Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.10.31. 14:47:11

fcjoc írta:Ma nyerjünk!! A BL-ért, a Csapatért, a születésnapomért :D :oops:
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tartom ,szerintem is nyerni fogunk!!!!!!!!!!!!!!!
A csapat nagyon elszant!!!!!!!!!!!!
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 14:43:45

Srácok,kb mikor fogjuk megtudni h mi lesz a kezdőcsapat :?: :?:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2006.10.31. 14:40:06

Nyugalom emberek!Begyűrjük a cselszkit!!! (szerintem 2-1re) 8)
Tavaly az év elején került hullámvölgybe a csapat most kicsit később,de azt 1 parádés győzelmi sorozat követte.+kupák
Ha Decóék följavulnak akkor reszkethet Európa (már pedig fölfognak) :lol:

FORZA BARCA!!!!!


Alig várom a meccset!
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.31. 14:35:00

Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :P :D :D
Visca el barca!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.10.31. 14:33:05

Ma nyerjünk!! A BL-ért, a Csapatért, a születésnapomért :D :oops:
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.31. 14:31:44

Ma nyerni kell, igy vagy ugy de muszáj!!!!
Visca el barca!
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.10.31. 14:24:19

Sziasztok. Nem értek egyet, mert a csapat sorsa végig a saját kezében lesz. Ha megnyerjük az utolsó két meccsünket, akkor mindenki mehet a levesbe murinygyóval együtt. Persze ehhez el kell viselni a lelki terhet, hogy az utolsó fodulóban mindenképpen meg kell vernünk a Brémát. Ott nem lehet hibázni. Ebben az lehet a kellemetlen, hogy a bréma az utóbbi meccseken önbizalom növelő győzelmeket arat (igaz a bundásligában) és ha a chelsea leadja nekik a meccset, akkor mégnagyobb lesz az önbizalmuk és nekik is csak kontrázniuk kell (nekik jó az x). Mi meg tudunk görcsölni mostanában rendesen, ha nem jön össze az elején a gól.
Szóval nem kellene hagyni, hogy számolgatásig fajuljanak a dolgok!!! Higgyünk a csapatban végtére is mi vagyunk a BL címvédője, nem ????
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.31. 13:52:54

azért ennek a meccsnek nagyon nagy jelentősége van a továbbjutás szempontjából.

ha itt (ne adj Isten) zakózunk és a többi eredmény papírforma lesz, akkor valóban nehéz helyzetbe kerül a csapat a továbbjutás szempontjából... :roll: onnantól kezdve kimondva-kimondatlanul Mou kezében lesz a Barca. :?
gondolom ez a vezetőségben és a játékosoknál is tiszta sor.

szóval.
mostanában nem volt a Barca ilyen helyzetben.
kíváncsian várom a meccset
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 13:46:40

antiimperialista írta:
Los Banditos írta:Edmílson helyére nincs más esetleg Iniesta de ő támadófelfogású és nem fejel olyan jól amire ma szükség lenne.
Gio:Sylvnho támadófelfogású Gio a védekezésben jobb!
Gudjohnsen:Ismeri a Chelseat,Savioa pedig elveszne a kis termetével ezek a védök között.
Értem én az érvedet Gudjohnsen mellett, DE:
Levegőben nem fogjuk megverni a Chelseat, hát földön kell, rövid passzokkal, sok futással, gyors emberekkel, tehát: nem Gudjohnsennel. Hiába fejel jól, nem játszik jól, nem érzi a csapatot, ráadásul a Nyúl érzelmileg is kötődik a csapathoz, ez nagyon sokat számít!
Edmilsonról: Van más a helyére, Marquez, de jelenleg még Mottát is inkább beraknám, mint Edmilsont. Iniesta nem védekező kp!
Gioval meg az a bajom, hogy nem elég erőszakos, könnyen el is nyomják. A Chelsea ellen ez nem lesz jó...
Kb sztem is uez van a cselzit levegőben legfeljebb klose veri meg szal iennel remélem nem is fogunk probálkozni me guddy sehol sincs,ezé kéne a rövidpasszos játékot eröltetni me nekünk az megy és nem a beivelgetés...Jah és Marquezt vkp-nak :twisted: :!: :roll:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 13:45:10

Ugyan, srácok, Saviola rijkaard első barcás évében játszott azon a poszton, és sok gólt lőtt! Ha Ronaldinho és Luis Garcia között tudott játszani, akkor Ronaldinho és Messi között is tudna!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 13:42:21

Los Banditos írta:Edmílson helyére nincs más esetleg Iniesta de ő támadófelfogású és nem fejel olyan jól amire ma szükség lenne.
Gio:Sylvnho támadófelfogású Gio a védekezésben jobb!
Gudjohnsen:Ismeri a Chelseat,Savioa pedig elveszne a kis termetével ezek a védök között.
Értem én az érvedet Gudjohnsen mellett, DE:
Levegőben nem fogjuk megverni a Chelseat, hát földön kell, rövid passzokkal, sok futással, gyors emberekkel, tehát: nem Gudjohnsennel. Hiába fejel jól, nem játszik jól, nem érzi a csapatot, ráadásul a Nyúl érzelmileg is kötődik a csapathoz, ez nagyon sokat számít!
Edmilsonról: Van más a helyére, Marquez, de jelenleg még Mottát is inkább beraknám, mint Edmilsont. Iniesta nem védekező kp!
Gioval meg az a bajom, hogy nem elég erőszakos, könnyen el is nyomják. A Chelsea ellen ez nem lesz jó...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.31. 13:01:37

visca el barca írta:saviola egY olyan jatekos akit nem lehet egycsataros rendszerben jatszatni mert agyonnyomják a vedok.
valszinuleg ezert nem kellett rijkaardnak sem az év elejen
ez így van!! 1 KÖZÉPcsatáros rendszerben olyan embereket képzelek el, mint pl. henry, adriano (jó formában), drogba, crespo, trezeguet és persze a legjobb: eto'o
saviola nem az! ő egy nagyon jó játékos, de a középen szerepeltetésének kb. annyi értelme van, mintha messi játszana ott! ennek ellenére több lehetőséget kéne neki adni!

PIRAMISOK!!!
E.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.31. 12:28:45

in to exile
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2006.10.31. 12:23:49

Na, Saviolához mán nem szólok hozzá, mert elégszer leszóltam már az idei teljesítményét...

DE: a mai meccsen sztm nincs igaza Ivánnak a cikkben, a Chelseanek nincs szüksége egy gólra sem, h a kontrajátékát játszhassa, elejétől kezdve ezt fogja tenni, hiszen tudja, h nekünk kell támadnunk :cry: ...

Emiatt rossz kimondani, de talán sokunknak eszébe jutott, h a Chelsea talán esélyesebb a Nou Campban ezen a meccsen, mint valaha is volt.

Mindazonáltal sztm ez a meccs a BL miatt nem olyan fontos, mint a következő kettő, kis agyalás:
1. verzió, ma nyerünk, de a Bremen ellen nem jön össze: így feltételezve, h a Bremen ma is nyer, nekik lesz 10 pontja, a Chelseanek 12, nekünk pedig 7, és biztosak lehetünk benne, h ilyen helyzetben döntetlen születne Brémában...
2. verzió, ma vesztünk, a Chelseanek már 12 pontja van, a Brémának 7, nekünk 4, de megütjük a hátralevő két ellenfelet, és a végén 10-10 ponttal állunk a Brémával, egymás elleni nekünk kedvez!
Szóóóval, lehet ,még persze egy halom köüztes verzió, de sztm akkor se sírjuk el magunkat, ha ma ez nem jön össze, de a következő két meccsent behúzzuk, a Chelseat pedig akkor megverhetjük még a döntőben is, ott úgyis jobban fáj nekik :twisted: :twisted: :twisted: !!!

Persze, egyszerűbb, ha megnyerjük mind a három meccset :wink: ...
Hajrá este, ne lankadjunk!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 12:09:48

Shakur írta:
visca el barca írta:hogy itt egyesek mennyire utaljak gudjohnsent :evil:

gondolom akkor is sirtatok mikor gyoztes golokat lott :D
Mer Saviola nem lőtt elég győztes gólt?? 8) :roll:
Igaz nem idén...Deh ennyi lehetősége kapna mint gudjohnsen hááááát....
saviola egY olyan jatekos akit nem lehet egycsataros rendszerben jatszatni mert agyonnyomják a vedok.
valszinuleg ezert nem kellett rijkaardnak sem az év elejen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 12:02:19

visca el barca írta:hogy itt egyesek mennyire utaljak gudjohnsent :evil:

gondolom akkor is sirtatok mikor gyoztes golokat lott :D
Mer Saviola nem lőtt elég győztes gólt?? 8) :roll:
Igaz nem idén...Deh ennyi lehetősége kapna mint gudjohnsen hááááát....
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.31. 11:47:08

antiimperialista írta:
Los Banditos írta:Ebböl a keretből egy ilyen kezdőt hoznék ki:
A kezdődből csak három emberrel van bajom:
Edmilson: nagyon gyenge, úgy mennek át rajta, ahogy akarnak
Gio: nem tud felnőni ehhez a feladathoz, ha már nincs Sylvinho (de miért???), akkor Zambrottát játszatnám a baloldalon, előbb-utóbb jól fog játszani, de a hollandnmál még így gyengén is jobb
Gudjohnsen: nem jó, minek részletezzem, meg se kellett volna venni...
Edmílson helyére nincs más esetleg Iniesta de ő támadófelfogású és nem fejel olyan jól amire ma szükség lenne.
Gio:Sylvnho támadófelfogású Gio a védekezésben jobb!
Gudjohnsen:Ismeri a Chelseat,Savioa pedig elveszne a kis termetével ezek a védök között.
in to exile
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 11:31:00

hogy itt egyesek mennyire utaljak gudjohnsent :evil:

gondolom akkor is sirtatok mikor gyoztes golokat lott :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.31. 11:25:37

Én ma abszolút kemény, de szép, és jó játékot várok mindkét csapattól, és természetesen BARCELONA győzelmet remélek, mást nagyon nem is tudok, vagy merek elképzelni...

...ugyanis! Ha ma NE ADJ ÉG kikapnánk a Chelsea-tól hazai pályán is, akkor azt hiszem tuti kiesünk! Gondoljatok csak bele: ma bukó, a Werder nyer az -3 pont velük szemben, a Chelsea pedig már továbbjutó! Aztán hiába vernénk esetleg a Werdert, és lenne pontegyezőség, az utolsó fordulóban a Chelsea le fogja adni a meccsét a Werdernek, CSAK HOGY MURINHO ALÁNKTEGYEN! Ez tuti! A gólkülönbségek még kérdésesek lehetnek...
"Més Cuen un Club"
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.31. 11:18:56

Los Banditos írta:Ebböl a keretből egy ilyen kezdőt hoznék ki:
A kezdődből csak három emberrel van bajom:
Edmilson: nagyon gyenge, úgy mennek át rajta, ahogy akarnak
Gio: nem tud felnőni ehhez a feladathoz, ha már nincs Sylvinho (de miért???), akkor Zambrottát játszatnám a baloldalon, előbb-utóbb jól fog játszani, de a hollandnmál még így gyengén is jobb
Gudjohnsen: nem jó, minek részletezzem, meg se kellett volna venni...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.31. 10:54:44

Ebböl a keretből egy ilyen kezdőt hoznék ki:

----------------------Valdés---------------------------

---------------Puyol------Márquez--------------------

---Zambrotta-----------------------------------Gio---

----------------------Edmílson------------------------

---------Xavi------------------------Deco-------------

------Messi---------Guddy----------Ronaldinho------

Mifogunk dominálni nálunk lesz többet a labda nekünk lesz több kapuralövésünk a tippem 2:1 :)
in to exile
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 10:20:16

lehet, hogy frank nem meri bevallalni a sylva-beletti "tamado" duot és inkabb a vedekest erolteti hatul gioval meg zambival....

nekem ebbol az jon le h neki jo az x is... nem kell feltetlenul nyerni...

EMBER....EZ ITT A BARCELONA!!!!! ITT MINDIG MINDENKI ELLEN NYERNI KELL!!!! :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Asael

2006.10.31. 10:16:46

Akárhogyan is nézzük, régóta gyanús, hogy Belletti igazi, elsőosztályú, jobbhátvéd, mondhatni a Barcában ő A jobbhátvéd. Szörnyű hogy a BL teljesítménye után is (10 millióért!) az ő helyére kellett igazolni, pont egy Zambrotta szintű (nevű) játékost... Pedig hát amikor motivált, Bellettivel nemnagyon veszik fel a versenyt. Igazi csapattag, kiegészíti a Barcát, a Barca meg őt. Szóval nem csak most, hanem sztem mindig neki kellene játszania. Ha muszáj, próbálgassa Rijcaard a bal oldalon, ahogy az olasz válogatottban volt.

¡FORZA BELLETTI!
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.10.31. 10:14:10

Subinho írta:
Shakur írta:Igazábol nemvágom hova kéne irni de sztem igy lenne jó a mai kezdőcsapat:

-----------------------------Valdes---------------------------------------
Belletti----------Puyol---------------------Thuram---------Zambrotta-
----------------------------Marquez---------------------------------------
-------------Xavi----------------------------Iniesta-----------------------
Messi------------------------------------------------------Ronaldinho---
-----------------------------Saviola---------------------------------------

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
belletto: OK! de zambi nem! még jobbra sem, nem hogy a bal oldalon! syl nincs a keretben így maradjon ott gio (bár ezt nem igazán értem, a jó formában lévő sylvinho miért maradt ki)!
thuram nincs játékban és egy formán kívüli, rosszul helyezkedő thurammal nem érünk semmit!!! lásd: classico
tehát marquez marad hátul és kizárásos alapon edmilson vkp, mert motta még nála is gyengébben muzsikál!!!
iniestát én is szeretem, de ő sokkal többet tesz hozzá a játékhoz csereként! ő klasszikus csere kp!
saviolat nagyon szeretem és jobb is sztem, mint gudjohnsen, de komolyan gondoltad, h az apró majd ugrálhat terryék mellett???
Mér gudjohnsen mennyit ugrált terry-ék mellett??könben se a fejjáték az erösségünk az átlag 170cm magassságu játékosainkall,amugy gudy semmiképpen se lehetne kezdő nincs hozzászokva a játékunkhoz kb. észre se lehet venni,saviola meg vágja a spanyol focit nemugy mint gudjohnsen sztem inkább neki kéne padozni mint az argentinnak,deh ez csak az én véleményem és nemvok okosabb mint az edző de én igy látom... és edmilson is formán kivül van :roll:
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.31. 10:13:14

frank megigerte hogy abba hagyja a rotacios hulyesegét erre most sylva kimarad.... nem értem én ezt a palit...

---------------------Valdes------------------

--BELLETTI----Marquez----Puyol----Gio--

------------------Edmilson------------------

------------Xavi---------Deco--------------

--Messi-----------------------Ronaldinho--

-----------------Gudjohnsen---------------



sztem ez lesz a kezdo estere, bar nemtudom h messi milyen allapotban van....
egy biztos: ha zambrottat meglatom a kezdoben agyverzest kapok...

MINDENKÉPPEN NYERNI KELL!!!!!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése