Barça - Real, Real - Barça!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
fcb1
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.11.12. 08:21:33
Tartózkodási hely: Budapest

2005.04.11. 11:25:41

ezt én is igy gondolom nekem semmi problémám a real szúrkolókkal, hiszen a faterom, a bátyám és az egyik barátom is real szúrkoló. nekem a real játékosaival sincs problémám, csak Gutival.
FCB
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.11. 11:25:16

fcb1 írta:szerintem Maxi csak a kispadról beálva tud vmit nyújtani. nem hinném hogy alapembere lessz a barcának. :?
nem mintha védenem kellene, de cirka 3 félidőből és néhány meccsvégi 5 percből nem nagyon lehet megítélni, h mit tud a gyerek. a riverben ünnepelték, előbb-utóbb nálunk is ki fog jönni, h miért. azt azért remélem, nem egy újabb riquelmét fogtunk vele.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.04.11. 11:23:25

fcb1 írta:Ha hátralévő meccseken nem léphet pályára akkor jobb ha elkezdünk félni a realtól.
Én nem félek. És ezt nem azért mondom, mert lebecsülném a Real-t, de azért nem ebből az egy meccsből kell kiindulni. A többi csapat sokkal zárkózottabb lesz a Real ellen és a Real védelme is ugyanolyan gyenge nemzetközi szinten, mint a mienk (nem is maguk a játékosok, hanem a mentalitásból adódó nyílt védekezés sebezhető). Meg lesz a bajnokság :wink: 8)
Maxi miért lett volna gyenge? Küzdött, és megtartotta a labdát. Eto'o ha sérült lesz egy darabig, a Lopez gyerek is meglövi a maga góljait szerintem.
Előre a TITOlusokért!
real_funghi

2005.04.11. 11:19:51

Én ezt magyarázom már, mióta megújult az Eurobarca. A barcások megjavultak, erre meg idejön pár barom kötekedni... Most magyarázd meg, hogy milyenek a realosok, ha ilyen 8 éven aluliak jönnek ide körmölni.
Én gratulálok a Barcának, nélkülük nem lennénk ott ahol vagyunk, nélkülük nem játszottuk volna tegnap azt a fantasztikus meccset. Eto'o-nak mielőbbi jobbulást.

Az "eltévedt" Real(?)-"drukkereknek":
- hallgassátok vissza a tegnapi sport2-es Ramallets-telefonbeszélgetést és nézzétek meg a november 20-ai Manchón Molina-interjút...

A lényeget leírta cibuu.
cibuu írta:Nagyon nagy Realosnak tartom magam,mindenem a Real Madrid,mégis mélységesen elitélem azokat a Real szurkolókat akik szapulják a Barcelona-t.nyilván most sokan hülyének tartanak hogy ilyet mondok de megmagyarázom.nekünk nem ellenségünk a Barcelona,hanem ellenfél,és azér nem mind1,nem szabad utálkozni,gyerekes az hogy most vki csak azért utálja a másik csapatot mert az a Real vagy a Barca.
Én tisztelem a Barcelona-t,elismerem hogy ebben a szezonban jobb mint a Real Madrid,és a mai meccsen is jól játszott,csupán a Realnak sikerült több gólt rúgnia.
a 2004-2005 ös futballszezon egyik legjobb focimeccsét láthattuk,és a színvonalas meccs nem csak a Real játékának köszönhetö,hanem a Barca jó játékának is.
én aszt hiszem hogy nem a foci a legalkalmasabb dolog arra hogy egymás ellen fellépjünk,cselekedjünk ugy ahogy a régi ös Real és Barca szurkolok tették a foci legyen a középpontba,ne pedig az utálat,és a gyülölködés.csak ennyit szerettem volna.
fcb1
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.11.12. 08:21:33
Tartózkodási hely: Budapest

2005.04.11. 11:07:48

szerintem Maxi csak a kispadról beálva tud vmit nyújtani. nem hinném hogy alapembere lessz a barcának. :?
FCB
Bunyoka
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.04.11. 10:09:19

2005.04.11. 11:02:55

Nagyon hiányzott (és ezt annak ellenére mondom, hogy nem nagyon bírom) Deco középpályás-védekező munkája, azok az apró szabálytalanságok, amivel a gyors támadásoka megállíthatták volna.
Ennyi helyzetet nem lehet kihagyni, ez tény, de Guily-t nem szídnám, ami lövése volt, azt mind a "rosszabbik" lábával csinálta és ráadásul Cassilas még a szemünket is kivédte.
Ronaldinho alulmotivált volt, talán még a második félidőben kicsit jobban játszott, de így is árnyéka volt önmagának
Maxi Lopez jó volt, szerintem kihozott magából annyit, amennyire a kora, játideje, tudása predesztinálta (fúúú, de okos vagyok :D ), nem kell szídni, jó lesz...
Szerintetek?
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2005.04.11. 10:49:35

Azért ez gyönge volt, de nem játszottunk rosszul, csak megint a helyzetek, most már lassan ott tartunk, hogy 15% alatt van a kihasználása és nem csak ezen a meccsen. Gio-t valóban fölösleges volt beállítani, azért mert múlt héten rúgott egy gólt. Most azért láthattuk, hogy Deco nagyon hiányzott a középpályáról, az attraktív támadásszövések elmaradása és a védekezésben nyújtott labdaszerzései miatt. Mondja még valaki, hogy nem kell nekünk. Dinho meg újfent nem sokat csinált, több támadás is elakadt rajta, csak idegeskedett. Amikor az átadása elakadt a bíróban, azt hittem földhöz veri magát, miközben korábban csak nagyokat mosolygott az ilyen dolgokon. Iniesta nem volt rossz, de még nagyon sokat kell tanulnia, mert néha Zidane-k olvasták a gondolatait, Xavi küzdött és Márquez megint jó volt (szerintem lassan az idény legjobbja) Giuly - ennyi helyzetet, de a legrosszabb a két szélső védekezésünk volt, állandóan mögöttünk jártak a Madridiak.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
fcb1
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.11.12. 08:21:33
Tartózkodási hely: Budapest

2005.04.11. 10:30:00

Nehéz volt az érzés tegnap este de ne bánkódjunk, mert még 6 pont előnyünk van, és előre kell tekinteni. Nekem igazából Eto'o sérülése fáj mert ha ő nem lenne most nem itt álnánk. Ha hátralévő meccseken nem léphet pályára akkor jobb ha elkezdünk félni a realtól.
FCB
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2005.04.11. 10:14:03

Nagyon nehéz megemészteni, hogy így elbuktuk az El Clasicot. Az a sok helyzetkihagyás. Borzalom.
Ráadásul még Eto'o is.... :cry:
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.11. 09:38:29

Elég nagy baj, hogy a szezon 2 kiemelkedően fontos meccsén is 4-4 gólt kaptunk. Nagyon gyenge a védekezésünk. Ronaldo gólt fejelt (!!!), ez katasztrófa!
Azt hiszem, Bajusztörpnek (Várhidi) igaza volt, rijkaard megint taktikailag veszítette el a meccset, ugyanez történt a Chelsea ellen is.
A vereségnél még nagyobb baj, hogy Eto'o megsérült, ráadásul helyette már nem is nagyon volt kit becserélni.
Maxiról csak annyit, hogy nagyon gyenge volt, ráadásul látszott rajta, hogy fél. Nem akarom bántani, de nagyon gyenge és tapasztalatlan még, felesleges volt megvenni, főleg úgy, hogy valószínűleg emiatt nem hozzák majd vissza Saviolát. Az, hogy valaki tankszerű, nagy termetű csatár, még nem jelenti azt, hogy jó is. A felépítés nem minden. A Chelsea ellen viszont tényleg nagyon jól játszott, de az sajnos csak egy meccs volt.

A legnagyobb baj az, hogy túl sok idő van még hátra, a végén még meg is éghetünk, ha nem figyelünk oda!

Forza Barca!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.04.11. 08:57:35

A gyenge védekezésünk és a gyenge helyzetkihasználásunk miatt veszítettünk (most ezzel baromi újat mondtam biztos...), de kirajzolódott szerintem, hogy azért a mi csapatunk jobb, mint a Real. :wink:
Van Bronckhorstot lassan el kéne már küldeni, Giuly pedig egyszerűen nem tud ziccert berúgni, s ezt nem bírja el a csapat. :cry:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.04.11. 00:11:17

Remélem azért az idegenbeli rangadóinkon nem fog állandósulni a 4-2-es hazai végeredmény.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
thegreek
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.10.09. 14:15:28

2005.04.10. 23:20:10

szerintem belletti az egyik legjobb védőnk, de ettől függetlenül a mai meccs nem az ővé volt
nyáron muszáj venni egy középső védőt és egy balhátvédet
guly sem az igazi, helyére sem ártana valaki
remélem saviolát nyáron megtartjuk(bár kevés az esély), és akkor nem lesznek csatárgondok, ha valaki megsérül

azt meg nem értem, hogy miért van ennyi sérültünk, és színte mindenki a térde [auto_cenzúra]! valami hiba van a háttérben, ez nem lehet véletlen - egy évben kb 4 szakadás
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2005.04.10. 23:07:44

A meccs első félidejében a következő számomra fontos kérdésekre próbáltam magyarázatot találni:

1. Belletti mit keres a barcában??? Csak 3 gólt kaptunk az oldaláról...

2. Valdes mikor kapott utoljára ekkora potyagólokat?

3. Valóban ennyire [auto_cenzúra] ez a real, hogy akkora előnyt kell adni neki, hogy Iniesta kezdő?! (sokkakal ellentétben szerintem nem olyan jó)

4. Mekkora egy 120 kilós dagadék(ronaldo) emelkedése, hogy simán gólt fejel 2 ember közül??

5. Mi történt Eto'o val?? (talán 6 hónap)

6. A bíró mennyire real drukker??
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Tegi
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.03.01. 20:09:52

2005.04.10. 22:54:13

redlions írta:
cibuu írta:Nagyon nagy Realosnak tartom magam,mindenem a Real Madrid,mégis mélységesen elitélem azokat a Real szurkolókat akik szapulják a Barcelona-t.nyilván most sokan hülyének tartanak hogy ilyet mondok de megmagyarázom.nekünk nem ellenségünk a Barcelona,hanem ellenfél,és azér nem mind1,nem szabad utálkozni,gyerekes az hogy most vki csak azért utálja a másik csapatot mert az a Real vagy a Barca.
Én tisztelem a Barcelona-t,elismerem hogy ebben a szezonban jobb mint a Real Madrid,és a mai meccsen is jól játszott,csupán a Realnak sikerült több gólt rúgnia.
a 2004-2005 ös futballszezon egyik legjobb focimeccsét láthattuk,és a színvonalas meccs nem csak a Real játékának köszönhetö,hanem a Barca jó játékának is.
én aszt hiszem hogy nem a foci a legalkalmasabb dolog arra hogy egymás ellen fellépjünk,cselekedjünk ugy ahogy a régi ös Real és Barca szurkolok tették a foci legyen a középpontba,ne pedig az utálat,és a gyülölködés.csak ennyit szerettem volna.
Mélységesen egyetértek veled. 8)
cibbu több ilyen szurkolóra lenne szükség mint amilyem te is vagy. Én ma a Real szurkolóktól olyat kaptam, hogy ha nem fogom vissza magam tettlegességre is sor került volna. Ja nem én ugattam vissza, csak csendben néztem Barca mezban a meccset.
Avatar
cibuu
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.10. 21:46:18

2005.04.10. 22:37:50

ok.meglesz
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.04.10. 22:17:47

cibuu írta:Sajnos volt a chaten ,de a forumba is 1-2 olyan Barcas gyerek aki feljött és nem éppen a legszebb szavakat használta,de szerencsére nem gyakori a dolog
Remélem nem fogom megtudni kik voltak azok... :roll: :evil:
És remélem kicsit 'kioktatod' "kedves" 'szurkolótársidat'...
Nem ártana, legalábbis a számukra.
Avatar
cibuu
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.10. 21:46:18

2005.04.10. 22:16:03

Sajnos volt a chaten ,de a forumba is 1-2 olyan Barcas gyerek aki feljött és nem éppen a legszebb szavakat használta,de szerencsére nem gyakori a dolog
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.04.10. 22:11:35

cibuu írta:És megkérem az összes idejáró Real szurkolót hogy NE tegyenek semmiféle rossz megjegyzést a Barca-ra! mellesleg ez fordítva is igaz legyen!
Javíts ki ha nem úgy van, de tudtommal nem szoktunk a madridistára menni nyavajkodni, meg gyalázkodni.
Remélem így is marad.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.04.10. 22:11:09

Örülök neki,hogy ilyen emberek is léteznek! :)

Fordítva is meg lesz! 8)

Bazze Eto'o lesérül mi lesz velünk? :cry: :cry:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.04.10. 22:11:07

cibuu írta:És megkérem az összes idejáró Real szurkolót hogy NE tegyenek semmiféle rossz megjegyzést a Barca-ra! mellesleg ez fordítva is igaz legyen!
Mi éreznénk magunkat a legrosszabul ha valaki közülünk el menne a ti honlapotokra és elkezdene ugatni!!!!!
Forca Barca
Avatar
cibuu
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.10. 21:46:18

2005.04.10. 22:07:00

És megkérem az összes idejáró Real szurkolót hogy NE tegyenek semmiféle rossz megjegyzést a Barca-ra! mellesleg ez fordítva is igaz legyen!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.04.10. 22:05:33

cibuu írta:bocs hogy többször sikerült a hozzászólásom,nem szándékos volt
Tiszteletem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.04.10. 22:02:31

Errol van szo! :wink:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.04.10. 21:58:31

cibuu írta:Nagyon nagy Realosnak tartom magam,mindenem a Real Madrid,mégis mélységesen elitélem azokat a Real szurkolókat akik szapulják a Barcelona-t.nyilván most sokan hülyének tartanak hogy ilyet mondok de megmagyarázom.nekünk nem ellenségünk a Barcelona,hanem ellenfél,és azér nem mind1,nem szabad utálkozni,gyerekes az hogy most vki csak azért utálja a másik csapatot mert az a Real vagy a Barca.
Én tisztelem a Barcelona-t,elismerem hogy ebben a szezonban jobb mint a Real Madrid,és a mai meccsen is jól játszott,csupán a Realnak sikerült több gólt rúgnia.
a 2004-2005 ös futballszezon egyik legjobb focimeccsét láthattuk,és a színvonalas meccs nem csak a Real játékának köszönhetö,hanem a Barca jó játékának is.
én aszt hiszem hogy nem a foci a legalkalmasabb dolog arra hogy egymás ellen fellépjünk,cselekedjünk ugy ahogy a régi ös Real és Barca szurkolok tették a foci legyen a középpontba,ne pedig az utálat,és a gyülölködés.csak ennyit szerettem volna.
Mélységesen egyetértek veled. 8)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt