Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.08. 10:41:43

Nekem nem úgy tűnik, hogy bármit megtehetnénk, egyik büntetést kapjuk a másik után. Télen sem igazolhattunk, és ez nem az első eset volt, hogy kizártak minket az átigazolási szezonból. Kapunk büntetéseket. Indulásból való kizárás nem hiszem, hogy lesz, elég arra gondolni, mennyit profitál a Nike a mezeladásainkból. Ha a Nike azt mondja Ceferinéknek, hogy őket ne zárjátok ki, akkor nem zárnak ki minket. Nem mi tehetünk meg mindent. Hanem a szponzorok. A büntetések mértéke meg attól függ, mennyire nem érdekük büntetni minket.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.04.08. 10:35:05

Lebonyolításának sincs köze az EU menetrendhez. Bajnokság vége felé mikor a legtöbbször minden pont extrák számít vannak a Libertadores kupa csoportmeccsek,Nyáron az egyenes kieséses szakasz. Alapozás, felkészülés mikor lenne? Szép a hét meccs,csak abból 3 másfél hónap alatt, miközben bajnokság van.

Francia bajnokság is érdekes felvetés, miután tradicionálisan spanyol csapatok a riválisaink. Értem hogy Marseille,vagy Lyon ellen játszani olyan mint Bilbao,Sevilla csak total semmi tradíciója nincs. És a katalán embereknek ezek fontos tényezők.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.08. 10:32:41

gránit írta:
2023.04.08. 10:02:55


Egyébként nem hiszem, hogy sor kerülne ilyesmire, az európai labdarúgásnak szüksége van a Barcelonára, a rengeteg szurkolójára. Nem hiszem, hogy eltiltanának minket. Ez egy elméleti kérdés volt, amit egy fórumtárs felvetett, ami technikailag teljesen megvalósítható, így ezt az őrültes dolgot sem igazán értem.
Nálam ez nem érv. Akkor a top klubok bármit megtehetnek, mert "szükség van rájuk" ? Pont ennek a kettős mércének kellene véget vetni. Aki bűnös, kapja meg méltó büntetését, legyen szó bármelyik klubról is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.08. 10:09:59

Magnus írta:
2023.04.08. 09:42:27
vagy mondjuk világverő kerettel nem “edukálni” a bírói testületet, aztán mikor kiderül mutogatni mindenkire mint egy bizonyos népcsoport. ez is egy megoldás lett volna.
Ezzel mindenki egyetért, tök jó, csak semmire nem megyünk vele, mivel a múltat nem lehet megváltoztatni, az itteni ötletek a mostból kiindulva íródtak, másnak nincs is értelme nagyon...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.08. 10:02:55

grgly50 írta:
2023.04.08. 09:29:41

Na, akkor hagynák el a Barcát a valamire való játékosok.
Igaz, hogy a pénz nagy úr, de azért ez nem videó játék!
A labdarúgó mögött ember van!
Csak egy őrűlt agyából pattanhat ki ilyen ötlet.
Akkor hagynák el a Barcát a valamirevaló játékosok, ha sehol nem játszhatnának nagy meccseket. A Szuperliga gondolatát is ilyen hőbörögve fogadták, most meg a Liga miatt hőbörögnek, és azokat szidják, akiknek pár hónapja még hűségesküt fogadtak volna. Meg igazából most is, ez a vicces a dologban.

Egyébként nem hiszem, hogy sor kerülne ilyesmire, az európai labdarúgásnak szüksége van a Barcelonára, a rengeteg szurkolójára. Nem hiszem, hogy eltiltanának minket. Ez egy elméleti kérdés volt, amit egy fórumtárs felvetett, ami technikailag teljesen megvalósítható, így ezt az őrültes dolgot sem igazán értem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.08. 10:02:14

Magnus írta:
2023.04.08. 09:42:27
vagy mondjuk világverő kerettel nem “edukálni” a bírói testületet, aztán mikor kiderül mutogatni mindenkire mint egy bizonyos népcsoport. ez is egy megoldás lett volna.
Igen, ez valahogy fel sem merült, mint opció.
Pedig ezt nagyon adom, mindjárt nem kellene ilyenekről lamentálni.

Egyébként marhára nem lesz semmi ebből, megússzuk, esetleg lesz valami pontlevonás, pénzbünti, akármi.
Majd felveszünk újra hiteleket, igazolunk mint ha nem lenne holnap, és elhisszük, hogy alakulunk, jó az irány, és egyéb jól hangzó mondatok.
Én elengedem a barcát ha itt megúszás céljából elmegyünk a spanyol ligából, meg majd dél-amerikába járunk focizgatni mert a BL-ből/EL-ből rendre kipofoznak közepesnél egy fokkal jobb európai csapatok. De tudom, a MU messze a legjobb angol csapat, így is bravúros eredményt értünk el.


Magnus le is írta amit gondolok erről magam is, nagyon szépen összefoglalta egy mondatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.08. 09:52:34

Barátságos mérkőzésekből kéne vagy 30 pótolni a BLt mert kutyát nem érdekli Tv Ben. A 7-10 dél amerikai meccs jobb lenne mert tv jogdíjak miatt lehet elég lenne és tétmeccsek lennének, nem sörmeccs az indonéz ligavalogatott ellen.
A francia ligának csak akkor lenne értelme, ha a spanyol szövetség vissza akarna rakni másodosztályba, de inkább PL kéne akkor.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.04.08. 09:42:27

vagy mondjuk világverő kerettel nem “edukálni” a bírói testületet, aztán mikor kiderül mutogatni mindenkire mint egy bizonyos népcsoport. ez is egy megoldás lett volna.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.04.08. 09:29:41

gránit írta:
2023.04.08. 08:58:58
Dél-Amerikába sem hetente utaznánk. Legfeljebb hétszer egy évben. Meg ugye nem jókedvünkben merült fel ez a kérdés, hanem arra az esetre, ha a BL-ben nem indulhatnánk. Ebben az esetben a kérdés az, hogy megpróbáljunk váltani, vagy egyáltalán ne játszunk semmilyen nemzetközi meccset. Ahhoz képest az évi legfeljebb hét utazás szerintem vállalható.

A francia bajnokságba meg simán váltanék, ott a bértömegünket sem kellene csökkentenünk.
Na, akkor hagynák el a Barcát a valamire való játékosok.
Igaz, hogy a pénz nagy úr, de azért ez nem videó játék!
A labdarúgó mögött ember van!
Csak egy őrűlt agyából pattanhat ki ilyen ötlet.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.08. 08:58:58

Dél-Amerikába sem hetente utaznánk. Legfeljebb hétszer egy évben. Meg ugye nem jókedvünkben merült fel ez a kérdés, hanem arra az esetre, ha a BL-ben nem indulhatnánk. Ebben az esetben a kérdés az, hogy megpróbáljunk váltani, vagy egyáltalán ne játszunk semmilyen nemzetközi meccset. Ahhoz képest az évi legfeljebb hét utazás szerintem vállalható.

A francia bajnokságba meg simán váltanék, ott a bértömegünket sem kellene csökkentenünk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.04.08. 08:41:38

Kb 12 óra a repülőút mondjuk Rioba, 5-6 óra idő eltolódás. Megoldható,de olyan szintű megterhelés és edzésre fordítandó idő kiesések ezek. Nagyon durván meglatszana a csapaton. Nem lehet emberekkel ilyeneket játszani. Jetlagek, s egy meccsért utazhatsz 1 napot. Egy-egy meccsre megoldható de nem hosszútávon. Mikor megy a bajnokság odakene kéne érni meccs előtti nap, valahogy megoldani az idő eltolodast, vége a meccsnek repülni vissza S ugyanez.

Vannak vendég csapatok, közép vagy észak Amerikából,kicsit másabb mint 8000 kmrol.

És tudom hogy pl Nba-ben is utaznak állandóan,sőt euba is atjonnek egyszer-egyszer de nem hetente. Vagy ugye NFL is. De ott is előtte bye week van. Nba-ben is úgy van kialakítva a menetrend hogy beleferjen. És a távolság mondjuk 5000 km és nem 8000. És ezt két hetente. Nagyon durván megterhelés. Pénz nagy úr, de abszurd nálam.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.08. 08:23:39

Egyáltalán nem kivitelezhetetlen. A Libertadores lebonyolítása szinte teljesen megegyezik a BL-ével. 32 csapat a főtáblán, 8 csoport, 6 csoportmeccs, majd max 7 meccs az egyenes kieséses szakaszban, tehát max 13 meccs egy szezonban. Ebből csak 7-et utaznánk, 6 meccset otthon játszanánk. Egy év alatt hét alkalom simán bevállalható, főleg úgy, hogy ez esetben a BL-ben nem játszanánk.

Ahogy írták, a Copa Americán gyakran vannak csapatok más szövetségekből. A dél-amerikaiak örülnének, ha nagyobb figyelem hárulna a Libertadores-re, és pont tojnak Ceferin fejére meg a többi szövetségre.

A franciák is jelezték már, hogy szívesen látnák a Barcelonát a francia bajnokságban. A Monaco is ott játszik, pedig nem Franciaországhoz tartozik. Nem akadály ez. Ha máshogy nem megy, lehet váltani.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.07. 09:41:00

Bob_Marley írta:
2023.04.07. 09:20:09
Teljesen kizártnak tartok ilyesmit és kivitelezhetetlen lenne. Óriási távolság, nagyon komoly idő eltolódás,ezt a szervezet nem bírná. Vasárnap spanyol bajnoki,majd utazni egy napot ahol van kb 6 óra idő eltolódás és játszani meccset,majd vissza utazni egy napot. Ez Vica versa érvényes,ha hozzánk jönne egy Dél-Amerikai csapat. Fizikailag olyan megterhelés és kivitelezhetetlen, egyszerűen az alvás egy sportolonal nagyon fontos tényező, regenerálódás. Nem lehet ilyet játszani hogy heti szinteken utaztatod 6-8000 km-re a csapatot,idő kiesés amit edzésre lehet fordítani, óriási. Abszurd gondolat szerintem
Azért feszegetek ilyen abszurd dolgot, mert hasonló a terv, ha kizárnak:

FC Barcelona have told the investors that if UEFA decides to remove the club from European competitions, they will do a tour around the world to compensate for the losses.

Ez kb azt jelenti, hogy minden hétköben haknimeccs valahol a világban. Annál még ez is jobb lenne.
Hülyén hangzik elsőre, de a pénz nagy úr, és az sem biztos, hogy ha kizárnak az csak 1 szezon lesz, nem mondjuk 5. Ki tudja az uefa nagyurai mire készülnek?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.04.07. 09:20:09

Teljesen kizártnak tartok ilyesmit és kivitelezhetetlen lenne. Óriási távolság, nagyon komoly idő eltolódás,ezt a szervezet nem bírná. Vasárnap spanyol bajnoki,majd utazni egy napot ahol van kb 6 óra idő eltolódás és játszani meccset,majd vissza utazni egy napot. Ez Vica versa érvényes,ha hozzánk jönne egy Dél-Amerikai csapat. Fizikailag olyan megterhelés és kivitelezhetetlen, egyszerűen az alvás egy sportolonal nagyon fontos tényező, regenerálódás. Nem lehet ilyet játszani hogy heti szinteken utaztatod 6-8000 km-re a csapatot,idő kiesés amit edzésre lehet fordítani, óriási. Abszurd gondolat szerintem
Kép
Kép
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 17:05:31

ktm írta:
2023.04.06. 16:50:13
Troym írta:
2023.04.06. 15:11:33
Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Szerintem sehogy. Libertadores kupa nem eppen europai kluboknak lett kitalalva, kb. olyan lenne, mintha Ausztralia EB-n akarna indulni.
Ugyan válogatott verseny, de Copa Americán rendszeresen van vendégcsapat, Costa Rica (1997, 2001, 2004, 2011, 2016), Honduras (2001), Japan (1999, 2019), Jamaica (2015, 2016), Mexico (1993, 1995, 1997, 1999, 2001, 2004, 2007, 2011, 2015, 2016), Haiti (2016), Panama (2016), USA (1993, 1995, 2007, 2016), Katar (2019).
Szerintem a Conmebol nem csinál akkora ügyet a dolgokból, viszont Ceferin mindent meg fog tenni, hogy ne mehessünk a BL-be.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.04.06. 16:50:13

Troym írta:
2023.04.06. 15:11:33
Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Szerintem sehogy. Libertadores kupa nem eppen europai kluboknak lett kitalalva, kb. olyan lenne, mintha Ausztralia EB-n akarna indulni.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 15:11:33

Lenne egy teoretikus kérdésem: ha az uefa kizárna minket pl a BL-ből, jelentkezhetnénk a Libertadores kupába? Gondolom pár százmillióval megdobná a nézettséget (engem is érdekelne egy Barcelona-River) úgyhogy belemehetnének. Hogy megy az ilyesmi?
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2023.03.18. 21:23:45

LG írta:
2023.03.18. 20:55:56
Bob_Marley írta:
2023.03.17. 19:45:59
Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Napolit én sem tartom esélytelennek, főleg nem ezzel a sorsolással. A saját águkon ők az esélyesek, a döntőben pedig egy meccsen bármi lehet.

A Real szerintem átmegy a Chelsea-n, onnan pedig megint 3 meccsre vannak a végső győzelemtől. Ha ők jutnak a döbtőbe, akkor azt be is húzzák, szóval egyedül az elődöntő az, ahol reális esélyt látok arra, hogy a City vagy a Bayern megállítja őket. Azon a párharcon nem ők lesznek az esélyesek, de már nem egyszer megmutatták, hogy ez nem számít.

Én nem szoktam sportfogadással foglalkozni, de azért most kíváncsi lennék, milyen szorzók vannak az egyes csapatok végső győzelmére.
https://www.oddschecker.com/football/ch ... gue/winner

Parancsolj!

A City 3.00 körül a favorit, utána Napoli-Bayern 4.00 körül, aztán Real 7.00, Chelsea-Inter-Fika 15.00, a Milan a legesélytelenebb.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.03.18. 20:55:56

Bob_Marley írta:
2023.03.17. 19:45:59
Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Napolit én sem tartom esélytelennek, főleg nem ezzel a sorsolással. A saját águkon ők az esélyesek, a döntőben pedig egy meccsen bármi lehet.

A Real szerintem átmegy a Chelsea-n, onnan pedig megint 3 meccsre vannak a végső győzelemtől. Ha ők jutnak a döbtőbe, akkor azt be is húzzák, szóval egyedül az elődöntő az, ahol reális esélyt látok arra, hogy a City vagy a Bayern megállítja őket. Azon a párharcon nem ők lesznek az esélyesek, de már nem egyszer megmutatták, hogy ez nem számít.

Én nem szoktam sportfogadással foglalkozni, de azért most kíváncsi lennék, milyen szorzók vannak az egyes csapatok végső győzelmére.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 23:13:38

csababarca írta:
2023.03.17. 21:02:58
Na de egyébként Busquets kivétele a kp-ról nem oldaná meg az összes gondunkat, mert a támadósor is rendre csődöt mond komolyabb csapatok ellen, ott is érdemes lenne nézelődni.
Ez most úgy tűnik nekem is, hogy így van, de a lendületes átmenet már önmagában is több veszélyt hordozna, mint ahogy jelenleg mi játszunk.
bence0330 írta:
2023.03.17. 16:29:45
Szinte teljesen pontosan ugyanonnan, ugyanolyan körülmények közt, ugyanolyan úton és tempóban mennek felfelé, mint mi. A nemzetközi porond nekik is sok még, nyilván nem a játéktudásuk miatt.
Ebben a párhuzamban számomra életszerűen a pályán történtek jutottak az eszembe, mivel mindkét csapat jelenleg listavezető otthonában és egyaránt kiestek az EL-ben.
A pályán ők más utat járnak. Ez egészen konkrétan a játékszervezést is magába foglalja, ami nálunk origó eredetű, tehát egyáltalán nem "random Busi behozatal" volt a hozzászólásom lényege.
Ha már párhuzam vagy hasonlítás, akkor szerintem ez egyáltalán nem lényegtelen dolog.
Az összehasonlítás vagy párhuzam része - szerintem - a fazon is. A játék alakítása, tehát a játék fazonja.
Tetszik, ahogy játszanak, látszik, hogy mit akarnak attól teljesen függetlenül, hogy ezt milyen eredményességgel teszik.
Jorginho szerepét csak azért tettem szóvá, mert kívülről úgy tűnt, ment a szekér nélküle, de Arteta valamiért mégis ragaszkodott hozzá.
Ha már Arsenal....aki mélyebben követi őket, esetleg majd választ adhat... :lol:
Egyébként én csípem Jorgihno játékát a pályán, de külső szemlélőként nem tudom, hogy mi miatt kellett ő oda? (tapasztalat? hát EL-ben nem jött be...)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.03.17. 21:02:58

Azért az Arsenalnak otthon az is a malmára hajtja a vizet, hogy a többiek roncsderbiznek.
És nem lehet mindent a mentális problémákra fogni, pláne nem egy kiesést.

Főleg azért jó ezt olvasni, mert 2-3 hete még azon ment a mantrázás, hogy Arsenal brutális idén és az EL-ben top favoritok a MU mellett, és sima bl mezőnyben a helyük nekik is. Aztán jött a portugál 4. helyezett ès kapták a nyaklevest.
Na ezért nem kell ilyeneket kijelenteni.

Párhuzamot én is vélek felfedezni, de ők a terhek nagy részét már ledobták magukról (lassan mi is), és nem meghatározó a legfontosabb csapatrészükön egy lépegető eszkavátor mozgású ember, pláne nem köré van építve a csapat.

És azt is jól megmutatja a nemzetközi porond, hogy tök más kell hozzá, mint ami otthon.
Vannak csapatok akik tudják ezt variálni, mi nem tudjuk. Évek óta nem tudjuk.

De majd jövőre amikor Busquets majd biztosan hátrébb szorul. :lol:
Mióta is van ez megmondva nyáron? 3 éve, hogy hallgatom hogy ne puffogjak idén már kevesebb szerepe lesz… ehhez képest nem hogy kevesebb, hanem több a szerepe.
Vicc.

Na de egyébként Busquets kivétele a kp-ról nem oldaná meg az összes gondunkat, mert a támadósor is rendre csődöt mond komolyabb csapatok ellen, ott is érdemes lenne nézelődni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 20:47:47

Ez tök jó, csak teljesen másról írtam (mennyire kísértetiesen hasonlít az Arsenal és a mi utunk), és random erre Busit behozni feleslegesnek éreztem. Egyébként mondtam, hogy egyetértek, de pl. az elmúlt meccsek gyengébb játéka biztos, hogy nem az ő lelkén szárad. A nemzetköziek közül a legtöbb igen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.17. 20:41:10

Én is azt látom, mint Péter, hogy a nemzetközi meccseken nagyon lassúak vagyunk, és az a tempó, amit többet között Busquets diktál, az nem elég. Pedig a Manchester United sem lett volna legyőzhetetlen ellenfél. A visszavágó első félidejében különösen gyengék voltak, akkor ha kicsit nagyobb a pezsgés a támadóharmadban, megtörhettük volna őket. De ahogy valaki az Almería elleni meccs közben fogalmazott, ezt a lassú tempót még a Kisvárda is tudná követni.

Bence, igazad van, nem csak a Valencia ellen, a Bilbao ellen is Busquets adta a gólpasszt. Passzjátékban néha van használható megmozdulása. A Valencia ellen meg is dícsértem. De a tempó tényleg annyira lassú már, hogy ez már a Ligában is éppenhogy csak elég. Emiatt is ijesztő, hogy Laporta nem tervez igazolást a középpályára.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.17. 20:03:01

bence0330 írta:
2023.03.17. 19:43:36
Ha az edzőm szemében ő a mindenható, tőle indul minden, köré épül.....csk, katalán, legenda....ő tudja ezt a játékot.....tudom, hogy kihagyhatatlan a kezdőből....stb stb....ez megy edzésről edzésre, taktikai megbeszélésről megbeszélésre, meccsről meccsre.....akkor mint tisztelettudó csapatjátékos, beállok a sorba én is....
Ligában elvagyunk, nemzetközi szereplésnek következményei nincsenek, számonkérés nincs
Markáns, harapós, agilis, törtető, vitális, élettel teli felfogásváltás hozhat majd változást a középpályán.
Ahogy Lewa intelligensen fogalmazott egy korábbi interjúban.....ami korábban működött, az ma nem biztos, hogy működik..... :roll:

nem tudom, hogy fogalmazni, hogy világos legyek....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.03.17. 19:45:59

Én megkockáztatom,hogy Benfica vagy Napoli behúzza a Bl-t :) tuloldalt verekednek,mind bajnokságban is versenyben,s lemaradozva a celoktol. Míg a portugál és olasz előnyben és nagyon pörgős focit tolnak. Egy hullafaradt bárki ellen bőven adnék nekik esélyt.

Konferencia ligában, egyértelműen hajrá kicsi Nizza. El-ben meg adja magát a United-Roma, Mourinho korábbi csapata ellen

Nyilván ezek a hollywoodi forgatókönyvek,nálam. De érzek benne realitást
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése