Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 21:50:34

cruyff írta:Ez az egész csapaté, Rijkaarddal az élen. :oops: :?: :!: :evil: :? :shock: :(
Frászkarikás ménkűt :?
Rijkaard ennél többet már nem tud tenni, ha képtelenek befejezni a támadásokat, akkor képtelenek, ez van. Ő nem mehet be a pályára gólt rugni...(bár vkp-nek bőven beférne... :D )

Nem tudom, mi volt a bajotok tegnap rijkaardal.
Egyszerű azt mondani, h nem volt taktika. Ez nem igaz. Végig uraltuk az egész mezőnyt, a támadások nagyrésze is csak a befejezésnél akadt el, és még le is támadtak a fiuk.
Cseréi lehettek volna kicsit jobbak, főleg a gio zambrotta, de most már mind1.

Ne szidjátok már összevissza, tegnapi vereség egyáltalán nem rajta mult.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 20:23:50

A baj nem az, hogy kikaptunk 1-0-ra, hanem, hogy a 90 perc alatt egyetlen normális kaput veszélyeztető támadásunk sem volt! Még azt sem mondhatjuk, hogy a Zaragoza sündisznózott, és nem tudtunk felállt védelem ellen játszani, mert egész egyszerűen már a saját térfelünkön letámadtak minket, és már a labdafelhozatal is komoly gondot okozott. A védelem iszonyatosan labdabizonytalan (Oleguer, Puyol, Marquez), a középpályások pontatlanok, lassúak és önzőek (Deco, Ronaldinho), a csatárok pedig eszetlenek, ügyetlenek (Guily, Saviola, Gudjohnsen). A kapushiba ténye vitathatatlan, Jorquera kijött a rokonok elé, mert abban hitt, hogy eljön a labda, de hinni a templomban kell! Ennek ellenére nem varrnám az ő nyakába a vereséget. Ez az egész csapaté, Rijkaarddal az élen. :oops: :?: :!: :evil: :? :shock: :(
VISCA EL BARCA!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.02.01. 20:06:21

A tegnapi golba nagyon benne volt Jorquera és nem értek egyet az csapatba kerülésével. A golnál nem tudom mit csinál ott állt az ötösön jó a védök is jocskán benne voltak de ha egy kapus jönn akkor annak jönnie kell habár az sem biztos hog yott ő jönni akkart. Na mindegy nagyon elszurta de nem csak az ő hibája volt a tegnapi meccs.
roniebarca
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.04.12. 18:49:36

2007.02.01. 19:43:19

ienkor normális csapatnál aza szokás h minden játékossal elbeszélget az edző naon komolyan és észretéríti őket ez lenne ittis a megoldás
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.01. 19:16:09

oké, akkor örüljünk előre a 4-0ra megnyert visszavágónak, mert biztos csak azt az ünnepet akarták előkészíteni a srácok tegnap, és az elmúlt félév során...
félreértés ne essék, nem az fc barcelonát utálják kritizáló emberek, hanem ettől a brigádtól azért vmivel többet várnának. a szurkolók már csak ilyenek (legalábbis egy része).
pláne akkor, ha olyanokat hallani, h azért a barcelonai éjszaka császárai versenyben eléggé előkelő helyen vannak néhányan, akiknek mondjuk a csapatot kéne vinniük. mert azért alkalmazzák őket annyi pénzért, mint amennyi magyarország éves nemzeti jövedelmének a fele.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.02.01. 19:15:01

mrmonster írta:Egy két mérkőzésből álló párharcot a visszavágó után szoktak minősíteni. A sok "kritikus", a sok elégetlenkedő, a sok "minden meccset meg kell nyerni, mer ha nem akkor már [auto_cenzúra] a csapat", a sok Rijkaard-utáló (nem reikard!!!!!!!) majd csak akkor mondjon véleményt!
WOW!Szép volt :!:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.02.01. 18:12:51

Egy két mérkőzésből álló párharcot a visszavágó után szoktak minősíteni. A sok "kritikus", a sok elégetlenkedő, a sok "minden meccset meg kell nyerni, mer ha nem akkor már [auto_cenzúra] a csapat", a sok Rijkaard-utáló (nem reikard!!!!!!!) majd csak akkor mondjon véleményt!
Előre a TITOlusokért!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.02.01. 18:12:00

Zsolti írta:De tényleg kezd mostmár megemberesedni..elindult az emberré válás rögös útján!
Übersetzt du dich,Bitte!
Also?Ich verstehe das nicht :roll: :roll: :?:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2007.02.01. 17:37:56

Hát ezért a fos teljesítményért,nem volt érdemes fáradtan kellni(kb 5 órát aludtam)MHihetetlen,éreztem hogy baj lehet,de hogy ekkora?Nem sok reményt fűzök a továbbjutáshoz...Ez van az Atletico Madrid meg a Zaragoza egyszerűen a mumusunk!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.02.01. 17:37:32

elprat írta: Gratulálok.De azt már elfelejted h (akárhogy is nézzük)3éve szinte folyamatosan a toppon volt!
Voltak formaingadozásai amiket átvészelt,túllépett rajtuk.Most meg mikor tovább tart a "hiba elhárítása",egyből leírod és seggbe rúgnád,elkűldenéd v tudomisén :twisted:
Miért nem lehet normálisan hozzáállni,mondjuk pozitívan mert igenis ahhoz képest h mostanában katasztrófa volt a teljesítménye,elég szépen javul....
Jó ezzel csak az a baj,hogy én nem akarom úgy kezelni őt,mint rault,hogy a múltja miatt kapja meg a bizalmat...nagyon nem tud érdekelni,hogy mit csinált két éve,ha egy adag 'mit is' ? se ér most...az akarás meg kb két hete látszik rajta,addig meg beleszart egy fél éven keresztül az egészbe..rúgdosta a gólokat,oké,de felét tizenegyesből,másikat meg szabiból! De tényleg kezd mostmár megemberesedni..elindult az emberré válás rögös útján!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.01. 17:07:37

azért el bírnám viselni, h folyamatosan egy szinten tudnának teljesíteni a fiatalok...
mondjuk nem azt, h mindig ilyen szarok legyenek, mint tegnap.
PUYOL-XAVI-INIESTA
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2007.02.01. 16:42:52

én is csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz SZÉGYEN

kaka a csapat az edző a játék

ha ronaldinhonak nem megy akkor miért játszik? üljön a padon. igaza volt a hortinak a bokájához van láncolva a labda a sok fölsöleegs cselezés. amikor adni kéne nem adja, ha adja rosszul adja a labdát.
deco szintén. kik ők hogy nem ülhetnek a padon?

a védelem az = 0-val . valaki mindig összehoz hátul egy gól. már az a csoda ha nem kapunk gólt egy meccsen.

persze a tiktika is kaka reikard egy barom. zaragoza évek óta így ver meg bennünket. lehozza a legjobb embert zambrottát. oleguerről kaptuk a gólt, de lehetett volna 2-3 is oda.

másik hiba, hogy nem nyúlnak a fiatalokhoz. a b csapatból pár tehetséget lehetne játszatni. a semminél biztos hogy többet csinálnak.

ha nem vesszük komolyan a kupát, ha ez egy nyűg akkor áljunk fel a fiatalokkal. azok majd hajtanak: olmo, dos santos, marc crosas, jefren stb. azért van ez mert a vezetés nem lép fel határozottan reikard egy [auto_cenzúra]. laporta üthetné már ahatár, hogy öreg csináljá valamit, mert ez nem nagyon jó.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.02.01. 16:18:52

visca el barca írta:SZÉGYEN!

ronaldinhot ugy elverném, h bexarna :D
semmit nem csinal egesz evben, kezd az agyamra menni. komolyan mondom jatszatnam imnkabb az ezquerrot. az ugyanugy nem csinalna semmit, de legalabb kuzdene, meg mondhatnank hogy ennyit tud..
Gratulálok.De azt már elfelejted h (akárhogy is nézzük)3éve szinte folyamatosan a toppon volt!
Voltak formaingadozásai amiket átvészelt,túllépett rajtuk.Most meg mikor tovább tart a "hiba elhárítása",egyből leírod és seggbe rúgnád,elkűldenéd v tudomisén :twisted:
Miért nem lehet normálisan hozzáállni,mondjuk pozitívan mert igenis ahhoz képest h mostanában katasztrófa volt a teljesítménye,elég szépen javul.
Attól h nem varázsol 1folytában még hasznosan játszik és tegnap igenis ott volt a szeren mostani formájához képest (védekezett is,letámadott -nála ez már nagy szó).
Küzdés?A legkiemelkedőbb pl: láttad a 2évvel ezelőtti Chelsea-Barca 8addöntőt a BL ben?Az egész csapatot a hátán vitte,bíztatta őket,spanolta őket és 2olyan fontos gólt szerzett nem is akárhogyan,amivel visszahozta a reményeket!(más kérdés h nem éppen jogosan jutott tovább a Chelsea:Valdés-lerántás-Collina,hm..)
Na az az igazi R10,most ennek jó ideje nyoma sincs,de már látszik rajta az akarás.....észre kéne venni és ez sztem a nem mind1.Te végig kitűnő voltál minden iskolában? :roll: :roll: :roll:
Ezqui meg?Ezt te sem gondol6od komolyan :?: :?: :?:
Ez már csak úgy a fanyalgóknak...
Saviola?Mikor a kezdőbe követeltük Giuly+Guddy helyett?Oda be is verekedte magát parádés teljesítménnyel,idén eddig ő a megmentőnk és mikor egy meccsen nem kerül 100%os helyzetbe,mert vannak ilyen pillanatok is,és nem is hozzák megfelelő helyzetbe egyből negatív kritika?Olyan sugallattal mint aki fél éve a kezdőben van de mit sem csinál csak lézeng?
Ami a legnagyobb probléma az az emberi elégedetlenség,legalábbis itt és most.
Nézzük meg a Realnál mit művelnek évek óta?Fejetlenség és levegőbe beszélés,nagy 0!A Chelsea is zátonyra futott,a Milan is...Az Inter tartotta magát az utóbbi évejben,de maradandót sosem alkotott(kivéve tavaly:-)),és most?Elég szépen belejöttek!
Való igaz mi is találtunk egy gödröt,de épp kimászni készülünk belőle.
Ezt vegyük észre és ne azt h nincs tüzijáték,majd ha összeszedjük magunkat és befejezzük az építkezést akkor lehet tüzijáték,addig meg nem kéne visszalöködni őket abba a bizonyos gödörbe hanem hagyni őket dolgozni...
Több kell ennél de ezt ők is tudják,nem hinném h a sz@rban akarnak maradni.........
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.01. 15:52:46

lionelmessi19 írta:Mundo:
Zambi, Oleguer és Puyol kaptak hármast a védelemből, Iniesta pedig előről.

Dinhot meg lehagyták :lol:
Pedig most nem volt gyenge Ronaldinho, csúszott-mászott sokat a labdáért, csak hát most megint az volt, hogy a csapat húzta le, vagy ő a csapatot. Egyszóval láttam azért bíztató jeleket a meccsen, Jorquera viszont elég ingatag volt. A visszavágón hagyni kéne a rotálást és Valdést visszatenni a kapuba!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.01. 13:04:22

Mondhat bárki bármit,meg lehet magyarázni ...ahogy "urunk és parancsolónk is mondta,,nem is olyan rég de egy biztos aki az FCBARCELONA mezét viseli és megadatik neki.hogy ilyen múltú csapatban játszhat napról napra hívhatják azt Ronaldhinonak,Bakeronak,Romarionak,Schusternek vagy Szoticskovnak kutya kötelessége szívét lelkét kitenni a pályára mindenkor és minden időben a BARCÁÉRT!És a legszomorubb,hogy ezt már régen nem látom...ki lehet kapni ,lehet 1-1 játszani a Chelseaval DE! jÓ játékkal és akarattal és akkor nincs semmi gond.DE! ezt már régen nem látom ....sajnos!FORCABARCA :cry:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 12:34:04

Ezt az egészet akkor rontottuk el,mikor továbbmentünk az Alaves ellen.Látszódott tegnap,hogy ez egy nagyon nem kívánt meccs.Ráadásul a visszavágó rendkívül balszerencsés időpontban lesz,de az a meccs jó lesz Eto'o-éknak a formába lendüléshez,és ki tudja,lehet hogy továbbmegyünk.
Mellesleg szakmailag értékelhetetlen volt a tegnapi meccs.A hétvégén máshogyan fogunk játszani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.01. 12:31:02

na figyeljetek:

az idei Barca többször játszott ennél rosszabbul, mint jobban!
(remélem érthető).

mezőnyben nem volt ellenfél a Zaragoza, de a kapura valóban veszélytelen volt a csapat. akkor volt egy kis elképzelés a játékban, amikor a két szélső helyet cserélt és Ronnie nem a baloldali vonalon álldogált.

talán kezdem kapisgálni, hogy Saviola miért nem illik bele a Barca játékába (a vezetőség szerint). Saviola nagyon gólerős, érzi a kaput, de helyzetet sajna nem tud úgy kialakítani, mint Eto'o. ő olyasmi játékos, aki villan egyet-kettőt a meccsen és abból általában gólt lő.
DE az ellenfél védelmét nem tudja úgy megbontani, mint Samu, vagy Lio.
ezt nemcsak ebből a meccsből vontam le, hanem az utóbbiakból.

a védelem is jól muzsikált.
Zambrotta extraklasszis teljesítményt nyújtott, de a topicjában már írtam róla. nálam 4-est érdemel, Rijkaard meg egy seggberúgást, amiért lecserélte... 8)

amikor Oleguert kritizálom/kritizáljuk, akkor néhányan nem értik, hogy miért, de a tegnapi játék asszem választ adott erre:
hiába volt stabil hátul, hiába voltak szerelései---> az Ő játékában mindig benne van a hibalehetőség és ez hatalmas kockázattal jár :!:
személyszerint mindig összerándul a gyomrom, ha farkasszemet néz a támadójával és ez nem alaptalan. Diogo úgy fejelete le, mintha ott sem lett volna... :?

a kupa miatt nem megyek a Tiszának! tavaly több okom lett volna rá, mert akkor a Barca kiemelkedett mindenki közül, de idén más a helyzet. abszolút a Ligát és a BL-t preferálom -és ezzel szerintem nem vagyok egyedül!

Ronaldinho, Iniesta és Deco szürkébb játéka rányomja a bélyeget a mostani teljesítményre és ez okozza a sablonosabb játékot.
a csúcsforma tavaszra kell, ezt eddig is megoldották és remélem idén is így lesz!

Forca!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vito 2007.02.01. 15:59:26-kor.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 11:35:02

Csatárok= Saviola. Persze elsősorban a csatár dolga a góllövés, de azért, ha egy csatárnak nem megy, akkor a maradék 10 emberből rugjon már más is gólt. Ha jól emlékszem erre az elmúlt 1 hónapban nem sok példa akadt vagy igen ???

Na mindegy jó utat :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 11:17:26

xatary írta: Te sem töröd össze magad, h megértsd amit mondani akarok :cry:
Tavaly Roni, Ini, Xavi, Deco megcsinálta akár magának is a helyzetet és ezzel teljesen elbizonytalanította a védőket. Ha kiléptek rá, akkor jött a passz és Eto berúgta. Na most ez nincs meg és ez nem Eto hiánya maitt van, hanem sztem azért, mert a fentiek kevesebbet vállalnak magukra!!

Igen nekem is tetszik, ha nálunk a labda és szépen passzolgatunk, de ha nem lövünk gólt és kikapunk, akkor valami nem stimmel!!!
Akkor most igyekszem megérteni. 8)

Szerintem is többet nyujthatnánka a kp-k, ha már nem megy a csatároknak, de azért ne feledjük, h elsősorban a csatár dolga a góllövés.
Elképzelhető, h a középpálások előtt nem nyilik lehetőség gólszerzésre, azért a csatárnak kötelező a gól rúgás.
szerintem tegnap kb. Saviola szokatlanul rossz helyezkedésén ment el leginkább a meccs. Mindenki játékában volt hiba, kivéve Zambit, de akkor is, most a befejezéssel voltak a legnagyobb gondok.

Most mennem kell vidékre, majd este leszek, ha válaszolsz, majd megnézem akkor. :) [/url]
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 11:12:12

lionelmessi19 írta: Viszont szerintem ritka rosszul helyezkedett tegnap Saviola, ugyhogy gólszerzés nem azon mult, h nem tudtak neki jó labdát adni, sokkal inkább azon, h nem lehetett neki adni...
Te sem töröd össze magad, h megértsd amit mondani akarok :cry:
Tavaly Roni, Ini, Xavi, Deco megcsinálta akár magának is a helyzetet és ezzel teljesen elbizonytalanította a védőket. Ha kiléptek rá, akkor jött a passz és Eto berúgta. Na most ez nincs meg és ez nem Eto hiánya maitt van, hanem sztem azért, mert a fentiek kevesebbet vállalnak magukra!!

Igen nekem is tetszik, ha nálunk a labda és szépen passzolgatunk, de ha nem lövünk gólt és kikapunk, akkor valami nem stimmel!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 10:55:56

visca el barca írta:SZÉGYEN!

akratgyenge játék, sehol semmi ész csak futkározás, csatárjáték egy nagy 0.
ronaldinhot ugy elverném, h bexarna :D

a legnagyobb gond viszont az, hogy eto' meg messi nem fog két hét alatt formaba lendulni akarmennyire is szeretnénk..


qrvara ideje lenne már átállni a 2 csataros jatekra....

SZÉGYEN!
Tegnap az 1. félidő 2 felétől kezdve kétcsatáros rendszer volt, nem, tudom, hogy nézted a meccset.
Roanldinho az eddigiekhez képest javult, majd meglátjuk h mi lesz belőle.

A csatárjáték valóban nulla volt, de nem észnélküli játék folyt, hanem miden támadás elment addig a pontig szépen, h csatárnak kell passzolni, h befelyezze, de ilyen most nem volt a csapatban.

Akarat meg volt, sztem a legtöbben végighajtották, sokat letámadott a középpálya.

Egyendül a gólszerzés volt a gond.

Csak az itt a nagy probléma, h hozzászoktatok ahhoz, mindig nyer a csapat, és ha az eredmény nem megfelelő, akkor a játékától függetlenül mindenkit szidtok, kivéve aki nagyon kiemelkedő volt.
Ébresztő! Nics egy jó csatársorunk, így nem lehet eredményt produkálni.

Viszont Messi és Etoo már edz, szóval max meccshiányuk lesz, nem a formájukkal lesz gond. Ez a meccshiány Messinél sztem nem fog meglátszani egyáltalán, Etoonál pedig majd meglátjuk, de sztem nála sem lesz gond. Saviolánál és Guddynál még így is jobb lesz rögtön.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 10:49:32

Igazából nem értetted meg amit mondok.
De nem is strapálom magam, nem tudjuk ugyse meggyőzni egymást, meg nagyon meg sem akarod érteni, amit mondok, elbeszélünk egymás mellett, nincs értelme.

Viszont szerintem ritka rosszul helyezkedett tegnap Saviola, ugyhogy gólszerzés nem azon mult, h nem tudtak neki jó labdát adni, sokkal inkább azon, h nem lehetett neki adni...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 10:19:07

A kratív befejezés csak a csatáron múlik??? Könyörgöm ki tud gólt lőni, ha nem kap jó labdát? Az érvelésed szerint akkor Messivel sem leszünk ki a vízből, mert ő kratív, de nem befejező csatár.
A csatár dolga többek között az is, h területet csináljon a mögötte jövőknek!! Hány átlövést láttál tegnap (Xavi egyet lőtt)? Hány szélről bejövő labda volt? Hány mélységi passz az emberek mögé?? Egy kezemen meg tudom számolni.

Szóval, ha neked tetszett a játék rendben van. De nekem hiányoznak a váratlan húzások,a finom cselek, az egyéni szólók, a távoli lövések (Deco tavaly hány olyat lőtt távolról, ami megpattant és gól lett belőle?). És ezeket nem a befejező csatár számlájára írnám !!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.01. 10:17:42

SZÉGYEN!

akratgyenge játék, sehol semmi ész csak futkározás, csatárjáték egy nagy 0.
ha nem változtatunk valamit gyorsan a jatekon oriasi zako lesz a liverpudli ellen.
ronaldinhot ugy elverném, h bexarna :D
semmit nem csinal egesz evben, kezd az agyamra menni. komolyan mondom jatszatnam imnkabb az ezquerrot. az ugyanugy nem csinalna semmit, de legalabb kuzdene, meg mondhatnank hogy ennyit tud..

a legnagyobb gond viszont az, hogy eto' meg messi nem fog két hét alatt formaba lendulni akarmennyire is szeretnénk..

nekem egyetlen pozitivum volt a tegnapi meccsen. zambrotta jateka. tanarian vedekezett, volt egy csomo jo szerelése, sokszor felért a "támadasokkal", csak labdat alig kapott ronnietol...

qrvara ideje lenne már átállni a 2 csataros jatekra....

SZÉGYEN!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2007.02.01. 10:22:46-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 09:50:01

Saviola befejező csatár. Roni és Deco folyamatosan belevezette a védőkbe a labdát, ezért nem tudták megjátszani a 4-4-et. Ettől függetlenül igazad van Saviola gyenge volt. Bár ez érdekes, mert ha berúgja a helyzetét és nyerünk, akkor mindenki azt mondaná, h csak ő tud gólt lőni a csapatból. Ilyen a csatársors.

Xavi és Iniesta is játszott jobban az utóbbi időben sztem. Sztem Xavi ennyi labdát nem passzolt el összesen a szezonban, mint most. Bár becsületére legyen mondva, mindig visszaszerezte.

A kérdésedre pedig: Ha nyűg a spanyol kupa, akkor essünk ki az elején. Annak nincs értelme, h elmegyünk 8 közé, ott gyenge játékkal kiesünk és azt mondjuk, h mindegy úgysem olyan fontos !!!! Én inkább azt láttam tegnap, h ez a kupa dolog nem dobja fel a srácokat annyira. 2 BL meccs között visszavágó. Akkor most kell vagy nem ???
Válasz küldése