Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2006.10.30. 21:22:58

http://www.marca.com/edicion/marca/futb ... 04154.html

marca szerint a holnapi összeállítás :Valdés, Zambrotta, Puyol, Márquez, Gio, Edmilson, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Gudjohnsen.

amiben persze semmi meglepő nincs léegalább is számomra
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.30. 20:35:26

Rijkaard ma (eddig) nem nagyon volt hajlandó keretet hirdetni...

Sehol nem találom ki lett nevezve, s ki nem...
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.10.30. 20:27:35

köszi skacok :)

Visca el Barca!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.30. 16:43:24

Replay írta:
ozsimiki írta:
sub_bass írta:mtv 20.30tól
Ha x lesz még nincs tragédia...
Szerintem igen nagy tragédia lenne...
Persze, elvárja mindenki,h legyőzzük őket,de ha nem sikerül akkor sem veszett el semmi sem! Nézdd meg a köv párosításokat,és kiderül számodra is!

Persze nagyon kellene a győzelem,csak azt mondom,h nem esünk ki,ha nem sikerül :!: :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.10.30. 16:36:24

ozsimiki írta:
sub_bass írta:mtv 20.30tól
Ha x lesz még nincs tragédia...
Szerintem igen nagy tragédia lenne...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.30. 16:18:36

sub_bass írta:mtv 20.30tól
Off: azt hittem csak szerdán adnak ők... :roll: ,de ezt szavazták meg,most akkor hogy is van ez :?:

On:

Ha x lesz még nincs tragédia,persze nagyon jó lenne legyőzni őket,és ha szombat óta még javult valamennyit a forma,akkor lehetséges is!

Szerintem szombaton már Edmilson sem volt vészes,Thuramnak meg tényleg nagy meccshiánya van,nem pont a Chelsea ellen kellen betenni...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.10.30. 16:16:52

Ronaldinho #10 írta:egy kérdés:
Melyik TV csatorna fogja közvetíteni a Barca-Chelsea meccset? Sport 1 és eurosport kívül?
Sport 1 nem fogja,ha jól tudom..sőt,még az Eurosportban sem vagyok biztos..M1 fogja adni 20.30-tól[thx sub_bass ;) ] Élőben.. 8)

A Marquez feltolva,Thuram hátul koncepció úgysem fog megvalósulni..és az sem,hogy Saviola kezdjen..Gudjohnsen nincs formában,Belletti kezdőtagságával meg én is egyet értek..a végén belehetne hozni Zambrottat.Nyerni kell,ez a lényeg,nincs kifogás. :?

FoRcA BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.10.30. 16:12:51

mtv 20.30tól
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.10.30. 16:06:20

egy kérdés:
Melyik TV csatorna fogja közvetíteni a Barca-Chelsea meccset? Sport 1 és eurosport kívül?
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.30. 15:46:46

Los Banditos írta:A holland még elismerően szólt Edmílson teljesítményéről, s Valdést sem felejtette ki a megszólalásából, akinek kiemelte fontos védéseit. Arról, hogy a játékvezető által megítélt Barcelona büntető nem volt jogos, Rijkaard nem kívánt beszélni, mert mint mondta: "sosem beszélek a bírók döntéseiről, ha nyerünk, ha nem. Mindig megbízok az ítéleteikben."
1000-szer inkább a Puyol-Márquez mint a Puyol-Thuram Márquez elöl... :roll:

Erre utaltam az elöbb is hogy szerencse hogy itt nem néhány forumozó az edző.
Csináld csak, kölyök, attól még, hogy kis betűvel írod, az ugyanúgy szurkálás... Azért én még emlékszem a kifestőzésre, arra is emlékszem, mi volt a véleményem akkoriban az esetről (ha érdekel, Boixost megkérdezheted). Jó úton jársz afelé, hogy újra megtaláljon egy-két ember. Én ezt akkoriban nem tartottam jogosnak, de úgy tűnik, csak lemaradtam valamiről... Egy ideig normális voltál, látom, nem tartott sokáig.

Engem nem érdekel, rijkaard kit emel ki, Gudjohnsent is dicséri, mégis egy szerencsétlenség. Edmilsonról meg fenntartom a véleményemet.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.30. 15:40:21

ha jól tévedek eddig Thuram három meccsen játszott kezdőként.
asszem.
egyiken sztem man of the match volt, a másodikon elfogadható teljesítményt nyújtott, a harmadikon betlizett.

egy védőtől SENKI se várja el, hogy ennyi meccsel a tarsolyában brillírozzon!
az idény végén volt bennem egy kis félelemérzet, amit itt meg is osztottam, miszerint, nem hiszem, hogy jót tesz a CSAPATnak, ha ennyi (jó/elfogadható)
játékos van a keretben. szerintem 1-2 játékosnak búcsút kellett volna inteni tavaly, vagy legalábbis az igazolások után, azért, hogy a csapategységnek ez ne menjen a kárára. úgy gondolom, hogy pont az itt leírtak is azt bizonyítják, hogy bizony ezt elszúrták a vezetők.

amennyiben idény elején előálltak volna egy koncepcióval a védelemmel szemben (mert itt van most a legtöbb játékosunk), akkor nem hiszem, hogy hasonló problémákkal küzdenénk, mint amilyenekkel a két zakó alatt tettük.

mert én is azt mondom, hogy egy Zamb-Thuram-Puyol-Gio
-------------------------------------------------Rafa--------

"védelem" lehetne a hosszabbtávú, betonbiztos megoldás hátul.
ehelyett most az van, hogy szinte minden meccsen 2 ember cserélgetnek a védelemben a különböző posztokon.
ha így mentünk volna az idénynek és most is itt tartanánk, akkor lehetne kritizálni és lehetne cserékről beszélni, de így nem tartom fairnak a játékosok felé.

a többieket -bár tisztelem és szeretem- elkezdeném játszatni a 7., 8. fordulóban a kisebb meccseken, vagy csereként.
ugyanaz a keret sokáig nem lehet a csúcson, ezért is örültem az új szerzeményeknek: új játékos, új motiváció...
de a bejáratásuk elég balul sült el.
eddig.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.30. 15:18:45

antiimperialista írta:Szerintem Edmilson ne játsszon. MAz utóbbi meccseken még Zambrottánál is sokkal rosszabb volt. Teljesen súlytalan, köze nincs a játékhoz.
A holland még elismerően szólt Edmílson teljesítményéről, s Valdést sem felejtette ki a megszólalásából, akinek kiemelte fontos védéseit. Arról, hogy a játékvezető által megítélt Barcelona büntető nem volt jogos, Rijkaard nem kívánt beszélni, mert mint mondta: "sosem beszélek a bírók döntéseiről, ha nyerünk, ha nem. Mindig megbízok az ítéleteikben."
1000-szer inkább a Puyol-Márquez mint a Puyol-Thuram Márquez elöl... :roll:

Erre utaltam az elöbb is hogy szerencse hogy itt nem néhány forumozó az edző.
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.30. 15:11:39

Subinho írta:thuram szerepeltetésével nem értek egyet! a franciának hihetetlen meccshiánya van, alig játszott!!! a real ellen sem sok köze volt a meccshez!!! azzal viszont egyetértek, h a középpálya marquezzel jobb lenne, viszont a védelem nélküle gyengébb... tehát valamit valamiért! marquezzel mindenképp erősebb lenne az adott poszt! frankinek el kell dönteni, melyik legyen az!!! erős szűrés, vagy erős belső védelem... mert mindkettő jelenleg nem lehet sajnos... talán ha thuram több lehetőséget kapott volna, nem csak néző lett volna a meccseken...
Igazad van, és is így gondolkodtam, de én arra jutottam, hogy Marquez+Thuram erősebb, mint Edmilson+Marquez! Edmilsonon nagyon könnyen átjutnak, így a hátsóknak lényegesen több dolga lenne. Ha viszont Marquez szűrne, kevesebb dolga lenne a hátsóknak, és ezt Thuram már meg tudná oldani.
Egyébként szerintem a Te variációd fog megvalósulni...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.30. 14:48:42

antiimperialista írta:Szerintem Edmilson ne játsszon. MAz utóbbi meccseken még Zambrottánál is sokkal rosszabb volt. Teljesen súlytalan, köze nincs a játékhoz. Ha Marquez játszana ott, Thuram lehetne hátul, mert sokkal nehezebben jönnének úgy át a középpályánkon, így a francia meccshiánya sem jönne annyira ki.
thuram szerepeltetésével nem értek egyet! a franciának hihetetlen meccshiánya van, alig játszott!!! a real ellen sem sok köze volt a meccshez!!! azzal viszont egyetértek, h a középpálya marquezzel jobb lenne, viszont a védelem nélküle gyengébb... tehát valamit valamiért! marquezzel mindenképp erősebb lenne az adott poszt! frankinek el kell dönteni, melyik legyen az!!! erős szűrés, vagy erős belső védelem... mert mindkettő jelenleg nem lehet sajnos... talán ha thuram több lehetőséget kapott volna, nem csak néző lett volna a meccseken...
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2006.10.30. 14:48:32

Mindenképp játszania kellene Marqueznek holnap!!Én ugyan sajnos zömében csak felvételről,vagy összefoglalókat látok itt Dublinban de az elöző meccset láttam és tetszett Marquez játéka!Volt egy-két életveszélyes lökete is,bár mint tudjuk ez nem az Ő feladata lenne!És ugyanezeket gondolom Iniestáról és Xaviról is!Visznek egy kis színt ebbe a mostanában egy kicsit kifakultan játszó Barcában!!!Jó lenne már végre elkapni egy "NAGYHALAT"mert ez idáig nem nagyon sikerült!!!Legalább ezt látom holnap élőben!!!Ugyhogy......FORCA BARCA!!!!!!! :twisted: [/url]
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.10.30. 14:31:01

Sziasztok,

Egyetértek Subi-val Bellettit illetően (most őt kéne játszatni Zambi helyett) de sztem sem kéne Edmilson vkp-nak.... Mostanában hihetetlenül rosszul játszik és sztem pont a középpályás védekezésben volt sokkal jobb nálunk Londonban a Cselszki. Míg a mi középpályánkon egyszerűen átrohantak, ők a Makelele-Essien duóval nagyon megszűrték a kísérleteinket.
Úgyhogy sztem is Rafa kéne vkp-nak és Thuram belső védőnek Puyí mellé.
Nyernünk kell!


Azulgrana para siempre!!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.30. 14:21:39

Szerintem Edmilson ne játsszon. MAz utóbbi meccseken még Zambrottánál is sokkal rosszabb volt. Teljesen súlytalan, köze nincs a játékhoz. Ha Marquez játszana ott, Thuram lehetne hátul, mert sokkal nehezebben jönnének úgy át a középpályánkon, így a francia meccshiánya sem jönne annyira ki.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.10.30. 14:14:40

Saviola írta:Hozni kell ezt a meccset,nincs mese..akármi a kezdő,győzni kell..Remélem Saviola több lehetőséget kap holnap,mint az előző Chelsea elleni meccsen.. :roll:
Szerintem Rijkaard nem látta már értelmét beküldeni a vadállat chelsea védők közé, mint terry, essien, makelele, szétszedték volna...
De persze más hazai környezetben a helyzet :wink:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.30. 13:44:31

a pillanatnyi formát kell figyelembe venni, ez alapján pedig sylvinho és belletti (a hibáikkal együtt) jobb most mint gio és zambrotta. gio elég szürke mostanában, syl viszont nagyon jól tolja, zambi mintha pályán sem lenne, tőle még bellettivel is jobbak vagyunk! csak oleguer nehogy jobbhátvédet játsszon!!!
középen nem szabad thuramot játszatni!!! nincs még játékban, kell neki 1-2 meccs... puyol-marquez bent, erről vitatkozni sem érdemes!!!
a vkp poszt így eldőlt, mert nem hinném, h motta bekerülne edmilson kárára, azt meg csak remélni merem, h reikard nem fog vkp nélkül kiállni!!! persze deco és xavi sincs topon, de iniesta beállhat és felpörgetheti a játékot!!! ugyanez igaz saviolára is! gudjohnsen kezdjen, de ha csak ácsorog, akkor hagy jöjjön a nyúl!!!
remélem ez lesz a felállás:
valdes; belletti-puyol-marquez-sylvinho; edmilson; xavi-deco (iniesta); messi-ronaldinho; gudjohnsen (saviola)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.30. 13:29:52

antiimperialista írta:Kár, hogy nem mi állítjuk össze a kezdőcsapatot :(
Ennek inkább örülni kéne mert 1-2 ember összeállitásával...
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.30. 13:17:13

Kár, hogy nem mi állítjuk össze a kezdőcsapatot :(
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.10.30. 12:32:51

Egy vkp mindenféleképpen kell a pályára,ezt egyszer mér megszívtuk!
Én Bellettire szavazok a jobb oldalon,bal oldalon nem tudok dönteni.
Vkp-t tuti Edmilson fog játszani,Rijkaard most nem teheti meg,hogy kísérletezget,azaz Thuramot teszi a védelembe,Marquezt pedig a középpályára,bár sztem bejönne neki.
Természetesen én is Saviolát szeretném a kezdőben látni,de sajnos ez soha nem fog teljesülni,lényegtelen,hogy hogy teljesít Gudjonsen.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.10.30. 12:24:39

Ennyire azért nem kell támadóan felállni, mégis csak a cselszi ellen játszunk!
Kontrában hihetetlen jók. Nagy szívás lesz, ha hátul csak Puyol és Marquez marad védekezni, mert a 2 szélső védőnk elöl ragad.
Bal oldalt mindenképpen Gio kezdjen szerintem, jobb oldalon nemtom.
Türelmesen kell játszani, az 1 pont még mindig jobb, mint a 0.
Kép
LionelMessi
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.01. 14:24:01

2006.10.30. 12:16:42

Az én kezdőm:


valdes-zambrotta,thuram,puyol,sylvinho-marquez,xavi,deco-inho,guddy,messi



visca el barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.10.30. 12:12:08

Damiát jó lenne visszahozni :!:
Válasz küldése