Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.07. 09:41:00

Bob_Marley írta:
2023.04.07. 09:20:09
Teljesen kizártnak tartok ilyesmit és kivitelezhetetlen lenne. Óriási távolság, nagyon komoly idő eltolódás,ezt a szervezet nem bírná. Vasárnap spanyol bajnoki,majd utazni egy napot ahol van kb 6 óra idő eltolódás és játszani meccset,majd vissza utazni egy napot. Ez Vica versa érvényes,ha hozzánk jönne egy Dél-Amerikai csapat. Fizikailag olyan megterhelés és kivitelezhetetlen, egyszerűen az alvás egy sportolonal nagyon fontos tényező, regenerálódás. Nem lehet ilyet játszani hogy heti szinteken utaztatod 6-8000 km-re a csapatot,idő kiesés amit edzésre lehet fordítani, óriási. Abszurd gondolat szerintem
Azért feszegetek ilyen abszurd dolgot, mert hasonló a terv, ha kizárnak:

FC Barcelona have told the investors that if UEFA decides to remove the club from European competitions, they will do a tour around the world to compensate for the losses.

Ez kb azt jelenti, hogy minden hétköben haknimeccs valahol a világban. Annál még ez is jobb lenne.
Hülyén hangzik elsőre, de a pénz nagy úr, és az sem biztos, hogy ha kizárnak az csak 1 szezon lesz, nem mondjuk 5. Ki tudja az uefa nagyurai mire készülnek?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.04.07. 09:20:09

Teljesen kizártnak tartok ilyesmit és kivitelezhetetlen lenne. Óriási távolság, nagyon komoly idő eltolódás,ezt a szervezet nem bírná. Vasárnap spanyol bajnoki,majd utazni egy napot ahol van kb 6 óra idő eltolódás és játszani meccset,majd vissza utazni egy napot. Ez Vica versa érvényes,ha hozzánk jönne egy Dél-Amerikai csapat. Fizikailag olyan megterhelés és kivitelezhetetlen, egyszerűen az alvás egy sportolonal nagyon fontos tényező, regenerálódás. Nem lehet ilyet játszani hogy heti szinteken utaztatod 6-8000 km-re a csapatot,idő kiesés amit edzésre lehet fordítani, óriási. Abszurd gondolat szerintem
Kép
Kép
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 17:05:31

ktm írta:
2023.04.06. 16:50:13
Troym írta:
2023.04.06. 15:11:33
Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Szerintem sehogy. Libertadores kupa nem eppen europai kluboknak lett kitalalva, kb. olyan lenne, mintha Ausztralia EB-n akarna indulni.
Ugyan válogatott verseny, de Copa Americán rendszeresen van vendégcsapat, Costa Rica (1997, 2001, 2004, 2011, 2016), Honduras (2001), Japan (1999, 2019), Jamaica (2015, 2016), Mexico (1993, 1995, 1997, 1999, 2001, 2004, 2007, 2011, 2015, 2016), Haiti (2016), Panama (2016), USA (1993, 1995, 2007, 2016), Katar (2019).
Szerintem a Conmebol nem csinál akkora ügyet a dolgokból, viszont Ceferin mindent meg fog tenni, hogy ne mehessünk a BL-be.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.04.06. 16:50:13

Troym írta:
2023.04.06. 15:11:33
Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Szerintem sehogy. Libertadores kupa nem eppen europai kluboknak lett kitalalva, kb. olyan lenne, mintha Ausztralia EB-n akarna indulni.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 15:11:33

Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2023.03.18. 21:23:45

LG írta:
2023.03.18. 20:55:56
Bob_Marley írta:
2023.03.17. 19:45:59
Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Napolit én sem tartom esélytelennek, főleg nem ezzel a sorsolással. A saját águkon ők az esélyesek, a döntőben pedig egy meccsen bármi lehet.

A Real szerintem átmegy a Chelsea-n, onnan pedig megint 3 meccsre vannak a végső győzelemtől. Ha ők jutnak a döbtőbe, akkor azt be is húzzák, szóval egyedül az elődöntő az, ahol reális esélyt látok arra, hogy a City vagy a Bayern megállítja őket. Azon a párharcon nem ők lesznek az esélyesek, de már nem egyszer megmutatták, hogy ez nem számít.

Én nem szoktam sportfogadással foglalkozni, de azért most kíváncsi lennék, milyen szorzók vannak az egyes csapatok végső győzelmére.
https://www.oddschecker.com/football/ch ... gue/winner

Parancsolj!

A City 3.00 körül a favorit, utána Napoli-Bayern 4.00 körül, aztán Real 7.00, Chelsea-Inter-Fika 15.00, a Milan a legesélytelenebb.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.03.18. 20:55:56

Bob_Marley írta:
2023.03.17. 19:45:59
Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Napolit én sem tartom esélytelennek, főleg nem ezzel a sorsolással. A saját águkon ők az esélyesek, a döntőben pedig egy meccsen bármi lehet.

A Real szerintem átmegy a Chelsea-n, onnan pedig megint 3 meccsre vannak a végső győzelemtől. Ha ők jutnak a döbtőbe, akkor azt be is húzzák, szóval egyedül az elődöntő az, ahol reális esélyt látok arra, hogy a City vagy a Bayern megállítja őket. Azon a párharcon nem ők lesznek az esélyesek, de már nem egyszer megmutatták, hogy ez nem számít.

Én nem szoktam sportfogadással foglalkozni, de azért most kíváncsi lennék, milyen szorzók vannak az egyes csapatok végső győzelmére.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 23:13:38

csababarca írta:
2023.03.17. 21:02:58
Na de egyébként Busquets kivétele a kp-ról nem oldaná meg az összes gondunkat, mert a támadósor is rendre csődöt mond komolyabb csapatok ellen, ott is érdemes lenne nézelődni.
Ez most úgy tűnik nekem is, hogy így van, de a lendületes átmenet már önmagában is több veszélyt hordozna, mint ahogy jelenleg mi játszunk.
bence0330 írta:
2023.03.17. 16:29:45
Szinte teljesen pontosan ugyanonnan, ugyanolyan körülmények közt, ugyanolyan úton és tempóban mennek felfelé, mint mi. A nemzetközi porond nekik is sok még, nyilván nem a játéktudásuk miatt.
Ebben a párhuzamban számomra életszerűen a pályán történtek jutottak az eszembe, mivel mindkét csapat jelenleg listavezető otthonában és egyaránt kiestek az EL-ben.
A pályán ők más utat járnak. Ez egészen konkrétan a játékszervezést is magába foglalja, ami nálunk origó eredetű, tehát egyáltalán nem "random Busi behozatal" volt a hozzászólásom lényege.
Ha már párhuzam vagy hasonlítás, akkor szerintem ez egyáltalán nem lényegtelen dolog.
Az összehasonlítás vagy párhuzam része - szerintem - a fazon is. A játék alakítása, tehát a játék fazonja.
Tetszik, ahogy játszanak, látszik, hogy mit akarnak attól teljesen függetlenül, hogy ezt milyen eredményességgel teszik.
Jorginho szerepét csak azért tettem szóvá, mert kívülről úgy tűnt, ment a szekér nélküle, de Arteta valamiért mégis ragaszkodott hozzá.
Ha már Arsenal....aki mélyebben követi őket, esetleg majd választ adhat... :lol:
Egyébként én csípem Jorgihno játékát a pályán, de külső szemlélőként nem tudom, hogy mi miatt kellett ő oda? (tapasztalat? hát EL-ben nem jött be...)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.03.17. 21:02:58

Azért az Arsenalnak otthon az is a malmára hajtja a vizet, hogy a többiek roncsderbiznek.
És nem lehet mindent a mentális problémákra fogni, pláne nem egy kiesést.

Főleg azért jó ezt olvasni, mert 2-3 hete még azon ment a mantrázás, hogy Arsenal brutális idén és az EL-ben top favoritok a MU mellett, és sima bl mezőnyben a helyük nekik is. Aztán jött a portugál 4. helyezett ès kapták a nyaklevest.
Na ezért nem kell ilyeneket kijelenteni.

Párhuzamot én is vélek felfedezni, de ők a terhek nagy részét már ledobták magukról (lassan mi is), és nem meghatározó a legfontosabb csapatrészükön egy lépegető eszkavátor mozgású ember, pláne nem köré van építve a csapat.

És azt is jól megmutatja a nemzetközi porond, hogy tök más kell hozzá, mint ami otthon.
Vannak csapatok akik tudják ezt variálni, mi nem tudjuk. Évek óta nem tudjuk.

De majd jövőre amikor Busquets majd biztosan hátrébb szorul. :lol:
Mióta is van ez megmondva nyáron? 3 éve, hogy hallgatom hogy ne puffogjak idén már kevesebb szerepe lesz… ehhez képest nem hogy kevesebb, hanem több a szerepe.
Vicc.

Na de egyébként Busquets kivétele a kp-ról nem oldaná meg az összes gondunkat, mert a támadósor is rendre csődöt mond komolyabb csapatok ellen, ott is érdemes lenne nézelődni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 20:47:47

Ez tök jó, csak teljesen másról írtam (mennyire kísértetiesen hasonlít az Arsenal és a mi utunk), és random erre Busit behozni feleslegesnek éreztem. Egyébként mondtam, hogy egyetértek, de pl. az elmúlt meccsek gyengébb játéka biztos, hogy nem az ő lelkén szárad. A nemzetköziek közül a legtöbb igen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2457
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.17. 20:41:10

Én is azt látom, mint Péter, hogy a nemzetközi meccseken nagyon lassúak vagyunk, és az a tempó, amit többet között Busquets diktál, az nem elég. Pedig a Manchester United sem lett volna legyőzhetetlen ellenfél. A visszavágó első félidejében különösen gyengék voltak, akkor ha kicsit nagyobb a pezsgés a támadóharmadban, megtörhettük volna őket. De ahogy valaki az Almería elleni meccs közben fogalmazott, ezt a lassú tempót még a Kisvárda is tudná követni.

Bence, igazad van, nem csak a Valencia ellen, a Bilbao ellen is Busquets adta a gólpasszt. Passzjátékban néha van használható megmozdulása. A Valencia ellen meg is dícsértem. De a tempó tényleg annyira lassú már, hogy ez már a Ligában is éppenhogy csak elég. Emiatt is ijesztő, hogy Laporta nem tervez igazolást a középpályára.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 20:03:01

bence0330 írta:
2023.03.17. 19:43:36
Ha az edzőm szemében ő a mindenható, tőle indul minden, köré épül.....csk, katalán, legenda....ő tudja ezt a játékot.....tudom, hogy kihagyhatatlan a kezdőből....stb stb....ez megy edzésről edzésre, taktikai megbeszélésről megbeszélésre, meccsről meccsre.....akkor mint tisztelettudó csapatjátékos, beállok a sorba én is....
Ligában elvagyunk, nemzetközi szereplésnek következményei nincsenek, számonkérés nincs
Markáns, harapós, agilis, törtető, vitális, élettel teli felfogásváltás hozhat majd változást a középpályán.
Ahogy Lewa intelligensen fogalmazott egy korábbi interjúban.....ami korábban működött, az ma nem biztos, hogy működik..... :roll:

nem tudom, hogy fogalmazni, hogy világos legyek....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.03.17. 19:45:59

Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 19:43:36

Romokban heverő nagy múltú csapat - fiatal, épp csak távozó játékos/legenda lesz az edző - fiatal játékosok alkotta csapat, akik miatt több év kellett, mire összeállt a játék - megnyer(het)ik a világ legerősebb (esetünkben 2. legerősebb) bajnokságát - közben kiesnek az EL első köréből, mert még nem állnak készen a nemzetközi színtérre fejben.

Nyilván nem minden pont ugyanaz, de kísérteties ez a sor, bármelyik csapatról el lehetett volna mindeni.

Én sem kedvelem Busit, de mindent nem lehet kivezetni rá. A játékunknak mostanság nem ő a hátráltatója, Pedri kiesett, Gavi meg eléggé rossz formában van 1-2 hónapja. Ezek voltak a változások, amitől rosszabb lett a játékunk, mint korábban volt. Busi mostanság egész korrekt meccseket hozott tempóban és eredményességben is (MOM is volt, meccseket eldöntő gólpasszok....)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.03.17. 19:47:31-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 19:32:55

bence0330 írta:
2023.03.17. 16:57:20
Egyébként persze, akármilyen tehetséges Pedri és Gavi, egy 18-20 éves gerinc vicc kategória komoly ellenfelek ellen.
Ők ketten a középpálya részei. Maximum meghatározó részei.
Ők nem gerinc és nem is origó, tehát vicc kategória sem lehetnek.
Araujo-Busi-Lewa vonal a csapat gerince Busi origoval. Minden más ennek van alárendelve és e köré épül.
Xavi Busi origó köré szervezi a játékot, tehát ő adja a csapat tempóját, intenzitását, ritmusát, alakítja a játék fazonját, lelkét, kvázi mindenét. Xavi ezt választotta a csapat játéka alapjának.

A korábbi párhuzamod az Arsenal és velünk kapcsolatban éppen a fentiek függvényében számomra teljesen értelmezhetetlen. Nincs mit párhuzamba állítani azon kívül, hogy itt is, ott is van néhány fiatal. Az ő játékuk felépítése eredendően teljesen más, mint a miénk. Arteta játékának alapját nem egy origó köré építette, hanem a fiatal játékosok terherbírásának megfelelően elosztotta közöttük. Bízott a fiataljaiban és kellően bátor volt velük.
Jorginho februártól játszik náluk, nyilván Arteta tudja, miért hívta, de működött a játékuk Jorginho előtt (is).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.03.17. 19:44:50-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 16:57:20

Mindkettő Busié volt, nem volt Christensené a gólpassz, erről szólt a hozzászólásom. :) A Bilbao ellen is az övé volt. okat számít, hogy Raphinha ennyire ráérzett a lesipuskás mozgásra, van kit indítani. Ebből kell Busitól még tőbb, amíg itt van.
ON
Egyébként persze, akármilyen tehetséges Pedri és Gavi, egy 18-20 éves gerinc vicc kategória komoly ellenfelek ellen. Vagy megvárjuk, hogy belenőjenek, vagy kell erősítés, nem kérdés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2457
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.17. 16:56:06

Azt meg is említettem Busquets topikjában, a Valencia ellen gyönyörű gólpasszt adott Raphinhának. Annyit szidom, hogy úgy korrekt, hogy ha szökőévente csinál valami hasznosat, azt is megemlítsem.

Messi már csak azért is GOAT, mert senki más ekkora kóklerekből nem csinált még ekkora aranyéremhalmozókat. Olyan ballasztokat cipelt a hátán, hogy az hihetetlen. Talán LeBron James vitte így a hátán a 2016-os Clevelandet, de Messi többször is a csúcsra vitt olyan játékosokat, akiket még a Liga alsóháza is kiröhögne.

Szóval, az tényleg egy szép gólpassz volt.

Messi távozását meg úgy várták sokan, hogy akkor lesz majd megújulás. Aztán mégsem. Azóta is kipofoznak minket a nemzetközi porond korai szakaszában. Amíg nincs rendes középpályánk, ez nem fog változni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.03.17. 16:58:06-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 16:51:01

gránit írta:
2023.03.17. 16:39:04
Jellemző volt a hétvégi találatunk is, Christensen a középpályát teljesen kihagyva adott gólpasszt Raphinhának. A kevés gólhelyezetünk közül a másikat Balde felfutása hozta, Lewandowski mellé fejelte. A középpálya talán egyetlen helyzetet hozott össze, amikor de Jong ugratta ki Lewandowskit.
Ez már teljesen off, de nem tudom, melyik meccsre gondolsz, a Valencia és a Bilbao ellen is Busquets zsneiális gólpasszából szerzett 1-1 gólt Raphinha. Egyfelelő nem Christensen, másfelől mégiscsak a középpálya. :)
A többit persze értem, azzal nem is vitáznék.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2457
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.17. 16:39:04

Mi is kerültünk olykor könnyű ágra, csak nem mentünk vele semmire. Volt, hogy a Roma kiütött minket, miközben a Real Madrid a PSG-t kapta az egyenes kieséses szakasz első körében. De hát egy Benficát meg egy Frankfurtot is ki kellett volna ütnünk. A középpályánk nem a nemzetközi szintre van összeválogatva. A La Ligában ez elmegy, de igazából még ott sem, ott sem mindig tudjuk kézben tartani a meccseket, a támadóink egy-egy villanásának és a meglepően jó védelmünknek közönhetjük a sorozatos 1-0-s győzelmeket. De a nemzetközi szint túl gyors és domináns még nekünk. A baj az, hogy ezen még Laporta nyilatkozata alapján sem akarunk változtatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.03.17. 17:07:51-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 16:29:45

Deluigi írta:
2023.03.16. 23:48:09
szegeny Arsenal kiesett

hatalmas potyagol es 11-es rugasok utan

Ramsdale
Szinte teljesen pontosan ugyanonnan, ugyanolyan körülmények közt, ugyanolyan úton és tempóban mennek felfelé, mint mi. A nemzetközi porond nekik is sok még, nyilván nem a játéktudásuk miatt.

A sorsolás kicsit egyoldalú lett, az tény, a Madrid jól járt, mert megint nagynevű ellenfelekhez került, ők azt érzik. :D De ha megint megnyerik, az elképesztő lenne ilyen ágon megint. A CFC szerintem sima lesz, az elődöntő meg egy előrehozott döntő lesz, főleg nekik, és gondolom inkább a Cityt akarják ellenfélnek, a BM túl magas lovon ül ahhoz, hogy betojjanak.
Milan-drukkerként azért örülök neki, inkább a Napoli, akiket utolsó meccsen majdnem vert a Milan, mint a BM-City-CFC, akik hullára vernék a csapatot a stílusütközés miatt.

Amúgy tényleg szórakoztató lenne egy BM-Inter döntő United győzelemmel az EL-ben. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.03.17. 14:52:23

Peter írta:
2023.03.17. 14:44:15
Inter - Bayern döntő esetén valóban igazi halálcsoport okozta a vesztünket, amit egy MU Europa Liga győzelem meg is koronázna.... :oops:
Dolog szépséghibája, hogy ha felhozzuk, hogy mi akkor hogy álltunk fel (ugye ez a mentség, ezért kapjuk a nyaklevest BL-ben évek óta), akkor az Inter esetében is illik megjegyezni, hogy akkor éppen elég rossz passzban voltak ők is.

Nevetséges lett ez a sorsolás megint, csináltak egy olaszágat, meg van egy valódi BL ág a másik oldalon. Óriási.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 14:44:15

Inter - Bayern döntő esetén valóban igazi halálcsoport okozta a vesztünket, amit egy MU Europa Liga győzelem meg is koronázna.... :oops:
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.17. 13:07:56

A Milan szurkolói biztos odáig vannak, hogy az Olaszországban kb verhetetlen Napoli az ellenfél, aki még ismeri is őket.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2023.03.17. 12:48:35

City - BM
.
.
.
KÖSZÖNÖM \:D/
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.03.17. 12:40:20

Ereztem, hogy a BL-ben osszesorsoljak egy agra 3-at az eselyesebb csapatok kozul, de vegul sikerult mind a 4-et.
Válasz küldése