Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:37:17

Varga Tamás írta:TE EGY ÚR VAGY, igazi, a régi világból való!
Még jó, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar :D Inkább lókötőnek nevezném magam :P
Szakacs írta:Hogy koveted a merkozest..vagy csak szimplan a www.fcbarcelona.cat -rol ? :)
Sajnos nézni nem tudom, de ITT írják legalább a góllövőket.

Közben a vége 7-1, azárt kivéncsi leszek, hogy Pacho hogy lőtt gólt - ő a kapus -,bár gondolom üres kapus gól volt.

Mindjárt megy fel egy rövidhír, csak az eredménnyel, aztán amint kijön a képi anyag jön majd egy bővebb rezumé is. Ezt a győzelmet muszáj lesz megénekelnem.

További eredmányek:

Carnicer Torrejón - Azkar Lugo F.S. 1 - 3
ElPozo Murcia Turística - Playas de Castellón 4 - 0
Interviú Fadesa - A. Lobelle de Santiago 4 - 4 (itt jelenleg tart a hosszabbítás), hoppá, hoppá vezet a Santiago...Sőt nyertek is 5-4-re, mégse miénk a forduló meglepetése.

Murcia simán nyert, be is húzzák a bajnokságot simán. Az alapszakasz második Interviú hazai pályán is szenved a hetedik Santiagoval. A Lugo is meglepetés győzelmet aratott, mert -papíron- most az erősebb(alapszakaszban előrébb végzett) csapatok játszottak otthon. Bár 4., meg 5. között nincs nagy különbség, főleg, hogy egyenlő pontszámmal is végeztek :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.05.06. 22:27:00

Drigo írta:Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
Hogy koveted a merkozest..vagy csak szimplan a www.fcbarcelona.cat -rol ? :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 22:25:52

Drigo írta:
Varga Tamás írta:Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de ITT az összes. ITT pedig a történelmi áttekintő. Aki a sok olvasás után elfáradna az ITT megnézheti az alapszakasz utolsó mérkőzéseinek összefoglalóját, köztük a Valencia kiütését, őszintén szólva nem gondoltam, hogy a focistáink is hatot rúgnak, ráadásul egyet sem kapnak.

Közben 1-5 :P Alakul a HAThatós győzelem :D Mintha Chico azért lőtte volna, mintha azt szerette volna demonstrálni, hogy az előbb kihagytam a dícséretek záporából, de tény ő is jól játszik.

Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
Nagyon jó!
A segítségedet is köszönöm, el is mentettem az oldalt!
TE EGY ÚR VAGY, igazi, a régi világból való! Komolyan!
Köszönöm!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:15:08

Varga Tamás írta:Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de ITT az összes. ITT pedig a történelmi áttekintő. Aki a sok olvasás után elfáradna az ITT megnézheti az alapszakasz utolsó mérkőzéseinek összefoglalóját, köztük a Valencia kiütését, őszintén szólva nem gondoltam, hogy a focistáink is hatot rúgnak, ráadásul egyet sem kapnak.

Közben 1-5 :P Alakul a HAThatós győzelem :D Mintha Chico azért lőtte volna, mintha azt szerette volna demonstrálni, hogy az előbb kihagytam a dícséretek záporából, de tény ő is jól játszik.

Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.06. 22:11:04

Nem biztos, hogy jót mondok de hír archívumban. :oops:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 22:07:10

Drigo írta:wáááááoooo

Közben már 1-4. Nagyon jól kezdődött a második félidő, csak nem elszúrni, hihetetlen, hogy egy-egy ember mindig felnő a feladathoz és vezéregyéniség lesz jónéhány meccsen keresztül.

Dani Fernandez vezetésével a dobogóért küzdöttünk, aztán egy kis visszaesés jött, most meg Fernandao bevitt a rájátszásba és ma is lőtt kettőt, Ráadásul a szupersztárunk Javi Rodríguez is hozzá tudta tenni a magáét.
Na, ez aztán a jó hír.

Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:04:51

wáááááoooo

Közben már 1-4. Nagyon jól kezdődött a második félidő, csak nem elszúrni, hihetetlen, hogy egy-egy ember mindig felnő a feladathoz és vezéregyéniség lesz jónéhány meccsen keresztül.

Dani Fernandez vezetésével a dobogóért küzdöttünk, aztán egy kis visszaesés jött, most meg Fernandao bevitt a rájátszásba és ma is lőtt kettőt, Ráadásul a szupersztárunk Javi Rodríguez is hozzá tudta tenni a magáét.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.05.06. 21:55:46

Drigo írta:Na elkezdődött a rájátszás is.

Félidőben:

Benicarló Onda Urbana 1 - 2 F.C. Barcelona Senseit

Jó lenne megőrizni az előnyt, majd Barcelonában kivívni a továbbjutást.
nagyon jo lenne :D:D
Ugy szurkolok el sem hiszed :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 21:48:30

Na elkezdődött a rájátszás is.

Félidőben:

Benicarló Onda Urbana 1 - 2 F.C. Barcelona Senseit

Jó lenne megőrizni az előnyt, majd Barcelonában kivívni a továbbjutást.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.02. 22:35:11

Nemsokára kezdődik a hétvégi Barça - Valencia párharc első felvonása. Először a futsalosokon a sor, igaz nekik még van tétje a meccsnek. Remélem meglesz a rájátszás.


Szerk1:
Félidőben 2-1 a javunkra, vezetett a Valencia, de Chico és Fernandao góljaival fordított a Barça, a többi meccsen is potyognak a gólok, de mivel egyenlőre vezetünk, nincs értelme számolgatni.

Szerk2:

MEGVANNNN! A vége igazi kiütés, 2-6, ezzel visszavágtunk a barcelonai 3-6-ért, és bent vagyunk a play-off-ban, a többi meccs is lassan végetér, attól függ, hogy hányadikak leszünk végül.

6.-ak lettünk végül.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.04.26. 21:47:10

Wááá eszméletlenül összejött nekünk ez a futsal forduló.

Nem akármilyen meccsek voltak, a mi 4-1-ünk volt a leggólszegényebb mérkőzés.

De ami a lényeges megőriztük a tegnap megszerzett 7. helyet.

De ez a helyzeten semmit sem változtat győznünk kell Valenciában jövő pénteken.

Elég szoros a verseny:

első kettő kiemelkedik a mezőnyből.
03. 46p
04. 44p
05. 44p
06. 42p
07. 42p Barça
08. 42p
09. 42p
10. 40p

Ebből bármi kisülhet még, de ami a legfontosabb, csak magunktól függünk! 8. helytől fölfelé play-off

Akit érdekel a futsal, az nézze holnp fél hattól az UEFA Kupa 4es döntőjét az Eurosporton.

Döntő: Viz Sinara Ekateringburg - ElPozo Murcia Turística

A Murcia a házigazda Moszkvát verte pénteken büntetőkkel. Hát holnap sem a spanyol szurkolók lesznek többségben. A Murcia egyébként toronymagasan vezeti a spanyol bajnokságot.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.21. 16:33:42

2008.04.16. 13:20:08

őrült srácok- találó :)
köszönöm a segítséget Boixos (számítottam rá hogy tőled kapom a választ)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.16. 09:15:06

mo írta:meg tudná nekem mondani valaki hogy a boixos nois mit is jelent??
:oops: a fórumot csak olvasni szoktam(legalábbis az értelmes hsz-eket, aki régóta itt van talán tudja mire gondolok) beírni nem.sajnos nem sikerült megtalálnom de érdekelne.
nem igazán találtam másik topikot ahol a kérdésem feltehetném, remélem nem gond hogy ez itt történt meg. segítséget előre is köszönöm.
őrült srácokat jelent.
2006ban volt 25 éves a brigád.
Kép
Kép
PUYOL-XAVI-INIESTA
mo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.21. 16:33:42

2008.04.16. 00:03:52

meg tudná nekem mondani valaki hogy a boixos nois mit is jelent??
:oops: a fórumot csak olvasni szoktam(legalábbis az értelmes hsz-eket, aki régóta itt van talán tudja mire gondolok) beírni nem.sajnos nem sikerült megtalálnom de érdekelne.
nem igazán találtam másik topikot ahol a kérdésem feltehetném, remélem nem gond hogy ez itt történt meg. segítséget előre is köszönöm.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.04.10. 18:41:42

Én meg azt nem értem miért kell még mindig tagadni, mikor a vak is látja, mi a helyzet. Persze, a 2 játékos rejtélyes módon 1ik sérülésből fölépül, és mi előtt játszana már is ujra lesérül. Miért nézik ezek hülyének a szurkolókat :?: Szánalmas és undoritó amit művelnek :!:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.04.10. 14:51:34

Most komolyan,mit vártatok?Majd Puyol Txikivel kézenfogva bólogat és kijelenti a mikrofonoknak,hogy igen,Deco és Ronaldinho el vannak választva a kerettől,mert sz.rnak az egészbe.. :?

Várható volt,hogy majd mindenki cáfol.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.10. 09:17:24

Őszintén?!
Barca-s egyáltalán ez a Xavier Sala Martín? Gondolom igen. De akkor miért kellett ezeket egy rádiónak nyilatkoznia. Szerintem egyértelmű, ha valaki ilyet mond, akkor azzal csak kárt tehet. Ezért nem értem miért mondta, még ha igaz is.
Ha igaz, akkor azért nem mondom, hogy ne okozzak még több baj a csapatomnak. Ha meg nem igaz, akkor meg, miért hazudik? Mi oka volt erre?
Nem értem.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.10. 07:57:22

Teljes a káosz. Mind a vezetőségben, mind a fejekben. Ha Rijkaard marad akkor tényleg: Barca sí Laporta no!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.04.05. 10:09:37

Hol van ez a csapat:

http://www.youtube.com/watch?v=RT91ZWXDSQs

Nekem nagyon hiányzik...Mi történt két év alatt :?:
Hola a Barca :?: :cry: :cry: :cry:

És hol van ő:

http://www.youtube.com/watch?v=TqEYySmiqbs

:cry: :cry: :cry:
Kép
Avatar
barcaxavi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.02.22. 16:11:17
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.04. 09:01:17

Lehet, hogy csak egyszerűen egy kis vérfrissítésre van szükség. Csak az a baj, hogy fel kell áldozzunk pár vezért...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.04.04. 08:42:56

barca99 írta:Egyikőjükkel sincs komolyabb bajom, pl. most hétvégén FN elnyomott két olyan poént, hogy majdnem leestem a székről (amikor a partjelző elcsúszott, röhögött, és mondta, hogy a banánhéjat fel kéne szedni, meg amikor Zambi elesett egy beadásnál: "Nem jók a stoplik, Dzsánlúúka?" :D )
Azt a meccset én is láttam, de azt is mondta, hogy le kell cserélni a csukát szünetben :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2008.04.03. 15:43:00

Igazad van G-Jay, aki profi az viselkedjen is úgy!
Én is sokszor takarozom ezzel a saját szakmámban, de ahogy telnek az évek sajnos rá kellett jönnöm, ez nem azt jelenti hogy a profik gépek is egyben. Hibázni csak az tud aki dolgozik. Ha az ember nem csinál semmit, elbaltázni sem tudja a dolgokat.

Ez elég szerénytelen lesz, de én is elég jónak érzem magam a saját kis műfajomban, szerintem teljes mértékben profi és felelőségteljes a hozzáállásom, megvan a kellő ( 14 év ) rutinom, mégis vannak helyzetek, napok, időszakok mikor nem úgy sikerülnek a dolgok ahogy szeretném.
Legtöbbször nem is közvetlenül rajtam múlik, de ezt a ügyfeleim nem látják, és meg is kapom érte a kritikát rendesen.
Nehéz kívülről bármiről is objektiv építő kritikát mondani, ezért fáj nekem kicsit amikor más ( bár én is sokszor teszem ) egy mondattal elintéz bizonyos embereket...

Ha lehet akkor cseréld le az aláírásodat, csúnya szavakat kerüljük el.
S.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.04.03. 15:25:14

Én ugy vagyok vele, hogy Pep még nagyon tapasztalatlan, és az igaz, hogy kemény kezű kell, de olyan is akinek van tapasztalata. Kevés az, hogy lehordja a játékosok fejét, ha adott szituációkban nincs meg a kellő tapasztalata, így nem tudja meghuzni azt, amit kellene. Ettől függetlenül év végéig egy kis frisseséget adna a csapatnak, és még mindíg jobb lenne mint Rijkaard, de végleges megoldásnak nyáron mindenképp uj edző kell.
Nálam továbbra is Scolari a nyerő...

Robag! Igen felsoroltad, hogy egész évben sérült, a teljesítménye pedig lemérhetetlen, mert ha épp játszik, akkor még szoknia kell, amugy meg egyáltalán nem is játszik. A magánéleti problémáis is biztos befolyásolóak, de egy profiról van szó.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2008.04.03. 15:14:34

G-Jay írta:Teljesen egyetértek veled gekkodan! Az edző váltás nem kérdés sztem senkinél. Viszont emellett ugy néz ki, hogy a játékosok közül is fejeket kell levágni, különben a többiek sem tudnak miből tanulni! Nem "lemegyek a haverokkal egy sör mellett" focizgatás van. Márpedig könnyen ráragad mindenkire ez, ha ezt látják bizonyos társaiktól! Azt hiszem nem vagyok hivatott neveket mondani, hogy ki az aki viselkedésével és teljesítményével kiérdemelte, hogy eladjuk. Teljesítményre tudnék mondani, de a viselkedési, morális dolgokat átlátni innen kishazánkból lehetetlen.
Robag te meg gyönyörűen felsoroltad, hogy miért kellene Decotól megválni.

G.
Felsoroltam, ezért nem értelek.
Ez a minősíthetetlen idény nagyrészt önhibáján kívül volt.
A hozzáállásában pedig soha nem láttam kivetnivalót.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Válasz küldése