Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.31. 10:54:44

Ebböl a keretből egy ilyen kezdőt hoznék ki:

----------------------Valdés---------------------------

---------------Puyol------Márquez--------------------

---Zambrotta-----------------------------------Gio---

----------------------Edmílson------------------------

---------Xavi------------------------Deco-------------

------Messi---------Guddy----------Ronaldinho------

Mifogunk dominálni nálunk lesz többet a labda nekünk lesz több kapuralövésünk a tippem 2:1 :)
in to exile
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 10:20:16

lehet, hogy frank nem meri bevallalni a sylva-beletti "tamado" duot és inkabb a vedekest erolteti hatul gioval meg zambival....

nekem ebbol az jon le h neki jo az x is... nem kell feltetlenul nyerni...

EMBER....EZ ITT A BARCELONA!!!!! ITT MINDIG MINDENKI ELLEN NYERNI KELL!!!! :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Asael

2006.10.31. 10:16:46

Akárhogyan is nézzük, régóta gyanús, hogy Belletti igazi, elsőosztályú, jobbhátvéd, mondhatni a Barcában ő A jobbhátvéd. Szörnyű hogy a BL teljesítménye után is (10 millióért!) az ő helyére kellett igazolni, pont egy Zambrotta szintű (nevű) játékost... Pedig hát amikor motivált, Bellettivel nemnagyon veszik fel a versenyt. Igazi csapattag, kiegészíti a Barcát, a Barca meg őt. Szóval nem csak most, hanem sztem mindig neki kellene játszania. Ha muszáj, próbálgassa Rijcaard a bal oldalon, ahogy az olasz válogatottban volt.

¡FORZA BELLETTI!
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 10:14:10

Subinho írta:
Shakur írta:Igazábol nemvágom hova kéne irni de sztem igy lenne jó a mai kezdőcsapat:

-----------------------------Valdes---------------------------------------
Belletti----------Puyol---------------------Thuram---------Zambrotta-
----------------------------Marquez---------------------------------------
-------------Xavi----------------------------Iniesta-----------------------
Messi------------------------------------------------------Ronaldinho---
-----------------------------Saviola---------------------------------------

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
belletto: OK! de zambi nem! még jobbra sem, nem hogy a bal oldalon! syl nincs a keretben így maradjon ott gio (bár ezt nem igazán értem, a jó formában lévő sylvinho miért maradt ki)!
thuram nincs játékban és egy formán kívüli, rosszul helyezkedő thurammal nem érünk semmit!!! lásd: classico
tehát marquez marad hátul és kizárásos alapon edmilson vkp, mert motta még nála is gyengébben muzsikál!!!
iniestát én is szeretem, de ő sokkal többet tesz hozzá a játékhoz csereként! ő klasszikus csere kp!
saviolat nagyon szeretem és jobb is sztem, mint gudjohnsen, de komolyan gondoltad, h az apró majd ugrálhat terryék mellett???
Mér gudjohnsen mennyit ugrált terry-ék mellett??könben se a fejjáték az erösségünk az átlag 170cm magassságu játékosainkall,amugy gudy semmiképpen se lehetne kezdő nincs hozzászokva a játékunkhoz kb. észre se lehet venni,saviola meg vágja a spanyol focit nemugy mint gudjohnsen sztem inkább neki kéne padozni mint az argentinnak,deh ez csak az én véleményem és nemvok okosabb mint az edző de én igy látom... és edmilson is formán kivül van :roll:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 10:13:14

frank megigerte hogy abba hagyja a rotacios hulyesegét erre most sylva kimarad.... nem értem én ezt a palit...

---------------------Valdes------------------

--BELLETTI----Marquez----Puyol----Gio--

------------------Edmilson------------------

------------Xavi---------Deco--------------

--Messi-----------------------Ronaldinho--

-----------------Gudjohnsen---------------



sztem ez lesz a kezdo estere, bar nemtudom h messi milyen allapotban van....
egy biztos: ha zambrottat meglatom a kezdoben agyverzest kapok...

MINDENKÉPPEN NYERNI KELL!!!!!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.31. 09:57:18

Shakur írta:Igazábol nemvágom hova kéne irni de sztem igy lenne jó a mai kezdőcsapat:

-----------------------------Valdes---------------------------------------
Belletti----------Puyol---------------------Thuram---------Zambrotta-
----------------------------Marquez---------------------------------------
-------------Xavi----------------------------Iniesta-----------------------
Messi------------------------------------------------------Ronaldinho---
-----------------------------Saviola---------------------------------------

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
belletto: OK! de zambi nem! még jobbra sem, nem hogy a bal oldalon! syl nincs a keretben így maradjon ott gio (bár ezt nem igazán értem, a jó formában lévő sylvinho miért maradt ki)!
thuram nincs játékban és egy formán kívüli, rosszul helyezkedő thurammal nem érünk semmit!!! lásd: classico
tehát marquez marad hátul és kizárásos alapon edmilson vkp, mert motta még nála is gyengébben muzsikál!!!
iniestát én is szeretem, de ő sokkal többet tesz hozzá a játékhoz csereként! ő klasszikus csere kp!
saviolat nagyon szeretem és jobb is sztem, mint gudjohnsen, de komolyan gondoltad, h az apró majd ugrálhat terryék mellett???
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 09:50:21

Subinho írta:mi változott tavalyhoz képest??? reikard maradt, henk ment, neeskens jött... egyértelműnek tűnik a párhuzam...
Bizony, ez elég sűrűn megfordul az én fejemben is!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 09:48:50

Shakur írta:Igazábol nemvágom hova kéne irni de sztem igy lenne jó a mai kezdőcsapat:
Vazz, egy az egyben olyan, mint amit én is szeretnék!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.10.31. 09:29:06

Shakur keződjével csupán egy gond van, hogy Thuram nem elég megbízható idén, kiindulva a Real elleni teljesítményéből, szal szvsz egy Zambi, Puyol, Rafa, Gio hátvédsor lenne a legmegfelelőbb, s a középpályán Edmi lenne a labdaszedő, míg a Xavi, Deco duó osztogatna, elől pedig Ronnie, Messi, és Guddy lenne.

Nagyon szeretném, ha Saviola kezdene, de Frank ha törik, ha szakad, nem fogja kezdőbe betenni. Úgy meg pláne nem hogy Messi is a pályán van, mert Saviola inkább arra a posztra jó.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.10.31. 09:23:26

Hát ez akkora nagy baromság, már bocs.
Zambrotta a jobb oldalon is elég rosszul játszik, pedig ott rendszeresen lehetőséget kap.
Nem értem mi a baj Gio-val. Előrejátékban nem olyan jó, mint Sylvinho, de védekezésben sokkal jobb.
Kép
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 09:09:13

Igazábol nemvágom hova kéne irni de sztem igy lenne jó a mai kezdőcsapat:

-----------------------------Valdes---------------------------------------
Belletti----------Puyol---------------------Thuram---------Zambrotta-
----------------------------Marquez---------------------------------------
-------------Xavi----------------------------Iniesta-----------------------
Messi------------------------------------------------------Ronaldinho---
-----------------------------Saviola---------------------------------------

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.31. 09:04:57

antiimperialista írta:
Subinho írta:nos, franki pontot tett a tegnapi találgatásainkra! a remek formában lévő és pontosan beadni tudó sylvinhot nem jelölte a keretbe, így ő biztosan nem lesz ott, pedig jól jártunk volna vele, ellenben ott lesz gio, aki elég szürke mostanában.
biztosan nem fog játszani oleguer sem hál'istennek!!! viszont arra kíváncsi vagyok, h ki lesz a jobb hátvéd. ha zambrotta, akkor a 2 szél megint gyenge lesz! ha belletti, akkor érdekes, hogy sylvinho miért maradt ki??? mindketten jól tolták hétvégén!
a pillanatnyi formát tekintve a 2 brazilnak kéne kezdenie a 2 szélen, de reikard megint a 2 nevet fogja betenni... remélem jól dönt!!!
Bár nem fordul sűrűn elő (ez van :wink: ), de ebben teljesen egyetértek veled. Nekem is az volt az első gondolatom, hogy Sylvinho miért nincs keretben? Nem értem rijkaardot, soha nem is fogom...
Remélem, Belletti fog kezdeni, mert jól játszott hétvégén, Zambrottának meg nem megy... Nem értem, a vb-ig a világ egyik legjobb szélsőhátvédje volt, mi lett vele?
nos reikardot én sem fogom megérteni soha!!! nagy edzőhöz méltóan keveri a kártyákat, csak sajnos nem mindíg sikerül neki jól keverni...
általában sikerül kihagynia mindíg a jól teljesítő játékosokat!
pl.: szezon elején nem játszatja thuramot, oleguert erőlteti, majd rájön ez így nem jó és a meccshiánnyal küszködő thuramot végre játszatja... az el classicon, ahol kimarad a cselszi ellen remekül játszó marquez... az utóbbi időben gyengén muzsikáló zambrottát és giot erőlteti, amikor sylvinho és belletti ég a bizonyítási vágytól!!! belletti még a válficam után is alig felépülve jobban akart, mint zambrotta eddig összesen!!!
és a rotációs rendszeréről már ne is beszéljünk!!! szeptemberben pihentet játékosokat egy werder elleni BL meccsen, amikor utána jön a cselszi, amikor formába kéne jönniük és sztem pihentek eleget a nyáron!!!
valahogy nincs ez így rendben!!! mi változott tavalyhoz képest??? reikard maradt, henk ment, neeskens jött... egyértelműnek tűnik a párhuzam...
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 09:02:34

Sztem ugy lenne még jó h zambrotta a bal szélen és belletti a jobb szélen mer hát ugye sylvinho kimaratt(amit nemétek)igy sztem baloldara kéne zambrotta me gio vhogy egyáltalán nincs formában :roll: :roll: :roll:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.10.31. 09:02:10

Ma nyerni kell,akárhogy is.Belletti kezdőtagságát én is támogatom és sajnálom,hogy Sylvinho még a keretben sincs,remélem Gio tud valami maradandót alkotni,mert szükség lesz rá.Ronaldinho reményeim szerint régi önmaga lesz.Sajnos biztos,hogy Gudjohnsen kezd középen csatárként,Saviola csereként beállhatna a 2. félidőben,mert Guddynak nem megy [cáfoljon rám!].

Mindenkinek a max.-ot kell nyújtania,hogy meglegyen a meccs.

FoRcA BaRcA! 8)

2006.október 31. 20.30 m1 ÉLŐ.:

F.C.Barcelona - Chelsea
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2006.10.31. 09:02:39-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 08:36:25

Subinho írta:nos, franki pontot tett a tegnapi találgatásainkra! a remek formában lévő és pontosan beadni tudó sylvinhot nem jelölte a keretbe, így ő biztosan nem lesz ott, pedig jól jártunk volna vele, ellenben ott lesz gio, aki elég szürke mostanában.
biztosan nem fog játszani oleguer sem hál'istennek!!! viszont arra kíváncsi vagyok, h ki lesz a jobb hátvéd. ha zambrotta, akkor a 2 szél megint gyenge lesz! ha belletti, akkor érdekes, hogy sylvinho miért maradt ki??? mindketten jól tolták hétvégén!
a pillanatnyi formát tekintve a 2 brazilnak kéne kezdenie a 2 szélen, de reikard megint a 2 nevet fogja betenni... remélem jól dönt!!!
Bár nem fordul sűrűn elő (ez van :wink: ), de ebben teljesen egyetértek veled. Nekem is az volt az első gondolatom, hogy Sylvinho miért nincs keretben? Nem értem rijkaardot, soha nem is fogom...
Remélem, Belletti fog kezdeni, mert jól játszott hétvégén, Zambrottának meg nem megy... Nem értem, a vb-ig a világ egyik legjobb szélsőhátvédje volt, mi lett vele?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.31. 08:33:00

nos, franki pontot tett a tegnapi találgatásainkra! a remek formában lévő és pontosan beadni tudó sylvinhot nem jelölte a keretbe, így ő biztosan nem lesz ott, pedig jól jártunk volna vele, ellenben ott lesz gio, aki elég szürke mostanában.
biztosan nem fog játszani oleguer sem hál'istennek!!! viszont arra kíváncsi vagyok, h ki lesz a jobb hátvéd. ha zambrotta, akkor a 2 szél megint gyenge lesz! ha belletti, akkor érdekes, hogy sylvinho miért maradt ki??? mindketten jól tolták hétvégén!
a pillanatnyi formát tekintve a 2 brazilnak kéne kezdenie a 2 szélen, de reikard megint a 2 nevet fogja betenni... remélem jól dönt!!!
R.M.C.F

2006.10.31. 07:48:44

Nektek fogok drukkolni.Nem szimpatikus a Londoni Olajbányász.

Győzzőn a szebb foci!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.30. 21:54:20

Nagyon remélem Zambrotta végre megmutatja, hogy mit tud (ha persze kezdő lesz). Belletti hétvégén jól játszott most is kezdhetne. Guddy egyszer már sz@rul nyomta a Chelsea ellen, most megpróbálnám Saviolát. Bár lehet, hogy Savi elveszne a védők mellett.

Frank Rijkaard, a címvédő FC Barcelona vezetőedzője tagadja, hogy bármikor problémája lett volna Jose Mourinhóval, a Chelsea trénerével, sőt rendkívül tiszteli őt. A katalán együttes kedden este a visszavágás reményében fogadja angol ellenfelét a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=125602
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.30. 21:26:45

aynas írta:http://www.marca.com/edicion/marca/futb ... 04154.html

marca szerint a holnapi összeállítás :Valdés, Zambrotta, Puyol, Márquez, Gio, Edmilson, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Gudjohnsen.

amiben persze semmi meglepő nincs léegalább is számomra
Ez jó is lenne,de Zambi helyére Bélát kellene tennie! A Forma alapján :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2006.10.30. 21:22:58

http://www.marca.com/edicion/marca/futb ... 04154.html

marca szerint a holnapi összeállítás :Valdés, Zambrotta, Puyol, Márquez, Gio, Edmilson, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Gudjohnsen.

amiben persze semmi meglepő nincs léegalább is számomra
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.30. 20:35:26

Rijkaard ma (eddig) nem nagyon volt hajlandó keretet hirdetni...

Sehol nem találom ki lett nevezve, s ki nem...
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.10.30. 20:27:35

köszi skacok :)

Visca el Barca!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.30. 16:43:24

Replay írta:
ozsimiki írta:
sub_bass írta:mtv 20.30tól
Ha x lesz még nincs tragédia...
Szerintem igen nagy tragédia lenne...
Persze, elvárja mindenki,h legyőzzük őket,de ha nem sikerül akkor sem veszett el semmi sem! Nézdd meg a köv párosításokat,és kiderül számodra is!

Persze nagyon kellene a győzelem,csak azt mondom,h nem esünk ki,ha nem sikerül :!: :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2006.10.30. 16:36:24

ozsimiki írta:
sub_bass írta:mtv 20.30tól
Ha x lesz még nincs tragédia...
Szerintem igen nagy tragédia lenne...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.30. 16:18:36

sub_bass írta:mtv 20.30tól
Off: azt hittem csak szerdán adnak ők... :roll: ,de ezt szavazták meg,most akkor hogy is van ez :?:

On:

Ha x lesz még nincs tragédia,persze nagyon jó lenne legyőzni őket,és ha szombat óta még javult valamennyit a forma,akkor lehetséges is!

Szerintem szombaton már Edmilson sem volt vészes,Thuramnak meg tényleg nagy meccshiánya van,nem pont a Chelsea ellen kellen betenni...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése