Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:37:41

Még mindig Xatarynak:

Xavi sztem jobban játszott, mint az elmult hetekben, Iniestának meg magasan a legjobb meccse volt az elmult 2 hónapban.

Én nem értem: vagy csak az eredményre koncentráltok, és nem a játékra. Vagy pedig egészen mást vártok a csapattól.

"Saviola két" helyzetén kívül volt számtalanszor 4 a 4, 4 csatár a 3 védő ellen, amikor támadtunk, pont innen hiányzik a jó csatár. Saviola tegnap kevés volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:33:19

Nos: odáig mentünk el támadásban istentudja hányszor, h mindneki ott volt a 16 oson belül, és nem volt kinek passzolni. Nem volt, aki befejezzen egy akciót, pedig sokszor ki volt játszva eléggé a zaragozai védelem.

Szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel, csak még mindenki alszik, vagy dolgozik! :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 09:30:29

Ne haragudj, de ezzel a véleményeddel sztem egyedül vagy. Én pont az ötletet és a kreativitást hiányoltam elölről. Hiába birtokoltuk a labdát többet és passzolgattunk szépen, de ez teljesen meddő volt. A zaragoza x-ért jött és a kontráiban bízott. Védekezett, átadta a teret és néha megpróbált támadni. Ehhez képest bennünk semmi átütő erő nem volt. A gól után sem!! Saviola 2 "helyzetén" kívül tudsz vmit mondani? Eddig Saviola is azért rugdosta a gólokat, mert 5-6 helyzete is volt a meccsen. Most max.2(de inkább egy). Ez nem a csatárok hiábája !!! Sztem Xavi nagyon halvány volt, Deco ott sem volt és Ini is kicsit szürkébb volt, mint szokott. Roni a mostani formájához képest még jól is játszott (hangsúlyozom a mostani formájához képest!!!).
Az egyetlen pozitívum szerintem Zambi volt !!!!! Bejátszotta az egész oldalvonalat, ahogy egy szélsőbekknek kell !!!!! Roni is akkor tud villogni, ha van tere, ezt pedig a felfutó szélsőbekk teremti meg neki. Szóval nálam 4-es Zambi és 1-es Frank mert lecserélte!!!! Így tovább Zambi !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:25:14

Mundo:
Zambi, Oleguer és Puyol kaptak hármast a védelemből, Iniesta pedig előről.

Dinhot meg lehagyták :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:22:59

Léfe írta:Lionelmessi élvezte a meccset, hát biztosan én másikat láttam mert ez egy nagy nulla volt. Taktika? Mesélje el valaki mert én semmit nem vettem észre. Többször irtam, sajnos leszálló ágban vagyunk és attól félek ha a sérültek visszajönnek akkor is igy marad. A fél csapatot el kellene küldeni és uj motivált tehetségeket kell hozni. Sajnos attól félek, hogy a kétségkivül a sok sikert elért de már nem motivált játékosokhoz fognak ragaszkodnak. Régi és ismert hiba.
Na ez már a pesszimizmus csúcsa. Gratulálok. Idén eddig a leg magabiztosabb teljesítményt nyujtottuk (egy nagyobbacska csapat ellen), és itt siránkoztok. Azt ne várjátok, h olyan lesz mint tavaly. Azt se várjátok, h Saviola majd mindig gólt rúg.
A motivációról írsz Léfe. Akkor viszont azt nem tudom, h te melyik meccset nézted, mert én úgy láttam, h majd mindenki végighajtotta a meccset!

Taktika annyit változott, hogy nem az a kisség visszaállós védekezés volt, ami eddig idén, hanem mindenki, még Dinho is keményen letámadtak. Illetve az 1. félidő közepétől a cserékig 2 ékes 4 kp-s volt a rendszer, mert Iniesta teljesen visszajött kp-ra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:18:14

egészen a cserékig magasan uraltuk a meccset, és a támadásokból is csak egyetlen dolog hiányzott, ami viszont megpecsételte a meccset: nem volt ember, aki gólt rúgjon. Ez főként ugy gondolom Saviola lelkén szárad, de mind1.

Azt hiszem ugyan azt a meccset láttuk. Viszont mindenki másképpen nézi a dolgokat.
Én nem várok annyira sokat a fiúktól, lévén, h hiányzik a csatársorunk. Viszont idén eddig 0 volt a produkció mindenhol, nem csak elöl.

Most viszont uraltuk a kp-t. Amig Zambi volt bent Gio helyén, esélyük sem volt támadni. A támadásainkból (amik sokszor voltak szépek) csak a befejezés hiányzott.

Lehet ezért megkövezni, de én ugy éreztem a meccs vége felé, hogy még szivesen elnézném egy darabig, méghozzá azért, mert végre egy erős, magabiztos csapatot láttam, ami sajnos még mindig le van fejezve.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.02.01. 09:12:56

lionelmessi19 írta:Értékelés a csapatról:

Én idén először élveztem nézni a csapat játékát, sajnálom, h ilyen góltalan vereség lett a vége.
Te melyik meccset nézted tegnap ?????
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.02.01. 08:17:13

Lionelmessi élvezte a meccset, hát biztosan én másikat láttam mert ez egy nagy nulla volt. Taktika? Mesélje el valaki mert én semmit nem vettem észre. Többször irtam, sajnos leszálló ágban vagyunk és attól félek ha a sérültek visszajönnek akkor is igy marad. A fél csapatot el kellene küldeni és uj motivált tehetségeket kell hozni. Sajnos attól félek, hogy a kétségkivül a sok sikert elért de már nem motivált játékosokhoz fognak ragaszkodnak. Régi és ismert hiba.
Fecó
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 00:15:28

Értékelés a csapatról:

Én idén először élveztem nézni a csapat játékát, sajnálom, h ilyen góltalan vereség lett a vége.
Egyetlen problémát láttam, nem volt, aki gólt lőjön, pedig a mezőnyt, főleg a kp-t nagyon uraltuk. Kár-kár, de majd a Romareldában.....nehogy már megint kiverjenek! Mondjuk nem tragédia kiesni...a kupából.

Szóval a csapat:

Jorquera: szerintem a kapott gól maximálisan az ő lelkén szárad, Oleguer foghatta volna jobban Diogot, de iszonyatosan hülyén jött ki a cserekapusunk. Most gyenge volt.

Puyol: gólban egyáltalán nem volt benne, ahogy kb. senki a védelemből. Kihajtotta magát megint, néha nagyot mentett. Példaértékűt nyujtott, mint mindig.

Marquez: kicsit bizonytalan volt, majd legközelebb már jobban megy......

Zambrotta: az év meccse volt az ő szempontjából: fantasztikusan támadott, és egyszerűen áthatolhatatlan volt a bal oldalon. Asszem megtalálta/ták a neki való posztot, mostanság ugyis ott gyengélkedünk leginkább.

Oleguer: róla fejelték a gólt, de egyébként nem volt rossz, támadásban 0

Gio: áhhhh, 2 perc, és kifulladt. Zambrotta ma átvette sztem véglegesen a bal oldalt.

Edmilka: nem volt rossz, bár továbbra sem szerez szinte 1 labdát sem, a támadás hátuljának viszont nem volt rossz.

Deco: elég halovány volt, ma nem volt jó napja, max az 1. félidőben volt hasonló, mint szokottt.

Iniesta: Neki is az év egyik legjobb meccse volt sztem, bár végére elfáradt.

Xavi: Egyre javuló teljesítményt látok nála, ma viszont a végére eléggé elfáradt.

Giuly: amikor bejött, azt hittem jó lesz, mert volt 2 jó felfutása. Aztán viszont a szokásos tehetetlen, ostoba, lassú haszontalan....folytathatnám.

Guddy: pffff, használhatatlan, bár Saviolának adott passza a végén tetszett.

Dinho: jobb már ez, hajt, oda teszi magát, és ha picit megrugják, már akkor is tovább ment ma, voltak jó cselei, passzai, de még nem a Novemberi forma.

Saviola: Nagyon gyenge volt, 1-2 helyzete volt, ami kb. viszont ziccer, és kihagyta őket csúnyán. a végén meg nagyon önző volt.
Most haragszom rá, bár Guddynál még mindig jobb.
Így nem lesz jobb szerződés, ha egyáltalán lesz.... :?

Frank: cseréi nem voltak a legjobbak, de sztem kissé más, és jobb taktika volt, mint Celta ellen. Viszont én a cseréiről már leírtam a véleményem lejjebb, és azt tartom.

A mai volt a legjobb kezdő, főképp ami a védelmet illeti!
ezt kell erőltetni, erre a maradék kis időre.
jövő héten vágjunk vissza!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.01. 00:05:20

Zambrotta nagyon nagyot játszott amíg pályán volt!!!

Végre tudása szerint játszik! Nagy segítségünkre lesz a jövőben az biztos! Remélem egészséges lesz...

Amúgy meg kell hagyni, hogy a Zaragoza nagyon jól védekezett ezen a meccsen/vagy mi nem voltunk kreatívak?:)
Ez van a kupameccsre nem tudják a fiúk felszívni magukat. Pedig bíztató volt az 1. félidő.
Amúgy egyszerű a képlet. Nyerni kell Zaragozába és akkor továbbjutunk:) Bár én nem fogok a kardomba dőlni, ha kiesünk a kupából.

Mikor is lesz a visszavágó??

FORCA BARCA!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 00:03:16

Még hogy megelőzzem a Frank-et sértegető hsz-eket, szerintem a mai cseréiből leginkább az tűnt ki, h nem a kupa a legfontosabb. Ennél a mainál sokkal jobban is cserélhetett volna, ahogy pl. előző meccsen tette, egyszerűen nem ez a legfontosabb a csapanak.

nekem ez a véleményem. Szerintem most nem feltétlen edzői baklövést, sokkal inkább kis pihentetést, a végén meg kényszert láttunk a cserékben...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 00:00:57

Nos, megtörtént, ami már több mint egy éve nem, kikapott a barca a nou campban! :cry:

Pedig még csak nem is játszott rosszul a csapat, ezért pláne nagyon sajnálom....

Barcelona vs Zaragoza
0-1
Vége
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.02.01. 00:00:06

Áhhhhh inkább nem írom le a véleményem..elég ennyi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hülyeség megint ment a mesternek! :roll:
Zambrotta lett volna a nyerő emberünk,én mondom Buga Józsi! :D
lionel19

2007.01.31. 20:10:21

Evilgrim írta:Nem tudjátok melyik adón lesz a Zaragazona elleni? 8)
Asszem sport2 :(
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.01.31. 20:06:46

Nem tudjátok melyik adón lesz a Zaragazona elleni? 8)
Kép
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.01.31. 20:02:29

Nah....ma este jól megütjük a zaragozát.
Ideje lenne kiverni őket.
Szerintem jól játszunk ma is és beindulunk végre.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.01.31. 12:48:42

Jó lenne már egyszer a kupából végre kiütni a Zaragozát! harmadjára csak sikerülni fog! :)
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.30. 16:23:22

Csak a Zaragoza és a Pool taktikája nem egyforma.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.01.30. 15:57:18

A Zaragoza elleni meccsek a BL főpróbája is egyben, legalább is egy oda-visszavágós párharcban kipróbálhatják a Pool ellen esedékes taktikát. Bár Eto'o és Messi nélkül azért nem ugynaz a játék (igazából Rijkaardnál a taktika mindig ugyanaz).
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.29. 19:08:24

Mostanában azért nem villognak, ahogy a Celta sem és el is vertük őket, szerintem nem kell jobban tartani a Zaragozától, mint a Celtától!
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.01.29. 18:51:45

Hát bizony... A Zaragoza keményebb lesz sokkal, mint a Celta..
Na de ha ilyen gyorsan vissza tudjuk nyerni a régi formánkat, akkor nem lesz lehetetlen legyőzni..
Bízzunk benne, hogy sikerült..
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.29. 18:41:25

A Vigotól tartottam,de végülis tegnap nem voltak igazán acélosak annak ellenére h voltak szép megmozdulásaik.
Ám a Zaragoza.....hmmm,na tőlük jobban tartok,sőt 1enesen para!
Személy szt félek tőlük,a 6. helyen nyomulnak,komoly játékerőt képviselnek,bármikor felszívják magukat és bedarálnak akárkit.Remélem nem ismétlődik meg a tavalyi "tragikomédia" :roll:
Ha leverjük őket, sztem még csak akkor tesszük meg az 1.lépést azon az úton,amin sajnos jó ideje már nem járunk.
Nagyon oda kell magunkat tenni,5x jobban mint tegnap.
Az is biztos h nem "1meccses" 4eddöntő lesz,ill nagyon csodálkoznék :shock:
A bíró meg remélem vagy 1 tucatszor visszanézte a tavalyi alakítását-és azóta is a falba veri a fejét ha rágondol-és normálisan végzi a dolgát,szóval játékot vezet...
Dupla balszerencse így is ami megint jutott...
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.27. 12:47:18

Én azt mondom, ne essünk ki a kupából, mert azt a XXI. században még nem sikerült elhódítani, a bajnokságot és a BL-t igen, most a kupán van a sor, én bízom benne, hogy összeszedi magát a csapat és sikerrel vesszük az akadályokat!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.25. 15:33:23

-Deco- írta:Sajnos nem tudtam megnézni a tegnapi meccset, de ahogy olvasgatom itt a hozzászólásokat, nem valami hiperszuper mérkőzés lehetett...
És ez hogy kapcsolódik a spanyol kupához, kedves Deco? Remélem érted a célzást...
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.01.25. 15:31:36

Sajnos nem tudtam megnézni a tegnapi meccset, de ahogy olvasgatom itt a hozzászólásokat, nem valami hiperszuper mérkőzés lehetett...
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Válasz küldése