osasuna-ban, bajnokságban 16 meccsen 1 gól és 2 gólpassz. Egyik leggyengébb statisztikája van az egész csapatból. A máshol levő játékosok gyakran jobbnak tűnnek, de bőven Fati szintje alatt van.
ilyen, amikor valaki statisztikakbol tajekozodik

ket utolso meccset lattam, egyedul tobbet hajtott, mint az egesz Barca a ket utolso meccsen

siman elferne nalunk a balszelen (sot, meg a mienk is, remelem, megtartjuk, ugysem tudunk senkit igazolni iden)
Tegnap konkrétan messzemenően a legjobb meccsét játszotta. Én is örülnék, ha ezután ez lenne. Csak egyelőre nem ez a realitás, ennyit mondtam.
més que un club
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.03.02. 09:11:08

fanbarca írta:
2023.03.02. 09:04:48
Nem számít alapembernek az Osasuna-ban, bajnokságban 16 meccsen 1 gól és 2 gólpassz. Egyik leggyengébb statisztikája van az egész csapatból. A máshol levő játékosok gyakran jobbnak tűnnek, de bőven Fati szintje alatt van.
ilyen, amikor valaki statisztikakbol tajekozodik

ket utolso meccset lattam, egyedul tobbet hajtott, mint az egesz Barca a ket utolso meccsen

siman elferne nalunk a balszelen (sot, meg a mienk is, remelem, megtartjuk, ugysem tudunk senkit igazolni iden)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.03.02. 09:04:48

Fernando írta:
2023.03.02. 07:23:30
ab1daL írta:
2023.03.02. 00:29:42
Abde góljával előnyben az első meccs után az Osasuna a Bilbao ellen. Legutóbbi bajnokin is betalált a Sevilla ellen. Elég jól teljesít kölcsönben, ha így megy tovább, biztos lehetőséget kap minimum az előszezonban.
El is férne a balszelen, főleg, ha Ansu lelép.
Nem számít alapembernek az Osasuna-ban, bajnokságban 16 meccsen 1 gól és 2 gólpassz. Egyik leggyengébb statisztikája van az egész csapatból. A máshol levő játékosok gyakran jobbnak tűnnek, de bőven Fati szintje alatt van.
més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.03.02. 07:23:30

ab1daL írta:
2023.03.02. 00:29:42
Abde góljával előnyben az első meccs után az Osasuna a Bilbao ellen. Legutóbbi bajnokin is betalált a Sevilla ellen. Elég jól teljesít kölcsönben, ha így megy tovább, biztos lehetőséget kap minimum az előszezonban.
El is férne a balszelen, főleg, ha Ansu lelép.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése