A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
dopi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2006.08.02. 15:45:05

2007.10.11. 23:05:59

Lámát megvédem, ő sérült és pihenteti a bokáját mert már nagyon ideje volna meggyógyulnia. A többieket nem tudni...
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2007.10.11. 23:01:59

Na, kérem mindekinek a figyelmét! Gondolatébresztő következik! Most szombaton... 13-án lenne egy villámtorna, na már most... a B csapat tagjai lemondták... pontos okokat én nem tudok mondani, engem elhívott az A-ba Melkor! De látom, hogy most nem vunk meg... az lenne a nagy büdös kérdésem, hogy ha mindenki itt vitázik azon, hogy hogyan tudnánk fejlődni, meg, hogy mi lenne, ha egy óra edzés lenne a teremben és csak utána fociznánk, akkor most a nagy híres A csapatos emberek hol vannak, miért nem jönnek játszani, sztem ez vicces, hogy már B csapatos embereket hív a Melkor, hogy kiegészítse a csapatot, és ne értesek félre, én szívesen játszok az A-ban is, csak tudtommal a híres nagy A csapatnak elvileg stabil kerete van... hol van ilyenkor Bercy, Superlama, vagy a többiek? Hát sehol... ha ez a szombati foci elmarad, mert nem tudunk annyian összegyűlni, akkor azt hiszem, hogy jó mélyen magatokba kell néznetek... sőt nekem is, habár én vállaltam a játékot, és ezzel együtt a felelősséget is, hogyha elszúrnék vmit a pályán, akkor azért felelős vok! Most kéne összefogni, és az A csapatnak bebizonyítani, hogy mennyire ászok! Úgyhogy gondokodjatok el ezen, sőt a B csapatosok is gondlkodjanak, hogy miért mondták le a szombati partit, ha vkinek esetleg fontos dolog miatt jött volna ez a lépés, hogy lemondta, akkor attól elnézést kérek! Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jaksi 2007.10.11. 23:06:33-kor.
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.11. 16:15:19

Melkor - Nem volt eddig ezzel gond, és nem volt ez kérdés... DE MIÉRT? Mert mindenki tudta, hogy hol akar, és hol nem akar játszani, le voltak osztva a lapok. Ez nincs így jól (szerintem), és ezért én ezt most ki is mondom! Miért, szerintetek jól van ez így? Mi alapján játszik pár ember a "B"-ben, és mi a lapján az "A"-ban? Biztosan állítod Melkor, hogy mindenki a tudásának megfelelő helyen van??? Mert az lenne a normális, nem? Mindegy, hagyjuk. Lehet csak morgok itt, [auto_cenzúra] hetem van.

Én kicsit átgondolnám ezt, hogy jól van-e ez így, de ez én vagyok.
"Més Cuen un Club"
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2007.10.11. 15:55:28

Marci, Norbi! Én annyit tudok mondani, hogy én benne vok bármiben, ha az elősegítheti a HFCB fejlődését! A többi már nem rajtunk múlik... és mindenkivel meg kell ezt beszélni, hogy tisztázzuk, hogy kinek felel meg és kinek nem! Cső
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.10.11. 15:25:41

Így van, beszéltünk. Összevakarom a B keretet és átrágjuk.

Addig időt kérünk, gondolom úgyis csak NagyPé műtéte után (amikor ismét járóképes) lenne ebből bármi... :?: :!: :roll:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.10.11. 11:23:26

Silva!
Eddig semmilyen gond nem volt az A és B keret elosztása között. Nem teljesen értem miről beszélsz?! Maximum 1-2 ember helye szokott kérdéses lenni (és nem feltétlenül a játéktudás miatt), de ezt eddig mindig simán sikerült megoldani.
Más - edzés:
Nagy Peti felvetése és kérdése természetesen (van aki másképp gondolta :?: :twisted: ) nem az A keretre, hanem a szombatonként Csepelen focizókra vonatkozott!! Az A csapat tagjaitól elvárom, hogy beleegyezzenek 8) , és amennyiben a Csepelen rendszeresen játszó B csapatosok nagyobb részének is megfelel, akkor 17-18-ig edzés (na nem kell itt semmi rosszra gondolni, csak labdás gyakorlatokra, ami mindenkire ráfér) és utána pedig hagyományos "örömfoci" lenne. Akinek ez mégsem felelne meg, az szeretettel várjuk a második órában!
Megbeszéltem Norbival, hogy a fórumot nem látogató, de szombatonként gyakran focizó B csapatosokat is megkérdezi erről. Mindenki más nyugodtan reagáljon itt a fórumon!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.10.11. 11:04:39

Nyilván nem a nevükben nyilatkoztam, csak a sajátomban. Arra gondoltam, hogy ha már ott edzés van akkor az biztos nem csak a fél bandára vonatkozik.
B csapat, mi a véleményetek?
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.11. 09:13:39

Marci írta:Nyilván róluk is szólna ez a dolog, mindenkiről aki lemegy, nem? Természetesen rajtuk is múlik.
Nyilván akkor nem kéne a nevükben nyilatkoznod csak ha már beszéltetek velük... nyilván. :wink:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.11. 09:12:46

Az ötlet jó, de szerintem előbb tisztázni kéne ezt az "A" és "B" keret kérdést. Arra célzok, hogy jelenleg az játszik az "A"-ban, ill. a "B"-ben, aki nagyjából ott akar játszani, és nem az, akinek ott is van a helye! Szerintem ez így nem jó! Nem értek egyet azzal, hogy az "A" és a "B" két külön csapat, sőt! Egy csapat vagyunk, egy nagy keret, és a tornák előtt kellene ezt ketté bontani teljesítmények, hozzáállás alapján, mert így lehetünk eredményesek. Meggyőződésem, hogy amíg sértődések, meg baráti viszonyok határozzák meg a kereteket, addig teljesen mindegy a gyakorlás, vagy bármi egyéb... az egész egy nagy katyvasz lesz! :shock:

Ez a CSK-k dolga, ők döntenek, ha szerintük így jó, akkor marad minden így. Természetesen ettől függetlenül én semmi jónak nem vagyok az elrontója, az ötlet jó, benne vagyok.

Most sérülés miatt nem fogok tudni menni a héten. Nektek jó focit!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.10.11. 09:05:31

Nyilván róluk is szólna ez a dolog, mindenkiről aki lemegy, nem? Természetesen rajtuk is múlik.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.11. 08:20:40

nagypeterhu írta:Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy hoztátok a "kötelező" döntöbe jutást... A körülmények nem számítanak. Vmelyik nap beszéltem Melkorral miután láttam, hogy a hsz-ekben megfogalmazódott az igény egy szisztematikusabb felkészülésre. Mivel nov 15-én műtik a térdem ezért kb fél évig nem tudok focizni (a sétálás csak a műtét utáni nap lesz tilos..) mondtam neki, hogy én szívesen tartok edzést! Kb 10 éves korom óta focizok egyesületi szinten edzők irányitásával. Összeállítottam egy edzés programot, amibe sok kombinációs gyakorlatot, passzolás- és helyezkedés- fejlesztő gyakorlatokat, lövőhelyzetek kialakítását és értékesítését segítő elemeket építettem bele. Gyakorolni fogjuk, hogyan mozogjon együtt a csapat, tehát labdás és labda nélküli mozgások gyakorlása is van benne. Labdaszérzés egyénileg és csapat szinten. Ezek mind "meccs-szituációk". Meg fogunk tanulni együtt védekezni és a megszerzett labdából együtt gólt szerezni. Persze ez azzal jár, h szombaton csak egy órás lesz a foci, mert az első felében edzés lesz. Ha a társáság más eredményt szeretne elérni, mint eddig, akkor ahhoz mást is kell tenni... A kemény munka meg fogja hozni a kívánt eredményt, de tenni kell érte, és nem is keveset.

Benne vagytok???
Sztem elöször kérdezzétek meg a "B" csapatot, hogy van-e kedvük feláldozni azt az egy órát a Ti fejlődésetekre vagy valamilyen formában őket is beveszitek az edzésbe az ő fejlődésük érdekében.
Superlama
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.07.07. 21:59:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.11. 00:41:15

nah hat en termeszetesen benne vagyok sot ha esetleg heti tobb alkalom is lehet abban is
Avatar
dopi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2006.08.02. 15:45:05

2007.10.11. 00:28:29

Sok sikert az új edzéstervhez, eredményesebb tornákat és bajnokságot.
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.10. 22:03:21

Ez jó ötlet. Részemről ok.
Tanulni sosem árt!

Más. Lassan kellene a teljes nevezés a szombati villámtornára. Elvileg holnapig ok, de péntek dél tájig kéne a pontos névsor, meg az előleg.
Meg most nem tudom, hogy a Barca A,B is jön?
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2007.10.10. 20:26:28

Na,így lehet lőre lépni! Az más dolog hogy heti 1 óra semmire sem elég(én persze sokkal többet gyakorolok)
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.10.10. 20:10:16

Mindenképpen!
Melkor is!
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
nagypeterhu
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:00:42
Tartózkodási hely: Alsónémedi

2007.10.10. 19:55:46

Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy hoztátok a "kötelező" döntöbe jutást... A körülmények nem számítanak. Vmelyik nap beszéltem Melkorral miután láttam, hogy a hsz-ekben megfogalmazódott az igény egy szisztematikusabb felkészülésre. Mivel nov 15-én műtik a térdem ezért kb fél évig nem tudok focizni (a sétálás csak a műtét utáni nap lesz tilos..) mondtam neki, hogy én szívesen tartok edzést! Kb 10 éves korom óta focizok egyesületi szinten edzők irányitásával. Összeállítottam egy edzés programot, amibe sok kombinációs gyakorlatot, passzolás- és helyezkedés- fejlesztő gyakorlatokat, lövőhelyzetek kialakítását és értékesítését segítő elemeket építettem bele. Gyakorolni fogjuk, hogyan mozogjon együtt a csapat, tehát labdás és labda nélküli mozgások gyakorlása is van benne. Labdaszérzés egyénileg és csapat szinten. Ezek mind "meccs-szituációk". Meg fogunk tanulni együtt védekezni és a megszerzett labdából együtt gólt szerezni. Persze ez azzal jár, h szombaton csak egy órás lesz a foci, mert az első felében edzés lesz. Ha a társáság más eredményt szeretne elérni, mint eddig, akkor ahhoz mást is kell tenni... A kemény munka meg fogja hozni a kívánt eredményt, de tenni kell érte, és nem is keveset.

Benne vagytok???
Superlama
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.07.07. 21:59:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.09. 14:38:27

en speciel mar mondtam konkret dolgokat a melkornak csak az a baj hogy az ilyen dolgok azzal jarnanak hogy 1-1 szombati foci rovasara menne olyan ertelemben hogy nem az osszevissza rugdosas jatek menne. a masik meg hogy vannak emberek akik nem hajlandoak csinalni bizonyos dolgokat es nem a fizikai problemak miatt hanem mert egyszeruen nem akarja. melkor meg mondta hogy a b csapat nem biztos hogy orulne neki ha mi esetleg szombatonkent nem csak jatszanank mint a kisgerekek. igazabol kit erdekel a b?? ok is egy csapat meg mi is. akkor nekunk kellene megtalalni a modjat hogy mast ne zavarva fejlodhessunk nemileg. mert sztem van egy bo keretunk hogy edzhessunk magunk csak a 90%anak mindig kene jonni.
egyebkent grat a csapatnak ilyen hianyosan is eleg jol teljesitettunk. :)
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.08. 10:00:47

Silvanus írta:Bercy. Hazudsz! Én igen is kimondtam, hogy szépen csillog az az ezüst!!! :D

Komolyra fordítva a szót: igaza van Bercynek, abszolút, és én vállalom, hogy mivel ezt láttam én is kívülről, és ez már sajnos régóta így megy ezért tudni lehetett, hogy most sem lesz, nem lehet másképp sajnos! Zsoltinak viszont abban van igaza, hogy mi nem lépünk előre, már nagyon régóta... és ha erre tudná valaki a magyarázatot, akkor nem itt tartanánk még mindig! Ez van sajnos.
Értem, hogy igaza van Zsoltinak és én is igazat adok neki, de mint Melkor is írta aki ért hozzá, aki focizott klubban vagy esetleg látja, hogy hol és min kéne változatni azt jelezze és ne azt, hogy nem lépünk előre mert ebből nem lehet kiindulni.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.08. 09:54:49

Bercy. Hazudsz! Én igen is kimondtam, hogy szépen csillog az az ezüst!!! :D

Komolyra fordítva a szót: igaza van Bercynek, abszolút, és én vállalom, hogy mivel ezt láttam én is kívülről, és ez már sajnos régóta így megy ezért tudni lehetett, hogy most sem lesz, nem lehet másképp sajnos! Zsoltinak viszont abban van igaza, hogy mi nem lépünk előre, már nagyon régóta... és ha erre tudná valaki a magyarázatot, akkor nem itt tartanánk még mindig! Ez van sajnos.
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.08. 09:06:05

Még annyit: Tanácsolj valamit és ne azt mond el, hogy a Milanosok mennyivel játszanak többett mint mi akár egyénileg akár csapatban.
Mit kell változtatni a csapat jelenlegi játékán, hogy ütőképesebb gárda legyen!
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.08. 09:03:54

Ronaldinho17 írta:A milanosok ha jól tudom többet edződnek,meccseken,bajnokságokban,meg még külön-külön más csapatokban is játszanak valszeg! És mi annyit közel sem .Ezért írtam hogy nem lépünk igazán előre!
Ezért jobbak pl:erőnlétben ,csapatban,passzokban....mindenben!
Nem értek veled egyet sajnos, mert sztem a Barca-Milan csapatok közt fejben dől el a dolog. Ha megfigyelted a szombaton akkor ők röhögve, jókedvűen (MAGABIZTOSAN) vonultak pályára... és mi??? Mi már úgy mentünk ki, hogy az EZÜST is szépen csillog!!! Ezt senki nem mondta ki nyíltan, de ez az igazság.

Miért volt, hogy anno 2 éve meg tudtuk őket verni??? Mert volt bennünk tűz, győzniakarás, elszántság ami egalizálja az egyéni képességeket!

Szóval elöszőr is fejben kéne egyénileg helyrerázodni és talán taktikát váltani, hogy ne legyen az, hogy ha nem vagy a pályán akkor egyszerűen szenved a csapat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bercy 2007.10.08. 09:07:08-kor.
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.10.07. 16:29:09

Döntőbe jutni - bárhol, bármikor - mindig komoly teljesítmény.

Gratulálok a Csapatnak :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.07. 16:13:55

Melkor írta:a cél a minél jobb eredmény elérése, úgyhogy aki jobban bírja erővel, rendszeresebben részt vett az utóbbi hetek focijain, illetve jobb formában van, az többet fog játszani!
Bár egy kicsit elkéstem ezzel a hsz-el, de a fenti hsz fényében elég furcsa a cserepárosítás... :lol:
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.10.06. 09:05:13

Sok sikert srácok, hajrá mi :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Lezárt